Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 15:55:11
2019-06-14 13:23:38
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, Kuce i Małe Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 15:58:26
2019-06-14 13:17:51
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 15:58:29
2019-06-14 13:16:29
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:59:06
2019-06-14 07:37:24
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:20:39
2019-06-13 18:20:12
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:20:36
2019-06-13 18:19:09
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:14
2019-06-13 17:28:07
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm, (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:13
2019-06-13 17:27:09
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm, (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:30:12
2019-06-13 17:26:32
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 13:00:14
2019-06-13 12:55:46
Kamila Rutkowska CZAPLA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 12:55:36
2019-06-13 12:55:04
Paweł Michalski KWINTO
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 12:55:32
2019-06-13 12:54:16
Wiktoria Augustyniak CYRKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 12:55:30
2019-06-13 12:53:17
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:53:05
2019-06-12 21:42:58
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:59:29
2019-06-12 10:13:00
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x /L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:59:45
2019-06-12 09:37:13
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open, Kuce i Małe Konie, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:52:15
2019-06-11 16:29:07
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x /L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x /P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:52:37
2019-06-11 15:31:47
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 2x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:52:42
2019-06-11 15:30:52
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 12:34:09
2019-06-11 12:33:12
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm, (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:38:25
2019-06-11 10:31:41
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 06:25:11
2019-06-10 20:00:12
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x /80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 2x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 06:25:12
2019-06-10 12:17:29
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:19:03
2019-06-09 20:45:51
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x /L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:41:34
2019-06-08 22:02:13
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 2x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x /L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x /Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:35:05
2019-06-08 21:47:59
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria B/60 cm/Konkurs nr 2, Open, DUŻE KONIE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x /70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 05:34:42
2019-06-08 21:41:05
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/Lic/Styl/Konkurs nr 8, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 20:24:33
2019-06-08 20:22:06
Olga Rzycka FELDORADO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 20:18:21
2019-06-08 20:16:08
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 20:18:31
2019-06-08 20:15:46
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm, (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 04:55:30
2019-06-07 23:30:53
Ewa Gromadowska TOP EWITA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 04:55:36
2019-06-07 23:25:25
Maja Gromadowska LORD BIJOU
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
  • 1x /80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:10:49
2019-06-07 22:42:10
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:10:53
2019-06-07 22:41:21
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 21:27:14
2019-06-07 21:09:37
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:00:55
2019-06-07 18:47:09
Antonina Skoczek KARMELKA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:00:58
2019-06-07 18:30:51
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:04:32
2019-06-06 17:27:00
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x /70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:53:53
2019-06-04 20:17:07
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x /70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:05:38
2019-06-04 06:45:38
Maja Gontarek MAX
  • 1x /70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:05:44
2019-06-04 06:44:05
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x /80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:05:53
2019-06-04 06:43:04
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x /80 cm/Konkurs nr 15, Open, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm, (art. 274.5.3) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat oraz Zawodnicy bez licencji oraz z licencją w
  • 1x /90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.3) (w tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 21:14:19
2019-06-02 21:11:42
Łukasz Bogusz TOPAL
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 21:14:24
2019-06-02 21:07:04
Łukasz Bogusz MGIEŁKA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 06:25:14
2019-06-02 18:17:44
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2 Seria A/60 cm/Konkurs nr 2, Open, KUCE, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x /70 cm/Konkurs nr 13, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 20:26:52
2019-05-31 19:50:07
Marta Bekasiewicz DAMA_R
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:17:52
2019-05-29 22:27:37
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:17:58
2019-05-29 22:26:50
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x /60 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:53:54
2019-05-26 14:13:53
Milena Klimek KALINA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:00:01
2019-05-20 10:40:50
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open, klasa LL, Duże konie, wys. 80 cm, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Dod.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 6/90 cm/Konkurs nr 6, Open, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm, (art. 274.5.2)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Bekasiewicz Marta Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O034882
5. Bekasiewicz Marta BPK
2003 (J.)
Brak
6. Bogusz Łukasz NZ
2005 (JM.)
Brak
7. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
8. Ciszek Zofia Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
2010 (Mł.)
O051053
9. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
10. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
11. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
12. Gołębiewska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
13. Gontarek Maja bpk
2006 (JM.)
brak
14. Gromadowska Ewa BPK
2008 (JM.)
brak
15. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (JM.)
O035878
16. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
17. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
18. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
19. Januszkiewicz Kaja St. J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
20. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
21. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
22. Klimek Milena Polski Polo Klub
2006 (JM.)
o054851
23. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
24. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
25. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
26. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (MJ.)
brak
27. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
28. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
29. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
30. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
31. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
32. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
33. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
34. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
35. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
36. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
37. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
38. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
39. Skoczek Antonina SKJ POCZERNIN
2008 (JM.)
Brak
40. Skorupowska Róża Bpk
S
Brak
41. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
42. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
43. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (MJ.)
O041584
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
2.

16

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
3.

30

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
4.

23

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
5.

43

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
6.

46

CHINKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/161 F: BONAPARTE
M: CHANDRA
BRAK B0110376S
7.

55

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
8.

2

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
9.

3

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
10.

52

CYRKA HUCUŁ POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Roy /
M: Ciżemka /
brak
11.

54

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
12.

24

DAMA_R SP POL 2006 Klacz siwa/169 F: Loxley
M: Drygula
Brak 009660320006
13.

29

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
brak POL007610147106
14.

32

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
15.

62

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
16.

7

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/138 F: WARON
M: EZA-ERIS
K019883
17.

40

FELDORADO KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Eldorado Van De Zeshoek
M: Ladylike Lover
K020867 528003201005838
18.

47

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
K024228
19.

45

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
20.

44

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
21.

4

HUZAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata/173 F: Hartland
M: NN
K027681 009660147403
22.

59

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
K019798
23.

22

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
k012000 11705
24.

49

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
K025979 007610116308
25.

10

KARMELKA ... POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Libretto
M: Kolistyna
Brak
26.

33

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 07965
27.

38

KLONDAIKA LOT.GORAC LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
K027064 0000023411
28.

53

KWINTO TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach srokata/162 F: Spiks Sweety
M: Karina
Brak Brak
29.

58

LEPSZA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/163 F: Psalm
M: Legenda
brak 616 006 66 00155 14
30.

39

LEVANTE OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: Levantos I
M: Alakonte / Abke
K027723 DE418182501612
31.

41

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
brak
32.

13

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
33.

37

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
34.

15

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
35.

27

MAX KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Hawer
M: Maxi
brak 616013680071711
36.

26

MGIEŁKA TYP PRYMITYWNY POL 2009 Klacz inna/ok.138 F: Ludek
M: Malwa
Brak 616999510561409
37.

61

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
38.

51

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
39.

21

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
- -
40.

50

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
K016501 616009520004510
41.

14

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
42.

56

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
43.

28

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
brak 616009530059611
44.

20

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
K019805 616009540018510
45.

35

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
46.

42

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
brak 616009660442714
47.

1

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
K023059 616009610139611
48.

9

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
K021851 616007610059710
49.

63

TOP EVITA KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Natsy Boy
M: Top Greafin-W
K005422
50.

36

TOP EWITA DRP POL 1999 Wałach gniada/141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
51.

25

TOPAL KONIK POLSKI POL 2007 Wałach inna/Ok.140 F: Order
M: Tina
Brak 616011510402607
52.

48

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K027039
53.

11

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
54.

60

WELCOME HL WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
brak POL 007600063904
55.

34

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
56.

57

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (61)
2019-06-15
4
DŻARNA (62)
2019-06-15
2
2019-06-15
3
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (61)
2019-06-15
1
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CYRKA (52)
2019-06-15
1
2019-06-15
14
2019-06-15
6
Bekasiewicz Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equita
HUZAR (4)
2019-06-15
6
2019-06-15
4
2019-06-15
Bekasiewicz Marta
BPK
DAMA_R (24)
2019-06-15
2019-06-15
Bogusz Łukasz
NZ
TOPAL (25)
2019-06-15
12
2019-06-15
1
Ciszek Zofia
Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
BEŁT (30)
2019-06-15
6
2019-06-15
1
2019-06-15
1
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-06-15
1
2019-06-15
2
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2019-06-15
1
2019-06-15
5
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-06-15
2
2019-06-15
7
Gołębiewska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
INDUSEK (59)
2019-06-15
3
2019-06-15
3
Gromadowska Ewa
BPK
2019-06-15
15
2019-06-15
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
2019-06-15
6
2019-06-15
5
2019-06-15
5
2019-06-15
1
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2019-06-15
2
2019-06-15
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
2019-06-15
9
2019-06-15
6
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-06-15
1
PORTOS (56)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
2
Januszkiewicz Kaja
St. J Poster Piaseczno
2019-06-15
2019-06-15
1
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (14)
2019-06-15
1
2019-06-15
6
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (31)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-15
1
Klimek Milena
Polski Polo Klub
KALINA (22)
2019-06-15
5
2019-06-15
1
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
LEPSZA (58)
2019-06-15
1
2019-06-15
7
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2019-06-15
4
2019-06-15
2
2019-06-15
Lewandowska Oliwia
BPK
2019-06-15
2019-06-15
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
KWINTO (53)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-06-15
2019-06-15
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-06-15
1
2019-06-15
2019-06-15
10
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-06-15
2019-06-15
Peszek Julia
Bpk
2019-06-15
1
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-06-15
1
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-06-15
3
2019-06-15
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (54)
2019-06-15
2019-06-15
1
2019-06-15
1
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
1
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2019-06-15
1
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2019-06-15
4
LEVANTE (39)
2019-06-15
2
2019-06-15
3
Skoczek Antonina
SKJ POCZERNIN
2019-06-15
11
2019-06-15
12
Skorupowska Róża
Bpk
SNIKERS (42)
2019-06-15
3
2019-06-15
2019-06-15
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2019-06-15
5
2019-06-15
3
2019-06-15
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (43)
2019-06-15
4
2019-06-15
8
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (45)
2019-06-15
1
2019-06-15
9
2019-06-15
1

Number of Riders: 43

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl