Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach.
POCZERNIN, 29.02.-01.03.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:54:47
2020-02-27 19:44:49
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:54:48
2020-02-27 19:38:49
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 2x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:52
2020-02-27 09:12:36
Justyna Kopko JUBILANT MB
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:53
2020-02-27 09:12:07
Justyna Kopko IROCCO BROWN
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:57
2020-02-27 09:10:51
Justyna Kopko BILLY HASSELHOFF
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:54
2020-02-27 09:10:30
Justyna Kopko BONO
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:18
2020-02-26 22:08:15
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:10
2020-02-26 22:07:49
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:24
2020-02-26 20:09:22
Patrycja Piątek FANTAZJA
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:10:41
2020-02-26 19:16:38
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 2x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:20
2020-02-26 18:17:42
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:18
2020-02-26 18:17:01
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:16
2020-02-26 18:16:35
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:16:57
2020-02-26 18:16:29
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 17:03:33
2020-02-26 16:45:43
Hanna Miedziocha DO IT
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:58:18
2020-02-26 14:28:19
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:50
2020-02-26 14:09:14
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:44:33
2020-02-26 13:02:16
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:44:29
2020-02-26 11:55:45
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:09
2020-02-26 10:41:38
Ewa Kolasińska ORIESKA
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:20:03
2020-02-26 07:37:16
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:20:00
2020-02-26 07:36:24
Krzysztof Chodorski SMILE SL
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:55
2020-02-26 05:26:11
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:52
2020-02-25 21:50:03
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:35
2020-02-25 21:49:37
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:31
2020-02-25 21:49:14
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:19
2020-02-25 21:48:51
Marie Janekovic DIANITA H
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:13
2020-02-25 21:47:55
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:10
2020-02-25 21:27:36
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin licencyjny
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:04
2020-02-25 21:23:13
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:34:11
2020-02-25 18:57:37
Zofia Walis ESTRA
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:22
2020-02-25 14:27:45
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:20
2020-02-25 13:15:03
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:17
2020-02-25 13:01:19
Marek Wacławik BALOUSSINI II
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 17:01:14
2020-02-24 16:39:17
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 17:01:11
2020-02-24 16:38:54
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:57
2020-02-24 13:36:51
Zuzanna Jóźwik TRYNIDAD
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 16:23:04
2020-02-24 13:36:01
Zofia Ochman SIWA
  • 2x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:56
2020-02-24 12:52:50
Sylwia Początek NELLY
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:54
2020-02-24 12:41:54
Katarzyna Białecka LETYCJA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:53
2020-02-24 12:40:10
Katarzyna Białecka COCA SZUMAWA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:58:55
2020-02-23 23:59:31
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:58:54
2020-02-23 23:08:41
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:51:20
2020-02-23 22:34:08
Maciej Michalski QUIDAMS DUKE
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:04
2020-02-23 22:14:57
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:03
2020-02-23 22:14:43
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:00
2020-02-23 22:14:25
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:23:48
2020-02-23 21:20:09
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:42
2020-02-23 21:09:40
Julia Sobków ARIAS
  • 2x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:37
2020-02-23 21:09:13
Zuzanna Sobków ARIAS
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:57
2020-02-23 20:42:15
Jan Kamiński A-CARMEN
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:56
2020-02-23 20:41:53
Adrian Seliga WELUR
  • 2x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:30:23
2020-02-23 20:37:44
Julia Figaszewska SARAGOSSA-P
  • 2x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:30:17
2020-02-23 20:36:59
Aleksandra Figaszewska DREAM
  • 2x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:48
2020-02-23 20:32:19
Dawid Kubiak FIREBRIDGE TAG
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:46
2020-02-23 20:26:35
Dawid Kubiak DYLLANO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:40
2020-02-23 20:16:30
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:36
2020-02-23 20:14:35
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:31
2020-02-23 20:13:40
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:47:04
2020-02-23 18:28:06
Julia Dobrzyńska ANGELINA G
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:47:01
2020-02-23 18:27:41
Zuzanna Kotalewicz ANGELINA G
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:46:58
2020-02-23 18:07:59
Iga Bartoszek NELSON
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 17:24:46
2020-02-23 15:16:26
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:55
2020-02-23 13:46:26
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:43
2020-02-23 12:54:11
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:34
2020-02-23 12:53:13
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:49
2020-02-23 09:12:42
Michał Karczewski HERO'S
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:28
2020-02-23 09:12:02
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:37
2020-02-23 08:49:22
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:33
2020-02-23 08:48:51
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:29
2020-02-23 08:48:26
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:20
2020-02-23 08:47:49
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:02
2020-02-23 07:49:36
Gloria Ciba RITA
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:57
2020-02-22 23:00:47
Adrianna Łukasiak KADRA
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:53
2020-02-22 20:09:17
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:45
2020-02-22 19:28:25
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:40
2020-02-22 19:24:07
Maciej Pekaniec LORD BIJOU
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:43:22
2020-02-22 17:02:51
Aleksandra Florczak STEWARD
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:51
2020-02-22 12:09:08
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:44
2020-02-22 11:30:37
Maciej Pekaniec N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 17 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:37
2020-02-22 11:27:22
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 15:39:04
2020-02-22 11:22:58
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 10:13:00
2020-02-22 09:10:52
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 11/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:49
2020-02-22 07:41:41
Ewa Schweitzer Wojcieszek VHS RAMOS
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:42
2020-02-22 07:39:04
Ewa Schweitzer Wojcieszek VHS CASTELLA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:48:22
2020-02-21 21:14:47
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:19:13
2020-02-21 15:54:09
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:26
2020-02-21 15:53:41
Antonina Skoczek TOP EWITA
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:22
2020-02-21 15:53:14
Oliwia Krause WRÓŻBITA II
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:19:03
2020-02-21 15:38:18
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:18:56
2020-02-21 15:31:23
Anna Dargiewicz FAVORY 1
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:18
2020-02-20 18:51:32
Natalia Główczak LEON
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:12
2020-02-20 18:50:33
Natalia Główczak BONUS
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:05
2020-02-20 18:45:06
Alexandra Grahl-Madsen BANKIET
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:50:11
2020-02-20 18:07:25
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 16:04:51
2020-02-20 11:49:34
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:04:41
2020-02-19 22:48:23
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 7 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin licencyjny
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:57
2020-02-19 09:24:48
Zofia Palczewska GOBLIN
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 11:00:02
2020-02-19 08:18:36
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:44
2020-02-19 08:18:09
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 17 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:38
2020-02-18 23:41:21
Konstancja Cecylia Bohdanowicz LANDO AA
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:23:24
2020-02-18 22:29:59
Kalina Kasak Jm'05 PRIMAVERA
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 19:05:35
2020-02-18 18:12:33
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:10:29
2020-02-17 18:22:28
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:05:30
2020-02-17 08:09:26
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:05:27
2020-02-17 08:08:28
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 23:09:29
2020-02-15 17:01:40
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:33
2020-02-15 00:05:31
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:27
2020-02-15 00:05:06
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:23
2020-02-14 21:39:23
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:19
2020-02-14 21:38:00
Marek Wacławik CABO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:13
2020-02-14 21:36:43
Marek Wacławik COMME SI
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:09
2020-02-14 21:35:10
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:02
2020-02-14 21:34:42
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 15:16:49
2020-02-12 21:44:09
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:02:01
2020-02-12 21:43:35
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:57:42
2020-02-12 20:31:11
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:04
2020-02-11 14:41:33
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 11:34:56
2020-02-10 22:06:35
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:04
2020-02-10 17:04:06
Karolina Żołyniak LUIS
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:36
2020-02-10 10:43:50
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 16:28:13
2020-02-09 23:12:46
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 16:28:09
2020-02-09 23:11:52
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:34:04
2020-02-08 13:08:41
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
2. Białecka Katarzyna bez przynależności
2001 (MJ.)
brak
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
4. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
5. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
6. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
7. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
8. Dargiewicz Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
9. Dobrzyńska Julia Brak
S
Brak
10. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
11. Dworacka Tatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
0058594
12. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
13. Dziuba Anna
14. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
15. Figaszewska Aleksandra Brak
2003 (J.)
Brak
16. Figaszewska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
17. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
18. Glasser Mikołaj Kj Akademia Kucania Dawidy
S
Brak
19. Główczak Natalia KJ SZAFRAN
2004 (J.)
20. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
21. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
22. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
23. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
24. Grahl-Madsen Alexandra BPK MAL
2000 (MJ.)
O026912
25. Janekovic Marie Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (MJ.)
O020386
26. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
27. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
28. Jończyk Łukasz
29. Jóźwik Zuzanna Klub Jeździecki Szumawa
2004 (J.)
O038570
30. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
31. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
32. Kasak Jm'05 Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O053329
33. Kaźmirowska Gabriela Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2003 (J.)
brak
34. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
35. Kolasińska Ewa BPK
2004 (J.)
O033578
36. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
37. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
38. Kotalewicz Zuzanna Brak
2003 (J.)
Brak
39. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
40. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
41. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
42. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
43. Kubiak Grzegorz KJ ŁĄCK
S
O000283
10011415
44. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
45. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
46. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
47. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
48. Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
2007 (JM.)
BRAK
49. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
50. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
51. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
52. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
53. Ochman Zofia skj sewan
2008 (JM.)
brak
54. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
55. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
56. Oryga - Siwiak Urszula KS Stajnia Chojnów
2005 (JM.)
O042187
57. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
58. Palczewska Zofia Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
LZPZJ/838/20
59. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
60. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
61. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
0001374
62. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O045733
63. Piątek Patrycja BPK
S
Brak
64. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
65. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
66. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
67. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
68. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
69. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
70. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
71. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
72. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
73. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
brak
74. Skoczek Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
75. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
76. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
77. Sobala Anna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
78. Sobków Julia brak
2006 (JM.)
brak
79. Sobków Zuzanna brak
2003 (J.)
brak
80. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
81. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
82. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
83. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
84. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
85. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
86. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
87. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
88. Walis Zofia stajnia prywatna
2006 (JM.)
brak
89. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
90. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
91. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
92. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
93. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
94. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
95. Żołyniak Karolina -
2002 (J.)
O046557
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
K014869 DE421000582708
2.

131

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
3.

61

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
4.

8

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
5.

45

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
6.

58

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
7.

94

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
8.

139

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K022376 --
9.

38

ARIAS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Ariane
brak brak
10.

119

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
11.

95

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
K011098 528003 06.00032 103MI94
12.

115

BALOUSSINI II OLD GER 2011 Wałach skarogniada/166 F: Baloussini
M: Savannah/ Landjonker S
K023604 DE 418182502811
13.

69

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
14.

117

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
15.

42

BILLY HASSELHOFF AES POL 2011 Wałach kasztanowata/171 F: Z
M: Z
K027560 4833928227263636
16.

41

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
17.

70

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/158 F: Miro
M: Belora
brak
18.

126

BRANDY TYP SZLACHETNY POL 2010 Mare grey/154 F: NN
M: NN
K023984
19.

56

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104 105EN95
20.

52

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
21.

23

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841
22.

108

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
23.

102

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
24.

4

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
25.

11

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
26.

96

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
K024059
27.

109

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Lotte
M: Cola
K019784 616009670142910
28.

18

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
29.

51

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il faut
M: Carachel/ Christoph Columbus
Brak Brak
30.

128

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
31.

53

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
K017579 DE418181419007
32.

79

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
K024847 616009610094212
33.

30

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
34.

88

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
35.

114

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
36.

121

DIANITA H NED POL 2008 Klacz gniada/172 F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
37.

2

DO IT KWPN POL 2008 Wałach gniada/180 F: Ultimo
M: Nora
K020438 528003000812106
38.

57

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
39.

144

Dolar F:
M:
40.

145

Dollar de Nuevo F:
M:
41.

17

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L / Cruzeiro L
K024199
42.

36

DREAM WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 616007610024913
43.

98

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/- F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
K018485 528003000802193
44.

127

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
45.

137

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
brak brak
46.

118

ESTRA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/160 F: przedświt XIII-4
M: estyma
brak 006630100207
47.

34

FANTAZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa/165 F: Makler II
M: Flara
Brak 616006550069913
48.

72

FAVORY 1 WESTFALE POL 10.04.2007 Ogier ciemnogniada/174 F: Fleury
M: Pina Colada
DE 441411102207 DE 441411102207
49.

60

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
50.

99

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
51.

104

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
52.

120

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
53.

77

GANDO V SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Quintender
M: GotaV
x xx
54.

91

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
55.

141

GINO F:
M:
56.

65

GOBLIN KWPN POL 2011 Klacz ciemnogniada/163 F: Q.Breitling LS/Quintero
M: Janaconcorde/Concorde
LKPZJ/8190/20 528003201100428
57.

122

GUCCI KWPN POL 2011 Klacz ciemnogniada/168 F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006Kuczeriszka Ani
58.

140

HAMPREY F:
M:
59.

116

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
60.

27

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
61.

92

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
62.

123

HIDALGO KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc F: nn
M: nn
K022201 380011013003735
63.

68

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
64.

124

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
65.

9

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
66.

47

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
67.

76

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
68.

43

IROCCO BROWN KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
Brak 273939339338
69.

83

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
70.

138

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
brak
71.

90

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
K019110
72.

44

JUBILANT MB KWPN NED 2014 Wałach siwa/169 F: E-Star/ Big Star
M: Zodulia/Casall
K027783 7492345927793
73.

84

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
74.

97

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
75.

125

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
K019298 POL007520075604
76.

49

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
K021758
77.

5

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
78.

63

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
brak brak
79.

54

LAROSA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 Klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon/ Diamant de Semilly
M: Rosallia/ Landjunge
K028852 056015Z55803116
80.

71

LEON MAŁOPOLSKA POL .2003 Wałach kasztanowata/.167 F: .Bonaparte
M: .Lawina
brak brak
81.

143

LETS MAKE MONEY klacz gniada F:
M:
82.

110

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada/175 F: Markies V
M: Lady Black
K025357 Brak
83.

129

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
K027723 DE418182501612
84.

107

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
85.

81

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
86.

7

LUIS MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach siwa/160 F: Cyprys
M: Lukrecja
Brak 616006590197510
87.

82

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
K014144
88.

50

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
89.

64

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
90.

135

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
91.

142

MAVANDA F:
M:
92.

55

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
93.

78

N-CONNIE OF HERITAGE BWP POL 2013 Klacz siwa/x F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 xxx
94.

111

NELLY SP POL 2015 Klacz kara/- F: Rammstein hol
M: Nanette old Decamerone han
K028225 616009580118115
95.

93

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
96.

46

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
97.

16

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
98.

40

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Konig Sobieski
M: Oriola
7446/20 brak
99.

136

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
K018733
100.

132

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
101.

28

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
102.

62

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
103.

113

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
104.

133

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
105.

106

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 Wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica
K020318 DE421000533311
106.

134

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
brak DE 467-0001642-06
107.

75

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
108.

85

RITA SP POL 2015 Klacz gniada/173 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
109.

73

ROCKEFELLER Szlachetny Półkrwi POL 10.02.2012 Wałach siwa/172 F: Cap DE B Neville
M: Rafia
616009600155412 616009600155412
110.

130

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
111.

59

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
112.

67

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
113.

37

SARAGOSSA-P Polski Koń Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Liguster
M: Seniorita-P
Brak Brak
114.

87

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
115.

48

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
116.

105

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
117.

112

SIWA NN POL 1999 Klacz siwa/150 F: nn
M: nn
brak
118.

29

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
119.

80

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/170 F: Contender Son
M: Sława
K014945 12177
120.

20

TOP EWITA DRP GER 1999 Wałach gniada/141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
121.

39

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/169 F: Markies V
M: Tiffany
K025358 616009600164113
122.

89

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
123.

86

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
124.

21

VHS CASTELLA HOLSZTYNSKA POL 2013 Klacz kara/174 F: CASTELAN II
M: ARANKA
K028374 K028374
125.

22

VHS RAMOS SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 K021467
126.

74

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
127.

103

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
128.

100

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
K023761 616009600164413
129.

19

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/. F: .
M: .
. .
Rider Club
Competition
Prize
Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
50
20
SUM:
70.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
30
50
SUM:
80.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
30
SUM:
30.00
Figaszewska Aleksandra Brak
20
SUM:
20.00
Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Górecka Kamila JKS Karolina
150
50
100
SUM:
300.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
550
SUM:
550.00
Janekovic Marie Stowarzyszenie KS Chojnów
50
150
SUM:
200.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
50
250
100
SUM:
400.00
Jończyk Łukasz
50
400
SUM:
450.00
Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
100
100
SUM:
200.00
Kolasińska Ewa BPK
20
SUM:
20.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
50
200
SUM:
450.00
Krause Oliwia Bpk
10
SUM:
10.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
400
SUM:
700.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
300
350
500
SUM:
1150.00
Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
10
SUM:
10.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
50
SUM:
50.00
Oryga - Siwiak Urszula KS Stajnia Chojnów
10
SUM:
10.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
250
SUM:
250.00
Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
150
50
SUM:
200.00
Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom
10
SUM:
10.00
Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
50
SUM:
50.00
Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
20
SUM:
20.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
50
SUM:
50.00
Skoczek Antonina BPK
20
SUM:
20.00
Smolich Julia KJ Fullmet
50
SUM:
50.00
Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
30
30
SUM:
60.00
Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
20
20
SUM:
40.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
200
150
SUM:
350.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
100
450
400
150
SUM:
1100.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
150
200
SUM:
350.00
Wiekiera Zuzanna bpk
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (93)
2020-02-29
17
2020-02-29
34
2020-03-01
12
2020-03-01
16
Białecka Katarzyna
bez przynależności
2020-03-01
2020-03-01
LETYCJA (110)
2020-02-29
18
2020-02-29
5
2020-03-01
15
2020-03-01
19
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2020-02-29
11
2020-02-29
2020-03-01
16
2020-03-01
1
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (68)
2020-02-29
12
2020-03-01
17
2020-02-29
6
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2020-02-29
7
2020-02-29
3
2020-03-01
1
2020-03-01
1
50
2020-02-29
3
20
2020-02-29
23
2020-03-01
19
2020-03-01
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (127)
2020-03-01
18
2020-03-01
4
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
RITA (85)
2020-02-29
12
2020-03-01
17
2020-03-01
Dargiewicz Anna
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-29
9
2020-02-29
2020-03-01
16
2020-03-01
9
2020-02-29
6
2020-02-29
2020-03-01
10
2020-03-01
Dobrzyńska Julia
Brak
2020-03-01
9
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2020-02-29
3
30
2020-02-29
15
2020-03-01
4
50
2020-03-01
26
Dworacka Tatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (134)
2020-02-29
2020-02-29
1
2020-03-01
2020-03-01
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2020-02-29
5
2020-02-29
2
30
2020-03-01
5
2020-03-01
1
Dziuba Anna
MAVANDA (142)
2020-02-29
11
2020-02-29
8
2020-03-01
12
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-29
2020-03-01
16
2020-02-29
2020-03-01
7
Figaszewska Aleksandra
Brak
DREAM (36)
2020-03-01
1
20
2020-02-29
3
2020-02-29
1
2020-03-01
1
Figaszewska Julia
Brak
2020-03-01
3
2020-02-29
3
2020-02-29
3
2020-03-01
9
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
STEWARD (80)
2020-03-01
2020-03-01
Glasser Mikołaj
Kj Akademia Kucania Dawidy
2020-03-01
10
Główczak Natalia
KJ SZAFRAN
BONUS (70)
2020-02-29
2020-02-29
4
LEON (71)
2020-02-29
1
2020-02-29
3
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-02-29
1
50
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
16
JANNEMAN (138)
2020-02-29
15
2020-02-29
22
2020-03-01
18
2020-03-01
27
Górecka Kamila
JKS Karolina
2020-02-29
24
2020-02-29
22
2020-03-01
1
150
2020-03-01
20
NTENDER (46)
2020-02-29
2
50
2020-02-29
17
2020-03-01
3
100
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (76)
2020-03-01
1
550
2020-02-29
2
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (50)
2020-02-29
25
2020-03-01
22
2020-02-29
22
2020-03-01
11
Grahl-Madsen Alexandra
BPK MAL
BANKIET (69)
2020-03-01
18
2020-03-01
24
Janekovic Marie
Stowarzyszenie KS Chojnów
DIANITA H (121)
2020-02-29
14
2020-02-29
9
2020-03-01
4
50
2020-03-01
4
150
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (82)
2020-02-29
4
50
2020-03-01
2
250
2020-02-29
3
100
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (28)
2020-03-01
1
2020-03-01
5
Jończyk Łukasz
HAMPREY (140)
2020-02-29
5
50
2020-02-29
28
2020-03-01
22
GINO (141)
2020-02-29
27
2020-02-29
2020-03-01
11
2020-03-01
14
2020-03-01
2
400
Jóźwik Zuzanna
Klub Jeździecki Szumawa
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
A-CARMEN (101)
2020-03-01
18
2020-03-01
2
150
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
HERO'S (27)
2020-02-29
6
2020-03-01
Kasak Jm'05 Kalina
Equikam Sp. z o.o.
2020-03-01
3
2020-03-01
10
Kaźmirowska Gabriela
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-02-29
11
2020-03-01
13
2020-02-29
14
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2020-02-29
1
100
2020-02-29
2020-03-01
2
100
2020-03-01
Kolasińska Ewa
BPK
ORIESKA (40)
2020-03-01
3
20
2020-03-01
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (27)
2020-02-29
7
2020-03-01
4
Kopko Justyna
JKS Olsza
BONO (41)
2020-02-29
2
200
2020-02-29
7
2020-02-29
5
50
2020-02-29
1
200
2020-02-29
16
2020-02-29
2020-02-29
28
2020-02-29
Kotalewicz Zuzanna
Brak
2020-03-01
20
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (117)
2020-02-29
8
2020-02-29
2020-03-01
6
2020-03-01
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-02-29
22
2020-02-29
2020-03-01
8
2020-03-01
Krause Oliwia
Bpk
2020-02-29
1
2020-02-29
2
2020-03-01
1
2020-03-01
2
10
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-02-29
10
2020-03-01
11
2020-02-29
8
2020-03-01
19
2020-02-29
6
2020-03-01
8
DYLLANO (98)
2020-02-29
2
300
2020-03-01
3
2020-02-29
13
2020-03-01
6
MAESTRO (135)
2020-02-29
OTAMENDI (136)
2020-02-29
21
2020-02-29
1
400
2020-03-01
10
Kubiak Grzegorz
KJ ŁĄCK
GALOPADA (120)
2020-02-29
22
2020-03-01
17
2020-03-01
20
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ARAFAT (139)
2020-02-29
1
300
2020-02-29
2020-03-01
1
350
2020-03-01
1
500
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
BABILONIA (119)
2020-02-29
20
2020-02-29
13
2020-03-01
21
2020-03-01
16
Kuliszewska Zofia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ROSA GP Z (130)
2020-02-29
2020-02-29
3
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (108)
2020-03-01
7
2020-03-01
9
Łukasiak Adrianna
Stajnia u ROMANÓW
KADRA (84)
2020-03-01
4
10
2020-03-01
9
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (125)
2020-02-29
2020-02-29
Michalski Maciej
KJ Aromer Józefin
2020-02-29
12
2020-03-01
9