Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 10-11 sierpień

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 17:15:50
2019-08-06 17:09:36
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R4/L/egzamin licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 17:01:22
2019-08-06 11:09:02
Amelia Trelińska JORDAN
  • 2x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T7/LL/85cm zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:09:52
2019-08-05 11:11:59
Katarzyna Kotecka LORD
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:34:25
2019-08-04 20:03:26
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/N/dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 17:04:52
2019-08-04 15:24:37
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/N/dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 17:08:58
2019-08-04 09:18:26
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:56:55
2019-08-03 20:56:55
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/N/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:55:43
2019-08-03 10:27:17
Nikola Gładkowska RAWEL
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:55:46
2019-08-03 10:23:50
Zuzanna Kuś ALWARO PASJONATA
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:55:49
2019-08-03 10:11:54
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 2x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T7/LL/85cm zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 20:55:52
2019-08-03 10:10:32
Natalia Misztal HESTIA
  • 2x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 23:52:05
2019-08-01 22:10:24
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 18:01:36
2019-08-01 18:01:36
Matylda Szrajer AMBERVILLE
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 17:49:45
2019-08-01 17:04:08
Łukasz Kruk SENQUEST
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T8/LL/95cm zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 23:53:06
2019-07-31 19:37:17
Anna Detka HECBEKAS
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 16:22:57
2019-07-31 15:12:51
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 2x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T7/LL/85cm zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 16:22:31
2019-07-31 09:52:23
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 2x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R4/L/egzamin licencyjny
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 08:09:04
2019-07-31 08:03:22
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:34:55
2019-07-30 17:05:44
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 2x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:35:03
2019-07-30 17:04:53
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:11:14
2019-07-30 16:05:59
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:11:26
2019-07-30 15:01:44
Julia Kowalik JAGUSIA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 06:56:14
2019-07-29 22:05:02
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R5/L-1/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 06:56:00
2019-07-29 18:11:39
Wiktoria Krakowiak ELLE QUIDAM
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:35:14
2019-07-28 16:22:56
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x R1/L/dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:22:04
2019-07-28 16:22:04
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:49:03
2019-07-22 09:33:54
Zofia Sondej KARINA
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:49:01
2019-07-22 09:33:17
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:48:57
2019-07-22 09:32:38
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:48:55
2019-07-22 09:32:01
Weronika Sobura TOSCA
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:48:53
2019-07-22 09:31:24
Ola Sciubis BEN 64
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
2. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
3. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (JM.)
Brak
4. Dąbek Amelia Kielecki KJ
2006 (JM.)
O043044
5. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
6. Gawryjołek Zuzanna BPK (SWK)
2005 (JM.)
O047267
7. Gładkowska Nikola KJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
Brak
8. Góralska Gabriela Brak
2004 (JM.)
Brak
9. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
10. Kołomańska Agnieszka Bez przynaleźności klu owej
S
Brak
11. Kotecka Katarzyna Klub Sportowy Stangret
S
Brak
12. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
13. Kowalik Julia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
Brak
14. Krakowiak Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
15. Kruk Łukasz Kielecki Klub Jeździecki
S
O001030
16. Kuś Zuzanna KJ Baskil FaMaGusta
2008 (Mł.)
Brak
17. Misztal Natalia KJ Baskil FaMaGusta
2006 (JM.)
brak
18. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
19. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O026694
20. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (J.)
brak
21. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
22. Sciubis Ola Kielcecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
23. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
24. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
25. Suwała Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039980
26. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
27. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
28. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
29. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
30. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (J.)
brak
31. Wrona Martyna BPK (SWK)
2001 (J.)
O033364
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ALWARO PASJONATA Kuc Walijski POL 2010 Wałach gniada/kuc:137 F: Tijd vlijt's
M: Anja
O: Adam Kuś
B: Brak
Brak Brak
2.

19

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

28

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL013520089808
4.

21

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
K026404
5.

22

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
O: Anna Góralska
B: Malwina Mikas
12394
6.

14

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: xx
brak
7.

39

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki
M: Viola XI
O: Ewa Rudzka
B: -
K026627 DE421000063414
8.

5

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
O: Norbert Oczkowski
B: Volker u.Mrtina Dettmer
K024094 DE441410605909
9.

6

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
O: Aleksandra Suwała
B: J.Bąk
K015388 POL009590032607
10.

29

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
11.

20

ELLE QUIDAM SP POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:165 F: Graf Quidam
M: Emmy
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
brak
12.

13

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
O: Marta Szrajer
B: SK Janów Podlaski
K025986 616009580271514
13.

4

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
O: Norbert Oczkowski
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
14.

38

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K014330 brak
15.

7

HECBEKAS TRK LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
O: Karolina Detka
B: UAB Nemuno Zirgynas
Brak
16.

33

HESTIA Kuc Feliński POL 2015 Klacz bułana/kuc:135 F: Haszysz
M: Hurysa
O: Fabian Plapis
B: Karolina Gałkowska
Brak 616013660777015
17.

23

JAGUSIA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lansjer
M: Juda
O: Sebastian Juszczyk
B: Edward Malżycki
Brak 616006570149412
18.

37

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
O: Dominik Treliński
B: ZDZISŁAW ŚNIEGUDZKI
K018369 12567
19.

18

KARINA - POL 2006 Mare chestnut/kuc:148 F: -
M: Krymka
O: -
B: Antoni Chmielarski
-
20.

35

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690 DE421000544910
21.

36

LORD SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
O: K.kotecka
B: Nn
Brak Brak
22.

16

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
23.

1

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
24.

24

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
25.

25

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
O: Maciej Gugała
B: Pohnke Ryszard
Brak
26.

30

RAWEL Kuc Feliński POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona
O: Nikola Gładkowska
B: Brak
Brak Brak
27.

26

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
28.

27

SENQUEST SP POL 6.05.2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik sp.z.o.o
616009690063615
29.

32

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
30.

17

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
31.

15

TOSCA Koń Mały POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Sobura
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
32.

34

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-10
3
2019-08-10
3
2019-08-11
2
2019-08-11
1
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-08-10
2019-08-10
1
2019-08-11
2019-08-11
2
2019-08-10
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2019-08-10
10
2019-08-10
2019-08-11
11
2019-08-11
2019-08-10
3
2019-08-11
4
Dąbek Amelia
Kielecki KJ
2019-08-10
2
2019-08-10
10
2019-08-11
12
2019-08-11
3
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-08-10
13
2019-08-10
2019-08-11
4
2019-08-11
Gawryjołek Zuzanna
BPK (SWK)
BAJRAM (21)
2019-08-10
3
2019-08-10
3
2019-08-11
7
2019-08-11
2019-08-11
6
Gładkowska Nikola
KJ Baskil FaMaGusta
RAWEL (30)
2019-08-10
9
2019-08-10
6
2019-08-11
7
2019-08-11
1
Góralska Gabriela
Brak
2019-08-10
4
2019-08-10
7
2019-08-11
3
2019-08-11
9
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (25)
2019-08-10
5
2019-08-10
2019-08-11
7
2019-08-11
2019-08-11
Kołomańska Agnieszka
Bez przynaleźności klu owej
RUPIA R (26)
2019-08-10
5
2019-08-10
2019-08-11
6
Kotecka Katarzyna
Klub Sportowy Stangret
LORD (36)
2019-08-10
14
2019-08-10
5
2019-08-11
5
2019-08-11
2
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-10
1
2019-08-11
3
2019-08-11
Kowalik Julia
Kielecki Klub Jeździecki
JAGUSIA (23)
2019-08-10
11
2019-08-10
2019-08-11
1
2019-08-11
13
2019-08-11
Krakowiak Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-10
1
2019-08-10
7
2019-08-11
5
2019-08-11
8
Kruk Łukasz
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-10
12
2019-08-10
2019-08-11
11
2019-08-11
10
Kuś Zuzanna
KJ Baskil FaMaGusta
2019-08-10
8
2019-08-10
7
2019-08-11
8
2019-08-11
9
Misztal Natalia
KJ Baskil FaMaGusta
HESTIA (33)
2019-08-10
2019-08-10
6
2019-08-11
6
2019-08-11
2
2019-08-11
6
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (19)
2019-08-10
3
2019-08-10
4
2019-08-11
1
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2019-08-11
1
2019-08-11
2
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-08-10
2019-08-10
8
2019-08-11
2019-08-11
4
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (34)
2019-08-10
2
2019-08-10
2
2019-08-11
2019-08-11
Sciubis Ola
Kielcecki Klub Jeździecki
BEN 64 (14)
2019-08-10
4
2019-08-10
3
2019-08-11
5
2019-08-11
3
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
TOSCA (15)
2019-08-10
1
2019-08-10
2
2019-08-11
4
2019-08-11
2
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (16)
2019-08-10
1
2019-08-10
8
2019-08-11
2
2019-08-11
1
KARINA (18)
2019-08-10
5
2019-08-11
3
2019-08-11
10
2019-08-10
5
Suwała Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
DAKOTA (6)
2019-08-10
9
2019-08-10
6
2019-08-11
8
2019-08-11
8
2019-08-11
7
Szrajer Marta
Kielecki KJ
EMAELA (13)
2019-08-10
1
2019-08-10
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-10
2
2019-08-10
9
2019-08-11
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (37)
2019-08-10
6
2019-08-11
9
2019-08-10
4
2019-08-11
1
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (24)
2019-08-10
2
2019-08-10
2
2019-08-11
6
2019-08-11
3
2019-08-11
2
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2019-08-10
3
2019-08-10
6
2019-08-11
5
2019-08-11
12
Wrona Martyna
BPK (SWK)
2019-08-10
4
2019-08-10
2019-08-11
5
2019-08-11
4
2019-08-11
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl