Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 05:09:13
2019-10-04 21:30:17
Zuzanna Woch KARINA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 18:56:23
2019-10-04 15:23:24
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 6/Licencja/Konkurs nr 6, Egzamin Licencyjny
  • 2x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:52:34
2019-10-04 09:28:06
Nina Gawlikowska PASJA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:52:31
2019-10-04 08:18:57
Oliwia Grabowska WELTMEISTER
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:55:18
2019-10-04 06:48:54
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:55:30
2019-10-04 06:48:16
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:55:54
2019-10-04 06:47:23
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:20:01
2019-10-03 23:07:27
Dominika Ponichtera ELEKT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:20:05
2019-10-03 22:34:27
Maja Kowalska ARIADNA
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:17:16
2019-10-03 21:14:34
Karolina Wernerowicz VINCENT
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:23
2019-10-03 20:40:22
Marcin Paw EGER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:27
2019-10-03 20:39:18
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:32
2019-10-03 16:17:43
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:37
2019-10-03 16:16:51
Kamila Kiper MAGIA
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:41
2019-10-03 16:16:26
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:52
2019-10-03 16:15:41
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:57
2019-10-03 16:15:00
Ida Bogusz KAMINA D
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:06
2019-10-03 16:14:21
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:10
2019-10-03 16:04:40
Aleksandra Wernerowicz PASJA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:15
2019-10-03 16:04:10
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:19
2019-10-03 16:02:57
Nina Lenlich CHELSEA L
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:28
2019-10-03 16:02:06
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:33
2019-10-03 16:01:31
Emilia Dąbrowska POEZJA II
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:40
2019-10-03 15:59:13
Nikola Miłoszewska EMMA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:44
2019-10-03 15:58:36
Alicja Pyrzyk HALOGEN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:53:56
2019-10-03 15:57:57
Joanna Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:01
2019-10-03 15:56:07
Urszula Grodzka SPONECK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:10
2019-10-03 15:49:58
Pawel Rutkowski GOLDEN ROSE
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:14
2019-10-03 15:49:08
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:19
2019-10-03 15:48:32
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:24
2019-10-03 15:47:08
Piotr Ziembiński AMIGO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:27
2019-10-03 15:46:02
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:34
2019-10-03 15:08:35
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:41
2019-10-03 13:18:23
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:39:03
2019-10-03 12:16:56
Zuzanna Fronc INN
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:39:06
2019-10-03 12:16:30
Zuzanna Fronc GAŚKA
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:53:29
2019-10-02 22:02:09
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:53:39
2019-10-02 21:56:17
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:53:42
2019-10-02 21:55:49
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:53:46
2019-10-02 21:55:27
Nalatia Majchrzak PĄCZEK
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:53:49
2019-10-02 21:54:58
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 06:54:00
2019-10-02 21:45:02
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:27:17
2019-10-02 18:04:27
Maja Gutaker ŁOKIETEK-K
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 19:28:10
2019-10-02 17:56:32
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:38:21
2019-10-02 08:35:53
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:06:35
2019-10-02 07:28:50
Natalia Piestrzyńska KANTUS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:06:38
2019-10-02 07:28:01
Weronika Zawisza KANTUS
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:06:45
2019-10-02 07:27:21
Oliwia Górczyńska COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:06:53
2019-10-02 07:26:43
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:06:58
2019-10-02 07:26:15
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:04:42
2019-10-01 19:06:07
Antoni Strzałkowski INIESTA-P
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:44:16
2019-10-01 14:30:35
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:22:36
2019-10-01 14:14:40
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:23:26
2019-10-01 12:59:09
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:23:37
2019-10-01 12:44:02
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:23:46
2019-10-01 12:43:39
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:11:30
2019-09-30 21:48:49
Adrianna Łukasiak KADRA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 23:11:40
2019-09-30 21:47:38
Karolina Krzykowska KADRA
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:04:36
2019-09-30 18:48:38
Julia Stachura JENOT
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:36:45
2019-09-30 08:49:43
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:36:52
2019-09-30 08:01:08
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:36:54
2019-09-30 07:58:57
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 14:37:04
2019-09-30 07:40:31
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 06:51:56
2019-09-29 23:11:10
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-30 06:52:49
2019-09-29 21:49:50
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 6/Licencja/Konkurs nr 6, Egzamin Licencyjny
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:13:26
2019-09-29 21:05:37
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:04:25
2019-09-29 16:58:41
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:04:32
2019-09-29 15:42:19
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 06:30:12
2019-09-28 20:45:04
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 06:30:18
2019-09-28 20:12:07
Aleksandra Kozłowska AGATON
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 06:30:32
2019-09-28 17:56:17
Włodzimierz Rudasz NEKTA
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 06:30:45
2019-09-28 17:54:01
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 20:35:58
2019-09-27 12:46:06
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:25:35
2019-09-26 21:34:06
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:35
2019-09-26 11:52:53
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:42
2019-09-26 11:51:33
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 08:02:26
2019-09-25 21:41:46
Bartosz Gotner TORNADO
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:05:30
2019-09-25 10:52:39
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:05:38
2019-09-25 10:21:27
Gabriela Sterczyńska ARAMIR
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:39:52
2019-09-25 08:49:16
Kaja Gawda LANZOR
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 06:28:11
2019-09-24 22:24:07
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 06:28:25
2019-09-24 22:23:49
Aleksandra Dąbkowska CARETANE ROSE Z
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 06:28:32
2019-09-24 22:23:26
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:11:07
2019-09-23 21:55:24
Kamila Górecka AMETYST M
  • 2x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:10:47
2019-09-23 21:54:25
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 06:51:49
2019-09-23 06:15:36
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 11:46:25
2019-09-22 16:09:09
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 20:06:33
2019-09-18 15:01:19
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 20:06:38
2019-09-18 14:59:29
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:37:58
2019-09-18 14:16:13
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6/Licencja/Konkurs nr 6, Egzamin Licencyjny
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 20:07:41
2019-09-18 08:25:09
Julia Parda JANKES
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 20:07:50
2019-09-18 08:23:10
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 18:59:34
2019-09-13 22:45:02
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 18:59:44
2019-09-13 22:44:20
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 4/80-90cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80-90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:39:18
2019-09-13 22:40:57
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 19:13:35
2019-09-08 15:51:17
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 6/Licencja/Konkurs nr 6, Egzamin Licencyjny
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
2. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
4. Charpin Mikołaj Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033574
5. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
6. Chojniak Anna Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
7. Dąbek Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O050769
8. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
9. Dąbrowska Emilia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2007 (JM.)
Brak
10. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
11. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
12. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
13. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
14. Fronc Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
15. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
16. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
17. Górczyńska Oliwia BPK maz
2006 (JM.)
Brak
18. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
19. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
20. Gotner Bartosz SJ Piker
2009 (Mł.)
Brak
21. Grabowska Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
22. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
23. Grodzka Urszula Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
24. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
25. Gutaker Maja BPK maz
2011 (Mł.)
Brak
26. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
27. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
28. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
29. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
30. Kiper Kamila KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
31. Kowalska Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2002 (J.)
BRAK
32. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
33. Kozłowska Aleksandra Other-way team
2004 (JM.)
Brak
34. Krzykowska Karolina Stajnia u Romanów
2003 (J.)
BRAK
35. Kwiatkowska Joanna Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
36. Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
37. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
38. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
39. Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
2007 (JM.)
BRAK
40. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
41. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
42. Michalak Antoni BPK
2007 (JM.)
0046936
43. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
44. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
45. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
46. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
47. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
48. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
49. Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
1999 (MJ.)
Brak
50. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
51. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
52. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
53. Paw Marcin Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
54. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
55. Piestrzyńska Natalia BZK
S
Brak
56. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
57. Ponichtera Dominika Stajnia Pasja
S
brak
58. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
59. Pyrzyk Alicja KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
60. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
61. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
62. Rutkowski Pawel BPK
S
0000552
63. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
64. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
65. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
66. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
67. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
68. Stachura Julia Stajnia Carino
Brak
69. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
70. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
71. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
72. Sujecka Karolina bpk
2001 (J.)
O039408
73. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
74. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
75. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
76. Wernerowicz Aleksandra kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
77. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
78. Woch Zuzanna Jamajka Klub
2000 (MJ.)
brak
79. Zawada Marta Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033204
80. Zawisza Weronika BPK maz
2005 (JM.)
Brak
81. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
82. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (MJ.)
O032054
83. Ziembiński Piotr BPK
S
brak
84. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
2.

38

AGATON Małopolska POL 2015 Wałach ciemnogniada/167 F: Barnaba
M: Agora
Brak 616 006 58 02774 15
3.

65

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
brak
4.

26

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
5.

94

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
brak
6.

21

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
7.

95

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
8.

31

ARAMIR Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/169 F: Jurand
M: Amiranda
K028516 616006580090310
9.

100

ARIADNA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/165 F: CONTENDER SON
M: ARIANA
brak 616007600294910
10.

36

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
11.

19

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
12.

44

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
13.

49

CANTO AMICOR OS POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Cenny / Cento
K018705 DE418184029011
14.

27

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
15.

28

CARETANE ROSE Z ZANG. POL 2012 Klacz gniada/. F: Crown Z
M: x Cartano Z
K023811 .
16.

84

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
17.

23

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
18.

34

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
19.

61

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
Brak Brak
20.

58

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 Klacz kara/mk:140 F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
21.

24

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
22.

48

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
23.

69

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
24.

37

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
25.

97

DIARETTO Mecklenburger POL 2014 Wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
Brak Brak
26.

29

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
K026111 372414005774223
27.

74

EGER Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: TOP GUN
M: Elekcja
brak 6160065920621
28.

103

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
29.

101

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
30.

78

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
31.

99

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz / Szwadron
M: Emisja / Szampan
K021174 POL009661531008
32.

87

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
33.

17

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
34.

43

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
K013287 616009510050003
35.

18

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
36.

67

GAŁGAN P Konik Polski POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
37.

76

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
brak brak
38.

64

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
39.

91

GOLDEN ROSE Holst. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
brak
40.

93

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
41.

89

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
K019024
42.

81

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
43.

88

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja / Par
K019314
44.

85

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
45.

105

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
46.

96

HENIEK Typ Kuc POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
47.

46

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
48.

52

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
49.

14

INIESTA-P SP POL 2015 Klacz kasztanowata/173 F: VULKAN L
M: ILIADA / LANDOS
K028135 616007610147115
50.

72

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
brak POL 013611027003
51.

22

JANKES Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028242 616999530107514
52.

50

JENOT Małopolska POL 2011 Wałach gniada/180 F: Juniperus
M: Jedlanka
Brak 616006550054211
53.

20

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
54.

51

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
55.

80

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
56.

57

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa/178 F: Bolero De Ravel
M: Kanasta/Czandor
Brak
57.

104

KARINA NN POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak
58.

9

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
59.

33

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Durango vdl
M: Gouvernante de Span
K027476
60.

60

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
K027064 0000023411
61.

30

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
Brak -
62.

59

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
K027723 DE418182501612
63.

102

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
64.

41

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
65.

75

ŁOBUZ Małopolska POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
brak 616006570130515
66.

63

ŁOKIETEK-K Kuc Feliński POL 2012 Wałach inna/kuc:125 F: Harbin
M: Łezka/Olaf
Brak
67.

77

MAGIA MŁP POL 2008 Klacz skarogniada/163 F: nn
M: nn
brak brak
68.

10

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
69.

79

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
70.

70

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
71.

39

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
72.

6

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
73.

25

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
74.

66

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
75.

54

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
76.

68

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
77.

82

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
78.

56

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
79.

53

PIKADELA BLUE OLD GER 2012 Klacz gniada/175 F: A Pikachu de Muze
M: Chadela
Brak 106LT60
80.

86

POEZJA II Kuc Feliński POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Bambo
M: Proza
K014226
81.

83

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 013670096109
82.

35

SHINJUKU Hanoverian POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
83.

90

SPONECK Haflinger POL 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Special-Effect II
M: Hostiness
brak
84.

1

SREBRNA XX POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
K026197 POL020000001869
85.

47

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
86.

55

T.GOLD QUIDAME Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
87.

32

TORNADO Kuc Feliński POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Karmel
M: Tasmania
Brak
88.

98

VINCENT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak
89.

42

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
90.

15

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
91.

40

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374
Rider Club
Competition
Prize
Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
20
SUM:
20.00
Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
20
70
SUM:
90.00
Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
50
SUM:
50.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
120
100
70
SUM:
290.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
150
SUM:
150.00
Górecka Kamila JKS Karolina
20
SUM:
20.00
Grad Alicja bpk
20
SUM:
20.00
Grodzka Urszula Klub Jeździecki Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
20
50
SUM:
70.00
Krzykowska Karolina Stajnia u Romanów
20
SUM:
20.00
Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
30
SUM:
30.00
Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
50
30
SUM:
80.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
50
50
100
SUM:
200.00
Michalak Antoni BPK
20
SUM:
20.00
Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
20
SUM:
20.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
20
50
300
250
SUM:
620.00
Mroczek Jakub Polish Pony Club
20
SUM:
20.00
Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
50
SUM:
50.00
Parda Julia Polish Pony Club
200
100
SUM:
300.00
Ponichtera Dominika Stajnia Pasja
20
SUM:
20.00
Pyrzyk Alicja KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
150
SUM:
150.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
150
SUM:
150.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
30
SUM:
30.00
Zielińska Anna Polski Polo Klub
20
SUM:
20.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (69)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-06
3
20
2019-10-06
13
2019-10-06
9
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-10-05
5
20
2019-10-05
2019-10-05
2
70
Charpin Mikołaj
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-10-05
12
2019-10-05
8
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (64)
2019-10-06
2
30
2019-10-06
14
2019-10-06
2
Chojniak Anna
Klub Jeździecki PAŁASZ
ŁOBUZ (75)
2019-10-05
1
2019-10-05
2019-10-05
16
Dąbek Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-06
21
2019-10-06
2019-10-06
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-10-05
9
2019-10-05
9
2019-10-06
2
2019-10-05
5
2019-10-05
4
2019-10-06
2
Dąbrowska Emilia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-10-05
1
2019-10-05
9
2019-10-05
1
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (96)
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-10-05
10
2019-10-05
4
50
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2019-10-05
1
120
2019-10-05
3
100
2019-10-06
2
70
2019-10-06
9
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-10-05
11
2019-10-05
13
2019-10-06
2
150
2019-10-06
4
Fronc Zuzanna
bpk
INN (72)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (30)
2019-10-05
26
2019-10-05
28
2019-10-06
19
2019-10-06
17
Gawlikowska Nina
KJ Akademia Kucania Dawidy
PASJA (82)
2019-10-05
8
2019-10-05
33
2019-10-05
22
Górczyńska Oliwia
BPK maz
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (25)
2019-10-05
10
2019-10-05
2019-10-06
5
20
2019-10-06
2019-10-05
38
2019-10-05
10
2019-10-06
11
2019-10-06
2019-10-06
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (52)
2019-10-05
3
2019-10-06
1
Gotner Bartosz
SJ Piker
TORNADO (32)
2019-10-05
4
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
14
Grabowska Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
37
2019-10-05
29
Grad Alicja
bpk
GREGORY (93)
2019-10-05
3
20
2019-10-05
13
Grodzka Urszula
Klub Jeździecki Akademia Kucania
SPONECK (90)
2019-10-05
1
2019-10-05
4
20
2019-10-05
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-10-05
30
2019-10-05
13
2019-10-05
2019-10-06
10
2019-10-06
18
2019-10-06
Gutaker Maja
BPK maz
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-05
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2019-10-05
10
2019-10-05
3
2019-10-05
2019-10-06
6
2019-10-06
1
2019-10-06
Jończyk Amelia
bpk
2019-10-05
36
2019-10-05
9
2019-10-05
2019-10-05
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (40)
2019-10-05
32
2019-10-05
17
2019-10-06
16
2019-10-06
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania Dawidy
EL- VIS (78)
2019-10-06
2019-10-06
4
20
2019-10-06
1
50
2019-10-06
8
Kiper Kamila
KJ Akademia Kucania
MAGIA (77)
2019-10-06
16
2019-10-06
2019-10-06
Kowalska Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
ARIADNA (100)
2019-10-05
27
2019-10-05
17
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (6)
2019-10-05
16
2019-10-05
2
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-05
1
Kozłowska Aleksandra
Other-way team
AGATON (38)
2019-10-05
5
2019-10-05
10
Krzykowska Karolina
Stajnia u Romanów
KADRA (51)
2019-10-05
3
20
Kwiatkowska Joanna
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-10-05
1
2019-10-05
6
2019-10-05
17
Lenlich Nina
KJ Akademia Kucania
2019-10-06
5
20
2019-10-06
9
2019-10-06
11
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-10-05
25
2019-10-05
2
30
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-10-05
6
2019-10-05
7
2019-10-06
7
Łukasiak Adrianna
Stajnia u ROMANÓW
KADRA (51)
2019-10-05
1
50
2019-10-05
2
30
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PĄCZEK (68)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
14
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
2019-10-05
3
50
2019-10-05
2019-10-06
3
50
2019-10-06
3
100
Michalak Antoni
BPK
EKSPLOZJA (101)
2019-10-06
3
20
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
EKSPLOZJA (101)
2019-10-06
12
2019-10-06
4
20
2019-10-06
5
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2019-10-05
4
20
2019-10-05
5
2019-10-06
1
2019-10-06
4
CORNAT (48)
2019-10-05
4
50
2019-10-05
1
300
2019-10-06
1
250
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-10-06
9
2019-10-06
10
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (87)
2019-10-05
9
2019-10-05
10
2019-10-05
23
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
JUULTJE (20)
2019-10-05
1
2019-10-05
19
2019-10-06
8
2019-10-06
4
20
ANDER (21)
2019-10-05
1
2019-10-05
16
2019-10-06
11
2019-10-06
Mystkowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
2019-10-06
1
50
2019-10-06
15
2019-10-06
13
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-10-05
12
2019-10-05
11
2019-10-06
7
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-10-06
7
2019-10-06
14
2019-10-06
14
Parda Julia
Polish Pony Club
JANKES (22)
2019-10-05
31
2019-10-05
7
2019-10-06
12
2019-10-06
17
2019-10-05
1
200
2019-10-05
11
2019-10-06
1
100
2019-10-06
3
Paw Marcin
Klub Jeździecki PAŁASZ
EGER (74)
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-05
12
Peszek Julia
Bpk
2019-10-06
9
2019-10-06
1
Piestrzyńska Natalia
BZK
KANTUS (57)
2019-10-05
11
2019-10-05
7
Pietrak Agnieszka
KJ Aromer
GACEK (43)
2019-10-06
8
2019-10-06
7
Ponichtera Dominika
Stajnia Pasja
ELEKT (99)
2019-10-05
3
20
2019-10-05
6
2019-10-05
24
Powroźnik Monika
LKJ w Gałkowie
GAFA (18)
2019-10-05
8
2019-10-05
9
2019-10-06
2019-10-06
Pyrzyk Alicja
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (88)
2019-10-05
5
20
2019-10-05
15
2019-10-05
7
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-06
12
2019-10-06
15
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
NEKTA (39)
2019-10-05
2019-10-05
8
2019-10-06
19
2019-10-06
Rutkowski Pawel
BPK
2019-10-05
14
2019-10-05
18
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-10-05
2
150
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
LEVANTE (59)
2019-10-05
7
2019-10-06
6
2019-10-05
12
2019-10-06
5
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (81)
2019-10-06
8
2019-10-06
13
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-05
3
150
2019-10-05
5
2019-10-06
3
2019-10-06
2019-10-06
7
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
EINSTAIN (103)
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
4
2019-10-06
3
Stachura Julia
Stajnia Carino
JENOT (50)
2019-10-05
1
2019-10-05
11
2019-10-05
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
ARAMIR (31)
2019-10-05
2019-10-05
14
2019-10-06
21
2019-10-06
20
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-05
1
50
2019-10-05
34
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-05
6
2019-10-05
2
2019-10-05
13
2019-10-05
Sujecka Karolina
bpk
FUGA (17)
2019-10-05
21
2019-10-05
15
2019-10-06
6
2019-10-06
10
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (44)
2019-10-05
2019-10-05
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (65)
2019-10-06
7
2019-10-06
14
2019-10-06
5
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-10-05
10
2019-10-05
6
2019-10-06
6
2019-10-06
2019-10-05
15
2019-10-05
2019-10-06
10
2019-10-06
2
30
Wernerowicz Aleksandra
kj Akademia Kucania
PASJA (82)
2019-10-06
1
2019-10-06
18
2019-10-06
6
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (83)
2019-10-06
14
2019-10-06
1
2019-10-06
VINCENT (98)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
Woch Zuzanna
Jamajka Klub
KARINA (104)
2019-10-06
1
2019-10-06
14
2019-10-06
14
Zawada Marta
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-10-05
8
2019-10-05
10
Zawisza Weronika
BPK maz
KANTUS (57)
2019-10-05
35
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (105)
2019-10-06
8
Zielińska Anna
Polski Polo Klub
2019-10-05
19
2019-10-05
39
2019-10-05
5
20
Ziembiński Piotr
BPK
AMIGO (94)
2019-10-05
13
2019-10-05
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (27)
2019-10-05
2
200
2019-10-05
1
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
4

Number of Riders: 84

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 2 780.00