Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM + HZR w skokach przez przeszkody
Poczernin, 22-24 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:14:01
2019-02-21 08:05:20
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 15:38:36
2019-02-19 14:14:29
Łukasz Jończyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 15:38:38
2019-02-19 14:13:35
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:02:34
2019-02-19 10:18:04
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:03:08
2019-02-19 10:16:52
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/120 cm/Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:44:15
2019-02-19 09:22:23
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:46:04
2019-02-18 21:42:35
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:42:38
2019-02-18 20:00:27
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 2x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:44:20
2019-02-18 18:41:07
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:44:31
2019-02-18 18:40:22
Marta Perquy ARMADA
  • 2x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:44:46
2019-02-18 18:39:47
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:43:39
2019-02-18 17:35:20
Justyna Kopko BILLY ROUBLE
  • 2x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 13:27:08
2019-02-18 17:31:50
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:06:36
2019-02-18 17:00:46
Marika Słowińska ZAGATO
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 cm/Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 15:51:07
2019-02-18 15:04:46
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/120 cm/Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 15:50:22
2019-02-18 15:02:54
Tomasz Olszewski EVANTOS II VTH
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 15:17:49
2019-02-18 15:02:04
Justyna Kopko BONO
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/120 cm/Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 13:52:47
2019-02-18 13:50:10
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 11:16:32
2019-02-18 11:10:37
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 11:13:25
2019-02-18 11:09:10
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 15:38:22
2019-02-18 09:27:48
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:02:54
2019-02-17 23:56:50
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:05:12
2019-02-17 23:56:12
Hubert Aniołek MEKSYK
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:05:42
2019-02-17 23:55:10
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:07:36
2019-02-17 23:53:26
Hubert Aniołek BENETON
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:09:01
2019-02-17 22:12:15
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/105 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:36:17
2019-02-17 21:32:38
Żaneta Zwierzyńska SANGAL
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:35:15
2019-02-17 21:30:39
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:32:45
2019-02-17 21:27:11
Żaneta Zwierzyńska AL AWAR
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:31:45
2019-02-17 21:24:01
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/105 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:06:16
2019-02-17 16:08:53
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:39:02
2019-02-17 16:03:14
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:21:34
2019-02-17 15:37:59
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:24:10
2019-02-17 13:18:13
Lena Sawicka REYLEM CORNELIA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:25:37
2019-02-17 13:17:36
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:26:13
2019-02-16 23:02:25
Martyna Pliem-Perka TANGO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:31:48
2019-02-16 13:22:23
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:28:18
2019-02-16 10:22:22
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:44:44
2019-02-16 10:21:38
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 2x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:30:52
2019-02-16 10:20:44
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:31:46
2019-02-16 10:20:05
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:28:18
2019-02-16 10:19:00
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12 C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/130/135 cm/Konkurs nr 33 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:10:32
2019-02-16 07:24:41
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 21:28:47
2019-02-15 21:23:35
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 21:23:26
2019-02-15 21:21:13
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 19:32:10
2019-02-15 17:56:52
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 19:43:40
2019-02-15 15:41:06
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 19:45:20
2019-02-15 11:29:19
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 19:46:03
2019-02-15 11:27:19
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 19:48:15
2019-02-15 09:15:38
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:12:50
2019-02-14 21:04:05
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:12:35
2019-02-14 21:03:14
Kornelia Naumiuk DAFER
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:11:05
2019-02-14 19:02:32
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x R3 P/110 cm/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:10:57
2019-02-14 18:59:40
Kaja Sosnowska RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x R3 P/110 cm/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:10:42
2019-02-14 18:28:06
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:10:01
2019-02-14 14:02:54
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:56:51
2019-02-13 20:17:08
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 2x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:57:00
2019-02-13 20:00:53
Olga Szuran VABIO
  • 2x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 10:36:43
2019-02-13 13:08:55
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 10:11:10
2019-02-13 10:08:58
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 10:09:02
2019-02-13 10:08:04
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 10:10:06
2019-02-13 10:04:53
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:56:19
2019-02-13 09:25:05
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:55:12
2019-02-13 09:24:28
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:54:45
2019-02-13 09:22:37
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 09:54:21
2019-02-13 09:20:28
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:28:59
2019-02-12 22:08:09
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 34/50-100 cm/Konkurs nr 34 Pocieszenia grupy 50/60/70/80/90/100 zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:30:48
2019-02-12 22:06:50
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:13:44
2019-02-12 21:27:29
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 20:20:25
2019-02-12 20:12:42
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:39:06
2019-02-12 12:30:09
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 12:33:15
2019-02-12 09:23:27
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x R3 L/100 cm/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:17:23
2019-02-11 18:11:31
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:08:22
2019-02-11 11:05:10
Stanisław Przedpełski NOTA
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:50:22
2019-02-11 11:04:30
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 14:58:16
2019-02-08 14:57:49
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 cm/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 14:56:44
2019-02-08 14:55:44
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/120 cm/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 cm/Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:06:17
2019-02-08 14:24:32
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:42:19
2019-02-08 13:35:58
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:42:05
2019-02-08 13:34:56
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:39:30
2019-02-07 22:25:07
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:56:15
2019-02-07 22:22:00
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 06:37:44
2019-02-07 22:21:24
Maria Piórkowska PUSIU
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 34/50-100 cm/Konkurs nr 34 Pocieszenia grupy 50/60/70/80/90/100 zwykły (art.238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:56:48
2019-02-06 21:48:21
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 2x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:32:52
2019-02-06 21:27:13
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 10:48:12
2019-02-06 19:08:12
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 cm/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 22:33:48
2019-02-06 19:04:12
Olivia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 20:57:15
2019-02-06 17:08:51
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:59:26
2019-02-06 16:18:51
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:59:12
2019-02-06 16:17:33
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:47:57
2019-02-05 18:20:50
Alicja Łącka DOLOMIT
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 19:47:06
2019-02-05 18:14:23
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:10:33
2019-02-04 21:18:13
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 07:08:54
2019-02-04 20:12:00
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x R1 L/100 cm/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/110 cm/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/100 cm/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/110 cm/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 cm/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 08:27:54
2019-02-02 11:52:22
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:39:59
2019-02-02 11:48:19
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:40:29
2019-02-02 11:45:28
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 08:26:28
2019-02-02 11:43:55
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 17:59:37
2019-01-31 23:35:36
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 17:58:54
2019-01-31 15:51:34
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:27:29
2019-01-31 13:08:15
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/Konkurs nr 8 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 31/120 cm/Konkurs nr 31 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:27:00
2019-01-31 13:04:39
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 12:58:45
2019-01-31 11:28:47
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/105 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 09:24:21
2019-01-29 20:46:26
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:40:55
2019-01-27 15:46:36
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 08:03:23
2019-01-24 21:50:55
Natalia Łazowska NESKA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 13:58:24
2019-01-23 20:48:42
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 13:59:23
2019-01-23 20:47:37
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:00:07
2019-01-23 20:46:46
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:09:55
2019-01-23 20:40:58
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:09:08
2019-01-23 20:38:18
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:08:15
2019-01-23 20:37:09
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:07:49
2019-01-23 20:35:24
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:07:02
2019-01-23 20:19:54
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 2x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
  • 1x 31/120 cm/Konkurs nr 31 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:05:42
2019-01-23 20:17:25
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:04:01
2019-01-23 19:41:47
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 16:48:38
2019-01-23 11:38:23
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 14:02:06
2019-01-23 10:25:28
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 14:01:21
2019-01-23 10:24:24
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 14:00:40
2019-01-23 09:30:43
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 14:54:00
2019-01-22 11:06:07
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:11:36
2019-01-22 07:20:00
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:13:39
2019-01-22 07:16:23
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:44:57
2019-01-21 23:09:58
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
  • 1x 32/125 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 19:45:40
2019-01-21 19:50:26
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:39:58
2019-01-21 19:49:40
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 25/130 cm/Konkurs nr 25 130 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 33/130/135 cm/Konkurs nr 33 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:01:06
2019-01-21 19:48:54
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:00:26
2019-01-21 19:47:46
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/105 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 08:59:33
2019-01-21 19:46:59
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 31/120 cm/Konkurs nr 31 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:36:29
2019-01-21 15:41:21
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:34:44
2019-01-21 12:59:05
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/95 cm/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:34:04
2019-01-20 17:21:18
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:30:22
2019-01-20 17:16:36
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 27/85 cm/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:25:08
2019-01-19 22:15:54
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 06:41:34
2019-01-19 22:08:53
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
2. Banach Marta SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
O053202
7. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
8. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
9. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
10. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
11. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
O048304
12. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
13. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
15. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
16. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
17. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
18. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
19. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
20. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
21. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
22. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
23. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
O035305
24. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
25. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
26. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
27. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
28. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
29. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
30. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
31. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
32. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
33. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
34. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
35. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
36. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
37. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
38. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
39. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
40. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
41. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
42. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
43. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
44. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
45. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
46. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
47. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
48. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
49. Michałowska Natalia WKJ Lublin SR Strong Riders
2004 (JM.)
O042649
50. Miedziocha Hanna BPK - MAZ
2005 (JM.)
O042682
51. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
52. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
53. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
54. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
55. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
56. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
57. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
58. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
59. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
60. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
61. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
62. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
63. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
64. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
65. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
66. Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA
S
O029204
67. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
68. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
69. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
70. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
71. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
O001821
72. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
73. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
74. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
75. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
76. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
77. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
78. Rzycka Olga BPK
S
O053523
79. Sawicka Lena Bpk
2008 (Mł.)
O046346
80. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
81. Skarżyńska Pola BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032070
82. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
83. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
84. Sosnowska Kaja KKJ Kielce
S
O013932
85. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
86. Steczowicz Zofia SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
87. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
88. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
89. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044522
90. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
91. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
92. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
93. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
94. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
95. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
96. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
97. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
98. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
99. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
100. Wesołowska Aniela Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018 (Mł.)
O043883
101. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
102. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
103. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
104. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
105. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

AL AWAR HANN GER 2007 Ogier skarogniada/168 F: CONTENDRO I
M: FAIR LADY/FOR PLEASURE
O: ŻANETA ZWIERZYŃSKA
B: HANS-HERMANN MAACK (GER)
K012340 DE431310052007 104OJ51
2.

61

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

87

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

36

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
5.

127

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

78

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
7.

152

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
8.

10

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
9.

58

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
10.

136

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
11.

34

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
12.

149

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
O: Justyna
B: Wielka Brytania
7383484855 9373474747
13.

76

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
14.

81

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
15.

31

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
16.

121

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
17.

51

CHARLYTTA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada/175 F: Chin Champ
M: Windhoek Rose
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
18.

38

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
19.

164

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
20.

94

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
21.

109

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
22.

110

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo/Clearway
M: Ola Primavera/Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Feldhaus Henrike
K025023 DE421000048113
23.

15

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
24.

50

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Posejdon
M: Czantoria
O: Jaroslaw Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
25.

113

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
K027068 POL013661811207
26.

128

DANAWAY EVANDER Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango
M: Danaway Janella
O: r j
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
27.

39

DIACONTINIA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
28.

84

DOLOMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: BAJOU DU RUET
M: DEIZI
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
29.

115

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
30.

159

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
31.

42

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: //
M: //
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 // //
32.

116

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Paulina Martynuska
B: NN
K016840
33.

60

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
34.

6

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
35.

126

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
36.

72

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
37.

144

EVANTOS II VTH KWPN NED 2009 Wałach gniada/168 F: carthino z
M: kavantos II
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K027014 brak
38.

153

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
39.

22

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
40.

45

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
41.

89

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
42.

86

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
43.

75

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
44.

68

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
45.

49

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Revel
M: Greta
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna
K017179 brak
46.

7

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
47.

21

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
48.

37

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
49.

166

HARWARD SP POL 2004 Wałach gniada F: Landjoker
M: Havana
O: Hanna Miedziocha
B: Żurawski Lech
brak
50.

102

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
51.

71

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
52.

151

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
53.

5

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
54.

99

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
55.

33

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
56.

79

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
57.

57

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
58.

40

KAMILLIA H New Forest Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: Stal Nieuwmoed
brak 528008070049307
59.

107

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
O: Olga Rzycka
B: .
K027064 0000023411
60.

96

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
61.

93

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
O: Teresa Katarzyna Heydel
B: Ukraina
K026886 UA320000754 702236
62.

25

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
63.

135

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
64.

64

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
65.

156

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
66.

41

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
67.

27

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 K017212
68.

124

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
69.

48

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
70.

122

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B: Nn
K025715
71.

69

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
72.

134

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: Janusz Adamski
K026600
73.

77

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
74.

59

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
75.

101

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
76.

65

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
77.

54

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
78.

129

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
79.

119

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Piotr Żabkwski-Żychowicz
B: Wieslaw leonowicz
K023513 616999640069913
80.

150

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
81.

92

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
82.

112

MY LORD Westf. POL 2012 Ogier siwa F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
83.

23

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
84.

74

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
85.

44

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
86.

138

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
87.

165

NORTON Ogier F:
M:
O:
B:
88.

161

NORTON F:
M:
O:
B:
89.

35

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
90.

157

NOTTING HILL DWERSE HAGEN X POL 2013 Wałach gniada/x F: x
M: x
O: x
B: x
K026912 x
91.

30

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
92.

142

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
93.

52

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
94.

85

PIŁAT Traken POL 2005 Wałach kasztanowata F: Alchimist
M: Pifija
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
95.

70

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
96.

73

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
97.

163

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411
98.

105

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
99.

91

PUSIU Typ Koń Mały POL brak Wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Piórkowska Ewa
B: brak
brak 616999611327603
100.

80

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
101.

63

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
102.

111

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
103.

123

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
104.

90

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
105.

131

SANGAL KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Sanwan / Navajo
M: Gala / Darino
O: Piotr Zwierzyński
B:
K009868 POL013611080504
106.

117

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
107.

103

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
108.

1

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
109.

154

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
110.

11

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
111.

137

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
112.

97

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
113.

53

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
114.

46

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
115.

55

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
116.

24

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 12352
117.

95

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
118.

56

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
119.

82

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
120.

114

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
121.

98

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
122.

133

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
123.

66

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
124.

158

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
125.

104

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
126.

139

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
127.

108

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
128.

47

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
K027039
129.

4

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
130.

118

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
131.

120

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
132.

83

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B: -
K018713 DE434340050807
133.

62

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
134.

132

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
MEKSYK (134)
2019-02-23
9
2019-02-23
13
2019-02-24
KUBA (135)
2019-02-22
11
2019-02-22
29
2019-02-24
BENETON (136)
2019-02-22
12
2019-02-22
2
2019-02-24
11
Banach Marta
SJ Strong Riders
PIŁAT (85)
2019-02-23
16
2019-02-23
4
2019-02-24
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (69)
2019-02-22
7
2019-02-23
1
2019-02-23
16
2019-02-24
3
2019-02-22
3
PIPIN (70)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
26
2019-02-24
2
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (55)
2019-02-22
1
2019-02-22
3
2019-02-23
12
2019-02-23
11
2019-02-24
1
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-23
2019-02-23
15
2019-02-24
4
Boćkowska Olivia
BPK
FAZA AS (89)
2019-02-22
2
2019-02-22
9
2019-02-23
7
2019-02-24
2
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-02-22
3
2019-02-23
14
2019-02-24
3
2019-02-22
15
2019-02-23
9
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (1)
2019-02-22
1
2019-02-22
1
2019-02-23
7
2019-02-23
4
2019-02-24
6
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (75)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-02-22
10
2019-02-22
2
2019-02-23
19
2019-02-23
5
2019-02-24
2019-02-22
18
2019-02-22
11
2019-02-23
1
2019-02-23
21
2019-02-24
9
Dąbrowska Zofia
bpk
2019-02-22
21
2019-02-22
31
2019-02-23
1
2019-02-23
12
2019-02-24
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (122)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
8
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (142)
2019-02-23
24
2019-02-23
12
2019-02-24
8
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-02-22
12
2019-02-22
4
2019-02-23
3
2019-02-23
3
2019-02-24
1
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (77)
2019-02-22
10
2019-02-22
11
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-24
7
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-23
10
2019-02-23
19
2019-02-24
17
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (72)
2019-02-23
23
2019-02-23
2019-02-24
5
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-02-22
4
2019-02-22
1
2019-02-23
3
2019-02-23
1
2019-02-24
2
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (151)
2019-02-23
2019-02-23
11
2019-02-24
9
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (154)
2019-02-24
2
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-02-22
7
2019-02-22
18
2019-02-23
14
2019-02-23
9
2019-02-24
10
Grzelczak Matylda
BPK (MAZ)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2019-02-22
7
2019-02-22
12
2019-02-23
15
2019-02-24
6
2019-02-23
6
Heydel Karolina
RIO GRANDE Krosinko
2019-02-22
1
2019-02-22
2
2019-02-23
8
2019-02-24
4
KONKORD (93)
2019-02-22
1
2019-02-22
1
2019-02-23
8
2019-02-23
4
2019-02-24
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (105)
2019-02-22
13
2019-02-22
5
2019-02-23
10
2019-02-23
3
2019-02-24
4
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-02-22
27
2019-02-22
16
2019-02-23
14
2019-02-23
2
2019-02-24
5
2019-02-22
19
2019-02-22
11
2019-02-23
19
2019-02-24
6
2019-02-23
13
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (163)
2019-02-23
1
2019-02-24
2
CLICQUOT (164)
2019-02-23
1
2019-02-24
1
NORTON (165)
2019-02-24
1
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (6)
2019-02-24
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-02-23
14
2019-02-23
1
TREZOR (158)
2019-02-23
2019-02-24
2
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-02-23
21
2019-02-23
5
2019-02-24
5
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-02-22
6
2019-02-23
5
2019-02-23
1
2019-02-24
2
2019-02-22
5
ISKRA (5)
2019-02-22
7
2019-02-24
8
2019-02-23
15
2019-02-23
3
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (30)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (115)
2019-02-22
2
2019-02-22
9
2019-02-23
2
2019-02-23
22
2019-02-24
1
Kopko Justyna
JKS OLSZA
2019-02-22
5
2019-02-22
10
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (153)
2019-02-23
5
2019-02-23
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (117)
2019-02-22
6
2019-02-22
2
2019-02-23
2019-02-23
1
2019-02-24
4
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
VALKIRIA (118)
2019-02-22
18
2019-02-22
12
2019-02-23
10
2019-02-23
15
2019-02-24
3
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-02-22
2
2019-02-22
1
2019-02-23
4
2019-02-23
2
2019-02-24
1
2019-02-22
4
2019-02-22
3
2019-02-23
5
2019-02-23
2
2019-02-24
1
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (25)
2019-02-23
6
2019-02-23
17
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
DOLOMIT (84)
2019-02-23
2019-02-23
21
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2019-02-24
2
2019-02-22
6
2019-02-22