Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
172 ENTRY ACCEPTED 2019-12-14 20:03:45
2019-12-14 19:57:29
Oliwia Krause WRÓŻBITA II
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 13:04:04
2019-12-13 12:52:46
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
170 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 13:03:58
2019-12-13 12:51:45
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 10:25:24
2019-12-13 10:24:19
Kaja Klimowicz JIHAD
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
168 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-13 09:03:51
2019-12-13 08:58:39
Maja Kowalska ARIADNA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 08:44:35
2019-12-13 08:38:23
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:57:56
2019-12-12 22:43:45
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:00
2019-12-12 22:12:12
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:07
2019-12-12 22:08:54
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:10
2019-12-12 22:08:15
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:15
2019-12-12 22:07:49
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:18
2019-12-12 22:07:15
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:21
2019-12-12 22:06:50
Nalatia Majchrzak PĄCZEK
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:24
2019-12-12 22:06:25
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 04:58:26
2019-12-12 21:58:00
Kamila Wejner CAOMA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:53:21
2019-12-12 18:36:28
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:53:30
2019-12-12 13:59:13
Wiktoria Rychlinska GRYF POMORSKI
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:53:35
2019-12-12 13:53:25
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:53:41
2019-12-12 13:51:59
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:53:59
2019-12-12 12:12:58
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:10
2019-12-12 10:35:16
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:20
2019-12-12 10:34:36
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:26
2019-12-12 10:33:38
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:31
2019-12-12 10:32:48
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:44
2019-12-12 10:11:23
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:54:50
2019-12-12 10:10:15
Tomasz Olszewski HASSAN F
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 10:12:03
2019-12-12 10:05:37
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:55:06
2019-12-12 10:04:06
Julia Jaworska DRUMHOWAN ARKANNA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 10:12:15
2019-12-12 10:03:17
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 16A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:55:42
2019-12-12 10:02:40
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 6A/Licencja/Konkurs nr 6A, Seria A Egzamin Licencyjny
  • 2x 16A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:56:03
2019-12-12 09:06:14
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 07:39:56
2019-12-11 22:54:43
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 07:39:59
2019-12-11 22:45:54
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 07:40:10
2019-12-11 22:45:51
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:41:29
2019-12-11 21:38:37
Daria Niedziałkowska KANTOR
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:41:36
2019-12-11 21:35:15
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:41:43
2019-12-11 21:34:22
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:42:03
2019-12-11 21:23:24
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 6B/Styl/Konkurs nr 6B, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:42:13
2019-12-11 21:21:28
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:42:18
2019-12-11 21:20:41
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:42:22
2019-12-11 21:20:16
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:01:45
2019-12-11 16:42:45
Urszula Oryga - Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:01:53
2019-12-11 16:42:25
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:02:07
2019-12-11 16:41:32
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:02:13
2019-12-11 16:41:07
Grzegorz Kubiak APOLLO S
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:02:32
2019-12-11 16:40:21
Grzegorz Kubiak JANIS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-11 20:02:45
2019-12-11 16:37:05
Aleksandra Madej DUBARY L
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:02:59
2019-12-11 16:31:38
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:03:10
2019-12-11 16:12:59
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:03:22
2019-12-11 15:36:50
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:03:34
2019-12-11 11:26:24
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:04:01
2019-12-11 11:00:55
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:04:05
2019-12-11 10:59:53
Nelly Żabowska - Żychowicz MISTER
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:04:12
2019-12-11 10:59:05
Hanna Puta BYSTRA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 10:51:14
2019-12-11 10:36:33
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:44:32
2019-12-11 08:43:55
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:42:06
2019-12-11 08:40:17
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:43:23
2019-12-11 01:29:17
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 22:29:36
2019-12-10 22:28:55
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 10:12:22
2019-12-10 21:54:10
Zuzanna Tomaszewska RONALDINI
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 15:12:06
2019-12-10 15:08:19
Dominika Owczarek CHELSEA L
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:37:37
2019-12-10 13:12:03
Weronika Papińska CZARDI
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:37:52
2019-12-10 12:44:20
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
109 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-10 14:38:05
2019-12-10 12:43:54
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:39:43
2019-12-10 12:39:34
Julia Kępska VINCENT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 21:55:39
2019-12-10 12:34:30
Nina Gawlikowska BIBI ZAGORKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:01
2019-12-10 12:30:35
Nina Lenlich GAFA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:09
2019-12-10 12:29:18
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:23
2019-12-10 12:28:37
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:27
2019-12-10 12:28:00
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:33
2019-12-10 12:02:57
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:38
2019-12-10 11:44:23
Barbara Biedrzycka TORNADO II
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:50:03
2019-12-09 22:44:59
Zuzanna Sztencel SZTRUCEL-K
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:50:06
2019-12-09 22:43:49
Olga Szwarc HARLEY
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:19:28
2019-12-09 22:09:52
Oliwia Domagalska Dzik MIRABELKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:19:36
2019-12-09 22:02:01
Wiktor Pawlczyk SZADA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:19:45
2019-12-09 21:58:29
Roksana Krzemińska K2 SOFII LAZAR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:19:51
2019-12-09 21:57:07
Dobrosława Tadrzak PILOTKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 18:56:16
2019-12-09 21:42:20
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:20:14
2019-12-09 20:54:11
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:20:21
2019-12-09 19:45:44
Sonia Sienkiewicz CORINA-N
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-09 22:20:43
2019-12-09 13:22:50
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:20:52
2019-12-09 13:22:30
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:20:57
2019-12-09 12:14:19
Kamila Strauch BRYZA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:21:07
2019-12-09 12:07:27
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:21:15
2019-12-09 10:16:42
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:21:30
2019-12-09 10:15:44
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 6B/Styl/Konkurs nr 6B, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:21:35
2019-12-09 10:14:58
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-09 22:21:53
2019-12-09 10:13:56
Julia Smuk BREST
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:22:00
2019-12-09 09:59:44
Marek Wacławik FOLLOW ME
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:39:35
2019-12-09 09:56:30
Marek Wacławik SIRIUS
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:22:15
2019-12-09 09:56:03
Marek Wacławik HORUS
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:02:16
2019-12-08 23:34:32
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC GR. C
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:02:23
2019-12-08 23:32:37
Diana Jaroszkiewicz INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:02:38
2019-12-08 22:43:26
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:02:54
2019-12-08 22:41:27
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-09 06:03:12
2019-12-08 22:40:39
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:03:20
2019-12-08 22:39:18
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:03:26
2019-12-08 22:38:41
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:03:40
2019-12-08 21:56:50
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:03:48
2019-12-08 21:47:09
Nina Kapela MR.CINNAMON
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:04:01
2019-12-08 21:13:36
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:04:12
2019-12-08 20:44:09
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:43:32
2019-12-08 18:47:53
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 16:52:42
2019-12-08 16:50:45
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 16:52:56
2019-12-08 16:44:48
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 16:03:41
2019-12-08 15:26:23
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:58:39
2019-12-08 12:53:04
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 2x 16A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 11:58:30
2019-12-08 11:06:51
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 11:58:43
2019-12-08 11:05:30
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-08 07:51:47
2019-12-07 20:32:45
Zuzanna Prymek HEKTOR
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 07:52:10
2019-12-07 20:29:11
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:38:49
2019-12-07 17:47:44
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 18:07:24
2019-12-07 17:47:13
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/CC/Konkurs nr 10, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 18:07:33
2019-12-07 14:07:36
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 18:07:37
2019-12-07 14:07:12
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 18:07:44
2019-12-07 12:19:10
Katarzyna Pierzchlewicz DETALISTKA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:43:37
2019-12-07 09:16:48
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 18:07:51
2019-12-07 09:16:19
Antonina Skoczek TOP EWITA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 07:21:15
2019-12-07 06:32:46
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:33:29
2019-12-05 22:34:09
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:33:42
2019-12-05 22:33:44
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:33:52
2019-12-05 22:33:23
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:33:58
2019-12-05 22:32:38
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:34:11
2019-12-05 22:26:18
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 6B/Styl/Konkurs nr 6B, Seria B Na styl jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 06:34:24
2019-12-05 19:26:41
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 19:22:26
2019-12-05 18:12:32
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:13:12
2019-12-05 12:48:32
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 06:04:23
2019-12-05 12:23:02
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 07:48:15
2019-12-05 07:45:14
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 07:04:25
2019-12-04 23:24:08
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:30:46
2019-12-04 20:33:26
Agnieszka Kurek PRESTIGE D'AVANCON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:30:50
2019-12-04 19:45:29
Ewa Gromadowska TOP EWITA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:31:12
2019-12-04 19:42:58
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 6B/Styl/Konkurs nr 6B, Seria B Na styl jeźdźca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 06:24:08
2019-12-04 16:05:49
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 16:05:50
2019-12-04 14:09:58
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:22:25
2019-12-04 13:08:14
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:31:58
2019-12-03 22:21:12
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 6A/Licencja/Konkurs nr 6A, Seria A Egzamin Licencyjny
  • 2x 16A/Licencja/Konkurs nr 16, Seria A Egzamin Licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 16:21:33
2019-12-03 17:45:33
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALERO Z
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 15:00:07
2019-12-03 12:01:32
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 10:51:34
2019-12-02 23:13:40
Natalia Stevnert HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 10:51:45
2019-12-02 23:12:12
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 01:48:19
2019-12-02 23:08:05
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 12:34:19
2019-12-02 23:06:47
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 01:48:36
2019-12-02 23:05:06
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 01:48:53
2019-12-02 22:28:07
Ewa Siara SZAFIR
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:21:05
2019-12-02 15:51:17
Kinga Kozłowska WALKIRIA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:21:13
2019-12-02 15:41:49
Iga Kruszelnicka PEREŁKA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:27:11
2019-12-02 08:10:14
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:27:28
2019-12-01 12:16:23
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:22:39
2019-11-29 21:03:43
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:44:37
2019-11-28 14:50:54
Aleksandra Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:44:44
2019-11-28 14:49:20
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-13 12:32:21
2019-11-27 17:37:47
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 01:49:16
2019-11-26 12:13:39
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 07:22:22
2019-11-25 22:02:25
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 22:23:09
2019-11-25 14:01:12
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 16:53:30
2019-11-25 10:55:11
Wiktoria Bytner LA CUMPARSITA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:03:50
2019-11-25 10:52:27
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 10/CC/Konkurs nr 10, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:12:23
2019-11-24 20:38:19
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:12:33
2019-11-24 20:37:47
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:12:42
2019-11-24 20:37:16
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 07:20:07
2019-11-23 10:03:52
Wiktoria Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (w tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D, te konie obowiązuje certyfikat wzrostu kuca)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:13:26
2019-11-22 11:04:33
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 21:28:10
2019-11-21 21:27:53
Julia Sopińska MACLAREN
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:24:22
2019-11-18 11:37:55
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 08:05:01
2019-11-16 23:07:35
Lea Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 08:05:05
2019-11-16 23:07:14
Gaja Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 08:05:08
2019-11-16 23:06:12
Maciej Janusik LOREN
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:31:20
2019-11-16 23:05:48
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 60 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat, te konie obowiązuje cert. wzrostu
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez lic.oraz z licencją wst.
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 21:55:13
2019-11-16 21:55:53
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16B/Styl/Konkurs nr 16, Seria B Na styl jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 07:52:55
2019-11-16 07:18:48
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
5. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
6. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
O056249
7. Biedrzycka Barbara Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O011455
8. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
9. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
10. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
11. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
12. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
14. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
brak
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
18. Domagalska Dzik Oliwia Agro-Ranczo Kapuśnik
2007 (JM.)
brak
19. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
20. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (J.)
O036256
21. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
22. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
23. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
24. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
25. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
26. Głuchowska Małgorzata Kj Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
28. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
29. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
30. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
31. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
32. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
33. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (J.)
O038343
34. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
35. Jaroszkiewicz Jm'06 Diana SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O047175
36. Jasnowska Lena Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
37. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
38. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (MJ.)
O042742
39. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
40. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
41. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
42. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
43. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
44. Kapela Nina Bpk
2006 (JM.)
Brak
45. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
46. Kępska Julia KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
O050782
47. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (MJ.)
O033941
48. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
49. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
50. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
51. Kowalska Alicja
52. Kowalska Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2002 (J.)
BRAK
53. Kowalski Kamil
54. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
55. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
Brak
56. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
57. Kruszelnicka Iga Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
58. Krzemińska Roksana Agro-Ranczo Kapuśnik
2006 (JM.)
brak
59. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
60. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
10017401
61. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
62. Kurek Agnieszka Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
63. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (JM.)
Brak
64. Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
brak
65. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
66. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
67. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
68. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
69. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
70. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
71. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
72. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
73. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
74. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
75. Mystkowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
1999 (MJ.)
Brak
76. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
77. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
78. Niedziałkowska Daria brak
S
brak
79. Nowińska Julia KS Master Film Wilcza Góra
S
O027152
80. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
81. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
82. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
83. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
84. Owczarek Dominika KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
85. Papińska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
86. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
87. Pawelczyk Wiktor Agro-Ranczo Kapuśnik
2004 (J.)
brak
88. Pierzchlewicz Katarzyna N
2002 (J.)
brak
89. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
90. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
91. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
92. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
2005 (JM.)
O048998
93. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
94. Puta Hanna SKJ OLIMPIA
2007 (JM.)
Brak
95. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
96. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
97. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
98. Różyc Wiktoria KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O050233
99. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
100. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
101. Rychlinska Wiktoria BPK
2003 (J.)
brak
102. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
103. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
104. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
105. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
106. Siara Ewa Kj Podkowa Lesna
2000 (MJ.)
O026960
107. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
108. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
109. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
110. Skoczek Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
111. Skorupowska Róża Stajnia Primastella
S
Brak
112. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
113. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
114. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
115. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
116. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
117. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
118. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
119. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
120. Strauch Kamila Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O053373
121. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
122. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
123. Sztencel Zuzanna SKJ Legia Kozielska
2004 (J.)
Brak
124. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
125. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
126. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (Mł.)
O055585
127. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
128. Tadrzak Dobrosława Agro-Ranczo Kapuśnik
2010 (Mł.)
brak
129. Tomaszewska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
130. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
131. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (J.)
O038032
132. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
133. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
134. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
135. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
136. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
137. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
138. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
139. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
140. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
141. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O055839
142. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
143. Wilińska Martyna SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O044958
144. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
145. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
146. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
147. Żabowska - Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (JM.)
0042910
148. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
149. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
150. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
151. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

164

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
2.

80

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
3.

177

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
brak
4.

170

ALTIVO Z ZANGERSHEIDE POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
K027559 45832822737
5.

138

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
6.

44

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz dereszowata/kuc:133 F: Rockbury Romance
M: Turnina's Gismore
K025015
7.

146

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
K011632 5280030505434
8.

92

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
K018604 616009600202711
9.

186

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/165 F: CONTENDER SON
M: ARIANA
brak 616007600294910
10.

50

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
11.

151

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
12.

175

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
13.

63

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
K016332 DE431310662310
14.

33

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
15.

116

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400
16.

169

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
17.

34

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
K024338 brak
18.

173

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
19.

41

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
20.

136

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
21.

16

BORA XX POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
22.

119

BREST SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Bessa
brak brak brak
23.

158

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
24.

114

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2002 Klacz siwa/. F: Bajt
M: NN
K009436 .
25.

142

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
.
26.

40

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104 105EN95
27.

67

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
28.

49

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
29.

97

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
30.

184

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
31.

59

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
32.

140

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
33.

135

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
34.

188

CINDERELLA K HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
Brak Brak
35.

58

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
36.

93

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
37.

185

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
K016053 POL009640047306
38.

111

CORINA-N SP POL 2012 Klacz skarogniada/176 F: Cottonclub
M: Capri
brak 616009610164812
39.

51

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
40.

183

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
41.

132

CZARDI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Diament
M: Czarusia
Brak 616007600286609
42.

149

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
K010992 616009670032504
43.

68

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 Wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Stakkato
Brak Bark
44.

118

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
45.

105

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
46.

84

DETALISTKA FOLBLUT POL 2008 Klacz gniada/165 F: Aramus
M: Daraga
brak POL080000005873
47.

145

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
48.

101

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
49.

172

DRUMHOWAN ARKANNA Irish Sport Horse POL 2013 Klacz gniada/165 F: Arkan / Arko III
M: Badjari
brak 372414005840461
50.

94

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
K026111 372414005774223
51.

148

DUBARY L SP POL 2006 Wałach siwa/170 F: Lascatraz L / Linaro
M: Donnerdamme L / Dobrock
brak brak
52.

57

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
53.

66

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
54.

168

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
55.

128

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
56.

150

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
57.

42

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
58.

156

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
59.

157

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
60.

143

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846 10368E
61.

120

FOLLOW ME Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz gniada/170 F: Fly High
M: Donner-Knispel
K015296 DE 456-3703917-07
62.

126

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/170 F: nn
M: nn
brak brak
63.

102

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
64.

91

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
65.

181

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
66.

46

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
67.

198

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
68.

133

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
69.

161

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
70.

163

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa/165 F: Biwak
M: Galanka
K013949 brak
71.

127

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
72.

81

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
73.

124

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
K014732 POL013530131607
74.

171

HASSAN F KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/170 F: High Quality
M: Brak
Brak Brak
75.

17

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
76.

86

HEKTOR SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Alcatraz
M: Huanita
11739
77.

159

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
78.

26

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
79.

144

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022201 380011013003735
80.

134

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
brak brak
81.

15

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
82.

122

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/X F: Fodel
M: Fontbrune Caroline/ Norton D'Eole
K023642 056007000454827
83.

196

HORUS WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Irwin
M: Horka
K008339 POL007660061103
84.

115

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
85.

137

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
86.

96

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. D KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:142 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
87.

73

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
88.

72

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
89.

82

JAMAJKA KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
90.

147

JANIS SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Denetor / Romualdo
M: Jo Jo / Ammersee
brak brak
91.

100

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
92.

29

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
brak brak
93.

187

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
94.

1

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
95.

110

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
96.

7

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
97.

108

K2 SOFII LAZAR TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach gniada/160 F: K2
M: Kosma TS
brak 732 01 00367 08
98.

129

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
99.

152

KANTOR SP POL 2008 Wałach gniada/163 F: Armani
M: Kalina
K018414 POL013640055708
100.

77

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
101.

43

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
102.

139

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
103.

113

KLONDAIKA Łotewski Gorącokrwisty POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II / Carpaccio
M: Fanta / Flamenko
K027064 0000023411
104.

20

KOEKOEKSHOF MARISKA KUC WALIJSKI POL 2003 Klacz kasztanowata/135 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 0301032
105.

55

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
K011976 KWPN0301032
106.

12

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
107.

11

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K012080 POL009510208108
108.

78

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
109.

162

LANCER SON HOLSZTYNSKA GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
K007383 DE421000126702
110.

192

LARIUS-STAR F:
M:
111.

160

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
112.

112

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
brak DE418182501612
113.

27

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
114.

71

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
115.

104

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
116.

45

LOREN TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach skarogniada/161 F: Słowak
M: Lawenda
brak 616 999 60 02502 13
117.

47

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
118.

76

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
119.

155

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
120.

165

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
121.

56

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
122.

106

MIRABELKA KONIK POLSKI POL 2011 Klacz inna/kuc:138 F: NN
M: NN
616999661134211 616999661134211
123.

54

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
124.

141

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
125.

3

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
126.

103

MR.CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Sword
M: Morgen
K023721
127.

117

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
128.

9

NIEZAPOMINAJKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Wieland
M: Nadzieja
K022289
129.

176

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
130.

179

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
131.

167

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
132.

28

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
133.

174

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
134.

166

OSCAR BELGIJSKI KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
K024966
135.

75

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
K018733
136.

182

PĄCZEK HUCULSKA POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
137.

90

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 Wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
138.

61

PEREŁKA HUCULSKA POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Sokół
M: Peluszka
Brak 616012550051409
139.

52

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
140.

189

PESTKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:127 F: NN
M: NN
Brak 616999661976609
141.

109

PILOTKA MAŁY KOŃ POL 2008 Klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
616999600472708 616999600472708
142.

154

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
143.

69

PRESTIGE KUC WALIJSKI POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak Tak
144.

74

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110
145.

153

R-MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
146.

130

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
147.

48

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
148.

39

RONALDINI TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
149.

195

SALMINA W F:
M:
150.

180

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
151.

121

SIRIUS - POL 2008 Wałach gniada/165 F: Unicum / Numero Uno
M: Skoyka / Cumute
K028618 704285
152.

18

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
153.

25

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
brak 616009660442714
154.

99

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
155.

24

SUPREME HANOWERSKA POL 2009 Klacz kara/Brak F: Edgar/Espri
M: DE310100945495/Memphis
K023966 DE431319633809
156.

107

SZADA TYP SZLACHETNY POL 2006 Klacz kara/mk:158 F: NN
M: Poezja
brak 999 61 02765 06
157.

64

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
158.

123

SZTRUCEL-K KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Majk
M: Sasanka-k
Brak POL 013 64 00443 43
159.

193

T. GOLD QUIDAME Z ZANG. POL 2013 Klacz gniada/. F: Tangelo van de zuthoeva
M: Gold Quidame L
Brak .
160.

88

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
161.

89

T.GOLD QUIDAME Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
162.

95

TEXAS DE SOULIGNAC GR. D KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
K027118 07322805D
163.

87

TINKERBELL W BWP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
K022239
164.

79

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
165.

83

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
166.

197

TOP EVITA KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Natsy Boy
M: Top Greafin-W
K005422
167.

70

TOP EWITA DRP POL 1999 Wałach gniada/141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
168.

85

TOP EWITA DRP GER 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
169.

98

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K015553 616013680110509
170.

14

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
171.

53

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 Wałach siwa/148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
172.

131

VINCENT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak
173.

30

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
174.

60

WALKIRIA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:NN F: NN
M: NN
Brak
175.

62

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
176.

178

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piaf
M: Wiosna
brak
177.

194

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
178.

65

ZAPP-ZARAPP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/163 F: domel
M: zadra
K026608 616009540099010
179.

190

ZOJA SP Polska Klacz kasztanowata/173 F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
70
SUM:
70.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
50
SUM:
50.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
50
100
SUM:
150.00
Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
10
SUM:
10.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
300
SUM:
300.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
400
SUM:
400.00
Kruszelnicka Iga Bałałajka
30
SUM:
30.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
150
150
SUM:
450.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Kurek Agnieszka Bałałajka
20
SUM:
20.00
Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
10
SUM:
10.00
Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
100
400
400
SUM:
900.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
20
SUM:
20.00
Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
100
200
SUM:
300.00
Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
20
SUM:
20.00
Niedziałkowska Daria brak
70
SUM:
70.00
Nowińska Julia KS Master Film Wilcza Góra
20
SUM:
20.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice