Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody
Hipodrom KJ Kielce, 19-21 czerwca 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:24:21
2020-06-18 18:06:03
Oliwia Molenda RUSŁANA
  • 2x T7/70 cm/Konkurs T7 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:24:12
2020-06-18 17:54:58
Gabriela Niewadzi SANTOP
  • 2x T6/60 cm/Konkurs T6 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/60 cm/Konkurs T10 - 60 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T11/70 cm/Konkurs T11 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:24:00
2020-06-18 17:49:59
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T7/70 cm/Konkurs T7 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T8/80 cm/Konkurs T8 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T12/80 cm/Konkurs T12 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/90 cm/Konkurs nr 11 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 20:38:20
2020-06-17 20:37:57
Wojciech Ciepliński ATTILA
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:23:48
2020-06-17 19:43:28
Natalia Nowek ESTERA
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:51:20
2020-06-17 19:02:10
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/90 cm/Konkurs nr 11 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Seria B/L/Konkurs nr 12 - kl. L zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:51:45
2020-06-17 15:50:45
Weronika Sobura RÓŻA
  • 2x T5/50 cm/Konkurs T5 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/50 cm/Konkurs T9 - 50 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T10/60 cm/Konkurs T10 - 60 cm zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:52:00
2020-06-16 18:01:23
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x T4/80 cm/Konkurs T4 -80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 07:46:01
2020-06-16 07:32:26
Julia Wójcik LEXUS
  • 2x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:33:09
2020-06-15 11:27:09
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:35:17
2020-06-15 11:24:20
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:21
2020-06-15 08:48:14
Katarzyna Zamojska OLIMPIA
  • 2x T8/80 cm/Konkurs T8 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:56
2020-06-15 08:46:55
Julia Błaszczyk AMBROZJA
  • 1x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:45:39
2020-06-15 08:45:30
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x T1/50 cm/Konkurs T1 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/60 cm/Konkurs T2 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:44:45
2020-06-15 08:44:37
Irena Bigaj RAMINA
  • 2x T4/80 cm/Konkurs T4 -80 cm z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:44:36
2020-06-15 08:43:09
Irena Bigaj MELA
  • 1x T2/60 cm/Konkurs T2 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/70 cm/Konkurs T3 - 70 cm z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 04:05:03
2020-06-14 21:41:56
Julia Tutaj DE MARCO
  • 1x T8/80 cm/Konkurs T8 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:23:13
2020-06-14 20:55:49
Maja Bator ZORRO
  • 1x T1/50 cm/Konkurs T1 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/60 cm/Konkurs T2 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/60 cm/Konkurs T6 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/70 cm/Konkurs T7 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T10/60 cm/Konkurs T10 - 60 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T11/70 cm/Konkurs T11 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:01:00
2020-06-14 15:42:00
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:23:43
2020-06-14 00:34:28
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9 - kl. N zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 19:34:36
2020-06-13 18:20:32
Zuzanna Niziałek GROM
  • 1x T1/50 cm/Konkurs T1 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/60 cm/Konkurs T2 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/60 cm/Konkurs T6 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/70 cm/Konkurs T7 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T10/60 cm/Konkurs T10 - 60 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T11/70 cm/Konkurs T11 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 06:24:21
2020-06-11 20:50:45
Małgorzata Steckiewicz SALLY CARRERA
  • 2x T1/50 cm/Konkurs T1 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/50 cm/Konkurs T5 - 50 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/60 cm/Konkurs T6 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/50 cm/Konkurs T9 - 50 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T10/60 cm/Konkurs T10 - 60 cm zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 09:19:10
2020-06-11 17:55:16
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 2x T3/70 cm/Konkurs T3 - 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/80 cm/Konkurs T4 -80 cm z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:23:23
2020-06-11 17:54:31
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8 - kl. P zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:22:16
2020-06-10 19:08:11
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/90 cm/Konkurs nr 11 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Seria B/L/Konkurs nr 12 - kl. L zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 20:38:21
2020-06-10 17:18:15
Kaja Klepacz ARIKA
  • 1x T2/60 cm/Konkurs T2 - 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/70 cm/Konkurs T3 - 70 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/70 cm/Konkurs T7 - 70 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T8/80 cm/Konkurs T8 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x T12/80 cm/Konkurs T12 - 80 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/90 cm/Konkurs nr 11 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 19:52:04
2020-06-07 17:48:42
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 1x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/90 cm/Konkurs nr 11 - kl. LL 90 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Seria B/L/Konkurs nr 12 - kl. L zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 11:55:36
2020-06-04 08:06:50
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 - kl. N zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 11:55:47
2020-06-04 08:06:36
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 - kl. N zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 11:56:07
2020-06-04 08:05:58
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 1x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/Konkurs nr 2 - kl. L zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:52:04
2020-06-02 22:37:25
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 1/90 cm/Konkurs nr 1 - kl. LL 90 cm z trafieniem w normę czasu
3 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-13 19:35:16
2020-06-02 22:36:43
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7 - kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12 Seria B/L/Konkurs nr 12 - kl. L zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 07:12:53
2020-05-31 20:39:51
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 - kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9 - kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs nr 13 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs nr 14 - kl. N zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:22:45
2020-05-31 20:39:00
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 3/P/Konkurs nr 3 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Konkurs nr 4 - kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9 - kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs nr 13 - kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs nr 14 - kl. N zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bator Maja KS Stangret
2009 (Mł.)
O057369
2. Bednarska Julia KS Stangret
3. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
4. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
brak
5. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
6. Błaszczyk Julia KS Faruk
O047077
7. Ciepliński Wojciech KKJ FULLMET
S
O025368
8. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
9. Gruszka Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
10. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
11. Klepacz Kaja Kraina Koni Bałtów
2004 (J.)
brak
12. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
13. Kwiecień Amelia KKJ FULLMET
2007 (JM.)
O052618
14. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
O041750
15. Marczewska Wiktoria KKJ FULLMET
16. Mikutel Sylwia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O043045
17. Molenda Oliwia KS Stangret Kielce
2005 (JM.)
O052904
18. Niewadzi Gabriela KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
19. Niziałek Zuzanna KRAINA KONI BAŁTÓW
2009 (Mł.)
BRAK
20. Nowek Natalia KKJ Fullmet
2003 (J.)
O027453
21. Rudzka Paulina KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O026694
22. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
23. Sobura Weronika Kielecki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O054430
24. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
25. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
26. Steckiewicz Małgorzata brak
2011 (Mł.)
O059109
27. Szrajer Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
O002361
28. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
29. Tutaj Julia Ośrodek jeździecki Bilcza
2000 (MJ.)
Brak
30. Wisowska Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O041699
brak
31. Wójcik Julia KKJ FULLMET
2002 (J.)
O041700
32. Zamojska Katarzyna KS Faruk
S
brak
33. Zelek Tomasz KKJ FULLMET
S
O004072
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
K024969
2.

19

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
3.

14

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
brak 616009550066511
4.

15

ARIKA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/167 F: Luis
M: Arizona
brak 616 006 55 01894 09
5.

10

ARTEMIDA MŁP POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona / Rahman
K011643 -
6.

37

ATTILA OLD DEU 2004 Wałach kasztanowata F: Charity
M: Carthella
K025923
7.

13

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
8.

9

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
K013477
9.

22

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
10.

6

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
11.

11

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
K016118 K016118 DE456570094109
12.

24

DE MARCO Szlachtna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
brak 12431
13.

12

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
K017993 616 009 54 00689 09
14.

2

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: MESSENGER
M: EMARILLA
K025986 616009580271514
15.

39

ESCARDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
K020011 616006590149111
16.

34

ESTERA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulisses
M: Ehrendame
K017262
17.

21

GROM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 wałach kasztanowata/170 F: ARIZONA
M: GAMMARA
BRAK 616009611227601
18.

41

HILON F:
M:
19.

3

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Imequyl
M: Hurganda / Barnaba
K024439 616 009 55 00008 13
20.

33

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
21.

23

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
22.

4

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
K020690 DE421000544910
23.

31

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L / Player
K026032
24.

32

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357
25.

35

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
26.

8

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
27.

26

MELA SP POL 2014 Klacz gniada/kuc:128 F: x
M: x
x x
28.

5

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
29.

30

OLIMPIA SP POL x klacz gniada/x F: x
M: x
x x
30.

18

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
K018032 DE441411201910 104TX13
31.

27

RAMINA SP POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:135 F: x
M: x
brak x
32.

36

RÓŻA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
K025095
33.

40

RUSŁANA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/mk:150 F: Jk
M: Jw
Brak POL
34.

16

SALLY CARRERA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:119 F: Rumcajs z Sadyby
M: Telimena
K026238
35.

28

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
36.

38

SANTOP MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Top Gun
M: Santa Clara
Brak 616006550189509
37.

7

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI PKSP POL 2016 Wałach siwa/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: SYMPATIA
K029278 616009570080016
38.

42

SULIWAN F:
M:
39.

20

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
40.

25

ZORRO NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
K028555
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bator Maja
KS Stangret
2020-06-21
3
ZORRO (25)
2020-06-19
2
2020-06-19
7
2020-06-20
2
2020-06-20
3
2020-06-21
2020-06-21
4
Bednarska Julia
KS Stangret
SULIWAN (42)
2020-06-21
5
2020-06-21
4
Bielnik Nikola
KKJ FULLMET
QUITE (18)
2020-06-19
6
2020-06-19
4
2020-06-20
8
2020-06-20
5
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (28)
2020-06-19
3
2020-06-19
2
2020-06-20
3
2020-06-20
4
2020-06-21
2
2020-06-21
2
Bigaj Irena
KS FARUK
MELA (26)
2020-06-19
3
2020-06-19
1
2020-06-20
2020-06-20
8
2020-06-21
2020-06-21
1
RAMINA (27)
2020-06-19
4
2020-06-19
3
2020-06-20
1
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
6
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2020-06-19
7
2020-06-19
1
2020-06-20
1
2020-06-20
1
Ciepliński Wojciech
KKJ FULLMET
ATTILA (37)
2020-06-19
2020-06-19
2020-06-20
3
2020-06-20
7
2020-06-21
4
2020-06-21
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2020-06-20
4
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
2
Gruszka Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
ARENA (14)
2020-06-19
4
2020-06-19
4
2020-06-20
4
2020-06-20
6
2020-06-21
4
2020-06-21
3
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2020-06-19
3
2020-06-19
1
2020-06-20
3
2020-06-20
2
Klepacz Kaja
Kraina Koni Bałtów
ARIKA (15)
2020-06-20
5
2020-06-19
5
2020-06-19
2
2020-06-20
2
2020-06-21
7
2020-06-21
4
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2020-06-19
1
2020-06-19
5
2020-06-20
2
2020-06-20
2020-06-21
2
2020-06-21
3
Kwiecień Amelia
KKJ FULLMET
JAGODA (33)
2020-06-19
1
2020-06-19
2
2020-06-20
3
2020-06-20
2020-06-21
5
2020-06-21
1
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2020-06-20
Marczewska Wiktoria
KKJ FULLMET
HILON (41)
2020-06-19
6
2020-06-19
1
2020-06-20
5
2020-06-20
5
Mikutel Sylwia
KS Stangret Kielce
ESCARDO (39)
2020-06-20
6
2020-06-20
4
2020-06-21
2
2020-06-21
3
Molenda Oliwia
KS Stangret Kielce
2020-06-20
7
2020-06-20
2020-06-21
2
2020-06-21
1
Niewadzi Gabriela
KS Stangret Kielce
SANTOP (38)
2020-06-20
6
2020-06-20
3
2020-06-21
6
2020-06-21
Niziałek Zuzanna
KRAINA KONI BAŁTÓW
GROM (21)
2020-06-19
4
2020-06-19
4
2020-06-20
1
2020-06-20
1
2020-06-21
1
2020-06-21
3
Nowek Natalia
KKJ Fullmet
ESTERA (34)
2020-06-19
8
2020-06-19
5
2020-06-20
7
2020-06-20
6
2020-06-21
2
2020-06-21
4
Rudzka Paulina
KKJ Kielce
2020-06-20
1
2020-06-20
4
2020-06-21
2
2020-06-21
1
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (20)
2020-06-20
9
2020-06-20
8
2020-06-21
3
2020-06-21
5
Sobura Weronika
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (36)
2020-06-20
2
2020-06-20
1
2020-06-21
2020-06-21
1
2020-06-19
2020-06-19
1
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (35)
2020-06-19
3
2020-06-19
2
2020-06-20
5
2020-06-21
2
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
2020-06-19
4
2020-06-21
2
2020-06-19
2
2020-06-21
2020-06-19
2
2020-06-19
2020-06-21
4
2020-06-21
Steckiewicz Małgorzata
brak
2020-06-19
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
4
Szrajer Anna
Kielecki Klub Jeździecki
EMAELA (2)
2020-06-19
2020-06-19
2
2020-06-19
3
2020-06-20
1
2020-06-20
4
2020-06-21
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-06-19
3
2020-06-19
4
2020-06-20
4
2020-06-20
2
2020-06-21
2020-06-21
3
Tutaj Julia
Ośrodek jeździecki Bilcza
2020-06-20
3
2020-06-20
6
2020-06-21
1
2020-06-21
Wisowska Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2020-06-19
6
2020-06-19
3
2020-06-20
5
2020-06-20
2
2020-06-21
5
2020-06-21
1
Wójcik Julia
KKJ FULLMET
LEXUS (32)
2020-06-19
7
2020-06-19
2020-06-20
10
2020-06-20
Zamojska Katarzyna
KS Faruk
OLIMPIA (30)
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-21
5
2020-06-21
Zelek Tomasz
KKJ FULLMET
LEGROS (31)
2020-06-19
5
2020-06-19
1
2020-06-20
2
2020-06-20
3
2020-06-21
1
2020-06-21
3

Number of Riders: 33

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl