Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:21
2019-10-18 12:14:54
Łukasz Jończyk MALIBU
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:28
2019-10-18 12:14:16
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:41
2019-10-18 11:58:31
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:46
2019-10-18 09:45:20
Marcin Paw EGER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:52
2019-10-18 09:44:16
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:05:57
2019-10-18 08:49:05
Maja Miecznikowska EL EROS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:01
2019-10-18 08:44:28
Natasza Olszewska GALICJA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:05
2019-10-18 07:41:57
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:12
2019-10-18 07:41:34
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:16
2019-10-18 07:41:08
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:25
2019-10-18 07:40:34
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:36
2019-10-18 07:39:59
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:41
2019-10-18 07:39:37
Nalatia Majchrzak PĄCZEK
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:46
2019-10-18 07:39:08
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 05:10:26
2019-10-17 23:33:26
Anna Sobala BEREK
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 05:10:29
2019-10-17 23:17:58
Weronika Papińska CZARDI
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 05:10:31
2019-10-17 22:59:56
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 05:10:33
2019-10-17 22:46:13
Oliwia Grabowska WELTMEISTER
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 05:10:37
2019-10-17 22:10:14
Łukasz Jończyk IOWA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:35:38
2019-10-17 20:40:16
Łukasz Jończyk DON BIJOU II ZW
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:35:42
2019-10-17 20:37:22
Ewa Strzeszewska ŚNIEŻKA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:54:01
2019-10-17 11:09:54
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:54:07
2019-10-17 10:33:49
Emilia Frydrych BOND
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:54:16
2019-10-17 09:37:11
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:54:23
2019-10-17 08:09:08
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:54:30
2019-10-17 08:08:36
Julia Podgórna STRZAŁKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 06:31:48
2019-10-16 22:47:11
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:01:05
2019-10-16 21:00:17
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6A, Egzamin Licencyjny
  • 2x 16 Seria A/Licencja/Konkurs nr 16A, Egzamin Licencyjny
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 18:31:45
2019-10-16 20:09:25
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:35:34
2019-10-16 19:34:22
Zuzanna Fronc INN
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:32:30
2019-10-16 10:14:43
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:32:34
2019-10-16 10:12:05
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:32:43
2019-10-16 10:11:22
Hubert Kowalski NICCO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:03:44
2019-10-16 09:01:03
Hela Pałosz PESTKA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 06:16:13
2019-10-16 00:22:43
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 22:00:54
2019-10-15 22:00:00
Magdalena Procyszyn ALMERO
  • 2x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6A, Egzamin Licencyjny
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:16
2019-10-15 20:37:00
Maja Gromadowska TOP EWITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:20
2019-10-15 20:36:53
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:23
2019-10-15 20:32:06
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:26
2019-10-15 20:28:26
Julia Parda JANKES
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:36
2019-10-15 20:23:47
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:44
2019-10-15 20:12:48
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:48
2019-10-15 20:12:17
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:50
2019-10-15 20:11:29
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-15 20:40:06
2019-10-15 17:52:53
Ewa Siara SZAFIR
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 16:25:29
2019-10-15 14:08:33
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:18:50
2019-10-15 11:10:26
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:18:59
2019-10-15 11:09:56
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:06
2019-10-15 11:09:20
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:11
2019-10-15 11:08:45
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:17
2019-10-15 11:08:22
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:24
2019-10-15 11:07:59
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:33
2019-10-15 11:07:27
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:19:39
2019-10-15 11:06:16
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:20:52
2019-10-15 10:17:15
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-15 10:13:09
2019-10-15 10:10:40
Nina Lenlich CHELSEA L
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-15 10:13:26
2019-10-15 10:09:59
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:58:25
2019-10-15 10:08:47
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:13:41
2019-10-15 10:08:08
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:13:47
2019-10-15 10:07:02
Rozalia Galińska ELWIS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:57:04
2019-10-15 09:54:42
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:33:10
2019-10-15 09:24:15
Magdalena Kotfasińska BARYTON
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:33:14
2019-10-15 09:23:28
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:15:23
2019-10-15 09:07:17
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6B, Na styl jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:15:31
2019-10-15 09:06:41
Laura Trzaska KATNIS
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6 Seria B/Styl/Konkurs nr 6B, Na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 14:55:22
2019-10-15 09:05:49
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6A, Egzamin Licencyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:15:50
2019-10-15 08:37:30
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:16:44
2019-10-14 23:02:50
Maja Taczalska AVENUE
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6A, Egzamin Licencyjny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 06:31:29
2019-10-14 22:08:45
Zoja Trojan ARGO
  • 2x 6 Seria A/Licencja/Konkurs nr 6A, Egzamin Licencyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 21:41:29
2019-10-14 21:41:17
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 21:41:31
2019-10-14 21:39:49
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:38:52
2019-10-14 15:44:53
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:38:57
2019-10-14 13:51:05
Pawel Rutkowski GOLDEN ROSE
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:00
2019-10-14 13:50:30
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:04
2019-10-14 13:49:15
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:07
2019-10-14 13:41:35
Piotr Ziembiński AMIGO
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:11
2019-10-14 13:39:30
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:46:34
2019-10-14 11:58:50
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:34
2019-10-14 11:35:18
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:39:47
2019-10-14 09:36:33
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:01
2019-10-14 09:15:07
Hanna Kaczmarczyk BELLA CONTENDRA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:41:02
2019-10-13 17:44:28
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:12:47
2019-10-12 20:37:32
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:12:52
2019-10-12 20:35:05
Lena Żuk ROB ROY
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:04
2019-10-12 20:14:41
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:09
2019-10-12 20:13:53
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:17
2019-10-12 20:13:24
Kaja Dolżan HARRY
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:25
2019-10-12 20:13:01
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:33
2019-10-12 20:12:29
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:41
2019-10-12 20:11:48
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:45
2019-10-12 20:08:56
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:13:53
2019-10-12 17:48:18
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:02
2019-10-12 11:44:23
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:10
2019-10-11 21:25:43
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:14:16
2019-10-11 09:12:36
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:52:53
2019-10-11 08:14:04
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:03:39
2019-10-11 08:12:10
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 11/50 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat kuca
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:53:15
2019-10-10 19:28:55
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 19:53:19
2019-10-10 19:28:16
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:28
2019-10-09 10:58:36
Weronika Buchcar RITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności,, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:40
2019-10-09 05:59:49
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:51
2019-10-07 14:39:18
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:06:58
2019-10-07 14:38:52
Malwina Urbańska CACHMER
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:37:50
2019-10-07 10:16:30
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:49:23
2019-10-05 17:33:39
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:49:29
2019-10-05 17:32:55
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:21:54
2019-10-03 22:21:12
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:11
2019-10-03 22:20:35
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 20:25:24
2019-10-03 22:19:36
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:22:30
2019-10-03 22:18:34
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:06:54
2019-09-25 09:51:04
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
5. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
6. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
7. Borys Julia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O038822
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
10. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
11. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
12. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
13. Chojniak Anna Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
14. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
15. Dolżan Kaja KJ Chrobry Warszawa
2004 (JM.)
O032985
16. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
17. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
18. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
19. Fronc Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
20. Frydrych Emilia -
2008 (Mł.)
-
21. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
22. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
23. Grabowska Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
24. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
25. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
26. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
27. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
28. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O047690
29. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
30. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
31. Jończyk Łukasz BPK
S
Tak
32. Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
O000790
33. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
34. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
35. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
36. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
37. Kotfasińska Magdalena KJ Łąck
S
brak
38. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
39. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
40. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
41. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
42. Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
43. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
44. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
45. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
46. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
47. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
48. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
49. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
50. Miecznikowska Maja Stajnia Malinowo
2005 (JM.)
brak
51. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
52. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
53. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (JM.)
O037688
54. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
55. Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
1999 (MJ.)
Brak
56. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
57. Olszewska Natasza Stajnia Malinowo
2005 (JM.)
brak
58. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
59. Pałosz Hela BPk
2010 (Mł.)
Brak
60. Papińska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
61. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
62. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
Brak
63. Paw Marcin Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
64. Podgórna Julia BPK
2005 (JM.)
brak
65. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
66. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
67. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
68. Rózga Bartłomiej BPK - MAZ
S
O031509
69. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
70. Rutkowski Pawel BPK
S
O000552
71. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
72. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
73. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
74. Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
2000 (MJ.)
O026960
75. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
76. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
77. Sujecka Karolina bpk
2001 (J.)
O039408
78. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
79. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
80. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
81. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
82. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
O031881
83. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
84. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
85. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
86. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
87. Ziembiński Piotr BPK
S
brak
88. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
89. Żuk Lena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
Brak
90. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050777
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
2.

86

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
3.

85

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: rammstein
M: andromeda
K024468 616009590062410
4.

114

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
brak
5.

50

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
brak
6.

78

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
7.

51

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
8.

14

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
K010496
9.

1

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
10.

34

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
11.

56

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
K020240 009660062405
12.

60

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
13.

26

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
14.

45

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/175 F: Contender Son
M: Bella Astra
brak -
15.

102

BEREK Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada/167 F: Liberatto P.
M: Breda
Brak 616007610289508
16.

96

BOND KUC POL - Wałach skarogniada/kuc:135 F: nn
M: nn
- -
17.

5

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
K027034 DE441411454515
18.

24

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
19.

73

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
20.

72

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
K013390 POL009590280708
21.

15

CHABER WLKP POL 1998 Wałach /- F: Kesar
M: Chrawpka
K008673
22.

32

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
23.

63

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
24.

81

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
25.

87

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
Brak Brak
26.

21

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
27.

31

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
28.

84

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
K025637
29.

40

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
30.

120

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
31.

103

CZARDI Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Diament
M: Czarusia
Brak 616007600286609
32.

69

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
33.

37

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
34.

6

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
35.

100

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
K024707 616009540034514
36.

88

DON CARLON AES POL 2012 Wałach gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
K025634
37.

70

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
38.

90

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
39.

110

EGER Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: TOP GUN
M: Elekcja
brak 6160065920621
40.

112

EL EROS Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach siwa/160 F: Pesal
M: El Alia
brak POL040000001457
41.

123

EL VITELLO F:
M:
42.

65

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
43.

98

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz / Szwadron
M: Emisja / Szampan
K021174 POL009661531008
44.

93

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
45.

46

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
46.

59

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
47.

23

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
48.

113

GALICJA Koń Mały POL 2016 Klacz ciemnogniada/mk:147 F: Nikiel
M: Gracja II
brak 616013640070916
49.

118

GAŁGAN P Konik Polski POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
50.

39

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
51.

94

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
K018789
52.

52

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
53.

47

GOLDEN ROSE Holst. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
brak
54.

48

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
55.

61

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: NABUCHO DU SEREIN
M: HAUWA
K021240 POL006590156008
56.

67

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
57.

36

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
58.

92

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
59.

122

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
K019384
60.

44

HENIEK Typ Kuc POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
61.

71

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
K022156 616009640047612
62.

62

HIMENA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/165 F: Himen
M: Hida
brak 616007520110709
63.

121

HUMPHREY F:
M:
64.

97

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
65.

91

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
brak POL 013611027003
66.

25

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
67.

106

IOWA KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: EL CAPONE
M: BAHIA BLANCA
Brak 528003201306613
68.

83

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa F: Stakkato Top
M: Jasmin
K025638
69.

80

JANKES Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028242 616999530107514
70.

76

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
71.

79

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
72.

43

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
K017057 203 009 226779507
73.

64

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
74.

28

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
75.

58

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Vandamme
M: Karbana / Carbano
K021936 -
76.

4

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 Wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
brak -
77.

75

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
78.

29

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
79.

38

LOFIR WLKP POL 2003 Ogier gniada/170 F: Niels
M: Liwa
K009017 10281
80.

41

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
81.

111

ŁOBUZ Małopolska POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
brak 616006570130515
82.

104

MAGIC BOY Małopolska POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
83.

53

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
84.

16

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
85.

89

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
86.

116

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
87.

119

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
88.

35

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
K011308
89.

42

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
90.

9

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
91.

57

POLONIA WLKP POL 2000 Klacz gniada F: Marino
M: Prelekcja
K008447
92.

82

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
K021712 616009660474211
93.

68

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
94.

55

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
95.

54

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
K017788 616009590268009
96.

22

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
97.

27

RITA SP POL 2015 Klacz gniada/173 F: NN
M: NN
Brak
98.

33

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
K015475
99.

117

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
100.

109

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
101.

101

ŚNIEŻKA KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
616999660250914
102.

30

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
103.

99

STRZAŁKA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz srokata/155 F: NN
M: NN
brak POL999630308604
104.

17

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
105.

77

TOP EWITA DRP POL 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
106.

8

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
107.

105

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
108.

74

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
109.

13

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
110.

115

WIESZCZKA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
brak
Rider Club
Competition
Prize
Borys Julia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
20
SUM:
20.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
50
SUM:
50.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
100
250
SUM:
350.00
Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
250
SUM:
250.00
Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
20
SUM:
20.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
400
SUM:
400.00
Grad Alicja bpk
20
SUM:
20.00
Gromadowska Maja KJ Poczernin
20
20
SUM:
40.00
Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Jończyk Amelia bpk
20
SUM:
20.00
Jończyk Łukasz BPK
20
SUM:
20.00
Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
20
SUM:
20.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
70
SUM:
70.00
Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
SUM:
150.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
150
150
SUM:
300.00
Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
50
SUM:
50.00
Parda Julia Polish Pony Club
150
300
100
SUM:
550.00
Rosiak Cyryl JKS Salio
100
70
SUM:
170.00
Rózga Bartłomiej BPK - MAZ
20
SUM:
20.00
Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
50
SUM:
50.00
Saługa Laura KJ Akademia Kucania
50
SUM:
50.00
Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
30
20
SUM:
50.00
Sujecka Karolina bpk
50
SUM:
50.00
Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
30
SUM:
30.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
200
200
350
SUM:
750.00
Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
20
20
SUM:
40.00
Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
500
550
SUM:
1050.00
Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (90)
2019-10-19
2019-10-19
6
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-10-19
14
2019-10-19
10
2019-10-20
19
2019-10-20
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (120)
2019-10-19
2019-10-20
1
2019-10-20
1
2019-10-20
15
Bargiełowska Zuzanna
bpk
FOREST (59)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (37)
2019-10-19
10
2019-10-19
2019-10-20
10
2019-10-20
11
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
Borys Julia
BPK (MAZ)
ENDEMIT (93)
2019-10-19
5
50
2019-10-19
20
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
RITA (27)
2019-10-19
14
2019-10-19
12
2019-10-20
11
2019-10-20
6
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-19
19
2019-10-19
27
2019-10-19
18
2019-10-20
3
20
2019-10-20
13
2019-10-20
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
PRESTON (82)
2019-10-19
13
2019-10-19
2019-10-20
4
50
2019-10-20
5
JAGER (83)
2019-10-19
6
2019-10-19
12
2019-10-20
5
CORONER (84)
2019-10-19
8
2019-10-19
17
2019-10-20
10
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-10-19
3
100
2019-10-19
19
2019-10-20
1
250
2019-10-20
11
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (52)
2019-10-20
2
30
2019-10-20
18
2019-10-20
Chojniak Anna
Klub Jeździecki PAŁASZ
ŁOBUZ (111)
2019-10-19
1
2019-10-19
9
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (44)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
Dolżan Kaja
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (36)
2019-10-19
14
2019-10-19
2019-10-20
9
2019-10-20
6
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2019-10-19
3
2019-10-19
11
KOLA (75)
2019-10-19
5
50
2019-10-19
2
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-10-19
11
2019-10-19
10
2019-10-20
8
2019-10-20
2
250
Esz Oliwia
KJ Strzala Krubiczew
CHABER (15)
2019-10-19
4
20
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
2
Fronc Zuzanna
bpk
INN (91)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Frydrych Emilia
-
BOND (96)
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-19
9
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (70)
2019-10-19
4
2019-10-19
4
50
2019-10-19
5
2019-10-19
14
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (97)
2019-10-19
6
2019-10-20
2
400
Grabowska Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-19
20
2019-10-19
22
Grad Alicja
bpk
GREGORY (48)
2019-10-20
5
20
2019-10-20
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-10-19
17
2019-10-19
2019-10-20
20
2019-10-20
2019-10-19
1
2019-10-20
4
20
2019-10-20
5
20
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-10-19
15
2019-10-19
16
2019-10-20
12
2019-10-20
13
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-10-20
3
50
2019-10-20
10
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (92)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
18
2019-10-20
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (9)
2019-10-20
2019-10-20
23
Jończyk Amelia
bpk
2019-10-19
15
2019-10-19
7
2019-10-20
4
20
2019-10-20
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Jończyk Łukasz
BPK
2019-10-20
4
20
2019-10-20
9
Jończyk Łukasz
Bez Przynależności Klubowej
IOWA (106)
2019-10-19
5
20
2019-10-19
19
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
HUMPHREY (121)
2019-10-19
2019-10-19
2
70
HELIOS (122)
2019-10-20
15
2019-10-20
8
Jończyk Łukasz
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-20
14
Kaczmarczyk Hanna
KJ
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (86)
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
20
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania Dawidy
EL- VIS (65)
2019-10-20
15
2019-10-20
14
2019-10-20
7
Kotfasińska Magdalena
KJ Łąck
BARYTON (60)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
8
2019-10-20
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (61)
2019-10-19
14
2019-10-19
14
2019-10-20
20
2019-10-20
1
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (40)
2019-10-19
8
2019-10-19
28
2019-10-20
1
2019-10-20
12
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
NICCO (89)
2019-10-20
2019-10-20
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2019-10-19
13
2019-10-19
8
DANTOS (69)
2019-10-19
16
2019-10-19
6
Lenlich Nina
KJ Akademia Kucania
2019-10-20
14
2019-10-20
11
2019-10-20
4
20
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-10-19
18
2019-10-19
1
2019-10-20
3
150
2019-10-20
4
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (6)
2019-10-19
9
2019-10-19
17
2019-10-20
13
2019-10-20
9
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PĄCZEK (119)
2019-10-20
1
2019-10-20
15
2019-10-20
15
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
ASCOT (1)
2019-10-19
10
2019-10-19
15
2019-10-20
17
2019-10-20
2019-10-19
8
2019-10-19
2019-10-20
12
2019-10-20
3
100
Mazur Sylwia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
RIHANA (22)
2019-10-19
9
2019-10-19
9
2019-10-20
7
2019-10-20
12
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
GAŁGAN P (118)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (117)
2019-10-20
1
2019-10-20
8
Miecznikowska Maja
Stajnia Malinowo
EL EROS (112)
2019-10-19
2019-10-19
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2019-10-19
14
2019-10-19
15
2019-10-20
5
2019-10-20
6
CORNAT (31)
2019-10-19
12
2019-10-19
3
150
2019-10-20
2
150
2019-10-20
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-10-20
14
2019-10-20
13
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
2019-10-19
1
50
2019-10-19
23
2019-10-20
16
2019-10-20
10
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (78)
2019-10-19
5
2019-10-19
1
2019-10-20
22
2019-10-20
JUULTJE (79)
2019-10-19
1
2019-10-19
19
2019-10-20
7
2019-10-20
7
Mystkowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
2019-10-20
9
2019-10-20
21
2019-10-20
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-10-20
8
2019-10-20
23
2019-10-20
15
Olszewska Natasza
Stajnia Malinowo
GALICJA (113)
2019-10-19
2019-10-19
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-10-20
11
2019-10-20
Pałosz Hela
BPk
PESTKA (9)
2019-10-20
Papińska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
CZARDI (103)
2019-10-19
18
2019-10-19
Parda Julia
Polish Pony Club
JANKES (80)
2019-10-19
1
2019-10-19
17
2019-10-20
6
2019-10-20
15