Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 27-28 kwiecień

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:37:22
2019-04-25 11:37:22
Kacper Michalik MAHOMET
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:06:03
2019-04-22 12:45:40
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
  • 1x R4/L/dokładności z rozgrywką
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:05:58
2019-04-22 10:26:16
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 08:51:50
2019-04-21 18:29:57
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:07:31
2019-04-21 09:07:31
Amelia Trelińska JORDAN
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:06:55
2019-04-21 09:06:55
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:35:21
2019-04-19 22:00:27
Arkadiusz Kasza CYRENA
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 2x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:35:07
2019-04-19 11:11:28
Kaja Sosnowska TORINO
  • 2x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 19:08:00
2019-04-18 19:08:00
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 2x R1/L/dwufazowy specjalny
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:53:44
2019-04-15 20:08:27
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
  • 1x R3/N/dwufazowy specjalny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:53:46
2019-04-15 20:08:00
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
  • 1x R3/N/dwufazowy specjalny
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:17:37
2019-04-14 21:00:07
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 07:52:33
2019-04-13 11:49:08
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:53:49
2019-04-13 07:20:22
Tomasz Zelek URLIKA
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:53:54
2019-04-13 07:19:42
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:35:41
2019-04-13 07:19:10
Tomasz Zelek KEISZA
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:54:01
2019-04-13 07:18:32
Grzegorz Bielnik QUITE
  • 2x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 2x R4/L/dokładności z rozgrywką
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:54:04
2019-04-13 07:17:53
Nikola Bielnik GEDEON
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:17:54
2019-04-12 21:04:12
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
  • 1x R4/L/dokładności z rozgrywką
  • 1x R6/P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:54:06
2019-04-11 14:53:08
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:17:57
2019-04-11 09:07:10
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:18:00
2019-04-11 09:05:09
Amelia Dąbek PETUNIA
  • 2x T5/LL/40-50 cm dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:18:04
2019-04-11 09:04:34
Matylda Szrajer PETUNIA
  • 2x T1/LL/40-50 cm dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:18:06
2019-04-11 09:04:04
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x R2/P/dwufazowy specjalny
  • 1x R3/N/dwufazowy specjalny
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R7/N/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:51:15
2019-04-10 17:43:03
Kaja Klepacz STERYD
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
  • 1x R4/L/dokładności z rozgrywką
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:51:25
2019-04-10 06:38:15
Iga Kumańska PODOLANKA
  • 2x T1/LL/40-50 cm dokładności
  • 2x T5/LL/40-50 cm dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:05:28
2019-04-09 18:23:34
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x R1/L/dwufazowy specjalny
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
  • 1x R4/L/dokładności z rozgrywką
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 08:35:20
2019-04-07 18:11:04
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T1/LL/40-50 cm dokładności
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40-50 cm dokładności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 06:09:55
2019-04-03 18:59:07
Weronika Sobura RÓŻA
  • 2x T1/LL/40-50 cm dokładności
  • 2x T5/LL/40-50 cm dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 06:09:52
2019-04-03 18:57:45
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x T1/LL/40-50 cm dokładności
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40-50 cm dokładności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 06:09:46
2019-04-03 18:56:01
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 06:09:42
2019-04-03 18:54:13
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:52:56
2019-03-26 20:52:56
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:52:13
2019-03-26 20:52:13
Joanna Moric BRANDO
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:51:13
2019-03-26 20:51:13
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 22:28:49
2019-03-23 22:28:49
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudnoiści
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bielnik Grzegorz KKJ FULLMET
S
O032527
2. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
3. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
4. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
5. Gawryjołek Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
6. Góralska Gabriela Brak
2004 (JM.)
Brak
7. Kasza Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
S
brak
8. Klepacz Kaja Kraina Koni Bałtów
2004 (JM.)
brak
9. Kołomańska Agnieszka Kielecki klub jeździecki Maag
S
Brak
10. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
11. Kumańska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
12. MIchalik Kacper Stowarzyszenie Manor House
13. Moric Joanna Kielecki Klub Jeździecki
S
O052906
14. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O034540
15. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
16. Smolich Julia KKJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
17. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
18. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
19. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
20. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
21. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
22. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
23. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
24. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
25. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
26. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (JM.)
brak
brak
27. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
28. Wrona Martyna brak
2001 (J.)
brak
29. Żądło Maria Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O038889
30. Zagdan Karolina KKJ Kielce
2004 (JM.)
O045781
31. Zelek Tomasz KKJ FULLMET
S
O004072
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ALOE VERA BEAUTY Connemara IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Nn
M: Nn
O: Smolich
B: Nn
Brak Brak
2.

18

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
3.

1

ARTEMIDA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona
O: Monika Niedziela
B: Piwowarski Andrzej
brak brak brak
4.

17

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
5.

16

BAJRAM Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Funt
M: Belle de Nuit
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
brak
6.

11

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
O: Anna Góralska
B: Malwina Mikas
12394
7.

34

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: Placido
M: Bajka
O: Dominik Treliński
B: hodowla Indyków U.a. Zawislok - Brynek
K013781 616009540075409
8.

5

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Halogen
M: Brzoza
O: Inga Bartosz
B: BOGDAN MIERZEJEWSKI
K018218 POL009590179905
9.

33

CYRENA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/166 F: Barsac
M: Cyrkonia
O: Arkadiusz Kasza
B: S.K. Bielin
brak brak
10.

40

Elle Quidam sp POL 2010 Klacz kasztan F: Graf Quidam
M: Emmy / Epikur
O: Rafał Płatek
B: Rafał Płatek
K018790 616009550058810
11.

38

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
12.

6

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Harper
M: Elektra
O: Norbert Oczkowski
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
13.

27

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Hartland
M: Getyna / Genius
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K009867 POL 009 66 07860 05
14.

2

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana
O: Rafał Płatek
B: Siergiej Małgorzata i Tomasz
brak brak
15.

20

HIMEQUYL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Hurganda
O: Oskar Szrajer
B: Wojciech Ciepliński
K024439
16.

35

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 POL013670010607
17.

24

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L / Player
O: Wojciech Ciepliński
B: Wojciech Ciepliński
K026032
18.

39

MAHOMET F:
M:
O:
B:
19.

7

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
20.

4

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
21.

22

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
22.

37

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
23.

19

PETUNIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Szrajer
B: -
-
24.

14

PODOLANKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wikt
M: Płonka
O: Anna Kumańska
B: Elżbieta Wałaszek
Brak Brak
25.

26

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
26.

21

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
27.

10

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
O: Anna Szrajer
B: .
K025095
28.

36

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
29.

13

STERYD Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Demon
M: Strefa
O: KJ Bałtów
B: KJ Bałtów
brak
30.

8

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
31.

32

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
32.

31

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
33.

23

URLIKA X POL 2012 Klacz gniada F: X
M: X
O: Tomasz Zelek
B: Z
Brak
34.

9

WELATON Koń Huculski POL 2012 Wałach srokata F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
35.

3

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielnik Grzegorz
KKJ FULLMET
QUITE (26)
2019-04-27
7
2019-04-27
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
QUITE (26)
2019-04-28
9
2019-04-28
GEDEON (27)
2019-04-27
6
2019-04-27
4
2019-04-28
1
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-04-27
4
2019-04-27
3
2019-04-28
2019-04-28
3
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-27
2019-04-27
8
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
PETUNIA (19)
2019-04-28
6
2019-04-28
1
Gawryjołek Zuzanna
brak przynależności klubowej
BAJRAM (16)
2019-04-27
12
2019-04-27
3
2019-04-28
3
2019-04-28
4
2019-04-28
Góralska Gabriela
Brak
2019-04-27
1
2019-04-27
6
2019-04-28
5
2019-04-28
4
Kasza Arkadiusz
Bez Przynależności Klubowej
CYRENA (33)
2019-04-27
17
2019-04-27
2019-04-28
10
2019-04-28
Klepacz Kaja
Kraina Koni Bałtów
STERYD (13)
2019-04-27
13
2019-04-27
9
2019-04-27
2019-04-28
7
2019-04-28
2019-04-28
Kołomańska Agnieszka
Kielecki klub jeździecki Maag
RUPIA R (36)
2019-04-27
2019-04-27
5
2019-04-28
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-27
11
2019-04-27
10
2019-04-28
5
2019-04-28
8
Kumańska Iga
Brak
2019-04-27
8
2019-04-27
1
2019-04-28
4
2019-04-28
5
MIchalik Kacper
Stowarzyszenie Manor House
MAHOMET (39)
2019-04-27
7
2019-04-27
18
2019-04-28
7
2019-04-28
6
Moric Joanna
Kielecki Klub Jeździecki
BRANDO (5)
2019-04-28
5
2019-04-27
14
2019-04-27
11
2019-04-28
5
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-27
4
2019-04-27
3
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (31)
2019-04-28
4
2019-04-28
Smolich Julia
KKJ Fullmet
2019-04-27
8
2019-04-27
2019-04-28
3
2019-04-28
8
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (10)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (7)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
2019-04-28
1
RÓŻA (10)
2019-04-28
1
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
2019-04-27
6
MY LORD (22)
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-28
2
2019-04-28
2
TORINO (32)
2019-04-27
5
2019-04-27
2019-04-28
2
Szrajer Anna
Kielcecki Klub Jeździecki
2019-04-27
1
2019-04-27
6
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (38)
2019-04-27
7
2019-04-27
5
2019-04-28
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-27
2
2019-04-27
4
2019-04-28
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
PETUNIA (19)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (34)
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-28
2
JORDAN (35)
2019-04-27
7
2019-04-28
2019-04-28
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-04-27
3
2019-04-27
9
2019-04-27
2019-04-28
1
2019-04-28
2019-04-28
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
2019-04-27
15
2019-04-27
12
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-28
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (37)
2019-04-27
10
2019-04-27
6
2019-04-28
1
2019-04-28
2019-04-28
Wrona Martyna
brak
2019-04-27
1
2019-04-27
16
2019-04-28
3
2019-04-28
6
Żądło Maria
Kielecki Klub Jeździecki
ASTERIX (17)
2019-04-27
1
2019-04-27
5
2019-04-28
3
2019-04-28
Zagdan Karolina
KKJ Kielce
2019-04-27
1
2019-04-27
5
2019-04-28
1
2019-04-28
2
2019-04-27
Zelek Tomasz
KKJ FULLMET
URLIKA (23)
2019-04-27
2
2019-04-27
4
2019-04-28
3
2019-04-28
3
LEGROS (24)
2019-04-27
3
2019-04-27
7
2019-04-28
1
2019-04-28
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl