Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI2*
BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018
Ciekocinko, 15.05-20.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:07
2018-05-16 11:27:07
Weronika Wilska-Czarnecka LADY VON BAYERN
  • 1x //entries
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:07
2018-05-16 11:27:07
Slawomir Hartman EDJIN
  • 1x //entries
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:07
2018-05-16 11:27:07
Msciwoj Kiecon QUINLEEN
  • 1x //entries
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:06
2018-05-16 11:27:06
Marcin Pakula CONTENDROS
  • 1x //entries
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:06
2018-05-16 11:27:06
Marcin Pakula CONTINIA
  • 1x //entries
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:27:06
2018-05-16 11:27:06
Uwe Schmitz FAREWELL 26
  • 1x //entries
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:27:34
2018-05-14 14:27:34
Sebastien Kapel BELLISIMO
  • 1x //entries
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:27:34
2018-05-14 14:27:34
Andrea Falk EVOLUTION
  • 1x //entries
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:27:34
2018-05-14 14:27:34
Jaroslaw Skrzyczynski QUIRO 5
  • 1x //entries
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:27:34
2018-05-14 14:27:34
Jaroslaw Skrzyczynski GREATEST
  • 1x //entries
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x //entries
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jan Dominik Chrzanowski CAVARELLI
  • 1x //entries
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Rosa Mäkelä AKVELINS
  • 1x //entries
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x //entries
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Dalia Lehmann CASANOVA 468
  • 1x //entries
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Dalia Lehmann ANNCHEN 11
  • 1x //entries
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Dalia Lehmann SILVER STAR
  • 1x //entries
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Julia Bogalecka ASER
  • 1x //entries
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x //entries
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jamal Rahimov WARRIOR
  • 1x //entries
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jamal Rahimov FLORIS TN
  • 1x //entries
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jamal Rahimov CEVIN COSTNER
  • 1x //entries
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jamal Rahimov STRANGELOVE ENNEMMEL
  • 1x //entries
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jamal Rahimov FOR SUCCESS
  • 1x //entries
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Slawomir Hartman DREAM ON
  • 1x //entries
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Slawomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x //entries
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Andrea Falk AKONIT S
  • 1x //entries
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Andrea Falk GAMIRO
  • 1x //entries
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Radoslaw Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x //entries
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Radoslaw Zalewski ILATINA
  • 1x //entries
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Radoslaw Zalewski FABERGE H & S
  • 1x //entries
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Msciwoj Kiecon ALOUBET KV
  • 1x //entries
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Msciwoj Kiecon DIGISPORT SATISFACTION
  • 1x //entries
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Msciwoj Kiecon GIRALDO L
  • 1x //entries
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Meeri Sipiläinen JOLINE
  • 1x //entries
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Ricardo Valadas Coelho TALL BOY MNM
  • 1x //entries
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Ricardo Valadas Coelho BAKKARA MNM
  • 1x //entries
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jan Bobik SANTISA
  • 1x //entries
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jan Bobik CATAMARA'N
  • 1x //entries
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x //entries
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Maria Simakhodskaya QUINTO
  • 1x //entries
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Maria Simakhodskaya K DON DIEGO VD GRUNDEVAL Z
  • 1x //entries
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Maarja Martinson DONNA
  • 1x //entries
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x //entries
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x //entries
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Valerij Lyskovka BERNESTINA
  • 1x //entries
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x //entries
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Piotr Morsztyn JURANDA
  • 1x //entries
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Piotr Morsztyn CASQUIN
  • 1x //entries
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jaroslaw Skrzyczynski CASQUELL
  • 1x //entries
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x //entries
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Jaroslaw Skrzyczynski AKKOL
  • 1x //entries
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Maria Stanislawiak ITALIAN
  • 1x //entries
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Sabrina Tovarnak SHEILA 385
  • 1x //entries
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:39
2018-05-14 12:46:39
Sabrina Tovarnak CHICCO 419
  • 1x //entries
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x //entries
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x //entries
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Aleksandra Zybala SOPHIA
  • 1x //entries
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x //entries
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x //entries
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x //entries
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x //entries
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Dawid Skiba BADORETTE
  • 1x //entries
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x //entries
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Marcin Pakula FAMIEBUR B
  • 1x //entries
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Konrad Pawlowski LAUR
  • 1x //entries
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Emma Falk SNOWBALL
  • 1x //entries
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 1x //entries
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Paulina Malinowska CROWN PRINCE 2
  • 1x //entries
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x //entries
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x //entries
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Jacek Zagor ZADYMKA
  • 1x //entries
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Helene Marie Rägo CON QUICK
  • 1x //entries
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Emma Stoker EVERTON DE VILLEE
  • 1x //entries
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Emma Stoker TOWNHEAD ANNIE
  • 1x //entries
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Emma Stoker TOWNHEAD BALLULAH
  • 1x //entries
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Emma Stoker TOWNHEAD TALLULAH V
  • 1x //entries
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Carla Cimolai SOURIS DE DIME DELLA LOGGIA
  • 1x //entries
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Carla Cimolai FIONA
  • 1x //entries
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Carla Cimolai BERLINO Z
  • 1x //entries
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Carla Cimolai ENZO VAN DE HERKKANT
  • 1x //entries
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Uwe Schmitz CINNAMON 14
  • 1x //entries
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Uwe Schmitz QUI VIE
  • 1x //entries
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Uwe Schmitz BEL AIR 2
  • 1x //entries
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Uwe Schmitz CORENTO
  • 1x //entries
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Daniel Wroblewski ASHLEY S
  • 1x //entries
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Tomasz Miskiewicz ZET BLUE
  • 1x //entries
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Tomasz Miskiewicz FOR VITO
  • 1x //entries
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Andrius Petrovas ZUKO S
  • 1x //entries
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Andrius Petrovas CARACAS
  • 1x //entries
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Andrius Petrovas CLAIRE DE LUNE 21
  • 1x //entries
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Andrius Petrovas ERRANTO
  • 1x //entries
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Malgorzata Ciszek - Lewicka CHACCO NANN
  • 1x //entries
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Paul-Richard Argus RENESSIN
  • 1x //entries
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Paul-Richard Argus CAESAR
  • 1x //entries
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x //entries
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Malwina Urbanska CALYDOR
  • 1x //entries
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x //entries
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Marek Lewicki CORRADO X
  • 1x //entries
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Marek Lewicki PHILADELPHIA
  • 1x //entries
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Evren Alam SPACE GIRL 4
  • 1x //entries
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x //entries
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x //entries
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x //entries
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Sebastien Kapel VANDA HERMES
  • 1x //entries
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Sebastien Kapel BALZAC
  • 1x //entries
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Anna Szary Ziebicka HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x //entries
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Vladimir Beletskiy DADDY COOL
  • 1x //entries
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Vladimir Beletskiy FALKON E
  • 1x //entries
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Jessica Timgren COPERNICA Q
  • 1x //entries
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Karina Rotenberg L B CAILLOU
  • 1x //entries
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Karina Rotenberg CASSIUS CLAY
  • 1x //entries
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Michal Kubiak GALAKTYKA
  • 1x //entries
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Lukasz Troszczynski CATLIN
  • 1x //entries
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Lukasz Troszczynski DJARVI B
  • 1x //entries
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Lukasz Troszczynski COLUMBIA
  • 1x //entries
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Stephen Mercer GREENLANES BALOU STAR
  • 1x //entries
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Stephen Mercer MUMS THE WORD
  • 1x //entries
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Michal Nowacki ARMANII
  • 1x //entries
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x //entries
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x //entries
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x //entries
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Adam Nicpon SHANGRI LA
  • 1x //entries
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Paul Wiktor COOLINA
  • 1x //entries
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Abdullah Alsharbatly BARCELONA
  • 1x //entries
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Abdullah Alsharbatly CARRERA
  • 1x //entries
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Abdullah Alsharbatly EDOWANDO SOMARA
  • 1x //entries
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Abdullah Alsharbatly ARTUUR JH Z
  • 1x //entries
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x //entries
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:46:38
2018-05-14 12:46:38
Juliana Suska PIEROT
  • 1x //entries
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Alam Evren TUR
S
10018641
2. Alsharbatly Abdullah KSA
S
10000564
3. Argus Paul-Richard EST
S
10013003
4. Beletskiy Vladimir RUS
S
10000471
5. Bobik Jan POL
S
10064709
6. Bogalecka Julia POL
1998 (MJ.)
10110184
7. Chrzanowski Jan Dominik POL
S
10039035
8. Cimolai Carla ITA
S
10018602
9. Ciszek - Lewicka Malgorzata POL
S
10021325
10. Dobkowska Milena POL
2003 (J.)
10147413
11. Falk Andrea SWE
1998 (MJ.)
10090381
12. Falk Emma SWE
S
10096045
13. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
14. Grzywacz Jacek POL
S
10110743
15. Hartman Slawomir POL
S
10040776
16. Hestkowski Robert POL
S
10110638
17. Kapel Sebastien NED
S
10000831
18. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
19. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
20. Kubiak Michal POL
S
10064544
21. Lehmann Dalia POL
2001 (J.)
10096875
22. Lewicki Marek POL
S
10002146
23. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
24. Mäkelä Rosa FIN
1998 (MJ.)
10112077
25. Malinowska Paulina POL
S
10034036
26. Martinson Maarja EST
S
10106393
27. Mercer Stephen AUS
S
10157782
28. Miskiewicz Tomasz POL
S
10077586
29. Morsztyn Piotr POL
S
10011418
30. Nicpon Adam POL
S
10033929
31. Nowacki Michal POL
S
10141965
32. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
33. Ostrowska Iga POL
S
10074828
34. Ostrowska Julia POL
1998 (MJ.)
10085707
35. Pakula Marcin POL
S
10028422
36. Pawlowski Konrad POL
S
10078107
37. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
38. Rägo Helene Marie EST
1999 (MJ.)
10096984
39. Rahimov Jamal AZE
S
10006429
40. Retka Krzysztof POL
S
10043608
41. Rotenberg Karina RUS
S
10075233
42. Schmitz Uwe GER
S
10054790
43. Simakhodskaya Maria RUS
2000 (MJ.)
10080585
44. Sipiläinen Meeri FIN
S
10029520
45. Skiba Dawid POL
S
10009140
46. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
47. Stanislawiak Maria POL
2001 (J.)
10108820
48. Stoker Emma GBR
S
10032050
49. Suska Juliana POL
2003 (J.)
10138415
50. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
51. Timgren Jessica FIN
S
10015770
52. Tomaszewska Paulina POL
S
10147606
53. Tomaszewski Beniamin POL
S
10074127
54. Tovarnak Sabrina GER
S
10155372
55. Troszczynski Lukasz POL
S
10082145
56. Urbanska Malwina POL
S
10041168
57. Valadas Coelho Ricardo POR
S
10109032
58. Wiktor Paul GER
S
10092907
59. Wilska Weronika POL
S
10025824
60. Wroblewski Daniel POL
2000 (MJ.)
10140126
61. Zagor Jacek POL
S
10000414
62. Zalewski Radoslaw POL
S
10040868
63. Ziebicki Michal POL
S
10013394
64. Zybala Aleksandra POL
2002 (J.)
10138421
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

541

F:
M:
O:
B:
2.

686

F:
M:
O:
B:
3.

687

F:
M:
O:
B:
4.

688

F:
M:
O:
B:
5.

689

F:
M:
O:
B:
6.

690

F:
M:
O:
B:
7.

691

F:
M:
O:
B:
8.

692

F:
M:
O:
B:
9.

693

F:
M:
O:
B:
10.

519

3Q QALISYA HANN GER 2009 Mare Bay F: STEDINGER
M: FIORE/FÜRSTENREICH
O: Ambak, Qabil
B: Heilshorn, Günther
105AA04
11.

643

A'LUMINAR MF HOLST POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Rafal KOWALSKI
B: Malgorzata Siergiej
106BT15
12.

601

ABIGEJ KWPN NED 2005 Gelding Bay F: LUPICOR
M: NIKI NANITA/CONCORDE
O: Leszek Chelstowski
B: L. VAN TRIGT, HOOGERSMILDE (NED)
103EW78
13.

334

ACANTHYA HANN GER 2006 Mare Chestnut F: ADLANTICO AS
M: ARGENTINA/ARGENTINUS
O: Orschel, Cassadra
B: THOMAS HART (GER)
103WF86
14.

396

AFTER MIDNIGHT PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw PLATOS
B: Alicja Hadrys
106BU31
15.

261

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
16.

236

AKONIT S HANN GER 2004 Gelding Chestnut F: ASKARI
M: WINNIPEG/WERTHER
O: Stahlberg, Peter
B: SCHAREINA, ANGELIKA (GER)
104WC58
17.

513

AKTIW PZHK POL 2007 Gelding Bay F: LIDER (HOLST)
M: AUSTRIA (WLKP)/ASTER (WLKP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: KAROL GMYREK, DEBNICA (POL)
104XU38
18.

222

AKVELINS LAT 2010 Gelding Bay F: OL10 AVELLYNUS
M: KOKLE LS/HN262 KOLIBRI
O: Rosa Mäkelä
B:
105FF84
19.

329

ALANIA OLDBG POL 2009 Mare Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: ATLANTA (SP)/CABROL AMICOR (HOLST)
O: Angeliki Podgorna
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
104NC35
20.

343

ALEXANDER DSP GER 2006 Gelding Bay F: COLLINI
M: KONTESSA/KOLIBRI
O: YUSUPOV, Eduard
B:
104AJ33
21.

506

ALICANTE DSP GER 2010 Male Chestnut F: ACORATH
M: LA GODET/GRANDUS
O: Marcel EWEN, Sophia RUSAKOVA
B: Johann & Manfred Heinz
105GE86
22.

549

ALINA 440 HOLST GER 2008 Mare Bay F: NEKTON
M: ULINA XIII/CASSINI I
O: Stall Moorhof
B: MOHR MAIKE, HASELAU (GER)
103XR47
23.

382

ALVARO 121 HOLST GER 2007 Stallion Grey F: AHORN Z
M: TINKA III/CAGLIOSTRO
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: HELL DIRK, KLEIN OFFENSETH (GER)
104QY53
24.

341

ALVARO DU GUE SF FRA 2010 Gelding Bay F: CALVARO
M: IMAGE DES CHENES/VERDI
O: SARL JEANDEL EQUITATION
B: S.C.E.A. DU GUE, CHAMBLEY BUSSIERES (FRA)
104WF77
25.

10

AMARU L HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Karl-Heinrich Pries
105XG83
26.

428

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
27.

3

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
28.

379

ANJO DIAMOND RAVER AES IRL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Patricia Mc Kinney
105RJ82
29.

29

ANKA LAZAR HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten Ingwersen
105LV17
30.

225

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
31.

12

APOLLO MYLORD FWB FIN 2013 Male Grey F: MYLORD CARTHAGO
M: ELEKTRA F/
O: Apollo Holding Oy
B:
106AE49
32.

301

ARAFAT PZHK POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jolanta Szydlowska
B: SK Racot Sp. z o.o.
105RV21
33.

333

ARCADIUS 6 HOLST GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Gutsverwaltung Schloss Breitenburg
B: Rantzau Breido Graf Zu Schloss Breitenburg
106BQ38
34.

418

ARCADO L HANN GER 2004 Male Chestnut F: ARGENTINUS
M: CINEMA/CHASSEUR I
O: Sharmini Christina Ratnasingham
B: ZG LEHMKUHL, HARTMUT U.BÄRBEL (GER)
103NY38
35.

467

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: TJUNGSKE
M: URELLA/LITTLE ROCK
O: Iwona Kruszynska
B: J. W. Greve
105EH55
36.

16

ARGENTINA Z PZHK 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof Zielinski
B: Krzysztof Zielinski
105QQ06
37.

462

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
105QL19
38.

208

ARMANII OLDBG GER 2004 Male Bay F: ABKE
M: GRAGENTINA/ARGENTINUS
O: Danuta Nowacka
B: Mike Schmidt
105GU05
39.

410

ARONIA OLDBG POL 2007 Mare Grey F: ARGENTINUS (HANN)
M: FANTAZJA (WLKP)/HAJFONG (WLKP)
O: Wiktoria GLOWACKA
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
104OZ68
40.

403

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: ORLANDO (BWP)
M: SONORA DU TALUS (SF)/MR BLUE (NL)
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: Jacques le Boedec
105AT72
41.

217

ARTUUR JH Z ZANG BEL 2006 Gelding Grey F: ANDIAMO
M: BABELOE JH Z/BALOUBET DU ROUET
O: Starhorses nv
B: Slootmaeckers Dirk
103MZ81
42.

227

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
43.

175

ASHLEY S OS GER 2003 Mare Chestnut F: ASKARI (HOLST)
M: PASADENIA (OLD)/SADENIO (OLD)
O: Wioletta Wroblewska
B: Julius-Peter Sinnack
102OK12
44.

223

ASTERIX PZHK POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski Sp. z o.o.
104QX92
45.

8

ASTIL L HOLST GER 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Henrike Feldhaus
105XH67
46.

344

AUGUST KWPN NED 2005 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PAULIEN/KARANDASJ
O: Joanna Malepszy
B: B. MASSINK, BRONKHORST (NED)
104NL42
47.

153

AVOCADO L WESTF GER 2006 Gelding Bay F: CO- PILOT (WESTF)
M: ANNELIESE (WESTF)/AVOCADO (WESTF)
O: Jan Ludwiczak
B: Bernd & Karl- Heinz Funke
103UQ54
48.

152

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
49.

552

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Mare Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
103MI94
50.

607

BAILEY'S KWPN NED 2006 Mare Other F:
M: /
O: RJT Sp. z o.o.
B: Hoogendijk Dr.Van Wieringenstraat
106CC57
51.

246

BAKKARA MNM GER 2009 Mare Bay F: CASSINI I
M: S-KLEOPATRA/CLAUDIO'S SON
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ13
52.

38

BALZANE DU MAZES SF FRA 2011 Mare Chestnut F: KANNAN
M: OSTRALE DU MAZES/NIDOR PLATIERE
O: Bob YOUNG OBE
B: G.A.E.C Du Mazes
105VJ93
53.

91

BANDERAS B KWPN NED 2006 Gelding Bay F: EMPIRE
M: VIVADA/INDORADO
O: Maarja MARTINSON
B: H. Brals
104BJ58
54.

214

BARCELONA KWPN NED 2006 Gelding Bay F: MR. BLUE
M: PINOT ROSSO/VOLTAIRE
O: ABDULKARIM ABDULRAHMAN ABBAR
B: PEGASUS STABLES, BENTELO (NED)
103IU00
55.

351

BAZENTO AES GBR 2010 Stallion Bay F: ARGENTO
M: UNIC QUEEN/QUINCY Z
O: MRS F WHITEHOUSE
B: SARAH LYNCH
105BB99
56.

56

BE CLEAR SR HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Klein
B: ZG Sleutels/Holandia
105MV01
57.

317

BE COOL KWPN NED 2006 Gelding Bay F: VANOVERBEEK
M: VALENCIA VAN DE WOLFSAKKER/U2 VAN DE MESPEL
O: Van Gelderen Boy-Adriaan
B: J. VAN RIJSWIJK, BOSKOOP (NED)
103II98
58.

416

BE QUITE KWPN NED 2006 Gelding Grey F: QUITE EASY
M: NONCHALANT/AMARETTO I
O: John Gunvar Knutsen
B: R.G M. CORNELISSEN, WIJCHEN (NED)
103OR70
59.

325

BEBETO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: MERA/FEDOR
O: Piotr Pawlicki
B: A. VAN LAAK, BERKEL ENSCHOT (NED) / B. VAN LAAK, MOERGESTEL (NED)
103OZ42
60.

173

BEL AIR 2 ZANG GER 2008 Mare Chestnut F: BALOUGRAN
M: ALOUETTE/ACALWAHN BY ZYX
O: Schmitz, Manuela
B: Schmitz, Manuela
104FN52
61.

666

BELLISIMA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Garapuczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105QZ54
62.

195

BELLISIMO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: VAFOU/HAMLET
O: Genene BURNETT
B: B. FEENSTRA, ZANDHUIZEN (NED)
103XH58
63.

118

BENSHOUF OLDBG GER 2009 Mare Other F: LORD PEZI
M: COMTESA K/COULEUR-RUBIN
O: Sultan Alasmi &Leonie Erkelens
B: Johann Kuepers
104XG24
64.

438

BERG PZHK 2005 Male Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105VO02
65.

169

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
66.

255

BERNESTINA DSP GER 2006 Mare Bay F: BALOUBINO 2
M: COSA B/COSINUS B
O: Hipp, Stefan
B: Hengststation Bachl
103LS57
67.

385

BIANTE C KWPN NED 2006 Mare Bay F: UNISTAR
M: MIDANTE/HERANNUS
O: Tresting B.V.
B: Cornelissen
105XS99
68.

279

BOCCA WESTF GER 2012 Mare Bay F: BALOUS BELLINI
M: POESIE/PHANTOM
O: Shelby Haak & B.J.M. Veldhuijzen
B: Rohmann
105SL08
69.

525

BONGO PZHK POL 2006 Gelding Bay F: CHEF SUPREME (XX)
M: BOGOTA (WLKP)/ELMERO (KWPN)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104GV97
70.

411

BONIEK PZHK 2011 Male Bay F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Lesna Wola
B: Stadnina Koni Lesna Wola Ryszard Walas
105ME09
71.

320

BORMAN HANN GER 2010 Male Bay F:
M: /
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
105RG78
72.

479

BRANDON KWPN NED 2006 Male Bay F: VERDI
M: VALONA/DICK Z
O: Emma Bennett
B:
105GZ51
73.

336

BUTTERFLY HOLST GER 2008 Mare Bay F: LANCER II
M: KYRA XXIII/CONDRIEU XX
O: Kopras Sp. z o.o.
B: MOHR CARL-MARTIN, HOEGEL (GER)
104WU70
74.

120

C ISSY BEE Z ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CYBER V BERKENBROECK
M: APPLE BEE/CAESAR VAN DE HELLE
O: MRS ANGELA DAWES
B: MATTHEUS GERT
104RC50
75.

660

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna FRUNZE-KOSTEK
B: Heinrich Ramsbrock
106CG69
76.

561

CABO MECKL POL 2008 Stallion Bay F: CONCRETO 9HOLST)
M: COLETTA (HANN)/CHEENOOK (HOLST)
O: Largo SA
B: Largo SA, Pawel Sawicki
104QY29
77.

184

CAESAR ESHB EST 2009 Gelding Other F: CASH
M: ATHENA/AGROVORM'S AMERIGO
O: Paul Argus
B:
104UY36
78.

658

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub JABLONSKI
B: Zuchthof Zelichow
105XG53
79.

323

CALERO Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: CICERO Z
M: SHANNON (OLD)/SANDRO Z (HOLST)
O: Pawel Kozanecki
B: Vink B.
104QE29
80.

371

CALEVO 2 OLDBG GER 2009 Gelding Bay F: CASALL
M: FARNIQUE (OLD)/LEVANTOS I (HOLST)
O: Dariusz Slupczynski
B: Reimer Detlef Hennings
104WR52
81.

522

CALIBAN H SWB SWE 2008 Male Bay F: CATHAGENO
M: OPHELIA/ELMSHORN
O: HelMo Stables AB
B: Katarina Lindholm
105NZ60
82.

486

CALICOR HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CALIDO I
M: JASMINA I/COR DE LA BRYERE
O: Wojciech Kasperski & Jakub Krzyzosiak
B: Wojciech Kasperski
105ER03
83.

587

CALL ME KWPN NED 2007 Mare Grey F: MR.BLUE
M: REMEMBER ME/HEARTBREAKER
O: H FLORIJN, Jurre van Bommel Sporthorses
B: A. FLORYN, GEESTEREN GLD (NED)
104AM38
84.

663

CALL ME SOX HOLST GER 2007 Mare Grey F: CATOKI
M: TANGENDE/CORRADO I
O: Stall Magdalenenhof/Participia Hold.GmbH
B: PULS ERHARD, STUVENBORN (GER)
104BO12
85.

303

CALLIHALL HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Hans Peter Petersen/ Niemcy
105QT19
86.

421

CALOLA WESTF GER 2010 Mare Bay F: CARETELLO B
M: LOLA II/LANCER III
O: Springstal Carino & S.K. Haak & B.J.M. Veldhuijzen
B: Montis Sp.zo.o.
104SJ01
87.

490

CALOTTA DSP 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Karolina Wieckowska - Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
105QT84
88.

339

CALVADOS PZHK POL 2009 Gelding Bay F: WIZJONER
M: CORALIE V/MICKO PLATERE
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczek
105IF46
89.

186

CALYDOR WESTF POL 2010 Gelding Bay F: CARLO GRANDE
M: PANJA/POET
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105GY39
90.

84

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
105UX70
91.

588

CAMERLANE GER 2010 Gelding Bay F: CARDENIO HLP
M: TAMERLANE BP ZB1/CLEARWAY HLP
O: Ilze Pliksa
B:
105IA70
92.

326

CAMPARI KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: UP TO DATE
M: MAY FAIR/FALCO
O: Piotr Pawlicki
B: H T. Delger
104ZU01
93.

473

CANASTER DSP GER 2006 Gelding Bay F: QUINTO DE B
M: WALAEN/WIENER STAR
O: Pawel Chudziak
B: Wolfgang & Ursula Mayer
105HS08
94.

337

CANJER HST HOLST NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Kielb
B: Floris G. van Leuken
105RI36
95.

487

CANNAVARO B Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: CALVARO Z
M: BELUSIENA/TAMPA
O: Veronika SHCHEKOTUROVA
B:
105WC30
96.

48

CANOSSA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105TL98
97.

289

CANTUNARO WESTF GER 2011 Gelding Bay F: CANTURANO
M: CRACKLYN ROSE/CASSIUS CLAY
O: M.Wirths Sportpferde GmbH & Co.KG
B: Gestüt Glanetal
105OG70
98.

456

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Piotr PAWLICKI
B: Peter Vollmers
105XI76
99.

364

CAPTAIN KWPN NED 2007 Gelding Bay F: UNANIEM
M: SYMPHONIE/MERMUS R
O: Zuzanna Gowin
B: H. DE ROOVER, STRIJBEEK (NED)
103NS07
100.

610

CARABINIER S PZHK POL 2011 Male Grey F:
M: /
O: Miriam LAZARCZYK
B: Stanislaw Szurik
106BW68
101.

179

CARACAS HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Nerijus Sipaila
B: P. Marcussen
105LY55
102.

384

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
103.

141

CARDHU OS GER 2010 Mare Black F: DIARADO (HOLST)
M: CASTINA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Artur BIEGALSKI
B: Gestuet Lewitz
104TK58
104.

593

CAREBIS HANN GER 2010 Stallion Grey F: CALIDO I
M: RETINA/REBEL Z
O: Staj Mustang s.r.o.
B: VOGT, MANFRED, LEINEFELD (GER)
104XY40
105.

294

CARELESS WHISPER HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Olga SWIATKOWSKA
B: Heinz-Dieter Poort
106BP62
106.

540

CARETANE ROSE Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Pure Sand Sylwia Zimnowodzka
B: Ingen H.J. van Lamers
106AU83
107.

144

CARIGO OS GER 2011 Gelding Bay F: CONOGLIO
M: QUEVIDA/QUATTRO 7
O: Thomas HACKEBUSCH
B: Thomas Hackebusch
106BN59
108.

592

CARISON HANN CZE 2008 Stallion Other F: CAMPBEL CZECH
M: GRANADA/GRAF CZECH
O: Staj Mustang Ltd.
B: STAJ MUSTANG S.R.O., LUCINA (CZE)
104CJ36
109.

123

CARL 101 DSP GER 2010 Stallion Chestnut F: DOBEL'S CENTO
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Stefan Hipp
105KZ81
110.

429

CARLEONE KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F: CASALL
M: NIZZA VIII/COROFINO
O: Sigitas Petraitis
B: Roerink
105FA47
111.

556

CARLOTTA 232 OS GER 2009 Mare Other F: CHACCOMO
M: QUICK CENTORA/CENTO
O: Equita Kft
B: Gestuet Lewitz
104MF64
112.

360

CARLSON 93 HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: SIDNEY/STOLZENBERG
O: CARLSON 93 SYNDICATE LLC
B: STAMPEHL, DR. CHRISTIAN (GER)
104PS27
113.

499

CARRASCO HOLST GER 2006 Gelding Grey F: CARETINO 2
M: H-CALINE/CAPITOL I
O: Ratnasingham, Sharmini Christina
B: KROHN HANS OTTO, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
103MJ49
114.

215

CARRERA KWPN NED 2007 Stallion Grey F: LARINO COOPER
M: EHRENTENDER/CONTENDER
O: Gebroeders van Manen & Stal van Vliet
B: A. FLORYN, GEESTEREN GLD (NED)
104VC73
115.

349

CARTINO III KWPN NED 2007 Gelding Grey F: CARTANO
M: MYOSOTIS/TOPAS
O: Giorgia DISTEFANO
B: J. HERVAS, ALMELO (NED)
104GO84
116.

72

CASABLANCA L PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105KK40
117.

224

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
118.

526

CASCALO HOLST GER 2010 Male Grey F: CASALL
M: TARA XVI/CALATO
O: Sportpferde MK/Jasmin Kaufmann
B: KRUSE DANIELA, STEINBURG (GER)
104RF92
119.

673

CASIMIR 162 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CAYADO 3
M: MONDAVIA/LORDANO 7
O: Wiepert, Klaus-Peter
B: Thomas Voss
105JS46
120.

458

CASINO ROYAL 2012 Gelding Grey F: CORDESS
M: RENDEZVOUS/RUBIN CORTES
O: Timur HARCHENKO
B:
106AS89
121.

97

CASPIAN MNM FRA 2008 Mare Other F: CALIDO I
M: GERLIS I/AHORN Z
O: TEYMUR NADIROGLU
B:
103VZ16
122.

259

CASQUELL HOLST 2009 Gelding Chestnut F: CASALL
M: /
O: Angelika Ojczenasz
B: Malgorzata Siergiej
105FD50
123.

258

CASQUIN HOLST POL 2009 Stallion Grey F: CASSINI II
M: V-QUETTA/QUINAR
O: Stanislaw Procajlo
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104LK04
124.

94

CASSCARE DSP GER 2007 Stallion Grey F: CASSINI II
M: CRACE/CARETINO
O: ROTENBERG, Karina
B: Günther Karle (GER)
103ZU10
125.

468

CASSIA DS HOLST GER 2009 Mare Grey F: CASSIANO
M: FREYA/ZUENFTIGER XX
O: Giorgia Distefano
B: WOELKE HERBERT, NEUMUENSTER (GER)
104YX89
126.

66

CASSIANO OS POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Katarzyna Kieljan-Maczka
B: Michal Ziebicki
105PZ18
127.

78

CASSILIANO PZHK 2012 Male Bay F:
M: /
O: Slawomir Zygowski
B:
105TB51
128.

201

CASSIUS CLAY NED 2006 Gelding Bay F: CAROLUS H
M: HANNIE/BURGGRAAF
O: Karina ROTENBERG
B: R. van Bussel
104IJ85
129.

352

CASTELLO 227 HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CASSICOR
M: LIGITTE/LASINO
O: Lambrecht, Margit
B: ZG Sachau
105FV46
130.

17

CASVELLE HOLST 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Krzysztof Zielinski
B: Gunnar Lass
105QP98
131.

209

CATALAYA HANN GER 2009 Mare Bay F: CORLENSKY G
M: MEERROSE RS/ARGENTINUS
O: Anna Manczak
B: ELISABETH KAPP (GER)
104WJ09
132.

485

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
105PT18
133.

248

CATAMARA'N HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORRADO I
M: OLRAUNE/CAMBRIDGE
O: Jan Zybala
B: Gerken Doerte
105FU22
134.

309

CATAQUE DU HAUT BREIL SF FRA 2012 Gelding Bay F: CONRAD
M: ITAQUE DE HUS/INDOCTRO
O: Elad YANIV
B: Bourgois, Kevin
105YC38
135.

203

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
136.

452

CATOKIA HOLST GER 2004 Mare Bay F: CATOKI
M: MA PILOTTA/LENNON
O: Morgenroth, Lea
B: MUNK HARALD, EILSDORF (GER)
104CQ56
137.

510

CATTREPEL GO HOLST GER 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Sigitas PETRAITIS
B: Janssen Peter Reimer
106BZ61
138.

648

CAVALINO HOLST GER 2012 Stallion Grey F: TANNENHOF'S CONTEUR
M: K-JACOMA/CALATO
O: HELMUT WINGENROTH
B: H. Wingenroth
105RY81
139.

221

CAVARELLI OLDBG GER 2007 Gelding Grey F: COUPE DE COEUR 2
M: LAVARELL/CONTENDER
O: Andrzej Blazejewski & Jan Chrzanowski
B: Lambardt, Rudolf & Dirk
104EQ07
140.

377

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
141.

282

CELIOS Z ZANG BEL 2013 Gelding Grey F: CENTURIO 22
M: CAGONDA Z/CARETANO Z
O: R A J HUIJBREGTS
B: Scheepmans
106BQ54
142.

608

CENTANO B OLDBG GER 2007 Male Grey F: CENTADEL
M: COCENTA/CENTO
O: Brian Walker
B: Gestuet Lewitz
103YI11
143.

139

CENTO BOY OLDBG 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel WOJCIK
B: GESTUET LEWITZ
106AR80
144.

408

CENTRINO GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO I
M: HERA/CANTUS
O: Sophia RUSAKOVA
B: Gerd Sosath
104OW41
145.

231

CEVIN COSTNER OLDBG GER 2004 Stallion Other F: CHICO'S BOY
M: CALLINDA Z/CALVIN
O: ROTENBERG, Karina
B: Biermann, Martina
103CM69
146.

121

CEVIN Z' JOY AES GBR 2007 Mare Grey F: CEVIN Z
M: CARNAVAL JOY/CARNAVAL DRUM
O: Joan Hood
B: J Hood
104EV31
147.

614

CHA-CHA POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Gkouskova, Kristaps Neretnieks
B:
105RN81
148.

370

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
149.

249

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
150.

106

CHACCO DU ROUET OS 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Heinz Meyer
105PC60
151.

182

CHACCO NANN OS GER 2010 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: GOLD ANNA (OS)/KANNAN (KWPN)
O: Marek Lewicki
B: Gestuet Lewitz
104SC39
152.

664

CHACCO ONE OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: WARONDA (OLD)/CENTAUER Z (HOLST)
O: Monika Maslowska-Szudrowicz
B: Gestuet Lewitz
105CG97
153.

356

CHACCO PERFECT S DSP POL 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Miroslawa MSZYCA
B: Zbigniew Szumlakowski
106BF60
154.

598

CHACITOL OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104EW34
155.

24

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG BEL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Jacek KUZMA
B: LRF NV Picobello Horses
106BP99
156.

446

CHAMP ACOR HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CHIN CHAMP
M: MISS ACORA F/ACORD II
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: ZG Boening/Hens-Verelst Jan-Gottfried + Jef
105AT49
157.

300

CHAMPAGNE DE TALMA FRA 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: V. Michel Guiot
105QV20
158.

431

CHANELLA 2 GER 2011 Mare Bay F: CELESTIAL
M: PARADISE/POLTERGEIST
O: Aleksey BELEVTSEV
B:
106AF99
159.

562

CHAPEAU 10 OS GER 2006 Mare Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: PAGRADA/PADARCO 2
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Gestuet Lewitz
103US21
160.

516

CHAPLIN 92 HANN GER 2007 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: AMIE/ACORD II
O: Realy Stable
B: LEHING, KARL (GER)
104TF81
161.

296

CHARDONNAY NAHI FWB FIN 2013 Mare Bay F: CAGLIOSTRO 161
M: OKARINA VI/
O: Kai NAHI
B: Kai Nahi
106BA57
162.

381

CHARLENE HOLST GER 2008 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: WESTPHALEN-FEHRS WENCKE, VAALE (GER)
104HN44
163.

395

CHARLOTTE N.W. WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAYETANO L
M: FLORIDA/FOXTROTT
O: Sofia SHCHEKOTUROVA
B:
105KE43
164.

571

CHARLY GLB WESTF GER 2011 Gelding Bay F: COMME IL FAUT 5
M: CARINA/CRUYFF
O: Hartmann, Familie
B: Georg Lüffe Baak
105LG85
165.

290

CHARME FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Thierry Hendrikx
B: Thierry Hendrikx
105MI46
166.

71

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: CASSINI I
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
167.

85

CHECKALIDO OLDBG GER 2012 Male Grey F: CHECKPOINT 19
M: CHIARA/CALIDO I
O: Eufinger,Heinz
B: Leo König
105ST02
168.

432

CHECKPOINT CHARLY OLDBG GER 2007 Male Bay F: CHAMBERTIN
M: GOLDFEE/LORD PEZI
O: Thomas von Werner
B:
103ZU60
169.

357

CHELSEA GER 2008 Mare Grey F: COLORIT
M: LUNA/LEVISTO
O: Etelä-Helsingin Eläinlääkäriasema Oy
B: Apel Gunnar
104SJ24
170.

304

CHEPETTANO HOLST 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B:
105QT15
171.

559

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
172.

264

CHICCO 419 BAVAR AUT 2008 Gelding Other F: CARBO H
M: RARITAET 14/RABIAT Z BY ZYX
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TL89
173.

566

CHICO HIPPICA OS GER 2007 Gelding Grey F: CENTADEL (OS)
M: CARNUTE GIRL (OS)/CARNUTE (SF)
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Gestuet Lewitz
104NW71
174.

623

CHILLI 41 HOLST GER 2012 Mare Bay F: CRUNCH 3
M: LEICA 25/ALCATRAZ
O: Rasmus LÜNEBURG
B: ZG Lueneburg, Jan u. Karin
105YQ00
175.

507

CHIMAIRA PJ HANN GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GAMBA/GRAF GRANNUS
O: MC Weyer
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
105NG78
176.

481

CHIMEQUYL PZHK POL 2008 Gelding Bay F: IMEQUYL (SP)
M: CZANA (SP)/BALON (M)
O: Bartlomiej Wozniak & Daria Kobiernik
B: JACEK BONDARUK, MOZOW (POL)
104NZ03
177.

665

CHIN CHAMPER HOLST GER 2011 Stallion Bay F: CHIN CHAMP HOL
M: E-LANETTA HOL/LEUTHEN I HOL
O: Anna Garapuczyk
B: Inga Rohlf
105FD93
178.

265

CHINA OLDBG GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Carla BIANCHI MICHIEL
B: Sapril Eko.s.r.o.
106BG96
179.

157

CHIRIVELL RHEIN GER 2005 Stallion Grey F: CALATO
M: CHICLANA/CALIDO
O: Schult, Hermann
B: SCHULT, HERMANN, HÜNXE (GER)
104DA00
180.

348

CHOCO LADY DSP POL 2010 Mare Chestnut F: CHAP (OS)
M: CYRENA (SP)/BARSAC (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
105BA05
181.

110

CHONZ'O ROSE HANN 2008 Male Grey F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Heinrich Keller
105YE77
182.

63

CHOPPER 7 BAVAR GER 2011 Gelding Other F: CONTENDROS 2
M: NICE TO KNOW/CORRADINO
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC53
183.

618

CHUCK BASS HOLST GER 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Czernik Natalia
B:
105NY64
184.

128

CHUCK CHIN LE KWPN NED 2007 Gelding Bay F: CHIQUITIN LA SILLA
M: PIA SOPHIE/SILBERSEE
O: Primavera Furniture
B: M. SCHAAP, WOUDRICHEM (NED)
103XJ27
185.

171

CINNAMON 14 HOLST GER 2003 Male Other F: CON AIR 7
M: IVORY II/CARTHAGO
O: Schmitz, Manuela
B: MIETZ ANDREA, SUKOW (GER)
102TE01
186.

412

CISALL FS DSP GER 2009 Gelding Bay F: CIACOMO (HOLST)
M: SALANDA FS (BRAND)/LANDSIEGER (OLD)
O: Michal Kazmierczak & Ryszard Walas
B: Matthias Schulze
104QY27
187.

567

CLAIR DE LUNE GER 2008 Stallion Grey F:
M: /
O: Edgars Treibergs
B: Rainer Knabbe
105SG78
188.

180

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
189.

37

CLARENCE Mipaaf ITA 2012 Gelding Grey F: CLARIMO
M: WYLANDRA/MARLON
O: Bob YOUNG OBE
B:
105PC44
190.

88

CLAYTON BWP BEL 2002 Male Bay F: CLINTON
M: ORLEEN VAN HET VIJVERBOS/FEINSCHITT I VAN DE RICHTER
O: Ewa Zak
B: DE BELLEFROID PAUL, HASSELT (BEL)
102QQ05
191.

536

CLEAR CARETINA HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: EGBERT HOLLM,NIEMCY
105QT17
192.

628

CLEARVILLE HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CLEARWAY
M: LA QUINTA 2/LANCER II
O: Marzenna Szustkowska
B: SIEVERS HARM, TASDORF (GER)
104IU16
193.

450

CLEVER CHAP HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CRISTO HOL
M: TABBI HOL/LANCER II HOL
O: Jacek Flisiak
B: Wencke Westphalen - Fehrs
105FG05
194.

108

CLINT PLEASURE HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Otto Boje Schoof
106AY52
195.

491

CLIVIA HOLST POL 2010 Mare Grey F: CLINTON I
M: RAVENNA II/LANGENHAGEN
O: Jan Vinckier
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104WX77
196.

292

CLOUD HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Angeliki Podgorna
B: Wencke Westphalen-Fehrs
105QB98
197.

338

COCO LADY HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz Pieta
B: Silke & Guenter Lueders ZG
105KX08
198.

275

COLMAR 8 OLDBG GER 2010 Gelding Grey F: CAMPUS 25
M: FINESSE/CLAPTON 6
O: Roman SAMOKHIN
B: Grashorn, Gerald
105MD64
199.

205

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
200.

162

CON QUICK GER 2008 Gelding Bay F: CORLAND
M: GALISA H DE321210216492/ALASCA HLP DE321210049685
O: Urmas Rägo
B: Luessing Hermann-Josef
104CL31
201.

477

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
202.

435

CONLUIS BRAND GER 2007 Gelding Bay F: CASHMAKER
M: DORNELA/DONJOUR 2
O: Susanne BRÜGGEN
B: Jürgens, Olaf
106BW92
203.

605

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
106BX31
204.

672

CONNELLY 2 ZANG BEL 2006 Gelding Grey F: CALVADOS Z
M: FRENCH GOMERY/JALISCO B
O: Stal Het Oosterbrook & E.A.C. BV
B: E.A.C. BV
103VP65
205.

459

CONTE RICO 2011 Stallion Bay F: MONTE BELLINI
M: RICOLETTA/RIO BRANCO
O: Timur HARCHENKO
B:
106AS83
206.

54

CONTENDROS HOLST POL 2008 Stallion Bay F: CONTENDER
M: N-LIBERTINA/LIBERTINO I
O: Roman Siwek
B: SCHULZ-MASCHKE MARITA, BOITZENBURGER LAND (GER)
104BT46
207.

573

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
208.

302

CONTHARGOS OS GBR 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Nicola Owen
105QV65
209.

53

CONTINIA MECKL GER 2008 Mare Bay F: CONTINUE (OLD)
M: DIANA (MECKL)/DUROS 3471 (BRDBG)
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
104UJ40
210.

489

CONVENI'S SUCH IS LIFE HANN GER 2007 Gelding Other F: STOLZENBERG
M: NOFRETETE/NATIELLO XX
O: Dmitry BOGOMOLOV
B: Eckardt, Dietmar
104EI20
211.

358

COOKIE B OLDBG GER 2005 Mare Chestnut F: BÖCKMANN’S CORDALME Z
M: LANDLADY/ZEUS
O: Brian Walker
B: Böckmann, Aloys
104XT97
212.

36

COOL CASH OLDBG GER 2011 Mare Bay F: CADENSKY
M: V DOLLY/DOLLAR DELA PIERRE
O: ROBERT YOUNG OBE
B: DIRK AHLMANN
105AY18
213.

619

COOL CAT 13 HOLST GER 2011 Mare Bay F: CONNOR 48
M: LORDICA 3/LITTLE LORD 35
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN92
214.

402

COOL PLEASURE GER 2008 Mare Chestnut F: CANTERBURY
M: /
O: SHCHEKOTUROVA, Veronika
B:
105FH69
215.

213

COOLINA SF FRA 2011 Mare Bay F: CALVARO F.C.
M: VIOLA VAN DE RILRO/LIMBO
O: Julia FRYDLING
B: S.C.E.A. Aurel'Happy Horse
105WT50
216.

288

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON 21
O: Orschel, Cassandra
B: Gestüt Lewitz
105SL37
217.

199

COPERNICA Q SWB SWE 2009 Mare Bay F: CARDENTO
M: MAGINA/MAGINI
O: Eva Olausson
B: Eva Olausson
104ZZ54
218.

603

CORADO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CAYADO
M: FATINA/ALASCA
O: VsI Hobby Horse
B: PETERSEN PETER, STEDESAND (GER)
104VE63
219.

655

CORDILLO 3 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRIDO 4
M: MONA IX/CANDILLO
O: Stall Magdalenenhof/Participia Hold.GmbH
B: SCHOENING ERIK, SIPSDORF (GER)
104NG25
220.

268

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
221.

174

CORENTO HOLST GER 2009 Male Grey F: COLBERT GTI
M: GWENDOLINA B/LORD
O: Schmitz, Manuela
B: WOECKENER AXEL, OER-ERKENSCHWICK (GER)
104VX18
222.

347

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
223.

422

CORIWAY HOLST POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Andrzej Chmielowski
B: Joanna Lehmann
105OJ24
224.

445

CORJANO HOLST NED 2010 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY (BWP)
M: UTENDRA DS (KWPN)/CONTENDRO I (HOLST)
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: Liezen Wolter
105EG39
225.

590

CORNET'S SPIRIT HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: TOO LATE/CON AIR
O: Gkouskova, Anna
B: Konopka, Dr. Simone
104ZT64
226.

266

CORNET'S SUNSHINE WESTF GER 2013 Gelding Grey F:
M: /
O: Monika CHRZANOWSKA
B: Fabian Scholz
106BH12
227.

359

CORNETTO VH OS GER 2010 Gelding Bay F: CORNET'S STERN
M: LOVELY PEZI/LORD PEZI
O: Brian WALKER
B: Grom, Richard
105UW57
228.

545

CORNIOLA 2 HOLST GER 2009 Mare Bay F: CONTENDER
M: R-CAOTINA/CASSICOR
O: Lüneburg, Rasmus
B: LUENEBURG ZG, HETLINGEN (GER)
104WV35
229.

188

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
230.

117

CORTINELLA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Tereny Rekreacyjno-Wypoczynkowe Milosna Sp. z o.o.
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
105QY17
231.

397

CORVALL HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CLARIMO
M: HIGHLIGHT II/LANDGRAF I
O: JAIME AZCARRAGA ROMANDIA
B:
105AU47
232.

640

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
233.

383

COUNTDOWN HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Hell Dirk, Niemcy
105QT22
234.

2

COUNTER HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Adam Nicpon
B: Malgorzata Siergiej
105QH49
235.

517

COUP DE COEUR HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CORRADO 1
M: TALENTE U/CARETINO
O: Gierech Odile
B: Alders Theo
105TO41
236.

649

COUPE DIOR HANN GER 2011 Mare Bay F: COUPE DE COEUR
M: LARENA K/LANDADEL
O: LYKKEGAARD 159 ApS
B:
105DE09
237.

433

CRISTAL GER 2008 Mare Other F: CARENZO DE 431314008403
M: CASCADE DE 331311606398/CRAZY CLASSIC DE 331311301990
O: Rosa Mäkela
B: Franz Nannemann
104UX00
238.

353

CROMWELL 33 OS GER 2009 Male Bay F: CLINTISSIMO
M: LUCKY GRETEL/LUCKY LUKE
O: Emily STRAUSS
B: May Victoria
104XC86
239.

627

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: C. HUT
B: Haras du Buisson Sarl
106CD55
240.

158

CROWN PRINCE 2 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSIN 2
M: KAISERKRONE/ACORD II
O: Thormaehlen, Harm
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104QD51
241.

137

CRYSTAL CHLOE WESTF GER 2007 Mare Grey F: CRISTALLO 7
M: ECOLE CHARLYN/ESPRI
O: Schmitz, Manuela
B: Peter Daldrup
104JG65
242.

363

CUMBELA DSP GER 2008 Gelding Other F: CANCOON
M: LUNA LIENA/LANDPRINZ I
O: ILAN FERDER & TAL MILSTEIN
B: KRZYSZTOF SLABY
104RO53
243.

576

DACARA E HOLST GER 2011 Mare Chestnut F: CANCARA
M: VIRGINIA E/CARETINO
O: Orschel, Cassandra
B: Gerd Eggers
105FI19
244.

197

DADDY COOL KWPN NED 2008 Gelding Grey F: DOUGLAS
M: ZENDIELA/RADISSON
O: MASLOV, Sergey
B: A. BEKKERS, SINT-OEDENRODE (NED) / STABLES NARITA, Uden (NED)
104NU43
245.

394

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan WAGA
B: Elevage
105XP71
246.

520

DALLI DALLI 6 KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTURANO
M: ZANDGRAFIN/INDOCTRO
O: Muehlebach, Marlis
B: A.J. VERSTEGEN, SEVENUM (NED)
103WS13
247.

554

DARC DE LUX HOLST DEN 2011 Stallion Bay F: DARCO
M: ORDELIA/CONTENDER
O: SCHOU ABSOLUTE HORSES A/S
B:
105IC03
248.

557

DARLANDA NRPS NED 2010 Mare Bay F: CALEANDRO
M: NO NAME/BALOUBET DU ROUET
O: Equita Kft
B: C.A.M van den Oetelaar BV
105CW20
249.

318

DAVIS Z ZANG NED 2006 Gelding Chestnut F: DARIUS
M: IRIS/OULA OWL XX
O: Boy-Adrian Van Gelderen
B: M. Kapteyns
104ZY14
250.

553

DEAUVILLE VAN OVERIS Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: DARCO
M: JACOBIN/RAMIRO Z
O: SCHOU ABOLUTE HORSES
B:
104MX58
251.

390

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
252.

630

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Erja Aholainen
106BT24
253.

64

DIATY FORTUNA KWPN NED 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Nina Cederberg
B: P.& A.M. Rinkjes-Tjeenk Willink
105OA62
254.

242

DIGISPORT SATISFACTION HANN GER 2008 Mare Bay F: STAKKATO GOLD (HANN)
M: CENTA (WURT)/CENTO (HOLST)
O: Jaroslaw Sekula
B: Marlies Visscher
104ZE95
255.

399

DIORADO V E KWPN NED 2008 Gelding Other F: LASCADELL
M: ZATILLA/SHERATON
O: Per Ivar Nikolaisen
B: J. VAN Elp, PUNTHORST (NED)
104QT83
256.

480

DIRCONA KWPN NED 2008 Mare Bay F: WARRANT
M: LARCONA/G. RAMIRO Z
O: Boy-Adrian Van Gelderen
B: J B J M. Klompers
105TN07
257.

405

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Gelding Bay F: LORD Z
M: WILANDA/EMILION
O: Tomasz Michalski
B: J.W. DE FEIJTER, AXEL (NED)
104KI90
258.

204

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
259.

313

DON CLAVIUS PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka OLSZEWSKA, Mieczyslaw OLSZEWSKI
B: Lukasz Wylega
106BG79
260.

132

DONALD 567 BAVAR GER 2012 Gelding Other F: DIARADO
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC59
261.

252

DONNA KWPN NED 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Maarja Martinson & Paul Argus
B:
105NW78
262.

133

DONNERWETTER 82 BAVAR GER 2012 Gelding Other F: DOLLAR D'OR SB
M: RARITAET/RABIAT Z BY ZYX
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC45
263.

187

DORAVELLA PZHK POL 2008 Mare Bay F: ARAVEL II (SP)
M: DORETTA Z (ZANG)/DUTCH CAPITOL (HOLST)
O: Stanislaw Malek
B: GR DABKI ROMAN BARLIK, DABKI (POL)
104OY31
264.

335

DRAGON PZHK POL 2001 Gelding Bay F: ELVIS
M: DYGRESJA/KASJAN
O: Pawel Bolko
B: DREI W STUD FARMS SP. Z O.O., OKOLY (POL)
102MW38
265.

234

DREAM ON KWPN NED 2008 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ARINA/OKLUND
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
103YL25
266.

220

DUKE KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: PHIN PHIN
M: WIENKE/
O: Bartosz Goszczynski
B: R. Bril
105AZ51
267.

599

DUKE G AES GBR 2008 Gelding Bay F: COLMAN
M: MOONLIGHT/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
104LM07
268.

639

DUSTY DEVIL HOLST GER 2011 Mare Grey F:
M: /
O: ANJA LUNN
B:
105PQ48
269.

560

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
270.

589

DYNAMO GER 2010 Gelding Other F: DIARADO
M: ALICANTE/GRANULIT
O: Kathrin Pinigin
B:
105IO72
271.

492

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer & Jan Vinckier
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
272.

518

E-CONTEFINO-A.C. BEL 2010 Gelding Grey F: CONTEFINO 2
M: STEFFI VAN SCHUTTERSHOF (R.O.)/KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
O: Kremer Pro Equestrian bvba
B: Christian Arnould
105RN41
273.

342

E. CLINTONS DIAMANT KWPN SWE 2009 Stallion Bay F: CLINTON
M: DAISY CHAIN/DIAMANT DE SEMILLY
O: Hässelkulla Invest AB & Elin Jansson Horses AB
B: A. JANSSON, VINTROSA (SWE)
104GR28
274.

638

ECHO MK PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marek KUCHARSKI
B: Marek Kucharski
106CF01
275.

273

EDJIN KWPN NED 2009 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ASTARA/CASMIR Z
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
104XD43
276.

216

EDOWANDO SOMARA KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: SOMARA/MURANO
O: COLOMBARI ALBERTO
B:
105QO92
277.

472

EFRON PZHK POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
278.

80

EHRAYA OMHG KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: SINGAPORE
M: SHORAYA/
O: Taru-Liisa HIRVONEN
B: R. Krouwenhoven
105VB75
279.

657

EINSTEIN KWPN NED 2009 Gelding Grey F: CLINTON
M: JELLE FOMIA/NIMMERDOR
O: Equita Kft
B: Boltjes, W.H.
105AX65
280.

636

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
105ZE00
281.

149

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
282.

595

ELIEN KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: AREZZO VDL
M: SARJOLIJN/HEARTBREAKER
O: Stephex Stables
B: Hans Dings BV
105JJ25
283.

407

ELIO 4 KWPN NED 2009 Gelding Other F: WARRANT
M: WINKS/OKLUND
O: Zarubina Kseniia
B: H. BRINKS, NAARDEN (NED)
104VO51
284.

442

EMYRAS G LTU 2008 Stallion Grey F:
M: /
O: Veronika SHCHEKOTUROVA
B: Gediminas Gutkauskas
105RZ66
285.

148

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
286.

105

ENZO KWPN NED 2009 Gelding Black F: DIARADO
M: SEFINE/BURGGRAAF
O: Malgorzata TEJCHMAN-KONARZEWSKA
B:
105BH67
287.

170

ENZO VAN DE HERKKANT BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: DARCO
M: NATIFKA VAN DE HERKKANT/FURIOSO
O: cimolai carla
B: PAULISSEN JOHAN EN RONNY , SINT-TRUIDEN (BEL)
103VO86
288.

453

EPOKA PZHK POL 2003 Mare Chestnut F: DIADES (SP)
M: EPIKA (WLKP)/BLASK (WLKP)
O: Zbigniew Kruk
B: R.S.P. KOTLIN, KOTLIN (POL)
103NZ45
289.

181

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
290.

109

ESCALONA HANN GER 2001 Mare Bay F: ESCUDO I
M: CHERRYBOMB HANN/CALYPSO II
O: Dariusz Michalak
B: Gabriele Schliffke
POL40408
291.

597

ESCATO HANN GER 2004 Stallion Black F: ESCUDO I
M: DAKOTA/DORIAN
O: Jaroslaw CELSKI
B: Karsten Dittmer
102YH53
292.

401

ETO'O KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TYGO
M: KARLA/GRAAF GRANDE
O: Anna Kielb
B: T. KRAAN MUSKENS, HEKENDORP (NED)
104QU35
293.

436

EUFORIA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Monika JAWORSKA
B: Jolanta Jarecka
106AW47
294.

426

EURO TOP NED 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Sigitas PETRAITIS
B: J. Van Goor
105VC36
295.

594

EURVETTE O KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: DOUGLAS
M: UROVETTE H/MANHATTAN
O: Schou Absolute Horses
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
104MX53
296.

210

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NAMELUS R
M: LORY/EKSTEIN
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: J.M.F M. VAN TARTWIJK, WESEPE (NED)
104MZ26
297.

150

EVERDI KWPN NED 2009 Stallion Grey F: VERDI
M: NN (KWPN)/CASSINI I
O: Slawomir Miasko
B: E. GAUDIANO, BUTTELHORN (GER)
104VJ80
298.

366

EVERGLADE KWPN NED 2009 Gelding Grey F: CLINTON
M: NAOMI/VOLTAIRE
O: C.Kramer & SH Sporthorses
B: H.J.A.M. ROTTINK, BENTELO (NED)
104XT92
299.

163

EVERTON DE VILLEE SBS BEL 2010 Stallion Bay F: ARKO III
M: TORNADE DES BIEZ/DARCO
O: ROBERT YOUNG
B: XAVIER HANNETON
104OS05
300.

237

EVOLUTION SWB SWE 2008 Mare Grey F: STOKDALS LIVANOS
M: MINT JULEP/EVEREST
O: Meja Vu AB
B: HELENA HOLM (SWE)
104PU36
301.

409

EXCENEL V BWP BEL 2004 Stallion Bay F: THUNDER VD ZUUTHOEVE
M: QAROLINE/LANDETTO
O: Mahammad Guliyev
B: VERMEIREN LEO, LOENHOUT (BEL)
102SD90
302.

86

EXELLENT 9 HANN GER 2006 Gelding Other F: EL BONITO
M: LAGOSTELLA/LANDS RIVER
O: SAMOKHIN, Roman
B: Tietjen, Fritz Dieter
103KY73
303.

547

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Stallion Bay F: DOLLAR DE LA PIERRE
M: TEMPTATION/ANDIAMO
O: Anna Seroka
B: H. KWANT, KOEKANGE (NED)
104MD74
304.

211

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: TOLIA/INDOCTRO
O: Anna STUPKIEWICZ-OSTROWSKA
B:
104ZS80
305.

548

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marzenna Szustkowska
B: Stal Roelofs
105QO49
306.

316

F. UMONIA R 6 KWPN BEL 2010 Mare Grey F: CHELLANO Z
M: R.UMONIA 13/VOLTAIRE
O: Boy-Adrian Van Gelderen
B:
105CX05
307.

240

FABERGE H & S KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
105CX44
308.

669

FABIANO 82 HANN GER 2007 Gelding Other F: FOR EDITION
M: RUBINA/RAMIRO'S SON II
O: Rueben, Johannes
B: van Holten, Volker
104PW08
309.

471

FAJNA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Nieuwenhuis Bemiddeling
106BQ96
310.

198

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
311.

154

FAMIEBUR B KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marcin PAKULA
B: J. Verink
105TU41
312.

103

FARDON KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Maria SIMAKHODSKAYA
B:
105ON20
313.

136

FAREWELL 26 HANN GER 2002 Gelding Other F: FOR KEEPS
M: GOLDIKA/GODEHARD
O: Schmitz, Manuela
B: Gestüt Wäldershausen
102QW77
314.

476

FARLEY KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: J.A. Smits
105ZV50
315.

455

FERLINA KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Chmielowska
B: J.Dresen
105MP96
316.

417

FERRARI KWPN NED 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: John Gunvar Knutsen
B: W. van der Bij
105RY82
317.

125

FIDORKA CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: FEDERWEISSER
M: GEISHA/GOTTWARD
O: Jezdecky klub Melnik
B:
105ZH69
318.

569

FIGHTER DHH KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: GELHA'S VDL EMILION
M: CISKA/JASPER
O: Sletten Invest GmbH
B: Dirksen, B.&B.C.
105KS44
319.

168

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
320.

646

FIRST CHOICE HT DWB DEN 2011 Stallion Grey F: FAVORIT ASK
M: CONFETTI/CONTENDRO I
O: H.C. TOFT
B: H.C. TOFT
105ID00
321.

254

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
322.

668

FIRST ONE KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz KLEIN
B: A. Booijink
105ZX41
323.

160

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
106AW17
324.

400

FLORENCE TN KWPN NED 2010 Mare Other F: VERDI
M: WATERPROOF/LAURISTIN
O: Mariola Obojska, Amanda Obojska Borgen and Ole Borgen
B: Maatschap Team Nijhof
105PP36
325.

230

FLORIS TN KWPN NED 2010 Stallion Bay F: QUALITY TIME
M: ARISINAA/VANCOUVER
O: Jamal Rahimov & Karina Rotenberg
B: H. BREUKINK, VORDEN (NED)
104XW88
326.

362

FLYER S KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: JENDE S/
O: Stal Bonder V.O.F.
B:
105SV34
327.

18

FOCUS OS 2012 Stallion Black F:
M: /
O: Angelika OJCZENASZ
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
105YL09
328.

633

FONZIE ASK DWB DEN 2012 Gelding Bay F: FAVORIT ASK
M: FELINE ASK/CARTHAGO Z
O: SCHOU ABSOLUTE HORSES
B: STUTTERI ASK
105WU40
329.

284

FOR FUN HOLST GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Bartosz SZYMBORSKI
B: Dzhamil Amin
106BP42
330.

233

FOR SUCCESS HANN GER 2004 Stallion Other F: FLASHLIGHT 16
M: SUPERGIRL/STAKKATO
O: Karina ROTENBERG
B: Siemers, Hans
103LV47
331.

177

FOR VITO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE (HANN)
M: GRACYONA D'AMAIN (KWPN)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Marcin Plitt
B: Arnd Deters
104WX58
332.

122

FOREVER TROOPER GBR 2011 Male Bay F: SUPER TROOPER DE NESS
M: YOURS FOREVER MORE/PION
O: Sue MARCHANT
B:
105XU15
333.

67

FORTITUDE GBR 2012 Male Chestnut F: SUPER TROOPER DE NESS
M: SUPERGIRL/FOR PLEASURE
O: Stephen MERCER
B:
106AY30
334.

609

FORTUNA PZHK POL 2004 Mare Bay F: GLÜCKSPILZ HANN
M: FALANGA/ANTOKOL
O: Jaroslaw Cavour
B: Henryk Swiecicki
103UU54
335.

596

FORTUNA 416 GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Lemmermann, Kathena
B:
105FA24
336.

331

FRAPANT KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Dorota Kowala
B: Onregelm M. Bles
105SM32
337.

463

FREEDOM VAN'T HEIKE BWP BEL 2005 Gelding Bay F: NONSTOP
M: ALOUBET/BALOUBET DU ROUET
O: lozar sas
B: KAREL BOONEN, KASTERLEE (BEL)
103IJ63
338.

126

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
339.

202

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
340.

497

GALATEJS LAT 2009 Gelding Bay F: GINNES
M: LOTTA/
O: KM Equestrian Oy, Madis MORNA
B: Olga Sellere
105ZJ68
341.

637

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew JANKOWSKI
B: J.G.J. Olthof
105ZD95
342.

47

GANGES PZHK POL 2012 Gelding Black F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA05
343.

81

GARDEN CATCH SWB SWE 2008 Gelding Black F: CALIDO I
M: ROXETTE H/ROCKY
O: Anne-Caroline Johann Forss
B: Monica Pettersson
105GW07
344.

41

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
345.

307

GIBANTA KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: BVH Sp. z o.o.
B: E. Kuijer
105KT50
346.

111

GILEA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
O: Polskie Lowy Sp. z o.o.
B: Sylwester Kosinski
105DJ37
347.

46

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
348.

504

GINO KWPN NED 2011 Stallion Bay F: BISCAYO
M: VROUWE BUREVELD/BURGGRAAF
O: Pawel DERLATKA
B: n.W.j. dUINEVELD
105SL31
349.

243

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
350.

102

GODECJA PZHK POR 2006 Mare Bay F: QUAMIRO
M: GARDENIA (WLKP)/MANGAN (XX)
O: Przeglad Przemyslowy Zbigniew Chelchowski
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104EW79
351.

276

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC/CANTOS
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TH. Griffioen
105FV12
352.

235

GOLDMAN S KWPN NED 2011 Gelding Grey F: COLMAN
M: NADETTE S/LUX
O: Slawomir Hartman
B: E. H. Schroembges
105FV17
353.

40

GRAND STAKKATO HANN GER 2012 Stallion Chestnut F: GRAF TOP
M: STAPIRA/STAKKATO
O: Bob Young OBE
B:
105IL95
354.

30

GRANNUS LAZAR OLDBG POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Edmund LAZAREWICZ
B: Jaroslaw Sekula
106BR75
355.

73

GRASSI PZHK POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Stanislaw Malek
B: Robert Nagorski
105FB50
356.

271

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
357.

206

GREENLANES BALOU STAR GBR 2008 Mare Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: DANZIG STAR XX/DANZIG CONNESTION
O: Angela DAWES
B:
105XU25
358.

96

GREENWICH IRL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Dariia IURCHENKO
B:
106AQ33
359.

74

GRIBALDI VAN 'T 'S GRAVENHOF BWP BEL 2006 Male Grey F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: WABITHA VAN T HEIKE/CAESAR VAN DE HELLE
O: Peter Verheyden
B: HOFMANS FRANCOIS
104AH93
360.

602

GRIFFONE BWP BEL 2006 Gelding Bay F: TOULON
M: UNICA/NABAB DE REVE
O: Vladimir Beletskiy & New Sport Reitpferde GmbH
B: CLAESKENS, LUC
103XQ48
361.

293

GRINGO KWPN NED 2011 Stallion Bay F: CATOKI
M: D.ZARAH R/
O: Boy-Adrian van Gelderen
B:
105LU31
362.

321

GRISSOM Z ZANG NED 2010 Gelding Other F: GRISON VAN DEN BISSCHOP
M: BELLA/INDORADO
O: P.N.J.Z. Uytendaal
B: P.Uytendaal
104UG80
363.

474

GRUPO PROM COOLMAN KWPN NED 2007 Gelding Grey F: CARTANO
M: HEUREKA V/LORD CALANDO
O: Jose Alfredo Hernandez Ortega
B: G. VEENEMAN, Heelweg (NED)
104FH50
364.

42

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Bevelsborg Horses B.V.
105KR91
365.

59

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
366.

651

HACARINDA KWPN NED 2012 Mare Bay F: CARRERA VDL
M: CARINDA/
O: Lukas HAVINGA
B:
105WV33
367.

27

HAMILTON KWPN NED 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Jantex Sp. z o.o.
B: W. Luttikhuis
105PS55
368.

57

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
369.

299

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sylwia GRZEGORZEWSKA
B: Maria Ghysens- Vanlangenaeker, Belgia
106AX69
370.

611

HASTOR PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Krzysztof SEREN
B: Ryszard Samson
106BW66
371.

253

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
372.

112

HEARTY HERCULES FWB FIN 2012 Male Bay F: CAGLIOSTRO 161
M: DIMIT BOY-T/
O: Maarit HARTELA-VARKKI, Kristiina HÖRKKÖ
B:
106AE45
373.

113

HEARTY HERO FWB FIN 2012 Stallion Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: HEARTY DOUBLE O/
O: Maarit HARTELA-VARKKI
B: Maarit Hartela-Varkki
106AE46
374.

146

HEKTORAS LTU 2011 Stallion Black F:
M: /
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
105JQ60
375.

196

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
376.

79

HENRIKAS LTU 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Nemuno zirgynas
105VA43
377.

297

HERBERT KWPN NED 2012 Gelding Bay F: ULTIMO
M: DEFRIGGY/
O: Virve NEVALAINEN
B: H.G. Mosman-Rohe
106BA58
378.

572

HERCO VAN HET OVERLEDE GOED BWP BEL 2007 Male Chestnut F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: TINNE VAN HET OVERLEDE GOED/WELTMEYER II
O: Gaudiano Sporthorses S.R.L.
B: Lieven, Herman
105UQ74
379.

127

HERCULES PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Paula TRONINA
B: Violetta Nojman
106AU69
380.

22

HERE I AM KWPN NED 2012 Gelding Grey F: UNTOUCHABLE 27
M: DELIAH/
O: Jacek KUZMA
B: Horses & Horse Products V.O.F.
105RY85
381.

634

HERMIONA PZHK 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Barbara PADALAK
B: Beata Grabowska
106AW54
382.

524

HERTOGIN VI S KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Ben Talbot
B: Spexgoor Stables / L. Spexgoor
105TE80
383.

119

HHS DUBLIN ISH IRL 2006 Gelding Black F: ARD VDL DOUGLAS
M: FULL TILT/CAVALIER ROYALE
O: Amre HAMCHO
B: MIGUEL BRAVO
104JR31
384.

75

HHS FORACRUISE IRL 2005 Male Grey F: HERITAGE FORTUNUS
M: KINGCORA CRUISE/CRUISING
O: Brian & Vicky Tew
B:
103DK11
385.

427

HILBERT Z ZANG NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Ingen H.J. van Lamers
106AA89
386.

45

HINDE ES NED 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Claire STEEL-JOHN
B:
106BJ67
387.

613

HIP HOP PZHK 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jaroslaw Celski
B: Marek Sutnik
105LU37
388.

145

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
389.

423

HUBERTUS SWB SWE 2004 Stallion Bay F: FELICIANO 823
M: DORLINE/ASTERIX
O: Nathalie Wickström Bozic
B: PER-CHRISTER BENGTSSON, GENARP (SWE)
103UB03
390.

33

IL DE FONSE PZHK POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta KLAWE
B: Katarzyna Bawlowicz
105YD90
391.

239

ILATINA BWP BEL 2008 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: CITA VC B BOS Z/CARTHAGO
O: Jacek KUZMA
B: SONIA DECKX
104IA32
392.

35

ILLONOIS KWPN NED 2013 Male Bay F: ZAMBESI
M: ELMA M/CASSANOVA
O: Bob YOUNG OBE
B:
105WG94
393.

503

INCALA OLDBG POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Tomasz Skrobacz
B: Juergen Middelbeck
105LX84
394.

570

INDI 28 BWP BEL 2008 Gelding Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: ELOUISE DE MUZE/NABAB DE REVE
O: Carmag Horses GmbH & Co.KG
B: HELI DE BAERE
103YO47
395.

312

INNOCENCE KWPN NED 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: J. F. Abbring
105WU26
396.

645

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: E.H. Schroembges
106CF28
397.

420

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
398.

267

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
399.

262

ITALIAN PZHK POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Michal Stanislawiak
B: Adam Omen
105TR56
400.

578

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
401.

15

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
402.

546

JAKINO HOLST GER 2010 Gelding Other F: CASALL
M: JAKINA/ALCATRAZ
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lueneburg
105FJ23
403.

25

JAY-Z BEE ESHB 2012 Mare Bay F: JOHNSON
M: LOUISE/LORD Z
O: Paul-Richard ARGUS, Dina ELLERMANN
B:
105ZP13
404.

260

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
405.

76

JOGANO VAN SCHERPEN DONDER BWP 2009 Male Bay F:
M: /
O: Stephex Stables
B: GORIS-VAN HOVE
105NB88
406.

244

JOLINE FWB FIN 2009 Mare Bay F: JAGUAR MAIL
M: TILLY'S OMEN/
O: Kumpulan Tila
B: Kumpulan Tila
106AE48
407.

193

JOLLY OS POL 2006 Mare Bay F: LUXIUS
M: JESSY/COR DE LA BRYERE
O: Janusz Cebulak
B: Zbigniew Kostrzewski
104WH67
408.

228

JUDSON PZHK POL 2005 Gelding Bay F: SAGANEK (M)
M: JUDYTA (M)/JUDEX (XX)
O: Aneta Ostrowska
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
103PF73
409.

257

JURANDA PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: ENDOS (SP)
M: JURATA (M)/GRIN (SP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: JAN TOMASZ PROCAJLO, LUBACZOW (POL)
104LK02
410.

375

JUS D'ORANGE VAN'T BISTHOF BWP BEL 2009 Gelding Bay F: CHOPIN VAN HET MOLENEIND
M: CARETINA V/ 'T BISTHOF/CONELLO 321210135698
O: Marcel Rombouts
B: KAREL SEBRECHTS
105IJ24
411.

389

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
412.

44

JUST RIDING OHIO PZHK POL 2012 Gelding Bay F: QUO VADIS
M: OPTIMA-E/DUKAT
O: Wiktoria COLEMAN
B:
106BP15
413.

251

K DON DIEGO VD GRUNDEVAL Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: KASHMIR V SCHTTERSHOF
M: TIANA I VD GRUNDEVAL Z/T' IS VOLTAIRE
O: SIMAKHODSKY, Oleg
B: PIET VANNESTE
104VI39
414.

92

KABULAS 2012 Male Black F:
M: /
O: Vera Yarmolyuk
B: Uab Nemuno Zirgynas, Litwa
105TG96
415.

444

KALDUNJA LAT 2011 Mare Bay F: KVARTET
M: LEGRA/LADIESMAN
O: Sofia SHCHEKOTUROVA
B: Z/s Akmenlauki
105VA61
416.

440

KAPITO PZHK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Janusz BLASZCZAK
B: RYSZARD MORDZELEWSKI
106BE67
417.

631

KARDAMON HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Dorota ZIENIEWICZ
B: Dieter Hackenbeck
106CA48
418.

354

KARDO VAN 'T STEENPUTJE BWP BLR 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: PEHATRA VAN 'T STEENPUTJE/FEINSCHNITT I V D RICHTER
O: Iwona KRUSZYNSKA
B: ERNEST PIETERS
105GA32
419.

469

KIMBA AES GBR 2011 Gelding Chestnut F: ITS THE BUSINESS
M: TINKERBELL/TINKA'S BOY
O: MYLES BROWNING
B: M LEWIS BYATT
105HR98
420.

475

KINGSTON BWP BEL 2010 Stallion Bay F: ROYAL VINCKENBURGH
M: ROLETTA/KOJAK
O: Martina Romagnoli
B: JOSE ALFREDO HERNANDEZ
104QJ88
421.

555

KINGSTON VAN HET EIKENHOF BWP BEL 2010 Gelding Chestnut F: EPLEASER VAN T HEIKE
M: ALIX/ALEXIS Z
O: C.A.M.vd Oetelaar, Equita KFT
B: Erpels
105YV62
422.

238

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Gelding Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: URGA/HEARTBREAKER
O: Radoslaw Zalewski
B: Stal van de Molendreef
105GA52
423.

319

KOSOW CANNMOR HOLST GER 2005 Gelding Grey F: COLMAN
M: E-FAN/GRUNDYMAN XX
O: Jacek Kosow
B: WAGNER UDO, TETENHUSEN (GER)
104UO92
424.

404

KOUCHETTE TER GOES Z ZANG BEL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Stal Ter Goes Fam. Carron-Coudron
105JE99
425.

200

L B CAILLOU HOLST GER 2006 Gelding Bay F: CARINJO
M: SORINA H/NEWTON
O: Francisca VAZ GUEDES
B: VOELZ LOTHAR UND SVEN, WOEHRDEN (GER)
103MK69
426.

26

L COLANTOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F: COLA
M: LOTTE/LEVANTOS I
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105HD33
427.

583

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
428.

591

LA CROSS HOLST GER 2005 Stallion Grey F: LADAS
M: NATTY II/CONCERTO II
O: Gkouskova, Anna
B: HANSEN JOERGEN K., RIBE (DEN)
103GZ85
429.

192

LA PAZ PZHK POL 2005 Gelding Bay F: PALEGRO WESTF
M: LANSADA/LANCER III HOLST
O: Slawomir Miasko
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104EG83
430.

367

LA STRADA L PZHK POL 2005 Mare Bay F: BISCHOF L (HOLST)
M: LA PALOMA L (SP)/LORD KEMM (OLD)
O: Grazyna Baehr
B: KJ ALEXANDER, ELIZOWKA (POL)
104UP80
431.

9

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
432.

496

LACROSSE HOLST GER 2006 Stallion Bay F: CONTENDER
M: LA BELLE I/ACORD II
O: Michal Szadkowski
B: JOHANNSEN ARNOLD, TORNESCH-AHRENLOHE (GER)
103UC55
433.

272

LADY VON BAYERN OLDBG POL 2007 Mare Bay F: LUDWIG VON BAYERN (BAVAR)
M: PETITE II (HOLST)/LITERAT (HOLST)
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
104KC52
434.

625

LANDORINO HANN GER 2006 Gelding Bay F: LANDOR S
M: ALINA/ACORD II
O: Stall Magdalenenhof/Participia Hold.GmbH
B: Dr. Petra Krause
104JU09
435.

391

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
436.

115

LARINA ESHB 2009 Mare Grey F: LARINO
M: LAMELA/GERMUS
O: Rita KAUNA
B:
106AW70
437.

512

LARINA NRPS NED 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Leslaw Sarachmann
B: D. Schaper
105RQ94
438.

107

LARINO PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105XD27
439.

374

LASER PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Tadeusz PIKSA
B: Witalis Ptaszek
105YG42
440.

498

LASZLO HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Leena SAUKKO
B: Peter Rauert
106AW38
441.

612

LATIFA HANN 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Kielce Sp. z o.o. Andrzej Okla
B: Horizontal Sp. z o.o.
105YM08
442.

155

LAUR PZHK POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
443.

310

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
444.

437

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
445.

604

LAWNIK PZHK POL 2010 Stallion Bay F: HUZAR (M)
M: LYSICA (M)/TOP GUN (XO)
O: Marek Waclawik Uslugi Jezdzieckie
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
104WX74
446.

70

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Jan LUDWICZAK
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
447.

140

LEGENDA HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Malgorzata TEJCHMAN-KONARZEWSKA
B: Gerken Kai
106BL39
448.

511

LEILA LTU 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Sigitas PETRAITIS
B: Sigitas Petraitis
106BZ52
449.

116

LEMUR LAT 2009 Gelding Bay F: LEVANTOS I
M: AUSTRIJA/
O: Sirpa MÄKELÄ
B: SIA 3 Vitolu Stalli
105ZB92
450.

49

LIBRETTO PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106BT04
451.

439

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
452.

283

LILLESKYTTEHUS BOXWELL DWB DEN 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Gabriela BIEDKA
B: Rene Andreas Nielsen
106BP79
453.

622

LINNEA 15 HOLST GER 2012 Mare Bay F: GUARDUS LIMBUS
M: CASSALINA/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Rasmus LÜNEBURG
B: Rasmus Lüneburg
105YP95
454.

617

LION HOLST GER 2007 Stallion Other F: LORD Z
M: ELEEN/RAMIRO
O: DEMCHENKO YELYZAVETA
B: SCHNEIDER HORST, BROETHEN (GER)
103YB94
455.

393

LIONEL WESTF 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Zuzanna Roefler
B: Montis Sp.z O.o.
105RZ10
456.

488

LISTOPAD 8 RUS 2010 Gelding Other F: LEXUS
M: IZOBATA 31/IZYUM 46
O: Dmitry BOGOMOLOV
B:
106BG05
457.

424

LITTLE WILLIE JOHN SWB SWE 2005 Gelding Bay F: MANTOVANI
M: MAGIC´S NICCITA/CORTEZ
O: Little Equestrian i Halland HB
B: JOHAN BJÖRK (SWE)
104VR94
458.

281

LOLITHA WESTF GER 2013 Mare Chestnut F: LOS ANGELES
M: /
O: S.k. HAAK, N. VELDHUIJZEN
B: Wolfgang Brinkmann
106BR05
459.

143

LONDON CUP PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CLIRO
M: LARA CROFT/LERANO 2
O: Paul WIKTOR
B:
106BN57
460.

77

LORD PZHK POL 2008 Gelding Bay F: LANDINO (HOLST)
M: LORA/LOUIS (HOLST)
O: Arpav Sp. z o.o.
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104WS90
461.

541

LORD OF ARABIA HOLST GER 2004 Gelding Bay F: CASSINI II
M: PAMINA V/CARRY
O: P. SULTAN SAUD
B: SPIEGL ROBERT DR., MUENCHEN (GER)
103HL39
462.

577

LORDANOS AS OLDBG GER 2003 Gelding Bay F: LORDANOS
M: AKORDIA/CONTINUE
O: VsI Hobby Horse
B:
LTU40139
463.

43

LOTTA 236 HANN GER 2012 Mare Grey F: LEVISONN
M: GINA/GRAF GRANNUS
O: Anke FRANK
B: Auge, Josef
106BQ69
464.

7

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
465.

493

LUDWIGS AS OLDBG 2003 Stallion Chestnut F: LUDWIG VON BAYERN
M: BELLE BIJOU/ACORD II
O: Sosath Gerd
B: Sosath Gerd
GER44174
466.

568

LUGANO OS GER 2006 Gelding Bay F: ORLANDO
M: DEA/DROSSELKLANG II
O: Hartmann, Thorulf
B: Lehmkuhl, Baebel & Hartmut
104QA40
467.

327

LUMBUMBO HANN GER 2008 Gelding Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: DABORAH/LORD INCIPIT
O: Ratnasingham, Sharmini Christina
B: Schmerglatt, Rainer
104XI65
468.

124

LUSTIG 53 BAVAR GER 2011 Mare Bay F: LAST MANS HOPE
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105SQ26
469.

130

M CANTORI S PZHK POL 2010 Stallion Black F:
M: /
O: Jadwiga Los
B: Jadwiga Los
105RQ67
470.

632

MAESTRO PZHK POL 2011 Gelding Black F:
M: /
O: Beata JENDRYCH
B: Maciej Pietras
106CF82
471.

514

MAVANDER PZHK 2011 Male Bay F:
M: /
O: Grzegorz KONIECZNY
B:
106AU78
472.

114

MEADOW JOHN-PATRIK FWB FIN 2012 Stallion Bay F: CAGLIOSTRO 931
M: MEADOW BUG/
O: Anne-Maj GRÖNROOS-VON RETTIG
B: Anna-Maj Grönroos-von Rettig
106AE51
473.

82

MEADOW QUICKSTEP FWB FIN 2011 Mare Bay F: QUALITY TIME
M: MEADOW BUG/
O: Anne-Maj GRÖNROOS-VON RETTIG
B:
106AE47
474.

287

MILKY WAY 94 HOLST GER 2013 Mare Bay F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: Z-ARIBA/ACOLORD
O: Cassandra ORSCHEL
B: Eichert, Nikolaus
105XJ72
475.

60

MILLION DREAMS OS POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Michal Ziebicki
B: Zbigniew Kostrzewski
105NE05
476.

5

MISS BALOUBET MNM HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ90
477.

100

MISS CANTURO MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ98
478.

6

MISS CARETINO MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ97
479.

31

MISS CASALL MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Struve-Brandt Doerte
105VQ99
480.

34

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
481.

131

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Jadwiga LOS
B: Jadwiga Los
105XL69
482.

378

MONTE K BRAND GER 2009 Gelding Other F: MONTE BELLINI
M: ANNELIEN/AJAN XX
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Krüger, Hans-Joachim
105WR74
483.

207

MUMS THE WORD GBR 2010 Mare Chestnut F: ROMANO V
M: TERALDINE/GERMUS R
O: Stephen MERCER
B:
105XU12
484.

95

MUSTAX CATOKI'S CANNON HOLST GER 2005 Stallion Other F: CATOKI
M: OPHELIA XI/EXORBITANT XX
O: ROTENBERG, Karina
B: HENNING HEINZ, TREMSBUETTEL (GER)
103DA73
485.

461

MYSTIQUE HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Anton Vullers
105WY99
486.

98

NABRAN MNM GER 2010 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: POLYATCHKA MNM/ASBEST
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Gunay Equestrian Invest
105HG23
487.

494

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: NONSTOP
M: PIGONY VAN'T SCORRE/FEINSCHNITT I VD RICHTER
O: Malgorzata ZIELINSKA
B: Romagnoli Martina
105BB44
488.

332

NARISCHA HOLST GER 2005 Mare Bay F: NEKTON
M: RICARDA V/CONTENDRO I
O: Karasch, Alexandra
B: VOLLERSEN JOHANN, STERDEBUELL (GER)
103WL55
489.

629

NECANTO LSH HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Karl Heinrich Pries
106CA98
490.

484

NEMIROFF PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Magdalena Krasnowska
B: Barbara Mierzwinska
105KP44
491.

449

NESMA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Eibel Sp. z o.o.
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
105SG06
492.

295

NESSAJA PZHK POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Jakub Podgorny
B: Mariusz Grabowski
105QB97
493.

291

NEW YORKER T FWB FIN 2012 Stallion Bay F: CASIRO I
M: J. BUBERTH 22/
O: Timo TALVIO
B: Timo Talvio
105YY31
494.

380

NINO 271 OS GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER
M: RAPHINA/RAPHAEL
O: Corell Family
B: Schoenfeld, Norbert
105JP81
495.

159

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Waldemar ZIENTEK
B: Gestuet Lewitz
105XW77
496.

23

NIXON JS BWP BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek KUZMA
B: Johan Schutters
106BP95
497.

286

NO LIMIT 69 HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: S-TEXAS G/QUANTUM
O: Jolanta ORSCHEL
B: Gericke, Hans-Herrmann
105OO96
498.

615

NOBLE LADY HOLST NED 1998 Mare Grey F: CORRADO I
M: F-LANDLADY/LINCOLN
O: Wlodzimierz Stanczak
B: KROGH BJARNE, BYLDERUP BOV (DEN)
BEL10978
499.

647

NOMANEE HOLST GER 2012 Stallion Grey F: NONSTOP
M: P-CORONA/CARTHAGO Z
O: LYKKEGAARD 159 ApS
B: M. Ketelsen
105RY83
500.

101

NOUGATINO V G Z ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NELSON Z
M: ULENA V G/HEARTBREAKER
O: Jan Chrzanowski
B: Alois van Gorp
102YX74
501.

387

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
502.

65

OLIWIER PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Justyna SWINIARSKA-KEDZIERSKA
B: Marek Strzyz
106BL50
503.

93

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
504.

509

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
505.

508

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
506.

464

OVERGAARDS CAPASJO DWB DEN 2005 Gelding Other F: CAJO
M: PASTORALE/PAGANINI XX
O: Annette Heum ANDREASSEN, Elisabeth HEUM
B:
105DD90
507.

565

P S CAT HANN GER 2010 Mare Chestnut F: CATOKI
M: DOLCE VITA/DROSSELKLANG II
O: PETER L. SVENDSEN
B:
105EH74
508.

51

PEBBELS Z BEL 2011 Gelding Grey F: PRESIDENT
M: SAMINA'S IRIS/CALVADOS
O: Geryl Perry
B: Nicole Vieren
105TO25
509.

346

PERLA R PZHK POL 2007 Mare Bay F: FAIR PLAY COUDREAU (SF)
M: PERSEFONA R (SP)/LANDINO (HOLST)
O: Romuald Halabuda
B: ROMICO ROMUALD HALABUDA, ZYWIEC (POL)
104BD21
510.

189

PHILADELPHIA HANN GER 2011 Mare Chestnut F: PERIGUEUX
M: CHAREN/CHASSEUR I
O: Carla Bianchi Michel
B: Georg Gerken jun.
105FS51
511.

219

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
512.

55

PING PONG V ESHB EST 2012 Gelding Bay F: PONSEE V
M: DALVI/CALVINO Z
O: Maarja Martinson & Paul Argus
B: Peeter Viiard
105TZ54
513.

328

PLAY GIRL DWB DEN 2009 Mare Grey F: PARTY DANCE
M: CAROLA/CALATO
O: KRISTOFFERSEN FAMILY
B: FAMILIEN KRISTOFFERSEN, JAEGERSPRIS (DEN)
104MJ08
514.

322

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
O: Agata Lach
B: CORNEEL FRANKEN, WUUSTWEZEL (BEL)
104SX91
515.

39

Q SEVEN HANN GER 2013 Gelding Chestnut F: QUAID
M: SENSATION/STAKKATO
O: Bob YOUNG OBE
B:
105WG92
516.

52

Q-TWO TL SWB SWE 2012 Gelding Bay F: CABACHON
M: Q-ONE GREENFIELD Z/QUITE CAPITOL
O: Sofie BRANDEBO, Dennis LINDBLOM
B: Tomas Wigren
105YG75
517.

501

QUABREL DE L'ETAPE FRA 2004 Gelding Grey F:
M: /
O: Elzbieta DZIUBA
B: M. Jean-Pierre Seiller
106BH91
518.

537

QUADRIGA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Helmut Hollstein
105RA32
519.

466

QUADRIGO'S ONE BRAND GER 2010 Gelding Bay F: QUADRIGO 4
M: GROLLINA/GALAN
O: Diana HAHN
B: Borchert, Edda
105VN14
520.

58

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
521.

543

QUALITA L FIN 2010 Mare Bay F: QUAPRICE DU BOIS MARGOT
M: SORINA/CANDILLO
O: Peter Fischer
B: Kimmo&Mari Lahti
105NX79
522.

392

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
523.

644

QUALITY STAR HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: Rolf Bouman
105XP62
524.

635

QUAMAR HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lachert Architekci od Pokolen
B: Herbert Merkel
105UL69
525.

600

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Gelding Chestnut F: ELAN DE LA COUR
M: GUAPA DE BANVILLE/ARPEGE PIERREVILLE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: M. LOUIS MENIER, ST BRIEUC DE MAURON (FRA)
102WX07
526.

642

QUATTRO HIPPICA OS 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWKI
B: Kostrzewski Zbigniew
105XB34
527.

138

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare