Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:32
2020-06-27 20:38:05
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 20/P/
  • 1x 21/N/
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:27:55
2020-06-25 23:21:27
Zosia Walis ESTRA
  • 2x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:54
2020-06-25 22:43:33
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:47
2020-06-25 22:19:06
Roksana Krzemińska K2 SOFII LAZAR
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:46
2020-06-25 21:57:12
Dorota Duda AMERICANOS
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:38
2020-06-25 21:51:32
Julia Małek HADES PONYSPORT
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:37
2020-06-25 21:32:29
Monika Nazaruk DIEGO
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:29
2020-06-25 21:26:26
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:26
2020-06-25 21:24:11
Maja Nowak GRYCIN
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:25
2020-06-25 20:42:19
Justyna Kopko LIBERACE
  • 2x 18/L/Zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:26
2020-06-25 20:40:47
Julia Jaworska LIBERACE
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:20
2020-06-25 19:18:26
Zuzanna Abramek KIRA
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:12
2020-06-25 18:23:59
Aleksandra Prusicka J'03 PIKSEL
  • 2x 13//Dokładności 50 cm OPEN
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:05
2020-06-25 18:08:02
Milena Marjańska Jm'07 PIRAT
  • 2x 13//Dokładności 50 cm OPEN
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 15:47:01
2020-06-25 15:29:19
Anita Szafrańska FOCUS
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 15:46:56
2020-06-25 15:28:40
Anita Szafrańska BONUS
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:56:09
2020-06-25 14:25:38
Zuzanna Lis CYPISEK
  • 2x 13//Dokładności 50 cm OPEN
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:56:07
2020-06-25 14:23:24
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:15:03
2020-06-25 13:30:56
Oliwia Krause Jm'07 WRÓŻBITA II GR.
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:56:03
2020-06-25 12:45:22
Milena Jakubiak LIZA-RAZU
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:56:01
2020-06-25 12:44:36
Milena Jakubiak IRISH SOMMER SONG-H
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:55:58
2020-06-25 11:08:38
Magdalena Janiszewska KASTET
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 15:46:50
2020-06-25 08:10:09
Natalia Główczak FOCUS
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 15:46:46
2020-06-25 08:09:26
Natalia Główczak BONUS
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:11:25
2020-06-25 00:06:35
Maja Roszczyk DIKELEDI
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:11:21
2020-06-25 00:06:04
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:11:18
2020-06-24 23:46:16
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:11:15
2020-06-24 22:49:30
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 22:42:24
2020-06-24 22:20:00
Adrianna Łukasiak KADRA
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:24
2020-06-24 21:08:39
Magdalena Prasek A’LEYLA LOU
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 2x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:22
2020-06-24 21:07:10
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 11R/C/Zwykły
  • 1x 22/C/
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:19
2020-06-24 21:06:43
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 21/N/
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 22:42:09
2020-06-24 20:58:26
Weronika Grabowska BLACK FORT
  • 2x 8R - A/L LICENCYJNY/Seria A
  • 2x 19 - A/LICENCYJNY/Seria A
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 22:42:05
2020-06-24 19:51:39
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 09:05:58
2020-06-24 09:00:04
Aleksandra Dąbkowska LORD BLEU
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 09:05:55
2020-06-23 23:17:33
Milena Olesińska MARKIZ
  • 2x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 09:05:52
2020-06-23 22:41:38
Wiktoria Kosnowska JASKIER
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 09:05:48
2020-06-23 22:34:11
Magda Bartosiewicz SOPLICA
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:25:23
2020-06-23 21:22:21
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 2x 18/L/Zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 17:33:09
2020-06-23 21:09:16
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:31:55
2020-06-23 21:08:51
Wojciech Sutkowski QUEST
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:31:36
2020-06-23 21:08:08
Gabriela Górska Mj'00 LA GRAN
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:31:34
2020-06-23 21:07:31
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 8R - B/L STYL JEŹDŹCA/Seria B
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:31:33
2020-06-23 21:06:52
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:14:27
2020-06-23 20:13:09
Lea Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 2x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:14:24
2020-06-23 18:52:57
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:14:22
2020-06-23 18:52:33
Antonina Skoczek KARMELKA
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:14:18
2020-06-23 16:05:21
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:46:55
2020-06-23 13:09:36
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:46:53
2020-06-23 11:49:55
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
117 ENTRY PRE-APPROVED 2020-06-23 14:46:50
2020-06-23 11:36:31
Karina Dzięgielewska J'04 PLOTER
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:46:46
2020-06-23 11:35:33
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:36
2020-06-23 09:46:24
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 11R/C/Zwykły
  • 1x 21/N/
  • 1x 22/C/
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:30
2020-06-23 09:35:14
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:27
2020-06-23 09:34:35
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:25
2020-06-23 09:32:26
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 11R/C/Zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:22
2020-06-23 09:31:44
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:05:21
2020-06-23 09:31:17
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:26:38
2020-06-23 09:22:16
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:20
2020-06-23 08:30:24
Dorota Gołębiewska BOGUN
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:16
2020-06-22 23:28:37
Maria Koczara ZYTA
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:14
2020-06-22 23:28:12
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:09
2020-06-22 23:27:54
Alicja Malesa TONY’S BOY GR. D
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:05
2020-06-22 23:27:30
Julia Kwiatkowska JAMAJKA GR. C
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:03
2020-06-22 23:04:04
Maja Kołacz J'03 CON AMORE
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:01
2020-06-22 23:01:20
Liwia Strzeszewska M'10 EGZORCYSTA GR. C
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:20:00
2020-06-22 23:00:17
Wiktoria Strzeszewska M'08 BROWNBOY TH GR. D
  • 2x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:19:56
2020-06-22 22:40:33
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:42:30
2020-06-22 13:11:12
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 11R/C/Zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:42:19
2020-06-22 12:51:16
Aleksandra Zawiska JOY
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:42:13
2020-06-22 12:49:30
Patrycja Strus ZENDER
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:42:10
2020-06-22 12:25:18
Elżbieta Żuławska-Sobczyk COOL DOLLAR
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:31:30
2020-06-22 08:49:53
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:51
2020-06-21 23:08:48
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:49
2020-06-21 23:08:07
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:45
2020-06-21 23:07:37
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:42
2020-06-21 23:07:05
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:36
2020-06-21 23:06:41
Nalatia Majchrzak PAJDA
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:32
2020-06-21 22:10:33
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:21
2020-06-21 20:18:41
Monika Samojlowicz J-KINGSTON
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:17
2020-06-21 20:17:59
Amelia Burnos SYCYLIA DS
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 19:55:57
2020-06-21 19:49:17
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:21:35
2020-06-21 18:42:52
Agata Bojarowicz IGNAT-GR
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:13:21
2020-06-21 12:21:21
Weronika Buchcar REBELIA
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:13:11
2020-06-21 12:19:27
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:13:01
2020-06-21 11:35:57
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 1x 19 - B/SYL JEŹDŹCA/Seria B
  • 1x 20/P/
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:12:48
2020-06-21 10:27:29
Dominika Osińska DEMETRIA
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:12:36
2020-06-21 09:50:02
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:21:05
2020-06-21 08:44:48
Olga Rzycka KROS -Z
  • 2x 20/P/
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:20:29
2020-06-21 08:44:09
Olga Rzycka QUINN JEWEL
  • 2x 21/N/
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:20:25
2020-06-21 08:43:53
Olga Rzycka LEVANTE
  • 2x 21/N/
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 09:20:21
2020-06-21 08:43:35
Olga Rzycka JACKSON
  • 2x 22/C/
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:59:12
2020-06-20 19:54:56
Krystyna Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:43
2020-06-20 17:21:50
Julia Kępska KASTILIA
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:16
2020-06-20 17:05:22
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:39
2020-06-20 16:10:46
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:38
2020-06-20 15:46:34
Ewa Czyżewska ADANERO
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:33
2020-06-20 14:09:11
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:32
2020-06-20 10:10:53
Justyna Kopko LOVELY JK SR
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:28
2020-06-20 07:21:44
Natalia Pakuła DAIM CHOCOLATE
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:42
2020-06-19 22:30:09
Jakub Mroczek FIONA
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:36
2020-06-19 21:30:57
Wiktoria Wrzosek NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:12
2020-06-19 19:32:30
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 8R - B/L STYL JEŹDŹCA/Seria B
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:30
2020-06-19 19:31:57
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 18:40:27
2020-06-19 16:43:22
Justyna Kopko GOLDEN EYE DE BELMONT
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:24
2020-06-19 14:51:30
Dagmara Rajchel BRETTON
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:18
2020-06-19 14:47:11
Julia Lewinson RABAT
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:15
2020-06-19 14:46:23
Matylda Godlewska EUFORIA PW
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:09
2020-06-19 14:45:48
Waleria Branicka IRYDON-L
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:57:06
2020-06-19 14:45:11
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:15
2020-06-19 09:12:59
Antonina Marcinkowska POSEJDON
  • 2x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:56:58
2020-06-19 08:05:05
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:56:56
2020-06-19 04:25:42
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 2x 11R/C/Zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:56:53
2020-06-18 23:24:08
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 8R - B/L STYL JEŹDŹCA/Seria B
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 23:56:49
2020-06-18 22:58:06
Zuzanna Kaleta SISSI ZAGORKA
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:59:19
2020-06-18 20:43:51
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 2x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:44:30
2020-06-18 19:50:42
Janina Burchard LIBRETTO
  • 2x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:59:16
2020-06-18 18:34:55
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:59:14
2020-06-18 13:46:39
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 2x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:51:00
2020-06-18 10:13:32
Lena Białowąs M'10 KORNELIA GR. C
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:50:59
2020-06-18 10:08:27
Martyna Szpak PLACIDO GR. C
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:12
2020-06-18 08:27:16
Klaudia Skłodowska CAVALLO
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:09
2020-06-18 08:26:28
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 07:19:58
2020-06-18 05:44:35
Lena Jasnowska JUNE
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 07:19:52
2020-06-18 05:44:06
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 07:19:48
2020-06-18 05:43:26
Agata Jasnowska JUNE
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 07:19:45
2020-06-18 05:42:17
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 00:00:16
2020-06-17 23:32:02
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:10:13
2020-06-17 21:54:37
Hela Pałosz AJSZA
  • 1x 1T/DEBIUTY/50 cm - dokładności
  • 1x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:28:32
2020-06-17 15:12:33
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:07
2020-06-17 07:43:30
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:34:09
2020-06-16 23:49:28
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 8R - A/L LICENCYJNY/Seria A
  • 2x 19 - A/LICENCYJNY/Seria A
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:42:05
2020-06-16 22:48:00
Natalia Górecka J'03 N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:14:30
2020-06-16 21:47:00
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:14:27
2020-06-16 21:45:52
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:10:02
2020-06-16 20:31:16
Joanna Czyż JEEFREY
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:14:19
2020-06-16 16:55:52
Konstancja Bohdanowicz J'04 GRETA VON CRUISING
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:12:23
2020-06-16 16:55:01
Konstancja Bohdanowicz J'04 ARIA
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 15:05:53
2020-06-16 12:37:09
Maja Kozyrek MISJA
  • 2x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 2x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 11:05:11
2020-06-16 08:28:01
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:53:32
2020-06-15 18:39:32
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 13:27:38
2020-06-15 13:23:44
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 11R/C/Zwykły
  • 1x 22/C/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 11:05:10
2020-06-15 12:46:59
Sara Horne BONA FIDE
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:59:55
2020-06-15 11:26:34
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 20/P/
  • 1x 21/N/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:19:54
2020-06-14 21:08:48
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 19 - B/SYL JEŹDŹCA/Seria B
  • 1x 20/P/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:19:37
2020-06-14 20:11:56
Tomasz Olszewski CORNETTO
  • 2x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 23:14:57
2020-06-14 20:10:48
Justyna Kopko QUITANO 13
  • 2x 18/L/Zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:45:47
2020-06-13 13:39:46
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3T/MINI LL/70 cm - dokładności OPEN
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:45:44
2020-06-13 11:00:15
Milena Klimek KALINA
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:59
2020-06-12 22:24:10
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:57
2020-06-12 22:23:15
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:54
2020-06-12 22:22:49
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:51
2020-06-12 22:22:10
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 2T/KUCE/Open 60 cm - dokładności
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
  • 1x 15//Z trafieniem w normę czasu 70 cm OPEN
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:46
2020-06-12 22:21:21
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4T/Kuce i Małe Konie/80 cm - dokładności OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:14:14
2020-06-12 22:19:51
Gabriela Janiszewska BILLY HASSELHOFF
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 10R/N/Dwufazowy
  • 1x 20/P/
  • 1x 21/N/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 19:40:04
2020-06-12 22:18:41
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 7R/L/Dwufazowy
  • 2x 18/L/Zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:45:15
2020-06-12 21:28:26
Karolina Żołyniak J'02 LUIS
  • 2x 14//Dokładności 60 cm OPEN
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:45:04
2020-06-12 14:44:03
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:44
2020-06-12 10:23:41
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 2x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:41
2020-06-11 19:00:31
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 20/P/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:35
2020-06-11 19:00:13
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 7R/L/Dwufazowy
  • 1x 9R/P/Dwufazowy
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 20/P/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 22:01:41
2020-06-11 16:37:58
Sara Horne TRAVIATA
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:32
2020-06-11 13:06:41
Martyna Wodyk ZAMĘT
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 18/L/Zwykły
  • 1x 19 - A/LICENCYJNY/Seria A
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:38
2020-06-10 23:09:36
Alicja Helena Trojanowska CYTRA
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 2x 17//Zwykły 90 cm OPEN
  • 1x 19 - A/LICENCYJNY/Seria A
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 21:09:19
2020-06-10 22:56:38
Idalia Staniak NASTER
  • 1x 5T/Duże Konie/80 cm - z trafieniem w normę czasu - OPEN
  • 1x 6T/LL/90 cm - dwufazowy - OPEN
  • 1x 16//Na styl jeźdźca 80 cm OPEN
  • 1x 17//Zwykły 90 cm OPEN
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:45:03
2020-06-09 13:35:23
Weronika Jagóra J'03 DASTA
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:11:06
2020-06-09 11:33:03
Antonina Kuśmirek LAWENDA
  • 1x 13//Dokładności 50 cm OPEN
  • 1x 14//Dokładności 60 cm OPEN
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2009 (Mł.)
O058795
2. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
3. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
4. Bartosiewicz Magda brak
2005 (JM.)
brak
5. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (Mł.)
Brak
6. Białowąs Lena Klub Jeździecki Caballo
2010 (Mł.)
Brak
7. Bohdanowicz Konstancja Cecylia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
8. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
10. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
11. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
12. Burchard Krystyna KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
Brak
13. Burnos Amelia Klub Jeździecki Dziecinów
2005 (JM.)
brak
14. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
16. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
17. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
18. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
19. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
20. Dmowska Paulina niezrzeszony
S
brak
21. Duda Dorota nz (SKJ Legia Kozielska)
S
brak
22. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (J.)
O036256
23. Galanciak Roksana KJ Champion
2002 (J.)
Brak
24. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (J.)
O040083
25. Gawrych Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
26. Gieracz Olga Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2006 (JM.)
Brak
27. Główczak Natalia KJ SZAFRAN
2004 (J.)
28. Godlewska Matylda -
2006 (JM.)
Brak
29. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (J.)
brak
30. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
31. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
32. Górska Gabriela JKS Olsza
2000 (MJ.)
O034776
33. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (MJ.)
O041600
34. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
35. Grabowska Weronika bpk
S
O049908
36. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
37. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
38. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin
S
O049302
39. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (MJ.)
Brak
40. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
41. Jagóra Weronika Stajnia Malowany Koń
2003 (J.)
Brak
42. Jakubiak Milena bpk
S
O009262
43. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
44. Janiszewska Lena Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
0049333
45. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
46. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
47. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
48. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
49. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
50. Kaleta Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
brak
51. Kępska Julia Bok maz
2007 (JM.)
Brak
52. Klimek Milena Polski Polo Klub
2006 (JM.)
o054851
53. Koczara Maria Brak
2008 (JM.)
Brak
54. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
55. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
56. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
57. Kosnowska Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
58. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
59. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
60. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
61. Kozyrek Maja Brak
2006 (JM.)
37825/19
62. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
63. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O048644
64. Krzemińska Roksana Agro-Ranczo Kapuśnik
2006 (JM.)
brak
65. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
66. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (JM.)
Brak
67. Kwiatkowska Julia BPK MAZ
2008 (JM.)
Brak
68. Lewinson Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2004 (J.)
O056047
69. Lis Zuzanna KJ Złoty Koń
2009 (Mł.)
Brak
70. Łopacka Kornelia WKJ Lublin/SJ Aleksander
2008 (JM.)
O050932
71. Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
2007 (JM.)
BRAK
72. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
Brak
73. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
74. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
75. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
76. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
77. Małek Julia Kj Amazonka
2006 (JM.)
27800/16
78. Marcinkowska Antonina KJ Aldragho
2007 (JM.)
brak
79. Marjańska Milena KJ Złoty Koń
2007 (JM.)
-
80. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O046279
81. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
82. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
83. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
84. Nazaruk Monika brak
S
brak
85. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
86. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
87. Nowak Maja brak
2004 (J.)
brak
88. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (J.)
O048619
89. Olesińska Milena Niezrzeszony
S
Brak
90. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
91. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
92. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
93. Pakuła Natalia Bpk maz
2006 (JM.)
Brak
94. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
95. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
96. Pawłowska Małgorzata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
Brak
97. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
0001374
98. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
99. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
100. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
101. Prusicka Aleksandra Brak
2003 (J.)
Brak
102. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
103. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (JM.)
0036019
104. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
105. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
106. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
107. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
108. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
109. Samojlowicz Monika Klub Jeździecki Dziecinów
2004 (J.)
brak
110. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
111. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
112. Skoczek Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
113. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
114. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
115. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
116. Staniak Idalia WKJ Lublin / SJ Aleksander
2004 (J.)
O049870
117. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
118. Strus Patrycja SKJ OLIMPIA
2003 (J.)
Brak
119. Strzeszewska Liwia SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
120. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
121. Sujecka Karolina bpk
2001 (MJ.)
O039408
122. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
123. Szafrańska Anita KJ Szafran
2004 (J.)
124. Szpak Martyna Klub Jeździecki Caballo
2010 (Mł.)
Brak
125. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
126. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
127. Trojanowska Alicja WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
128. Walis Zosia stajnia prywatna
2006 (JM.)
brak
brak
129. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
130. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
131. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
132. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
133. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
134. Wodyk Martyna WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O048327
135. Wrzosek Wiktoria BPK
1999 (MJ.)
brak
136. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
137. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
O058192
138. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (J.)
Brak
139. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
140. Żołyniak Karolina -
2002 (J.)
O046557
141. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
142. Żuławska-Sobczyk Elżbieta Klub Jeździecki Aromer
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

162

A’LEYLA LOU KUC GER 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Aramis
M: Zoe Tuam
Brak 9999
2.

1

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
Brak
3.

2

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
K014833
4.

5

ACANTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carlo Grande
M: Alubetta
K019228
5.

3

ACANVITA F:
M:
6.

4

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
K024667 056015Z55763914
7.

103

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
8.

22

AJSZA KUC NIEMIECKI POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
Brak 528210002404833
9.

88

ALEX MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
K015769 POL006550048203
10.

151

ALTIVO Z ZANGERSHEIDE POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
K027559 45832822737
11.

181

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
Brak Brak
12.

76

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
13.

149

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz dereszowata/kuc:133 F: Rockbury Romance
M: Turnina's Gismore
K025015
14.

70

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
15.

65

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
16.

60

ANRI MARIELLA WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: BOSTON BRAVEHEART
M: ANRI CARIAD
K025128 826046020155322
17.

20

ARIA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
K022331 616006580417012
18.

145

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
19.

61

BEAUTYFULL LADY Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: WAIKIKI
K027791 056015Z55686515
20.

12

BILLY HASSELHOFF AES POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: BILLY CONGO
M: PAMELA
K027560 83339282272663636
21.

150

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
22.

159

BLACK FORT HANOWER POL 2013 ogier gniada/165 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
23.

139

BOGUN BUDIONOWSKA UKR 2002 wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
brak A0022284S
24.

19

BONA FIDE SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: Love Affair
M: Brava Bella Corte
Brak .
25.

46

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Miro
M: Belora
brak
26.

96

BRETTON - POL 2015 Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
27.

132

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
28.

127

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
29.

141

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841
30.

37

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
31.

178

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
32.

118

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
33.

24

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
34.

185

CESNA F:
M:
35.

112

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
36.

68

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
37.

51

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
38.

140

CON AKRELLO W DSP POL 2009 wałach ciemnogniada/180 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
39.

134

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
40.

128

COOL DOLLAR WESTFALSKA POL 2015 Wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Stutbuch 1 Florance
brak DE441411214715
41.

66

CORNETTO WESTF. GER 2013 wałach siwa/170 F: Colestus/Cornet Obolensky
M: X
Brak 3304485858
42.

172

CYPISEK KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
43.

52

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
44.

123

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
45.

31

DAIM CHOCOLATE SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kilian 38/Boreas
M: Dosia/Marino
Brak 616009600115615
46.

161

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
47.

6

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
48.

113

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/170 F: -
M: -
K019434 616007520121211
49.

179

DIEGO Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Arnold
M: Dama
brak POL 009670037305
50.

167

DIKELEDI SP POL 2009 Klacz siwa F: Lampart
M: Delaware
K024271
51.

79

DOKITA KWPN NED 28.06.2008 Klacz gniada/168 F: Plain's Liberator
M: Wimana
Brak
52.

93

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
53.

133

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
K012364 11793
54.

173

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
55.

13

EQUEENPASSION LAVITA WALIJSKA POL 2012 klacz bułana/130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroftlra Lyra / cwrtycando caradog
K025127 826046020168643
56.

55

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
57.

184

ESTRA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/mk:158 F: Europ
M: Estyma
brak 006630100207
58.

115

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
59.

28

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
60.

62

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
61.

99

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
K023954 POL013600182904
62.

47

FOCUS PKSP POL 2006 Wałach gniada/170 F: CANTANIS
M: FUZJA
brak brak
63.

158

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
64.

39

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
65.

86

FUGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:156 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
66.

124

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
67.

29

GOLDEN EYE DE BELMONT SELLE FRANCAIS FRA 2016 ogier kasztanowata/171 F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: Surprise De Blondel / Kassidi
brak 3203383484748383
68.

100

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
K019030 616 009 63 0148709
69.

74

GRETA ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: ---
M: ---
brak 372414006047490
70.

177

GRYCIN KUC POL 2005 wałach czerwonobułana/kuc:139 F: NN
M: NN
brak 616999660909605
71.

183

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
72.

180

HADES PONYSPORT NN POL 2013 wałach siwa/kuc:nn F: nn
M: nn
brak 616999570218813
73.

165

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
74.

102

HILDA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/156 F: Dżingis
M: Henna
brak POL 006580258402
75.

57

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
76.

130

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
77.

171

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
78.

73

HONDA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Huzar
M: Heroina
K026096 009580395108
79.

117

IGNAT-GR WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/172 F: Alamos
M: Ibiza-GR
K028898 616007600166815
80.

69

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
81.

35

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
82.

153

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
K028135 616007610141715
83.

144

INTERIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/167 F: IRAK
M: HAWAJKA
K017943 POL006590034008
84.

164

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061
85.

169

IRISH SOMMER SONG-H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/164 F: SOMMERHIT
M: IRLANDIA
Brak Brak
86.

94

IRYDON-L / POL / Ogier skarogniada// F: /
M: /
K023666 /
87.

107

ITOULON KWPN NED 2014 wałach gniada/172 F: Etoulon
M: Smarinka
Brak Jest
88.

120

J-KINGSTON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Kamp
M: Jamajka
brak 616006580270015
89.

108

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 Wałach gniada/17” F: Jest
M: Jest
Brak Brak
90.

97

JADE MK SP POL - Klacz ciemnogniada/- F: Elf
M: Juta
K022820 616009600019711
91.

135

JAMAJKA KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
92.

80

JARICO A-Z SP. POL 2012 Wałach gniada/172cm F: Carrico
M: Joda
K026742 616009600248412
93.

155

JASKIER NN POL 2006 wałach kasztanowata/158 F: NN
M: NN
brak 616999540153006
94.

75

JEEFREY SP POL 2006 wałach gniada/- F: Day Dream II S
M: Jennifer
K012535 11791
95.

34

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: .
M: Z
Brak .
96.

82

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
97.

137

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
98.

182

K2 SOFII LAZAR TRAKEŃSKA POL 2008 wałach gniada/kuc:157 F: K2
M: Kosma TS
brak 732 01 00367 08
99.

163

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
100.

114

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gelding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
101.

30

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Landor old/ Lacatraz hol
M: Kamelia J sp/ Helanis sp
- -
102.

64

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
k012000 11705
103.

147

KARMELKA ... POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Libretto
M: Kolistyna
Brak
104.

71

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
105.

168

KASTET WLKP POL 2004 wałach kasztanowata/180 F: Rosselli/ Luron
M: Kasandra/ Kartacz
K019298 POL007520075604
106.

105

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
107.

63

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
Brak 528003201508978
108.

49

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
109.

59

KORD TRAKENSKA POL 2010 wałach siwa/163 F: AKTYW
M: KOCANKA
- POL732010051310
110.

84

KORNELIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
111.

111

KROS -Z ZANGERSCHEIDE POL 2014 Ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazija
K028766
112.

152

LA GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L / Landprinz
K027867 Pol12245578
113.

36

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
114.

50

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
115.

186

LEON MAŁOPOLSKA POL .2003 Wałach kasztanowata/.167 F: .Bonaparte
M: .Lawina
brak brak
116.

109

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
K027723 DE418182501612
117.

176

LIBERACE KWPN POL 2008 wałach gniada/168 F: K
M: K
Brak 2934834737272
118.

87

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
K027268
119.

121

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
120.

91

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
121.

170

LIZA-RAZU OLD GER 2009 klacz skarogniada/168 F: Lizarazu /
M: Elfenlisa /
brak -
122.

78

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
123.

157

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
Brak .
124.

101

LOVELY KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie
brak 749329394844747474
125.

58

LUIS MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/160 F: Cyprys
M: Lukrecja
Brak 616006590197510
126.

90

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
127.

156

MARKIZ KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:123 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
Brak A0012086S
128.

72

MISJA Polski Koń Szlachetny POL 2005 klacz kara/165 F: Hutnik
M: Mika
Brak 009580244605
129.

146

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
130.

21

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
131.

9

NASTER M POL 2009 wałach gniada/164 F: Awans / Vis Versa
M: Nastka / Askar
K018672 616006580778409
132.

104

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
K023008
133.

98

NOUBA DES DAMES Z ZANGERSHEIDE POL 2012 klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba des dames
K028182 056015Z55747112
134.

77

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
135.

166

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
136.

125

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
137.

142

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
138.

38

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
139.

122

PAJDA HUCUŁ POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
brak
140.

106

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
141.

81

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
142.

175

PIKSEL Kłusak Litewski POL 2010 wałach kara/mk:155 F: NN
M: NN
Brak 616999661767410
143.

174

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
144.

83

PLACIDO KUC FEL. POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
Brak 616013610077113
145.

143

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
146.

26

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
147.

40

QUEST Duński Kon Gorącokriwsty POL 2012 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak 72882992773992992
148.

110

QUINN JEWEL POL 2007 Klacz gniada/160 F: quintender
M: juventus lady
brak 427270076007
149.

16

QUITANO 13 WESTF. POL 2012 wałach gniada/166 F: Quidam De Revel
M: Vasalla / Contender
Brak 339448474
150.

95

RABAT MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
Brak
151.

23

RASZKA MK SP POL 2014 Klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
C V
152.

116

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: New Orleans
M: Rafanta
brak
153.

92

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
154.

160

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
155.

89

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 mare chestnut/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Nd Nd
156.

154

SOPLICA HUCUŁ POL 2007 Klacz srokata/mk: F: Sajgon
M: Siwarna
brak POL 012 52 01463 07
157.

119

SYCYLIA DS MAŁY KOŃ POL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: Frankenhoeh's Mylord
M: Sewilla
brak 616013660246413
158.

136

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
159.

54

TRAVIATA KUC POL 2001 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Walor
M: Toppolina
brak Brak
160.

85

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
K027048
161.

56

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
162.

131

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
163.

148

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
164.

126

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
brak
165.

67

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
166.

48

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
167.

53

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
168.

10

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
169.

129

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
170.

138

ZYTA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
KIRA (49)
2020-06-28
1
2020-06-28
17
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (123)
2020-06-28
21
2020-06-28
10
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (158)
2020-06-28
11
2020-06-28
14
Bartosiewicz Magda
brak
SOPLICA (154)
2020-06-28
19
2020-06-28
1
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (146)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Białowąs Lena
Klub Jeździecki Caballo
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
BPK (MAZ)
ARIA (20)
2020-06-27
6
2020-06-27
22
GRETA (74)
2020-06-27
27
2020-06-27
21
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
IGNAT-GR (117)
2020-06-27
2020-06-27
12
2020-06-27
6
2020-06-28
15
2020-06-28
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (93)
2020-06-27
8
2020-06-27
2020-06-27
12
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (116)
2020-06-27
2020-06-27
9
2020-06-27
12
2020-06-28
2
2020-06-28
3
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-06-27
2020-06-27
17
2020-06-27
4
Burchard Krystyna
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Burnos Amelia
Klub Jeździecki Dziecinów
2020-06-27
25
2020-06-27
1
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (121)
2020-06-28
2020-06-28
22
2020-06-28
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-06-27
3
2020-06-27
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JEEFREY (75)
2020-06-27
28
2020-06-27
18
2020-06-27
2020-06-27
2020-06-28
13
2020-06-28
6
Czyżewska Ewa
nz (SKJ Legia Kozielska)
ADANERO (103)
2020-06-28
2020-06-28
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LORD BLEU (157)
2020-06-27
17
2020-06-27
16
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (131)
2020-06-28
11
2020-06-28
14
Dmowska Paulina
niezrzeszony
HILDA (102)
2020-06-27
8
2020-06-27
5
Duda Dorota
nz (SKJ Legia Kozielska)
2020-06-28
20
2020-06-28
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
OLSTER (142)
2020-06-28
7
2020-06-27
11
2020-06-27
13
2020-06-28
6
PLOTER (143)
2020-06-28
11
2020-06-28
2020-06-27
10
2020-06-27
Galanciak Roksana
KJ Champion
KORD (59)
2020-06-27
18
2020-06-27
2020-06-28
21
2020-06-28
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (144)
2020-06-28
18
2020-06-27
15
2020-06-27
21
2020-06-28
10
Gawrych Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (70)
2020-06-27
1
2020-06-27
15
Gieracz Olga
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
JADE MK (97)
2020-06-27
14
2020-06-27
20
Główczak Natalia
KJ SZAFRAN
BONUS (46)
2020-06-28