Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MWM ZR i ZT Kielce
Kielce, 5-6 wrzesień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:52:21
2020-09-03 12:52:21
Katarzyna Kotecka LORD
  • 2x 3/L/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:50:36
2020-09-03 12:50:36
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 2x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:13
2020-09-01 18:53:02
Monika Kusto JUTRZENKA
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:16
2020-09-01 18:03:16
Julia Bednarska SULIWAN
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:06:06
2020-09-01 09:27:39
Gabriela Niewadzi SANTOP
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:06:09
2020-09-01 09:27:13
Alicja Zuba HINDUS
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:06:12
2020-09-01 09:26:47
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:53:02
2020-09-01 06:53:02
Ilona Milcarz GRAWER
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:35:31
2020-08-31 21:27:33
Maja Bator ZORRO
  • 1x T3/LL/65cm zwykły - I półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T4/LL/65cm zwykły - II półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T11/LL/70cm - dwunawrotowy Finał MW Młodzików na kucach
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 12:42:47
2020-08-31 12:42:47
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 12/N/zwykły
  • 1x 13/C/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 12:41:11
2020-08-31 12:41:11
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 6/N/zwykły
  • 1x 7/C/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 12:40:15
2020-08-31 12:40:15
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 12:39:27
2020-08-31 11:18:36
Oliwia Molenda RUSŁANA
  • 2x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 22:17:06
2020-08-30 21:55:59
Wiktoria Marczewska HILON-W
  • 2x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 2x T7/LL/80cm zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych na kucach
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 07:43:25
2020-08-27 22:40:26
Patrycja Olejnik LORKA
  • 2x T1/LL/50cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x T9/LL/50cm - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 07:43:38
2020-08-27 22:34:57
Martyna Szpak M'10 MARCIA GR. C
  • 1x T1/LL/50cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/50cm - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:32:36
2020-08-27 22:14:01
Sylwia Trojecka MARCIA GR. C
  • 1x T1/LL/50cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T2/LL/60cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T9/LL/50cm - zwykły
  • 1x T10/LL/60cm - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:32:41
2020-08-27 21:35:57
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
  • 1x 6/N/zwykły
  • 1x 12/N/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:32:45
2020-08-27 21:35:08
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 6/N/zwykły
  • 1x 7/C/zwykły
  • 1x 12/N/zwykły
  • 1x 13/C/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:32:50
2020-08-27 21:34:36
Weronika Sobura RÓŻA
  • 1x T3/LL/65cm zwykły - I półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T4/LL/65cm zwykły - II półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T11/LL/70cm - dwunawrotowy Finał MW Młodzików na kucach
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:32:54
2020-08-27 21:34:06
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:33:01
2020-08-27 21:33:26
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T5/LL/80cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x T7/LL/80cm zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x T12/LL/80/85cm - dwunawrotowy Finał MW Juniorów Młodszych na kucach
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:25
2020-08-27 20:31:02
Kinga Grabarczyk ELLE QUIDAM
  • 2x T1/LL/50cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T2/LL/60cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x T10/LL/60cm - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:29
2020-08-27 19:01:39
Gabriela Więch L-JANTAR
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:35
2020-08-27 18:54:14
Hanna Toporek OPIUM
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:41
2020-08-27 13:22:23
Małgorzata Wisowska EDENSON
  • 1x T2/LL/60cm z trafieniem w norme czasu
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T10/LL/60cm - zwykły
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:47
2020-08-26 22:35:13
Zuzanna Niziałek GROM
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:42:53
2020-08-26 21:30:08
Paulina Tatarowska ELEKT
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:43:02
2020-08-26 21:23:23
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T7/LL/80cm zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x T12/LL/80/85cm - dwunawrotowy Finał MW Juniorów Młodszych na kucach
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:43:07
2020-08-26 21:22:32
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:43:14
2020-08-26 20:27:08
Nadia Klepacz R-PEGAZ
  • 1x T3/LL/65cm zwykły - I półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T4/LL/65cm zwykły - II półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T11/LL/70cm - dwunawrotowy Finał MW Młodzików na kucach
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 11:18:56
2020-08-25 08:00:12
Anna Łodej ATYLLA-P
  • 1x T6/LL/80cm zwykły - I półf MW Amatorów
  • 1x T8/LL/80cm zwykły - II półf MW Amatorów
  • 1x T13/LL/85cm - dwunawrotowy Finał MW Amatorów
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 07:38:38
2020-08-24 13:57:12
Marcelina Czech VASANTI
  • 2x T2/LL/60cm z trafieniem w norme czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 07:38:41
2020-08-24 13:04:27
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 6/N/zwykły
  • 1x 12/N/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 07:38:44
2020-08-24 11:46:39
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 2x 3/L/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 10/P/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 07:38:47
2020-08-23 22:39:26
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 3/L/zwykły
  • 2x 8/L/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 16:51:30
2020-08-23 14:07:24
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 2x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 16:51:21
2020-08-23 10:51:25
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
  • 1x 6/N/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 16:50:37
2020-08-22 17:05:08
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x 4/P/zwykły - I półf. MW Juniorów
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 20:46:16
2020-08-20 14:58:59
Małgorzata Steckiewicz SALLY CARRERA
  • 2x T1/LL/50cm z trafieniem w norme czasu
  • 2x T9/LL/50cm - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 20:54:05
2020-08-17 11:35:33
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 4/P/zwykły - I półf. MW Juniorów
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
  • 1x 11/P1/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 07:04:11
2020-08-15 22:17:55
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 2x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 07:04:13
2020-08-15 12:39:45
Michalina Tutaj DE MARCO
  • 1x 1/LL/95cm zwykły - I półf MW Juniorów Młodszych
  • 1x 2/L/zwykły - II półf MW Juniorów Młodszych
  • 2x 9/L/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów Młodszych
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 20:58:30
2020-08-13 11:16:42
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 4/P/zwykły - I półf. MW Juniorów
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
  • 1x 11/P1/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 06:12:04
2020-08-12 00:15:01
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x 4/P/zwykły - I półf. MW Juniorów
  • 1x 5/P/zwykły - II półf. MW Juniorów
  • 2x 11/P1/dwunawrotowy - Finał MW Juniorów
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 07:13:30
2020-08-10 07:13:30
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x T3/LL/65cm zwykły - I półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T4/LL/65cm zwykły - II półf MW Młodzików na kucach
  • 1x T11/LL/70cm - dwunawrotowy Finał MW Młodzików na kucach
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:11:46
2020-08-10 07:13:01
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 3/L/zwykły
  • 1x 4/P/zwykły - I półf. MW Juniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 07:12:32
2020-08-10 07:12:32
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 3/L/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bator Maja KS Stangret
2009 (Mł.)
O057369
2. Bednarska Julia Klub Sportowy Stangret
2004 (J.)
O052016
3. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
4. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
5. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
6. Gawryjołek Zuzanna Ośrodek Jeździecki Bilcza
2005 (JM.)
O047267
7. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
8. Grabarczyk Kinga Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
Brak
9. Gruszka Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041686
10. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
11. Klepacz Nadia Kraina Koni Bałtów
2009 (Mł.)
brak
12. Kotecka Katarzyna Klub Sportowy Stangret
S
Brak
13. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
14. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O029208
15. Kusto Monika KS Stangret
S
brak
16. Kwiecień Amelia KKJ FULLMET
2007 (JM.)
O052618
17. Łodej Anna KJ Bałtów
1999 (MJ.)
O034528
18. Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
2008 (JM.)
Brak
19. Mikutel Sylwia KS Stangret
2006 (JM.)
O043045
20. Milcarz Ilona KKJ Fullmet
brak
21. Molenda Oliwia Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
O052904
22. Niewadzi Gabriela KS Stangret
2006 (JM.)
brak
23. Niziałek Zuzanna Kielecki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
BRAK
24. Olejnik Patrycja Stajnia Krzewień
2004 (J.)
brak
25. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
26. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O054430
27. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
28. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
29. Steckiewicz Małgorzata Ośrodek Jeździecki Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
30. Szpak Martyna Stajnia Krzewień
2010 (Mł.)
brak
31. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
32. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
33. Tatarowska Paulina Kielecki Klub Jeździecki
S
Brak
34. Toporek Hanna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
35. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
36. Trojecka Sylwia Stajnia Krzewień
S
brak
37. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
38. Tutaj Michalina KS Stangret Kielce
2008 (JM.)
O058782
39. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
40. Wisowska Małgorzata KKJ
2006 (JM.)
0041699
41. Wrona Martyna Osrodek Jezdziecki Bilcza
2001 (MJ.)
O033364
42. Zelek Tomasz KKJ FULLMET
S
O004072
43. Zuba Alicja KS Stangret
2005 (JM.)
O054687
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
2.

10

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
K029431 616009550066511
3.

23

ATYLLA-P MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Agrest
M: Aronia
brak 616006550092012
4.

11

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
5.

9

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
K013477
6.

31

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
7.

54

BOSS F:
M:
8.

43

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
9.

51

CLEMENS WS NIEM.SPORT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II
M: Raphsodie
K018836 DE437000231505
10.

12

DE MARCO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
K014910 12431
11.

27

EDENSON Czysta Krew Arabska POL 2014 wałach siwa/mk:153 F: Eden C
M: Emiramida
Brak 616POL14010030A
12.

29

ELEKT SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Elman
M: Elta
brak 616009630022314
13.

24

ELLE QUIDAM Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kasztanowata/163cm F: Graf Quidam
M: Emmy
brak 616009550058810
14.

34

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger
M: Emarilla
K025986 616009580271514
15.

48

ESCARDO MŁP POL 2011 wałach skarogniada/163 F: Jurand
M: Essa
K020011 616006590149111
16.

13

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada/. F: Salix
M: Ekologia / Werbel
K020131
17.

45

GRAWER SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F:
M:
18.

28

GROM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 wałach kasztanowata/170 F: ARIZONA
M: GAMMARA
BRAK 616009611227601
19.

21

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
K014330 brak
20.

39

HILON-W SP POL 2010 wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa
brak 616009680059210
21.

35

HIMEQUYL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Hurganda
K024439
22.

47

HINDUS MŁP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Dybicz
M: Holandia
brak -
23.

18

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
24.

30

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
25.

20

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
26.

49

JUTRZENKA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/162 F: Safian
M: Jedlica
brak 006550036005
27.

25

L-JANTAR Polski Koń Szlachetny POL 2008 wałach kasztanowata/176 F: EVER FOR PLEASURE
M: LAWINA
BRAK POL 0095902570
28.

53

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
KO20690 DE421000544910
29.

16

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L / Player
K026032
30.

17

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357
31.

52

LORD SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
32.

3

LORKA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz gniada/mk:158 F: Hillon
M: Lilka
brak POL006550014102
33.

38

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
34.

33

MARCIA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 826073 001853963
35.

4

MARCIA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 826073 001853963
36.

5

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
37.

42

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
38.

26

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: oseina
K029214 616009600252413
39.

37

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
. 616013520035811
40.

15

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
K018032 DE441411201910 104TX13
41.

32

R-PEGAZ HUCULSKA POL 2016 wałach gniada/140 F: Playboy
M: R-Pigwa
brak 616 012 58 01051 16
42.

8

REWIZOR KUC FELINSKI POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Rubin
M: Rewizja
Brak 616013580445916
43.

36

RÓŻA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
K025095
44.

40

RUSŁANA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz siwa/mk:150 cm F: Corrado Boy
M: Roksana
Brak 616009610220512
45.

14

SALLY CARRERA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:119 F: Rumcajs z Sadyby
M: Telimena
K026238
46.

46

SANTOP MŁP POL 2006 wałach gniada/165 F: Top Gun
M: Santa Clara
brak 616006550189509
47.

41

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor / Kannan
M: Sympatia / Hetman
K029278 616009570080016
48.

22

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
49.

50

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
50.

6

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
51.

19

VASANTI HANOVERIAN POL 2015 wałach gniada/176 F: Valentino
M: Gundi / Goodman
Brak DE431312330415
52.

44

ZORRO NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
K028555
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bator Maja
KS Stangret
ZORRO (44)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
3
Bednarska Julia
Klub Sportowy Stangret
SULIWAN (50)
2020-09-05
2
2020-09-05
3
2020-09-06
1
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
QUITE (15)
2020-09-05
1
2020-09-05
3
2020-09-06
1
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
VASANTI (19)
2020-09-05
2
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOSS (54)
2020-09-05
8
2020-09-05
6
2020-09-06
5
Gawryjołek Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Bilcza
BAJRAM (11)
2020-09-05
6
2020-09-05
3
2020-09-05
2020-09-06
6
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2020-09-05
3
2020-09-05
5
2020-09-06
3
Grabarczyk Kinga
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2020-09-05
2
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
2
Gruszka Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
ARENA (10)
2020-09-05
2
2020-09-05
2
2020-09-06
2
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2020-09-05
1
2020-09-06
3
2020-09-05
2
2020-09-06
1
Klepacz Nadia
Kraina Koni Bałtów
R-PEGAZ (32)
2020-09-05
3
2020-09-05
2
2020-09-06
2
Kotecka Katarzyna
Klub Sportowy Stangret
LORD (52)
2020-09-05
2
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
2020-09-05
2020-09-05
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
4
2020-09-05
4
2020-09-06
3
Kusto Monika
KS Stangret
2020-09-05
6
2020-09-05
5
2020-09-06
4
Kwiecień Amelia
KKJ FULLMET
JAGODA (18)
2020-09-05
2
2020-09-06
2
2020-09-05
7
Łodej Anna
KJ Bałtów
2020-09-05
9
2020-09-05
7
2020-09-06
8
Marczewska Wiktoria
KJ Fullmet
HILON-W (39)
2020-09-05
10
2020-09-05
10
2020-09-06
10
Mikutel Sylwia
KS Stangret
ESCARDO (48)
2020-09-05
5
2020-09-05
4
2020-09-06
7
Milcarz Ilona
KKJ Fullmet
GRAWER (45)
2020-09-05
7
2020-09-05
8
2020-09-06
9
Molenda Oliwia
Klub Sportowy Stangret
2020-09-05
2020-09-05
Niewadzi Gabriela
KS Stangret
SANTOP (46)
2020-09-05
4
2020-09-05
6
2020-09-06
5
Niziałek Zuzanna
Kielecki Klub Jeździecki
GROM (28)
2020-09-05
5
2020-09-05
2
2020-09-06
3
Olejnik Patrycja
Stajnia Krzewień
LORKA (3)
2020-09-05
5
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2
2020-09-05
2020-09-05
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (36)
2020-09-05
4
2020-09-05
4
2020-09-06
4
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
7
2020-09-05
8
2020-09-06
4
MAKS (38)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
2
MY LORD (42)
2020-09-05
4
2020-09-05
2020-09-06
2
2020-09-06
2
Steckiewicz Małgorzata
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
3
2020-09-06
Szpak Martyna
Stajnia Krzewień
MARCIA (4)
2020-09-05
4
2020-09-06
1
Szrajer Anna
Kielcecki Klub Jeździecki
EMAELA (34)
2020-09-05
1
2020-09-05
2
2020-09-05
3
2020-09-05
2
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
2
2020-09-05
3
2020-09-06
1
Tatarowska Paulina
Kielecki Klub Jeździecki
ELEKT (29)
2020-09-05
3
2020-09-05
2020-09-06
3
Toporek Hanna
Kielecki Klub Jeździecki
OPIUM (26)
2020-09-05
3
2020-09-05
2
2020-09-06
2
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (30)
2020-09-05
2
2020-09-06
2
2020-09-05
2
BOLIVIA (31)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
Trojecka Sylwia
Stajnia Krzewień
MARCIA (33)
2020-09-05
3
2020-09-06
2
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2020-09-05
4
2020-09-05
2020-09-06
5
2020-09-06
Tutaj Michalina
KS Stangret Kielce
2020-09-05
3
2020-09-05
5
2020-09-06
7
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2020-09-05
4
2020-09-05
4
2020-09-06
8
Wisowska Małgorzata
KKJ
EDENSON (27)
2020-09-05
1
2020-09-05
9
2020-09-06
6
Wrona Martyna
Osrodek Jezdziecki Bilcza
2020-09-05
5
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Zelek Tomasz
KKJ FULLMET
LEGROS (16)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
3
Zuba Alicja
KS Stangret
HINDUS (47)
2020-09-05
8
2020-09-05
1
2020-09-06
3

Number of Riders: 43

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HLS Service
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092015-1, HLS Service Herbert Szrajer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl