Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Treningi szkoleniowe NOWE OTWARCIE
KJ Wiktorowo, 23-24 maja 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:18
2020-05-22 17:24:48
Emilia Frydrych BOND
  • 2x 1 A//Trening nr 1 60 cm Seria A KUCE
48 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:20
2020-05-22 16:53:48
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
47 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:52
2020-05-22 16:12:20
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 12 A//Trening nr 12 90 cm Seria A KUCE Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 13 A//Trening nr 13 100 cm Seria A KUCE
46 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:24
2020-05-22 16:11:47
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
  • 1x 16 A//Trening nr 16 130 cm Seria A KUCE
45 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:25
2020-05-22 16:11:17
Maciej Pekaniec N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
  • 1x 7 A//Trening nr 7 120 cm Seria A KUCE
44 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:27
2020-05-22 16:09:58
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
43 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:29
2020-05-22 15:52:05
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 2x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
42 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 18:12:30
2020-05-22 12:53:31
Tomasz Wiciejowski EMOCJA S
  • 1x 12 B//Trening nr 12 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 13 B//Trening nr 13 100 cm Seria B DK
41 ENTRY ACCEPTED 2020-05-23 19:34:07
2020-05-22 12:33:36
Maja Grzegołowska GEJZER
  • 1x 11 B//Trening nr 11 90 cm Seria B DK
  • 1x 12 B//Trening nr 12 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
40 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 11:01:52
2020-05-22 10:56:56
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 10 B//Trening nr 10 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 11 B//Trening nr 11 90 cm Seria B DK
39 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 11:01:55
2020-05-22 10:56:08
Julia Roniewicz PSOTKA
  • 1x 10 B//Trening nr 10 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 11 B//Trening nr 11 90 cm Seria B DK
38 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 11:01:56
2020-05-22 10:54:57
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 9 A//Trening nr 9 60 cm Seria A KUCE
37 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 11:01:57
2020-05-22 10:48:19
Hanna Kaczmarczyk ENCIK
  • 2x 1 B//Trening nr 1 60 cm Seria B DK
36 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 09:19:09
2020-05-22 09:16:13
Julia Krencik BOLEK
  • 1x 10 B//Trening nr 10 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 11 B//Trening nr 11 90 cm Seria B DK
35 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 07:57:39
2020-05-22 07:55:16
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
  • 1x 7 B//Trening nr 7 120 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
  • 1x 16 B//Trening nr 16 130 cm Seria B DK
34 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 04:58:58
2020-05-21 21:35:14
Weronika Ostrowska NEW GOLD
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
  • 1x 4 B//Trening nr 4 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
33 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 21:29:17
2020-05-21 19:57:02
Dorota Duda AMERICANOS
  • 1x 10 A//Trening nr 10 70/80 cm Sera A KUCE
  • 1x 11 A//Trening nr 11 90 cm Seria A KUCE
32 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 12:52:18
2020-05-21 12:46:40
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
31 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 09:20:32
2020-05-21 09:14:23
Julia Marzjan FLAUER
  • 1x 9 B//Trening nr 9 60 cm Seria B DK
  • 1x 10 B//Trening nr 10 70/80 cm Sera B DK
30 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 04:58:30
2020-05-20 22:41:20
Natalia Drzewiecka NETIA
  • 1x 13 B//Trening nr 13 100 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
29 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 04:58:35
2020-05-20 20:32:28
Marlena Pałygiewicz ARGENTINA
  • 1x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
28 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 20:00:18
2020-05-20 19:42:23
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 13 B//Trening nr 13 100 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
27 ENTRY ACCEPTED 2020-05-20 18:25:47
2020-05-20 18:25:27
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 2x 2 A//Trening nr 2 70/80 cm Sera A KUCE
26 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 19:26:38
2020-05-19 18:45:51
Anna Woźnica GORDON
  • 1x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
25 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 19:26:42
2020-05-19 18:35:54
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 2x 1 B//Trening nr 1 60 cm Seria B DK
24 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 19:26:45
2020-05-19 18:26:10
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
23 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 17:50:15
2020-05-19 15:31:12
Piotr Ciesielski KANTO
  • 1x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
22 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 17:50:21
2020-05-19 15:29:28
Janusz Poławski ASESOR
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
21 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 08:52:19
2020-05-19 08:52:19
Natalia Bogucka MIGOTKA
  • 2x 11 B//Trening nr 11 90 cm Seria B DK
20 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:02
2020-05-18 21:22:05
Maria Suskiewicz QUIESTUS
  • 1x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
  • 1x 7 B//Trening nr 7 120 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
19 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:08
2020-05-18 21:20:40
Maria Suskiewicz WENUS
  • 2x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
18 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:11
2020-05-18 21:19:06
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 4 B//Trening nr 4 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
  • 1x 12 B//Trening nr 12 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 13 B//Trening nr 13 100 cm Seria B DK
17 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:14
2020-05-18 21:17:38
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6 A//Trening nr 6 110 cm Seria A KUCE
  • 1x 7 A//Trening nr 7 120 cm Seria A KUCE
  • 1x 14 A//Trening nr 14 110 cm Seria A KUCE
  • 1x 15 A//Trening nr 15 120 cm Seria A KUCE
16 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:16
2020-05-18 21:16:13
Magdalena Piskorska SOUL
  • 2x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
  • 1x 13 B//Trening nr 13 100 cm Seria B DK
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
15 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:19
2020-05-18 21:14:12
Klaudia Przybysz CORBETT
  • 1x 4 A//Trening nr 4 90 cm Seria A KUCE Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 5 A//Trening nr 5 100 cm Seria A KUCE
  • 1x 12 A//Trening nr 12 90 cm Seria A KUCE Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 13 A//Trening nr 13 100 cm Seria A KUCE
14 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 06:49:21
2020-05-18 21:12:04
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 3 A//Trening nr 3 90 cm Seria A KUCE
  • 1x 4 A//Trening nr 4 90 cm Seria A KUCE Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 11 A//Trening nr 11 90 cm Seria A KUCE
  • 1x 12 A//Trening nr 12 90 cm Seria A KUCE Z oceną stylu jeźdżca
13 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 19:57:03
2020-05-18 19:30:20
Anita Szafrańska LEON
  • 2x 9 B//Trening nr 9 60 cm Seria B DK
12 ENTRY ACCEPTED 2020-05-19 19:26:50
2020-05-18 16:47:49
Konstancja Cecylia Bohdanowicz LANDO AA
  • 1x 3 B//Trening nr 3 90 cm Seria B DK
  • 1x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
11 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 20:00:57
2020-05-18 16:45:16
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA
  • 2x 2 B//Trening nr 2 70/80 cm Sera B DK
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 09:54:25
2020-05-18 09:37:48
Klaudia Fabicka CORDALESS
  • 1x 5 B//Trening nr 5 100 cm Seria B DK
  • 1x 6 B//Trening nr 6 110 cm Seria B DK
9 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 20:01:14
2020-05-18 09:36:29
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 1 A//Trening nr 1 60 cm Seria A KUCE
  • 1x 2 A//Trening nr 2 70/80 cm Sera A KUCE
8 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 06:10:59
2020-05-18 08:51:29
Julia Bartkowska LEON
  • 2x 9 B//Trening nr 9 60 cm Seria B DK
7 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:38:19
2020-05-18 07:33:01
Natalia Główczak FOCUS
  • 2x 10 B//Trening nr 10 70/80 cm Sera B DK
6 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:32:24
2020-05-18 07:32:24
Natalia Główczak BONUS
  • 2x 9 B//Trening nr 9 60 cm Seria B DK
5 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 04:58:40
2020-05-17 22:01:53
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
  • 1x 16 B//Trening nr 16 130 cm Seria B DK
4 ENTRY ACCEPTED 2020-05-21 04:58:44
2020-05-17 22:01:00
Zuzanna Werelich BELLA
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
  • 1x 15 B//Trening nr 15 120 cm Seria B DK
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 09:19:52
2020-05-17 19:13:18
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 2x 9 A//Trening nr 9 60 cm Seria A KUCE
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 06:16:58
2020-05-17 17:47:13
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 14 A//Trening nr 14 110 cm Seria A KUCE
  • 1x 15 A//Trening nr 15 120 cm Seria A KUCE
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-22 19:49:33
2020-05-17 17:46:55
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 12 B//Trening nr 12 95 cm Seria B DK Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 14 B//Trening nr 14 110 cm Seria B DK
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Bartkowska Julia KJ Szafran
2008 (JM.)
4. Bogucka Natalia Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
O056247
5. Bohdanowicz Konstancja Cecylia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
6. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
7. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
8. Drzewiecka Natalia brak
2001 (MJ.)
brak
9. Duda Dorota nz (SKJ Legia Kozielska)
S
brak
10. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
11. Fabicka Kamila Bpk
2009 (Mł.)
Brak
12. Fabicka Klaudia KJ Aromer
S
O020779
13. Frydrych Emilia -
2008 (JM.)
-
14. Główczak Natalia KJ SZAFRAN
2004 (J.)
15. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
16. Grzegołowska Maja Stajnia PRM
2004 (J.)
brak
17. Hotkowska Wiktoria SKJ POTĘGA
2003 (J.)
brak
18. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
19. Krencik Julia Nz
S
Brak
20. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
brak
21. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (J.)
brak
22. Marzjan Julia ----
2006 (JM.)
brak
23. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (J.)
brak
24. Pałygiewicz Marlena Wrzosowa Stajnia
S
-
25. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
26. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
27. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
28. Poławski Janusz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O055592
29. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O038241
30. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
31. Roniewicz Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
brak
32. Sierakowska Kalina BPK
2011 (Mł.)
0
33. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
34. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
35. Szafrańska Anita KJ Szafran
2004 (J.)
36. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
37. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
38. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
39. Wiciejowski Tomasz Stajnia PRM
2002 (J.)
42823/20
40. Woźnica Anna Brak
S
Brak
41. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
42. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
43. Zając Diana Brak
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

AMERICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
Brak Brak
2.

29

ARGENTINA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: NN
M: NN
Brak
3.

22

ASESOR WLKP POL 2016 Ogier skarogniada/162 F: Eloquent
M: Asta
K029215 A0005905S
4.

4

BELLA HAN UKR 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
5.

9

BIANKO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
0 0
6.

35

BOLEK MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: 0
M: 0
Brak 0
7.

42

BOND KUC POL - Wałach skarogniada/kuc:135 F: nn
M: nn
- -
8.

6

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Miro
M: Belora
brak
9.

44

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
K021841
10.

27

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
11.

15

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
brak DE 421000119414
12.

18

CORBETT KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 0937379234294
13.

11

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
K026899 DE 473730543314
14.

3

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
15.

46

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada/168 F: Rubin
M: Drama
Brak Brak
16.

38

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 Wałach kara/kuc:115 F: Asior
M: Delama
brak 616 013 66 07448 15
17.

1

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
18.

48

EMOCJA S MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/168 F: Dalet
M: Emanancja
brak POL006580454607
19.

39

ENCIK OLD. POL 2007 Wałach gniada/166 F: NN
M: NN
brak brak
20.

24

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
21.

30

FLAUER TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach siwa/161 F: Wiedeń
M: Fraszka
brak 616 999 61 02421 09
22.

5

FOCUS PKSP POL 2006 Wałach gniada/170 F: CANTANIS
M: FUZJA
brak brak
23.

41

GANDO V SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Quintender
M: GotaV
x xx
24.

40

GEJZER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Amok
M: Galicja
brak 616006570115405
25.

23

GORDON WIELKOOOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Cugnot
M: Gondola
Brak 6160070661288813
26.

12

GRETA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/167 F: ---
M: ---
brak brak
27.

16

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
28.

21

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
K025979 007610116308
29.

25

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
30.

8

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
31.

10

LEON MAŁOPOLSKA POL .2003 Wałach kasztanowata/.167 F: .Bonaparte
M: .Lawina
brak brak
32.

43

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
33.

7

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
Brak 616013590109311
34.

20

MIGOTKA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz gniada/164 F:
M:
35.

2

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
36.

45

N-CONNIE OF HERITAGE BWP POL 2013 Klacz siwa/x F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 xxx
37.

28

NETIA WIELKOPOLSKA POL 2002 Klacz gniada/- F: Alamos
M: Nadzieja
brak 616007660394602
38.

33

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/168 F: Neo
M: Natura
K010977 POL009661132206
39.

26

OZZI HUCUŁ POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
brak
40.

36

PLEYBOY MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
Brak
41.

37

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
K024227 POL013570279306
42.

13

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton / Corrado
M: Chimene D'Avril / Alma
K017635 04 711 233 T
43.

19

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
44.

17

SOUL HANOWER POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
45.

31

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
Brak
46.

34

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
K018661
47.

14

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
48.

47

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2020-05-24
2020-05-24
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (2)
2020-05-24
2020-05-24
2020-05-24
Bartkowska Julia
KJ Szafran
LEON (10)
2020-05-24
2020-05-24
Bogucka Natalia
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MIGOTKA (20)
2020-05-24
2020-05-24
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
BPK (MAZ)
2020-05-23
2020-05-23
GRETA (12)
2020-05-23
2020-05-23
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-05-24
2020-05-24
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (21)
2020-05-23
Drzewiecka Natalia
brak
NETIA (28)
2020-05-24
2020-05-24
Duda Dorota
nz (SKJ Legia Kozielska)
2020-05-24
2020-05-24
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
L-FABIA (25)
2020-05-23
2020-05-23
Fabicka Kamila
Bpk
2020-05-23
2020-05-23
Fabicka Klaudia
KJ Aromer
2020-05-23
2020-05-23
Frydrych Emilia
-
BOND (42)
2020-05-23
2020-05-23
Główczak Natalia
KJ SZAFRAN
FOCUS (5)
2020-05-24
2020-05-24
BONUS (6)
2020-05-24
2020-05-24
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2020-05-23
2020-05-23
Grzegołowska Maja
Stajnia PRM
GEJZER (40)
2020-05-24
2020-05-24
Hotkowska Wiktoria
SKJ POTĘGA
ENZO (24)
2020-05-23
2020-05-23
Kaczmarczyk Hanna
KJ
ENCIK (39)
2020-05-23
2020-05-23
Krencik Julia
Nz
BOLEK (35)
2020-05-24
2020-05-24
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2020-05-24
2020-05-24
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (31)
2020-05-23
2020-05-23
Marzjan Julia
----
FLAUER (30)
2020-05-24
2020-05-24
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2020-05-23
2020-05-23
Pałygiewicz Marlena
Wrzosowa Stajnia
2020-05-23
2020-05-23
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
GANDO V (41)
2020-05-24
2020-05-24
CALIPSO (44)
2020-05-24
2020-05-24
2020-05-23
2020-05-23
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (17)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Poławski Janusz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
ASESOR (22)
2020-05-23
Przybysz Klaudia
KJ Wiktorowo
CORBETT (18)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (19)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Roniewicz Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
PSOTKA (37)
2020-05-24
2020-05-24
Sierakowska Kalina
BPK
BIANKO (9)
2020-05-24
2020-05-24
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
WENUS (14)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Szafrańska Anita
KJ Szafran
LEON (10)
2020-05-24
2020-05-24
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (36)
2020-05-24
2020-05-24
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2020-05-24
2020-05-24
BELLA (4)
2020-05-24
2020-05-24
Wesołowska Aniela
KJ Wiktorowo
TUTSI (34)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
2020-05-24
Wiciejowski Tomasz
Stajnia PRM
2020-05-24
2020-05-24
Woźnica Anna
Brak
GORDON (23)
2020-05-23
2020-05-23
Ząbek Aleksandra
Klub Jeździecki Wiktorowo
OZZI (26)
2020-05-23
2020-05-23
Ząbek Aleksandra
KJ Wiktorowo
WICHER (47)
2020-05-23
2020-05-23
2020-05-24
2020-05-24
Zając Diana
Brak
2020-05-23
2020-05-23

Number of Riders: 43

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl