Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW i Summer Jumping 2020 ZRiT
Folwark KONNY Wiktorowo, 15-16.08.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
87 ACCEPTED 2020-08-15 20:15:18
2020-08-15 19:54:13
Julia Dylewska JOCHA
  • 2x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
86 ACCEPTED 2020-08-14 22:02:02
2020-08-14 21:57:06
Julia Sekowicz HAWEŁKA
  • 2x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
85 ACCEPTED 2020-08-14 12:18:07
2020-08-14 12:10:43
Igor Paderewski PEPA
  • 2x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
84 ACCEPTED 2020-08-14 12:18:13
2020-08-14 11:36:31
Julia Kruk PREMIA
  • 1x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 2x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
83 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:25
2020-08-13 17:37:12
Izabela Cebo KANON
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
82 ACCEPTED 2020-08-13 17:36:51
2020-08-13 17:20:25
Dajana Lendzion ARIADNA
  • 1x T4/90/95 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 4 (90/95cm) z ceną stylu jeźdżca
81 ACCEPTED 2020-08-13 17:36:57
2020-08-13 17:20:01
Marta Głyda ARIADNA
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
80 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:03
2020-08-13 17:19:08
Marta Głyda A' LEGATO
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
79 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:07
2020-08-13 17:14:04
Amelia Gogół PEPA
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
78 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:11
2020-08-13 17:10:28
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
77 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:29
2020-08-13 17:09:48
Barbara Ogonek A' LEGATO
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
76 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:35
2020-08-13 17:09:19
Barbara Ogonek ARIADNA
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
75 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:45
2020-08-13 17:08:02
Natalia Główczak ARIADNA
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
74 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:51
2020-08-13 17:07:37
Natalia Główczak A' LEGATO
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
73 ACCEPTED 2020-08-13 17:37:57
2020-08-13 15:38:41
Natalia Kozakiewicz LITTLE LESS CONVERSATNION
  • 1x 6/60 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
72 ACCEPTED 2020-08-13 17:38:03
2020-08-13 15:38:07
Milena Kaźmierowska LOTAR
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
71 ACCEPTED 2020-08-13 17:38:08
2020-08-13 15:29:34
Amelia Baranowska MYRDDIN (MERLIN)
  • 2x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
70 ACCEPTED 2020-08-12 17:02:45
2020-08-12 17:00:01
Ewa Muszyńska BASZMIRA
  • 1x 1S/70 cm/Konkurs nr 1S MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW SREBRNA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 70 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 2S/75 cm/Konkurs nr 2S MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW SREBRNA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 75 cm(art.273.3.4.2)
  • 1x 11S/80 cm/Konkurs nr 11S, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW SREBRNA RUNDA, FINAŁ, wys. 80/85 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 12S/85 cm/Konkurs nr 12S, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW SREBRNA RUNDA, II Nawrót FINAŁU, wys. 85 cm (art.273.3.4.2)
69 ACCEPTED 2020-08-12 17:02:56
2020-08-12 15:08:01
Gabriela Małys H-DOBRA DF
  • 2x T4/90/95 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 4 (90/95cm) z ceną stylu jeźdżca
68 ACCEPTED 2020-08-12 17:03:07
2020-08-12 15:06:11
Oliwia Małys H-DOBRA DF
  • 2x T4/90/95 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 4 (90/95cm) z ceną stylu jeźdżca
67 ACCEPTED 2020-08-12 14:50:10
2020-08-12 11:58:51
Olga Stępniak HAPPY DAY
  • 2x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
66 ACCEPTED 2020-08-12 14:50:15
2020-08-12 10:26:20
Lena Kaczmarczyk SUPER
  • 2x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
65 ACCEPTED 2020-08-12 14:50:19
2020-08-12 10:24:46
Hanna Kaczmarczyk ENCIK
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
64 ACCEPTED 2020-08-12 08:09:26
2020-08-12 08:01:08
Dagmara Poleszak LUCKY BOY
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x 6/60 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
63 ACCEPTED 2020-08-12 07:53:15
2020-08-12 07:50:04
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/60 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
62 ACCEPTED 2020-08-11 14:23:43
2020-08-11 14:13:48
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
61 ACCEPTED 2020-08-11 12:47:45
2020-08-11 12:33:00
Emilia Kulisiewicz DAN II
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
60 ACCEPTED 2020-08-11 05:54:39
2020-08-10 22:35:49
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
59 ACCEPTED 2020-08-10 14:42:03
2020-08-10 14:10:54
Zuzanna Łapkiewicz M'08 SZTORM
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 6/60 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
58 ACCEPTED 2020-08-10 14:08:19
2020-08-10 13:56:58
Angelika Głasek ANGUS BS
  • 1x 6/60 cm/Konkurs nr 6, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-08-10 12:41:20
2020-08-10 12:21:03
Marta Łojewska DON ESPADRON
  • 2x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
56 ACCEPTED 2020-08-10 12:07:37
2020-08-10 10:23:00
Jagna Grabowska FRAPUCINO GR. B
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
55 ACCEPTED 2020-08-10 12:07:44
2020-08-10 10:04:00
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
54 ACCEPTED 2020-08-10 12:07:47
2020-08-10 09:59:54
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
53 ACCEPTED 2020-08-10 12:07:50
2020-08-10 09:58:33
Zuzanna Byczkowska BREGO GR. A
  • 2x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
52 ACCEPTED 2020-08-09 21:20:20
2020-08-09 21:10:26
Zuzanna Tylicka PIKOLO
  • 1x T1/60 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 1 ( 60cm)
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
51 ACCEPTED 2020-08-09 21:07:06
2020-08-09 21:05:36
Julia Roniewicz PLEYBOY
  • 2x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
  • 2x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
50 ACCEPTED 2020-08-09 20:07:04
2020-08-09 19:18:14
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
49 ACCEPTED 2020-08-09 20:07:11
2020-08-09 19:17:57
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
48 ACCEPTED 2020-08-09 17:20:58
2020-08-09 13:29:12
Anna Replin HILTON MK
  • 2x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 2x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-08-09 17:21:54
2020-08-09 13:28:19
Michał Bazyl ABISINIA I
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 2x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
46 ACCEPTED 2020-08-07 20:41:09
2020-08-07 18:17:57
Natalia Górecka GALOP
  • 2x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
45 ACCEPTED 2020-08-07 20:41:04
2020-08-07 17:54:56
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x 13/LIC DK/Konkurs nr 13 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
44 ACCEPTED 2020-08-07 08:47:54
2020-08-07 08:39:57
Marlena Pałygiewicz ARGENTINA
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-08-06 12:07:57
2020-08-06 10:33:17
Aleksandra Jackowska BREGO
  • 1x T4/90/95 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 4 (90/95cm) z ceną stylu jeźdżca
  • 1x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
  • 1x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
42 ACCEPTED 2020-08-06 12:08:03
2020-08-06 09:22:55
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
41 ACCEPTED 2020-08-11 19:18:01
2020-08-05 23:05:25
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
40 ACCEPTED 2020-08-06 07:04:02
2020-08-05 22:21:49
Leszek Nieużyła SEBBEL
  • 2x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
39 ACCEPTED 2020-08-06 07:04:03
2020-08-05 22:21:19
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
38 ACCEPTED 2020-08-06 07:04:05
2020-08-05 22:20:48
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
37 ACCEPTED 2020-08-06 07:04:08
2020-08-05 22:20:33
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-08-05 21:48:45
2020-08-05 21:28:51
Leszek Nieużyła MORIS-L
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
35 ACCEPTED 2020-08-05 21:49:18
2020-08-05 21:24:58
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
34 ACCEPTED 2020-08-04 12:09:16
2020-08-04 12:03:11
Antonina Helwing AMADEUSZ
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
33 ACCEPTED 2020-08-04 11:51:17
2020-08-04 11:47:18
Janusz Poławski ASESOR
  • 1x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
32 ACCEPTED 2020-08-04 06:09:11
2020-08-03 21:35:03
Zofia Ochman WAN DER KONING STAR II
  • 1x 4/CAP 4/Konkurs nr 4, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4, http://mtj.waw.pl/PDF/Cap-40-LL-4.pdf ; (Kwalifikacja cyklu MTJ
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
31 ACCEPTED 2020-08-06 07:05:27
2020-08-03 21:33:55
Jagoda Kozik CORTINA-FASANO
  • 1x 4/CAP 4/Konkurs nr 4, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4, http://mtj.waw.pl/PDF/Cap-40-LL-4.pdf ; (Kwalifikacja cyklu MTJ
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
30 ACCEPTED 2020-08-04 06:09:18
2020-08-03 21:30:04
Natalia Kamińska SIWA
  • 1x 4/CAP 4/Konkurs nr 4, Próba Caprillego, Cap-40-LL-4, http://mtj.waw.pl/PDF/Cap-40-LL-4.pdf ; (Kwalifikacja cyklu MTJ
  • 1x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
29 ACCEPTED 2020-08-04 06:09:36
2020-08-03 21:14:15
Włodzimierz Kupczyk KANTO
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 11Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW, FINAŁ, wys. 100/105 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 12Z/105 cm/Konkurs nr 12Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II Nawrót FINAŁU, wys. 105 (art.273.3.4.2)
28 ACCEPTED 2020-08-15 20:14:41
2020-08-03 21:02:06
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
27 ACCEPTED 2020-08-02 20:01:57
2020-08-02 12:09:09
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 1x 13/LIC DK/Konkurs nr 13 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
26 ACCEPTED 2020-08-02 20:02:10
2020-08-02 10:51:10
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
25 ACCEPTED 2020-08-14 14:54:30
2020-08-02 10:50:40
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
24 ACCEPTED 2020-08-13 12:13:34
2020-08-01 18:22:12
Julia Górska ISMENA
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 2x 13/LIC DK/Konkurs nr 13 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
23 ACCEPTED 2020-08-02 20:02:42
2020-08-01 17:06:47
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
22 ACCEPTED 2020-08-02 20:02:48
2020-07-30 22:57:15
Kinga Mikołajczyk DOCHIRA
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
21 ACCEPTED 2020-08-02 20:02:59
2020-07-30 11:20:28
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x T7/120 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 7 (120 cm)
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
20 ACCEPTED 2020-08-02 20:03:06
2020-07-30 11:18:40
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x T7/120 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 7 (120 cm)
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
19 ACCEPTED 2020-07-28 12:16:59
2020-07-28 12:03:50
Klaudia Fabicka CORDALESS
  • 2x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
18 ACCEPTED 2020-07-28 10:35:39
2020-07-28 10:33:28
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 11Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW, FINAŁ, wys. 100/105 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 12Z/105 cm/Konkurs nr 12Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II Nawrót FINAŁU, wys. 105 (art.273.3.4.2)
17 ACCEPTED 2020-07-28 06:11:00
2020-07-27 15:45:02
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 5/50 cm/Konkurs nr 5, Open, dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
16 ACCEPTED 2020-08-06 07:06:17
2020-07-26 15:28:22
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x T7/120 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 7 (120 cm)
  • 1x T8/130 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 8 (120 cm)
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
15 ACCEPTED 2020-07-20 18:12:52
2020-07-20 18:02:44
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 1Z/90 cm/Konkurs nr 1Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, I półfinał, dokładności, wys. 90 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 2Z/95 cm/Konkurs nr 2Z MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II półfinał, zwykły, wys. 95 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 11Z/100 cm/Konkurs nr 11Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW, FINAŁ, wys. 100/105 cm (art.273.3.4.2)
  • 1x 12Z/105 cm/Konkurs nr 12Z, MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW ZŁOTA RUNDA, II Nawrót FINAŁU, wys. 105 (art.273.3.4.2)
14 ACCEPTED 2020-08-12 14:50:23
2020-07-17 16:56:50
Konstancja Bohdanowicz LANDO AA
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
  • 1x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
13 ACCEPTED 2020-07-18 18:28:44
2020-07-16 00:00:42
Zuzanna Krystosiak HANS
  • 1x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
12 ACCEPTED 2020-07-18 18:32:20
2020-07-15 23:20:54
Nikola Jazurek Mj'00 ESPARTO
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 1x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 14/STYL DK/Konkurs nr 13 S, STYL Seria B-Duże Konie
11 ACCEPTED 2020-08-02 20:04:01
2020-07-15 14:38:10
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 1x 14/STYL DK/Konkurs nr 13 S, STYL Seria B-Duże Konie
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
10 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-08-02 20:04:32
2020-07-15 14:36:54
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x 10/100 cm/Konkurs nr 10, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.1.2)
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
9 ACCEPTED 2020-08-02 20:04:58
2020-07-15 14:35:11
Paulina Zientek PSOTKA
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 2x 13/LIC DK/Konkurs nr 13 L, LICENCJA Seria B-Duże Konie
8 ACCEPTED 2020-08-02 20:05:14
2020-07-15 14:33:34
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 2x 14/STYL DK/Konkurs nr 13 S, STYL Seria B-Duże Konie
7 ACCEPTED 2020-08-02 20:05:29
2020-07-15 14:31:36
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x T7/120 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 7 (120 cm)
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
6 ACCEPTED 2020-08-02 20:05:37
2020-07-15 14:30:28
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x T3/90 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 3 (90cm)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
5 ACCEPTED 2020-08-02 20:05:49
2020-07-15 14:29:16
Klaudia Przybysz CORBETT ZAGORKA
  • 2x T5/100 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 5 (100 cm)
  • 2x 14/STYL KUCE/Konkurs nr 13 S, STYL Seria A Kuce
4 ACCEPTED 2020-08-02 20:06:02
2020-07-15 14:27:46
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x T7/120 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 7 (120 cm)
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
  • 1x 17/N1/Konkurs nr 17, Grand Prix Wiktorowa - konkurs o nagrodę firmy Banaszewski - Cieksyn klasa N1, zwykły z rozgrywką - wys. 125 cm, (art. 238.2.2)
3 ACCEPTED 2020-08-02 20:06:13
2020-07-15 14:26:05
Magdalena Piskorska SOUL
  • 2x T6/110 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 6 (110cm)
  • 1x 15/P/Konkurs nr 15, klasa P, zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 16/N/Konkurs nr 16, klasa N, zwykły, wys. 120 cm,
2 ACCEPTED 2020-08-02 20:06:21
2020-07-15 14:24:42
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 2x T4/90/95 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 4 (90/95cm) z ceną stylu jeźdżca
  • 2x 9/90 cm/Konkurs nr 9, Open, Klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.1.2)
1 ACCEPTED 2020-08-02 20:06:29
2020-07-15 14:22:56
Anastazja Burzyńska KORAL
  • 2x T2/70-80 cm/Parkury szkoleniowe, Trening nr 2 (70-80cm)
  • 1x 7/70 cm/Konkurs nr 7, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) (Kwalifikacja cyklu MTJ)
  • 1x 8/80 cm/Konkurs nr 8, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Baranowska Amelia Płockie Centrum Zooterapii
2008 (JM.)
Brak
3. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
4. Bohdanowicz J'04 Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
6. Burzyńska Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
7. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
2010 (Mł.)
O057366
8. Cebo Izabela SKJ Pony Power
2005 (J.)
Brak
9. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
10. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
11. Dylewska Julia Płockie Centrum Zooterapii
2007 (JM.)
O055443
12. Fabicka Klaudia KJ Aromer
S
O020779
13. Głasek Angelika bpk
2002 (MJ.)
brak
14. Główczak Natalia brak
2004 (J.)
brak
15. Gogół Amelia brak
2020 (Mł.)
brak
16. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
17. Górska Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
O034010
18. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
19. Helwing Antonina SKJ SEWAN
2007 (JM.)
brak
20. Jackowska Aleksandra niezrzeszony
S
O030671
21. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (MJ.)
O052399
22. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
23. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
24. Kamińska Natalia SKJ SEWAN
2008 (JM.)
brak
25. Karbowiak Julia Brak
2011 (Mł.)
O058263
26. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
Brak
27. Kozakiewicz Natalia Płockie Centrum Zooterapii
2007 (JM.)
Brak
28. Kozik Jagoda Skj Sewan
2008 (JM.)
brak
29. Kruk Julia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035449
30. Krystosiak Zuzanna LKJ Klaudyn-Kampinos
2004 (J.)
brak
31. Kulisiewicz Emilia Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O047603
32. Kupczyk Włodzimierz Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
S
O050624
33. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
34. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
brak
35. Łapkiewicz Zuzanna bpk
2008 (JM.)
Brak
36. Łojewska Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
37. Malys Gabriela -
2020 (Mł.)
-
38. Malys Oliwia -
2020 (Mł.)
-
39. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
40. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Crostowo
S
O037492
41. Mikołajczak Matylda
42. Mikołajczyk Kinga KJ SO Łąck
S
Brak
43. Muszyńska Ewa Domek Białego Kucyka''
S
Brak
Brak
44. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
45. Ochman Zofia skj sewan
2008 (JM.)
brak
46. Ogonek Barbara bpk
2007 (JM.)
brak
47. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
48. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
49. Pałygiewicz Marlena Wrzosowa Stajnia
S
-
50. Paterewski Igor Brak
2008 (JM.)
Brak
51. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
52. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
53. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
54. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
55. Poławski Janusz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O055592
56. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O038241
57. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
58. Replin Anna JKS Karolina
2003 (J.)
brak
59. Roniewicz Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
brak
60. Sawicka Lena BPK
2008 (JM.)
Brak
61. Sekowicz Julia KJ Wiktorowo
2015 (Mł.)
Brak
62. Sękowska Julia
63. Stein Sonia KU AZS UW
2009 (JM.)
Brak
64. Stępniak Olga Brak
2020 (Mł.)
-
65. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
66. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
67. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
68. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O043394
69. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (MJ.)
brak
70. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O046544
10185946
71. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
72. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
73. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
74. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

83

A' LEGATO WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Kardr
M: Askona
brak 616007600155804
2.

59

ABISINIA I OS GER 2014 Klacz gniada/- F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
brak
3.

23

AMADEUSZ SP POL 1998 wałach gniada/171 F: Renier
M: Arabella
K004457 DE 339568
4.

36

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
5.

70

ANGUS BS Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach gniada/mk:146 F: Salix
M: Aaran
brak 31/2015
6.

55

ARGENTINA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: NN
M: NN
Brak
7.

82

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
8.

46

ASESOR WLKP POL 2016 ogier skarogniada/162 F: Eloquent
M: Asta
K029215 616007600138916
9.

81

BASZMIRA MŁP POL 2015 Klacz kara/mk:156cm F: Efekt
M: Baszkiria
brak 616006580253715
10.

53

BREGO WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Emiter
M: Błyska
brak 616007661297612
11.

68

BREGO GR. A KUC FELINSKI POL 2008 wałach jasnogniada/kuc:120 F: Gepard
M: Brewa
- POL 013660213808
12.

75

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
13.

31

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
14.

61

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
15.

1

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
16.

7

CORBETT ZAGORKA KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K028542 208333201302933
17.

33

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
K026899 DE 473730543314
18.

41

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
19.

20

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
20.

24

CORTINA-FASANO SP. POL 2004 klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak pl 004563
21.

38

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
22.

85

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
23.

73

DAN II SP POL 2003 ogier kasztanowata/166 F: Luron
M: Drama
brak 009660866803
24.

76

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
brak 616 013 66 07448 15
25.

39

DOCHIRA FOLBLUT POL 2003 klacz gniada/mk:165 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
Brak POL030000002202
26.

48

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
27.

69

DON ESPADRON TRAK POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder
M: Danija
K014785 POL732010038709
28.

80

ENCIK OLD. POL 2007 Wałach gniada/166 F: NN
M: NN
brak brak
29.

13

ESPARTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Equitana
K022485 POL 009 66 06330 09
30.

72

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
31.

10

FESTINA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Contendel L
M: Fabia
brak
32.

65

FRAPUCINO GR. B KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
- 616999590308610
33.

51

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
34.

62

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
35.

57

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
brak 616009630200109
36.

52

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
37.

30

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish
M: Goldicova
K029976 372414006047490
38.

29

H-DOBRA SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
- 616999530324007
39.

12

HANS MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada/160 cm F: Big
M: Hostessa
brak 616006580542812
40.

78

HAPPY DAY SZLACHETY POL 1996 wałach siwa/kuc:167 F: Idse
M: H -Dobra
- 616999660686816
41.

91

HAWEŁKA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
brak 616006660287309
42.

8

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
43.

58

HILTON MK WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landos II
M: Huanita
brak 616007600195112
44.

37

ISMENA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/167 F: Imequyl
M: Izolda
K016530
45.

32

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
K013873 POL007640000505
46.

95

JOCHA HUCUŁ POL 2010 klacz inna/136 F: Semen
M: Jurta
Brak 616012600206110
47.

74

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
48.

86

KANON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/162 F: PAS
M: KARINA
BRAK POL 006 64 00774 06
49.

45

KANTO WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kara/168 F: Herkules
M: Kantra
K025979 POL 007 6101163 08
50.

96

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Belgijski Gorącokrwisty POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
Brak
51.

35

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
52.

11

KORAL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K029559 616999690193107
53.

14

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
54.

50

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
55.

87

LITTLE LESS CONVERSATNION HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
Brak
56.

54

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
brak 528017201101099
57.

88

LOTAR HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
58.

77

LUCKY BOY SP POL 2016 wałach gniada/kuc:149 F: Azarro
M: Luba
brak 616 009 66 12924 16
59.

66

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
- 616999610254111
60.

15

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
61.

60

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
62.

47

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
K027932 -
63.

89

MYRDDIN (MERLIN) Irish Cob Sport Horse POL 2002 Ogier inna/mk:152 F: Unknown
M: Scully
Brak
64.

56

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
65.

84

PEPA Argentyński Polo Pony POL 2004 klacz kasztanowata/mk:148 F: -
M: -
brak 000011110000111
66.

28

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
67.

64

PIKOLO SP POL 2015 wałach siwa/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 3255886422015
68.

63

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
Brak
69.

90

PREMIA WLKP POL 2002 Klacz gniada/175 F: Ignam
M: Persona
brak POL
70.

3

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
K024227 POL013570279306
71.

4

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton / Corrado
M: Chimene D'Avril / Alma
K017635 04 711 233 T
72.

92

RAJKA F:
M:
73.

34

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
74.

16

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:116 F: Capo14
M: Szanta
K025155 616999662050808
75.

49

SEBBEL WESTFALSKA POL 2016 ogier gniada/- F: Quasimodo van de Molendreef
M: Sinfonie
K029956 DE 441411164316
76.

44

SIWA NN POL 1999 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
brak
77.

6

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
78.

9

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
79.

40

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
80.

79

SUPER KUC POL 2015 wałach kara/140 F: nn
M: nn
nn nn
81.

71

SZTORM NN POL NN wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak Brak
82.

25

TOUAREG KUC POL 2004 ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
83.

43

WAN DER KONING STAR II HAN POL 2000 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
brak pol, 009 66 07334 00
84.

5

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
85.

2

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
86.

67

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
K028964
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2020-08-16
14
2020-08-16
9
2020-08-16
6
2020-08-16
2
600
Baranowska Amelia
Płockie Centrum Zooterapii
2020-08-16
4
2020-08-16
9
Bazyl Michał
JKS Karolina
2020-08-15
2020-08-15
Bohdanowicz J'04 Konstancja
BPK (MAZ)
2020-08-15
2020-08-15
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (48)
2020-08-16
5
2020-08-16
10
Burzyńska Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (11)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
1
2020-08-16
8
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
2020-08-15
2020-08-15
Cebo Izabela
SKJ Pony Power
KANON (86)
2020-08-16
1
2020-08-16
3
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-08-16
9
2020-08-16
GAJA (62)
2020-08-16
4
100
2020-08-16
11
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2020-08-16
7
2020-08-16
5
Dylewska Julia
Płockie Centrum Zooterapii
JOCHA (95)
2020-08-16
2020-08-16
Fabicka Klaudia
KJ Aromer
2020-08-16
2020-08-16
Głasek Angelika
bpk
2020-08-16
2
2020-08-16
7
Główczak Natalia
brak
ARIADNA (82)
2020-08-15
2020-08-15
Gogół Amelia
brak
PEPA (84)
2020-08-15
2020-08-15
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-08-16
2
2020-08-16
1
GALOP (57)
2020-08-15
2020-08-15
Górska Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ISMENA (37)
2020-08-15
2020-08-16
2
2020-08-16
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-08-15
2020-08-15
MALTA (66)
2020-08-15
2020-08-15
Helwing Antonina
SKJ SEWAN
SIWA (44)
2020-08-16
1
2020-08-16
5
Jackowska Aleksandra
niezrzeszony
BREGO (53)
2020-08-15
2020-08-15
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
ESPARTO (13)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
1
2020-08-16
5
50
Kaczmarczyk Hanna
KJ
ENCIK (80)
2020-08-15
2020-08-15
Kaczmarczyk Lena
-
SUPER (79)
2020-08-15
2020-08-15
Kamińska Natalia
SKJ SEWAN
SIWA (44)
2020-08-16
3
Karbowiak Julia
Brak
SANTINO (16)
2020-08-16
2
2020-08-16
4
Kaźmierowska Milena
Płockie Centrum Zooterapii
LOTAR (88)
2020-08-16
4
2020-08-16
5
Kozakiewicz Natalia
Płockie Centrum Zooterapii
2020-08-16
2020-08-16
Kozik Jagoda
Skj Sewan
2020-08-16
2
2020-08-16
Kruk Julia
BPK (MAZ)
PREMIA (90)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Krystosiak Zuzanna
LKJ Klaudyn-Kampinos
HANS (12)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
5
2020-08-16
Kulisiewicz Emilia
Klub Jeździecki Wiktorowo
DAN II (73)
2020-08-15
2020-08-15
Kupczyk Włodzimierz
Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
KANTO (45)
2020-08-15
1
2020-08-15
3
2020-08-16
1
Lendzion Dajana
Brak
ARIADNA (82)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2
2020-08-16
1
Łapkiewicz Zuzanna
bpk
SZTORM (71)
2020-08-16
1
2020-08-16
2
Łojewska Marta
LKJ Gałkowo
2020-08-16
2020-08-16
Malys Gabriela
-
H-DOBRA (29)
2020-08-15
2020-08-15
Malys Oliwia
-
H-DOBRA (29)
2020-08-15
2020-08-15
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
7
2020-08-16
CORNAT (41)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
10
2020-08-16
3
200
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger Crostowo
IWIANO (32)
2020-08-15
3
2020-08-15
2
2020-08-16
2
Mikołajczak Matylda
RAJKA (92)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
7
Mikołajczyk Kinga
KJ SO Łąck
DOCHIRA (39)
2020-08-16
10
2020-08-16
6
Muszyńska Ewa
Domek Białego Kucyka''
2020-08-15
1
2020-08-15
1
2020-08-16
1
Nieużyła Leszek
bpk
MORIS-L (47)
2020-08-16
6
2020-08-16
3
SEBBEL (49)
2020-08-16
1
2020-08-16
LAPITA (50)
2020-08-16
1
200
2020-08-16
8
2020-08-16
1
400
2020-08-16
6
2020-08-16
10
2020-08-16
1
800
Ochman Zofia
skj sewan
2020-08-16
4
2020-08-16
Ogonek Barbara
bpk
ARIADNA (82)
2020-08-15
2020-08-15
Okuła Zofia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-08-16
12
2020-08-16
7
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
FESTINA (10)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
1
2020-08-16
Pałygiewicz Marlena
Wrzosowa Stajnia
2020-08-15
2020-08-15
Paterewski Igor
Brak
PEPA (84)
2020-08-15
2020-08-15
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (72)
2020-08-15
2020-08-15
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2020-08-16
2
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (9)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2
150
2020-08-16
2
300
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
9
2020-08-16
12
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2
2020-08-16
4
Poławski Janusz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
ASESOR (46)
2020-08-16
2
Przybysz Klaudia
KJ Wiktorowo
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2
2020-08-16
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (6)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
1
2020-08-16
2
Replin Anna
JKS Karolina
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
3
2020-08-16
1
2020-08-16
Roniewicz Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (63)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
5
2020-08-16
Sawicka Lena
BPK
2020-08-16
1
2020-08-16
4
Sekowicz Julia
KJ Wiktorowo
2020-08-15
2020-08-15
Sękowska Julia
2020-08-15
2020-08-15
Stein Sonia
KU AZS UW
ZYGFRYD (67)
2020-08-15
2020-08-15
Stępniak Olga
Brak
2020-08-15
2020-08-15
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
WENUS (5)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
8
2020-08-16
13
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-08-16
2
2020-08-16
3
100
2020-08-15
2020-08-15
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2020-08-15
2
2020-08-15
1
2020-08-16
3
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PIKOLO (64)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
6
2020-08-16
5
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2020-08-16
11
2020-08-16
4
Ząbek Aleksandra
KJ Wiktorowo
WICHER (2)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
4
50
2020-08-16
16
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
15
2020-08-16
3
400
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
PSOTKA (3)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
6
2020-08-16
5
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (25)
2020-08-16
8

Number of Riders: 74

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 3 350.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl