Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:56:52
2020-01-30 21:09:06
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:12:04
2020-01-30 19:06:15
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:11:59
2020-01-30 18:14:33
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:52:09
2020-01-30 16:37:52
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:52:05
2020-01-30 16:23:38
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:52:03
2020-01-30 15:13:28
Oliwia Krause WRÓŻBITA II
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 2x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:52:00
2020-01-30 14:24:34
Kamila Wejner CAOMA
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:59
2020-01-30 13:48:11
Michał Siejek GOLDIKA
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:56
2020-01-30 13:47:52
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:55
2020-01-30 13:47:33
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:52
2020-01-30 13:47:07
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:50
2020-01-30 13:46:33
Iga Puławska EMMA
  • 1x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 2x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:48
2020-01-30 13:45:54
Aureliusz Tymiński EASY D'ANNY
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:42
2020-01-30 13:45:35
Anna Sobala SIRENDOS
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:41
2020-01-30 13:45:31
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:31
2020-01-30 13:44:58
Dominika Owczarek CHELSEA L
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 1x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:29
2020-01-30 13:44:00
Julia Smuk ZOJA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B - styl jeźdźca
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B - styl jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:26
2020-01-30 13:43:16
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:23
2020-01-30 13:42:47
Emilia Dąbrowska EMMA
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 2x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:20
2020-01-30 13:41:40
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 12:27:50
2020-01-30 11:47:58
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:19
2020-01-30 09:13:38
Maria Kozłowska ETNA W
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:09
2020-01-30 09:06:59
Nelly Żabowska - Żychowicz MISTER
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 09:40:56
2020-01-29 22:53:37
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 2x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:52
2020-01-29 22:26:02
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:50
2020-01-29 22:25:27
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:48
2020-01-29 22:24:58
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:47
2020-01-29 22:24:34
Paweł Michalski SANDREA
  • 2x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:46
2020-01-29 22:24:02
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:45
2020-01-29 22:23:44
Nalatia Majchrzak PĄCZEK
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:45
2020-01-29 22:23:10
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:15:35
2020-01-29 22:06:26
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - egzamin licencyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:41:04
2020-01-29 20:32:08
Anna Benczak WONDERFULL JUMP K
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:41:03
2020-01-29 20:22:11
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 20:00:54
2020-01-29 18:45:24
Róża Sobierajska JASPER
  • 1x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 20:00:51
2020-01-29 14:15:06
Milena Jakubiak LIZA-RAZU
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 17:37:49
2020-01-29 13:00:54
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 20:00:43
2020-01-29 12:58:02
Emilia Frydrych BOND
  • 2x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 1x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 11:04:02
2020-01-29 09:52:19
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 11:03:58
2020-01-28 23:14:18
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:43:14
2020-01-28 21:16:11
Nina Lemlich GAFA
  • 2x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:43:10
2020-01-28 21:04:06
Nina Ambroziak MILO
  • 2x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:43:07
2020-01-28 21:03:39
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:43:00
2020-01-28 21:03:11
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:55
2020-01-28 20:23:47
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:47
2020-01-28 20:23:02
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:43
2020-01-28 20:19:58
Hubert Aniołek BIANKO
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 2x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:40
2020-01-28 20:19:27
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 2x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 17:53:18
2020-01-28 17:43:20
Antonina Skoczek TOP EWITA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 2x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:30
2020-01-28 13:54:01
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B - styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:24
2020-01-28 13:52:36
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:16
2020-01-28 13:51:47
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:09
2020-01-28 13:50:43
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:06
2020-01-28 13:50:04
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:55:03
2020-01-28 13:17:30
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 11:03:57
2020-01-28 11:15:40
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 20:51:59
2020-01-27 20:12:12
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 20:51:57
2020-01-27 18:36:20
Martyna Jurczak SUSIE TWO
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 20:51:56
2020-01-27 18:35:03
Milena Jakubiak QUENTIN
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:53
2020-01-27 16:56:28
Gaja Kłosowicz WIKTORIA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:49
2020-01-27 16:54:47
Hanna Lebda WIKTORIA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:45
2020-01-27 16:53:35
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:41
2020-01-27 16:53:04
Maria Persona JOWISZ
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:34
2020-01-27 16:52:17
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:30
2020-01-27 16:49:38
Marianna Hryciuk BEGONIA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:09:27
2020-01-27 16:46:07
Oliwia Tratkiewicz BEGONIA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:12:50
2020-01-27 14:07:17
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:12:49
2020-01-27 14:06:44
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:12:47
2020-01-27 12:31:24
Aleksandra Sypuła Mj'99 KOZAK
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:12:46
2020-01-27 12:18:13
Ewa Siara SZAFIR
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:31:46
2020-01-27 11:24:20
Aleksandra Wardyn FADO SURPRISE
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 1x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:31:43
2020-01-27 00:12:07
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 10/C/Zwykly art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:31:36
2020-01-27 00:02:51
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:20:52
2020-01-26 17:43:21
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:44
2020-01-26 14:37:34
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:40
2020-01-26 14:37:11
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:29
2020-01-26 14:36:16
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 1x 5/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:25
2020-01-26 14:34:06
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 1x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:25:46
2020-01-25 23:42:46
Aleksandra Lejcuś TANGO
  • 2x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 13:58:16
2020-01-25 00:30:19
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 11:25:01
2020-01-24 09:11:01
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 11:24:53
2020-01-24 09:08:39
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 15/OPEN LL/Z trafieniem w normę czasu 90 cm, (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 11:24:51
2020-01-23 18:40:00
Natalia Główczak LEON
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 11:24:47
2020-01-23 18:39:22
Natalia Główczak BONUS
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 21:29:41
2020-01-22 20:44:11
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:24
2020-01-22 18:42:29
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:15
2020-01-22 11:35:06
Carla Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 1x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 17:05:09
2020-01-22 11:33:37
Mia Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 1x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 04:05:44
2020-01-21 19:06:47
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1/OPEN/Dokładności bez szeregów 50 cm
  • 2x 2/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm
  • 1x 12/OPEN/Dokładności bez szeregów 60 cm
  • 2x 13/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 60 cm, (W tym klasyfikacja ZPP – Kuce – do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 – 14 lat, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 00:03:17
2020-01-20 15:04:52
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:51:08
2020-01-13 15:45:10
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 3/OPEN/Dokładności 70 cm
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 23:35:22
2020-01-10 22:20:38
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 23:35:21
2020-01-10 22:19:29
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:42:24
2020-01-09 09:39:32
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 8/P/Dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:42:20
2020-01-08 21:56:50
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 4/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm
  • 2x 14/OPEN/Z trafieniem w normę czasu 80 cm,(W tym klasyfikacja ZPP – Kuce i małe konie – wiek zawodnika: 9 – 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją Wstępną, te konie obowiązuje cert
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 14:26:07
2020-01-07 07:21:04
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 23:42:19
2020-01-06 07:21:09
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1, (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
5. Benczak Anna bpk
2005 (JM.)
brak
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (MJ.)
O035772
7. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
8. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
9. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
10. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
11. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
12. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
13. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
14. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
15. Frydrych Emilia -
2008 (JM.)
-
16. Główczak Natalia KJ SZAFRAN
2004 (J.)
17. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
18. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
19. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
20. Hryciuk Marianna Niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
21. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
22. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
23. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
24. Jurczak Martyna Niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
25. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
26. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
27. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
28. Karczewska Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
29. Kłosowicz Gaja Niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
30. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
31. Kowalski Dominik KS Equiright
S
brak
32. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
33. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
34. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
35. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
36. Kulesza Marta brak
S
O058365
37. Lebda Hanna Niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
38. Lejcuś Aleksandra KJ Aldragho
2005 (JM.)
brak
39. Lemlich Nina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
LZRWZJ/231/20
40. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
Brak
41. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
42. Łowiec Zuzanna KJ. Wiktorowo
2004 (J.)
brak
43. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
44. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
45. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
46. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
47. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
48. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
49. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
50. Moczkowska Carla Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
brak
51. Moczkowska Mia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
brak
52. Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
1999 (MJ.)
Brak
53. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
54. Owczarek Dominika KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
55. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
56. Persona Maria KS Equiright Warszawa
2002 (J.)
O040385
57. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
58. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
59. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
2005 (JM.)
O048998
60. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
61. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
62. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
63. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
64. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
65. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
66. Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
2000 (MJ.)
O026960
67. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
68. Skoczek Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
69. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
70. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
71. Sobala Anna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
72. Sobierajska Róża Klub Jeździecki Akademia Kucania
2004 (J.)
5576/19A(w)B(w)
73. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
74. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
75. Tratkiewicz Oliwia Niezrzeszona
2008 (JM.)
brak
76. Tymiński Aureliusz KJ Akademia Kucania
S
brak
77. Wardyn Aleksandra KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
Brak
78. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
79. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
80. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
81. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
82. Żabowska - Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (JM.)
0042910
83. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
2.

36

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
brak 1
3.

9

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
4.

75

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
brak
5.

7

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
6.

21

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
7.

1

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
8.

95

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
9.

35

BEGONIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Niels / Los Angeles
M: Bianka / Arak I
K015930 POL009520001206
10.

54

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
11.

55

BIANKO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Bohemian Felicia
brak
12.

63

BOND KUC POL - Wałach skarogniada/135 F: nn
M: nn
- -
13.

17

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/158 F: Miro
M: Belora
brak
14.

2

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
15.

34

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
16.

92

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
17.

84

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
18.

78

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
Brak Brak
19.

44

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
20.

16

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
K011555
21.

6

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
22.

46

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
K026913 616009510293715
23.

99

CON AKRELLO W DSP POL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
24.

69

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
25.

49

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
26.

82

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
27.

97

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
28.

33

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Wałach bułana/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
29.

15

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
K023618 //
30.

58

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
31.

87

EASY D'ANNY SELLE FRANCAIS FRA 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Marlou Des Etisses
M: Seventies D'Anny
brak brak
32.

19

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
33.

88

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
34.

81

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
35.

24

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
36.

94

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
37.

77

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Che Guevara L
M: Enigma W
.. ..
38.

29

FADO SURPRISE KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: Medor
M: Franczeska
brak
39.

25

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
40.

3

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
41.

60

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
42.

71

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
43.

91

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
44.

101

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
45.

89

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
46.

64

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
47.

79

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
48.

12

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
49.

28

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
50.

43

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/mk:157 F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
2734/19AB 056-002-W00293935
51.

85

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
brak brak
52.

37

JOWISZ MŁP POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa / As Trefl
K017049 12267
53.

4

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
54.

98

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
55.

53

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
56.

32

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
57.

13

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
58.

26

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
59.

18

LEON MAŁOPOLSKA POL .2003 Wałach kasztanowata/.167 F: .Bonaparte
M: .Lawina
brak brak
60.

20

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
61.

45

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
K028687 DE418181087113
62.

65

LIZA-RAZU Koń Oldenburski Skoczek GER 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lizarazu
M: Elfenlisa
Brak Brak
63.

96

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
64.

42

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
65.

23

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
66.

59

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
67.

76

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
68.

61

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
69.

62

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
70.

68

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
Brak 009661641204
71.

90

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
72.

8

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
73.

73

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
74.

56

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
75.

70

PĄCZEK HUCULSKA POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
76.

5

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
77.

40

QUENTIN OLDENBURSKA GER 2009 Wałach gniada/170 F: Quality
M: Hauptstutbuch Elfensegen
brak DE433330283309
78.

52

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
79.

72

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
80.

48

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
81.

86

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
82.

100

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
K025232 616009660442714
83.

41

SUSIE TWO TINKER GBR 2015 Klacz skarogniada/mk:145 F: Nil
M: Suzy
brak brak
84.

27

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
Brak
85.

38

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada/- F: Viskis
M: Szajka / Wierny
K011593
86.

31

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
87.

22

TANGO DRP POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Nando
K019242
88.

57

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
K028024
89.

51

TOP EWITA DRP GER 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
90.

50

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
91.

47

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
92.

66

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
93.

80

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
94.

74

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
brak
95.

39

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz siwa/kuc:135 F: Jasmon
M: Waza
brak POL 013 66 00658 03
96.

67

WONDERFULL JUMP K SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: CONTENDUS
M: WANESSA
brak
97.

93

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
98.

83

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/175 F: Fred
M: Zagadka
K024963 brak
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power
10
SUM:
10.00
Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
100
SUM:
100.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
150
SUM:
150.00
Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
30
SUM:
50.00
Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
30
SUM:
60.00
Frydrych Emilia -
10
SUM:
10.00
Górecka Kamila JKS Karolina
50
200
80
SUM:
330.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
400
SUM:
400.00
Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
10
SUM:
10.00
Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
20
10
SUM:
30.00
Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Kotfasińska Marysia KJ Łąck
20
20
SUM:
40.00
Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
80
SUM:
80.00
Lejcuś Aleksandra KJ Aldragho
10
SUM:
10.00
Lemlich Nina Klub Jeździecki Akademia Kucania
30
50
50
SUM:
130.00
Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
30
SUM:
30.00
Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
20
SUM:
20.00
Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
20
SUM:
20.00
Moczkowska Mia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Owczarek Dominika KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina
100
SUM:
100.00
Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
250
SUM:
250.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse
200
50
20
300
350
SUM:
920.00
Prasek Magdalena St. Interhorse
100
50
SUM:
150.00
Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
150
SUM:
150.00
Saługa Laura KJ Akademia Kucania
80
SUM:
80.00
Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
80
20
SUM:
100.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
250
SUM:
250.00
Skoczek Antonina BPK
10
SUM:
10.00
Smolich Julia KJ Fullmet
20
SUM:
20.00
Smuk Julia KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Sobierajska Róża Klub Jeździecki Akademia Kucania
10
20
SUM:
30.00
Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Wardyn Aleksandra KJ Aldragho Piaseczno
10
SUM:
10.00
Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (58)
2020-02-02
11
2020-02-02
8
MILO (59)
2020-02-02
17
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (59)
2020-02-02
2020-02-02
20
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
BIANKO (55)
2020-02-01
5
2020-02-01
1
2020-02-01
OLIVER (56)
2020-02-02
6
2020-02-02
12
TITAN (57)
2020-02-02
5
10
2020-02-02
13
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (69)
2020-02-02
1
2020-02-02
8
2020-02-02
6
Benczak Anna
bpk
2020-02-01
18
2020-02-01
7
2020-02-01
1
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-01
8
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
22
2020-02-02
2020-02-02
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-02-01
24
2020-02-01
12
2020-02-02
2020-02-02
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-02-02
11
2020-02-02
21
2020-02-02
1
100
2020-02-02
6
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania
EMMA (81)
2020-02-01
11
2020-02-01
1
2020-02-01
1
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (62)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-01
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2020-02-01
1
100
2020-02-01
2020-02-02
12
2020-02-02
9
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2020-02-01
5
2020-02-02
6
2020-02-01
8
2020-02-02
2
150
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (24)
2020-02-01
3
20
2020-02-01
2
30
2020-02-01
13
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-01
18
2020-02-01
3
30
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
19
2020-02-02
24
2020-02-02
3
30
Frydrych Emilia
-
BOND (63)
2020-02-02
1
2020-02-02
11
2020-02-02
3
10
Główczak Natalia
KJ SZAFRAN
BONUS (17)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-01
LEON (18)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
Górecka Kamila
JKS Karolina
2020-02-01
3
50
2020-02-01
1
200
2020-02-02
7
2020-02-02
2020-02-01
2
80
2020-02-01
9
2020-02-02
10
2020-02-02
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (28)
2020-02-01
1
400
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2020-02-01
11
2020-02-01
2020-02-02
25
2020-02-02
Hryciuk Marianna
Niezrzeszona
BEGONIA (35)
2020-02-01
1
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (54)
2020-02-01
10
2020-02-01
1
2020-02-01
1
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
QUENTIN (40)
2020-02-01
1
2020-02-01
16
2020-02-01
12
2020-02-01
1
2020-02-01
5
10
2020-02-01
17
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (82)
2020-02-01
16
2020-02-01
8
2020-02-01
7
Jurczak Martyna
Niezrzeszona
2020-02-01
2020-02-01
1
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
GRYKA (101)
2020-02-01
3
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (14)
2020-02-01
1
2020-02-01
2
20
2020-02-01
9
2020-02-02
2020-02-02
12
2020-02-02
3
10
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania Dawidy
EL- VIS (88)
2020-02-02
10
2020-02-02
3
50
2020-02-02
1
Karczewska Karolina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-01
Kłosowicz Gaja
Niezrzeszona
2020-02-01
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (95)
2020-02-01
15
2020-02-01
7
2020-02-02
4
20
2020-02-02
5
20
Kowalski Dominik
KS Equiright
2020-02-02
18
2020-02-02
23
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ETNA W (77)
2020-02-01
1
80
2020-02-01
6
Krause Oliwia
Bpk
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
1
2020-02-02
1
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
2020-02-01
15
2020-02-01
11
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (15)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Kulesza Marta
brak
HELIOS (64)
2020-02-01
1
2020-02-01
6
2020-02-01
1
Lebda Hanna
Niezrzeszona
2020-02-01
1
Lejcuś Aleksandra
KJ Aldragho
TANGO (22)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
10
2020-02-02
4
10
Lemlich Nina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
GAFA (60)
2020-02-02
2
30
2020-02-02
1
50
2020-02-02
2
50
Lewandowska Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-01
1
2020-02-01
16
2020-02-01
8
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-02
1
2020-02-02
1
2020-02-02
7
Łowiec Zuzanna
KJ. Wiktorowo
SYWILLA (27)
2020-02-01
12
2020-02-01
12
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-01
14
2020-02-01
10
2020-02-02
16
2020-02-02
7
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PĄCZEK (70)
2020-02-02
1
2020-02-02
1
30
2020-02-02
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
ASCOT (1)
2020-02-02
13
2020-02-02
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2020-02-02
17
2020-02-02
5
20
2020-02-02
15
2020-02-02
16
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
2020-02-02
1
2020-02-02
13
2020-02-02
2
20
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (72)
2020-02-02
7
2020-02-02
13
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2020-02-02
8
2020-02-02
7
Moczkowska Carla
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-02
14
2020-02-02
13
2020-02-02
10
Moczkowska Mia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
1
30
Mystkowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
2020-02-02
11
2020-02-02
9
2020-02-02
15
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2020-02-02
11
2020-02-02
5
2020-02-02
Owczarek Dominika
KJ Akademia Kucania
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-01
5
20
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (94)
2020-02-02
2020-02-02
Persona Maria
KS Equiright Warszawa
JOWISZ (37)
2020-02-02
16
2020-02-02
2020-02-02
14
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
2020-02-02
2020-02-02
11
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina
2020-02-01
6
2020-02-01
4
2020-02-02
3
100
2020-02-02
5
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
DENDY (97)
2020-02-02
10
2020-02-02
2
250
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2020-02-01
9
2020-02-01
5
2020-02-02
26
2020-02-02
15
UTRATA (47)
2020-02-01
4
2020-02-01
2
200
2020-02-02
4
50
2020-02-02
7
SATILIO (48)
2020-02-01
5
20
2020-02-01
7
2020-02-02
19
2020-02-02
17
2020-02-01
1
300
2020-02-02
1
350
Prasek Magdalena
St. Interhorse
USHER Z (50)
2020-02-01
2
2020-02-01
3
100
2020-02-02
1
2020-02-02
5
50
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
EMMA (81)
2020-02-02
8
2020-02-02
2020-02-02
8
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
2020-02-02
1
2020-02-02
12
2020-02-02
9
Rzemykowska Marta
INTERHR JKS Poczernin
2020-02-01
2
150
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (89)
2020-02-02
6
2020-02-02
2
80
2020-02-02
Siara Ewa
Kj Podkowa Lesna
SZAFIR (31)
2020-02-02
1
80
2020-02-02
4
20
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-02-01
14
2020-02-01
7
2020-02-01
2020-02-02
12
2020-02-02
3
GOLDIKA (91)
2020-02-02
1
250
2020-02-02
Skoczek Antonina
BPK
2020-02-01
15
2020-02-01
13
2020-02-01
4
10
Smolich Julia
KJ Fullmet
2020-02-01
1
2020-02-01
21
2020-02-01
18
2020-02-02
14
2020-02-02
11
2020-02-02
3
20
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
ZOJA (83)
2020-02-01
4
20
2020-02-01
1
2020-02-01
3
2020-02-02
20
2020-02-02
Sobala Anna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2020-02-01
2020-02-01
6
2020-02-02
18
Sobierajska Róża
Klub Jeździecki Akademia Kucania
JASPER (43)
2020-02-01
4
10
2020-02-01
16
2020-02-01
4
20
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
KOZAK (32)
2020-02-01
1
2020-02-01
6
2020-02-01
1
50
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (75)
2020-02-02
Tratkiewicz Oliwia
Niezrzeszona
BEGONIA (35)
2020-02-01
Tymiński Aureliusz
KJ Akademia Kucania
2020-02-01
16
2020-02-01
8
2020-02-01
23
Wardyn Aleksandra
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-01
1
2020-02-01
3
10
2020-02-02
1
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (92)
2020-02-01
1
2020-02-01
11
2020-02-01
22
Wiekiera Zuzanna
bpk
2020-02-01
13
2020-02-01
20
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (13)
2020-02-02
13
2020-02-02
4
Wytrykowska Aleksandra
bpk
2020-02-02
9
2020-02-02
2
Żabowska - Żychowicz Nelly
SKJ Olimpia
MISTER (76)
2020-02-01
9
2020-02-01
10
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (33)
2020-02-01
9
2020-02-01
17
2020-02-02
6
2020-02-02
9
CANDY (34)
2020-02-01
2
50
2020-02-01
10
2020-02-02
14
2020-02-02
14

Number of Riders: 83

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 3 870.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.