Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-07-01 16:36:47
2020-07-01 12:59:44
Julia Jaworska LIBERACE
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
  • 2x T10/LL/90 cm zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:00:53
2020-06-30 19:21:33
Katarzyna Misiek CRATER
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
  • 1x R15 - A/L/zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:01:58
2020-06-30 19:12:39
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:52:11
2020-06-30 14:38:15
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 2x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 13:13:48
2020-06-30 13:13:06
Anna Spólnicka DAISY DREAM
  • 2x R5/L/zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:22:44
2020-06-30 07:46:40
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:41:56
2020-06-29 22:31:28
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
  • 1x R15 - A/L/zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:41:30
2020-06-29 22:11:33
Zofia Sondej MAKS
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-29 21:46:38
2020-06-29 21:36:17
Julia Trąbska TOPS NEPTUNE
  • 1x T6/LL/50 cm Pony z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/60 cm Pony z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/LL/70 cm z trafieniem w norme czasu
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-29 21:46:33
2020-06-29 21:32:42
Natalia Mikulska TOPS NEPTUNE
  • 1x T1/LL/50cm Pony z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL/60cm Pony z trafieniem w norme czasu
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 21:52:06
2020-06-29 08:41:39
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R16/P/zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:08:53
2020-06-29 00:57:36
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x R6/P/zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:08:59
2020-06-29 00:56:44
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x R6/P/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 12:10:15
2020-06-29 00:27:37
Marta Piszczek CALIPTO
  • 2x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:55:07
2020-06-29 00:27:02
Marta Piszczek TIM TAM
  • 2x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x T9/LL/80 cm zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:57:07
2020-06-28 22:40:47
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 07:44:59
2020-06-28 21:50:35
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:55:25
2020-06-28 21:45:00
Gabriela Niewadzi SANTOP
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T8/LL/70 cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:55:30
2020-06-28 21:35:09
Alicja Zuba HINDUS
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:55:36
2020-06-27 22:34:17
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x T2/LL/60cm Pony z trafieniem w norme czasu
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:56:55
2020-06-27 15:56:02
Jagoda Data REFLECTION
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 14:11:58
2020-06-27 13:58:13
Natalia Trojak SALTO
  • 1x T7/LL/60 cm Pony z trafieniem w normę czasu
  • 2x T8/LL/70 cm z trafieniem w norme czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 08:55:39
2020-06-27 07:10:55
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x R17/N/zwykły
  • 1x R18/C/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:59:05
2020-06-26 00:09:22
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x R6/P/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:59:10
2020-06-25 22:04:07
Paulina Tatarowska ELEKT
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
  • 1x R15 - A/L/zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 16:59:50
2020-06-25 17:55:11
Nina Sokalska PLANETA
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 12:28:38
2020-06-24 23:06:26
Beata Majer DELLA ROSA
  • 1x R16/P/zwykły
  • 1x R17/N/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:00:29
2020-06-24 09:58:27
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x T2/LL/60cm Pony z trafieniem w norme czasu
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T7/LL/60 cm Pony z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/LL/70 cm z trafieniem w norme czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:06:20
2020-06-23 09:33:31
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R7/N/zwykły
  • 1x R16/P/zwykły
  • 1x R17/N/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:06:17
2020-06-23 09:32:19
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R7/N/zwykły
  • 1x R16/P/zwykły
  • 1x R17/N/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 22:48:04
2020-06-22 22:04:05
Kaja Klepacz ARIKA
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:39:18
2020-06-21 18:26:49
Gabriela Gruszka ARENA
  • 2x R5/L/zwykły
  • 2x R15 - A/L/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 14:38:41
2020-06-21 14:38:41
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 2x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:00:44
2020-06-20 20:56:52
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 2x R5/L/zwykły
  • 2x R15 - A/L/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 21:21:02
2020-06-20 20:56:26
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 2x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-20 21:20:51
2020-06-20 17:04:10
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 2x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x R15 - A/L/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:56:04
2020-06-20 15:14:16
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x R5/L/zwykły
  • 1x R6/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 12:37:23
2020-06-20 10:00:06
Justyna Kopko LOVELY JK SR
  • 1x R3/L/kwalifikacja do MPMK 4 - latki
  • 1x R13/L/kwalifikacja MPMK 4 - latki
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 12:37:26
2020-06-20 09:59:42
Justyna Kopko GOLDEN EYE DE BELMONT
  • 1x R3/L/kwalifikacja do MPMK 4 - latki
  • 1x R13/L/kwalifikacja MPMK 4 - latki
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 17:29:41
2020-06-19 21:19:24
Pola Białas MALAQUIDA
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 01:10:30
2020-06-19 21:11:54
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R17/N/zwykły
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-30 17:09:09
2020-06-19 21:09:15
Milena Zontek NIGHT LADY
  • 1x T3/LL/70cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-30 17:08:49
2020-06-19 21:07:14
Amelia Grzybowska GRAJCAR
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 17:48:42
2020-06-19 14:06:02
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:01:54
2020-06-19 14:03:17
Julia Fajfur LUCILLA
  • 2x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:22:24
2020-06-17 07:22:24
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 09:26:15
2020-06-17 07:21:52
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 12:09:14
2020-06-16 23:34:09
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x R7/N/zwykły
  • 1x R8/C/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 12:09:08
2020-06-16 23:33:44
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x R7/N/zwykły
  • 1x R8/C/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:20:36
2020-06-16 23:33:19
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 2x R3/L/kwalifikacja do MPMK 4 - latki
  • 2x R13/L/kwalifikacja MPMK 4 - latki
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:54:46
2020-06-16 20:19:26
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 14:26:29
2020-06-16 15:55:33
Julia Rozlachowska LALA
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:50:20
2020-06-15 18:43:01
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x R5/L/zwykły
  • 2x R15 - A/L/zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 21:08:01
2020-06-15 18:33:45
Dominika Pawlik LECHITA
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:56:03
2020-06-15 17:17:23
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-21 17:36:14
2020-06-15 10:37:21
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 06:42:56
2020-06-14 19:18:42
Dominika Klimek JESSY
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:03:17
2020-06-14 18:50:21
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:50:27
2020-06-14 15:49:01
Magda Kamińska LONDON BLUE PS
  • 1x R4/P1/kwalifikacja do MPMK 5 - latki
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:24:00
2020-06-14 15:48:18
Alicja Jagusiak FONDI-W
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:24:12
2020-06-14 15:46:48
Magda Kamińska CORNETS CARINA
  • 2x R3/L/kwalifikacja do MPMK 4 - latki
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:24:49
2020-06-14 09:22:28
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:02:24
2020-06-13 10:52:09
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:12
2020-06-13 10:48:54
Aleksandra Hilbrycht GASMIN
  • 1x T4/LL/80cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T5/LL/90cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/80 cm zwykły
  • 1x T10/LL/90 cm zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:25:27
2020-06-13 09:59:18
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 17:26:41
2020-06-13 09:58:31
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:25
2020-06-13 09:54:51
Anna Kruczek CANNON
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:05
2020-06-13 09:53:30
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:54:55
2020-06-12 20:00:20
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x R6/P/zwykły
  • 1x R7/N/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:54:50
2020-06-12 19:59:26
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:32
2020-06-12 13:03:27
Anna Kulawik GRASSHOPPER
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:55
2020-06-10 21:54:54
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:55:45
2020-06-10 20:13:55
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 17:47:48
2020-06-10 18:23:51
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 17:48:33
2020-06-10 18:23:15
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:56:09
2020-06-10 14:16:48
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x R1/LL/L/I półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R9/LL/L/II półfinał el. OOM Kuce
  • 1x R11/LL/L1/Finał el. OOM Kuce
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:59:49
2020-06-10 13:34:50
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:59:15
2020-06-10 09:49:09
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x R2/P/I półfinał el. OOM Konie
  • 1x R10/P1/II półfinał el. OOM Konie
  • 1x R12/N/Finał el. OOM Konie
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:13:31
2020-06-10 09:48:35
Agata Borowczak CANDY'S BOY
  • 2x R5/L/zwykły
  • 2x R15 - A/L/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
2. Białas Pola BPK
2006 (JM.)
000
3. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
4. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
5. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
6. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
7. Drezno Magdalena Kielecki Klub Jeździecki
S
O019325
8. Fajfur Julia KJK Romico
Brak
9. Fajfur Maja KJK ROMICO
Brak
10. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
11. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
12. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
2232/20
13. Gruszka Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041686
14. Grzybowska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
15. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
16. Hilbrycht Aleksandra KJK ROMICO
17. Jagusiak Alicja BPK śl
2008 (JM.)
0000
18. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
19. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
20. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
21. Klepacz Kaja Kraina Koni Bałtów
2004 (J.)
brak
22. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
23. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
24. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
25. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
26. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
27. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
28. Krupa Justyna Klub Jeździecki Facimiech
2006 (JM.)
O043333
29. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
30. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
31. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
32. Majer Beata Kj Profit
S
O003580
33. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
34. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
35. Mikulska Natalia Stajnia u Julii
2003 (J.)
O056389
36. Mikutel Sylwia KS Stangret
2006 (JM.)
O043045
37. Misiek Katarzyna Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
S
O018938
38. Niewadzi Gabriela KS Stangret
2006 (JM.)
brak
39. Pala Karolina bpk
S
O034722
40. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
None
41. Pawlik Dominika KJK Romico
Brak
42. Pawłowska Olga Klub Jeździecki Equireno
2006 (JM.)
O055510
43. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
44. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
45. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
46. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
47. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
48. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
49. Rozlachowska Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044768
50. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
51. Siuda Martyna BPK
2001 (MJ.)
O038166
52. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
53. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
54. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
55. Spólnicka Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
O009787
56. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
57. Szrajer Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
O002361
58. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
59. Tatarowska Paulina Kielecki Klub Jeździecki
S
Brak
60. Trąbska Julia Stajnia u Julii
1999 (MJ.)
O044658
61. Trojak Natalia BPK
2001 (MJ.)
brak
62. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
63. Zagdan Karolina Kielecki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O045781
64. Zontek Milena Bpk
2007 (JM.)
Brak
65. Zuba Alicja KS Stangret
2005 (JM.)
O054687
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albufeira
K018542 616009510353811
2.

17

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
3.

73

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
K029431 616009550066511
4.

75

ARIKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/167 F: Luis
M: Arizona
brak 616 006 55 01894 09
5.

63

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Belou de rouet
M: Hauptstbuch
K022629 DE431310396811
6.

5

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
DE421000119209
7.

58

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
8.

49

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
9.

90

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:150 F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
10.

1

CANDY'S BOY Deutsches Sportpferd GER 2009 wałach siwa/170 F: Lord
M: Golden Lady
K029430 DE 456370295109
11.

57

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
12.

59

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
13.

4

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
14.

22

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
15.

16

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
16.

72

CLEMENS WS NIEM.SPORT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II
M: Raphsodie
K018836 DE437000231505
17.

51

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
18.

9

CORNETS CARINA REŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Cornets Prinz
M: Dera
K029310 DE431430490916
19.

2

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
20.

88

CRATER OLD. POL 2011 wałach kasztanowata/175 F: Crown Z
M: Metallica
K019912 DE418180224611
21.

8

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K 025505 616 009 66 08484 13
22.

86

DAISY DREAM OLD POL 2013 klacz siwa/172 F: Number One
M: Delicija
K025111 DE433330769313
23.

87

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
24.

78

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
25.

56

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
K020280 616006690085011
26.

31

ELEKT SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Elman
M: Elta
brak 616009630022314
27.

76

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: MESSENGER
M: EMARILLA
K025986 616009580271514
28.

80

ESCARDO MŁP POL 2011 wałach skarogniada/163 F: Jurand
M: Essa
K020011 616006590149111
29.

12

FLAVIO SP POL 20 Wałach gniada/178 F: -
M: -
Brak Brak
30.

10

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
31.

89

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
32.

7

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Jaśmin
M: Greta
616006580160014
33.

48

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
34.

81

GLORIUS 2 SP POL 2007 Wałach gniada/171 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
K012120 POL009660371207
35.

20

GOLDEN EYE DE BELMONT SELLE FRANCAIS FRA 2016 ogier kasztanowata/171 F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: Surprise De Blondel / Kassidi
K029639 25000116710674Y
36.

68

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2012 wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
37.

54

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Gelding darkbay/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
38.

43

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
39.

79

HEART LIGHTNING Duńska Gorącokrwista DEN 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
40.

77

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Imequyl
M: Hurganda / Barnaba
K024439 616 009 55 00008 13
41.

38

HINDUS MŁP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Dybicz
M: Holandia
brak -
42.

32

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
None
43.

61

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
44.

26

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
45.

60

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
46.

44

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
47.

84

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
48.

14

LALA SP POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL009540021009
49.

13

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
616009600197511
50.

71

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
51.

47

LIBERACE KWPN GBR 2008 wałach gniada/168 F: K
M: K
LKPZJ/8743/20 2934834737272
52.

74

LONDON BLUE PS OS POL 2015 Ogier gniada/171 F: Carembar de Muze ( Glocks London)
M: Chacervia/ Chacco-Blue
K028944 DE4180137915
53.

19

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
54.

25

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
55.

83

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
56.

21

MALAQUIDA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lando
M: Mantyla
K012806
57.

33

MAŁA MI W KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:133 F: Alibaba
M: Marysia
brak 616013610052209
58.

66

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
59.

85

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
60.

64

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
61.

52

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
62.

15

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
63.

67

NIGHT LADY SP POL Nn klacz kara/167 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
64.

53

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 Wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
65.

62

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
66.

29

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
67.

30

PLANETA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/167 F: Grand Amour
M: Prymulka
3226/20 POL 009 54 00403 06
68.

6

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
69.

70

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
Brak
70.

35

REFLECTION Słowacka Gorąca Krew POL 2004 wałach siwa/174 F: Corelli
M: Vidi/Sanson
139 703001752123104
71.

34

SALTO MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/173cm F: Dionizos
M: Storia
brak brak
72.

39

SANTOP MŁP POL 2006 wałach gniada/165 F: Top Gun
M: Santa Clara
brak 616006550189509
73.

65

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI PKSP POL 2016 Wałach siwa/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: SYMPATIA
K029278 616009570080016
74.

42

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
75.

40

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:146 F: Shagya XXVI
M: TIMA
Brak 703001404620199
76.

82

TOPS NEPTUNE NN GBR 2014 wałach srokata/kuc:143 F: NN
M: NN
brak 826021101028042
77.

69

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
78.

50

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
79.

36

WELATON KOŃ HUCULSKI POL 2012 wałach srokata/kuc:141 F: Platon
M: W-Norfa
brak 616012660216912
80.

24

WILD BOY POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
81.

37

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
Nr PZJ: K020498 372003006825874
82.

46

WIWITTO SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Wiwat
M: Wideta
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (64)
2020-07-04
9
2020-07-04
4
2020-07-05
6
Białas Pola
BPK
2020-07-04
3
2020-07-04
1
2020-07-05
4
2020-07-05
1
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-07-04
9
2020-07-04
2020-07-05
11
2020-07-05
2020-07-04
2
2020-07-04
5
2020-07-05
2
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-04
14
2020-07-04
8
2020-07-05
10
2020-07-04
1
2020-07-04
3
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
2020-07-04
8
2020-07-04
14
2020-07-05
7
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (42)
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-05
3
2020-07-05
5
HAMADA (43)
2020-07-04
7
2020-07-04
7
2020-07-05
4
2020-07-05
8
Drezno Magdalena
Kielecki Klub Jeździecki
2020-07-05
11
2020-07-05
Fajfur Julia
KJK Romico
LUCILLA (25)
2020-07-04
4
2020-07-04
2020-07-05
1
2020-07-05
Fajfur Maja
KJK ROMICO
2020-07-04
12
2020-07-04
11
2020-07-05
9
2020-07-05
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-07-04
16
2020-07-04
16
2020-07-05
13
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2020-07-04
19
2020-07-04
18
2020-07-05
16
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
PIXI BH (29)
2020-07-04
2
2020-07-04
8
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Gruszka Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
ARENA (73)
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-05
2020-07-05
2
Grzybowska Amelia
Bpk
GRAJCAR (68)
2020-07-04
10
2020-07-04
10
2020-07-05
4
2020-07-05
13
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (70)
2020-07-04
9
2020-07-04
Hilbrycht Aleksandra
KJK ROMICO
GASMIN (7)
2020-07-04
7
2020-07-05
10
2020-07-04
3
2020-07-05
Jagusiak Alicja
BPK śl
FONDI-W (10)
2020-07-04
7
2020-07-04
5
2020-07-05
8
2020-07-05
6
Jaworska Julia
JKS Olsza
2020-07-05
3
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
FLAVIO (12)
2020-07-04
6
2020-07-04
10
2020-07-05
12
2020-07-05
9
Kamińska Magda
St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-05
1
2020-07-05
2
2020-07-04
1
2020-07-05
1
Klepacz Kaja
Kraina Koni Bałtów
ARIKA (75)
2020-07-04
1
2020-07-04
4
2020-07-05
2
2020-07-05
5
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (60)
2020-07-04
6
2020-07-04
7
2020-07-05
5
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2020-07-04
3
2020-07-04
6
2020-07-05
4
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-04
7
2020-07-04
13
2020-07-05
18
Kopko Justyna
JKS Olsza
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-04
2020-07-05
3
2020-07-05
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (66)
2020-07-04
2
2020-07-04
6
2020-07-05
8
2020-07-05
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (57)
2020-07-04
18
2020-07-04
15
2020-07-05
15
Krupa Justyna
Klub Jeździecki Facimiech
2020-07-04
8
2020-07-04
6
2020-07-05
6
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2020-07-04
1
2020-07-04
2
2020-07-05
3
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2020-07-04
10
2020-07-04
7
2020-07-05
11
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
2020-07-04
4
2020-07-04
3
2020-07-05
1
Majer Beata
Kj Profit
2020-07-05
4
2020-07-05
1
Majer Beata
Kj Profit Orzesze
2020-07-05
2
2020-07-05
1
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2020-07-04
6
2020-07-04
11
2020-07-05
14
Mikulska Natalia
Stajnia u Julii
2020-07-04
2020-07-04
Mikutel Sylwia
KS Stangret
ESCARDO (80)
2020-07-04
3
2020-07-04
2
2020-07-05
4
2020-07-05
6
Misiek Katarzyna
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
CRATER (88)
2020-07-04
8
2020-07-04
2020-07-05
3
2020-07-05
Niewadzi Gabriela
KS Stangret
SANTOP (39)
2020-07-04
4
2020-07-04
1
2020-07-05
6
Pala Karolina
bpk
2020-07-04
3
2020-07-05
6
2020-07-05
6
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Pawlik Dominika
KJK Romico
LECHITA (13)
2020-07-04
11
2020-07-04
2020-07-05
7
2020-07-05
Pawłowska Olga
Klub Jeździecki Equireno
2020-07-04
2
2020-07-04
8
2020-07-05
7
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2020-07-04
15
2020-07-04
1
2020-07-05
8
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-07-04
17
2020-07-04
17
2020-07-05
17
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
TIM TAM (40)
2020-07-04
7
2020-07-04
2020-07-05
3
2020-07-05
CALIPTO (90)
2020-07-04
7
2020-07-04
2020-07-05
3
2020-07-05
Pszowski Kevin
bpk
2020-07-04
3
2020-07-04
2020-07-05
2
2020-07-05
2020-07-04
4
2020-07-04
2
2020-07-05
3
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (85)
2020-07-04
12
2020-07-04
19
2020-07-05
19
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-04
13
2020-07-04
12
2020-07-05
12
Rozlachowska Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
LALA (14)
2020-07-04
5
2020-07-04
9
2020-07-05
9
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (69)
2020-07-04
8
2020-07-04
5
2020-07-05
7
2020-07-05
5
RAJMARA (70)
2020-07-05
10
2020-07-05
Siuda Martyna
BPK
2020-07-05
2
2020-07-05
6
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
PLANETA (30)
2020-07-04
9
2020-07-04
5
2020-07-05
5
2020-07-05
9
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (83)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-05
1
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (15)
2020-07-04
5
2020-07-05
2
2020-07-04
1
2020-07-05
3
2020-07-04
1
2020-07-05
2
2020-07-04
1
2020-07-05
1
Spólnicka Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2020-07-04
4
2020-07-04
2020-07-05
7
2020-07-05
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-07-04
3
2020-07-04
3
2020-07-05
2
Szrajer Anna
Kielecki Klub Jeździecki
EMAELA (76)
2020-07-04
4
2020-07-04
4
2020-07-05
5
2020-07-05
4
2020-07-04
6
2020-07-04
2
2020-07-05
2
2020-07-05
7
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-07-05
1
2020-07-05
2020-07-04
8
2020-07-04
Tatarowska Paulina
Kielecki Klub Jeździecki
ELEKT (31)
2020-07-05
5
2020-07-05
3
2020-07-04
1
2020-07-04
5
Trąbska Julia
Stajnia u Julii
2020-07-05
1
2020-07-05
3
Trojak Natalia
BPK
SALTO (34)
2020-07-05
2
2020-07-05
2
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2020-07-04
11
2020-07-04
10
2020-07-05
5
2020-07-04
5
2020-07-04
4
2020-07-05
4
Zagdan Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
WELATON (36)
2020-07-04
1
2020-07-04
2
Zontek Milena
Bpk
2020-07-04
6
2020-07-04
5
2020-07-05
7
2020-07-05
Zuba Alicja
KS Stangret
HINDUS (38)
2020-07-04
5
2020-07-04
6
2020-07-05
8
2020-07-05
8

Number of Riders: 65

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl