Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 17:57:41
2020-07-04 17:54:01
Adela Grzęda BABET
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 17:57:45
2020-07-04 17:53:35
Magdalena Boguś HOPPER
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 08:53:49
2020-07-04 08:34:20
Kamila Wejner CAOMA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 21:13:51
2020-07-03 21:01:12
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9 L/LICENCJA/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 21:02:16
2020-07-03 19:15:39
Maria Dembicka Vel Wiśniewska SAPHIRA FULNAHO'S
  • 2x 1//Konkurs nr 1, Próba Caprillego, Cap-40-LL-2 (Kwalifikacja cyklu MTJ)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:40:55
2020-07-03 18:27:13
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:44:05
2020-07-03 10:27:09
Wiktoria Grochowska TEQUILA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:19:53
2020-07-03 10:05:23
Maria Zalewska RASCALINO WELT
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 09:54:46
2020-07-03 09:42:41
Zofia Sobańska KARMEL
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:19:33
2020-07-03 09:41:53
Helena Ponińska PINIO
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 03:56:55
2020-07-03 00:16:26
Natalia Kamińska SIWA
  • 1x 2//Konkurs nr 2, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4 (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 03:56:59
2020-07-03 00:14:01
Jagoda Kozik WAN DER KONING STAR II
  • 1x 2//Konkurs nr 2, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4 (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 03:57:03
2020-07-03 00:03:57
Zofia Ochman M-CAS-AS
  • 1x 2//Konkurs nr 2, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4 (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:00:27
2020-07-02 12:41:31
Julia Mroczkowska KATIUSZA DI
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:00:35
2020-07-02 12:04:45
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:00:44
2020-07-02 10:39:36
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 07:03:11
2020-07-02 06:35:14
Aleksandra Lemańska GROM
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 07:03:15
2020-07-02 06:25:38
Lena Rudczyk HAWEŁKA
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 21:25:18
2020-07-01 21:02:05
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:45:14
2020-07-01 17:39:50
Amelia Baranowska MYRDDIN (MERLIN)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:45:46
2020-07-01 17:39:08
Lena Denst AFERA
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 12:51:25
2020-07-01 12:44:20
Weronika Zegar WIASTON
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 22:24:48
2020-06-30 18:38:45
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 9 L/LICENCJA/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 18:01:53
2020-06-30 17:43:24
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 15:08:13
2020-06-30 15:07:38
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 06:17:09
2020-06-29 23:01:09
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 2x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 17:01:47
2020-06-29 15:30:15
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9 L/LICENCJA/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 10:46:16
2020-06-29 15:29:13
Julia Gralicka MORGAN
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-29 06:35:14
2020-06-29 06:04:47
Maria Suskiewicz SOUL
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 05:15:04
2020-06-28 23:36:17
Zofia Chrzanowska Mj'01 GAJA
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 05:15:11
2020-06-28 19:51:23
Konstancja Cecylia Bohdanowicz LANDO AA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:13:38
2020-06-28 08:03:50
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9 S/STYL/Konkurs nr 9 S, STYL Duże Konie
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-28 12:11:42
2020-06-28 08:02:56
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:12:00
2020-06-28 08:01:55
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-28 12:14:19
2020-06-28 08:00:55
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 9 L/LICENCJA/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-28 12:14:31
2020-06-28 07:59:00
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:37
2020-06-28 07:58:07
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-28 12:14:49
2020-06-28 07:56:51
Klaudia Przybysz CORBETT ZAGORKA
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:15:02
2020-06-28 07:53:45
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:15:08
2020-06-28 07:52:24
Anastazja Burzyńska KORAL
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:14:03
2020-06-28 07:51:31
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:13:56
2020-06-27 21:36:58
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 19:27:47
2020-06-27 13:45:16
Bogumił Lewandowski CORLANDO V
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 19:37:40
2020-06-26 17:24:22
Klara Grzęda CHAGAL
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:05:15
2020-06-26 15:35:54
Andrii Stasok TACYT
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10, klasa P, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 110 cm, (art.274.1.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:05:03
2020-06-26 15:35:03
Andrii Stasok CARAT GOLD
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:55
2020-06-26 15:34:33
Agnieszka Młynarczyk CASH FLOW 21
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:51
2020-06-26 15:33:39
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:48
2020-06-26 15:33:07
Matylda Weigel AVATAR
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:43
2020-06-26 15:32:42
Matylda Weigel HARRY
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:35
2020-06-26 15:30:57
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 9 L/LICENCJA/Konkurs nr 9 L, LICENCJA Seria A-KUCE
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:24
2020-06-26 15:30:08
Izabela Lewandowska JASPER
  • 1x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:21
2020-06-26 15:29:39
Krzysztof Borżoł GARLAND
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:17
2020-06-26 15:29:07
Lena Parzych MONTE CARLO
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:14
2020-06-26 15:28:09
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 2x 7/90 cm/Konkurs nr 7, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:04:12
2020-06-26 15:27:44
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 6/80 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:31:46
2020-06-22 21:25:42
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11, klasa N, dwufazowy, (zwykły, zwykły), wys. 120 cm, (art.274.1.5.3)
  • 1x 12/N1/Konkurs nr 12, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn, klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:53:39
2020-06-16 17:38:31
Julia Bogusz MGIEŁKA
  • 1x 3/50 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 4/60 cm/Konkurs nr 4, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:53:43
2020-06-16 17:38:07
Łukasz Bogusz MGIEŁKA
  • 2x 5/70 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Amelia Płockie Centrum Zooterapii
2008 (JM.)
Brak
2. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
3. Bogusz Julia Brak
2008 (JM.)
brak
4. Bohdanowicz Konstancja Cecylia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
5. Borżoł Krzysztof KJ Chrobry Warszawa
S
O045566
6. Burzyńska Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
brak
7. Chrzanowska Mj'01 Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
8. Dembicka Vel Wiśniewska Maria bpk
2008 (JM.)
brak
9. Denst Lena Płockie Centrum Zooterapii
2006 (JM.)
Brak
10. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
11. Gralicka Julia Płockie Centrum Zooterapii
2007 (JM.)
Brak
12. Grochowska Wiktoria Lisówek
2009 (Mł.)
brak
13. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
14. Grzęda Adela KJ Chrobry
2010 (Mł.)
O057824
15. Grzęda Klara KJ Chrobry
2007 (JM.)
O057825
16. Kamińska Natalia SKJ SEWAN
2008 (JM.)
brak
17. Kilczewska Joanna KJ Strzała Krubiczew
2000 (MJ.)
O039405
18. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
19. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
O054987
20. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
21. Kozik Jagoda Skj Sewan
2008 (JM.)
brak
22. Lemańska Aleksandra KJ Wiktorowo
S
brak
23. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
O002143
24. Lewandowski Bogumił Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
1999 (MJ.)
Brak
25. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
26. Mroczkowska Julia Stajnia pod Zegarem
2004 (J.)
Brak
27. Ochman Zofia skj sewan
2008 (JM.)
brak
28. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
29. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
30. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
31. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
32. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (JM.)
Brak
33. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O038241
34. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
35. Rudczyk Lena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
brak
36. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
37. Stasok Andrii KJ Chrobry Warszawa
S
O059110
38. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
39. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
40. Suwała Katarzyna BPK
2003 (J.)
O040540
41. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
42. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
43. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
44. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
45. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
46. Zalewska Maria Polski Polo Klub
2005 (JM.)
Brak
47. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
brak
48. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
49. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

AFERA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz siwa/166 F: Nurjev
M: Aldona
Brak POL 007520020702
2.

21

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
3.

62

BABET KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Durello Top / Durello
M: Bajeczka / Mister Man
K020439 POL013640015805
4.

15

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
5.

52

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
6.

45

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841
7.

61

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
8.

31

CARAMBA SP POL 2011 Mare chestnut/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
K021871 616009600270811
9.

24

CARAT GOLD SP POL 2016 Ogier kara/170 F: Kannan
M: Conca
K029305 A0015176S
10.

23

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada/170 F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
K007303 DE421000327502
11.

27

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
12.

13

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
13.

3

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
14.

36

CORBETT ZAGORKA KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 0937379234294
15.

28

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 Wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
Brak 208333201403215
16.

14

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
17.

19

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada/157 F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
18.

32

FESTINA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Contendel L
M: Fabia
brak
19.

39

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
20.

17

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
21.

49

GROM KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 6169996610998
22.

20

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada/170 F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
23.

50

HAWEŁKA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
brak 616006660287309
24.

37

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
25.

63

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
K021845 528003201206972
26.

11

JALISCO SOLIER KWPN POL 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte/ Diamant de semilly
M: Zaza/Heartbreaker
K027270 528003201405551
27.

18

JASPER WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
28.

51

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
29.

56

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
PZJ 10854
30.

6

KATIUSZA DI TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
brak
31.

38

KORAL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
brak 616999690193107
32.

40

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
33.

42

LITTLE LADY HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
K029172
34.

46

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
35.

55

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
brak 616009680079211
36.

12

MGIEŁKA KONIK POLSKI POL 2009 Klacz inna/kuc:ok.138 F: Ludek
M: Malwa
brak 616999510561409
37.

16

MONTE CARLO KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Nando/
M: Mona/
K022489 POL013640023809
38.

5

MORGAN TINKER POL 2008 Wałach srokata/mk:151 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
39.

7

MYRDDIN (MERLIN) Irish Cob Sport Horse POL 2002 Ogier inna/mk:152 F: Unknown
M: Scully
Brak
40.

48

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
41.

59

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
42.

22

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach gniada/165 F: Niels
M: Prima
K011308 11527
43.

10

PINIO KUC POL 1999 ogier siwa/kuc:132 F: Jantar
M: Pepita
08164 K006122
44.

43

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
45.

44

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Wiek
M: Psota
brak POL013570279306
46.

33

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton / Corrado
M: Chimene D'Avril / Alma
K017635 04 711 233 T
47.

57

RASCALINO WELT HANNOVER GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
Brak DE 4313192000307
48.

60

SAPHIRA FULNAHO'S KUC WALIJSKI POL 2014 klacz gniada/kuc:130 F: Ell-Willow Michael
M: Fulnaho's Sophie
brak 616013540096514
49.

53

SIWA NN POL 1999 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
brak
50.

35

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
51.

41

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
52.

25

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Canabis
M: T-fleur
K029304 616009510293915
53.

58

TEQUILA * POL * wałach siwa/kuc:118 F: *
M: *
brak *
54.

26

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
55.

30

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
K018661
56.

54

WAN DER KONING STAR II HAN POL 2000 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
brak pol, 009 66 07334 00
57.

34

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
58.

47

WIASTON SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Winston
M: Wiara
Brak 616009530056413
59.

29

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Amelia
Płockie Centrum Zooterapii
2020-07-05
1
2020-07-05
10
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (19)
2020-07-05
5
2020-07-05
2
HOPPER (63)
2020-07-05
8
2020-07-05
Bogusz Julia
Brak
2020-07-05
2020-07-05
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
BPK (MAZ)
2020-07-05
1
2020-07-05
3
Borżoł Krzysztof
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (17)
2020-07-05
7
2020-07-05
Burzyńska Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (38)
2020-07-05
1
2020-07-05
17
Chrzanowska Mj'01 Zofia
KJ Wiktorowo
2020-07-05
1
2020-07-05
6
GAJA (39)
2020-07-05
6
2020-07-05
3
Dembicka Vel Wiśniewska Maria
bpk
2020-07-05
2
2020-07-05
1
Denst Lena
Płockie Centrum Zooterapii
AFERA (8)
2020-07-05
2020-07-05
1
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-07-05
13
2020-07-05
9
Gralicka Julia
Płockie Centrum Zooterapii
MORGAN (5)
2020-07-05
2
2020-07-05
4
Grochowska Wiktoria
Lisówek
TEQUILA (58)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2020-07-05
2020-07-05
4
Grzęda Adela
KJ Chrobry
BABET (62)
2020-07-05
2020-07-05
Grzęda Klara
KJ Chrobry
CHAGAL (27)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Kamińska Natalia
SKJ SEWAN
SIWA (53)
2020-07-05
3
2020-07-05
Kilczewska Joanna
KJ Strzała Krubiczew
CARAMBA (31)
2020-07-05
3
2020-07-05
2
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
2020-07-05
4
2020-07-05
5
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2020-07-05
10
2020-07-05
1
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (14)
2020-07-05
1
2020-07-05
9
BEN HUR (15)
2020-07-05
2020-07-05
14
Kozik Jagoda
Skj Sewan
2020-07-05
2
2020-07-05
Lemańska Aleksandra
KJ Wiktorowo
GROM (49)
2020-07-05
9
2020-07-05
1
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry
JASPER (18)
2020-07-05
12
2020-07-05
10
Lewandowski Bogumił
Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
2020-07-05
2
2020-07-05
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
2020-07-05
12
2020-07-05
12
2020-07-05
9
2020-07-05
Mroczkowska Julia
Stajnia pod Zegarem
2020-07-05
20
2020-07-05
11
Ochman Zofia
skj sewan
2020-07-05
1
2020-07-05
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
FESTINA (32)
2020-07-05
17
2020-07-05
4
Parzych Lena
KJ Chrobry Warszawa
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
CALIPSO (45)
2020-07-05
2
2020-07-05
2
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2020-07-05
4
2020-07-05
1
Ponińska Helena
Polski Polo Klub
PINIO (10)
2020-07-05
1
2020-07-05
19
Przybysz Klaudia
KJ Wiktorowo
2020-07-05
8
2020-07-05
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (35)
2020-07-05
9
2020-07-05
6
Rudczyk Lena
KJ Wiktorowo
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (56)
2020-07-05
9
2020-07-05
Stasok Andrii
KJ Chrobry Warszawa
2020-07-05
11
2020-07-05
TACYT (25)
2020-07-05
7
2020-07-05
7
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo
2020-07-05
2020-07-05
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
WENUS (34)
2020-07-05
3
2020-07-05
5
SOUL (41)
2020-07-05
1
2020-07-05
3
Suwała Katarzyna
BPK
2020-07-05
15
2020-07-05
3
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Trzcińska Kaja
bpk
JUPITER (51)
2020-07-05
12
2020-07-05
2
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (20)
2020-07-05
6
2020-07-05
AVATAR (21)
2020-07-05
12
2020-07-05
1
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (61)
2020-07-05
11
2020-07-05
1
Ząbek Aleksandra
KJ Wiktorowo
WICHER (29)
2020-07-05
4
2020-07-05
2
Zalewska Maria
Polski Polo Klub
2020-07-05
1
2020-07-05
12
Zawadzka Katarzyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-07-05
Zegar Weronika
Stajnia pod Zegarem
WIASTON (47)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (44)
2020-07-05
1
2020-07-05
5

Number of Riders: 49

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl