Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSIYH1*
BALTICA SUMMER TOUR 2018
Ciekocinko, 21.08-26.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Olivier Bujard CITTY CAT PJ
  • 1x //entries
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Adam Nicpon DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x //entries
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Björn Nagel GIRROCO
  • 1x //entries
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:07
2018-08-20 16:57:07
Paul Wiktor CORNADINA
  • 1x //entries
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Ricardo Valadas Coelho MISS BALOUBET MNM
  • 1x //entries
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x //entries
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x //entries
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x //entries
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk CONTHARGOS
  • 1x //entries
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Philip Koch LIBERTY'S GIRL 2
  • 1x //entries
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Philip Koch NECOFINO
  • 1x //entries
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Ben Maher CELINA
  • 1x //entries
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Weronika Wilska H.ELDORADO B.
  • 1x //entries
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x //entries
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CHINA
  • 1x //entries
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x //entries
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE
  • 1x //entries
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CADILLAC JACK
  • 1x //entries
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x //entries
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x //entries
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x //entries
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Sophie Gracida CASSINIS GOLDEN BOY
  • 1x //entries
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Maggie Mc Alary GAKHIR
  • 1x //entries
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Maggie Mc Alary GIGA DANCE
  • 1x //entries
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Natalia Koziarowska WHOOPY BOY
  • 1x //entries
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x //entries
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //entries
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x //entries
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x //entries
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Cassandra Orschel NO LIMIT 69
  • 1x //entries
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Cassandra Orschel COPA DEL REY
  • 1x //entries
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Sarah Omari DAITANA ROOS VD PLUIMERT Z
  • 1x //entries
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Ewa Dyzewska INGRID
  • 1x //entries
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Ewa Dyzewska NIKO
  • 1x //entries
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Emily Mason CASH DU PLESSIS
  • 1x //entries
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Emily Mason LIGHT BLUE 3
  • 1x //entries
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x //entries
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Lukasz Troszczynski GINEKE
  • 1x //entries
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Lukasz Troszczynski CORDOBA
  • 1x //entries
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x //entries
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jule Lüneburg CALLE BLOMQUIST 5
  • 1x //entries
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jule Lüneburg COOL CAT 13
  • 1x //entries
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Aleksandra Dabkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x //entries
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Aleksandra Dabkowska HOLLIDAY
  • 1x //entries
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Rafal Krajewski STAKATA
  • 1x //entries
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Rafal Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x //entries
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Olivier Bujard CARA MIA 120
  • 1x //entries
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Mirella Lesonen-Hakola QUADROSSINI
  • 1x //entries
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Faye Schoch ESSEX
  • 1x //entries
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x //entries
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x //entries
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x //entries
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x //entries
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x //entries
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Malgorzata Ciszek - Lewicka ISLANDER
  • 1x //entries
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 1x //entries
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Karolina Godos GRANDIOS
  • 1x //entries
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Paul Wiktor LOTTA 236
  • 1x //entries
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger NEUCHATEL Z
  • 1x //entries
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger MOONLIGHT
  • 1x //entries
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger FLORINA BELLE
  • 1x //entries
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger SAHILOU
  • 1x //entries
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Zuzanna Zuk CARANJA
  • 1x //entries
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Carla Cimolai PEBBELS Z
  • 1x //entries
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Carla Cimolai Q-TWO TL
  • 1x //entries
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski QUALITY STAR
  • 1x //entries
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski CATARINA 216
  • 1x //entries
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski IROCCO BLUE S
  • 1x //entries
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Kristine Egle KENDIJA
  • 1x //entries
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x //entries
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andersen Rebekka Lie NOR
S
10044386
2. Andrzejewska Wiktoria POL
2002 (J.)
10172766
3. Badowska Maria POL
2000 (J.)
10146124
4. Betkowski Marcin POL
S
10017404
5. Bettinger Marc GER
S
10031659
6. Blaszczak Julia POL
2001 (J.)
10152522
7. Bobik Jan POL
S
10064709
8. Bujard Olivier SUI
S
10066935
9. Butkevych Dar'ya UKR
2000 (J.)
10114645
10. Chrzanowski Karol POL
2003 (JM.)
10173786
11. Cimolai Carla ITA
S
10018602
12. Ciszek - Lewicka Malgorzata POL
S
10021325
13. Dabkowska Aleksandra POL
S
10134386
14. Drozd Beniamin POL
1998 (MJ.)
10117535
15. Dyzewska Ewa POL
S
10063742
16. Egle Kristine LAT
S
10030432
17. Egle Kristine LAT
S
10030432
18. Gardas Dominika POL
2001 (J.)
10146173
19. Gniazdowska Maja POL
1999 (MJ.)
10151515
20. Godos Karolina POL
1997 (MJ.)
10103965
21. Godos Karolina POL
1997 (MJ.)
10103965
22. Gorbacheva Arina RUS
2003 (JM.)
10168233
23. Gracida Sophie USA
S
10097786
24. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
25. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
26. Henricsson Wilma SWE
1997 (MJ.)
10177315
27. Hensel Tina GER
1999 (MJ.)
10135237
28. Herz Svenja GER
S
10022271
29. Huber Wiktoria POL
2000 (J.)
10141175
30. Jankowska Joanna POL
1997 (MJ.)
10167951
31. Karlsen Henne NOR
1999 (MJ.)
10139662
32. Karpenko Roman RUS
S
10011883
33. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (JM.)
10117343
34. Koch Philip GER
1997 (MJ.)
10076885
35. Krajewski Rafal POL
S
10142322
36. Kukova Valentyna CZE
2004 (JM.)
10150447
37. Lesonen-Hakola Mirella FIN
S
10010939
38. Lewicki Marek POL
S
10002146
39. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
40. Lüneburg Jule GER
S
10041968
41. Maher Ben GBR
S
10000837
42. Malinauskaite Gintare LTU
S
10029722
43. Mason Emily GBR
S
10074238
44. Mc Alary Maggie USA
S
10030764
45. Meier Kerstin GER
S
10163734
46. Meier Lisa GER
1999 (MJ.)
10178288
47. Moberg Ida SWE
S
10177599
48. Moffitt Emily GBR
1998 (MJ.)
10103688
49. Nagel Björn GER
S
10000864
50. Nagel Carsten-Otto GER
S
10000540
51. Nicpon Adam POL
S
10033929
52. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
53. Ojczenasz Angelika POL
S
10037751
54. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
55. Omari Sarah AUT
2003 (JM.)
10146457
56. Oplatek Andrzej POL
1997 (MJ.)
10081898
57. Ornat Albert POL
1997 (MJ.)
10073992
58. Orschel Cassandra POL
S
10016924
59. Ostapczuk Martyna POL
2004 (JM.)
10157648
60. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
61. Pasik Monika POL
S
10065596
62. Pawelczak Paulina POL
2001 (J.)
10165541
63. Pawelczak Zofia POL
2005 (JM.)
10178922
64. Penele Laura LAT
S
10080108
65. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
66. Pill Rein EST
S
10002604
67. Polczynska Zofia POL
S
10034079
68. Psiuk Grzegorz POL
S
10001507
69. Ryder Kajsa SWE
S
10135835
70. Samokhina Daria RUS
2004 (JM.)
10140175
71. Schmitz Uwe GER
S
10054790
72. Schoch Faye SUI
S
10001287
73. Skarzynski Szymon POL
S
10165394
74. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
75. Sperling Stephanie GER
S
10177512
76. Stefanska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
77. Szmytkowski Piotr POL
S
10119995
78. Szymoniak Agata POL
S
10040852
79. Troszczynski Lukasz POL
S
10082145
80. Tybulczuk Tamara POL
2004 (JM.)
10152240
81. Valadas Coelho Ricardo POR
S
10109032
82. Vinckier Izabela POL
S
10039743
83. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
84. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
85. Wiktor Paul GER
S
10092907
86. Wilczewski Robert POL
S
10021336
87. Wilska Weronika POL
S
10025824
88. Wojcik Przemyslaw POL
S
10115111
89. Zawada Julia POL
S
10021326
90. Zuk Zuzanna POL
2000 (J.)
10145804
91. Zygowska Zuzanna POL
1997 (MJ.)
10109388
92. Zygowski Mikolaj POL
2002 (J.)
10179771
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

512

ACOBATA T HOLST CZE 2004 Mare Grey F: QUITE CAPITOL
M: ACOBATE - T/ACOBAT II
O: Mazanek Jiri
B:
105AA44
2.

364

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
3.

141

AKTIW PZHK POL 2007 Gelding Bay F: LIDER (HOLST)
M: AUSTRIA (WLKP)/ASTER (WLKP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: KAROL GMYREK, DEBNICA (POL)
104XU38
4.

283

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
5.

215

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

160

AMAZING PLAYBOY NWB NOR 2008 Gelding Chestnut F: AURELIO I
M: CAPRILLIS FIRST LADY/UNKNOWN
O: Padpadak
B: Trine Strömme & Öjvind Enger
104GM76
7.

230

AMBER 115 HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: CARTANI 4
M: CELINE II/CALVADOS II
O: Hartmann, Anna
B: CHRISTIANSEN HANS-CHRIST., GOLDELUND (GER)
104PG21
8.

96

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
9.

336

ANDIGO AL Z ZANG 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Theo Alders
105PH53
10.

150

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
11.

358

ANEMONE VS SWE 2008 Mare Other F:
M: /
O: Jan Erik JENSEN
B:
105XJ83
12.

426

ANKA LAZAR HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten Ingwersen
105LV17
13.

548

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
14.

56

ARAFAT PZHK POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jolanta Szydlowska
B: SK Racot Sp. z o.o.
105RV21
15.

449

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
105QL19
16.

448

ARIANA PZHK 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Monika STERCZYNSKA
B: SK Janów Podlaski
105RK80
17.

515

ARMANI DSP GER 2007 Mare Bay F: ASKARI 173
M: LAVENIS/LANDADEL
O: Rose, Chantal
B: Bianca u. Hans-Werner Feilke
105EJ37
18.

530

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
19.

353

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
20.

284

AURO RA ESHB EST 2007 Mare Bay F: AROMATS
M: VUUGA/VUGAT
O: Rein PILL, Rebala Tallid OÜ
B:
106BK47
21.

518

B. RUBERTHA R 52 KWPN NED 2006 Gelding Black F:
M: /
O: Vladimir Zelenka
B:
105NW01
22.

442

BAILANDO PZHK POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
104OZ10
23.

267

BAKKARA MNM GER 2009 Mare Bay F: CASSINI I
M: S-KLEOPATRA/CLAUDIO'S SON
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ13
24.

385

BEBETO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: MERA/FEDOR
O: Piotr Pawlicki
B: A. VAN LAAK, BERKEL ENSCHOT (NED) / B. VAN LAAK, MOERGESTEL (NED)
103OZ42
25.

213

BEL AIR 2 ZANG GER 2008 Mare Chestnut F: BALOUGRAN
M: ALOUETTE/ACALWAHN BY ZYX
O: Schmitz, Manuela
B: Schmitz, Manuela
104FN52
26.

428

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
104YG72
27.

388

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
28.

375

BELLE-E KWPN NED 2006 Mare Bay F: VERMONT
M: STELLA/CALVADOS
O: S. Reijenga
B:
105GX52
29.

538

BELLISIMA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Garapuczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105QZ54
30.

555

BERETTA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ42
31.

93

BERG PZHK 2005 Male Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105VO02
32.

511

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
33.

204

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
34.

400

BLUEGREY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: KYRA XXII/LORD CALANDO
O: Marcin Burakowski
B: ROHDE WOLFGANG, SCHRUM (GER)
104NC85
35.

483

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
36.

320

BOOMERANG KWPN NED 2006 Male Bay F: ORLANDO
M: TOPSI/LUX Z
O: Ben Maher MBE & Emilie Martinsen
B: C. PLUIM, HARSKAMP (NED)
103UJ45
37.

438

BORA PZHK POL 2007 Mare Other F: LIBERATTO P
M: BOSSA/FLOREN
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
104QF57
38.

414

BORN FREE PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Joanna Babiak
B: Mieczyslaw Kazmierczak
105RF20
39.

444

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
40.

157

CACHE COEUR 2 HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CACHAS
M: KEIRA/COROFINO 2
O: Lisa MEIER
B: Franceschini, Nicola
106DZ18
41.

66

CADILLAC JACK OS GER 2013 Male Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Bockmann Pferde GmbH Gilbert Bockmann
106EP90
42.

287

CADIZ DWB DEN 2010 Gelding Chestnut F: CHELLYS Z
M: GODIVA/GODSEND DU REVERDY
O: RC HORSES APS
B:
105KG04
43.

446

CADOS L WESTF GER 2009 Gelding Bay F: CAYETANO L
M: CAT PENNY L/CORNET OBOLENSKY
O: Laier, Arthur
B: Laier, Arthur
105MO56
44.

114

CAFISSIMO 4 HOLST GER 2012 Male Grey F: COLMAN
M: NATALIE IX/CONCERTO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
106EN66
45.

454

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub JABLONSKI
B: Zuchthof Zelichow
105XG53
46.

387

CAIERO HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Dajana Pawlicka
B: Horst Schuster
105QK11
47.

519

CAIRO 34 DSP GER 2007 Mare Chestnut F: COULEUR ROUGE
M: KORNMAID/KOLIBRI
O: Bruhns, Robert & Harald
B: Reit-u.Ausbildungsstall Bruhns
104EA15
48.

167

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
104TD48
49.

312

CALISTA VII OS GER 2011 Mare Bay F: CONCORD Z
M: WIACONDERA/CONTENDRO I
O: Schoch Faye
B: Rudolf Meyer
105AH59
50.

38

CALLE BLOMQUIST 5 HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CASSICOR
M: JAKINA/ALCATRAZ
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN97
51.

441

CALLEDA CZE 2001 Mare Bay F: CANDILLO
M: ARISING SUN/ALCATRAZ
O: Josef Parenica
B:
CZE40231
52.

410

CALVADOS PZHK POL 2009 Gelding Bay F: WIZJONER
M: CORALIE V/MICKO PLATERE
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczek
105IF46
53.

379

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
54.

429

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Gelding Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Joanna Pomiankowska
B: Julia Christoffers
104QO61
55.

482

CAMPARY UKR 2009 Stallion Grey F: CA STAR VAN HET DENNEHOT
M: COLOR TOUCH/
O: Olena DANILOVA
B:
105GA63
56.

307

CANJER HST HOLST NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Kielb
B: Floris G. van Leuken
105RI36
57.

386

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Piotr PAWLICKI
B: Peter Vollmers
105XI76
58.

409

CAPTAIN KWPN NED 2007 Gelding Bay F: UNANIEM
M: SYMPHONIE/MERMUS R
O: Zuzanna Gowin
B: H. DE ROOVER, STRIJBEEK (NED)
103NS07
59.

186

CAPTAIN JACK BWP BEL 2009 Stallion Grey F: DER SENAAT 111
M: AKAVA/FRANCO
O: Poden Farms
B: Stal Harrie Theeuwes NV
104QG02
60.

403

CAPUA OS GER 2005 Gelding Grey F: CARINUE
M: DOXANNA/QUICK STAR
O: Pferde a.s.
B: Gestuet Lewitz
103FS08
61.

44

CARA MIA 120 HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Devallonné Maryvonne&Blum Marion
B: Hartmut Schulte-Wiese
105MN88
62.

8

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
63.

419

CARDHU OS GER 2010 Mare Black F: DIARADO (HOLST)
M: CASTINA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Artur BIEGALSKI
B: Gestuet Lewitz
104TK58
64.

306

CARIGO OS GER 2011 Gelding Bay F: CONOGLIO
M: QUEVIDA/QUATTRO 7
O: Thomas HACKEBUSCH
B: Thomas Hackebusch
106BN59
65.

313

CARLOTTA Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: CASALL
M: QUINTERO/QUINTERO
O: Kari Heistad and Rose Skei
B: E.A.C.
104YE36
66.

395

CARLSON 117 HOLST GER 2009 Male Grey F: CACHAS
M: VOGAVE/QUADRIGO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD42
67.

407

CARLSON 93 HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: SIDNEY/STOLZENBERG
O: CARLSON 93 SYNDICATE LLC
B: STAMPEHL, DR. CHRISTIAN (GER)
104PS27
68.

508

CAROLUS-MAGNUS MECKL 2003 Gelding Chestnut F: CONTINUE
M: LADY J/LORD KEMM
O: Lone Rehoff PEDERSEN
B: Reitanlagen Gmbh Fleesensee
GER44348
69.

90

CARPEDIEM POL 2002 Male Bay F: CORIANO
M: DIVOLA/ZAMA
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Franz Erdner
102QQ82
70.

551

CARTANO K HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CACHAS
M: W-CASSINA-K/CASSIANO
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105FV33
71.

330

CARTHANI HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: KOVODEMONT CZECH a.s.
B:
106EH09
72.

352

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
73.

134

CARTOGRAN BLUE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
106BY76
74.

231

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
75.

521

CASANOVA Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: COLTAIRE Z
M: CARETINA/CARETINO
O: Anne Britt MURI, Hallvard MURI
B: JOAO PEDRO BARRADAS
104RA08
76.

475

CASCAR CZE 2002 Stallion Grey F: CASSINI I
M: DIME/CARETINO
O: Josef Kincl jun.
B:
CZE40270
77.

32

CASH DU PLESSIS SF FRA 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Poden Farms
B: M. Andre Chenu
105SF11
78.

354

CASHMAN GER 2001 Male Bay F: CASHMAN
M: HAUPTSTUTBUCH GERTI/GOETZ
O: OLGA SMOLSKAJA/ ZIGMANTAS SARKA
B: SCHMIDT HORST
103LF33
79.

399

CASILA DWB DEN 2008 Male Bay F: VOLSTRUPS CASILLAS
M: MEGARA/CONCORDE
O: HANNE MORTENSEN
B: HANNE MORTENSEN, LOGSTOR (DEN)
104VC14
80.

547

CASINO ROYAL Z ZANG GER 2010 Gelding Chestnut F: CLINTISSIMO Z
M: GRACE/GOLDSTERN
O: Beat Mändli GmbH
B: Aarnink Johanna
105GS73
81.

420

CASPAR 238 OS GER 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Bartlomiej ORDANIK
B: Danny Arnold
106CQ07
82.

91

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B: Gestuet Lewitz
103DX62
83.

268

CASPIAN MNM FRA 2008 Mare Other F: CALIDO I
M: GERLIS I/AHORN Z
O: TEYMUR NADIROGLU
B:
103VZ16
84.

98

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
85.

19

CASSINIS GOLDEN BOY KWPN NED 2012 Male Bay F: CASSINI GOLD
M: WESLEY O'BRIEN/OVIDIUS
O: Sophie GRACIDA
B:
105OX59
86.

264

CASTELLO 213 HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: CONTAGIO
M: GULIETTA/GRANNUS
O: Stall Moorhof
B: MUELLER.RULFS, LUEDER (GER)
104WO45
87.

329

CATAR HOLST GER 2012 Gelding Other F:
M: /
O: WOOD TRANSPORT ENERGO a.s.
B:
106CH54
88.

12

CATARINA 216 OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Patrycja DZIEWOLSKA
B: Gestuet Lewitz
105VT10
89.

402

CATERO INVEST OLDBG GER 2008 Male Bay F:
M: /
O: Ulrych RUDOLF
B:
106AL79
90.

198

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
91.

101

CATOKI SON HANN GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Boguslaw CZARKOWSKI
B: Klaus Below
106CQ59
92.

257

CATOKIA HOLST GER 2004 Mare Bay F: CATOKI
M: MA PILOTTA/LENNON
O: Morgenroth, Lea
B: MUNK HARALD, EILSDORF (GER)
104CQ56
93.

473

CAXAIS DO SUL OLDBG GER 2011 Stallion Grey F: CARTOGRAN
M: CONTILONE/BALOUBET DU ROUET
O: RC SPORT HORSES bvba
B: Gestuet Lewitz
105QG04
94.

251

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
95.

261

CEES 5 HOLST GER 2006 Male Grey F: CESANO II
M: PIA ESTELLE/CORRADO I
O: Witt Pferdezucht GbR
B: WITT PFERDEZUCHT GBR, WELLINGHUSEN (GER)
103VR56
96.

303

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
97.

60

CELINA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: CENTADEL
M: AGRONDA/BALOU DU ROUET
O: Jane FORBES CLARK
B: GESTUET LEWITZ
105PW23
98.

542

CENTADA OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof DYREK
B: Gestuet Lewitz
106EU47
99.

524

CENTELLO 2 OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: CENTADEL
M: ELLA/QUATTRO 7
O: Heike FISCHER
B: Heike Fischer
105ZX75
100.

507

CENTISIMO OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: CENTADEL
M: CALVATTA/STAKKATO
O: Zach Lukas
B: Gestüt Lewitz, DEU
103ZX27
101.

509

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
102.

384

CERENSKY HOLST 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Michalina SZMYTKA
B: Buchwaldt Achaz Von in de Bargen
105XL85
103.

237

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
104.

493

CHACCO - TO OLDBG GER 2010 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: QUICK TARA/CENTO
O: Kovarova Martina
B: Gestuet Lewitz
105EX88
105.

368

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
106.

290

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
107.

135

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Male Bay F: CHACCO-BLUE
M: KAREDIAMA/ANDIAMO Z
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
105GS32
108.

506

CHACCO GOLD OS GER 2007 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: LANDANA 17/LANDGOLD 3
O: Xaverov a.s.
B: Gestüt Lewitz
104HM21
109.

549

CHACCO ONE OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: WARONDA (OLD)/CENTAUER Z (HOLST)
O: Monika Maslowska-Szudrowicz
B: Gestuet Lewitz
105CG97
110.

205

CHACCO'S GIRL 4 OS GER 2008 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: SANTA FEE/SAN JUAN
O: Stadler, Wilhelm
B: Andre Plath
104VX66
111.

533

CHALAN HANN GER 2004 Gelding Bay F: JOLIOT
M: CONFETTI/CONTINUE
O: Anne-Karin Evensen
B: Heinz-Otto Müller
103LV12
112.

206

CHALEEN 3 MECKL GER 2008 Mare Other F: CELLESTIAL
M: LÜTT PÜPPI/LA MATIN
O: Schmidt, Helga
B: Guse, Lothar
104OF33
113.

55

CHAMPAGNE DE TALMA FRA 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: V. Michel Guiot
105QV20
114.

209

CHAP II OS GER 2010 Stallion Grey F: CELLESTIAL
M: CORA/CONTENDER
O: Schmidt/ Schmidt GbR
B: Schmidt Gbr
104WX33
115.

516

CHAREWA OS GER 2006 Mare Bay F: CHAMPION F.P.
M: DARK CARE/CAREFUL
O: Rose, Chantal
B: Gestüt Lewitz
104JN81
116.

316

CHARLENE HOLST GER 2008 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: WESTPHALEN-FEHRS WENCKE, VAALE (GER)
104HN44
117.

355

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
118.

37

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
119.

391

CHECKERS W Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Hieronim LANGOWSKI
B: A. Waldman
106EG59
120.

180

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
121.

174

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
122.

120

CHEPETTANO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Christiane Tropschug
105QT15
123.

245

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
124.

440

CHIANTOS PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Diter Staniek
106EB65
125.

116

CHICABELL PJ HANN GER 2007 Mare Bay F: CASSINI II
M: LAURENZIA/LOREDO
O: Tina HENSEL
B: Pferdezucht Jacobs GbR
104ZY66
126.

94

CHICAGO-RA HANN GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Viesnerova Lada
B:
105ON12
127.

63

CHINA OLDBG GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Carla BIANCHI MICHIEL
B: Sapril Eko.s.r.o.
106BG96
128.

296

CHINOOK W KWPN NED 2007 Stallion Black F: DOUGLAS
M: ROMY W/VOLTAIRE
O: Cruchet Mathilde
B:
105BZ65
129.

528

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
130.

469

CHONZ'O ROSE HANN 2008 Male Grey F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Heinrich Keller
105YE77
131.

344

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
132.

295

CICERO KWPN NED 2007 Gelding Other F: TYGO
M: RUBY-ELSE/HEMMINGWAY
O: Cruchet Mathilde
B: H.J. KLOOSTERBOER, HEETEN (NED)
104BJ84
133.

207

CILLI LOU MECKL GER 2008 Mare Grey F: CERO
M: /
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: Hillenhagen, Angela
105MF10
134.

99

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
135.

208

CINDERELLA DSP GER 2010 Mare Chestnut F: CELLESTIAL
M: QUINI B/QUEBEC 19
O: Schmidt, Heinz
B: Beldner, Mirco
105LP07
136.

211

CINNAMON 14 HOLST GER 2003 Male Other F: CON AIR 7
M: IVORY II/CARTHAGO
O: Schmitz, Manuela
B: MIETZ ANDREA, SUKOW (GER)
102TE01
137.

110

CIRA W DSP GER 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Sylwia PAWELCZAK
B: Herbert Weissing
106EK95
138.

242

CIRUS DU RUISSEAU Z ZANG BEL 2010 Male Bay F: CHELLANO Z
M: CADENCE DU RUISSEAU Z/CARTHAGO Z
O: Poden Farms
B: A. Vandepapeliere-Deflinne
105MA19
139.

314

CITTY CAT PJ HANN GER 2013 Mare Bay F: CADOR 5
M: CAT CANADIAN PJ/CLINTON I
O: Caroline EGGERT
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
106EK71
140.

107

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
141.

514

CLARENCE S HOLST GER 2006 Gelding Chestnut F: CANTO 16
M: STARLIGHT I/LEVISTO
O: Bedynski, Dariusz
B: Strehle, Carsten
105PI92
142.

169

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
143.

408

CLEONIA OLDBG GER 2011 Mare Other F: CONTHARGOS
M: SEVANA/SILVIO I
O: Karin UHLIG
B: Monika Helmis
105KG84
144.

173

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
145.

179

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
146.

175

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
147.

181

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
148.

478

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
105JP69
149.

148

CLINTISSIMO Z ZANG BEL 2005 Stallion Grey F: CLINTON I
M: IDYLLE/CARTHAGO Z
O: Veikko Lesonen
B: stoeterij zangersheide
103AW13
150.

156

CLIVIA HOLST POL 2010 Mare Grey F: CLINTON I
M: RAVENNA II/LANGENHAGEN
O: Jan Vinckier
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104WX77
151.

50

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
106EG67
152.

536

CODIAC HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: SILVANA I/LANDJUNGE
O: Maj-Britt WISHOLM, Ronny WISHOLM
B: Koehne, Helmut
103SM08
153.

86

COLMAR 8 OLDBG GER 2010 Gelding Grey F: CAMPUS 25
M: FINESSE/CLAPTON 6
O: Roman SAMOKHIN
B: Grashorn, Gerald
105MD64
154.

199

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
155.

275

COMIC OS LUX 2004 Gelding Chestnut F: CONCETTO
M: CESSY/CALYPSO I
O: Stall Hafskjold
B: Alexander Borst
103EZ70
156.

216

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
157.

502

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
GER43536
158.

142

COMPACT FLASH SWB SWE 2008 Male Bay F: CAMARO M
M: E-MAIL/
O: Ida MOBERG
B: Victoria Borrud
106DR44
159.

413

COMPASS WESTF POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Szymon John
B: Montis Sp. z o.o.
105RF24
160.

158

CON SANG F.H. KWPN NED 2007 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL SF
M: /
O: Ganna RYBALKA
B:
105WL18
161.

342

CONCABA OS GER 2011 Male Other F:
M: /
O: Brozova Katerina
B:
105PF27
162.

172

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
163.

178

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
164.

152

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
165.

556

CONLOUD PS OS GER 2011 Stallion Other F: CONTHARGOS
M: CATHIRANA BLUE/CHACCO-BLUE
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
105YZ26
166.

221

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
167.

480

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
106BX31
168.

459

CONPEIA WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o.o.
105QP39
169.

365

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
170.

416

CONSUELLA M SVK 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Iwona SKRZYPIEC
B: Jazdecky Klub Mackovjak
106BS98
171.

288

CONTATOUR JP ESHB EST 2010 Male Bay F: CLINTON
M: O. LADY EDMINION DEGLI ASSERI/CONCORDE
O: Antje u. Patricio Muente GbR & RC Horses APS
B:
105BJ30
172.

224

CONTENANCE 15 WESTF GER 2006 Mare Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: AMITIE/DARCO
O: SIBONEY RANCH
B: PATRICK MÜLLER, PFORZHEIM (GER)
103LE59
173.

430

CONTENDRA S HANN GER 2009 Mare Grey F: CONTENDRO I
M: CELEBRATION/CALIDO I
O: EQUISERVIS, spol.s.r.o.
B: SCHROER, DR. CHRISTIAN, SIEDENBURG (GER)
104TG49
174.

308

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
175.

57

CONTHARGOS OS GBR 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Nicola Owen
105QV65
176.

104

CONTHINDER OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN13
177.

327

CONTOKI STAR HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Krohn Hans Otto
105YX89
178.

217

COOKIE B OLDBG GER 2005 Mare Chestnut F: BÖCKMANN’S CORDALME Z
M: LANDLADY/ZEUS
O: Brian Walker
B: Böckmann, Aloys
104XT97
179.

39

COOL CAT 13 HOLST GER 2011 Mare Bay F: CONNOR 48
M: LORDICA 3/LITTLE LORD 35
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN92
180.

28

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON 21
O: Orschel, Cassandra
B: Gestüt Lewitz
105SL37
181.

36

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
182.

214

CORENTO HOLST GER 2009 Male Grey F: COLBERT GTI
M: GWENDOLINA B/LORD
O: Schmitz, Manuela
B: WOECKENER AXEL, OER-ERKENSCHWICK (GER)
104VX18
183.

77

CORJANA P PZHK 2008 Male Grey F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Witold Polowczyk
105XI68
184.

554

CORLEONE HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ13
185.

460

CORNET'S BOY KWPN NED 2007 Gelding Other F: CORNET OBOLENSKY
M: JESPRIT/BURGGRAAF
O: SRPEK, s.r.o.
B: Visschedijk, J.
105CI05
186.

65

CORNET'S SUNSHINE WESTF GER 2013 Gelding Grey F:
M: /
O: Monika CHRZANOWSKA
B: Fabian Scholz
106BH12
187.

404

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
188.

218

CORNETTO VH OS GER 2010 Gelding Bay F: CORNET'S STERN
M: LOVELY PEZI/LORD PEZI
O: Brian WALKER
B: Grom, Richard
105UW57
189.

300

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
190.

121

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
191.

51

CORSIMO SWE 2012 Male Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B: Pasik Monika
106EG66
192.

102

COSA CHE POL 2006 Mare Bay F: CARETELLO B
M: GARIBA/GARIBALDI
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
105GZ33
193.

69

COSIMA DSP GER 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Ryszard GACZKOWSKI
B: RUDIGER WASSIBAUER,AUSTRIA
106DX52
194.

278

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
195.

324

COUNTDOWN HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Hell Dirk, Niemcy
105QT22
196.

360

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Przemyslaw ROZENEK
B: Hans Peter Jensen
106DB43
197.

49

CRISTAL HANN GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrzej FELSKI
B: Elisabeth Kapp
106EG65
198.

159

CRYSTAL SKY WESTF GER 2011 Male Grey F:
M: /
O: Ganna Rybalka
B: Franz Tomdiek
105QZ88
199.

359

CUPIDO Z ZANG BEL 2009 Gelding Other F: CICERO Z
M: IRRESISTEBLE/JASPER
O: Sophia Edbäck and Gisle Rugland
B: Timmermans J
105DS57
200.

343

CZART PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX29
201.

48

DAAB STEP POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B:
106EG62
202.

196

DACARA E HOLST GER 2011 Mare Chestnut F: CANCARA
M: VIRGINIA E/CARETINO
O: Orschel, Cassandra
B: Gerd Eggers
105FI19
203.

274

DADORIJKE KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CALVARO Z
M: PINOSTARDORIJKE/QUICK STAR
O: T. Utsunomiya
B: H.W.A.M. TIEMESSEN, STERKSEL (NED)
104QV09
204.

29

DAITANA ROOS VD PLUIMERT Z ZANG BEL 2013 Mare Chestnut F: DUBLIN VAN OVERIS Z
M: VAITANA ROOS/GOODTIMES
O: Sarah Omari
B: Stevens Johnny
106CN77
205.

380

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan WAGA
B: Elevage
105XP71
206.

309

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Thierry Hendrikx
105XQ15
207.

234

DARING QUEEN HOLST POL 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Roma Kosicka
B: Ryszard Kosicki
105QO58
208.

68

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
O: Pawel Piatkowski
B: G. R. Dabki Roman Barlik
105GS23
209.

389

DARK PEARL RHEIN GER 2004 Mare Bay F: DUTCH CAPITOL
M: RIVERDANCE/RUPIE STAR XX
O: Paula MYSZKA
B: HÜPEN, JOSEF, STRAELEN (GER)
102YT21
210.

294

DEAUVILLE KWPN NED 2008 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: HARLA/ANIMO
O: Cruchet Mathilde
B: STOETERIJ VOSBERGEN, HEERDE (NED)
104HC23
211.

432

DEAUVILLE LG HOLST GER 2011 Stallion Bay F: CASTELAN 3
M: N-CABRIOLET K/CORRADO I
O: Gendelev, Lev
B: Gendelev, Lev
105FW52
212.

439

DELEKTA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F:
M: /
O: Acces Consulting Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jablonska
106EQ88
213.

471

DENISE KWPN NED 2008 Mare Bay F: SARANTOS
M: SERISE/GENTLEMAN
O: Jan Erik Jensen and Rygge Varebilinnredning AS
B:
105GR04
214.

255

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
215.

47

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sebastian GARDAS
B: A.J. Bosman
106EL87
216.

222

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
217.

301

DIABLO VII KWPN NED 2008 Gelding Grey F: DOUGLAS
M: LUNDY/CAVALIER
O: Ben Maher & Vivien Thompson
B: J. BERVOETS, ZONNEMAIRE (NED)
104FH40
218.

74

DIAMANT WP Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: N-CARVELITA/CARETINO
O: WESTWIND EQUESTRIAN
B: PUTSEYS WIM
105FW72
219.

525

DIAMANTE DWB DEN 2009 Mare Bay F: DIAMANT DE REVEL
M: /
O: HANNE MORTENSEN
B:
105KE58
220.

151

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Erja Aholainen
106BT24
221.

346

DIARADO BOY II OLDBG POL 2013 Gelding Black F:
M: /
O: Marcin WOLSKI
B: Janusz Majkowski
106EB74
222.

80

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
223.

374

DIGISPORT COLOMBIANA OS POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Adam Lyczakowski
B: Jaroslaw Sekula
105MX54
224.

254

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
225.

197

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
226.

468

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
227.

1

DON CLAVIUS PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka OLSZEWSKA, Mieczyslaw OLSZEWSKI
B: Lukasz Wylega
106BG79
228.

184

DON VITO KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: QUAPRICE Z
M: NELLANDRA/JUS DE POMME
O: Poden Farms
B: E. VAN ITTERSUM, GIETHOORN (NED)
104KG50
229.

78

DONAT PZHK POL 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Leszek Pilarski
106DV45
230.

470

DOOLEYS B DSP GER 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Peggy BEYER
B: Peggy Beyer
106EP50
231.

332

DOROTHY DH Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105WC40
232.

103

DR. JONES KWPN NED 2008 Gelding Grey F: VINGINO
M: ZOLAVSCA FORTUNA/CASCO
O: Dominika Stefanska
B: P.& A.M. RINKES-TJEENK WILLINK, PESSE (NED)
104PU77
233.

75

DREAM KANYU ISH IRL 2011 Gelding Other F: KANNAN
M: THE DREAMSEEKER/RAMIRO B
O: SR Avl og Sport AS
B:
106EM58
234.

40

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
235.

132

DUCIANO OLDBG GER 2011 Male Black F:
M: /
O: Zofia Polczynska
B:
105SY89
236.

474

DUETTE B KWPN NED 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Aliaksandr SARACHAU
B: M J. Nieberg
106EK28
237.

282

DUNDAS V.D.M. KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CARDENTO
M: JERSINA/NIMMERDOR
O: Laura Penele, Mairis Penelis
B: T HEECHHIEM, BURGUM (NED)
104LN27
238.

129

DURANO G KWPN NED 2008 Stallion Grey F: CANTURANO
M: ZIENNA G/INDORADO
O: BUENA Piotr Badowski
B: STOETERIJ GAESBEEK, SOEST (NED)
103XW95
239.

246

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
240.

155

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer & Jan Vinckier
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
241.

97

EARLY D KWPN NED 2009 Gelding Bay F: HARLEY VDL
M: E.DEVISE/RAMINO
O: Wilma HENRICSSON
B: L.Dijk & G.Dijk-Veenstra
106DO52
242.

194

EAZY BOY KWPN NED 2009 Stallion Grey F: ZÜRICH
M: VERONIEK/FALDO
O: Luczyk Petr
B: D. VELDHOEN-PLAS, VINKENBUURT (NED)
104HY95
243.

479

EBEL BWP BEL 2004 Mare Other F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: O DE POMME/JUS DE POMME
O: Suchova, Sabina
B: Savat, Luc
105IZ86
244.

195

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
245.

505

EFRON PZHK POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
246.

100

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
105ZE00
247.

219

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
248.

431

EL NINO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: MANTANA/GLENNRIDGE
O: Dhr. J. Woudstra
B: H. STEGEMAN, DAARLE (NED)
104GY84
249.

392

EL ROCCO KWPN NED 2009 Male Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: OLVERA SK/IRCOLANDO
O: Sportpferde Felix Schneider GmbH
B: Soethout-Koopman, C.EN.H
104RU49
250.

183

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
251.

345

ELLA JUNE Z ZANG BEL 2013 Mare Bay F: ELVIS TER PUTTE
M: /
O: Vladislava FENCLOVA
B:
106EN96
252.

531

ELMEGAARDENS ARTOS DWB DEN 2005 Gelding Bay F: B?GEGAARDENS APOLLO
M: ELMEGAARDENS WITA/RESIDENT
O: Marina Marki Drivenes
B: MARIA OG CLAUS SCHNOOR, BOLDERSLEV (DEN)
103VC45
253.

450

ELMO EZ KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TOULON
M: AMY/TAMPA
O: Witold STEMPKOWSKI
B: J.A. Eggink
105HR01
254.

269

ELTON KWPN NED 2009 Male Bay F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: A J. Lubbers
106EK88
255.

463

ELUSIVE TOUCH HOLST GER 2007 Gelding Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: TAPACHULA/NEWTON
O: Uhlig, Karin
B: ZG TISCHER, LAUDA (GER)
104QO02
256.

406

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
257.

176

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
258.

182

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
259.

348

ENJOY 117 HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaus ROHWEDER
B: Klaus Rohweder
106EM29
260.

203

ENZO VAN DE HERKKANT BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: DARCO
M: NATIFKA VAN DE HERKKANT/FURIOSO
O: cimolai carla
B: PAULISSEN JOHAN EN RONNY , SINT-TRUIDEN (BEL)
103VO86
261.

240

ERACANTOS KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CANTOS
M: WESTLI/KROONGRAAF
O: Ben MAHER
B:
105UO78
262.

457

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
106CI57
263.

535

ERRANDO BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: ARGENTINUS
M: PRESTORIKA 'T SCHAAPHOF/LYS DE DARMEN
O: SOEREN RASMUSSEN
B: CALLENS GEERT, DENTERGEM (BEL)
102YK94
264.

170

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
265.

491

ESCALONA HANN GER 2001 Mare Bay F: ESCUDO I
M: CHERRYBOMB HANN/CALYPSO II
O: Dariusz Michalak
B: Gabriele Schliffke
POL40408
266.

46

ESSEX PZHK POL 2012 Male Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
105NA03
267.

451

EVITA KWPN NED 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Agnieszka ANTCZAK
B: T. Derksen
106EM52
268.

87

EXELLENT 9 HANN GER 2006 Gelding Other F: EL BONITO
M: LAGOSTELLA/LANDS RIVER
O: SAMOKHIN, Roman
B: Tietjen, Fritz Dieter
103KY73
269.

67

EXICON KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: W.H.Wolswinkel
105ZI33
270.

131

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
271.

453

FABERGE H & S KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
105CX44
272.

504

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
273.

210

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
274.

154

FAMA PZHK 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Boleslaw Danilewicz
105PI02
275.

553

FANCY KWPN NED 2010 Male Bay F:
M: /
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B:
106EE85
276.

108

FAREWELL 26 HANN GER 2002 Gelding Other F: FOR KEEPS
M: GOLDIKA/GODEHARD
O: Schmitz, Manuela
B: Gestüt Wäldershausen
102QW77
277.

291

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO OLD
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
278.

499

FAYOT KWPN NED 2010 Gelding Bay F: LUPICOR
M: LIBRE/EDISON
O: HANS CHRISTIAN JACOBSEN
B: G.H. LIMBURG, GIETHOORN (NED)
104UB44
279.

319

FECYBELLE KWPN NED 2010 Mare Bay F: CARAMBOLE
M: BECYBELLE/SJAPOO
O: Maria GRETZER
B: J.W Greve
106CT79
280.

112

FELINE WM HANN 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Piotr SZMYTKOWSKI
B: Bernd Werner-Mohr
105YW88
281.

227

FERNANDO KWPN NED 2010 Gelding Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: BONIKI/TENERIFE VDL
O: Christophe BARBEAU
B: Harke, J.
105HQ41
282.

537

FILANDI DWB DEN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: ASTRID, RONNY OG MAJ-BRITT WISHOLM
B:
105PY35
283.

201

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
284.

286

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: E.b.a VAN GORP, Waldman Horses
B: E en I van Gorp
105LJ86
285.

43

FIRST PLEASURE 5 HANN GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Claudia SCHRECKER
B: Claudia Schrecker
106EN19
286.

339

FLANDRIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
287.

164

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: RATINA/KROONGRAAF
O: HP Stables/Stall Hafskjold
B: TH.H.W. TEN BRINKE, VARSSEVELD (NED) / G.W. GESINK, VARSSEVELD (NED)
104RD67
288.

437

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
289.

6

FLORINA BELLE HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses SA
B: Detlef Hennings
106ER20
290.

111

FOCUS PZHK POL 2006 Gelding Bay F: CANTANIS (HOLST)
M: FUZJA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Tadeusz Piksa
B: KAZIMIERZ PYTEL, BARLINEK (POL)
104XZ63
291.

54

FOCUS OS 2012 Male Black F:
M: /
O: Angelika OJCZENASZ
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
105YL09
292.

433

FOUR SEASONS PKZ HOLST GER 2006 Stallion Grey F: FOR PLEASURE
M: SILVANA II/LANCER II
O: Gendelev, Lev
B: Ramm, Christoph
103LA06
293.

25

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
294.

20

GAKHIR NED 2011 Male Chestnut F: SPARTACUS
M: ZAKHIRA/INDORADO
O: Ben MAHER
B:
106DX80
295.

350

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Michal KUBIAK
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
296.

424

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek WARGALLA
B: Eddy Campo
105XV82
297.

149

GAVARNI NRPS NED 2011 Mare Chestnut F: MYLORD CARTHAGO
M: COVERGIRL/
O: Mag. Wolfgang Himsl
B: Bakke
105HF82
298.

15

GIBANTA KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: BVH Sp. z o.o.
B: E. Kuijer
105KT50
299.

21

GIGA DANCE KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: SPARTACUS
M: TUESDAY/CAVALIER
O: Vivien Thompson & Ben Maher
B:
105RO83
300.

171

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
301.

177

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
302.

35

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
303.

520

GINI VAN HET BROEKDAL BWP BEL 2006 Mare Bay F: WINNINGMOOD
M: VIENNA VH BROEKDAL/SHEYENNE DE BAUGY
O: Muri Family
B: BRUYLAND RIK EN DAVID, GALMAARDEN (BEL)
104KH17
304.

252

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
305.

311

GIRROCO KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: BALINA/KOJAK
O: Matthias Kogelnig
B: De Radstake B.V.
105PJ99
306.

541

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Mare Grey F: NABAB DE REVE
M: VIEFKE/NONSTOP
O: Martina Romagnoli
B: DE WINNE KRISTOF & MICHAEL, OUDEGEM (BEL)
104DH08
307.

434

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: TH. Griffioen
105PV66
308.

347

GOLDEN II PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Kazimierz Mordaka
106EB71
309.

452

GOLDWIN KWPN NED 2011 Mare Grey F: CANTURANO
M: SANCALVADO/CAVALIER (MISTER)
O: Laurens Grootelaar
B: Damhuis
105NU08
310.

2

GRANDIOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Herbert WASSIBAUER
B: Rudiger Wassibauer
106DC88
311.

239

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
312.

412

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Zloty Rubin Sp. z o.o.
B: J. Vrenken
105PS28
313.

61

H.ELDORADO B. KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: SPRING HANDELSSTAL GEERINK BV
B:
105NP55
314.

405

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
315.

472

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
O: Beata Szlachta
B: M&T Siergiej
104QV13
316.

162

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
317.

133

HARD CASH KWPN 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Zofia POLCZYNSKA
B: W. Pool
105XD49
318.

85

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
319.

340

HAWR PZHK 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: Jan Zybala
105XI52
320.

436

HELGA KWPN NED 2012 Mare Other F:
M: /
O: Marina Marki DRIVENES
B:
105ZS51
321.

166

HEROINE VAN PERSCHROEVEN BWP BEL 2007 Gelding Bay F: ACTION-BREAKER
M: FAYOUM CHARTRAINE/LIVAROT
O: Karlsen Family
B: BAECKE JOHAN EN LATTREZ ASSY, LOKEREN (BEL)
104DO99
322.

337

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN 2012 Male Grey F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
105PH47
323.

139

HIMENA PZHK POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Soymax Sp. z o.o.
B: Jozef Parzonka
105XP80
324.

390

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
325.

41

HOLLIDAY KWPN NED 2012 Male Bay F: CHELLO III VDL
M: ZELENE/ELMSHORN 887
O: Miss Emily Elliott
B:
105MK97
326.

382

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
327.

443

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
328.

17

ICOON JN KWPN 2013 Male Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: J. Nieboer
105XI53
329.

487

IDEE VAN DE ACHTERHOEK BWP BEL 2008 Mare Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: ZIDANE C/QUERLYBET HERO
O: SRPEK, s.r.o.
B: DIRK DE PAUW, WACHTEBEKE (BEL)
104WL58
330.

30

INGRID KWPN NED 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Hana POLEDNIKOVA
B:
105ZW04
331.

34

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
332.

13

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: E.H. Schroembges
106CF28
333.

191

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
334.

130

ISGAAR GER 2005 Mare Other F: TILO
M: IMMACULADA/CAPITOL I
O: Dominika Stefanska
B: Kudlinski, Klaus
103MX80
335.

52

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
336.

545

ISTI HSH HUN 2003 Gelding Grey F: 4055 ISTAFAN
M: 2120 LORD MAJOR SISSI/2504 LORD MAJOR
O: Toll 96 Kft, Tóth László
B: Takács Péter
102SL23
337.

189

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
338.

423

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: Jan Zybala
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
339.

64

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
340.

550

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 BWP BEL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Natalia PALMOWSKA
B: Mertens Christian
106EY98
341.

363

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
342.

517

JERSY FLOWER BWP BEL 2009 Mare Other F: QUORUM DE LAUBRY
M: GRACE VAN´T GROENHOF/TAKASHI VAN BERKENBROECK
O: Bruneel Kris
B: BRUNEEL KRIS, BRUGGE (BEL)
104SG68
343.

464

JLB TIZZY CZEWB CZE 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: VAPOLHORSES z.s.
B:
106DZ54
344.

367

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
345.

187

KALINKA DE KALVARIE BWP BEL 2010 Mare Grey F: MR BLUE
M: JUMINKA/ACORD I
O: Stal Jan Verellen BV
B: Stal de Kalvarie
105MN72
346.

488

KAMBRINUS VH REIGERSHOF PKZ BWP BEL 2010 Gelding Bay F: CONTACT VH HEFFINEK
M: FARNIENTE/
O: Larysa Kupriyanova
B:
105FK22
347.

138

KAPITAN VAN'T HEIKE BEL 2010 Stallion Black F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM/NABAB DE REVE
O: KUZNETSOV, Aleksandr
B:
105QQ14
348.

137

KAPITO PZHK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Janusz BLASZCZAK
B: RYSZARD MORDZELEWSKI
106BE67
349.

83

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
350.

14

KENDIJA LHBAT LAT 2013 Mare Other F:
M: /
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
351.

510

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
352.

256

KOUCHETTE TER GOES Z ZANG BEL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Stal Ter Goes Fam. Carron-Coudron
105JE99
353.

421

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
106CP58
354.

317

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
355.

262

LA CONGA MECKL GER 2005 Mare Bay F: LANDJONKER (FRUHLING)
M: PARJELLA/PATRICK XX
O: Jürgens, Martin
B: Jürgens, Martin
103QI30
356.

393

LA FREI CZE 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Miroslava Stovickova
B:
105NG05
357.

128

LA VIN'O DWB DEN 2012 Male Bay F:
M: /
O: SANDRA LOEVAAS
B:
105MK24
358.

513

LACOSTE 142 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: GUARDUS LIMBUS
M: ZANTANA I/CARETINO 2
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/ Vogler & Vogler, Ramona
B: Vatanperver Serdar-Henky
105NA57
359.

543

LADY TDE PZHK POL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Janusz EJMA
B: Jerzy Ejma
106ER29
360.

109

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Cavallini Stal
B:
105EB90
361.

298

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
362.

118

LARCASS CR HOLST GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: CLAUSEN GEORG
106EI88
363.

106

LARRYBEST HOLST GER 2010 Gelding Bay F: LARIMAR 7
M: SORAYA X/ESTEBAN XX
O: BG Sperling u. Hamkens
B: Utesch, Andreas
106DP57
364.

484

LAS VEGAS HOLST POL 2002 Gelding Bay F: LIMBUS
M: F-CHARLINE/CALANDO I
O: Normuratov Ruslan
B: BUETTNER HEIKO, SCHAFSTEDT (GER)
104SC94
365.

341

LATOKI 2 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Baard Ottar WENDELBORG
B: Peter Boege
105TJ06
366.

226

LAUR PZHK POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
367.

23

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
368.

200

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
369.

381

LE BEAU NED 2006 Mare Grey F:
M: /
O: GORNALL EQUESTRIAN LLP
B:
103MW71
370.

351

LEEVE JUNG 2 MECKL GER 2009 Gelding Other F: LAZARO 10
M: COSIMA/CONVERTER 2
O: SRPEK, s.r.o.
B: Guse, Lothar
104VL99
371.

76

LEGALAND HARRY ISH IRL 2008 Gelding Chestnut F: HARLEQUIN DU CAREL
M: CHEEKY ROSA/
O: SR Avl og Sport AS
B: Joe Reilly
104VB93
372.

476

LEGENDE 122 DSP GER 2001 Mare Grey F: LEVISTO
M: TIFFANY/TRAMP
O: Fischer, Heike
B: Klaus-Günter Galle
104KF97
373.

58

LIBERTY'S GIRL 2 HOLST GER 2012 Mare Grey F: LORD Z
M: G-CARTOUCHE/CANTUS
O: Björn NAGEL
B: Gestüt Rittsteig
105WO32
374.

532

LIEBESKIND N RHEIN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Wendelborg Family
B: Uwe Neuland
105NO49
375.

33

LIGHT BLUE 3 OS GER 2012 Gelding Bay F: LIGHT ON
M: CAYENNE/CAYETANO L
O: Poden Farms
B: Petra & Jürgen Laux
105ZN07
376.

92

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
377.

244

LILLY FEE 2 OLDBG GER 2004 Mare Other F: LOVE AND JUMP
M: LADY LOU/LAST LIBERTY
O: Stolmeijer, Rudi
B: SCHWEGMANN, UTE (GER)
102UT63
378.

435

LIMBO OS GER 2009 Gelding Grey F: LIVELLO (HOLST)
M: ARRADORA (OS)/CORRADO I (HOLST)
O: Malgorzata Rogalska
B: Gestuet Lewitz
105FQ39
379.

315

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andis VARNA
B:
106ET48
380.

113

LOLITA BH PZHK POL 2006 Mare Bay F: EMETYT
M: LA ROCHELLE BH/ARIANIN
O: Prodatecc Huber Anton
B: Bogna Hupa
105FX96
381.

73

LONDON CUP PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CLIRO
M: LARA CROFT/LERANO 2
O: Paul WIKTOR
B:
106BN57
382.

123

LORD PZHK POL 2008 Gelding Bay F: LANDINO (HOLST)
M: LORA/LOUIS (HOLST)
O: Arpav Sp. z o.o.
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104WS90
383.

70

LORD PHOENIX K OS 2011 Male Bay F:
M: /
O: Andrzej Boczek
B: Friedrich Kuhlmann, Niemcy
105TL44
384.

3

LOTTA 236 HANN GER 2012 Mare Grey F: LEVISONN
M: GINA/GRAF GRANNUS
O: Anke FRANK
B: Auge, Josef
106BQ69
385.

235

LUCHADOR 5 HANN GER 2007 Gelding Bay F: LANDOR S
M: RAPUNZEL/RAMIRO'S SON II
O: Veikko Lesonen
B: Lemmermann, Uwe
103LR68
386.

82

LUCKY BOY GER 2012 Male Bay F: BALOU DU ROUET
M: CHARISMA/HAUPTSTUTBUCH
O: Poden Farms
B:
106DD16
387.

378

LUNA P DSP GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
O: Adam Olszewski
B: Pfitzmann GbR
104WZ40
388.

185

MADAME X OLDBG NED 2007 Mare Bay F: CONTINIO
M: WALONA/CORLAND
O: Poden Farms
B: Boomkamp
103VG44
389.

115

MARCO POLO V/D GORDEBEEK BWP BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jekaterina MELNIKA, Laura PENELE
B:
106BJ27
390.

270

MAROS 6 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: MONTE BELLINI
M: DALESKA/DAMOUR
O: ZG Wieland, Karl u. Beate GbR
B: Landwirtschaftsbetrieb/Dr.John u.Söhne
105LO92
391.

53

MISS BALOUBET MNM HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ90
392.

24

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
393.

5

MOONLIGHT BWP BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Elle Hest & Rideutstyr AS
B: Paul Serneels
105XZ33
394.

396

MOVE IT HOLST GER 2009 Male Chestnut F: CRAWFORD 5
M: H-AUDREY/ACORD II
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD41
395.

289

MY WAY HANN DEN 2010 Stallion Other F: MONTE BELLINI
M: FREE ENGERGY/FORRESTER
O: RC Horses Asp
B: Kvist, J.
104XW03
396.

328

NADAL VAN HET NETEHOF BWP BEL 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Vaclav STOVICEK
B:
105YD29
397.

143

NASHVILLE HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: UNICAT/CASCO 4
O: Nagel, Björn & Dr. Bauer, Petra
B: Hollm, Klaus Hermann
105PT55
398.

59

NECOFINO HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: SIENNA/ACORADO
O: NVB Sportpferde Handels GmbH
B: Joern Boie
105PR76
399.

540

NELA PZHK POL 2007 Mare Grey F: CASTILLO (HOLST)
M: NUTKA (SP)/BUMERANG (SP)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: RYSZARD FABIJANOWICZ, KOBYLOCHA (POL)
103ZL60
400.

72

NEMO ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PIA LOUISA/PILOT
O: Asbjoern og Lillian Karlsen
B:
104GD18
401.

4

NEUCHATEL Z ZANG BEL 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Noordhof-Nieborg A.
106CK00
402.

456

NEVIO 17 RHEIN GER 2006 Gelding Bay F: NIBELUNGENHELD
M: MHADINA/MENTOS
O: Deloy, Jana
B: Buil, Hedwig
103MO30
403.

333

NIGHT VAN DE KWAKKELHOEK BWP BEL 2013 Male Bay F:
M: /
O: Stoeterij VAN DE HELLE
B:
105ZK02
404.

31

NIKO DSP POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew SZUMLAKOWSKI
B: Zbigniew Szumlakowski
106CL87
405.

447

NINPARO OS GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER
M: CARUSCHKA 2/CASPAR
O: Richard Bourns
B: Gestüt Lewitz
104NI15
406.

552

NIRMETTE PZHK POL 2008 Mare Bay F: HETMAN (SP)
M: NAGARI (XX)/WINDS OF LIGHT (XX)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: MONIK JACKIEWICZ, POLCHOWO (POL)
104MB64
407.

223

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Waldemar ZIENTEK
B: Gestuet Lewitz
105XW77
408.

27

NO LIMIT 69 HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: S-TEXAS G/QUANTUM
O: Jolanta ORSCHEL
B: Gericke, Hans-Herrmann
105OO96
409.

462

NOBILIS RHEIN BEL 2004 Mare Chestnut F: CUM LAUDE Z
M: PAOLA/PAVAROTTI V.D. HELLE
O: Rafal PARKITNY
B: REINARTZ, FRANZ, EUPEN (BEL)
104BD39
410.

136

NOUGATINO V G Z ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NELSON Z
M: ULENA V G/HEARTBREAKER
O: Jan Chrzanowski
B: Alois van Gorp
102YX74
411.

249

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
412.

318

ODESSA PROFI PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia BIENIEK
B: Leszek Szczykala
106ES48
413.

292

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
414.

265

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
415.

266

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: AGRO-JET SP. Z O.O., UJEZDZIEC WIELKI (POL)
103YP56
416.

140

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
417.

302

OSCAR DES FONTAINES SF FRA 2002 Stallion Bay F: LANDO
M: LARA DES FONTAINES/
O: Jezdecky klub DERBY s.r.o.
B: M. AART ALBERTS, LE BOURG ST LEONARD (FRA)
FRA47258
418.

285

PAPILLON 142 WESTF 2001 Gelding Bay F: PHANTOM
M: INDIAN LADY/PERLENGLANZ
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Ahlmann Georg
GER44276
419.

9

PEBBELS Z BEL 2011 Gelding Grey F: PRESIDENT
M: SAMINA'S IRIS/CALVADOS
O: Geryl Perry
B: Nicole Vieren
105TO25
420.

455

PEPSI SG RHEIN GER 2008 Gelding Chestnut F: PILATUS
M: MEGGIE/MENTOS
O: RJT Sp. z o.o.
B: Schulte-Geldermann
105OC65
421.

117

PETITE FLEUR PJ HANN GER 2008 Mare Bay F: PERIGUEUX
M: SALÜ III/SILVIO I
O: Tina HENSEL
B: Pferdezucht Jacobs GbR
104ZY68
422.

272

PHILADELPHIA OLDBG GER 2006 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: E-LANDRA B/LANDGRAF I
O: Kukacka Michal
B:
104QH55
423.

228

PICADOR AES GBR 2007 Gelding Bay F: LUPICOR
M: KIND OF MAGIC/CONCORDE
O: Niclas HAKING, Moa RAUTENBERG
B: RACHAEL SINDEN
104TL81
424.

376

PICOBELLA OLDBG GER 2009 Mare Chestnut F: PINO
M: ROULETTE/SABLE ROSE (CALVADOS)
O: Fenclova Vladislava
B:
105GX53
425.

401

PINKY PAY OLDBG GER 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Ulrych RUDOLF
B:
106AL80
426.

247

POWER BALL IRL 2006 Male Chestnut F:
M: /
O: Yun Yun Wang
B:
104XD81
427.

445

PRESTIGE PZHK POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
O: Robert Mielenczuk
B: Jan Szpak
105MP24
428.

299

QINGHAI DWB 2005 Male Bay F:
M: /
O: Anastazja BRONIATOWSKA
B: Viegard Stutteri ApS
105XV10
429.

467

QUABREL DE L'ETAPE FRA 2004 Gelding Grey F:
M: /
O: Elzbieta DZIUBA
B: M. Jean-Pierre Seiller
106BH91
430.

119

QUADRIGA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Helmut Hollstein
105RA32
431.

45

QUADROSSINI HOLST GER 2012 Stallion Bay F: QUADROS 3
M: VIRGINIA VIII/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Björn NAGEL
B: Grothmann, Klaus
105UM75
432.

422

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
433.

297

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
434.

11

QUALITY STAR HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: Rolf Bouman
105XP62
435.

546

QUANTICO GER 2008 Gelding Bay F: QUESTION D'HONNEUR
M: PICOLA M/RAUECK II
O: Laszlo Toth
B: Franz Mayer, GER
104LI46
436.

394

QUBO HOLST GER 2007 Gelding Grey F: QUITE CAPITOL
M: SIESTA II/CARETINO
O: Stall Moorhof
B: SIEVERS HARM, TASDORF (GER)
104BK61
437.

18

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
438.

523

QUESTO VINCITORE OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUINTENDER 2
M: ELLA/QUATTRO B
O: Fischer, Heike
B: Heike Fischer
105FG72
439.

411

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
104KN17
440.

212

QUI VIE ZANG BEL 2006 Mare Bay F: QUINTESSENCE Z
M: /
O: Schmitz, Manuela
B:
104NL85
441.

418

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
442.

305

QUIDDITSCH 2 OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: QUINTENDER 2
M: CHAYENNE/CORDALME
O: Rene Vogler/Pferdewelt am Wollberg GbR & Vogler, Ramona
B: Riechert, Carsten
105GH76
443.

492

QUINARA ZFDP CZE 2006 Mare Bay F: QUINAR
M: KASANDRA/CALETTO I
O: Corcos Royal Ltd.
B:
105CC90
444.

229

QUINCY W MECKL GER 2008 Mare Other F: QUINNUS II
M: CONTESSA/CONTINUE
O: Schoch Faye
B: Wroblewski, Else Marie
104AK40
445.

373

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
446.

238

QUINTELLA OS GER 2008 Mare Bay F: SANVARO (OS)
M: COURBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104PD24
447.

126

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104QF63
448.

165

QUITO HANN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna KOKOWSKA
B: HUBERT ULL
106AJ19
449.

232

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
450.

146

QULUMBUS WESTF GER 2003 Gelding Bay F: QUINAR (HOLST)
M: ARKANA (ZW)/AMARETTO D I (ZW)
O: Malgorzata Pawlowska
B: Agro-Lipniki Sp. z o.o.
103HD09
451.

500

QUUKSKE Z ZANG BEL 2009 Mare Other F: QUASIMODO Z
M: LAIHY/LUPICOR
O: Karin UHLIG
B: J. Leemans E. Manders
105KG87
452.

544

RADIHAZA-ECHO HSH HUN 2008 Gelding Bay F: CERO
M: NEVETOS/GRINGO
O: Toll 96 Kft.
B: Kabala-Ménes Kft., Gutorfölde
105GX50
453.

71

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104GL48
454.

124

RAVELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: ARAVEL WARO
M: ROXANA WARO/ROBIN II Z HANN
O: Slawomir Zygowski
B: WALDEMAR ROZPIATKOWSKI, KWIDZYN (POL)
104KT06
455.

84

REMEMBER ME LTU 2011 Stallion Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
105FJ42
456.

326

RIO VERDE 4 HOLST GER 2012 Gelding Bay F: LARIMAR 7
M: N-CASTAQUETTE/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
106EN71
457.

260

RISOHORSE CAREX HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASSITO
M: VANESSA XXV/QUINTERO
O: Björn Nagel Sportpferde GmbH & Co. KG
B: Björn Nagel
105KU22
458.

188

RISOHORSE NICOLINA RHEIN GER 2011 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: PACHYSANDRA/POLYDOR
O: Dammann, Klaus
B: Dammann, Klaus
105FN80
459.

325

ROBINSON KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: RUBERT R.
M: UNIEK/ODERMUS R
O: RC Horses Asp
B: W. WITTEVEEN, HELLENDOORN (NED)
103GC24
460.

88

ROCKETMAN 2 HANN 2001 Gelding Bay F: RAPHAEL
M: CLARA/CALYPSO II
O: New Sport Reitpferde GmbH & Mr. Vladimir Beletskiy
B: Dieckmann Gerhard
GER45024
461.

105

ROCKY BALBOA 2012 Gelding Chestnut F: RESPECT 11
M: BULAVA 12/BULAT
O: Elena GORBACHEVA
B:
106AG55
462.

486

ROSA BELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: ROSA FAMA (SP)/FANIMO (KWPN)
O: Miroslaw Bach
B: STEFAN KIERZNOWSKI, WIKTOROWO (POL)
104JV52
463.

304

ROYAL CASSIN PZHK POL 2010 Gelding Bay F: QUAIDE CASSIN
M: RAFA/IZYR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: JANUSZ SKORUPA, PELCZYCE (POL)
104UA14
464.

366

RUBENS DE LAUME SF FRA 2005 Male Bay F: TAM TAM
M: GERBOISE DE LAUME/REVE D'ELLE
O: Lone Rehoff PEDERSEN
B: G.A.E.C. de l'Aumeraie
103KT25
465.

425

RUSH R PZHK POL 2011 Mare Black F:
M: /
O: Norbert MEYER
B: Romico Romuald Halabuda
106EF75
466.

7

SAHILOU HANN POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: FUTURE STARS SPORTHORSES MANAGEMENT
B: Horizontal Sp. z o o
105MN61
467.

323

SAM HANN GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
B: Susanne & Volker Redderberg
106ER27
468.

277

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
469.

490

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
470.

369

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
471.

397

SARAH SUN CZE 2005 Mare Other F: CORRADO II
M: ARISING SUN/ALCATRAZ
O: Ing.Josef Parenica
B:
104KM58
472.

241

SARENA SF FRA 2006 Mare Bay F: CALVARO F.C.
M: ISOLINE III/DAMOISEAU D’OR
O: JANE FORBES CLARK & BEN MAHER
B: S.C.E.A. HARAS DU FOUGERAY, SARTILLY (FRA)
103LN44
473.

147

SAVALAN MNM GER 2009 Stallion Grey F: CASSINI I
M: SAMMY JOE/CARETINO
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ17
474.

321

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
475.

529

SEANA 2 HANN GER 2007 Mare Bay F: STOLZENBERG
M: /
O: RIKKE SCHOU
B:
105IN52
476.

26

SENIOR PZHK POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106CL92
477.

243

SENTIMIENTO LS LA SILLA MEX 2009 Gelding Bay F: CASALL LA SILLA
M: SANTA CATARINA LS LA SILLA/
O: WESTWIND EQUESTRIAN
B: LA SILLA
105DT61
478.

310

SHANGRI LA OS GER 2009 Mare Grey F: STAKKATOL (OS)
M: BARONARA (OS)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
104YC70
479.

233

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
480.

89

SILVER V PZHK POL 2002 Gelding Grey F:
M: /
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Zbigniew Koperski
105XI17
481.

258

SIR POLDI 3 HANN GER 2003 Male Other F: STAKKATO
M: PARVANEH/POLYDOR
O: Morgenroth, Lea
B: B & S Sportpferde GmbH
102QC39
482.

253

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
483.

279

SONGE DE TOSCANE SF FRA 2006 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: OMBRE DE TOSCANE/QUICK STAR
O: Cisca Norris
B: S.C.E.A. DU VIEUX NOYER, CHALONS EN CHAMPAGNE (FRA)
103VE37
484.

202

SOURIS DE DIME DELLA LOGGIA Mipaaf ITA 2009 Mare Bay F: L'ARC DE TRIOMPHE
M: DIME DE LA COUR/SAPHIR D'ELLE
O: PORPORATO GIUSEPPE
B: ALLEV.TO DELLA LOGGIA S.A.S. DI ARIOLDI R. & C., ZERBOLO'(PV) (ITA)
104WS51
485.

153

SPEED PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
106BW88
486.

271

SPOTLIGHT Z ZANG GER 2009 Mare Other F: SATISFACTION FRH
M: CLEOPATRA 205/CARITANO Z
O: Frehe-Siermann, Marten
B: Frehe-Siermann, Alfons
104YG77
487.

42

STAKATA HANN GER 2013 Mare Black F:
M: /
O: Rafal KRAJEWSKI
B: Hans-Henning von der Decken
106CO79
488.

220

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105BU66
489.

398

STAKKATOL 7 OLDBG GER 2010 Stallion Bay F: STAKKATOL
M: CELTIC/CONTINUE
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
105HY08
490.

334

STAKKO DWB DEN 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Carl Erik JENSEN, Lillian JENSEN
B: Lillian og Carl Erik Jensen
106DY40
491.

276

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: LANDLADY 55/LANDO
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
104MS45
492.

225

STERNENBANNER 3 HANN GER 2006 Mare Chestnut F: STAKKATO
M: WILMAAH/WERTHER
O: Lüneburg, Jule
B: Plass, Sabine
104JB13
493.

501

STUNTMAN 10 HANN GER 2005 Gelding Black F: SILVIO I
M: SILVER DREAM HANN/SINGULAR JOTER
O: Dariusz & Anna Michalak
B: Eliliano Lonzi
103PE06
494.

280

SUPER D YSIEUX FRA 2006 Gelding Bay F: AIR JORDAN Z
M: ORIZABA CHAMPEIX/
O: Cisca Norris
B:
103YO98
495.

485

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Jacek Bogalecki
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
104LP94
496.

125

SZAMBELAN PZHK POL 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir Grzelczyk
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105QH23
497.

338

TAHIRA ANGEL AES GBR 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Nodira Rahimova
105VK83
498.

481

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Mare Chestnut F: TALOUBET K (KWPN)
M: VANILLA SKY (KWPN)/HORS LA LOI II (SF)
O: Natalia JABLONSKA
B: C. T. Klaver
104ZL40
499.

192

TENDER 13 HOLST GER 2004 Mare Bay F: CONTENDER
M: PATINA 57/CARPACCIO
O: Stall Moorhof
B: RUMP MICHAEL, BEIDENFLETH (GER)
103PV90
500.

16

TIGRINA PZHK 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Emilia KASPROWICZ
B: MAREK ROMANOWSKI
105YW84
501.

161

TOTO 22 SWB SWE 2008 Male Bay F: CARDENTO 933
M: YRVÄDRET/SUNSHINE PRINCE
O: HS Sportpferde GmbH
B: DELLING, MAUD & HANS (SWE)
104FA53
502.

259

TOUCHSCREEN OS GER 2011 Gelding Bay F: TOULOUSE
M: PRICELESS M.B./AMARETTO D I
O: Lea MORGENROTH
B: Schockemöhle, Vanessa
106DY47
503.

127

TRINITY D'I CH SUI 2012 Mare Bay F: TOULON
M: TEQUI D'I CH/TANAEL DU SEREIN
O: Schoch Faye
B: Isabel Balitzer-Domon
105LV68
504.

461

TRISCHAS GIRL DSP GEO 2005 Mare Bay F: COR DE BRILLANT
M: TRISCHA/RATIO
O: SRPEK, s.r.o.
B: Hennig, Oskar
103CY50
505.

458

TULLAMORE DEW OS POL 2011 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE (BWP)
M: FORIA (OS)/FAUST Z (HANN)
O: Jakub Podgorny
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105FG21
506.

371

ULA BAJOU K PZHK POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
507.

193

ULIVAN PZHK POL 2009 Gelding Bay F: VANDAMME (KWPN)
M: ULINELA (SP)/SIR NEEL (KWPN)
O: Stall Moorhof
B: Antoni Dahlke
105AA19
508.

522

UNIFLORE DE BEAUFOUR SF FRA 2008 Mare Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: NYASSA/DIAMANT DE SEMILLY
O: Muri Family
B: MME CAROLE MILLE, CAMBREMER (FRA)
104QY64
509.

293

UNIQUE D'ELBE SBS BEL 2004 Gelding Other F: PRESIDENT (NL) KWPN
M: CHATELET GIRL (SF)/QUABRI DE LALEU
O: Cruchet Mathilde
B:
103AG74
510.

466

URMEL 104 HOLST DEN 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Serafino INGARDIA
B: Serafino Ingardia
106DE46
511.

383

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
102YW87
512.

144

VAN HALEN 10 HANN GER 2012 Gelding Chestnut F: VALENTINO 240
M: GESA/GRAND CRU
O: Nicole DERLIN
B: Bredehoeft, Klaus
106CP35
513.

539

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Gelding Bay F: VA-VITE
M: ANNABELLE V.D. RAMPAARDEN/DARCO
O: Ryszard Ossowski
B: De Dwerse Hagen Bvba
105IX72
514.

370

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Gelding Bay F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: Daniel Boudrenghien
103DZ47
515.

427

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
516.

95

VIDARA CZEWB CZE 2008 Mare Black F:
M: /
O: Viesnerova Lada
B:
105ON09
517.

145

VITALIS PZHK POL 2007 Stallion Grey F: IMEQUYL (SP)
M: VICKY (BWP)/BON AMI (BWP)
O: Sylwia PAWELCZAK
B: TOMASZ ZLOTOWSKI, BYDGOSZCZ (POL)
104TU79
518.

527

VONG'S BERNICE DWB DEN 2006 Mare Grey F: BAQUITO
M: GINA 396/GRANNUS
O: Firma Rygge Varebilinnredning
B: Bjarne Petersen
105KF45
519.

477

VULKANA 6 DSP GER 2010 Mare Grey F: VULKANO
M: LEVINIA/LEVISTO
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/Vogler & Vogler, Ramona
B: Huschke, Matthias
105IY31
520.

377

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
521.

163

WHITE DREAM SWB SWE 2009 Gelding Grey F: HIP HOP
M: WHITE CHOCOLATE/SANTA CRUZ VDL
O: Leena SALONEN
B:
106EH67
522.

417

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
105GY45
523.

168

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
524.

503

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
525.

122

WILL TO WIN ZFDP GER 2010 Gelding Grey F: COSIDO
M: WINDY 107/WATZMANN
O: Stall Moorhof
B: Herz, Michael
105MU84
526.

362

WINNDOR BWP BEL 2009 Gelding Other F:
M: /
O: Sandra TOMAIDESOVA
B:
106CY06
527.

236

WINPUT VK Z ZANG NED 2010 Gelding Bay F: WARRANT
M: INPUT/CAVALIER (MISTER)
O: Sonja Widauer
B: Stoeterij Van Kleef
105PC43
528.

81

ZAGAHORN KWPN NED 2004 Gelding Bay F: MATTERHORN
M: LAGANJA/WOLFGANG
O: PODEN FARMS
B: C. VAN DE LAAR, LIEROP (NED)
102XN33
529.

79

ZALINA IV HOLST GER 2007 Mare Bay F: CANTO 16
M: LOUISE/CAMBRIDGE 8
O: Kerstin MEIER
B: ZG Reddersberg
105XG33
530.

495

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
531.

62

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew Drozd
B: Jan van Hamond
105RW84
532.

496

ZUCCA KWPN NED 2004 Stallion Bay F: PADINUS
M: LUCCA/VOLTAIRE
O: Leszek Sasinowski
B: H.K. VRUWINK BERENSCHOT, WINTERSWIJK MISTE (NED)
102VW64
533.

498

ZYPERN 4 HOLST GER 2007 Mare Bay F: LANDOS
M: MARTINIQUE/CARETINO
O: Hans Christian JACOBSEN
B: Schueder, Guenter
104NP33
Rider Country
Competition
Prize
Betkowski Marcin
320
100
960
96
SUM:
1476.00
Bettinger Marc
in kind
600
720
in kind
800
1200
in kind
128
in kind
100
SUM:
3548.00
Bobik Jan
600
in kind
144
SUM:
744.00
Bujard Olivier
120
144
600
SUM:
864.00
Cimolai Carla
264
900
SUM:
1164.00
Ciszek - Lewicka Malgorzata
280
SUM:
280.00
Dabkowska Aleksandra
in kind
80
SUM:
80.00
Drozd Beniamin
408
120
SUM:
528.00
Dyzewska Ewa
in kind
in kind
220
SUM:
220.00
Egle Kristine
100
SUM:
100.00
Gardas Dominika
in kind
80
400
SUM:
480.00
Godos Karolina
408
SUM:
408.00
Grzelczyk Kamil
in kind
280
960
in kind
400
640
120
SUM:
2400.00
Koch Philip
in kind
Krajewski Rafal
in kind
in kind
Lesonen-Hakola Mirella
in kind
Lewicki Marek
in kind
480
160
in kind
800
100
224
1000
SUM:
2764.00
Lüneburg Jule
120
192
240
192
150
SUM:
894.00
Maher Ben
960
120
150
SUM:
1230.00
Mason Emily
in kind
220
192
in klind
336
SUM:
748.00
Mc Alary Maggie
336
1200
720