Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:18
2019-07-05 18:22:15
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:21
2019-07-05 18:21:43
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:12:24
2019-07-05 16:46:48
Paulina Snopek OZZI
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:07
2019-07-05 12:24:21
Anna Fuzowska BOLIWIA
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:04
2019-07-05 12:22:30
Miriam Gaida ARNIKA
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:25:04
2019-07-05 12:15:43
Zuzanna Latta BOLIWIA
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:46:07
2019-07-05 10:11:20
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:46:09
2019-07-05 10:06:50
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:45
2019-07-04 22:16:16
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:51
2019-07-04 20:35:16
Julia Kruk PREMIA
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:16:57
2019-07-04 20:33:11
Julia Kruk KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:08
2019-07-04 20:27:25
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 2x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 2x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 2x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:16
2019-07-04 15:33:24
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:17:45
2019-07-04 14:22:01
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 20:20:16
2019-07-03 19:54:01
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 20:20:13
2019-07-03 18:44:55
Tola Świerczyńska DALIA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 15:20:03
2019-07-03 15:15:26
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:36
2019-07-03 14:14:10
Julia Mroczkowska EL NINO
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:41
2019-07-03 14:13:39
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:45
2019-07-03 14:13:06
Julia Mroczkowska TORRES EWITA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:36:50
2019-07-03 14:12:32
Hubert Aniołek TITAN
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 11:22:41
2019-07-03 11:20:33
Iga Cytowska ARIAN
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 07:03:55
2019-07-02 22:33:35
Hela Pałosz AJSZA
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1, Próba Caprillego, Cap-40-LL-2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:18:15
2019-07-02 07:13:09
Justyna Jonak PAMELA
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:18:13
2019-07-02 07:10:27
Agnieszka Goś FRYTKA
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:05:07
2019-07-02 07:03:36
Zuzanna Łakus PAMELA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:04:59
2019-07-02 07:02:50
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 07:04:52
2019-07-02 07:02:08
Patrycja Kowacka DEMON
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 05:33:41
2019-07-01 22:53:55
Julita Rudaś ERA
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1, Próba Caprillego, Cap-40-LL-2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 21:07:44
2019-07-01 19:45:01
Wiktoria Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 21:07:48
2019-07-01 19:38:15
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:37:04
2019-07-01 17:07:45
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 17:16:35
2019-07-01 17:01:14
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 15:56:43
2019-07-01 15:44:24
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 15:36:22
2019-07-01 12:22:15
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 06:04:26
2019-06-30 23:20:51
Kamila Sokołowska ARIA
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 06:04:33
2019-06-30 23:18:57
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 2x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:15
2019-06-30 15:36:01
Jacek Jonak DEMON
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:16
2019-06-30 15:34:42
Aleksandra Lemańska PLEYBOY
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:22
2019-06-30 15:31:45
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:25
2019-06-30 15:30:30
Paulina Zientek FRYTKA
  • 2x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:28
2019-06-30 15:29:35
Maja Suwińska SUPER SUPRISE
  • 2x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:31
2019-06-30 15:23:55
Lena Rudczyk DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:33
2019-06-30 15:18:01
Katrin Alberino ASIOR
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:39
2019-06-30 15:04:07
Natalia Stevnert DIUNA
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:41
2019-06-30 15:00:07
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:16:14
2019-06-30 14:58:53
Julia Wasilewska DILAYLA-P
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:16:03
2019-06-30 14:53:41
Wiktoria Andrzejewska ARGO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:49
2019-06-30 14:46:41
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:52
2019-06-30 14:45:31
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:53:56
2019-06-30 14:43:31
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:08
2019-06-30 14:31:00
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:11
2019-06-30 14:27:17
Maria Suskiewicz KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:15
2019-06-30 14:23:41
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:18
2019-06-30 14:22:37
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:23
2019-06-30 14:21:25
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:54:26
2019-06-30 14:19:24
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 14/90 cm/Parkury szkoleniowe nr 3, 90 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:51:44
2019-06-29 19:01:07
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:00
2019-06-29 10:59:50
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:06
2019-06-28 22:57:47
Natalia Domaradzka CYTRUS
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:52:17
2019-06-28 22:27:07
Natalia Stevnert SOUL
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:53:30
2019-06-28 22:20:49
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:53:57
2019-06-28 22:16:12
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 07:22:45
2019-06-28 22:14:38
Julia Górska ISMENA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 2x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 23:54:33
2019-06-28 21:57:26
Zuzanna Krystosiak HANS
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:14
2019-06-28 13:42:40
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:17
2019-06-28 13:42:10
Anna Ząbek OZZI
  • 1x 12/60 cm/Parkury szkoleniowe nr 1, 60 cm
  • 1x 13/70-80 cm/Parkury szkoleniowe nr 2, 70-80 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:26
2019-06-28 13:41:42
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:10:35
2019-06-28 13:41:17
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:19:56
2019-06-27 20:56:28
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:41:15
2019-06-27 20:31:31
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:27:53
2019-06-27 20:24:51
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:28:06
2019-06-27 17:37:28
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:28:16
2019-06-27 17:36:03
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:20:09
2019-06-27 12:35:55
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 20:17:22
2019-06-20 14:38:00
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
  • 1x 8 Seria B/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria B - Egzamin Licencyjny kuce gr D i Duże Konie
  • 1x 15/100 cm/Parkury szkoleniowe nr 4, 100 cm
  • 1x 16/110 cm/Parkury szkoleniowe nr 5, 110 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 13:02:26
2019-06-19 17:28:16
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 8 Seria A/100 cm/Konkurs nr 8 klasa L, Seria A - styl jeźdźca kuce gr D i Duże Konie (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 13:11:35
2019-06-19 17:26:11
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 7 Seria A/90 cm/Konkurs nr 7, Klasa LL - 90 cm Seria A - styl jeźdźca - (przejazdy Na styl będzie oceniać 3.sędziów stylu)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:58:28
2019-05-23 13:14:25
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 11/N1/Konkurs nr 11, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:12:05
2019-05-20 09:29:42
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm,
  • 1x 11/N1/Konkurs nr 11, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn
  • 1x 17/120 cm/Parkury szkoleniowe nr 6, 120 cm
  • 1x 18/130 cm/Parkury szkoleniowe nr 7, 130 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Alberino Katrin KJ Wiktorowo
2008 (Mł.)
brak
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Wiki
2005 (JM.)
brak
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
Brak
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
6. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
7. Cytowska Iga bp
2008 (Mł.)
brak
8. Domaradzka Natalia LKJ Klaudyn Kampinos
2003 (J.)
O052178
9. Fuzowska Anna Brak
S
Brak
10. Fuzowska Anna
11. Gaida Miriam Brak
2001 (J.)
Brak
Brak
12. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
1998 (MJ.)
O024169
13. Górska Julia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O034010
14. Goś Agnieszka KJ Wiktorowo
S
brak
15. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
16. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
17. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
18. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
19. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
20. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Wiktorowo
2009 (Mł.)
brak
21. Jonak Jacek KJ Wiktorowo
S
brak
22. Jonak Weronika Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
23. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
24. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
25. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
26. Kowacka Patrycja KJ Wiki
2004 (JM.)
brak
27. Kowalska Maja SKJ Legia Kozielska
2003 (J.)
brak
28. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
O034874
29. Kruk Julia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
0035449
30. Krystosiak Zuzanna LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (JM.)
brak
31. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
32. Latta Zuzanna Brak
S
Brak
33. Lemańska Aleksandra KJ Wiktorowo
S
brak
34. Lipko Łucja BPK
2000 (MJ.)
brak
35. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
brak
36. Mroczkowska Julia SKJ PONY POWER
2004 (JM.)
brak
37. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
38. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
39. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
40. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
41. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
42. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
43. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
44. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018 (Mł.)
O048998
45. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
46. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
47. Procyszyn Magdalena niezrzeszony
S
brak
48. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
49. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
50. Różyc Wiktoria BPK
2005 (JM.)
brak
51. Rudaś Julita Stajnia Agmaja
S
brak
52. Rudczyk Lena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
brak
53. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
54. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
55. Snopek Paulina BPK
2002 (J.)
brak
56. Sokołowska Kamila brak
2003 (J.)
brak
57. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
58. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
59. Suwińska Maja KJ Wiktorowo
2008 (Mł.)
brak
60. Świerczyńska Tola Klub Jeździecki Wiki
2008 (Mł.)
O051646
61. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
62. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
63. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
64. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
65. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
66. Wasilewska Julia KJ Wiki
2005 (JM.)
brak
67. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
68. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
69. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O043937
70. Ząbek Anna BPK
S
Brak
71. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
72. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
73. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

65

AJSZA Kuc Niemiecki POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
Brak 528210002404833
2.

30

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
3.

82

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
4.

48

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Akrobata
M: Arabeska
O: Janusz Andrzejewski
B: Adam Świda
brak POL 0095901096 05
5.

57

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
K022331 616006580417012
6.

88

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: contender son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B: Ewa Hauer
brak
7.

66

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
O: Hubert Cytowski
B: Podkówka Henryk
brak
8.

44

ASIOR KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:107 F: Moment
M: Artena
O: Martyna Więckowska
B: Alina Kujawa
brak 11465
9.

51

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
10.

75

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
11.

83

BOLIWIA Koń Mały POL 2014 Klacz bułana/mk:140 F: Dabek
M: Bona
O: Janusz Fuzowski
B: Zabielski Jerzy
Brak 616013661349214
12.

29

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
13.

25

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
14.

89

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
15.

81

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
O: procyszyn magdalena
B: dajana nicodem
brak de418181112211
16.

8

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
17.

9

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
18.

32

CYTRUS Typ Szlachetny POL 2002 Wałach siwa/167 F: Junior
M: Citma
O: Ewelina Gawinkowska
B: Majątek Ziemski Niwa
brak POL999670066002
19.

22

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
20.

72

DALIA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt
B: Gramenz Heidi
K028118 616999640084313
21.

23

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
22.

17

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla / Argentinus
M: Delta / Flaming
O: Martyna Więckowska
B: Artur Paluch
K020032 POL009670083404
23.

34

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Wallenberg
M: Zinca
O: Marianna Pracel
B: Holandia
K022196 528003000802888
24.

43

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
O: Martyna Więckowska
B: Martyna Więckowska
brak 616 013 66 07448 15
25.

47

DILAYLA-P SP POL 2013 Klacz gniada/174 F: Ron William
M: Dalay
O: Małgorzata Bancerz
B: Parkitny Bogdan
brak 616 009 67 00272 13
26.

45

DIUNA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Noe D'isle
M: Dekwa
O: Natalia Stevnert
B: Polska
brak
27.

73

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
O: T.Olbryś
B: GER
K027673 DE 434340703812
28.

21

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
O: katarzyna skarzynska
B: Janusz Majkowski
K018452 009661261408 105DW35
29.

28

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
30.

64

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
O: Julita Anna Rudaś
B: nieznany
brak POL 999 66 07320 01
31.

41

FRYTKA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Martyna Więckowska
B: NN
brak
32.

20

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
33.

37

HANS Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Big
M: Hostessa
O: Gawinkowska Ewelina
B: Radzik Krystyna
brak 616006580542812
34.

55

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
35.

35

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
36.

36

ISMENA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Imequyl
M: Izolda
O: Mariusz Górski
B: Aneta Ostrowska
K016530 616009590187009
37.

40

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S Jonak
brak
38.

79

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
39.

90

JUNONA /160 F:
M:
O:
B:
40.

52

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
41.

77

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:139 F: Nico-K
M: Klisza
O: Aneta Gondzik-Polimeni
B: Barbara Guniewicz
12629 POL
42.

78

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
43.

19

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
O: Edyta Mikołajczyk
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
44.

59

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
O: Emilia Gromadowska
B: Zbigniew Nowak
K023578 616009540054313
45.

86

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
46.

31

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
47.

56

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
48.

58

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
49.

62

NIEZAPOMINAJKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Wieland
M: Nadzieja
O: Adelajda Różyc
B: Marczak Przemysław
K022289
50.

80

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
51.

68

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
O: Aneta Aniołek
B: GB
k028023
52.

50

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
53.

26

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
54.

15

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
55.

61

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
56.

16

PLEYBOY Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
Brak
57.

76

PREMIA WLKP POL 2002 Klacz gniada/175 F: Ignam
M: Persona
O: Aneta Gondzik-Polimeni
B: Krzysztof Pałyska
brak POL
58.

49

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
59.

54

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
60.

85

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Andrzej Marek Zdziebło
brak
61.

71

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
K027622 brak
62.

53

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
63.

87

SEA QUEST F:
M:
O:
B:
64.

38

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
O: Izabela Rembielińska
B: Michał Odważny
brak
65.

63

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
O: Róża Skorupowska
B: Antoni Kuna
brak 616009660442714
66.

33

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
O: Mariusz Piskorski
B: SK Kunowo
K026013 DE431318307314
67.

7

SREBRNA XX POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
O: Andrzej Owczarek
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
K026197 POL020000001869
68.

42

SUPER SUPRISE Hackney POL 2005 Wałach kara/kuc:147 F: Stjerreljocht Suprise
M: Snowflake Suprise
O: Martyna Więckowska
B: Holandia
brak 528016000000718
69.

70

TITAN Dartmoor Cross POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: GB
k028024
70.

24

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
71.

69

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
72.

1

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
73.

60

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
O: Paulina Mync
B: Paulina Mync
K007954
74.

46

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
O: Jan Ratajczak
B: Asztenborski Edward
K028126
75.

27

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alberino Katrin
KJ Wiktorowo
ASIOR (44)
2019-07-06
1
2019-07-06
6
2019-07-06
1
Andrzejewska Wiktoria
KJ Wiki
ARGO (48)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
9
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
OLIVER (68)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
TITAN (70)
2019-07-06
1
2019-07-06
2019-07-06
19
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (20)
2019-07-06
2019-07-06
3
Cytowska Iga
bp
ARIAN (66)
2019-07-07
2019-07-07
Domaradzka Natalia
LKJ Klaudyn Kampinos
CYTRUS (32)
2019-07-06
9
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
Fuzowska Anna
Brak
BOLIWIA (83)
2019-07-07
Fuzowska Anna
JUNONA (90)
2019-07-07
Gaida Miriam
Brak
BOLIWIA (83)
2019-07-07
2019-07-07
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (79)
2019-07-07
2019-07-07
Górska Julia
KJ Wiktorowo
ISMENA (36)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Goś Agnieszka
KJ Wiktorowo
FRYTKA (41)
2019-07-07
2019-07-07
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-07-06
14
2019-07-06
2019-07-06
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-07-06
7
2019-07-06
3
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (49)
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-06
2
2019-07-07
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (61)
2019-07-06
1
2019-07-06
20
2019-07-06
1
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2019-07-06
21
2019-07-06
8
2019-07-06
9
2019-07-07
2019-07-07
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Wiktorowo
JAZGAR (40)
2019-07-06
2
2019-07-06
2019-07-06
1
Jonak Jacek
KJ Wiktorowo
DEMON (17)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Jonak Weronika
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (15)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
15
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (30)
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
1
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-07-06
8
2019-07-06
6
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-07-07
2019-07-07
LOTAR (86)
2019-07-07
2019-07-07
Kowacka Patrycja
KJ Wiki
DEMON (17)
2019-07-06
7
2019-07-06
12
2019-07-06
17
Kowalska Maja
SKJ Legia Kozielska
ARIADNA (88)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (60)
2019-07-06
7
2019-07-06
10
Kruk Julia
BPK (MAZ)
PREMIA (76)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
9
2019-07-06
18
2019-07-07
Krystosiak Zuzanna
LKJ Klaudyn-Kampinos
HANS (37)
2019-07-06
16
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-07
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ELITA (28)
2019-07-06
6
2019-07-06
1
Latta Zuzanna
Brak
JUNONA (90)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Lemańska Aleksandra
KJ Wiktorowo
PLEYBOY (16)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Lipko Łucja
BPK
CEKIN (8)
2019-07-06
7
2019-07-06
21
2019-07-06
10
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (15)
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
4
Mroczkowska Julia
SKJ PONY POWER
2019-07-06
2019-07-06
16
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
1
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
C.SIOUX (25)
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
9
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (24)
2019-07-06
13
2019-07-06
4
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2019-07-06
1
2019-07-06
7
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (65)
2019-07-06
2
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
CALIPSO (89)
2019-07-07
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-07-06
2
2019-07-06
5
2019-07-07
2019-07-07
MIGRENA (56)
2019-07-06
7
2019-07-06
13
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (31)
2019-07-06
9
2019-07-06
8
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
DENDY (34)
2019-07-06
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (71)
2019-07-06
1
2019-07-06
18
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (82)
2019-07-06
2019-07-06
Procyszyn Magdalena
niezrzeszony
2019-07-06
7
2019-07-06
6
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-06
5
2019-07-07
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (38)
2019-07-06
16
2019-07-06
16
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
SANTINO (53)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-07
Różyc Wiktoria
BPK
2019-07-06
13
2019-07-06
12
2019-07-06
20
Rudaś Julita
Stajnia Agmaja
ERA (64)
2019-07-06
3
Rudczyk Lena
KJ Wiktorowo
2019-07-06
4
2019-07-06
1
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-07-06
17
2019-07-06
19
CZANDRA (22)
2019-07-06
11
Skorupowska Róża
Bpk
SNIKERS (63)
2019-07-06
1
2019-07-06
16
2019-07-07
2019-07-07
Snopek Paulina
BPK
OZZI (26)
2019-07-07
Sokołowska Kamila
brak
ARIA (57)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
SOUL (33)
2019-07-06
16
2019-07-06
2
2019-07-07
2019-07-07
DIUNA (45)
2019-07-06
2019-07-06
15
2019-07-06
14
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
WENUS (46)
2019-07-06
18
2019-07-06
5
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
5
2019-07-07
2019-07-07
Suwińska Maja
KJ Wiktorowo
2019-07-06
14
2019-07-06
1
2019-07-06
9
Świerczyńska Tola
Klub Jeździecki Wiki
DALIA (72)
2019-07-06
4
2019-07-06
1
2019-07-06
16
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-07-06
2
2019-07-06
4
2019-07-06
2
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2019-07-06
15
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (78)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (29)
2019-07-06
2019-07-06
14
2019-07-06
7
2019-07-07
2019-07-07
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (16)
2019-07-06
7
2019-07-06
2019-07-06
20
Wasilewska Julia
KJ Wiki
2019-07-06
1
2019-07-06
9
2019-07-06
1
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (1)
2019-07-06
1
2019-07-07
2019-07-06
4
2019-07-07
Ząbek Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
OZZI (26)
2019-07-07
WICHER (27)
2019-07-06
11
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
Ząbek Anna
BPK
OZZI (26)
2019-07-07
2019-07-07
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-07-06
7
2019-07-06
5
2019-07-06
3
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-07-06
6
2019-07-06
1
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
FRYTKA (41)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06

Number of Riders: 73

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl