Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO - B1* oraz ZR-B
Leśna Wola Stadnina Koni, 30.07-02.08,2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
243 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 18:45:57
2020-07-30 16:34:24
Gaja Raszewska I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:26
2020-07-29 14:53:19
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 5/N/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:29
2020-07-29 14:52:39
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:32:16
2020-07-29 08:08:44
Wiktoria Klimasz BABY LOVE
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:22:35
2020-07-24 23:02:12
Michał Tyszko COCORICO
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
238 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:22:43
2020-07-24 22:57:37
Michał Tyszko CORIANDER VAN'T OZERHOF
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
237 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:22:52
2020-07-24 22:56:49
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
236 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:22:59
2020-07-24 22:56:07
Michał Tyszko DIANA
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
235 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:23:08
2020-07-24 22:55:16
Michał Tyszko DAVINCI
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 4/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
234 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:28:22
2020-07-24 15:50:32
Dominika Poliwoda SCYTIA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
233 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:23:17
2020-07-24 11:26:33
Mikołaj Barański ISABEAU
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
232 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:26:46
2020-07-24 11:03:17
Michał Sobczak CREDO
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:23:24
2020-07-23 22:15:35
Natalia Magierło LABRADOR
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 20:32:05
2020-07-23 18:29:09
Michał Ziębicki IGOR E
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:09:35
2020-07-23 07:06:52
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:09:00
2020-07-22 14:59:31
Małgorzata Jaworska RAINBOW DASH
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
227 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:24:48
2020-07-22 12:43:10
Michał Sobczak CREDO
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
226 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 15:41:40
2020-07-22 10:16:18
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
225 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:58:13
2020-07-21 18:11:00
Oliwia Płatek ELLE DARCO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
224 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:58:36
2020-07-21 18:10:21
Oliwia Płatek FERRALINE
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
223 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:58:52
2020-07-21 18:07:58
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
222 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:27:07
2020-07-21 09:16:15
Magdalena Kłuś COMIENZO
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:01:26
2020-07-20 21:56:34
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:01:49
2020-07-20 18:32:23
Małgorzata Jemioło CERA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
219 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:01:59
2020-07-20 18:32:17
Katarzyna Sieroń MAJOR
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
218 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:02:16
2020-07-20 18:31:27
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
217 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:23:40
2020-07-20 14:15:01
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:28:18
2020-07-20 09:30:09
Nadia Moskała FIRST
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:01:45
2020-07-19 22:05:54
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:01:57
2020-07-19 22:05:16
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:55:06
2020-07-19 19:22:37
Agnieszka Kiewrel TROK-K
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
212 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:55:16
2020-07-19 19:21:55
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
211 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:55:08
2020-07-19 15:29:25
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:00:34
2020-07-19 15:29:05
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:00:50
2020-07-19 15:28:36
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:55:26
2020-07-19 11:27:41
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:55:55
2020-07-19 11:27:21
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:24:31
2020-07-18 13:28:51
Jakub Ochoński LADA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:23:38
2020-07-17 18:17:53
Damian Ostręga KEY TO FORTUNA
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
204 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:23:48
2020-07-17 18:17:19
Damian Ostręga DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
203 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 20:32:25
2020-07-17 00:03:09
Beata Majer DELLA ROSA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
202 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 20:32:31
2020-07-16 20:16:15
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:59:59
2020-07-16 18:33:14
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
200 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:49:49
2020-07-16 16:48:28
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 5/N/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:50:02
2020-07-16 16:47:50
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 5/N/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:51:43
2020-07-16 15:00:57
Zuzanna Głowiak BABILONIA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:19:52
2020-07-16 08:46:14
Eliza Kalukin FREZJA
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:25:28
2020-07-15 22:27:35
Klaudia Czwórnóg CANOLATO
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 2x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:42:23
2020-07-15 19:05:49
Łukasz Koza DON VITO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
194 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:42:37
2020-07-15 19:05:25
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/CC/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:42:48
2020-07-15 19:00:35
Łukasz Koza Q7 (SIEBEN)
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
192 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:43:05
2020-07-15 19:00:09
Łukasz Koza MESSI S
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:43:09
2020-07-15 18:58:38
Łukasz Koza CASSALCENTO PS
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
190 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:00:10
2020-07-15 18:37:02
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
189 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 14:00:56
2020-07-15 18:36:46
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
188 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 15:32:57
2020-07-15 13:34:49
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:20:55
2020-07-15 11:09:21
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:05:46
2020-07-15 09:41:37
Michał Ziębicki HEARTBREAKER 5
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:05:56
2020-07-15 09:40:12
Michał Ziębicki LIGHTNING
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:06:07
2020-07-15 09:39:35
Anna Szary-Ziębicka HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
183 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:06:19
2020-07-15 09:37:56
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:06:30
2020-07-15 09:36:40
Anna Szary-Ziębicka LUCIANO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:02:36
2020-07-15 08:23:59
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:16
2020-07-14 22:43:47
Mateusz Tyszko GI- GI STAR
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:24
2020-07-14 22:42:59
Mateusz Tyszko BIG MAL
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:32
2020-07-14 22:42:18
Mateusz Tyszko DEXTER
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:40
2020-07-14 22:41:38
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:49
2020-07-14 22:40:53
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:51:55
2020-07-14 22:39:49
Mateusz Tyszko ATTACHANT
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:52:04
2020-07-14 22:39:15
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:03:38
2020-07-14 22:20:13
Hubert Kostrzewski KIMBERLEY HIPPICA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:08:20
2020-07-14 22:16:12
Hubert Kostrzewski CAPPUCCINO HIPPICA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:10:50
2020-07-14 22:15:29
Zbigniew Kostrzewski KISMET HIPPICA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:11:17
2020-07-14 22:14:28
Zbigniew Kostrzewski KASHMIR HIPPICA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:08:17
2020-07-14 22:13:51
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:07:50
2020-07-14 22:13:03
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 18:07:54
2020-07-14 22:12:31
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:22:44
2020-07-14 20:58:27
Julia Czuczeło CURT COBAIN
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:32:40
2020-07-14 18:30:23
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:56:47
2020-07-14 18:28:48
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:53:26
2020-07-14 18:21:20
Łucja Majka WIWIANA
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:56:47
2020-07-14 18:20:39
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:27:50
2020-07-14 17:02:29
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:27:40
2020-07-14 17:01:51
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:27:26
2020-07-14 17:01:14
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:27:16
2020-07-14 17:00:40
Paweł Kaliciński BALOU DEJA VU
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:35:24
2020-07-14 16:54:16
Ewa Mirosław FARYS P
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:05:43
2020-07-14 14:33:41
Karolina Nowak BOND BEJ
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:05:49
2020-07-14 14:31:59
Aleksandra Matuła CLINTERO
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:58:56
2020-07-14 13:19:47
Roxana Gajdzik GADIA
  • 2x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 2x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:44:56
2020-07-14 11:55:01
Dorota Korek CLARK
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 18:06:05
2020-07-14 09:29:38
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:57:01
2020-07-14 07:39:01
Aleksandra Ryt URICELLO
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:59:01
2020-07-14 07:38:31
Aleksandra Ryt BIMBER BOY
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:59:06
2020-07-14 07:37:37
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:58:26
2020-07-13 21:35:29
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:58:13
2020-07-13 21:33:32
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:57:56
2020-07-13 21:32:04
Magda Kamińska WHISKY
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:57:17
2020-07-13 21:28:27
Joanna Marciniak DARK PEARL "M"
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Finał RMK 5-latki - z oceną stylu konia
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:57:23
2020-07-13 21:27:59
Joanna Marciniak DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Finał RMK 5-latki - z oceną stylu konia
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:57:27
2020-07-13 21:21:49
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 08:09:18
2020-07-13 21:17:21
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:02:15
2020-07-13 21:16:44
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:58:49
2020-07-13 21:16:21
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:00
2020-07-13 21:15:49
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:14
2020-07-13 21:15:18
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:26
2020-07-13 21:14:49
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:36
2020-07-13 21:14:21
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:45
2020-07-13 21:13:55
Magda Kamińska LONDON BLUE PS
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:59:56
2020-07-13 21:13:30
Magda Kamińska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:00:06
2020-07-13 21:13:01
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:00:17
2020-07-13 21:12:34
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:59:13
2020-07-13 19:58:45
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 15:40:46
2020-07-13 19:58:16
Damian Ostręga COCO BOMB
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:58:43
2020-07-13 19:57:17
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:00:53
2020-07-13 19:25:27
Jagoda Data GRANDIOS
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:21:28
2020-07-13 19:02:15
Maja Fajfur WILD BOY
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:23:15
2020-07-13 19:01:06
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:20:18
2020-07-13 17:36:49
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:20:30
2020-07-13 17:15:31
Małgorzata Jemioło AURA-M
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:20:38
2020-07-13 17:09:16
Maja Popiół VITAMINE DW Z
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:20:44
2020-07-13 17:08:20
Maja Popiół FERRERA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 16:07:02
2020-07-13 16:46:23
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:20:53
2020-07-13 16:45:52
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:31
2020-07-13 16:40:14
Jarosław Koziarowski IXELLE DE FREMIS
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:21:00
2020-07-13 16:39:37
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:21:08
2020-07-13 16:38:56
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:14
2020-07-13 14:41:38
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:23
2020-07-13 10:10:44
Dominika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:31
2020-07-13 10:10:04
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:40
2020-07-13 09:11:24
Sławomir Szlachta VALENCIA VOLO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:46
2020-07-13 09:10:55
Sławomir Szlachta KLETCHER
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:09:54
2020-07-13 09:10:23
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:10:01
2020-07-13 09:09:47
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:10:08
2020-07-13 09:09:15
Sławomir Szlachta GAVI
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:23:54
2020-07-13 08:50:14
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:23:46
2020-07-13 08:49:45
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:23:26
2020-07-13 08:49:08
Anna Pęciak BAKKOMA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:23:36
2020-07-12 22:10:43
Nina Tabor BASALINO FS
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:19:45
2020-07-12 22:05:42
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 2x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:30:19
2020-07-12 20:24:35
Joanna Pomiankowska JODYSIENNE
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 16:24:19
2020-07-12 19:30:07
Kamila Piórkowska ROSA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:04:23
2020-07-12 18:22:14
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 17:55:43
2020-07-12 18:21:14
Marcelina Lech CAVALDOS
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:28:19
2020-07-12 17:48:19
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:28:24
2020-07-12 17:46:26
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:28:29
2020-07-12 17:45:57
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:28:34
2020-07-12 17:45:26
Grzegorz Nowak CLEMENS
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:28:39
2020-07-12 17:45:05
Grzegorz Nowak CASTEL
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:23:58
2020-07-12 14:05:34
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:52:59
2020-07-12 12:12:25
Izabela Grochowina HAWKEYE Z
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:53:12
2020-07-12 12:12:09
Izabela Grochowina CARTIER
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:53:06
2020-07-12 12:11:49
Izabela Grochowina ALLEGRO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 16:53:15
2020-07-12 12:11:31
Izabela Grochowina A-VIVALDI
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:35:38
2020-07-11 20:51:09
Kacper Niewiadomski CATAMARA'N
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/CC/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:35:44
2020-07-11 20:50:47
Jagoda Niewiadomska ORCHIDEA
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:35:51
2020-07-11 20:50:27
Kacper Niewiadomski CAIERO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:35:54
2020-07-11 20:50:05
Kacper Niewiadomski CATINA BLUE FG
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:35:58
2020-07-11 20:49:44
Jagoda Niewiadomska LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:36:01
2020-07-11 20:49:14
Jagoda Niewiadomska SEPTEMBER HIT
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 4/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 8/N/Finał RMK 5-latki - z oceną stylu konia
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:36:15
2020-07-11 19:46:59
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:36:29
2020-07-11 19:44:11
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:36:35
2020-07-11 19:43:08
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:37:22
2020-07-11 19:41:31
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:04:40
2020-07-11 19:40:47
Alicja Jóźwiak SYLVIAN RK
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:37:26
2020-07-11 19:40:08
Aleksandra Hilbrycht GASMIN
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 11:37:31
2020-07-11 19:39:26
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:57:54
2020-07-11 17:57:10
Bartosz Groele GABBANA STH
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:57:58
2020-07-11 17:56:36
Ewa Walas ADELANO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:57:56
2020-07-11 17:56:06
Nikola Gburyk COCO LADY
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 08:03:26
2020-07-11 17:55:42
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:00
2020-07-11 17:54:45
Maria Chwała BERGIL
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:06
2020-07-11 17:54:19
Olga Janas EL NINO
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:04
2020-07-11 17:53:33
Tomasz Plewa GIORGI ARMANI KG
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:11
2020-07-11 17:51:34
Tomasz Plewa SENQUEST
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:12
2020-07-11 17:51:02
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:19
2020-07-11 17:50:24
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:58:18
2020-07-11 17:49:50
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:11:19
2020-07-11 16:17:40
Roksana Bugaj DURANO G
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:33
2020-07-11 14:48:44
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:35
2020-07-11 14:48:14
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:37
2020-07-11 14:47:43
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:06:38
2020-07-11 14:47:21
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 5/N/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:11:15
2020-07-11 11:17:55
Joanna Pomiankowska RAGNAR
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:11:02
2020-07-11 11:09:31
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:11:00
2020-07-10 23:59:58
Julia Lew JULLY BEL
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 20:25:28
2020-07-10 22:22:33
Natalia Kościelniak DELONG STAR RUBY
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 20:24:50
2020-07-10 22:16:38
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:25
2020-07-10 22:02:06
Joanna Pomiankowska JULINKA
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:14
2020-07-10 21:48:54
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:13
2020-07-10 21:45:41
Olga Skrobacz QUINCY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:12
2020-07-10 21:44:24
Olga Skrobacz ORIDA-M
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:05
2020-07-10 21:44:09
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:10:03
2020-07-10 21:31:49
Izabela Strojny SILVIA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:57
2020-07-10 21:31:28
Natalia Koziarowska FILOUGRAMA
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:53
2020-07-10 21:29:27
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:47
2020-07-10 21:29:09
Paulina Załubska FEMPIRE G
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:42
2020-07-10 20:01:16
Krzysztof Leśniak CHACCO G
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:32
2020-07-10 19:56:16
Krzysztof Leśniak JEDI G
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:27
2020-07-10 19:53:21
Krzysztof Leśniak DIARADOS 7
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:23
2020-07-10 18:54:48
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:17
2020-07-10 17:19:40
Maciej Mączka CAMARO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:12
2020-07-10 17:19:06
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:07
2020-07-10 16:04:26
Joanna Pomiankowska KENIUS RV
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:09:01
2020-07-10 16:04:00
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:08:58
2020-07-10 16:03:23
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:08:53
2020-07-10 15:00:03
Joanna Korabik BAFRA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:08:41
2020-07-10 09:32:25
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:08:38
2020-07-10 09:32:07
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 1x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 16:12:07
2020-07-10 09:31:43
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:08:29
2020-07-10 09:31:11
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:25:33
2020-07-10 08:24:50
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:25:37
2020-07-10 08:24:20
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 16:11:33
2020-07-09 22:16:38
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:07:44
2020-07-09 19:18:03
Piotr Rachwał CHACCO BOY 7
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:07:24
2020-07-09 17:20:56
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:07:20
2020-07-09 17:20:34
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:07:14
2020-07-09 17:20:07
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:06:54
2020-07-09 14:18:45
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:06:52
2020-07-09 14:18:20
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:26:05
2020-07-09 13:45:39
Joanna Wdaniec CASQUERA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/L/Konkurs nr 10 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:24:08
2020-07-09 13:34:27
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL/Konkurs nr 5 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9R/LL/Konkurs nr 9 ZR klasy LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 12:34:39
2020-07-09 12:00:39
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:28:26
2020-07-09 09:21:21
Wikoria Koza SUMIRA
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:28:35
2020-07-09 09:11:15
Iwona Feliksiewicz MISTERIA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/Konkurs nr 4 ZR RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/L/Konkurs nr 8 ZR Finał RMK 4 - latki 100 cm - z oceną stylu konia
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:29:11
2020-07-09 07:47:10
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:29:14
2020-07-09 00:40:30
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6R/L/Konkurs nr 6 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/P/Konkurs nr 11 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:29:18
2020-07-09 00:40:07
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:29:21
2020-07-08 23:10:51
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/Konkurs nr 7 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:29:25
2020-07-08 23:09:50
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/C/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:26:59
2020-07-08 22:16:38
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 09:32:27
2020-07-08 20:53:11
Inga Radwańska LAND FEAR
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:12
2020-07-08 20:52:43
Zofia Litwin GRATKA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:35:24
2020-07-08 20:52:15
Oliwia Bieda BEGONIA
  • 2x 1R/LL/Konkurs nr 1 ZR klasy LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:12
2020-07-08 20:51:42
Anna Gorczyńska SAWANA
  • 2x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:12
2020-07-08 20:51:02
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 16:04:38
2020-07-08 20:50:22
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:53
2020-07-08 20:49:41
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:48
2020-07-08 20:48:58
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:44
2020-07-08 20:10:33
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 3R/P/Konkurs nr 3 ZR klasy P - 110 cm zwykły, art.238.2.1.
  • 1x 6/N1/RMK 6-latki - z oceną stylu konia
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:38
2020-07-08 20:10:08
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 1/C/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:47:33
2020-07-08 20:09:45
Łukasz Wysocki HARAGORN
  • 1x 2R/L/Konkurs nr 2 ZR klasy L - 100 cm zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/P1/RMK 5-latki - z oceną stylu konia
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 10:33:20
2020-07-08 18:20:05
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
O011189
2. Barański Mikołaj TKJ Garbówek
2003 (J.)
O025801
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
4. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
5. Bieda Oliwia UKJ Lalin
2005 (JM.)
brak
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
7. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
8. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
9. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
10. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
11. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (JM.)
O056541
12. Chwostek Zuzanna BPK (PKA)
2000 (MJ.)
O034209
13. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
14. Czwórnóg Klaudia Krakowski KJK
S
O004941
15. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
16. Dąbrowska Julia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2001 (MJ.)
O038829
17. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
18. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
19. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
20. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
O042590
21. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
22. Fajfur Maja KJK ROMICO
O051218
23. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
24. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
25. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
26. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
27. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
28. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
29. Głowiak Zuzanna UKJ Boska Dolina
2001 (MJ.)
O038082
30. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2003 (J.)
O039732
31. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
32. Groele Bartosz brak
S
brak
33. Hilbrycht Aleksandra KJK ROMICO
O048015
34. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
35. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
36. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
37. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
38. Kaczmarzyk Zuzanna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O033831
39. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
40. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
brak
41. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
42. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
43. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
44. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
45. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
46. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
47. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
48. Klimczak Martyna St. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
49. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
50. Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
S
O049904
51. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
52. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
53. Korek Dorota Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
54. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
55. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
56. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
57. Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O002339
58. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
59. Kot Natalia BPK sl
2002 (J.)
O044046
60. Kowalewska Kamila
61. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
62. Koza Wikoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
63. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
64. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
65. Krasnowska Magdalena
66. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
67. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
68. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
69. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
70. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
71. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
72. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
73. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
74. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
75. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
76. Lew Julia Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2003 (J.)
O043310
77. Litwin Zofia UKJ Lalin
2006 (JM.)
brak
78. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
79. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
80. Magierło Natalia bpk
2001 (MJ.)
O021345
81. Majer Beata Kj Profit
S
O003580
82. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
83. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
84. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
85. Marciniak Joanna Klub Jeździecki Metpol
S
O006281
86. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
87. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
88. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
89. Mroczka Piotr JKS Pogórze
S
O025333
90. Najdzionek Maja WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
O046343
91. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
92. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
93. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
94. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
95. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
96. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
97. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
98. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
99. Pekaniec Józef niezrzeszony
brak
100. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
101. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
102. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
103. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
104. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
105. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
106. Polit Andzelika
107. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
108. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
109. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
110. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
111. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
112. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
113. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
brak
114. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
115. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
116. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
117. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
118. Sieroń Katarzyna KJ Leśna Wola
S
-
119. Sijka Olivia KKJ Kielce
120. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O029117
121. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
122. Skrzypiec Agata KJ Trachy Gliwice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
123. Sobczak Michał St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O052601
124. Sobczak Michał SKS KJK SZARY Michałowice
2004 (J.)
O052601
125. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
126. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
127. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
128. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
129. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
130. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
131. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
132. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
133. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
134. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O034333
135. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
136. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
137. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
138. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
139. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
140. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
141. Wdaniec Joanna KJ Global Świętoszowice
S
O026042
142. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
143. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
144. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
145. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
146. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
147. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
148. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
149. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

311

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

154

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
K029447 616009630179313
3.

131

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
4.

242

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Almeria
K019846 616007610110409
5.

226

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: XXX
Brak Brak
6.

162

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
7.

92

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace/Arpeggio
K026735 616009661386414
8.

8

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
brak 616009580806108
9.

152

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
10.

245

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
11.

199

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
12.

126

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
13.

195

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/175 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
14.

297

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
K026119
15.

175

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
16.

215

ATTACHANT KWPN POL 2005 ogier ciemnogniada/166 F: TENERIFE VDL
M: KUNERA
K010269 528003200510643
17.

176

AURA-M SP POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P
M: Astra
K027522 616009690062814
18.

254

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
19.

65

BABILONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/173 F: Welstein
M: Baszta
K017437 009630158506
20.

314

BABY LOVE SP POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Nn
M: Nn
Brak Pol 999630441104
21.

103

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
22.

169

BAKKOMA SP POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Hippica Koh-I-Noir
M: Bakwarta
brak 616009540026015
23.

256

BALLANTINA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Bijou Be
M: Aky II
K023902 616009540065813
24.

204

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
25.

170

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
26.

4

BEGONIA SP POL - Klacz siwa/- F: --
M: --
brak --
27.

163

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
28.

132

BERGIL WLKP POL 2006 wałach gniada/173 F: El Bundy
M: Brenda
K010153 Brak
29.

265

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
30.

205

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
31.

211

BIG MAL SP POL 2000 ogier gniada/180 F: -
M: -
brak
32.

232

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: Barcley
M: Doner Sofia
K029839 -
33.

146

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
34.

304

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
brak AOOO213OS
35.

310

BOLERO NN POL NN wałach ciemnokasztanowata/NN F: NN
M: NN
brak NN
36.

201

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
37.

193

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
38.

29

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
39.

141

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Connor
M: Nusella
K019056 DE421000
40.

223

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
41.

179

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
42.

108

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
43.

86

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa/* F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
44.

124

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
45.

278

CANOLATO SP GER 2010 Wałach siwa/- F: Canoso / Catoki
M: H-Cathleen / Calato
K027371 DE421000520810
46.

79

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
47.

218

CAPPUCCINO HIPPICA OS POL 2010 Ogier siwa/172 F: Cancara
M: Carnute
K017303 K017303
48.

87

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
49.

28

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
50.

153

CARTIER SP POL 2005 Wałach inna F: Fair Play Coudreau
M: Casablanca
K010016
51.

150

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
52.

200

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 Klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
53.

259

CASSALCENTO PS HANN POL 2016 ogier gniada/- F: Cassalco
M: Gecenta
- -
54.

107

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
K018831 DE418181684910
55.

316

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 -
56.

159

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
57.

56

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
58.

139

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
59.

222

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
60.

142

CATINA BLUE FG WURT GER 210 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Paola S
K027615 DE473730357410
61.

196

CAVALDOS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
62.

263

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
K022594 752004540501001
63.

273

CERA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/167 F: Alabaster
M: Celina
K024526
64.

99

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
65.

112

CHACCO G OLD GER 2010 wałach gniada/- F: Chacco Blue
M: Stalatura/Cantus
K026371 106LS27
66.

80

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
K019325 DE418184089909
67.

181

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
68.

3

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
69.

198

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
70.

270

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
71.

260

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
72.

158

CLEMENS WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky
M: Odessa / Orlando
K025177 -
73.

1

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
74.

202

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
75.

37

COCO BOMB WESTF POL 2015 klacz gniada/163 F: Cottonclub /
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
76.

234

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
77.

130

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: -
M: -
K016394 DE421000014810
78.

290

COCORICO - POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
- -
79.

55

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
80.

272

COLINS PG SP POL 2002 Wałach inna F: Calderon
M: Dorine
K007055
81.

120

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
82.

301

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
83.

317

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
K014822 DE421000606608
84.

284

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
85.

244

CONRAD 98 HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: Cassini II
M: Wega IV
K014623 DE421000139607
86.

208

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
87.

291

CORIANDER VAN'T OZERHOF ZANG POL 2015 wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
88.

101

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe d'Or
M: Cariana/ Calico
K029377 DE418180180816
89.

185

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
90.

203

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
91.

299

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak -
92.

300

CREDO HOLSZTYN POL 2004 wałach gniada/180 F: Cassini I
M: Gladus
. 752831
93.

209

CURT COBAIN HOL POL 2010 wałach gniada/173 F: Crawford
M: V-Quetta / Quinar
K018001 DE421000594810
94.

247

CURT COBAIN HOL POL 2010 wałach gniada/173 F: Crawford
M: V-Quetta / Quinar
K018001 DE421000594810
95.

19

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
96.

6

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
97.

228

DARK PEARL M SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado
M: Destiny/Qumball
K027494 616009690020315
98.

85

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 Klacz gniada/* F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
99.

294

DAVINCI SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Correro
M: DEVION
616009640039615 616009640039615
100.

315

DEEP PURPLE F:
M:
101.

288

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
102.

123

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
103.

94

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
104.

212

DEXTER AES POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Delana van ter Moude
K027445 82 600 214 088 27 15
105.

293

DIANA SP POL 2013 klacz gniada/164 F: ACTION BREAKER
M: D E.FEU D'HIVER
K029493 K029493
106.

110

DIARADOS 7 OLD GER 2012 Wałach gniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
107.

161

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
108.

255

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Vitalis
M: Dalia Z
K023883 616009530092613
109.

214

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega