Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ACCEPTED 2021-10-24 09:03:56
2021-10-23 19:51:44
Zuzanna Kubacha RIKA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
123 ACCEPTED 2021-10-22 20:48:00
2021-10-22 20:44:51
Hanna Wedmańska GEISHA
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
122 ACCEPTED 2021-10-21 07:27:02
2021-10-20 23:16:00
Antonina Dobrowolska GINA
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
121 ACCEPTED 2021-10-20 15:49:41
2021-10-20 14:57:31
Jakub Kol ROLLER COASTER
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
120 ACCEPTED 2021-10-19 21:39:30
2021-10-19 18:23:32
Nikola Pelc LORETTA
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
119 ACCEPTED 2021-10-19 10:07:08
2021-10-18 23:38:10
Karolina Godoś PACO VOM VELLBERG
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
118 ACCEPTED 2021-10-19 10:07:06
2021-10-18 23:37:44
Karolina Godoś CHRYSOS SR Z
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
117 ACCEPTED 2021-10-19 10:07:05
2021-10-18 23:37:09
Emilia Wieczorek LECOMTE
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
116 ACCEPTED 2021-10-21 22:23:48
2021-10-18 23:36:29
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
115 ACCEPTED 2021-10-19 10:07:01
2021-10-18 22:38:47
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
114 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:58
2021-10-18 22:37:37
Samiloby Boodie AVRIL
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
113 ACCEPTED 2021-10-23 11:29:34
2021-10-18 22:35:46
Alicja Kozłowska CAROLINA 42
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
112 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:54
2021-10-18 22:33:47
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
111 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:51
2021-10-18 22:31:46
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
110 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:50
2021-10-18 22:29:46
Alicja Poniatowska KING
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
109 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:46
2021-10-18 22:26:04
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
108 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:45
2021-10-18 22:23:06
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
107 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:43
2021-10-18 22:19:56
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
106 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:43
2021-10-18 22:18:38
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
105 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:10
2021-10-18 21:46:01
Maja Krzus-Wrońska GRACE
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
104 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:10
2021-10-18 21:32:03
Laura Krzus-Wrońska AMIR
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
103 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:03
2021-10-18 21:12:43
Sara Golach BLUE BOY
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
102 ACCEPTED 2021-10-19 10:06:00
2021-10-18 21:08:26
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
101 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:58
2021-10-18 21:07:19
Iga Matusiak KING
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
100 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:55
2021-10-18 20:40:35
Antonina Burchard MISS COTTONLAND
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
99 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:53
2021-10-18 20:38:12
Zofia Sendecka GUMIŚ
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
98 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:51
2021-10-18 20:23:44
Kinga Madej DRAGONIA
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
97 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:49
2021-10-18 20:20:26
Maja Bartosz HULASZKA
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
96 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:41
2021-10-18 20:16:58
Matylda Szymańska CAFETE
  • 2x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
95 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:39
2021-10-18 20:15:32
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
94 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:37
2021-10-18 20:14:11
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
93 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:34
2021-10-18 20:13:53
Magdalena Smolak KORNEL
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
92 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:32
2021-10-18 20:12:41
Katarzyna Skorek MOON
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
91 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:30
2021-10-18 20:11:26
Lena Maksalion TORO
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
90 ACCEPTED 2021-10-20 14:03:08
2021-10-18 20:09:45
Tymoteusz Liss IDAHO RED WINE
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
89 ACCEPTED 2021-10-24 11:11:49
2021-10-18 20:04:57
Maria Dębska DAKAR
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
88 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:25
2021-10-18 19:51:46
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
87 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:23
2021-10-18 19:50:36
Maksymilian Błaszczyk BAZALT
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
86 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:20
2021-10-18 19:49:16
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
85 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:17
2021-10-18 19:41:17
Zuzanna Bojda CLARIMOS PLUS-S
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
84 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:15
2021-10-18 19:39:23
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
83 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:12
2021-10-18 19:37:23
Marta Światły KING OF THE BONGO
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
82 ACCEPTED 2021-10-19 10:05:11
2021-10-18 19:36:54
Eliza Wiśniewska CZCIONKA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
81 ACCEPTED 2021-10-24 09:04:51
2021-10-18 19:36:09
Paweł Krystek RIKA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
80 ACCEPTED 2021-10-19 10:03:47
2021-10-18 19:29:18
Natalia Grasza CYRKONIA
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
79 ACCEPTED 2021-10-19 10:03:46
2021-10-18 16:43:34
Joanna Pawlak DR LORDANOS
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
78 ACCEPTED 2021-10-24 10:18:12
2021-10-18 11:59:52
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
77 ACCEPTED 2021-10-18 15:55:10
2021-10-18 11:22:08
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
76 ACCEPTED 2021-10-18 15:55:07
2021-10-18 10:38:30
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
75 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:39
2021-10-18 07:10:38
Róża Tomaniewska REVLON
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
74 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:40
2021-10-17 22:09:05
Karmela Wolniewicz MIDAS
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
73 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:19
2021-10-17 21:21:12
Magdalena Drozdowska-Pazik SENIA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
72 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:16
2021-10-17 21:00:17
Oliwia Rogozińska TENNESSEE K
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
71 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:11
2021-10-17 20:48:40
Joanna Zadora MARIKA
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
70 ACCEPTED 2021-10-18 09:38:10
2021-10-17 20:14:30
Aleksandra Łacna KLARA
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
69 ACCEPTED 2021-10-23 16:29:24
2021-10-17 19:42:14
Agata Błesznowska MUZKA
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
68 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:57
2021-10-17 18:59:13
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
67 ACCEPTED 2021-10-23 16:29:32
2021-10-17 17:48:40
Hanna Szyszka MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
66 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:48
2021-10-17 15:08:37
Emilia Wnuk BENTLEY
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
65 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:47
2021-10-17 14:37:34
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
64 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:46
2021-10-17 13:51:32
Michalina Kocjan IMPET
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
63 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:45
2021-10-17 13:38:05
Iga Tokarska ORLANDO W
  • 2x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
62 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:44
2021-10-17 12:42:35
Natalia Kozołup MAGNAT
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
61 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:43
2021-10-17 12:34:18
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
60 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:42
2021-10-17 11:40:15
Amelia Radwan METEOR
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
59 ACCEPTED 2021-10-19 10:03:44
2021-10-16 21:47:53
Emilia Homenda M-LUNA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
58 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:40
2021-10-16 21:33:27
Nina Romanowska KARTAN
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
57 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:37
2021-10-16 21:32:23
Maja Kościelna EL BANDITO
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
56 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:36
2021-10-16 20:53:32
Julia Bronś ESTERA
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
55 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:36
2021-10-16 20:43:45
Anna-Maria Chrząszcz ARKA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
54 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:35
2021-10-16 20:31:03
Julia Wieczorek QUEEN MAXIMA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
53 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:34
2021-10-16 20:13:20
Natalia Mróz FREZJA
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
52 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:33
2021-10-16 19:13:27
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
51 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:32
2021-10-16 19:10:27
Victoria Kocowska PIRELLA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
50 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:31
2021-10-16 13:00:55
Roksana Chrzanowska GWIAZDECZKA
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
49 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:31
2021-10-16 12:40:47
Beata Szuber CHABER
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
48 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:29
2021-10-16 12:38:51
Beata Szuber CHARDONNAY
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
47 ACCEPTED 2021-10-23 17:01:08
2021-10-16 12:38:28
Beata Szuber LANTINUS N
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
46 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:28
2021-10-16 12:37:02
Iga Tokarska VOX GR
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
45 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:26
2021-10-16 12:36:40
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
44 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:25
2021-10-16 12:36:25
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
43 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:24
2021-10-15 19:37:49
Alicja Szafranek ŁAZAR
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
42 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:24
2021-10-15 18:26:46
Edyta Paplińska LADY
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
41 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:22
2021-10-15 18:26:09
Nina Mączyńska GOSTEK
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
40 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:21
2021-10-15 17:12:04
Elżbieta Greszczuk-Zabawka WONDER G
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
39 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:20
2021-10-15 16:16:36
Bianka Dąbrowska IMPET
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
38 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:19
2021-10-15 15:06:20
Aleksandra Kossowska GUMIŚ PONYSPORT
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
37 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:18
2021-10-15 12:05:37
Aleksandra Głowacz TISSU S
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
36 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:17
2021-10-14 22:52:50
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
35 ACCEPTED 2021-10-20 14:03:07
2021-10-14 21:16:59
Oliwia Kapka RATHNAGREW SHANNON
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
34 ACCEPTED 2021-10-20 23:12:40
2021-10-14 19:26:40
Rafał Warsz PENTAGON-K
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
33 ACCEPTED 2021-10-23 16:29:54
2021-10-14 19:11:25
Marta Wesołowska MODEO
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
32 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:11
2021-10-14 07:00:40
Amelia Woźniacka OPIUM II
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
31 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:10
2021-10-13 19:51:37
Adam Kaźmierczak ARONN DU TALUS
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
30 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:09
2021-10-13 19:51:04
Adam Kaźmierczak KILIMAN SITTE
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
29 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:07
2021-10-13 19:50:27
Adam Kaźmierczak JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
28 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:07
2021-10-13 14:30:39
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
27 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:05
2021-10-13 13:56:29
Hanna Kryczka DASTIFF
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
26 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:04
2021-10-13 13:56:03
Weronika Urbaniak SAKIEWKA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
25 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:04
2021-10-13 10:23:31
Julia Lang DONATA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
24 ACCEPTED 2021-10-19 11:38:15
2021-10-12 22:01:27
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
23 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:02
2021-10-12 21:37:54
Aleksandra Głowacz ORSZI-S
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
22 ACCEPTED 2021-10-18 09:37:01
2021-10-12 21:36:54
Ewa Głowacz FELICJO
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
21 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:59
2021-10-12 21:26:28
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
20 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:58
2021-10-12 20:03:42
Maja Protasiewicz DIANA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
19 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:56
2021-10-12 16:21:18
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO PLUS S
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
18 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:56
2021-10-12 13:41:55
Maja Bertoldi BENGRAF
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
17 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:55
2021-10-11 20:10:28
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
16 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:54
2021-10-11 15:15:45
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
15 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:53
2021-10-11 15:15:19
Zuzanna Kuczerawy UCAYALI
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
14 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:52
2021-10-11 14:29:10
Anna Woźniak DAMAR
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
13 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:51
2021-10-11 09:16:25
Laura Sowińska PIORUN
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
12 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:51
2021-10-11 08:44:30
Aleksandra Rzepa DELTA DU LYS AA
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
11 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:50
2021-10-10 20:43:25
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
10 ACCEPTED 2021-10-20 23:12:39
2021-10-10 19:35:13
Izabela Krężelewska HUGO BOSS
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
9 ACCEPTED 2021-10-18 15:55:01
2021-10-10 08:56:01
Karolina Kuwik ACTION MK
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
8 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:47
2021-10-08 21:18:28
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
7 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:46
2021-10-08 21:16:13
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
6 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:45
2021-10-08 13:45:57
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 2x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
5 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:44
2021-10-08 09:14:19
Anna Bogucka BESAR
  • 1x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
4 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:43
2021-10-07 21:21:33
Marek Wojnowski DON VALENTINO HZ
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
3 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:42
2021-10-07 21:20:15
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 6/L1/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
2 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:41
2021-10-07 20:18:35
Klara Wagner SPLASH
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
1 ACCEPTED 2021-10-18 09:36:41
2021-10-07 19:53:47
Magdalena Filiks PANTONINA
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
LZRWZJ/964/21
2. Bartosz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
brak
3. Bertoldi Maja LKJ Ochaby
2006 (J.)
O051226
4. Błaszczyk Maksymilian KJ VOLTA MIŁOCICE
2008 (JM.)
O064899
5. Błesznowska Agata Wrocławski KJ
2010 (JM.)
O059858
6. Bogucka Anna Wrocławski KJ
S
O022607
7. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (MJ.)
O026718
8. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
9. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O009469
10. Burchard Antonina bpk
2006 (J.)
O050747
11. Chłopaś Aleksandra Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2006 (J.)
O060204
12. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
O045649
13. Chrzanowska Roksana Stajnia Namlikowo Świebodzice
2008 (JM.)
Brak
14. Chrząszcz Anna-Maria KJ Platan Wrocław
S
O045791
15. Czarkowska Michalina KJ Royal Opole
2009 (JM.)
O053206
16. Dąbrowska Bianka Wrocławski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
2855/20
17. Dębska Maria niezrzeszony
S
O023722
18. Dobrowolska Antonina Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2008 (JM.)
O063037
19. Drozdowska-Pazik Magdalena niezrzeszony
S
brak
20. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O025376
21. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
S
O058543
22. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
23. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
S
O038080
24. Głowacz Aleksandra bpk
S
O009475
25. Głowacz Ewa BPK
2012 (Mł.)
-
26. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
27. Golach Sara Klub Jeździecki Wrocław
2009 (JM.)
brak
28. Grasza Natalia Jks Jaroszówka
2003 (MJ.)
Brak
29. Greszczuk-Zabawka Elżbieta KJ Amazonka
S
O009210
30. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (JM.)
O059937
31. Homenda Emilia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
32. Kapka Oliwia bpk
2012 (Mł.)
brak
33. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
34. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
35. Kocjan Michalina Wrocławski KJ
2006 (J.)
O055690
36. Kocowska Victoria Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (J.)
O056106
37. Kol Jakub Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
S
O062785
38. Kościelna Maja Brak
2011 (Mł.)
brak
39. Kossowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O065147
40. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
41. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
42. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
O060892
43. Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice
S
O024024
44. Kryczka Hanna KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2006 (J.)
O062742
45. Krystek Paweł KJ Osadkowski
2005 (J.)
brak
46. Krzus-Wrońska Laura Dubelbar Zdrój
2006 (J.)
Brak
47. Krzus-Wrońska Maja Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
2010 (JM.)
Brak
48. Kubacha Zuzanna KJ Osadkowski
brak
49. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
50. Kuwik Karolina KS Small Cherry
2003 (MJ.)
O039250
51. Lang Julia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O034957
52. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
53. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
54. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
55. Łacna Aleksandra Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2002 (MJ.)
O044340
56. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (MJ.)
O043979
57. Mączyńska Nina KJ Amazonka
2009 (JM.)
O061866
58. Madej Kinga KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
brak
59. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
60. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
61. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
62. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (MJ.)
O042802
63. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
64. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
65. Paplińska Edyta KJ Amazonka
S
3860/21
66. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
67. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
68. Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O053168
69. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
70. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
71. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (J.)
O042797
72. Radwan Amelia Stajnia Namlikowo Świebodzice
2007 (JM.)
O048044
73. Rogozińska Oliwia Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2007 (JM.)
Brak
74. Romanowska Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
75. Rzepa Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
2005 (J.)
O049318
76. Sendecka Zofia Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
2009 (JM.)
brak
77. Skorek Katarzyna KJ VOLTA
2009 (JM.)
BRAK
78. Smolak Magdalena DUBELBAR ZDRÓJ
2008 (JM.)
BRAK
79. Sowińska Laura bpk
2013 (Mł.)
brak
80. Światły Marta KJ Osadkowski
2009 (JM.)
O061858
81. Szafranek Alicja Wrocławski Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
brak
82. Szatko Jarosław bpk
S
O048122
83. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
84. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
85. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
86. Szmuc Michalina Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
2003 (MJ.)
O028523
87. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
88. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
89. Szwarc Barbara Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O059154
90. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
91. Szyszka Hanna Wrocławski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O052510
92. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
93. Tomaniewska Róża Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
Brak
94. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (MJ.)
O047478
95. Wagner Klara Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2007 (JM.)
O065385
96. Warsz Rafał Wrocławski KJ
2007 (JM.)
O058200
97. Wasiukiewicz Wojciech bpk
S
O060128
98. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
99. Wesołowska Marta Klub Jeździecki Partynice
2011 (Mł.)
brak
100. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (MJ.)
O045616
101. Wieczorek Julia KJ Picador
2005 (J.)
Brak
102. Wiśniewska Eliza Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2009 (JM.)
O059835
103. Wnuk Emilia KJ Stajnia Krzyżanowice
2006 (J.)
brak
104. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
105. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
106. Wolniewicz Karmela WSJWP
2010 (JM.)
Brak
107. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
108. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
109. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

ACTION MK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Corleolord L /
M: Andaluzja /
K031616 B0101228S
2.

110

AMIR MAŁOPOLAK POL 2007 wałach siwa/158 F: Hebab
M: Askania
brak 006580811007
3.

61

ARKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: Basior / Indygo
M: Agata / Czofran
K009674 POL009670102405
4.

100

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
5.

120

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
6.

101

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
7.

31

BAKSZYSZ SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bankiet /
M: Bojana De Quidam / Quidam De Henry
K028975 616009610138414
8.

94

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
9.

86

BEHERITH SP POL 2017 wałach kara/160 F: Guffi
M: Baja/ Cachas
Brak 00000
10.

28

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding white/174 F: Tjungske
M: Benneta
K017910 616007610059110
11.

71

BENTLEY PKS POL 2013 wałach gniada/170 F: Cordess
M: Brandy
brak 616009520012513
12.

17

BESAR WLKP POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
13.

109

BLUE BOY CONNEMARA POL 2001 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
brak 826069000209355
14.

102

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 klacz siwa/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
K013631 DE 433330616006
15.

18

CAMERON WLKP POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master /
M: Carmina / Etos
K030559 616007610206415
16.

119

CAROLINA 42 HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
17.

52

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
18.

55

CHABER DSP POL 2015 ogier siwa/169 F: Cocosinni
M: ..
K030940 112
19.

54

CHARDONNAY HOL GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
20.

123

CHRYSOS SR Z ZANGERSHEIDE BEL 2009 Wałach siwa/170 F: Clinton I
M: Hella XVIII
K026950 Brak
21.

66

CITIZEN HOL GER 2008 wałach gniada/170 F: Contender
M: Isa III
K011516 DE421000562908
22.

91

CLARIMOS PLUS-S Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Clarimo
M: Levista
brak DE 455879998315
23.

85

CYRKONIA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Feniks
M: Cykada
Brak 616009610088009
24.

87

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Esauł
M: Czarna
K006923 POL013530025001
25.

96

DAKAR MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/162 F: Egon
M: Derka
K032034 616006670034514
26.

83

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/168 F: WORLD STAR 4
M: DAFNIA
K027126 brak
27.

24

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
28.

36

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
29.

81

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
30.

22

DELTA DU LYS AA AA POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
31.

90

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
32.

30

DIANA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
K027080 0065902721
33.

16

DON VALENTINO HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/178 F: DONALD Z
M: WENUS
1 056015Z55385317
34.

34

DONATA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Ludger
M: Duma
K033115 616007610173514
35.

84

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordan PS ex Lordanos PS
M: Down Girl
K031483 616009670112016
36.

104

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
37.

118

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
38.

63

EL BANDITO KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak B0132104S
39.

3

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
40.

62

ESTERA SP POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Cardamon
M: Egidą schagya
2837/21 616009670003716
41.

32

FELICJO KUC POL 2017 wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
K032918 616999610224617
42.

70

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
43.

115

FERRALINE HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cormint
M: Online II
K023904 DE421000131613
44.

21

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
45.

51

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
46.

59

FREZJA FIORDZKA POL 2005 klacz bułana/mk:142 F: Kvist Halsnaes
M: Flora
K032519 616 013 52 01066 09
47.

129

GEISHA PZHK (SP) POL 2011 Mare Bay F: HUZAR
M: GERAVELA/ARAVEL WARO
616009590271711 106MN93
48.

93

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
brak 25000116323986L
49.

128

GINA KUC POL 2008 klacz kara/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
50.

48

GOSTEK SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/mk:152 F: Gold Quaterback
M: Casandra
K029908 616009610019816
51.

111

GRACE KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:138 F: NN
M: NN
Brak 616999600265112
52.

105

GUMIŚ KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:142 F: NN
M: Hułana
brak 999670151106
53.

45

GUMIŚ PONYSPORT TYP KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak B0105634S
54.

56

GWIAZDECZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz kara/kuc:126 F: Grosz
M: Śnieżynka
Brak 616014670023604
55.

2

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco /
M: Harfa / Cancoon
K028438 616009610019415
56.

103

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
57.

126

IDAHO RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/169 F: IMPRESSIVE VDL
M: PIANDORA
K033113 DE 418182672017
58.

69

IMPET KM POL 2012 gelding dark grey/kuc:- F: nn
M: nn
K025446 616999682004512
59.

46

IMPET NN POL 2012 wałach siwa/kuc:Nn F: Nn
M: Nn
Brak Brak
60.

38

JACQUART DU SEIGNEUR SBS POL 2015 ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur / OGANNO SITTE
K026891 056007000J56389
61.

29

KANNAN DR JANETZKO PLUS S WESTFALSKA POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada/Diarado
K032179 DE 441411163617
62.

64

KARTAN SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Skaner-A
M: Kartazja
brak 616009681005113
63.

39

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
64.

116

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
65.

107

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
66.

88

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030918 brak
67.

75

KLARA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kasztanowata/163 F: Chomsk
M: Kalina
brak 616009680017010
68.

99

KORNEL NN POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
BRAK 616999670130311
69.

49

LADY TINKER POL 2013 klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
Brak 826073001748809
70.

12

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
brak -
71.

37

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
72.

122

LECOMTE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Copain
M: Diante P
K032775 528003201604037
73.

19

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
74.

15

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
75.

125

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
76.

50

ŁAZAR MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/172 F: Frazes
M: Łotwa
brak 616006580415513
77.

8

M-LUNA SP POL 2009 klacz gniada/163 F: Morawia
M: Luka
brak 009670024809
78.

67

MAGNAT SP POL 2014 wałach srokata/166 F: Corleone Z / Coriall Z
M: Markiza I-P / Ron William
K030019 616009610097614
79.

112

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
80.

76

MARIKA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lanvester L / /
M: Mikada / Power Prince
K031840 616009670031601
81.

65

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
82.

80

MIDAS KUC FELIŃSKI POL 12 lat wałach siwa/kuc:130 F: Hrabin
M: Mozaika
Brak Brak
83.

108

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:- F: Fedain /
M: Muzka / Harbin
K030974 POL01367036709
84.

106

MISS COTTONLAND SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Cottonclub /
M: Marilandap / Landos II
K022764 616009610000612
85.

40

MJT ARONN DU TALUS SF POL 2011 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
brak 000
86.

42

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/kuc:126 F: Hrabin
M: Mozajka
brak xxxxxxx
87.

98

MOON XX POL 2015 wałach gniada/162 F: Dżulietto
M: Masterprice
685/21 616POL15008579T
88.

72

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:- F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
89.

74

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:135 F: Harbin/ Harfiarz
M: Mozaika/ Wampir
LKRWZJ/2124/21 POL013670061304
90.

82

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
91.

73

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
92.

41

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
93.

43

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
94.

114

ORIANA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder
M: Oliwia Life
K016456 POL 732 01 00509 10
95.

68

ORLANDO W SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Xx
M: Xx
Brak 111
96.

33

ORSZI-S SP POL 2016 klacz skarogniada/162 F: Caligula 50 /
M: Orsza - S / Power Prince
K031730 6160096700988
97.

124

PACO VOM VELLBERG WARMBLUT SUI 2012 wałach gniada/161 F: Plot - Blue /
M: Tanorah - W / Tanael du Serein
K032921 62AA155
98.

13

PANTONINA SP POL 2009 klacz jelenia/165 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
99.

4

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:- F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
100.

23

PIORUN KUC POL 2007 wałach skarogniada/kuc:105 F: nn
M: nn
brak 616999670196407
101.

58

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
102.

57

PIRELLA SP POL 2007 klacz siwa/178 F: Bajou de Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
103.

117

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
104.

60

QUEEN MAXIMA HANOWERSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Qualito
M: Greta
Brak 276431311903316
105.

6

RATHNAGREW SHANNON TINKER IRL 2016 klacz srokata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak -
106.

79

REVLON GYPSY COB POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: 2AC GYPSY BOY
M: Good Golly Miss Molly
Brak 826073001216835
107.

130

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
108.

127

ROLLER COASTER TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
brak 616999670148303
109.

35

SAKIEWKA KUC POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: Oskal
M: Sarah
Brak 616 013 52 00917 4
110.

121

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
111.

27

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
112.

78

SENIA TYP SZLACHETNY POL 2014 r. klacz jasnokasztanowata/168 cm F: NN
M: NN
brak 616999660448614
113.

14

SPLASH Pinto-Kleiness Reitpferd POL 2007 klacz gniada/mk:155 F: NN
M: NN
K032594 DE404-04-04628-07
114.

113

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
115.

20

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
116.

77

TENNESSEE K SP POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: LANVESTER L hol. (ex Lansvester L)
M: T-NORMANDIA sp./Wiliam han.
K029570 616009670053116
117.

44

TISSU S SP POL 2007 mare dark bay/170 F: Cajero /
M: Thesi /
K014976 POL009670117607
118.

97

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
119.

25

UCAYALI SP POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Qumball
M: Uraca v.d.Heydehoek
K007837 POL009670046302
120.

26

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
121.

10

VOSSIE KUC NED 2012 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K026681 528015120120257
122.

53

VOX GR SP POL 2016 wałach siwa/166 F: Salamon
M: Vascuel
K032831 X
123.

95

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
124.

47

WONDER G Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/165 F: Tiesto VDL
M: Wachan
K029264 DE 481810147916
Rider Club
Competition
Prize
Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
80
150
350
SUM:
580.00
Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
120
SUM:
120.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
120
SUM:
120.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
80
SUM:
80.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
120
SUM:
120.00
Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
50
250
SUM:
300.00
Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
70
SUM:
70.00
Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
70
SUM:
70.00
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
250
350
SUM:
600.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
150
SUM:
150.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajorek Wiktoria
KJ VOLTA
2021-10-23
18
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
17
Bartosz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
HULASZKA (103)
2021-10-23
11
2021-10-23
23
2021-10-24
17
2021-10-24
17
Bertoldi Maja
LKJ Ochaby
BENGRAF (28)
2021-10-23
2021-10-23
22
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Błaszczyk Maksymilian
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (94)
2021-10-23
16
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Błesznowska Agata
Wrocławski KJ
MUZKA (74)
2021-10-23
1
2021-10-23
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Bogucka Anna
Wrocławski KJ
BESAR (17)
2021-10-23
11
2021-10-23
15
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2021-10-24
17
2021-10-24
17
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (120)
2021-10-23
25
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
ESTERA (62)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Burchard Antonina
bpk
2021-10-23
6
2021-10-23
6
2021-10-24
2021-10-24
Chłopaś Aleksandra
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
SAUL T (121)
2021-10-23
23
2021-10-23
6
2021-10-24
27
2021-10-24
23
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (95)
2021-10-23
3
80
2021-10-23
2
150
2021-10-24
6
2021-10-24
1
350
Chrzanowska Roksana
Stajnia Namlikowo Świebodzice
2021-10-24
9
2021-10-24
Chrząszcz Anna-Maria
KJ Platan Wrocław
ARKA (61)
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Czarkowska Michalina
KJ Royal Opole
VOSSIE (10)
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Dąbrowska Bianka
Wrocławski Klub Jeździecki
IMPET (46)
2021-10-23
15
2021-10-24
1
Dębska Maria
niezrzeszony
DAKAR (96)
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Dobrowolska Antonina
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
GINA (128)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Drozdowska-Pazik Magdalena
niezrzeszony
SENIA (78)
2021-10-23
27
2021-10-23
16
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
FENIKS (70)
2021-10-24
2
120
2021-10-24
7
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (82)
2021-10-23
6
2021-10-23
4
2021-10-24
3
120
2021-10-24
4
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-10-24
10
2021-10-24
6
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (81)
2021-10-23
13
2021-10-23
11
Głowacz Aleksandra
bpk
ORSZI-S (33)
2021-10-23
1
2021-10-23
8
TISSU S (44)
2021-10-24
5
2021-10-24
Głowacz Ewa
BPK
FELICJO (32)
2021-10-23
2021-10-23
1
2021-10-24
15
2021-10-24
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2021-10-23
6
2021-10-24
3
2021-10-23
1
2021-10-24
3
80
2021-10-23
10
2021-10-23
13
2021-10-24
1
2021-10-24
8
Golach Sara
Klub Jeździecki Wrocław
BLUE BOY (109)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
2021-10-24
27
Grasza Natalia
Jks Jaroszówka
2021-10-24
17
2021-10-24
1
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
KJ Amazonka
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-24
17
2021-10-24
1
Homenda Emilia
Bez Przynależności Klubowej
M-LUNA (8)
2021-10-23
1
2021-10-23
25
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kapka Oliwia
bpk
2021-10-23
1
2021-10-23
11
2021-10-24
18
2021-10-24
1
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2021-10-23
14
2021-10-23
11
2021-10-24
4
50
2021-10-24
6
2021-10-23
10
2021-10-23
14
2021-10-24
22
2021-10-24
4
2021-10-23
10
2021-10-23
3
2021-10-24
8
2021-10-24
3
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2021-10-23
8
2021-10-23
Kocjan Michalina
Wrocławski KJ
IMPET (69)
2021-10-23
28
2021-10-24
32
Kocowska Victoria
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (57)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kol Jakub
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2021-10-23
8
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kościelna Maja
Brak
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
17
2021-10-24
13
Kossowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-23
15
2021-10-23
1
2021-10-24
13
2021-10-24
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
POKERLONE (117)
2021-10-23
2
2021-10-23
2
120
2021-10-24
2021-10-24
2021-10-23
10
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
MAGNAT (67)
2021-10-24
2021-10-24
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
MIGRENA (108)
2021-10-24
24
2021-10-24
18
Krężelewska Izabela
KJ Ślęża Wojnarowice
2021-10-23
11
2021-10-23
13
2021-10-24
1
2021-10-24
11
Kryczka Hanna
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (36)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Krystek Paweł
KJ Osadkowski
2021-10-24
2021-10-24
RIKA (130)
2021-10-24
1
Krzus-Wrońska Laura
Dubelbar Zdrój
AMIR (110)
2021-10-24
1
2021-10-24
17
Krzus-Wrońska Maja
Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
GRACE (111)
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kubacha Zuzanna
KJ Osadkowski
RIKA (130)
2021-10-24
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
UCAYALI (25)
2021-10-23
1
2021-10-24
2021-10-24
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-23
3
2021-10-24
1
2021-10-24
9
Kuwik Karolina
KS Small Cherry
2021-10-24
1
2021-10-24
23
Lang Julia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
DONATA (34)
2021-10-23
1
2021-10-23
21
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
DUETTE B. (118)
2021-10-23
4
50
2021-10-23
9
2021-10-24
1
250
2021-10-24
15
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
2021-10-23
1
2021-10-23
16
2021-10-24
18
2021-10-24
23
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (58)
2021-10-23
1
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Łacna Aleksandra
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
KLARA (75)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (101)
2021-10-23
7
2021-10-23
11
2021-10-24
7
2021-10-24
9
Mączyńska Nina
KJ Amazonka
GOSTEK (48)
2021-10-24
2021-10-24
17
Madej Kinga
KJ VOLTA MIŁOCICE
DRAGONIA (104)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Maksalion Lena
KJ VOLTA
TORO (97)
2021-10-23
1
2021-10-23
2021-10-24
17
2021-10-24
1