Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 15:57:49
2019-06-29 15:56:05
Anastazja Broniatowska COLETTO
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 15:57:50
2019-06-29 15:53:28
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 22:07:47
2019-06-28 22:06:49
Kamila Sokołowska ARIA
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:27:36
2019-06-28 15:26:16
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:27:38
2019-06-28 15:25:39
Nalatia Majchrzak PAJDA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:27:40
2019-06-28 15:25:10
Wiktoria Augustyniak CYRKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:23:16
2019-06-28 13:20:16
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:49:57
2019-06-28 12:49:30
Olga Skórzyńska EL NINO
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, Kuce i MK, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:49:59
2019-06-28 12:49:00
Julia Mroczkowska TORRES EWITA
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, Kuce i MK, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.2)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:44:41
2019-06-28 10:55:37
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:44:44
2019-06-28 10:54:47
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:44:48
2019-06-28 10:52:31
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:44:53
2019-06-28 10:40:48
Gabriela Górska LA GRAN
  • 2x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:45:03
2019-06-28 10:39:46
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:04:11
2019-06-28 07:01:55
Justyna Kopko BEAN
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:04:09
2019-06-28 07:01:22
Justyna Kopko INDOCTRO LADY
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:29:19
2019-06-27 19:04:16
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:29:30
2019-06-27 18:26:03
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 22:24:14
2019-06-27 18:23:06
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:30:05
2019-06-27 17:47:24
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:18:53
2019-06-27 12:41:23
Maja Taczalska AVENUE
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:15:16
2019-06-27 12:23:03
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:15:05
2019-06-27 11:06:33
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:36:29
2019-06-27 10:21:20
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 2x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:36:28
2019-06-26 21:33:22
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:25:51
2019-06-26 21:23:16
Zuzanna Starkowicz GWIAZDKA
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1) (kopia)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:03:23
2019-06-26 18:39:42
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:32:52
2019-06-26 18:38:30
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:32:54
2019-06-26 18:36:39
Julia Kozerska QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:32:57
2019-06-26 18:34:54
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:00
2019-06-26 18:34:14
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:03
2019-06-26 18:33:10
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:06
2019-06-26 18:20:29
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:09
2019-06-26 18:20:00
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:32:37
2019-06-26 18:19:04
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:12
2019-06-26 18:18:29
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:16
2019-06-26 18:17:58
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:19
2019-06-26 17:26:23
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 20:33:21
2019-06-26 17:25:41
Piotr Ziębicki AMIGO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:41:12
2019-06-26 16:39:45
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:21:36
2019-06-26 16:07:18
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:29:17
2019-06-26 12:24:02
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:49:04
2019-06-26 11:30:05
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:17:16
2019-06-26 09:21:01
Magdalena Ziajkowska PIPPA VD HEFFINCK
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:45:19
2019-06-25 22:31:36
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 04:25:58
2019-06-25 22:28:55
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:56:25
2019-06-25 21:56:09
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:55:10
2019-06-25 21:55:01
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:54:30
2019-06-25 21:53:22
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:54:32
2019-06-25 21:51:58
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:54:33
2019-06-25 21:50:37
Michał Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:36:39
2019-06-25 21:35:09
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:36:58
2019-06-25 21:34:56
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:37:09
2019-06-25 21:33:10
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 20:38:36
2019-06-25 20:36:42
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 20:18:57
2019-06-25 17:14:19
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 15:07:38
2019-06-25 15:01:05
Antonina Jaworska CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 10:35:06
2019-06-25 08:17:03
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 10:35:03
2019-06-25 08:15:46
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:28:52
2019-06-24 22:38:09
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:28:54
2019-06-24 22:36:06
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:28:56
2019-06-24 22:36:01
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:28:58
2019-06-24 22:35:09
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:29:03
2019-06-24 22:16:04
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:41:03
2019-06-24 16:45:52
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:17:38
2019-06-24 16:41:54
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Sty/Konkurs nr 18, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:17:12
2019-06-24 16:40:21
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Sty/Konkurs nr 18, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 06:38:03
2019-06-24 06:11:38
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:22:00
2019-06-24 06:10:14
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 06:39:19
2019-06-24 06:09:10
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:45:07
2019-06-23 21:44:37
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:36:56
2019-06-23 21:36:19
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:35:40
2019-06-23 21:35:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:34:37
2019-06-23 21:34:08
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:01:26
2019-06-23 14:16:13
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 11:43:03
2019-06-23 10:55:05
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 09:47:00
2019-06-23 09:08:18
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:45:40
2019-06-22 15:24:25
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 16:38:27
2019-06-21 16:37:31
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 14:47:57
2019-06-21 13:46:35
Anna Młynarczuk FIRN
  • 2x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 11:32:02
2019-06-21 10:40:48
Krystyna Gantner DZIONEK
  • 2x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 11:32:07
2019-06-21 09:14:34
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 2x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 11:32:11
2019-06-21 08:11:49
Katarzyna Królak ENIGMA
  • 2x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 04:36:16
2019-06-20 23:07:37
Joanna Pastuszek CELEBRA
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 04:36:19
2019-06-20 23:05:27
Zuzanna Suska LA VIE
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 04:36:29
2019-06-20 23:04:36
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 16:34:56
2019-06-20 16:08:39
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 12:45:49
2019-06-19 22:45:46
Klara Kostrzewa CORELLA 10
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 06:49:47
2019-06-19 22:43:51
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:13:46
2019-06-19 20:12:50
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/Styl/Lic/Konkurs nr 8, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Sty/Konkurs nr 18, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:13:43
2019-06-19 20:11:50
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 2x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:20:54
2019-06-18 20:58:12
Wiktor Helbich PANTONINA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:21:05
2019-06-18 20:17:35
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:21:14
2019-06-18 20:15:47
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:21:28
2019-06-18 09:07:58
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:21:43
2019-06-18 09:06:58
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 1x 15/80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:50:13
2019-06-15 11:40:42
Weronika Znosko LARISSA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, wys. 90 cm, dwufazowy (dokładności, zwykły), (art. 274.5.2)
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Lic/Sty/Konkurs nr 18, Styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 06:27:41
2019-06-13 05:15:21
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 06:27:27
2019-06-08 21:55:20
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/80 cm/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
Brak
5. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
7. Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
8. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
9. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
10. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
11. Gantner Krystyna bzpk
2003 (J.)
brak
12. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
13. Górecka Natalia bpk
2003 (J.)
Brak
14. Górska Gabriela JKS Olsza
2000 (MJ.)
Brak
15. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
16. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
17. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
0035878
18. Guziuk Adrianna Bpk
S
Brak
19. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
20. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
21. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
22. Januszkiewicz Kaja St. J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
23. Jaworska Antonina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
O043819
24. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
25. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
26. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
27. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
28. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
29. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
30. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039324
31. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
32. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
33. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
34. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
35. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
36. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
37. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
38. Królak Katarzyna brak
S
brak
39. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
40. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
41. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
42. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
43. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
44. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
45. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
46. Mroczkowska Julia SKJ PONY POWER
2004 (JM.)
brak
47. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
48. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
49. Pastuszek Joanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
Brak
50. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
51. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
52. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
53. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
54. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
55. Sieńko J'04 Anna SSKJ Grobice
2004 (JM.)
O032718
56. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
57. Skórzyńska Olga SKJ PONY POWER
2006 (JM.)
brak
58. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
59. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
60. Sokołowska Kamila brak
2003 (J.)
brak
61. Starkowicz Zuzanna brak
1998 (MJ.)
brak
62. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
63. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
64. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
65. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
Brak
66. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
67. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
68. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
69. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
10160775
70. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
71. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
72. Ziębicki Piotr BPK kuj-pom
S
brak
73. Znosko Weronika BPK
2001 (J.)
O028774
74. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
2.

105

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
Brak 45832822737
3.

88

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
brak
4.

3

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
5.

41

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K022376 --
6.

113

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
K022331 616006580417012
7.

94

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
Brak 009660062405
8.

74

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
9.

99

BEAN ISH POL 2013 Klacz ciemnogniada/163 F: -
M: -
Brak 42292767789221
10.

67

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510 105CD73
11.

85

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
12.

66

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
13.

103

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K023961
14.

77

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
15.

53

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
K021841
16.

46

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
17.

65

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
18.

10

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
K026550 616007520044704
19.

27

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
brak
20.

81

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
K022624
21.

52

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
22.

114

COLETTO Holsztyński GER 2013 Gleiding grey/mk:157 F: Cola Zero
M: C
None None
23.

106

CORELLA 10 OLD GER 2006 Mare chestnut/167 F: -
M: -
- -
24.

12

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam de revel
M: Visinaa
K014000
25.

112

CYRKA Hucuł POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Roy /
M: Ciżemka /
brak
26.

43

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
K017880 528003000808119
27.

83

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
K018317 528003000811851 104OY04
28.

71

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
29.

75

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
30.

92

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
31.

30

DZIONEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/168 F: Nabucco
M: Dzwonnica
brak 616009600077503
32.

107

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
33.

32

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Plik
M: Ellili
brak 616009570146709
34.

73

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
35.

23

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
K022440 616013670119510
36.

44

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
K018789
37.

80

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
38.

68

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
K026474 DE421000549514
39.

64

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
40.

45

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
K027040 616999540116713
41.

84

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
K019571 528003201109638
42.

31

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
43.

86

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
K018949 528003201103255
44.

89

GWIAZDKA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
616098100011415 616006570087612
45.

96

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
K024228
46.

15

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
47.

25

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
48.

98

INDOCTRO LADY Irish Sport Horse POL 2013 Klacz gniada/163 F: Orestus /
M: Grey Field Judy /
brak 4574456532
49.

56

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
50.

93

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
51.

26

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
52.

21

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Durango vdl
M: Gouvernante de Span
K027476
53.

48

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
Brak 616009530126015
54.

20

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
K027005 DE418180093914
55.

35

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
K019781 616009661580811 105HD33
56.

28

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
brak 616009590015014
57.

16

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
K021607 616007660719011
58.

104

LE GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak Pol12245578
59.

78

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
60.

38

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
61.

14

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
K014456 POL013570279206
62.

42

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
K022871
63.

22

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
64.

29

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
K021306
65.

72

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
66.

63

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
67.

62

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
brak
68.

110

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
69.

82

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
70.

111

PAJDA Hucuł POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
brak
71.

17

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Partita
K016417
72.

36

PASCAL S SP POL 2009 Ogier gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 BRAK
73.

11

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214
74.

2

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
75.

90

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
K016501 616009520004510
76.

13

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
Brak Brak
77.

50

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
78.

115

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
K024819 208333200507392
79.

79

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
80.

34

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
brak
81.

18

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
82.

70

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
K025811
83.

19

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
K017788 616009590268009
84.

91

REWERS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
K022861 KO22861
85.

97

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
K019805 616009540018510
86.

51

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: RAMMSTEIN
M: SAWANNAH
Brak 616 009 63 00588 14
87.

55

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
88.

109

TITAN Dartmoor Cross POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
k028024
89.

95

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
K021851 616007610059710
90.

108

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
K025449 616013670093809
91.

69

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166cm F: Koh i Noor
M: Volumia
Brak Brak
92.

8

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
93.

54

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
94.

49

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
Rider Club
Competition
Prize
Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
150
SUM:
150.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
200
SUM:
200.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
150
350
SUM:
500.00
Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
400
300
SUM:
700.00
Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
50
SUM:
50.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
150
400
SUM:
550.00
Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
100
SUM:
100.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
200
500
500
200
SUM:
1400.00
Sobala Anna LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
50
50
SUM:
100.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
250
SUM:
250.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
300
50
250
150
50
100
SUM:
900.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
150
SUM:
150.00
Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (92)
2019-06-29
5
2019-06-29
1
2019-06-30
3
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
TITAN (109)
2019-06-30
1
2019-06-30
4
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CYRKA (112)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
4
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (45)
2019-06-29
1
2019-06-30
2019-06-30
1
2019-06-29
2
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-06-30
4
2019-06-30
2019-06-30
13
2019-06-30
Broniatowska Anastazja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
COLETTO (114)
2019-06-30
2019-06-30
12
2019-06-30
6
QINGHAI V (115)
2019-06-30
2
150
2019-06-30
4
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-06-29
10
2019-06-29
21
2019-06-30
11
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
2019-06-30
13
2019-06-30
6
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-29
15
2019-06-29
20
2019-06-29
2019-06-30
11
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
15
Gantner Krystyna
bzpk
DZIONEK (30)
2019-06-29
4
2019-06-29
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-06-29
6
Górecka Natalia
bpk
2019-06-29
1
2019-06-29
11
Górska Gabriela
JKS Olsza
LE GRAN (104)
2019-06-29
11
2019-06-29
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (56)
2019-06-29
3
200
2019-06-30
2
Graczyk Julia
JKS Olsza
ALTIVO Z (105)
2019-06-29
2019-06-30
8
2019-06-30
11
2019-06-29
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-06-29
4
2019-06-29
14
2019-06-29
17
2019-06-30
2019-06-30
15
2019-06-30
9
Guziuk Adrianna
Bpk
2019-06-30
2019-06-30
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
2019-06-29
16
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
2
2019-06-30
9
2019-06-30
8
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-06-29
16
2019-06-29
15
2019-06-30
12
2019-06-30
14
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-06-29
2
150
2019-06-29
19
2019-06-30
6
PORTOS (50)
2019-06-29
2019-06-30
1
350
2019-06-29
11
2019-06-30
6
Januszkiewicz Kaja
St. J Poster Piaseczno
2019-06-30
5
2019-06-30
7
2019-06-30
Jaworska Antonina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-29
5
2019-06-29
7
2019-06-30
3
2019-06-30
8
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-29
1
2019-06-29
9
2019-06-29
3
Jończyk Amelia
bpk
2019-06-29
13
2019-06-29
7
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-29
2019-06-29
11
2019-06-29
19
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2019-06-29
8
2019-06-29
1
400
2019-06-29
20
2019-06-29
2
300
GRANDA (84)
2019-06-29
20
2019-06-29
12
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-06-29
17
2019-06-29
10
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (73)
2019-06-29
11
2019-06-29
7
2019-06-30
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
BETINA (85)
2019-06-29
10
2019-06-29
13
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-06-29
14
2019-06-29
11
2019-06-29
BEAN (99)
2019-06-29
2019-06-29
16
2019-06-29
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-06-30
2
2019-06-30
5
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
MILUZA (29)
2019-06-30
2019-06-30
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-06-29
5
50
2019-06-29
4
2019-06-29
8
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (74)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
2
2019-06-30
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2019-06-29
12
2019-06-29
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
2019-06-29
6
2019-06-29
11
Królak Katarzyna
brak
ENIGMA (32)
2019-06-29
10
2019-06-29
11
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (43)
2019-06-29
16
2019-06-29
2019-06-30
14
2019-06-30
13
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (31)
2019-06-29
6
2019-06-29
2
2019-06-30
Lewandowska Oliwia
BPK
2019-06-30
9
2019-06-30
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (111)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-29
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-06-29
6
2019-06-29
2019-06-29
2
2019-06-30
5
2019-06-30
2
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HESTIA (15)
2019-06-30
7
2019-06-30
4
50
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-29
3
150
2019-06-29
1
400
Mroczkowska Julia
SKJ PONY POWER
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
2
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-06-29
10
2019-06-29
8
2019-06-30
5
2019-06-30
12
2019-06-29
5
2019-06-29
7
2019-06-30
1
2019-06-30
7
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-06-29
4
2019-06-29
5
2019-06-29
2
Pastuszek Joanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CELEBRA (27)
2019-06-30
3
2019-06-30
6
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
CALIPSO (53)
2019-06-29
3
100
2019-06-29
15
2019-06-30
10
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (10)
2019-06-29
8
2019-06-29
3
2019-06-29
4
2019-06-30
2
2019-06-30
5
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-06-29
3
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (70)
2019-06-29
2
2019-06-29
18
Sieńko J'04 Anna
SSKJ Grobice
REWERS (91)
2019-06-29
6
2019-06-29
8
2019-06-30
4
2019-06-30
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
ARAFAT (41)
2019-06-29
2
200
2019-06-29
9
2019-06-30
1
500
2019-06-30
1
500
2019-06-29
1
200
2019-06-29
14
2019-06-30
9
2019-06-30
8
Skórzyńska Olga
SKJ PONY POWER
EL NINO (107)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-06-29
22
2019-06-30
12
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2019-06-29
3
2019-06-29
19
2019-06-30
2019-06-29
9
2019-06-29
6
2019-06-30
5
50
Sokołowska Kamila
brak
ARIA (113)
2019-06-30
2019-06-30
9
2019-06-30
14
Starkowicz Zuzanna
brak
2019-06-29
9
2019-06-29
1
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (77)
2019-06-29
6
2019-06-29
LEON Q (78)
2019-06-29
13
2019-06-29
5
GJALT-D (80)
2019-06-29
4
50
2019-06-29
14
2019-06-29
4
50
2019-06-29
21
2019-06-29
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (28)
2019-06-30
7
2019-06-30
8
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (64)
2019-06-29
22
2019-06-29
2019-06-29
6
Taczalska Maja
JKS Salio
AVENUE (94)
2019-06-29
2
2019-06-29
9
2019-06-29
4
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-06-29
14
2019-06-29
7
2019-06-30
10
2019-06-30
7
2019-06-29
14
2019-06-29
12
2019-06-30
2
2019-06-30
1
250
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-06-29
17
2019-06-29
1
300
2019-06-30
4
50
2019-06-30
2
250
2019-06-29
8
2019-06-29
4
150
2019-06-30
5
50
2019-06-30
3
2019-06-29
16
2019-06-29
18
2019-06-30
2019-06-29
9
2019-06-29
10
2019-06-30
3
100
2019-06-29
7
2019-06-29
2019-06-30
11
2019-06-30
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
2019-06-29
12
2019-06-29
2
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (71)
2019-06-29
2019-06-29
9
2019-06-30
3
150
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-06-29
5
50
2019-06-29
16
2019-06-30
9
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2019-06-30
8
2019-06-30
Ziębicki Piotr
BPK kuj-pom
AMIGO (88)
2019-06-29
2019-06-29
1
Znosko Weronika
BPK
LARISSA (16)
2019-06-29
9
2019-06-29
13
2019-06-29
2019-06-30
10
2019-06-30
5
2019-06-30
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (48)
2019-06-29
8
2019-06-29
12
2019-06-30
10
2019-06-30

Number of Riders: 74

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 5 200.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl