Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Kielce
Kielce, 21-22.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 17:51:31
2019-09-19 17:51:31
Ala Zuba HINDUS
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 10:28:35
2019-09-19 10:28:35
Julia Ziarnik DRIMA
  • 2x R1/L/dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 10:14:46
2019-09-19 10:14:46
Anna Spólnicka DAISY DREAM
  • 2x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:27:02
2019-09-17 13:27:02
Hanna Duda KORNELIA
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:26:05
2019-09-17 13:26:05
Wiktoria Głogowska TOLA
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 13:25:01
2019-09-17 13:25:01
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:34:02
2019-09-16 21:34:02
Sandra Trelińska JORDAN
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 13:22:33
2019-09-15 13:22:33
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 19:09:48
2019-09-14 19:09:48
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:18:28
2019-09-14 07:18:28
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R6/L1/zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:17:06
2019-09-13 21:36:55
Aleksandra Kozłowska AGATON
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 20:09:58
2019-09-13 13:28:44
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R3/P1/szybkości
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:12
2019-09-13 12:42:41
Ewa Gac LATINO
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:14
2019-09-13 09:10:47
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:16
2019-09-13 09:07:58
Kaja Sagan JUTA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:18
2019-09-13 09:07:19
Anna Wałęga DUMA
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:21
2019-09-13 09:06:32
Julia Błaszczyk AMBROZJA
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:59:25
2019-09-13 09:05:55
Marta Polaczek-Bigaj LA VICTORIA
  • 2x R1/L/dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:08:26
2019-09-12 21:23:37
Maja Bator ZYG ZAK MCQUINN
  • 2x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:08:22
2019-09-12 20:29:36
Weronika Sobura TOSCA
  • 1x T1/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL/40-50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:35:51
2019-09-11 21:10:47
Iga Kumańska PODOLANKA
  • 2x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:25:01
2019-09-11 12:16:41
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x R2/P/dwufazowy
  • 1x R4/N/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:25:04
2019-09-11 12:15:12
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:27
2019-09-09 20:41:06
Marcelina Czech KALINA
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:21
2019-09-09 20:39:16
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:16
2019-09-09 20:38:52
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 1x T2/LL/70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:01:10
2019-09-09 12:29:19
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
  • 1x R8/N/zwykły
  • 1x R9/N/dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:35:23
2019-09-08 23:04:03
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
  • 1x R9/N/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 18:52:33
2019-09-08 18:47:29
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x R2/P/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 22:00:02
2019-09-08 18:46:23
Nikola Bielnik GEDEON
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:20:48
2019-09-07 19:39:01
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:20:57
2019-09-07 19:33:42
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
  • 1x R5/L/egzamin licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:11:43
2019-09-03 15:12:28
Zuzanna Grzela ELLE QUIDAM
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:11:47
2019-09-02 08:50:50
Marcelina Słaby JULINKA
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:00:59
2019-09-01 22:02:29
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 23:13:40
2019-09-01 21:30:30
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x R1/L/dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 14:09:15
2019-08-31 15:49:12
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T7/LL/85cm zwykły
  • 1x T8/LL/95cm zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 08:09:41
2019-08-30 20:09:13
Karolina Piórkowska BELLAMORE ZK
  • 2x R1/L/dwufazowy
  • 2x R5/L/egzamin licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:21:35
2019-08-30 19:04:41
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x R3/P1/szybkości
  • 1x R4/N/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:04:17
2019-08-30 19:04:17
Aleksandra Sabat CONTELLA
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:03:32
2019-08-30 19:03:32
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x R1/L/dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:02:49
2019-08-30 19:02:49
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 1x T3/LL/80cm o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x T4/LL/90cm o wzrastającym stopniu trudności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bator Maja Ośrodek Jeździecki Bilcza
2009 (Mł.)
Brak
2. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
3. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
4. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
5. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
6. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
7. Czech Grzegorz KJ Kielce
8. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
9. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
10. Duda Hanna Klub Jeździecki Caballo
2010 (Mł.)
Brak
11. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
12. Gac Ewa BPK
S
Brak
13. Gawryjołek Zuzanna BPK (SWK)
2005 (JM.)
O047267
14. Głogowska Wiktoria Klub Jeździecki Caballo
2002 (J.)
Brak
15. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (JM.)
Brak
16. Gruszka Gabriela Kraina Koni Bałtów
2003 (J.)
brak
17. Grzela Zuzanna Brak
2003 (J.)
brak
18. Knerowicz Natalia WLKS KRAKUS Swoszowice
2003 (J.)
Brak
19. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
20. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
21. Kozłowska Aleksandra Other-way team
2004 (JM.)
Brak
22. Kumańska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
23. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
24. Piórkowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
O023382
25. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
O007472
26. Rudzka Paulina KS Stangret
2000 (MJ.)
O026694
27. Sabat Aleksandra KJ Amazonka Borków
2001 (J.)
brak
28. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (J.)
brak
29. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
30. Sciubis Ola Kielcecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
31. Słaby Marcelina Konecki Klub Jeździecki Fullmet
2005 (JM.)
O035628
32. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
33. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
-
34. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
35. Spólnicka Anna BPK
S
Brak
36. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
37. Wałęga Anna KS Faruk
2005 (JM.)
brak
38. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
39. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
40. Ziarnik Julia KS Faruk
1999 (MJ.)
O031431
41. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
42. Zuba Ala Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
2.

41

AGATON Małopolska POL 2015 Wałach ciemnogniada/167 F: Barnaba
M: Agora
O: Anna Kozłowska
B: Brak
Brak 616 006 58 02774 15
3.

34

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
4.

21

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
O: Smolich
B: -
K024794 -
5.

42

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
6.

14

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
7.

39

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: -
K024969
8.

43

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
O: Damian Gruszka
B: Andrzej Piwowarski
brak 616009550066511
9.

27

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
10.

44

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
K026404
11.

6

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
O: Anna Góralska
B: Malwina Mikas
brak
12.

5

BELLAMORE ZK WLKP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Nice Boy
M: Balanga
O: Karolina Piórkowska
B: Zbigniew Kruk
K027720 brak
13.

54

Ben 64 kuc GER 1991 Wałach kasztan F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: Niemcy
K003498 DE024791791
14.

52

Camillo Song han. GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Joanna Pomiankowska
B: Julia Christoffers
K011984 DE431313908607
15.

24

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
16.

22

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
17.

3

CONTELLA WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Contello
M: Diva
O: Norbert Oczkowski
B: Volker u.Mrtina Dettmer
K024094 DE441410605909
18.

49

DAISY DREAM OLD POL 2013 Klacz siwa/172 F: Number One
M: Delicija
O: Katarzyna Bursztein
B: Mariusz Janiszek
brak brak
19.

50

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
O: Matra Polaczek-Bigaj
B: Maria i Andrzej Bieńko
K013636 POL006630012403
20.

38

DUMA SP POL 2006 Klacz siwa F: Kwazar
M: drwina
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Krulikowski Jan
pol 009590136906
21.

10

ELLE QUIDAM Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/163 F: Graf Quidam
M: Emmy
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
brak
22.

1

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Harper
M: Elektra
O: Norbert Oczkowski
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
23.

17

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Hartland
M: Getyna / Genius
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K009867 POL 009 66 07860 05
24.

51

HINDUS MŁP. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dybicz
M: Holandia
O: Waldemar Głowacki
B: Waldemar Głowecki
brak
25.

11

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
O: Natalia Słaby
B: Meulink Bonenkamp
Brak Brak Brak
26.

37

JUTA SP POL 2003 Klacz gniada/mk:154 F: Aravel Waro / Luron
M: Jaksa / Len
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Hieronim Bogdanowicz
K013045 POL009530138503
27.

25

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
28.

53

Kletcher F:
M:
O:
B:
29.

48

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
30.

40

LA VICTORIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Vector
M: La Barcelona
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Gałęziowski Marcin
31.

32

LALIC Deutsche Sportpfred POL 2012 Wałach gniada/170 F: Levistano
M: Condulezza
O: Dariusz Knerowicz
B: Mario Krumnow
Brak 45670251312
32.

35

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
33.

36

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
34.

16

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
35.

2

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
36.

12

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada/156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
37.

9

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
38.

28

PODOLANKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wikt
M: Płonka
O: Anna Kumańska
B: Elżbieta Wałaszek
Brak Brak
39.

18

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
40.

26

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
41.

23

SHINJUKU Hanoverian POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
O: Mark Wheatley
B: Ilona Turowska
None None
42.

33

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
43.

46

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Sławomir
K021975 616008660243812
44.

47

TOLA Ślaska POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
O: Jacenty Ziętek
B: Jacenty Ziętek
Brak 616008660206115
45.

30

TOSCA Koń Mały POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Sobura
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
46.

4

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
47.

31

ZYG ZAK MCQUINN NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bator Maja
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
GEDEON (17)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
QUITE (18)
2019-09-21
2019-09-21
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (36)
2019-09-21
2019-09-21
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2019-09-21
2019-09-21
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2019-09-21
2019-09-21
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (12)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Czech Grzegorz
KJ Kielce
2019-09-21
2019-09-21
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (25)
2019-09-21
2019-09-21
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (33)
2019-09-21
2019-09-21
ALIBI (34)
2019-09-21
2019-09-21
Duda Hanna
Klub Jeździecki Caballo
2019-09-22
2019-09-22
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Gac Ewa
BPK
LATINO (35)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Gawryjołek Zuzanna
BPK (SWK)
BAJRAM (44)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Głogowska Wiktoria
Klub Jeździecki Caballo
TOLA (47)
2019-09-22
2019-09-22
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Gruszka Gabriela
Kraina Koni Bałtów
ARENA (43)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Grzela Zuzanna
Brak
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Knerowicz Natalia
WLKS KRAKUS Swoszowice
LALIC (32)
2019-09-21
2019-09-21
Kot Natalia
bpk
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
2019-09-21
Kozłowska Aleksandra
Other-way team
AGATON (41)
2019-09-21
Kumańska Iga
Brak
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (42)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Piórkowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
2019-09-21
2019-09-21
Rudzka Paulina
KS Stangret
2019-09-21
2019-09-21
Sabat Aleksandra
KJ Amazonka Borków
2019-09-21
2019-09-21
Sagan Kaja
KS FARUK
JUTA (37)
2019-09-21
2019-09-21
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
2019-09-21
Sciubis Ola
Kielcecki Klub Jeździecki
Ben 64 (54)
2019-09-21
Słaby Marcelina
Konecki Klub Jeździecki Fullmet
JULINKA (11)
2019-09-21
2019-09-21
Smolich Julia
KJ Fullmet
2019-09-21
2019-09-21
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
TOSCA (30)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (16)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Spólnicka Anna
BPK
2019-09-21
2019-09-21
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Wałęga Anna
KS Faruk
DUMA (38)
2019-09-21
2019-09-21
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (9)
2019-09-21
2019-09-21
Ziarnik Julia
KS Faruk
DRIMA (50)
2019-09-21
2019-09-21
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TABASKO (46)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Zuba Ala
Klub Sportowy Stangret
HINDUS (51)
2019-09-22
2019-09-22

Number of Riders: 42

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl