Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 17:07:52
2019-05-04 16:42:14
Olga Skórzyńska MEKSYK
  • 2x 2/50 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, Kuce, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 17:07:54
2019-05-04 16:41:22
Olga Skórzyńska KUBA
  • 2x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 13:15:10
2019-05-04 13:12:33
Dominika Maruda HACER D
  • 1x 2/50 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, Kuce, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 12:49:33
2019-05-04 12:15:35
Klara Krasnodębska GAUDI ANTONIO PP
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:43:55
2019-05-03 22:29:30
Oliwia Górniak SARIN
  • 1x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:43:47
2019-05-03 22:26:56
Katarzyna Kakietek JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
  • 1x 2/50 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, Kuce, wys. 50 cm (art.238.1.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:43:44
2019-05-03 22:13:32
Agata Wawrzyniak FORJAN
  • 1x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:12:39
2019-05-03 22:07:58
Martyna Kubasiewicz LEXUS
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:12:35
2019-05-03 22:07:27
Zofia Ciszewska FARAON
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:12:31
2019-05-03 22:06:48
Agata Bogumił ANILA
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 21:16:34
2019-05-03 21:14:32
Wiktoria Wojciechowska PIELGRZYM
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 21:16:30
2019-05-03 21:13:38
Konstancja Wasilewska KAMERUN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 17:07:38
2019-05-03 17:37:43
Zofia Złotnicka NORMA
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, Klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 17:07:08
2019-05-03 17:36:59
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:42:54
2019-05-03 17:35:49
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:42:39
2019-05-03 17:34:48
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:43:53
2019-05-03 17:32:55
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 17:06:35
2019-05-03 17:32:07
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 21:16:14
2019-05-03 17:31:13
Karolina Jabłońska CENTKA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 15:02:27
2019-05-03 14:38:25
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 10:45:23
2019-05-03 10:29:03
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 09:52:39
2019-05-03 09:45:26
Michalina Wnuk GAŚKA
  • 2x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 09:52:36
2019-05-03 09:37:40
Weronika Grąbczewska INN
  • 2x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:13:16
2019-05-02 17:06:55
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:00
2019-05-02 11:38:48
Julia Smuk CHELSEA L
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:48
2019-05-02 11:37:47
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:02
2019-05-02 11:36:03
Dominika Bogdan KAMINA D
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:05
2019-05-02 11:33:47
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:09
2019-05-02 11:31:32
Basia Rostek DEBIUT
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:12
2019-05-02 10:44:57
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:22:54
2019-05-02 09:43:26
Zofia Kaczorowska MY LITTLE PONY GH
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 09:20:50
2019-05-02 09:11:37
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 06:05:33
2019-05-02 01:53:06
Joanna Żórawska KASZMIR
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:12:04
2019-05-01 22:24:26
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:12:18
2019-05-01 17:30:43
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:12:22
2019-05-01 17:29:17
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:12:28
2019-05-01 15:43:34
Wiktoria Bajas KAJA
  • 1x 1/Próba Caprillego/Konkurs nr 1, Open, Próba Caprillego, program Cap-40-LL-2, 40 cm
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 06:34:40
2019-04-30 22:34:44
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 06:34:52
2019-04-30 20:34:23
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:22:18
2019-04-30 09:19:26
Zuzanna Horaczek RAMONA - CONSOR
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:34:16
2019-04-29 19:37:16
Lidia Rębkowska KIRGIZ
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:34:28
2019-04-29 19:35:45
Zuzanna Kluczyk KINDER PONYSPORT
  • 1x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 07:07:45
2019-04-29 13:06:07
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 13:10:03
2019-04-29 13:05:04
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 06:36:17
2019-04-27 16:41:41
Miła Borcuch NEXUS
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 06:36:16
2019-04-27 08:39:07
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:48:36
2019-04-25 23:18:56
Zuzanna Barańska BENIAMIN
  • 1x 2/50 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, Kuce, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:34:47
2019-04-25 23:02:29
Patrycja Świetlik VADROUILLE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:49:03
2019-04-25 23:00:22
Julia Rzeplińska MARSYLIA
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:49:14
2019-04-25 21:22:12
Parycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:49:27
2019-04-25 21:19:09
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 13:10:07
2019-04-21 11:10:06
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 07:18:37
2019-04-13 17:47:10
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm, (Dodatek S1-REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 07:18:28
2019-04-13 17:46:19
Krystyna Burchard PRAGA
  • 2x 3/60 cm/Konkurs nr 3, Open dokładności, Kuce, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/70 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys 70 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajas Wiktoria brak
2004 (JM.)
brak
2. Barańska Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2009 (Mł.)
O054014
3. Bogdan Dominika Kj Akadeamia Kucania
2002 (J.)
brak
4. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (JM.)
brak
5. Bunkowska Wiktoria Golden Horse
2004 (JM.)
O046545
6. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
O043877
7. Burchard Krystyna Klub Jeździecki Akademia Kucania
2009 (Mł.)
Brak
8. Ciszewska Zofia Impuls-Łoś
2004 (JM.)
brak
9. Górniak Oliwia UKS Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
10. Grąbczewska Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
11. Horaczek Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
12. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
1998 (MJ.)
O035512
13. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
14. Kaczorowska Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2010 (Mł.)
brak
15. Kakietek Katarzyna UKS Impuls-Łoś
2008 (Mł.)
brak
16. Kluczyk Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
brak
17. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
Brak
18. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
19. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
Brak
20. Kubasiewicz Martyna UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
21. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
22. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
23. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
24. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
25. Mikulska-Sękalska Katarzyna Niezrzeszony
S
O037461
26. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
O023220
27. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
28. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O054648
29. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
30. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
31. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
32. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
33. Rzeplińska Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O043919
34. Skórzyńska Olga SKJ PONY POWER
2006 (JM.)
brak
35. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
36. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
37. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
brak
38. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O039864
39. Wasilewska Konstancja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
1998 (MJ.)
O032386
40. Wawrzyniak Agata UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
41. Wiśniewska Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
42. Wnuk Michalina bpk
2006 (JM.)
brak
43. Wojciechowska Wiktoria SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
brak
44. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
45. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
46. Żórawska Joanna brak
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
K014796
2.

16

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

48

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
O: Agnieszka Niewitecka
B: Borkowski Stanisław
brak 616007611072602
4.

8

BENIAMIN KUC POL 2002 Wałach dereszowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Edyta Lewandowska
B: NN
brak
5.

35

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
6.

18

CALVADOS WLKP POL 2004 Wałach gniada/mk:156 F: Grey
M: Castella
O: Elżbieta Laszczka
B: SK Liski
brak
7.

13

CENNA - TO Holsztynska POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel winnicki
Ko17909 3147 19B DE 421000045410
8.

28

CENTKA WLKP POL 2010 Klacz gniada/172 F: X
M: X
O: WJ Piaseccy Equestrian s.c
B: X
Brak X
9.

31

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
10.

11

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
11.

29

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
O: Robert Krasnodębski
B: Dajana Nicodem
K020729 DE418180111210
12.

58

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Dyna / Nirkan
O: Tomasz Pawlik
B:
K009015 POL009660913004
13.

34

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
14.

42

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
15.

57

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
16.

49

FARAON Małopolska POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Harpun
M: Zuzja
O: Katarzyna Jagodzińska
B: Kulik Romana
brak POL 006660466205
17.

51

FORJAN KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: Agnieszka Niewitecka
brak brak
18.

38

GAŚKA Koń Mały POL 2007 Klacz inna/kuc:140 cm F: Huczek
M: Gwiazdka
O: Maciej Strzeszewski
B: Mieczysław Myślak
brak 616013600322107
19.

54

GAUDI ANTONIO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Antony Hopkins
M: Greeny
O: Małgorzata Obszyńska
B: Piątkowscy
Brak
20.

1

GROT MŁP POL 2000 Gleiding bay/170 F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak Brak
21.

5

HACER D KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:134 F: Apatyt
M: Heca D
O: Dominika Maruda
B: Deminiak Martyn
Brak Brak
22.

7

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
O: Iwona Kuszewska
B: Bartłomiej Talaga
Brak 616 009 57 01844 12
23.

37

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
O: Maciej Strzeszewski
B: Joanna Olejniczak
brak POL 013611027003
24.

20

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak 228/2011
25.

52

JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN Kuc Wal POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Joiners Kilkenny
M: De Evertshoeve's Angara
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 528210000961240
26.

23

KAJA Konik Polski POL 2004 Klacz inna/mk:145 F: NN
M: NN
O: Emilia Andrzejewska
B: NN
brak 616999661926204
27.

46

KAMERUN WLKP POL 2011 Ogier gniada/172 F: Brzask
M: Kenia
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K018868 616007600174911
28.

39

KANON Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Pas
M: Karina
O: Ilona Bunkowska
B: Kamiński Kazimierz
K019527
29.

10

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada/X F: Kashmir Van Schuttershof
M: Doxana
O: X
B: X
K005916 DE418180102201
30.

24

KASZMIR SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Rubin
M: Kostera
O: Joanna Żórawska
B: Maciej Szczucki
brak brak
31.

15

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
32.

14

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
K019470
33.

56

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
34.

21

KUBA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: SO Starogard Gdański
B: SO Starogard Gdański
K026010
35.

50

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak
36.

43

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
O: Łukasz Złotnicki
B: X
K011849 POL060000004399
37.

9

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034 616006660000199
38.

55

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: Janusz Adamski
K026600
39.

33

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
40.

26

MY LITTLE PONY GH KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: 0
M: 0
O: Patrycja Kaczorowska
B: 0
brak
41.

44

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
42.

47

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
K010482 POL009540042705
43.

19

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
44.

3

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: N
013670096
45.

17

RAMONA - CONSOR SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
O: Aneta Ostrowska
B: Henryk Soboń
Brak 009 60 00107 02
46.

53

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 616999661974209
47.

41

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
O: Katarzyna Rozbiewska
B: SK Racot
K012058 11713
48.

2

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
K005943
49.

22

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajas Wiktoria
brak
KAJA (23)
2019-05-05
8
2019-05-05
2019-05-05
Barańska Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-05-05
1
2019-05-05
8
2019-05-05
1
Bogdan Dominika
Kj Akadeamia Kucania
DANCER (58)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
2019-05-05
4
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
ANILA (48)
2019-05-05
2019-05-05
18
Bunkowska Wiktoria
Golden Horse
KANON (39)
2019-05-05
11
2019-05-05
1
2019-05-05
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
EL- VIS (57)
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-05
16
Burchard Krystyna
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (3)
2019-05-05
1
2019-05-05
9
2019-05-05
1
Ciszewska Zofia
Impuls-Łoś
FARAON (49)
2019-05-05
21
2019-05-05
1
Górniak Oliwia
UKS Impuls-Łoś
SARIN (53)
2019-05-05
4
Grąbczewska Weronika
bpk
INN (37)
2019-05-05
4
2019-05-05
3
Horaczek Zuzanna
BPK
2019-05-05
18
2019-05-05
6
Jabłońska Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
CENTKA (28)
2019-05-05
8
2019-05-05
12
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-05-05
22
2019-05-05
2019-05-05
23
Kaczorowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-05-05
12
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Kakietek Katarzyna
UKS Impuls-Łoś
2019-05-05
1
2019-05-05
3
Kluczyk Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-05-05
2019-05-05
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (1)
2019-05-05
2019-05-05
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
CONTINA (29)
2019-05-05
5
2019-05-05
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Kubasiewicz Martyna
UKS Impuls -Łoś
LEXUS (50)
2019-05-05
18
2019-05-05
1
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (7)
2019-05-05
18
2019-05-05
27
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-05-05
9
2019-05-05
Majewska Aleksandra
BPK
2019-05-05
24
2019-05-05
21
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-05-05
10
2019-05-05
5
Mikulska-Sękalska Katarzyna
Niezrzeszony
2019-05-05
2019-05-05
23
ALEX (16)
2019-05-05
15
2019-05-05
2
Mikus Parycja
Bpk maz
2019-05-05
10
2019-05-05
11
2019-05-05
Olejarz Inga
brak
INWOOD (20)
2019-05-05
1
2019-05-05
13
Pańczyk Aleksandra
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-05-05
2
2019-05-05
7
2019-05-05
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2019-05-05
14
2019-05-05
3
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (14)
2019-05-05
14
2019-05-05
13
2019-05-05
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (34)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
2019-05-05
9
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (41)
2019-05-05
4
2019-05-05
2
Rzeplińska Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-05-05
1
2019-05-05
25
2019-05-05
20
Skórzyńska Olga
SKJ PONY POWER
MEKSYK (55)
2019-05-05
1
2019-05-05
2019-05-05
11
KUBA (56)
2019-05-05
6
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2019-05-05
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KUBA (21)
2019-05-05
24
2019-05-05
12
2019-05-05
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (22)
2019-05-05
6
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-05-05
7
2019-05-05
3
Wasilewska Konstancja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
KAMERUN (46)
2019-05-05
1
2019-05-05
8
2019-05-05
Wawrzyniak Agata
UKS Impuls -Łoś
FORJAN (51)
2019-05-05
1
Wiśniewska Oliwia
BPK
BERGAMO (35)
2019-05-05
22
2019-05-05
17
Wnuk Michalina
bpk
GAŚKA (38)
2019-05-05
7
2019-05-05
6
Wojciechowska Wiktoria
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-05-05
1
2019-05-05
5
2019-05-05
19
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (42)
2019-05-05
10
2019-05-05
1
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
MALIVIA (43)
2019-05-05
2019-05-05
6
NORMA (44)
2019-05-05
2
2019-05-05
1
Żórawska Joanna
brak
KASZMIR (24)
2019-05-05
26
2019-05-05
3

Number of Riders: 46

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl