Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 07:18:52
2019-03-21 23:05:26
Kamila Strauch BRYZA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 07:18:33
2019-03-21 22:58:51
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 22:37:30
2019-03-21 20:27:40
Gabriela Górska LA GRAN
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 22:37:48
2019-03-21 19:33:34
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 22:38:39
2019-03-21 19:32:59
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:46:00
2019-03-21 09:22:05
Olga Gieracz RABAT
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:45:38
2019-03-21 09:21:44
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 14:27:38
2019-03-20 13:02:07
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 13:59:27
2019-03-19 12:57:34
Kornelia Naumiuk P-DALILA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:00:30
2019-03-19 11:02:28
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:00:45
2019-03-19 10:26:08
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:19:27
2019-03-19 08:01:38
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:20:41
2019-03-19 08:01:05
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:25:40
2019-03-19 08:00:21
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:17:45
2019-03-18 21:14:58
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:17:50
2019-03-18 21:13:07
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:18:12
2019-03-18 21:11:09
Wiktoria Trydulska NIRON
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:18:49
2019-03-18 17:13:11
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:30:37
2019-03-18 16:27:47
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 10:15:29
2019-03-18 09:34:42
Liliana Harasim WILMAR
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:46:19
2019-03-18 09:28:26
Monika Wścisły ZICO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:46:22
2019-03-18 09:26:47
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
116 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-18 09:12:30
2019-03-18 09:04:27
Iga Puławska FLUKS
  • 1x /B/Konkurs nr 5, I półfinał Kuce gr. B, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x /B/Konkurs nr 6, II półfinał Kuce gr. B, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x /B/Konkurs nr 20, Finał Kuce gr. B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 80/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:58:40
2019-03-18 08:52:24
Weronika Młotkiewicz KAMINA D
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:58:48
2019-03-18 08:48:05
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:58:52
2019-03-18 08:47:30
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-18 09:00:08
2019-03-18 08:46:41
Julia Kępska PRAGA
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:00:15
2019-03-18 08:46:10
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:00:28
2019-03-18 08:45:33
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:29:33
2019-03-17 22:49:22
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:30:18
2019-03-17 22:46:39
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:31:31
2019-03-17 22:44:27
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:31:44
2019-03-17 21:00:18
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:31:59
2019-03-17 15:28:02
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
  • 1x 22 KP 1/50-100/Konkurs pocieszenia 50-100 cm tylko dla uczestników HPWiM KMk
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:32:31
2019-03-17 10:31:11
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:35:02
2019-03-17 10:29:27
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-18 07:37:00
2019-03-17 10:25:19
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:37:33
2019-03-16 14:48:56
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:37:44
2019-03-16 00:01:58
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 16:03:52
2019-03-15 22:01:36
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:38:58
2019-03-15 21:01:22
Nina Ambroziak RINGO
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:39:44
2019-03-15 17:15:59
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 06:58:24
2019-03-14 23:57:28
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 06:59:28
2019-03-14 22:11:39
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 15:55:52
2019-03-14 07:48:58
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:48:29
2019-03-13 11:42:19
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 13:48:40
2019-03-13 10:31:23
Zofia Stasiak AMURAT
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 14:13:42
2019-03-13 10:30:31
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 14:13:30
2019-03-13 09:58:06
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 14:13:49
2019-03-12 20:35:54
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 14:12:45
2019-03-12 17:07:30
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 16:09:43
2019-03-12 10:43:11
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 16:10:21
2019-03-12 10:41:40
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-11 19:43:42
2019-03-11 18:21:45
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-11 19:43:51
2019-03-11 18:20:44
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:09:50
2019-03-10 12:14:00
Wiktor Łapiński TURINI
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 19:44:30
2019-03-09 09:14:22
Aleksander Antas OSTEO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 07:19:31
2019-03-08 16:10:17
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 07:19:37
2019-03-08 16:09:07
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:51:21
2019-03-08 16:07:58
Daria Ciesielska CALVI
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-09 07:22:52
2019-03-08 11:57:42
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 07:22:20
2019-03-07 20:11:55
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-06 21:47:13
2019-03-06 21:37:05
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:46:30
2019-03-06 14:09:21
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:46:39
2019-03-05 11:34:12
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:30:18
2019-03-05 08:29:20
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 05:50:10
2019-03-05 08:28:20
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 05:38:41
2019-03-04 17:30:20
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 06:51:15
2019-03-03 17:31:54
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 06:51:45
2019-03-03 17:30:59
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 06:54:23
2019-03-03 17:29:46
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:48:23
2019-03-02 20:47:47
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:48:02
2019-03-02 20:46:57
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:48:51
2019-03-02 20:45:46
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:47:22
2019-03-02 20:44:52
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:45:05
2019-03-02 20:42:48
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:46:04
2019-03-02 20:42:04
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:41:22
2019-03-02 20:40:22
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:30:39
2019-03-02 19:25:44
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:33:22
2019-03-02 19:24:14
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-02 20:36:21
2019-03-02 19:22:09
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:38:25
2019-03-02 19:21:23
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 17:58:04
2019-03-01 06:21:38
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:42:11
2019-03-01 06:20:19
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 19:45:04
2019-02-28 18:19:51
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:59:24
2019-02-27 22:36:29
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:23:08
2019-02-26 23:06:43
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:34:07
2019-02-26 21:24:43
Katarzyna Suwała EXITO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:54:20
2019-02-26 11:36:09
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:54:09
2019-02-26 11:35:37
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 10:04:55
2019-02-26 09:58:38
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 06:52:11
2019-02-25 23:06:40
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 06:52:55
2019-02-25 22:05:44
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:47:45
2019-02-25 19:25:27
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-02-25 20:50:37
2019-02-25 13:45:31
Mateusz Owczarz Jm'04 ZUCCHERO A VELO
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:34:35
2019-02-25 11:06:31
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 22:07:02
2019-02-24 21:41:55
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:05:27
2019-02-24 15:53:04
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:07:00
2019-02-24 14:35:33
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:13:06
2019-02-24 14:33:18
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:12:17
2019-02-24 13:13:02
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:11:09
2019-02-24 12:07:25
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:10:57
2019-02-24 11:39:12
Kornelia Pawłowska M'07 STORMING AHEAD GR. D
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:09:49
2019-02-24 11:37:35
Kornelia Pawłowska M'07 AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:09:23
2019-02-24 09:31:41
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:09:06
2019-02-24 09:26:34
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:48:09
2019-02-23 16:46:55
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:48:49
2019-02-23 16:45:28
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 2/A1/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/A1/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 15/A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew rozgrywką o medale)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:50:42
2019-02-23 10:43:56
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:51:01
2019-02-23 09:29:07
Natalia Kapuścińska ŁAPÓWKA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:32:12
2019-02-22 19:35:05
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:32:23
2019-02-22 12:36:19
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:34:05
2019-02-22 10:31:50
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:40:37
2019-02-21 22:52:17
Katarzyna Żuchowicka M'07 CHOPIN GR. D
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 19:45:12
2019-02-21 11:14:10
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:28:26
2019-02-21 09:17:51
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/A2/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2/B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.rozgrywką o medale)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:18:30
2019-02-21 07:34:37
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:26:11
2019-02-21 07:33:54
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:42:10
2019-02-21 07:32:56
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 11/E/Konkurs nr 11, I półfinał Kuce gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E/Konkurs nr 12, II półfinał Kuce gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/MK/Konkurs nr 23, Finał MK, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:42:40
2019-02-21 07:32:07
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 13/Amatorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amatorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorzy, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:22:05
2019-02-21 07:29:39
Iga Bors SHADOW
  • 1x 9/D/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 10/D/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:01:45
2019-02-20 18:32:37
Roksana Naumiuk JAWA
  • 1x 7/C/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 18/C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Antas Aleksander Nz
2005 (JM.)
Brak
5. Banaszek Michalina Nie zrzeszona
2007 (JM.)
Brak
6. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
7. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
8. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
9. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
O053202
10. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
11. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
12. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
13. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
14. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
15. Czarnomski Mariusz JKS OLSZA
S
Brak
16. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
17. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
18. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
19. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
20. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
21. Górska Gabriela JKS Olsza
2000 (MJ.)
Brak
22. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
23. Harasim Liliana KJ Strzała Krubiczew
2006 (JM.)
O051062
24. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
25. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
26. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
27. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
28. Jaroszyńska Julia Stajnia Rzęszyce
2006 (JM.)
brak
29. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
30. Kapuścińska Natalia Bpk
2005 (JM.)
Brak
31. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
32. Kępska Julia KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
O050782
33. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
34. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
35. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
36. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
37. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
38. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
39. Kostrzewska Julia Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
40. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
41. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
42. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
43. Lewandowska Weronika Largo Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O038650
44. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
45. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
46. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
47. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
48. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
49. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
50. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
51. Młotkiewicz Weronika KJ Akademia Kucania
S
brak
52. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
53. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
54. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
55. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
56. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
57. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
58. Pawłowska Anna Brak
2001 (J.)
Brak
59. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
60. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
61. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
62. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
63. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
64. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
65. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
66. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
67. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
68. Rojek Agnieszka Kj Skarb Kozienice
S
Brak
69. Roszczyk Maja BPK
2007 (JM.)
O047408
70. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
71. Sawicka Lena Bpk
2008 (Mł.)
O046346
72. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
73. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
74. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
75. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
76. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
77. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
78. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
79. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
80. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
O053979
81. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
82. Stasiak Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O044820
83. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
84. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
85. Strauch Kamila bpk
1998 (MJ.)
brak
86. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
87. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
88. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (JM.)
O043759
89. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
90. Suwala Katarzyna Bpk maz
2003 (J.)
O040540
91. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
92. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
93. Szestowicka Maja Jeździecki Klub Sportowy Equita
2008 (Mł.)
O054330
94. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
95. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
96. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
97. Trydulska Wiktoria -
1998 (MJ.)
brak
98. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
99. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
100. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
101. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
102. Wścisły Monika Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
103. Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O043937
104. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
105. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
106. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
107. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2007 (JM.)
O039387
108. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

139

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
O: T.C.C. Sp. z o.o.
B: nn
K020925 616999610281910
2.

92

AMURAT Małopolska POL 2007 Ogier gniada/170 F: Jurand
M: Asturia
O: Grzegorz Kostrzewski
B: Krzysztof Kordalski
K010987
3.

96

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
4.

53

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
5.

124

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
6.

8

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
7.

61

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
8.

90

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
9.

102

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
10.

60

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
11.

109

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704
12.

140

BRYZA Małopolska POL 2002 Klacz siwa F: Bajt
M: NN
O: Katarzyna Kopeć
B: brak
brak
13.

132

CALVI Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewitsch
M: Conversa
O: Aleksander Kiljanczyk
B: SK Kozienice sp zoo
Pol 090000006272 Brak
14.

126

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
15.

133

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
16.

86

CHAMPION DE NIGHT Oldenurg POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: ...
B: ...
Brak De 433330418910
17.

10

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
18.

24

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
19.

40

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
20.

108

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
21.

62

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
22.

43

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
K027068 POL013661811207
23.

138

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
24.

94

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
25.

127

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
26.

36

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/mk:149 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
K018849 POL999540127802
27.

110

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
28.

113

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
29.

51

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Paulina Martynuska
B: NN
K016840
30.

103

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
31.

101

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
32.

137

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
33.

104

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
O: Krzysztof Kowalski
B: Justyna Jończyk
K020844 616009530142408
34.

16

EXITO OLD POL 2008 Wałach gniada/164 F: Epsom Gesmeray/Jalisco B
M: Galmba/Grande
O: Maciej Suwala
B: Elisabeth Kapp
K015894 DE433330852808
35.

26

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: Elvis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K 013 580 3749 08
36.

79

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
37.

85

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak Brak 04012115
38.

117

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
K026548
39.

42

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 Brak
40.

32

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
41.

37

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
42.

87

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
43.

115

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
44.

73

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
45.

93

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
46.

91

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
47.

18

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
48.

59

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
49.

131

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
50.

55

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
51.

142

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
O: Mariusz Czarnomski
B: Anglia
Brak Brak
52.

111

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
53.

97

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
54.

75

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
55.

130

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
56.

45

KUBA WLKP. POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SO Starogard Gdański Sp.zoo
K026010
57.

89

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
58.

69

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
59.

136

LE GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Nn
M: Nn
O: Gabriela Gorska
B: Nn
Brak Pol12245578
60.

122

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
Brak Brak
61.

47

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
62.

27

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
63.

81

LORELAI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
O: Anna Małachowska
B: Zbigniew Wargodzki
brak 616999661977209
64.

57

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
65.

48

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
66.

64

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
67.

44

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Paweł Więcek
K027223
68.

70

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
69.

95

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
70.

106

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
71.

72

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
72.

68

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
73.

35

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
74.

19

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
75.

25

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
brak
76.

134

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
77.

41

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
78.

105

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
79.

125

NIRON SP POL 2013 Wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana
O: Robert Grajda
B: Bielawny Mirosław
brak 616009610119713
80.

76

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
81.

7

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
82.

9

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak POL 060000004046
83.

128

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
84.

88

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
Brak 616009661404011
85.

107

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
86.

49

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
87.

15

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
88.

114

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
89.

123

PROTON Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Pol
M: Migawka
O: Dorota Zalewska
B: Budzyk Marcin
Brak
90.

71

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
91.

67

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
92.

135

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
93.

63

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
94.

52

REWERS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 KO22861
95.

50

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
96.

100

RINGO NN POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Aniolek
B: Krzysztof Aniolek
K024952 6169996611981209
97.

116

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
98.

129

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
99.

84

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak 6160095804684
100.

120

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
101.

74

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
102.

39

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
103.

58

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
O: Andrzej Różyc
B: Czechy
K007887
104.

54

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
105.

98

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
106.

66

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
107.

121

SZOGUN Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Niagara
O: Banaszek Anna
B: Kosz henryk
K023006
108.

78

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
109.

56

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
110.

34

TURINI Folblut POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
O: monika łapińska
B: golejewko
brak brak
111.

99

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
K027048
112.

17

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
113.

82

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
k027222 616009520056812
114.

65

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
115.

46

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
116.

118

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
117.

30

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
118.

119

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
119.

13

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Krupiński
B: Barbara Niemczewska
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
50
SUM:
50.00
Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
150
SUM:
150.00
Ciszek Zofia UKS Primo
50
SUM:
50.00
Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
300
SUM:
300.00
Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
300
SUM:
300.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
150
50
SUM:
200.00
Kołodziejek Jakub Nz
200
SUM:
200.00
Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
200
SUM:
200.00
Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
300
SUM:
300.00
Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
50
SUM:
50.00
Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Oleszkiewicz Lena Aldragho
200
SUM:
200.00
Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
50
SUM:
50.00
Pawłowska Kornelia BPK
200
200
SUM:
400.00
Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
150
SUM:
150.00
Sieńko Michał St. SKJ Grobice
100
SUM:
100.00
Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
150
SUM:
150.00
Sokołowska Kamila JKS OLSZA
50
SUM:
50.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
300
SUM:
300.00
Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
50
300
SUM:
350.00
Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
50
50
SUM:
100.00
Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (35)
2019-03-23
1
2019-03-23
14
2019-03-24
10
DŻARNA (36)
2019-03-23
6
2019-03-23
7
2019-03-24
4
50
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
RINGO (100)
2019-03-23
1
2019-03-23
12
2019-03-24
7
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
KUBA (89)
2019-03-23
1
2019-03-23
5
2019-03-24
9
BENETON (90)
2019-03-23
1
2019-03-23
6
2019-03-24
2
150
Antas Aleksander
Nz
OSTEO (9)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2
Banaszek Michalina
Nie zrzeszona
SZOGUN (121)
2019-03-23
12
2019-03-23
3
2019-03-24
12
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (70)
2019-03-23
1
2019-03-23
11
2019-03-24
10
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (130)
2019-03-23
41
2019-03-23
46
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-23
1
2019-03-23
2019-03-24
45
Boćkowska Olivia
BPK
LEMA-WM (122)
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
11
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-03-23
6
2019-03-23
5
2019-03-24
6
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (39)
2019-03-23
1
2019-03-23
11
2019-03-24
8
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
CALVI (132)
2019-03-23
39
2019-03-23
29
2019-03-24
29
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (61)
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
4
50
Czarnecka Anna
BPK
2019-03-23
52
2019-03-23
2019-03-24
1
Czarnomski Mariusz
JKS OLSZA
JUNE (142)
2019-03-23
1
2019-03-23
40
2019-03-24
43
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (59)
2019-03-23
25
2019-03-23
19
NESKO (105)
2019-03-23
25
2019-03-23
30
2019-03-24
32
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (106)
2019-03-23
1
2019-03-23
5
2019-03-24
7
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-23
1
2019-03-23
6
2019-03-24
8
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (135)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-03-23
1
2019-03-23
38
2019-03-24
42
Górska Gabriela
JKS Olsza
LE GRAN (136)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
48
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (107)
2019-03-23
10
2019-03-23
7
2019-03-24
5
50
CYTRYNKA (108)
2019-03-23
1
2019-03-23
12
Harasim Liliana
KJ Strzała Krubiczew
WILMAR (118)
2019-03-23
1
2019-03-23
5
2019-03-24
8
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-03-23
4
2019-03-23
1
2019-03-24
1
300
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (71)
2019-03-23
6
2019-03-23
2
2019-03-24
5
50
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (139)
2019-03-23
11
2019-03-23
13
2019-03-24
10
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (101)
2019-03-23
1
2019-03-23
3
2019-03-24
1
300
Jaroszyńska Julia
Stajnia Rzęszyce
PROTON (123)
2019-03-23
41
2019-03-23
36
2019-03-24
35
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-03-23
1
2019-03-23
12
2019-03-24
12
Kapuścińska Natalia
Bpk
2019-03-23
1
2019-03-23
25
2019-03-24
14
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-23
6
2019-03-23
8
2019-03-24
8
Kępska Julia
KJ Akademia Kucania
PRAGA (114)
2019-03-23
1
2019-03-23
11
2019-03-24
6
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-03-23
25
2019-03-23
6
2019-03-24
25
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
3
150
ISKRA (18)
2019-03-23
12
2019-03-23
1
2019-03-24
5
50
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-03-23
1
2019-03-23
22
2019-03-24
9
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (115)
2019-03-23
25
2019-03-23
23
2019-03-24
19
Kołodziejek Jakub
Nz
2019-03-23
1
2019-03-23
13
2019-03-24
2
200
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (94)
2019-03-23
1
2019-03-23
4
2019-03-24
5
50
Kostrzewska Julia
Ranczo Zico
SALZBURG (120)
2019-03-23
25
2019-03-23
Kowalska Paulina
BPK
ETI QUEEN (104)
2019-03-23
1
2019-03-23
15
2019-03-24
13
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-03-23
5
2019-03-23
1
2019-03-24
2
200
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (113)
2019-03-23
25
2019-03-23
4
2019-03-24
24
Lewandowska Weronika
Largo Sp. z o.o.
BIRMA (60)
2019-03-23
10
2019-03-23
10
2019-03-24
8
Łapiński Wiktor
brak
TURINI (34)
2019-03-23
25
2019-03-23
2019-03-24
47
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (41)
2019-03-23
1
2019-03-23
7
2019-03-24
1
300
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (66)
2019-03-23
53
2019-03-23
45
2019-03-24
40
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-03-23
2019-03-23
4
2019-03-24
11
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAI (81)
2019-03-23
25
2019-03-23
24
2019-03-24
31
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania
2019-03-23
1
2019-03-23
10
2019-03-24
8
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (79)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
4
50
Młotkiewicz Weronika
KJ Akademia Kucania
KAMINA D (111)
2019-03-23
1
2019-03-23
2019-03-24
45
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
P-DALILA (128)
2019-03-23
13
2019-03-23
2019-03-24
14
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
JAWA (131)
2019-03-23
1
2019-03-23
2
2019-03-24
2
200
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
LOGOS (47)
2019-03-23
6
2019-03-23
6
2019-03-24
7
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2019-03-23
1
2019-03-23
3
2019-03-24
2
200
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
6
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-03-23
25
2019-03-23
2
2019-03-24
5
50
Pawłowska Anna
Brak
2019-03-23
25
2019-03-23
8
2019-03-24
15
Pawłowska Kornelia
BPK
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
1
200
2019-03-23
1
2019-03-23
3
2019-03-24
2
200
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (96)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
48
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (72)
2019-03-23
1
2019-03-23
2019-03-24
12
2019-03-23
1
2019-03-23
7
2019-03-24
6
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica