Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:40:53
2019-10-13 19:23:30
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:41:02
2019-10-13 17:44:28
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:12:47
2019-10-12 20:37:32
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:12:52
2019-10-12 20:35:05
Lena Żuk ROB ROY
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:04
2019-10-12 20:14:41
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:09
2019-10-12 20:13:53
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:17
2019-10-12 20:13:24
Kaja Dolżan HARRY
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:25
2019-10-12 20:13:01
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:33
2019-10-12 20:12:29
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:41
2019-10-12 20:11:48
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:45
2019-10-12 20:08:56
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:53
2019-10-12 17:48:18
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:02
2019-10-12 11:44:23
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:10
2019-10-11 21:25:43
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:16
2019-10-11 09:12:36
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:52:53
2019-10-11 08:14:04
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:52:59
2019-10-11 08:12:10
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:53:08
2019-10-10 20:42:38
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:53:15
2019-10-10 19:28:55
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:53:19
2019-10-10 19:28:16
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:28
2019-10-09 10:58:36
Weronika Buchcar RITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:40
2019-10-09 05:59:49
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:47:30
2019-10-07 14:39:18
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:47:35
2019-10-07 14:38:52
Malwina Urbańska CACHMER
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:50
2019-10-07 10:16:30
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:49:23
2019-10-05 17:33:39
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:49:29
2019-10-05 17:32:55
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:21:54
2019-10-03 22:21:12
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:11
2019-10-03 22:20:35
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:20
2019-10-03 22:19:36
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:30
2019-10-03 22:18:34
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:40
2019-10-01 18:58:39
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:06:54
2019-09-25 09:51:04
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl