Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
191 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 17:03:12
2016-09-28 17:02:16
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
190 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 08:02:41
2016-09-28 08:02:07
Andrzej Strzeszewski TEGRO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
189 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 07:58:10
2016-09-28 07:56:36
Andrzej Strzeszewski LADY
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
188 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 07:22:45
2016-09-27 23:36:01
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
187 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 22:48:14
2016-09-27 22:46:41
Helena Struss J'01 KORWETTA II
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
186 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 22:47:27
2016-09-27 22:45:48
Nina Stępniewicz EVERT
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
185 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 22:32:51
2016-09-27 22:28:34
Wiktoria Kabała LIZZY
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 22:32:30
2016-09-27 22:27:22
Zuzanna Jóźwik WINCENTY
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
183 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 21:57:21
2016-09-27 21:56:38
Małgorzata Głuchowska KAPRYS
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 21:29:59
2016-09-27 21:16:55
Sara Patejko SKŁADNIA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
181 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 21:29:25
2016-09-27 21:16:10
Oliwia Kamińska GRYKA
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
180 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 21:28:58
2016-09-27 21:13:54
Michał Mordzelewski BURSZTYN
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
179 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 21:09:37
2016-09-27 21:08:54
Michał Mordzelewski MERLIN
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
178 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 20:51:25
2016-09-27 20:17:59
Magda Staniak FARYS
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 20:12:02
2016-09-27 20:09:10
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
176 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 19:55:41
2016-09-27 19:55:00
Diego Acosta EREBUS
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
175 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 19:56:25
2016-09-27 19:52:28
Katarzyna Suwała ELWIS
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 19:57:00
2016-09-27 19:51:57
Kaja Kamieniecka POEZJA II
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
173 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 19:50:35
2016-09-27 19:35:22
Paulina Misior EL- VIS
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 16:14:36
2016-09-27 15:59:06
Oliwia Małys FORTUNKA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 16:14:15
2016-09-27 15:58:38
Zosia Reszka ZYGFRYD
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 16:13:51
2016-09-27 15:43:56
Julia Malinowska TANGENS
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
169 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 15:44:14
2016-09-27 15:42:47
Zuzanna Bogłowska MEDOR
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 08:32:24
2016-09-27 13:25:03
Diego Acosta SWEETNESS
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 10:26:37
2016-09-27 13:14:56
Diego Acosta INGRESJA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 08:37:58
2016-09-27 13:13:10
Diego Acosta PRADO
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 08:38:20
2016-09-27 13:12:13
Diego Acosta DACCOR
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 13:07:59
2016-09-27 12:34:44
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 13:08:14
2016-09-27 12:34:17
Bogdan Maślanka CZARDI
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 18:58:33
2016-09-27 12:28:23
Filip Dębski RABAT
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
161 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 11:17:46
2016-09-27 11:01:18
Maciej Michalski TASMAN 8
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 23:13:33
2016-09-26 23:13:08
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 23:13:09
2016-09-26 23:12:31
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:43:51
2016-09-26 22:38:42
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:27:45
2016-09-26 22:25:21
Aurelia Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:21:31
2016-09-26 22:20:30
Alicja Iwaszczuk ETER
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:22:02
2016-09-26 22:19:09
Maria Suskiewicz CYRUS
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:15:25
2016-09-26 22:14:24
Marta Zadrożna TESCO
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:08:57
2016-09-26 22:08:02
Alicja Iwaszczuk ETER
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:04:52
2016-09-26 22:03:32
Małgorzata Olbryś FERWOR
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 22:00:26
2016-09-26 21:59:42
Julia Kokot WIKING
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:59:58
2016-09-26 21:58:36
Nadia Sochocka MARINA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:56:37
2016-09-26 21:53:44
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:56:00
2016-09-26 21:52:11
Kinga Ciszewska LAVAN
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:45:33
2016-09-26 21:27:59
Martyna Więckowska AZARRO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:34:37
2016-09-26 21:16:46
Wiktoria Wyrzykowska ARGO
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:44:03
2016-09-26 21:06:49
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:43:22
2016-09-26 21:06:01
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 21:34:06
2016-09-26 21:05:30
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 20:30:39
2016-09-26 20:29:51
Barbara Frontczak KARINO GB
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 19:27:36
2016-09-26 19:26:19
Barbara Pondo POLONIA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 17:17:57
2016-09-26 17:11:07
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 17:18:24
2016-09-26 17:09:17
Anna Pazik ALEGRO
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 16:48:56
2016-09-26 16:47:28
Ewelina Jezierska DONA
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 16:31:04
2016-09-26 16:29:16
Janina Strzałkowska LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 16:27:19
2016-09-26 16:24:02
Janina Strzałkowska ELUE VAN T&L
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 16:26:41
2016-09-26 16:09:24
Ewa Mazurowska BLANT
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 13:11:07
2016-09-26 13:10:34
Żaneta Zwierzyńska SANGAL
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 13:01:43
2016-09-26 12:58:58
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 12:38:38
2016-09-26 12:35:02
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 11:06:48
2016-09-26 11:03:35
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 09:46:40
2016-09-26 09:42:21
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 08:12:28
2016-09-26 08:01:09
Marta Kucman PERSPEKTYWA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 20:44:02
2016-09-25 20:40:32
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 20:00:12
2016-09-25 19:59:25
Nicola Waszczeniuk UTOPIAAN
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 20:00:37
2016-09-25 19:58:57
Nicola Waszczeniuk QUANTUM I
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:30:31
2016-09-25 17:32:38
Maria Kozina BE OKEY
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:31:02
2016-09-25 17:16:54
Ewelina Wiśniewska FEIVEL 0143
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:36:35
2016-09-25 17:15:00
Klaudia Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:36:58
2016-09-25 17:11:21
Arkadiusz Piotrowski OLIMPIA
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:37:27
2016-09-25 17:06:42
Maria Kozłowska ASTURIA
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:37:55
2016-09-25 10:37:43
Magda Staniak FARYS
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2016-09-25 19:28:50
2016-09-25 10:30:23
Aleksandra Bugajewska LE PARDUE
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 22:43:29
2016-09-24 22:29:25
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 18:25:52
2016-09-24 18:24:48
Olga Celska LATURNUS STAR
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 18:32:11
2016-09-24 18:23:57
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 12:51:04
2016-09-24 10:47:17
Maja Oryga HIDALGO
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 12:50:06
2016-09-24 09:26:47
Alicja Drabińska-Tekień ROLEX
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2016-09-24 07:00:10
2016-09-23 23:09:34
Ewa Siara SZAFIR
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 18:36:19
2016-09-23 18:26:07
Weronika Rogalska NICKY DES BRUYERES
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 18:35:51
2016-09-23 18:24:09
Paweł Kaliciński BEAURIVAGE N
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 18:35:29
2016-09-23 18:23:30
Paweł Kaliciński BEAU MOLGA
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 18:33:47
2016-09-23 18:19:39
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 15:19:12
2016-09-23 15:16:21
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 15:18:38
2016-09-23 15:11:44
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 15:18:10
2016-09-23 15:11:17
Nadia Sobiecka PRIMA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 15:17:45
2016-09-23 15:10:48
Wiktoria Leszek-Karwańska Mj'01 BAD BOY
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 14:47:31
2016-09-23 14:43:13
Marta Rzemykowska UNESCO
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 11:50:18
2016-09-23 11:49:11
Zosia Palczewska KARMEL
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 11:30:39
2016-09-23 11:29:20
Zofia Okoń PINIO
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2016-09-23 06:44:51
2016-09-22 23:55:08
Julia Kania DEBATA II
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 18:09:58
2016-09-22 18:05:13
Julia Nowińska QUIESTUS
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 18:06:34
2016-09-22 18:01:05
Wiktoria Pawlik DANCER
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 17:55:42
2016-09-22 17:43:05
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 17:34:27
2016-09-22 17:32:46
Monika Balcer AL AWAR
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 10:50:38
2016-09-22 10:44:30
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 10:43:23
2016-09-22 10:39:38
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 07:37:54
2016-09-21 23:45:32
Diego Acosta KHALIMERO 2
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2016-09-22 07:37:20
2016-09-21 23:43:58
Diego Acosta KARSAI V. D. BURCHT
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 22:12:44
2016-09-21 22:09:06
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 18:17:04
2016-09-21 18:07:07
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:51:07
2016-09-21 17:47:11
Aleksandra Pachnik CESAR
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:52:24
2016-09-21 17:46:12
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:52:49
2016-09-21 17:45:45
Anna Bąk CARO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:53:17
2016-09-21 17:45:17
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:53:39
2016-09-21 17:44:53
Grzegorz Kubiak ASESOR
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:54:10
2016-09-21 17:43:06
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:55:36
2016-09-21 17:41:52
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:50:39
2016-09-21 17:41:27
Anna Pstrokońska CARLO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:29:24
2016-09-21 17:21:46
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:04:18
2016-09-21 17:00:12
Aleksandra Zaręba WIGOR
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:03:35
2016-09-21 16:58:37
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 17:03:10
2016-09-21 16:58:09
Jakub Dołhun AROMAT
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 11:45:27
2016-09-21 11:32:36
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 11:31:14
2016-09-21 11:24:55
Katarzyna Żuchowicka TOP EVITA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2016-09-21 09:42:27
2016-09-21 09:35:17
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 20:59:13
2016-09-20 20:58:19
Monika Płatek CEJLON
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 18:34:49
2016-09-20 18:24:32
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 18:33:40
2016-09-20 18:24:03
Bartosz Janiszek H-EL DORADO
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 18:32:07
2016-09-20 18:23:37
Bartosz Janiszek PAŁASZ
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 18:05:35
2016-09-20 18:01:38
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 13:01:47
2016-09-20 12:58:22
Katarzyna Szostek DIEGO VAN DE PADENBORRE
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 13:03:31
2016-09-20 12:49:04
Dominika Balcerowska NELSON
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 09:33:31
2016-09-20 09:23:57
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 18:02:57
2016-09-19 22:40:34
Jan Buller WODEWIL
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 22:00:24
2016-09-19 21:54:00
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 21:59:52
2016-09-19 21:51:06
Anna Seroka CABO
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:11:59
2016-09-19 20:11:06
Kaja Hipsz RAMONA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:10:50
2016-09-19 20:10:18
Ida De Raad BAZYLIA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:15:43
2016-09-19 20:09:46
Weronika Maciak PASJA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:09:42
2016-09-19 20:09:06
Zuzanna Karczewska AVRIL
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:37:21
2016-09-19 20:08:29
Natasza Alicja Tomaszewicz NOVELLA PP
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:08:53
2016-09-19 20:07:54
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:07:44
2016-09-19 20:06:32
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 20:04:28
2016-09-19 20:03:27
Joanna Chmielewska NANCY PONYSPORT
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 19:11:36
2016-09-19 19:10:50
Aleksandra Żmijewska NEZIG
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 17:59:37
2016-09-19 16:47:38
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 17:58:36
2016-09-19 16:13:42
Joanna Czyż CARANDO 3
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 10:53:18
2016-09-19 10:27:19
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 2/I półf./MWiM JM DK/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy Młodsi Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 22:05:12
2016-09-18 21:58:08
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 20:14:35
2016-09-18 20:04:48
Aleksandra Kaute SILVER V
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 20:28:28
2016-09-18 20:03:07
Aleksandra Kaute CENTUCKY 2
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 19:40:33
2016-09-18 19:39:32
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 19:40:04
2016-09-18 19:37:44
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 19:39:05
2016-09-18 19:34:37
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2016-09-18 19:02:24
2016-09-18 18:11:36
Magdalena Dobkowska HULIGAN
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2016-09-17 20:34:17
2016-09-17 17:57:24
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2016-09-17 21:51:04
2016-09-16 15:29:31
Olga Szuran VABIO
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2016-09-16 18:52:49
2016-09-16 10:49:01
Magdalena Kostro KORYS LAPIS
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2016-09-15 20:20:05
2016-09-15 19:59:35
Monika Marczyk MONTE CHRISTO
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2016-09-16 19:05:12
2016-09-15 11:29:31
Piotr Jarosz WINNETOU
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2016-09-15 11:36:20
2016-09-15 11:19:14
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2016-09-15 09:41:41
2016-09-15 09:39:25
Karolina Pęczyńska LA CRUZA
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2016-09-14 15:23:15
2016-09-14 14:45:03
Maria Pietrusińska MILIN
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2016-09-14 15:22:49
2016-09-14 14:41:47
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2016-09-14 12:15:42
2016-09-14 12:14:24
Ksenia Daniłowicz CONTI
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2016-09-14 11:40:38
2016-09-14 11:04:08
Karol Jerzak KUKLIK
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2016-09-14 08:19:02
2016-09-14 08:00:35
Karolina Tkaczyk GORAN
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2016-09-17 20:33:13
2016-09-13 22:21:19
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2016-09-13 20:22:16
2016-09-13 20:15:47
Agata Hemperek CAMPARI
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2016-09-13 16:53:04
2016-09-13 15:38:50
Kamila Grabowska-Derlatka ZENDER
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2016-09-13 16:52:28
2016-09-13 15:04:30
Wiktoria Żelazny ANDROS GB
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2016-09-13 12:46:59
2016-09-13 12:21:44
Magdalena Wcisło KHAMARO I
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2016-09-12 22:50:37
2016-09-12 22:07:05
Marianna Klimczak MANCHESTER 0012
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2016-09-12 19:58:35
2016-09-12 19:57:03
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2016-09-28 17:09:42
2016-09-12 15:41:43
Łukasz Kamiński CHERROKEE
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2016-09-12 19:59:05
2016-09-12 12:35:29
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2016-09-12 12:11:01
2016-09-12 11:26:53
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2016-09-10 17:24:09
2016-09-10 15:54:48
Paulina Olchawa DAN II
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2016-09-10 11:34:15
2016-09-10 10:51:44
Alicja Sadłos GRACJA
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 23:18:25
2016-09-08 22:41:08
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/II półf/MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, II półfinał, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 19 FINAŁ/MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale)
20 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 22:38:40
2016-09-08 22:30:12
Małgorzata Eland ALGO
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/II półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - II półfinał, zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24 FINAŁ/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 85/90 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką)
19 ENTRY ACCEPTED 2016-09-20 16:04:04
2016-09-04 21:21:27
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 19:29:16
2016-09-01 20:05:15
Sara Afana WIKNOA
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2016-09-26 08:12:01
2016-08-30 15:44:58
Jana Karfíková ALEXANDER DER GROSSE 9
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2016-08-29 17:56:42
2016-08-29 13:38:33
Maja Żewłakow LORD OF THE RINGS W
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2016-08-28 18:44:49
2016-08-28 17:26:50
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2016-08-27 10:09:09
2016-08-27 09:58:17
Aleksandra Poznańska PERFECTO
  • 1x 1/I półf./MWiM Dzieci II/Konkurs MWiM, kat: Dzieci II, I półfinał, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2016-08-21 11:58:08
2016-08-21 09:20:39
Kamila Górecka WIARUS M
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2016-08-21 11:59:01
2016-08-21 09:19:09
Kamila Górecka SYRIUSZ M
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2016-08-20 16:25:59
2016-08-20 09:41:30
Alicja Ciarczyńska ENDEMIT
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2016-08-19 12:03:29
2016-08-19 11:30:31
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2016-08-19 12:02:40
2016-08-19 11:29:21
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2016-09-19 17:58:02
2016-08-18 16:12:04
Zofia Pudło VENUS Ł
  • 1x 4/I półf./MWiM J/Konkurs MWiM, kat: Juniorzy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2016-08-17 18:18:32
2016-08-17 15:42:12
Nicole Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 6/I półf./MWiM S/Konkurs MWiM, kat: Seniorzy,I półfinał, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 16:13:27
2016-08-17 15:40:23
Nicole Stefańska COPIENE Z
  • 1x 5/I półf./MWiM MJ/Konkurs MWiM, kat: Młodzi Jeźdźcy, I półfinał, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2016-09-27 15:02:48
2016-08-17 12:41:53
Julia Hamerska MEFISTO
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 23:18:37
2016-08-17 10:38:29
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/II półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - II półfinał, zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24 FINAŁ/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 85/90 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką)
3 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 23:18:49
2016-08-16 23:26:09
Aleksandra Molędzka ATAMAN
  • 1x 15/I półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - I półfinał, dokładności, wysokość 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 16/II półf/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - II półfinał, zwykły, wysokość 85 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24 FINAŁ/OPWiMA DK/Konkurs OPWiMA kat: Duże konie - Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 85/90 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką)
2 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 23:19:15
2016-08-16 23:25:01
Róża Konieczna SZRONKA
  • 1x 13/I półf/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - I półfinał, dokładności, wysokość 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 23 FINAŁ/OPWiMA Kuce/Konkurs OPWiMA kat: Kuce - Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 65/70 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką)
1 ENTRY ACCEPTED 2016-09-08 23:19:27
2016-08-16 23:24:01
Jacek Gałkowski BANDERAS
  • 1x 3/I półf./MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, I półfinał, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 9/II półf/MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, II półfinał, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 19 FINAŁ/MWiM III lic./Konkurs MWiM, kat: Zawodnicy z III licencją, Finał, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Acosta Diego BPK
S
O041737
10144538
2. Afana Sara KJ Sawanka
2002 (J.)
O034200
3. Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (MJ.)
O024046
4. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
S
O022861
10112948
5. Balcerowska Dominika Klub Uczelniny AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (J.)
O026477
6. Bechta Paulina niezrzeszony
S
O004527
7. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho
2004 (J.)
brak
8. Bugajewska Aleksandra bpk
2002 (J.)
O042273
9. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (MJ.)
O035772
10. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
11. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
12. Chmielewska Joanna BPK (MAZ)
2003 (J.)
O031765
13. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
14. Ciarczyńska Alicja St. SKJ Bobrowy Staw
S
O020896
15. Ciszewska Kinga bpk
2001 (MJ.)
O040686
16. Czyż Joanna Largo Sp. z o.o.
S
O020866
17. Daniłowicz Ksenia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (MJ.)
O028344
18. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O035650
19. Dębski Filip brak
2001 (MJ.)
O024720
20. Dobkowska Magdalena Polski Klub Polo Brochów
S
O004959
21. Dołhun Jakub KJ SO Łąck
1999 (MJ.)
O034618
22. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
23. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
24. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
25. Eland Małgorzata KS AZS AWF
S
O023535
26. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
27. Frontczak Barbara SJ Poster
2003 (J.)
brak
28. Gałkowski Jacek KU AZS AWF Warszawa
S
O031355
29. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo
S
O020384
30. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa
2002 (J.)
O031654
31. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
32. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
33. Grabowska-Derlatka Kamila Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
34. Hamerska Julia BPK (MAZ)
S
O019606
35. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
36. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
37. Iwaszczuk Alicja Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
O024677
38. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
39. Jarosz Piotr bpk
S
-
40. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
41. Jerzak Karol Klub Jeździecki Dworek
S
O028717
42. Jezierska Ewelina niezrzeszony
S
brak
43. Jóźwik Zuzanna Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
44. Kabała Wiktoria Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
45. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
46. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O043878
47. Kania Julia UKS Akademia Jeździectwa
2000 (MJ.)
O015119
10118704
48. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O026868
49. Karczmarczuk Alicja Largo S.A. Warszawa
S
O014505
50. Karfíková Jana Czechy
S
none
51. Kaute Aleksandra JKS Karolina
S
O011213
52. Kiliańska Katarzyna BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O033625
53. Klimczak Marianna Largo Sp. z o.o.
2002 (J.)
O033480
54. Kobojek Klaudia KS AZS AWF
2003 (J.)
O041588
55. Kokot Julia nz
2002 (J.)
brak
56. Konieczna Róża KS AZS AWF
2004 (J.)
BRAK
57. Korecka Oliwia Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (MJ.)
O025713
58. Kostro Magdalena KJ Akademia Kucania Dawidy
1999 (MJ.)
O025561
59. Kozina Maria JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (MJ.)
O028675
60. Kozłowska Maria Bpk
2001 (MJ.)
.
61. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
62. Krajewska Nikola KJ Łąck
2003 (J.)
O039521
63. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
64. Królikowska Anna SKJ Beckersport
S
O003192
65. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
66. Kucman Marta St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O008312
67. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O018344
68. Lewandowska Weronika UKS Akademia Jeździectwa
2005 (JM.)
O038650
69. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (MJ.)
O031626
70. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
71. Malinowska Julia KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O039229
72. Malkowska Anna Stowarzyszenie „KLUB JEŹDZIECKI LEGIA- KOZIELSKA”
2000 (MJ.)
O023713
73. Małys Oliwia -
2004 (J.)
O041898
74. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O035587
75. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
76. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
77. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
78. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
79. Molędzka Aleksandra KU AZS AWF Warszawa
S
O018352
80. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
81. Naumiuk Roksana bpk
2006 (JM.)
O032062
82. Nowińska Julia KS Master Film Wilcza Góra
S
O027152
83. Okoń Zofia Polski Polo Klub
2003 (J.)
O037689
84. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
00000
85. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
86. Pachnik Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O032255
87. Palczewska Zosia Polski Polo Klub
2003 (J.)
O037690
88. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (J.)
O031618
89. Pawlik Wiktoria KJ SZWADRON JAZDY RP
2002 (J.)
O031617
90. Pazik Anna bez przynależności klubowej
S
brak
91. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
92. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
93. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
94. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
95. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
96. Piotrowska Agnieszka SJ Poster Piaseczno
S
O022109
97. Piotrowski Arkadiusz Bpk
S
.
98. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
99. Pleśnierowicz Daria KJ Huzar Józefów
S
O029204
100. Płatek Monika KJ Truskaw
2000 (MJ.)
brak
101. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
102. Pondo Barbara KJ Strzała Krubiczew
S
O002246
103. Poschauko Julia KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
104. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
105. Pstrokońska Anna BPK (MAZ)
2000 (MJ.)
O024313
106. Ptaszyńska Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (J.)
O037851
107. Pudło Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O028731
108. Reszka Zosia -
2005 (JM.)
Brak
109. Rogalska Weronika Largo S.A.
2003 (J.)
O024452
110. Różycka Gabriela BPK
1999 (MJ.)
brak
111. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
112. Sadłos Alicja KJ Huzar Józefów
1999 (MJ.)
O029327
113. Sarachau Aliaksandr brak
S
O039839
114. Seroka Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O018720
115. Siara Ewa TKKF Ognisko Podkowa
2000 (MJ.)
O026960
116. Siwiak Maja BPK
2003 (J.)
Brak
117. Skoblewska Bogumiła BPK MAZ
2001 (MJ.)
brak
118. Sobiecka Nadia JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O036897
119. Sochocka Nadia Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
00000
120. Staniak Magda bpk
2001 (MJ.)
O025214
121. Stefańska Nicole JKS DIM Warszawa
2001 (MJ.)
O025565
122. Stępniewicz Nina SJ Poster Piaseczno
2003 (J.)
brak
123. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001 (MJ.)
O024331
124. Strzałkowska Janina Klub Jeździecki Strzała
S
O004624
125. Strzeszewski Andrzej SKJ Poczernin
S
Brak
126. Suskiewicz Maria Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O008516
127. Suwała Katarzyna KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O040540
128. Synowicz Maja Klub Jeździecki Łąck
2002 (J.)
O030966
129. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (MJ.)
O034385
130. Szostek Katarzyna SJ Poster Piaseczno
S
O020707
131. Szuran Olga BPK
2003 (J.)
O035710
132. Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011448
133. Tekień Alicja KJ Galop Kozienice
S
O008650
134. Tkaczyk Karolina KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
brak
135. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O031778
136. Tomaszewska Izabella SJ Poster Piaseczno
S
O003344
137. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
138. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
139. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
140. Von Mauberg Wiktoria Klub Jeździecki Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
141. Waszczeniuk Nicola KJ Galop Kozienice
S
O008423
142. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (J.)
O032881
143. Więckowska Martyna Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
144. Wiśniewska Ewelina Bpk
1999 (MJ.)
O032387
145. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
146. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
147. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
148. Wyrzykowska Wiktoria Stajnia Sawanka
2002 (J.)
O035193
149. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
00000
150. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
151. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2004 (J.)
O032270
152. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
153. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
S
O014575
154. Żmijewska Aleksandra CKJ Ciechanów
S
O022451
155. Żuchowicka Katarzyna KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O039387
156. Żuchowicki Jakub KJ Legia Kozielska
S
Brak
157. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
brak
2.

99

AFTER MIDNIGHT WLKP. POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet hol.
M: Almeria wlkp/Anapolis wlkp
K019846
3.

100

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
K012340 DE431310052007
4.

57

ALEGRO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata F: GRAF QUIDAM sp
M: Alexis xo
brak
5.

70

ALEXANDER DER GROSSE 9 SWB SVK 2006 Wałach kasztanowata F: Alexander der Grosse Z
M: Papillon23
none
6.

183

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305
7.

171

ANDROS GB KUC POL 2003 Wałach srokata/148 F: KARINO GB
M: ANDORA GB
K009964 POL013580170203
8.

49

ARGO WIELKOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada F: Huncwot xx
M: Arabeska
K010496
9.

121

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
K013698 616007600156206
10.

123

ARON SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
K011039
11.

113

ASESOR SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Sir Neel/Darco
M: Andora/Faust Z
K009259
12.

78

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
K011974
13.

180

ATAMAN M POL 2004 Wałach gniada/160 F: Giewont / Arcus xx
M: Arkadia / Emetyt
K013699 POL006590071604
14.

140

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
15.

152

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
K010236
16.

48

AZARRO HAN POL 1997 Ogier gniada F: Acord II
M: Sigrun
POL009660017897
17.

91

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
K012150 POL009590088207
18.

115

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
K012102 POL009510207908 104GJ38
19.

178

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
20.

139

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada F: Rob Roy
M: Babet
K021565 616 013 64 00532 09
21.

74

BE OKEY WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quinnus III /
M: Bogra / Avero
K018267 616007680008910
22.

86

BEAU MOLGA KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Timolga S / Voltaire
K011514 5280030603906
23.

85

BEAURIVAGE N KWPN NED 2006 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Minula N / Ramiro Z
K010846 5280030600130
24.

116

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
K021271
25.

52

BIRMA KUC POL 2003 Klacz gniada/gr c F: Durello Top
M: Brona
K016340 12162
26.

61

BLANT OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
27.

182

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180CM F: Leo
M: Barinella / Barinello
K011876 POL 009 61 00725 06 11657
28.

38

BRYZA MŁP POL 2002 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: nn/nn
K009436
29.

13

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron
M: boliwia
k009053
30.

135

CABO MAKLEMBURSKA GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta
K016006 DE427271663208 104QY29
31.

154

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
K012363 POL007660993006
32.

169

CAMPARI SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Caledron
M: Eurazja
K007013
33.

146

CARANDO 3 HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
K009473
34.

117

CARLO WESTF DEU 2009 Ogier gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Landors Freude / Landor S
K016021
35.

111

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
K017152 DE441410913409
36.

133

CASSIO OLDB GER 2005 Wałach gniada F: cassiano
M: brak
K010067
37.

126

CEJLON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Skaner-A
M: Cynia
brak
38.

151

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887
39.

109

CESAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour / Graf Grannus
M: Cyranka / Mywill
K012508
40.

122

CHERROKEE OLD. DEU 2006 Wałach gniada F: Cranach
M: La Centa / Cento
K011619
41.

125

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada F: Cocky Man/ Cocky Dundee
M: Dorina/Durello
K015343 DE441410851900
42.

71

CLANDOR OLDENBURSKA POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway
M: Alpenlerche
K015704 DE 418180684809
43.

185

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
44.

166

CONTI HOL GER 2009 Ogier gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ultra IV / Cassini I
K017391 DE421000288009
45.

24

COPIENE Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Copain Z / Calvino Z
M: Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles
K018486 056015Z55841409 104MN43
46.

40

CYRUS SP POL 2008 Wałach siwa F: ogar
M: Ceta po Consor
K020432 616009600459608
47.

165

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram
M: Czaruta
K012952 POL009610200007
48.

107

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172cm F: Sir Robin
M: Czarka
K011647
49.

33

CZARDI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata F: Diament
M: Czarusia
1234
50.

31

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Marino
M: Dakota
K021689
51.

176

DAN II SP POL 2003 Ogier inna F: Luron
M: Drama
K008620
52.

98

DANCER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: LE DUC
M: DYNA
K009015
53.

95

DEBATA II WLP POL 2008 Klacz gniada F: Campari M / Carprilli
M: Demeter / Czarownik
K016115 POL007540009908
54.

96

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
55.

47

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla
M: Delta
K020032
56.

130

DIEGO VAN DE PADENBORRE BWP BEL 2003 Wałach gniada/168 F: Quidam de Revel
M: Himalaya van de Padenborre
K010820 BEL-W-214606-BWP
57.

181

DNIEPR TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
K019023 616 999 59 03212 09
58.

58

DONA SP POL 2008 Klacz F: CORLEONE Z
M: DYNA
K019964
59.

89

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Wałach bułana/136 F: nn/nn
M: nn/nn
K012792 POL999660497003
60.

64

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach F: Veron
M: Saniki
K020619
61.

20

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
62.

60

ELUE VAN T&L BWP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab de Reve
K018728
63.

18

ELWIS KUC FELIŃSKI POL 2005 Wałach kara/139 F: Mandaryn
M: Energia
K019939 pol013580372805
64.

189

ENDEMIT SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Egida / Austin
K014249 POL009640045505 104RA06
65.

104

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire/
M: Edeida/
K005344
66.

17

EREBUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Rammstein hol.
M: Epoka / Ogar
K012089
67.

192

ESCORIAL SP POL 2009 Wałach siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
K013985 616009510414809
68.

39

ETER SP POL 2005 Wałach gniada F: Azarro
M: Emiliana
K021062
69.

4

ETER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/161 F: Wig
M: Elma
K017853
70.

7

EVER KUC POL 2005 Wałach srokata F: nn
M: nn
brak
71.

80

FAJNA KWPN POL 2010Zip Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
K019691
72.

15

FARYS SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram
M: Fatma
K008341
73.

79

FARYS SP POL 2004 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Fatma / Hipovit
K008341 POL007611107304
74.

63

FAZA AS KUC FELIJSKI POL 2007 Klacz gniada F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
K016234 POL013580189807
75.

75

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
K008335
76.

42

FERWOR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Elma / nn
K018959 POL013520042509
77.

1

FOLLOW ME NIEM SPORT GER 2007 Klacz gniada F: Fly High / For Pleasure
M: Donner-Knispel / Drosselklang II
K015296 DE456370391707
78.

22

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata F: nn/nn
M: nn/nn
K021966 616999662048608
79.

141

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S / Faust Z
K015468
80.

149

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Revel
M: Greta / Gryf
K017179
81.

168

GORAN SP POL 2003 Wałach kara/172 F: Markus
M: Gracja
K011672 POL009520060703
82.

177

GRACJA WLKP POL 2007 Klacz tarantowata/170 F: Euroboss
M: Garta / Tarantello
K017755 POL007590264907
83.

12

GRYKA NN POL 2004 Klacz kara F: NN
M: nn
brak
84.

101

H-EL DORADO OLD. POL 2011 Ogier siwa F: H-Ekwador
M: Delicja
K018687
85.

81

HIDALGO PONY ITA 2003 Wałach srokata F: Morganti
M: Vera Anna
Brak
86.

67

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron
M: Hrabina W
K010615 11198
87.

108

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz inna F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
88.

110

HRABINKA C SP POL 2008 Klacz gniada F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
89.

155

HULIGAN SP POL 2007 Wałach kara F: Graf Majus Polonus
M: Hexa / Justin Damiro
K016596
90.

29

INGRESJA WLKP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qiudditch
M: Ingenera
brak
91.

158

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
K012535 POL009530260706 104FN35
92.

10

KAPRYS KUC POL 2001 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
K014948
93.

53

KARINO GB KUC FELIŃSKI POL 1996 Ogier izabelowata/137 cm F: Figaro
M: Klisza
brak POL013580333496
94.

93

KARMEL KUC POL 2000 Ogier kasztanowata F: Linde's Rob
M: Karmelita Golden Girl
K009943
95.

148

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
K016777 POL009640045707
96.

106

KARSAI V.D. BURCHT BWP BEL 2010 Wałach siwa/172 F: GOLD FEVER VAN 'T HEIKE
M: HANNE V.D. BURGHT
K022268
97.

114

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo / Corrado I
M: Kamena / Alagos xx
K011220 616009640000405 103PG31
98.

32

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata F: Roselli
M: Kasandra
K019298
99.

105

KHALIMERO 2 Szwajcarska Gorącokrwista (Ch) CHE 2008 Wałach gniada F: Karlondo von Kaltweid
M: Jacana
K022267
100.

173

KHAMARO I DRP GER 1998 Ogier kasztanowata F: Khamaro / Kasyd
M: Sandra / Predko
K004372 DE100549498
101.

120

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
102.

6

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba/ Justin Damiro
K018266
103.

159

KORYS LAPIS SP POL 1996 Wałach kasztanowata F: Laufer
M: Korys Dumna / Alegro
K017133
104.

167

KUKLIK WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada F: Ałtaj
M: Kukułka
K010829 11304
105.

129

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
106.

163

LA CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Lizystrata L / Player
K020324
107.

3

LADY SP POL 2004 Klacz gniada F: Grom
M: Tęcza
K020194
108.

142

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
109.

51

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Opar /
M: Larmena / Cotton Club
K013634 616009570339408
110.

68

LATURNUS STAR HANNOWER GER 2004 Wałach kasztanowata/151 F: Litas Star
M: Letta
K010469 DE431316724004
111.

45

LAVAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Leo / Lennon
M: Litka / Demut
K013294 POL009611075703
112.

35

LE PARDUE WESTF GER 2004 Ogier F: Lenardo
M: Parodie
K008830
113.

175

LENOX NIEM.SPORT. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440
114.

87

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello
M: Arradora
K017646 DE418184070109
115.

59

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam de Revel
K022002
116.

103

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon / Lordanos
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE441410947605
117.

8

LIZZY KUC POL 2010 Klacz dereszowata F: nn
M: nn
brak
118.

132

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
K017944 POL007660980406
119.

184

LORD OF THE RINGS SP POL 2007 Wałach gniada F: Calderon
M: Luna
K014564
120.

102

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
K014144
121.

174

MANCHESTER 0012 DRP GER 2001 Wałach kasztanowata F: Monarch
M: Brica Hansengard
K007299
122.

46

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/120 F: Grey
M: Marina
K021034
123.

44

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
K021036
124.

26

MEDOR KUC POL 2000 Ogier siwa F: Wartownik
M: Modika
K008885
125.

27

MEFISTO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart
M: Milena
K015290
126.

14

MERLIN MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Audan / Pluton
M: Maja / Dżyngis
K021965 616006662011008
127.

164

MILIN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z/ Furioso II
M: Maquita K/ Amor Quintus
K017183 616007610235609
128.

128

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
K018323 POL009610184608
129.

161

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Saganek
M: Malwa
K022044
130.

37

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
K012424 POL009640033207 103ZR24
131.

143

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 Klacz srokata F: Waron
M: Nirwana
K019967
132.

50

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
133.

131

NELSON SP POL 2003 Wałach gniada F: Bumerang
M: Nutka
K013235 009600083003
134.

5

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
135.

144

NEZIG WIELKOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada/168 F: Igen
M: Nowina
K009994 POL 007 61 11257 00
136.

84

NICKY DES BRUYERES SF POL 2001 Ogier gniada F: CARTHAGO
M: VOLKA DES BRUYERES
K020503 LAT40038
137.

136

NOVELLA PP KUC POL 2003 Klacz gniada/149 F: Cocky Dundee / Cocky Dundas BB
M: Nasma PP / Nantano
K013822 POL013670029103
138.

77

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
.
139.

16

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
K020920 POL013661155006
140.

127

PAŁASZ M POL 1999 Wałach gniada F: Emir
M: Pałatka
K005139
141.

145

PANTONINA SP POL 2009 Klacz F: Vandamme
M: Partita
K016417
142.

191

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
K020405 DE441411593601
143.

137

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Szron
M: Persja / Effendi
K016393 POL 0095 7005 20 04
144.

186

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
K016501 616009520004510
145.

69

PERSPEKTYWA UKR. WIERZCH. UKR 1999 Klacz gniada F: Kazanowa / Obman - 32
M: Pirosmani 015 / Razriad
K011214 616014660551699
146.

134

PHENIX WESTWALSKA GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim/Polydor
M: Holsatia/Landgraf I
K007202 09159
147.

94

PINIO KUC POL 1999 Ogier siwa F: jantar
M: pepita
K006122
148.

19

POEZJA II KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz siwa/132 F: Bambo
M: Proza
K014226 pol013670096106
149.

54

POLONIA SP POL 2008 Klacz kara/164 F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Parma II / Marago
K020753 616009520172108
150.

30

PRADO WLKP POL 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Marino
M: Poganka
K021501
151.

90

PRIMA KUC FELI. POL 2008 Klacz inna/124 F: fokus
M: malwina
K022345
152.

73

QUANTUM I HOL. GER 2002 Wałach gniada F: Quantum
M: Impression E
K007070
153.

170

QUICKSTEP OLDENBURGER POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin/
M: Hauptstutbuch Lotte/
K019085
154.

97

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Auril sf/Alme sf
K017635
155.

193

RABAT MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
K008590
156.

138

RAMONA KUC POL 2001 Klacz gniada/138 F: El Amor / Wermut
M: Rakieta / Wampir
K010911 POL013580057201
157.

65

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL 0095 2005 06 08
158.

82

ROLEX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Hetman
M: Renoma / Renommee
K020291 POL 009530021608
159.

66

SAKAR SP POL 2005 Wałach gniada/164 F: Acorino
M: Serenada / Embargo
K012303 POL0009580201805
160.

157

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
K013869 DE431319845108
161.

62

SANGAL KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Sanwan / Navajo
M: Gala / Darino
K009868 POL013611080504
162.

150

SILVER V SP POL 2002 Wałach F: Spartakus
M: Arenda
K007396
163.

190

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
K020615 616009540005411
164.

11

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 POL009540093107
165.

88

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Aron
M: Sumatra
K019440
166.

28

SWEETNESS OLD GER 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Salut Bonheur/Silvio l/Sandro
M: Coco Chanel/Couleur-Rubin/Espri
brak DE 433330168709
167.

188

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach kara F: So In Love
M: Sylwia / Fanimo
K013184
168.

83

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
K021643
169.

36

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki /
K019371 616009540116409
170.

179

SZRONKA NN POL 2004 Klacz kara/145 F: NN
M: NN
BRAK
171.

112

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
172.

25

TANGENS KUC POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
K019244
173.

34

TASMAN 8 Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Rubin
M: Tanta
K014962
174.

2

TEGRO SP POL 2004 Wałach gniada F: Grom
M: Tęcza
K020195
175.

41

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
oooo
176.

118

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
177.

124

TOP EVITA KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Natsy Boy
M: Top Greafin-W
K005422
178.

76

TWEETY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata F: .
M: .
.
179.

92

UNESCO KWPN NED 2001 Wałach siwa F: Little Rock / Landaris
M: Lamoretta / Voltaire
K007398 014660527001
180.

72

UTOPIAAN KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Madison
M: Odiena
K007070
181.

156

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
K005067 07143
182.

162

VAL DE FRANCE SELLE FRANCAIS FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton de Kreisker
M: Princesse de France
K020274
183.

153

VELO KWPN POL 2002 Wałach F: Celano
M: Relaleen
K006616
184.

147

VENUS Ł SP POL 2009 Klacz siwa F: Caretino K
M: Victoria / Arcus
K016978
185.

187

WIARUS M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Wendetta
K012192 12450
186.

119

WIGOR NN POL 2006 Wałach bułana F: Grafos/
M: Wineta/
O040535 00012
187.

43

WIKING KUC GR.D POL 2002 Wałach gniada/147 F: Dybicz
M: Wenus
K022831 POL 013 55 00948 02
188.

21

WIKNOA SP POL 2010 Klacz F: Noe D'Isle
M: Wiktoria
K020747
189.

9

WINCENTY KUC POL 2008 Wałach srokata F: nn
M: nn
b
190.

160

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Goldstern
K009862
191.

55

WODEWIL WLKP POL 2004 Wałach kara F: Tabun / Arak
M: Wega / Wektor
K020668 POL007600101104
192.

172

ZENDER KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
K009946 5280030408450
193.

23

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
-
Rider Club
Competition
Prize
Acosta Diego BPK
800
SUM:
800.00
Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
400
SUM:
400.00
Dołhun Jakub KJ SO Łąck
500
SUM:
500.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
400
SUM:
400.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo
800
SUM:
800.00
Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
100
SUM:
100.00
Górecka Kamila JKS Karolina
300
SUM:
300.00
Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
500
SUM:
500.00
Jerzak Karol Klub Jeździecki Dworek
400
SUM:
400.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
1200
SUM:
1200.00
Kaute Aleksandra JKS Karolina
600
SUM:
600.00
Klimczak Marianna Largo Sp. z o.o.
400
SUM:
400.00
Korecka Oliwia Stowarzyszenie KS Chojnów
300
SUM:
300.00
Krajewska Nikola KJ Łąck
300
SUM:
300.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
1500
SUM:
1500.00
Kucman Marta St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
600
SUM:
600.00
Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
500
SUM:
500.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
400
SUM:
400.00
Malkowska Anna Stowarzyszenie „KLUB JEŹDZIECKI LEGIA- KOZIELSKA”
700
SUM:
700.00
Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
500
SUM:
500.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
500
SUM:
500.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
300