Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 18-19 maj

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:13:45
2019-05-15 20:25:41
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x R1/L/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:13:43
2019-05-15 20:25:18
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:09:02
2019-05-15 19:05:07
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x R1/L/dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:08:59
2019-05-15 19:04:22
Nikola Bielnik GEDEON
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 2x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:17:18
2019-05-14 21:13:54
Oliwia Molenda RUSEŁKA
  • 2x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:17:14
2019-05-14 20:59:39
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R7/N/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:17:13
2019-05-14 20:59:13
Kaja Sosnowska TORINO
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 2x R4/L/dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:18:46
2019-05-14 20:08:06
Idalia Kuliga JASYR
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:18:43
2019-05-14 20:02:35
Idalia Kuliga EXPERTUS
  • 1x R4/L/dokładności
  • 1x R6/P/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:18:40
2019-05-14 20:01:22
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x R4/L/dokładności
  • 1x R6/P/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:50:57
2019-05-13 22:21:18
Agata Balcerzak MATTERHORN
  • 2x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:25:40
2019-05-13 20:25:40
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 2x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:15:38
2019-05-13 06:40:33
Zofia Sondej RÓŻA
  • 1x T1/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 2x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 2x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 16:53:25
2019-05-12 16:53:25
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 16:52:53
2019-05-12 16:52:53
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x T1/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 2x T5/LL/40 - 50 cm dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 16:50:46
2019-05-12 16:05:28
Michalina Tutaj SALLY CARRERA
  • 2x T1/LL/40 - 50 cm dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:25:08
2019-05-10 22:01:41
Karolina Piórkowska BELLAMORE ZK
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 06:30:00
2019-05-10 19:54:10
Tomasz Wach ARBI
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
  • 1x R4/L/dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:01:38
2019-05-09 17:01:56
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:14:40
2019-05-09 07:14:40
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:27
2019-05-08 11:50:39
Anna Szrajer KARINA
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:29
2019-05-08 11:44:46
Ola Sciubis BEN 64
  • 2x T1/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 2x T5/LL/40 - 50 cm dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:31
2019-05-08 11:42:11
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:32
2019-05-08 11:38:52
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:24:23
2019-05-06 20:31:44
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 2x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:15:38
2019-05-06 18:42:05
Wiktoria Krakowiak ELLE QUIDAM
  • 1x T1/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40 - 50 cm dokładności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:36:16
2019-05-05 10:38:53
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:47:18
2019-05-03 17:16:48
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 16:53:43
2019-05-03 16:53:43
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R4/L/dokładności
  • 1x R6/P/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:17:18
2019-05-01 11:17:18
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T2/LL/70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 06:30:34
2019-05-01 11:11:35
Joanna Moric BRANDO
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 06:30:44
2019-05-01 11:11:16
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:10:39
2019-05-01 11:10:39
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T3/LL/80 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90 cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/80 cm sztafeta dowolnych zmian
  • 1x T8/LL/90 cm z wyboru trasy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 17:56:35
2019-04-30 14:13:33
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R5/L/egzamin licencyjny
  • 1x R6/P/zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:20:24
2019-04-30 14:11:34
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/N/dwufazowy
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R7/N/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
2. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
3. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
4. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
5. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
6. Drezno Magdalena Kielecki Klub Jeździecki
S
O019325
7. Gawryjołek Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
8. Góralska Gabriela Brak
2004 (JM.)
Brak
9. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
10. Krakowiak Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
11. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
12. Molenda Oliwia Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
13. Moric Joanna Kielecki Klub Jeździecki
S
O052906
14. Niemczuk Karol Kielecki Klub Jeździecki
S
O004650
15. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
16. Piórkowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
O023382
17. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (J.)
brak
18. Sciubis Ola Kielcecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
19. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
20. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
21. Sosnowska Kaja Kielecki Klub Jeździecki
S
O013932
22. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
23. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
24. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
25. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
26. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
27. Tutaj Michalina Ośrodek Jeździecki Bilcza
2008 (Mł.)
brak
28. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
29. Wrona Martyna brak
2001 (J.)
brak
30. Żądło Maria Kielecki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O038889
31. Zuba Ala Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
2.

26

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
K024869 POL01352008908
3.

49

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
K006098 POL009670004401
4.

17

BAJRAM Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Funt
M: Belle de Nuit
brak
5.

18

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
12394
6.

27

BELLAMORE ZK WLKP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Nice Boy
M: Balanga
K027720 brak
7.

22

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
brak
8.

31

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: Placido
M: Bajka
K013781 616009540075409
9.

2

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Halogen
M: Brzoza
K018218 POL009590179905
10.

33

CLEMENS WS Niem.sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II
M: Raphsodie
K018836 DE437000231505
11.

25

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
K024094 DE441410605909
12.

19

ELLE QUIDAM SP POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:165 F: Graf Quidam
M: Emmy
brak
13.

5

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
BRAK 616009580271514
14.

11

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
K011189 POL009680082704
15.

35

FOR EVER YOUNG Holsztyn POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
16.

43

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Hartland
M: Getyna / Genius
K009867 POL 009 66 07860 05
17.

20

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana
brak brak
18.

41

HINDUS SP POL 2010 Wałach skarogniada/172 F: Oj
M: Mt
Brak Brak
19.

37

JASYR Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Strayer' s Samson
M: Majrons s Jannine
brak 013 67 01021 07
20.

30

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
K018369 POL013670010607
21.

21

KARINA - POL 2006 Mare chestnut/kuc:148 F: -
M: Krymka
-
22.

13

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
KO20690 DE421000544910
23.

50

LILEK F:
M:
24.

23

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
25.

1

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
26.

34

MATTERHORN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Top Gun
M: Maracuja
brak
27.

39

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
K021638
28.

44

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
K018032 DE441411201910 104TX13
29.

47

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
K016252 60022232S
30.

32

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
K025095
31.

40

RUSEŁKA SP POL 2013 Klacz siwa/mk:150 F: Jk
M: Jw
Brak Brak
32.

29

SALLY CARRERA Kuc Walijski POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: ,,,
M: ,,,
brak
33.

24

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
K022625 POL013530053106
34.

38

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
K010424 11107
35.

48

W-LORD CARETINO F:
M:
36.

12

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
K012216 5280170401229
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
7
2019-05-18
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
GEDEON (43)
2019-05-18
11
2019-05-18
9
2019-05-19
3
2019-05-19
QUITE (44)
2019-05-18
2019-05-18
5
2019-05-18
2019-05-19
8
2019-05-19
7
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
4
2019-05-18
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-05-18
3
2019-05-18
2
2019-05-19
3
2019-05-19
2
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
3
2019-05-18
10
2019-05-18
3
2019-05-19
12
2019-05-19
1
2019-05-19
7
Drezno Magdalena
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
2019-05-18
Gawryjołek Zuzanna
brak przynależności klubowej
BAJRAM (17)
2019-05-18
2019-05-18
4
2019-05-19
9
2019-05-19
Góralska Gabriela
Brak
2019-05-18
8
2019-05-18
8
2019-05-19
10
2019-05-19
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
6
2019-05-18
7
Krakowiak Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-18
4
2019-05-18
4
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2019-05-19
3
2019-05-19
4
JASYR (37)
2019-05-19
5
2019-05-19
5
2019-05-19
LILEK (50)
2019-05-19
8
Molenda Oliwia
Klub Sportowy Stangret
2019-05-18
2019-05-18
5
Moric Joanna
Kielecki Klub Jeździecki
BRANDO (2)
2019-05-18
2019-05-18
10
2019-05-18
Niemczuk Karol
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
12
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (16)
2019-05-18
3
2019-05-18
2
2019-05-19
3
2019-05-19
5
Piórkowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
9
2019-05-18
8
2019-05-19
4
2019-05-19
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-05-19
11
2019-05-19
13
Sciubis Ola
Kielcecki Klub Jeździecki
BEN 64 (22)
2019-05-18
6
2019-05-18
5
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (23)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
RÓŻA (32)
2019-05-18
2
2019-05-18
6
2019-05-19
7
2019-05-19
8
2019-05-19
Sosnowska Kaja
KKJ Kielce
TORINO (38)
2019-05-18
2
2019-05-19
2
2019-05-19
2
MY LORD (39)
2019-05-18
1
2019-05-19
2019-05-19
3
Sosnowska Kaja
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-19
6
Szrajer Anna
Kielcecki Klub Jeździecki
KARINA (21)
2019-05-19
2
2019-05-19
4
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (5)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
2
2019-05-18
2
2019-05-19
3
2019-05-19
6
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (31)
2019-05-18
4
2019-05-18
5
2019-05-19
6
2019-05-19
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (30)
2019-05-18
3
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Tutaj Michalina
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-05-18
2019-05-18
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-18
1
2019-05-18
7
2019-05-19
5
2019-05-19
5
2019-05-18
2019-05-19
3
Wrona Martyna
brak
2019-05-18
5
2019-05-18
6
2019-05-19
2019-05-19
10
2019-05-19
Żądło Maria
Kielecki Klub Jeździecki
ASTERIX (49)
2019-05-19
6
2019-05-19
3
Zuba Ala
Klub Sportowy Stangret
HINDUS (41)
2019-05-19
9
2019-05-19
7

Number of Riders: 31

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl