Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSIYH1*
BALTICA SUMMER TOUR 2018
Ciekocinko, 21.08-26.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Olivier Bujard CITTY CAT PJ
  • 1x //entries
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Adam Nicpon DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x //entries
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:08
2018-08-20 16:57:08
Björn Nagel GIRROCO
  • 1x //entries
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:07
2018-08-20 16:57:07
Paul Wiktor CORNADINA
  • 1x //entries
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Ricardo Valadas Coelho MISS BALOUBET MNM
  • 1x //entries
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x //entries
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x //entries
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x //entries
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Grzegorz Psiuk CONTHARGOS
  • 1x //entries
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Philip Koch LIBERTY'S GIRL 2
  • 1x //entries
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Philip Koch NECOFINO
  • 1x //entries
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Ben Maher CELINA
  • 1x //entries
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Weronika Wilska H.ELDORADO B.
  • 1x //entries
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x //entries
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CHINA
  • 1x //entries
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x //entries
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE
  • 1x //entries
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:54
2018-08-20 13:42:54
Marek Lewicki CADILLAC JACK
  • 1x //entries
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x //entries
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x //entries
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x //entries
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Sophie Gracida CASSINIS GOLDEN BOY
  • 1x //entries
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Maggie Mc Alary GAKHIR
  • 1x //entries
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Maggie Mc Alary GIGA DANCE
  • 1x //entries
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Natalia Koziarowska WHOOPY BOY
  • 1x //entries
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x //entries
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //entries
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x //entries
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x //entries
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Cassandra Orschel NO LIMIT 69
  • 1x //entries
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Cassandra Orschel COPA DEL REY
  • 1x //entries
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Sarah Omari DAITANA ROOS VD PLUIMERT Z
  • 1x //entries
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Ewa Dyzewska INGRID
  • 1x //entries
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Ewa Dyzewska NIKO
  • 1x //entries
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Emily Mason CASH DU PLESSIS
  • 1x //entries
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Emily Mason LIGHT BLUE 3
  • 1x //entries
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x //entries
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Lukasz Troszczynski GINEKE
  • 1x //entries
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Lukasz Troszczynski CORDOBA
  • 1x //entries
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x //entries
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jule Lüneburg CALLE BLOMQUIST 5
  • 1x //entries
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Jule Lüneburg COOL CAT 13
  • 1x //entries
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Aleksandra Dabkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x //entries
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Aleksandra Dabkowska HOLLIDAY
  • 1x //entries
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Rafal Krajewski STAKATA
  • 1x //entries
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Rafal Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x //entries
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Olivier Bujard CARA MIA 120
  • 1x //entries
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Mirella Lesonen-Hakola QUADROSSINI
  • 1x //entries
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Faye Schoch ESSEX
  • 1x //entries
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x //entries
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x //entries
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x //entries
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x //entries
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x //entries
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:53
2018-08-20 13:42:53
Malgorzata Ciszek - Lewicka ISLANDER
  • 1x //entries
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 1x //entries
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Karolina Godos GRANDIOS
  • 1x //entries
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Paul Wiktor LOTTA 236
  • 1x //entries
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger NEUCHATEL Z
  • 1x //entries
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger MOONLIGHT
  • 1x //entries
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger FLORINA BELLE
  • 1x //entries
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marc Bettinger SAHILOU
  • 1x //entries
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Zuzanna Zuk CARANJA
  • 1x //entries
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Carla Cimolai PEBBELS Z
  • 1x //entries
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Carla Cimolai Q-TWO TL
  • 1x //entries
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski QUALITY STAR
  • 1x //entries
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski CATARINA 216
  • 1x //entries
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Marcin Betkowski IROCCO BLUE S
  • 1x //entries
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Kristine Egle KENDIJA
  • 1x //entries
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:42:52
2018-08-20 13:42:52
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x //entries
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andersen Rebekka Lie NOR
S
10044386
2. Andrzejewska Wiktoria POL
2002 (J.)
10172766
3. Badowska Maria POL
2000 (MJ.)
10146124
4. Betkowski Marcin POL
S
10017404
5. Bettinger Marc GER
S
10031659
6. Blaszczak Julia POL
2001 (J.)
10152522
7. Bobik Jan POL
S
10064709
8. Bujard Olivier SUI
S
10066935
9. Butkevych Dar'ya UKR
2000 (MJ.)
10114645
10. Chrzanowski Karol POL
2003 (J.)
10173786
11. Cimolai Carla ITA
S
10018602
12. Ciszek - Lewicka Malgorzata POL
S
10021325
13. Dabkowska Aleksandra POL
S
10134386
14. Drozd Beniamin POL
1998 (MJ.)
10117535
15. Dyzewska Ewa POL
S
10063742
16. Egle Kristine LAT
S
10030432
17. Egle Kristine LAT
S
10030432
18. Gardas Dominika POL
2001 (J.)
10146173
19. Gniazdowska Maja POL
1999 (MJ.)
10151515
20. Godos Karolina POL
S
10103965
21. Godos Karolina POL
S
10103965
22. Gorbacheva Arina RUS
2003 (J.)
10168233
23. Gracida Sophie USA
S
10097786
24. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
25. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
26. Henricsson Wilma SWE
S
10177315
27. Hensel Tina GER
1999 (MJ.)
10135237
28. Herz Svenja GER
S
10022271
29. Huber Wiktoria POL
2000 (MJ.)
10141175
30. Jankowska Joanna POL
S
10167951
31. Karlsen Henne NOR
1999 (MJ.)
10139662
32. Karpenko Roman RUS
S
10011883
33. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10117343
34. Koch Philip GER
S
10076885
35. Krajewski Rafal POL
S
10142322
36. Kukova Valentyna CZE
2004 (JM.)
10150447
37. Lesonen-Hakola Mirella FIN
S
10010939
38. Lewicki Marek POL
S
10002146
39. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
40. Lüneburg Jule GER
S
10041968
41. Maher Ben GBR
S
10000837
42. Malinauskaite Gintare LTU
S
10029722
43. Mason Emily GBR
S
10074238
44. Mc Alary Maggie USA
S
10030764
45. Meier Kerstin GER
S
10163734
46. Meier Lisa GER
1999 (MJ.)
10178288
47. Moberg Ida SWE
S
10177599
48. Moffitt Emily GBR
1998 (MJ.)
10103688
49. Nagel Björn GER
S
10000864
50. Nagel Carsten-Otto GER
S
10000540
51. Nicpon Adam POL
S
10033929
52. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
53. Ojczenasz Angelika POL
S
10037751
54. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
55. Omari Sarah AUT
2003 (J.)
10146457
56. Oplatek Andrzej POL
S
10081898
57. Ornat Albert POL
S
10073992
58. Orschel Cassandra POL
S
10016924
59. Ostapczuk Martyna POL
2004 (JM.)
10157648
60. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
61. Pasik Monika POL
S
10065596
62. Pawelczak Paulina POL
2001 (J.)
10165541
63. Pawelczak Zofia POL
2005 (JM.)
10178922
64. Penele Laura LAT
S
10080108
65. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
66. Pill Rein EST
S
10002604
67. Polczynska Zofia POL
S
10034079
68. Psiuk Grzegorz POL
S
10001507
69. Ryder Kajsa SWE
S
10135835
70. Samokhina Daria RUS
2004 (JM.)
10140175
71. Schmitz Uwe GER
S
10054790
72. Schoch Faye SUI
S
10001287
73. Skarzynski Szymon POL
S
10165394
74. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
75. Sperling Stephanie GER
S
10177512
76. Stefanska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
77. Szmytkowski Piotr POL
S
10119995
78. Szymoniak Agata POL
S
10040852
79. Troszczynski Lukasz POL
S
10082145
80. Tybulczuk Tamara POL
2004 (JM.)
10152240
81. Valadas Coelho Ricardo POR
S
10109032
82. Vinckier Izabela POL
S
10039743
83. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
84. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
85. Wiktor Paul GER
S
10092907
86. Wilczewski Robert POL
S
10021336
87. Wilska Weronika POL
S
10025824
88. Wojcik Przemyslaw POL
S
10115111
89. Zawada Julia POL
S
10021326
90. Zuk Zuzanna POL
2000 (MJ.)
10145804
91. Zygowska Zuzanna POL
S
10109388
92. Zygowski Mikolaj POL
2002 (J.)
10179771
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

512

ACOBATA T HOLST CZE 2004 Mare Grey F: QUITE CAPITOL
M: ACOBATE - T/ACOBAT II
O: Mazanek Jiri
B:
105AA44
2.

364

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
3.

141

AKTIW PZHK POL 2007 Gelding Bay F: LIDER (HOLST)
M: AUSTRIA (WLKP)/ASTER (WLKP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: KAROL GMYREK, DEBNICA (POL)
104XU38
4.

283

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
5.

215

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

160

AMAZING PLAYBOY NWB NOR 2008 Gelding Chestnut F: AURELIO I
M: CAPRILLIS FIRST LADY/UNKNOWN
O: Padpadak
B: Trine Strömme & Öjvind Enger
104GM76
7.

230

AMBER 115 HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: CARTANI 4
M: CELINE II/CALVADOS II
O: Hartmann, Anna
B: CHRISTIANSEN HANS-CHRIST., GOLDELUND (GER)
104PG21
8.

96

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
9.

336

ANDIGO AL Z ZANG 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Theo Alders
105PH53
10.

150

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
11.

358

ANEMONE VS SWE 2008 Mare Other F:
M: /
O: Jan Erik JENSEN
B:
105XJ83
12.

426

ANKA LAZAR HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten Ingwersen
105LV17
13.

548

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
14.

56

ARAFAT PZHK POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jolanta Szydlowska
B: SK Racot Sp. z o.o.
105RV21
15.

449

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
105QL19
16.

448

ARIANA PZHK 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Monika STERCZYNSKA
B: SK Janów Podlaski
105RK80
17.

515

ARMANI DSP GER 2007 Mare Bay F: ASKARI 173
M: LAVENIS/LANDADEL
O: Rose, Chantal
B: Bianca u. Hans-Werner Feilke
105EJ37
18.

530

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
19.

353

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
20.

284

AURO RA ESHB EST 2007 Mare Bay F: AROMATS
M: VUUGA/VUGAT
O: Rein PILL, Rebala Tallid OÜ
B:
106BK47
21.

518

B. RUBERTHA R 52 KWPN NED 2006 Gelding Black F:
M: /
O: Vladimir Zelenka
B:
105NW01
22.

442

BAILANDO PZHK POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
104OZ10
23.

267

BAKKARA MNM GER 2009 Mare Bay F: CASSINI I
M: S-KLEOPATRA/CLAUDIO'S SON
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ13
24.

385

BEBETO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: MERA/FEDOR
O: Piotr Pawlicki
B: A. VAN LAAK, BERKEL ENSCHOT (NED) / B. VAN LAAK, MOERGESTEL (NED)
103OZ42
25.

213

BEL AIR 2 ZANG GER 2008 Mare Chestnut F: BALOUGRAN
M: ALOUETTE/ACALWAHN BY ZYX
O: Schmitz, Manuela
B: Schmitz, Manuela
104FN52
26.

428

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
104YG72
27.

388

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
28.

375

BELLE-E KWPN NED 2006 Mare Bay F: VERMONT
M: STELLA/CALVADOS
O: S. Reijenga
B:
105GX52
29.

538

BELLISIMA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Garapuczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105QZ54
30.

555

BERETTA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ42
31.

93

BERG PZHK 2005 Male Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105VO02
32.

511

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
33.

204

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
34.

400

BLUEGREY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: KYRA XXII/LORD CALANDO
O: Marcin Burakowski
B: ROHDE WOLFGANG, SCHRUM (GER)
104NC85
35.

483

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
36.

320

BOOMERANG KWPN NED 2006 Male Bay F: ORLANDO
M: TOPSI/LUX Z
O: Ben Maher MBE & Emilie Martinsen
B: C. PLUIM, HARSKAMP (NED)
103UJ45
37.

438

BORA PZHK POL 2007 Mare Other F: LIBERATTO P
M: BOSSA/FLOREN
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
104QF57
38.

414

BORN FREE PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Joanna Babiak
B: Mieczyslaw Kazmierczak
105RF20
39.

444

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
40.

157

CACHE COEUR 2 HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CACHAS
M: KEIRA/COROFINO 2
O: Lisa MEIER
B: Franceschini, Nicola
106DZ18
41.

66

CADILLAC JACK OS GER 2013 Male Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Bockmann Pferde GmbH Gilbert Bockmann
106EP90
42.

287

CADIZ DWB DEN 2010 Gelding Chestnut F: CHELLYS Z
M: GODIVA/GODSEND DU REVERDY
O: RC HORSES APS
B:
105KG04
43.

446

CADOS L WESTF GER 2009 Gelding Bay F: CAYETANO L
M: CAT PENNY L/CORNET OBOLENSKY
O: Laier, Arthur
B: Laier, Arthur
105MO56
44.

114

CAFISSIMO 4 HOLST GER 2012 Male Grey F: COLMAN
M: NATALIE IX/CONCERTO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
106EN66
45.

454

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub JABLONSKI
B: Zuchthof Zelichow
105XG53
46.

387

CAIERO HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Dajana Pawlicka
B: Horst Schuster
105QK11
47.

519

CAIRO 34 DSP GER 2007 Mare Chestnut F: COULEUR ROUGE
M: KORNMAID/KOLIBRI
O: Bruhns, Robert & Harald
B: Reit-u.Ausbildungsstall Bruhns
104EA15
48.

167

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
104TD48
49.

312

CALISTA VII OS GER 2011 Mare Bay F: CONCORD Z
M: WIACONDERA/CONTENDRO I
O: Schoch Faye
B: Rudolf Meyer
105AH59
50.

38

CALLE BLOMQUIST 5 HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CASSICOR
M: JAKINA/ALCATRAZ
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN97
51.

441

CALLEDA CZE 2001 Mare Bay F: CANDILLO
M: ARISING SUN/ALCATRAZ
O: Josef Parenica
B:
CZE40231
52.

410

CALVADOS PZHK POL 2009 Gelding Bay F: WIZJONER
M: CORALIE V/MICKO PLATERE
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczek
105IF46
53.

379

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
54.

429

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Gelding Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Joanna Pomiankowska
B: Julia Christoffers
104QO61
55.

482

CAMPARY UKR 2009 Stallion Grey F: CA STAR VAN HET DENNEHOT
M: COLOR TOUCH/
O: Olena DANILOVA
B:
105GA63
56.

307

CANJER HST HOLST NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Kielb
B: Floris G. van Leuken
105RI36
57.

386

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Piotr PAWLICKI
B: Peter Vollmers
105XI76
58.

409

CAPTAIN KWPN NED 2007 Gelding Bay F: UNANIEM
M: SYMPHONIE/MERMUS R
O: Zuzanna Gowin
B: H. DE ROOVER, STRIJBEEK (NED)
103NS07
59.

186

CAPTAIN JACK BWP BEL 2009 Stallion Grey F: DER SENAAT 111
M: AKAVA/FRANCO
O: Poden Farms
B: Stal Harrie Theeuwes NV
104QG02
60.

403

CAPUA OS GER 2005 Gelding Grey F: CARINUE
M: DOXANNA/QUICK STAR
O: Pferde a.s.
B: Gestuet Lewitz
103FS08
61.

44

CARA MIA 120 HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Devallonné Maryvonne&Blum Marion
B: Hartmut Schulte-Wiese
105MN88
62.

8

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
63.

419

CARDHU OS GER 2010 Mare Black F: DIARADO (HOLST)
M: CASTINA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Artur BIEGALSKI
B: Gestuet Lewitz
104TK58
64.

306

CARIGO OS GER 2011 Gelding Bay F: CONOGLIO
M: QUEVIDA/QUATTRO 7
O: Thomas HACKEBUSCH
B: Thomas Hackebusch
106BN59
65.

313

CARLOTTA Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: CASALL
M: QUINTERO/QUINTERO
O: Kari Heistad and Rose Skei
B: E.A.C.
104YE36
66.

395

CARLSON 117 HOLST GER 2009 Male Grey F: CACHAS
M: VOGAVE/QUADRIGO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD42
67.

407

CARLSON 93 HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: SIDNEY/STOLZENBERG
O: CARLSON 93 SYNDICATE LLC
B: STAMPEHL, DR. CHRISTIAN (GER)
104PS27
68.

508

CAROLUS-MAGNUS MECKL 2003 Gelding Chestnut F: CONTINUE
M: LADY J/LORD KEMM
O: Lone Rehoff PEDERSEN
B: Reitanlagen Gmbh Fleesensee
GER44348
69.

90

CARPEDIEM POL 2002 Male Bay F: CORIANO
M: DIVOLA/ZAMA
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Franz Erdner
102QQ82
70.

551

CARTANO K HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CACHAS
M: W-CASSINA-K/CASSIANO
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105FV33
71.

330

CARTHANI HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: KOVODEMONT CZECH a.s.
B:
106EH09
72.

352

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
73.

134

CARTOGRAN BLUE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
106BY76
74.

231

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
75.

521

CASANOVA Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: COLTAIRE Z
M: CARETINA/CARETINO
O: Anne Britt MURI, Hallvard MURI
B: JOAO PEDRO BARRADAS
104RA08
76.

475

CASCAR CZE 2002 Stallion Grey F: CASSINI I
M: DIME/CARETINO
O: Josef Kincl jun.
B:
CZE40270
77.

32

CASH DU PLESSIS SF FRA 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Poden Farms
B: M. Andre Chenu
105SF11
78.

354

CASHMAN GER 2001 Male Bay F: CASHMAN
M: HAUPTSTUTBUCH GERTI/GOETZ
O: OLGA SMOLSKAJA/ ZIGMANTAS SARKA
B: SCHMIDT HORST
103LF33
79.

399

CASILA DWB DEN 2008 Male Bay F: VOLSTRUPS CASILLAS
M: MEGARA/CONCORDE
O: HANNE MORTENSEN
B: HANNE MORTENSEN, LOGSTOR (DEN)
104VC14
80.

547

CASINO ROYAL Z ZANG GER 2010 Gelding Chestnut F: CLINTISSIMO Z
M: GRACE/GOLDSTERN
O: Beat Mändli GmbH
B: Aarnink Johanna
105GS73
81.

420

CASPAR 238 OS GER 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Bartlomiej ORDANIK
B: Danny Arnold
106CQ07
82.

91

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B: Gestuet Lewitz
103DX62
83.

268

CASPIAN MNM FRA 2008 Mare Other F: CALIDO I
M: GERLIS I/AHORN Z
O: TEYMUR NADIROGLU
B:
103VZ16
84.

98

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
85.

19

CASSINIS GOLDEN BOY KWPN NED 2012 Male Bay F: CASSINI GOLD
M: WESLEY O'BRIEN/OVIDIUS
O: Sophie GRACIDA
B:
105OX59
86.

264

CASTELLO 213 HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: CONTAGIO
M: GULIETTA/GRANNUS
O: Stall Moorhof
B: MUELLER.RULFS, LUEDER (GER)
104WO45
87.

329

CATAR HOLST GER 2012 Gelding Other F:
M: /
O: WOOD TRANSPORT ENERGO a.s.
B:
106CH54
88.

12

CATARINA 216 OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Patrycja DZIEWOLSKA
B: Gestuet Lewitz
105VT10
89.

402

CATERO INVEST OLDBG GER 2008 Male Bay F:
M: /
O: Ulrych RUDOLF
B:
106AL79
90.

198

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
91.

101

CATOKI SON HANN GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Boguslaw CZARKOWSKI
B: Klaus Below
106CQ59
92.

257

CATOKIA HOLST GER 2004 Mare Bay F: CATOKI
M: MA PILOTTA/LENNON
O: Morgenroth, Lea
B: MUNK HARALD, EILSDORF (GER)
104CQ56
93.

473

CAXAIS DO SUL OLDBG GER 2011 Stallion Grey F: CARTOGRAN
M: CONTILONE/BALOUBET DU ROUET
O: RC SPORT HORSES bvba
B: Gestuet Lewitz
105QG04
94.

251

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
95.

261

CEES 5 HOLST GER 2006 Male Grey F: CESANO II
M: PIA ESTELLE/CORRADO I
O: Witt Pferdezucht GbR
B: WITT PFERDEZUCHT GBR, WELLINGHUSEN (GER)
103VR56
96.

303

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
97.

60

CELINA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: CENTADEL
M: AGRONDA/BALOU DU ROUET
O: Jane FORBES CLARK
B: GESTUET LEWITZ
105PW23
98.

542

CENTADA OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof DYREK
B: Gestuet Lewitz
106EU47
99.

524

CENTELLO 2 OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: CENTADEL
M: ELLA/QUATTRO 7
O: Heike FISCHER
B: Heike Fischer
105ZX75
100.

507

CENTISIMO OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: CENTADEL
M: CALVATTA/STAKKATO
O: Zach Lukas
B: Gestüt Lewitz, DEU
103ZX27
101.

509

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
102.

384

CERENSKY HOLST 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Michalina SZMYTKA
B: Buchwaldt Achaz Von in de Bargen
105XL85
103.

237

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
104.

493

CHACCO - TO OLDBG GER 2010 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: QUICK TARA/CENTO
O: Kovarova Martina
B: Gestuet Lewitz
105EX88
105.

368

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
106.

290

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
107.

135

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Male Bay F: CHACCO-BLUE
M: KAREDIAMA/ANDIAMO Z
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
105GS32
108.

506

CHACCO GOLD OS GER 2007 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: LANDANA 17/LANDGOLD 3
O: Xaverov a.s.
B: Gestüt Lewitz
104HM21
109.

549

CHACCO ONE OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: WARONDA (OLD)/CENTAUER Z (HOLST)
O: Monika Maslowska-Szudrowicz
B: Gestuet Lewitz
105CG97
110.

205

CHACCO'S GIRL 4 OS GER 2008 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: SANTA FEE/SAN JUAN
O: Stadler, Wilhelm
B: Andre Plath
104VX66
111.

533

CHALAN HANN GER 2004 Gelding Bay F: JOLIOT
M: CONFETTI/CONTINUE
O: Anne-Karin Evensen
B: Heinz-Otto Müller
103LV12
112.

206

CHALEEN 3 MECKL GER 2008 Mare Other F: CELLESTIAL
M: LÜTT PÜPPI/LA MATIN
O: Schmidt, Helga
B: Guse, Lothar
104OF33
113.

55

CHAMPAGNE DE TALMA FRA 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: V. Michel Guiot
105QV20
114.

209

CHAP II OS GER 2010 Stallion Grey F: CELLESTIAL
M: CORA/CONTENDER
O: Schmidt/ Schmidt GbR
B: Schmidt Gbr
104WX33
115.

516

CHAREWA OS GER 2006 Mare Bay F: CHAMPION F.P.
M: DARK CARE/CAREFUL
O: Rose, Chantal
B: Gestüt Lewitz
104JN81
116.

316

CHARLENE HOLST GER 2008 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: WESTPHALEN-FEHRS WENCKE, VAALE (GER)
104HN44
117.

355

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
118.

37

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
119.

391

CHECKERS W Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Hieronim LANGOWSKI
B: A. Waldman
106EG59
120.

174

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
121.

180

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
122.

120

CHEPETTANO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Christiane Tropschug
105QT15
123.

245

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
124.

440

CHIANTOS PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Diter Staniek
106EB65
125.

116

CHICABELL PJ HANN GER 2007 Mare Bay F: CASSINI II
M: LAURENZIA/LOREDO
O: Tina HENSEL
B: Pferdezucht Jacobs GbR
104ZY66
126.

94

CHICAGO-RA HANN GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Viesnerova Lada
B:
105ON12
127.

63

CHINA OLDBG GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Carla BIANCHI MICHIEL
B: Sapril Eko.s.r.o.
106BG96
128.

296

CHINOOK W KWPN NED 2007 Stallion Black F: DOUGLAS
M: ROMY W/VOLTAIRE
O: Cruchet Mathilde
B:
105BZ65
129.

528

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
130.

469

CHONZ'O ROSE HANN 2008 Male Grey F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Heinrich Keller
105YE77
131.

344

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
132.

295

CICERO KWPN NED 2007 Gelding Other F: TYGO
M: RUBY-ELSE/HEMMINGWAY
O: Cruchet Mathilde
B: H.J. KLOOSTERBOER, HEETEN (NED)
104BJ84
133.

207

CILLI LOU MECKL GER 2008 Mare Grey F: CERO
M: /
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: Hillenhagen, Angela
105MF10
134.

99

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
135.

208

CINDERELLA DSP GER 2010 Mare Chestnut F: CELLESTIAL
M: QUINI B/QUEBEC 19
O: Schmidt, Heinz
B: Beldner, Mirco
105LP07
136.

211

CINNAMON 14 HOLST GER 2003 Male Other F: CON AIR 7
M: IVORY II/CARTHAGO
O: Schmitz, Manuela
B: MIETZ ANDREA, SUKOW (GER)
102TE01
137.

110

CIRA W DSP GER 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Sylwia PAWELCZAK
B: Herbert Weissing
106EK95
138.

242

CIRUS DU RUISSEAU Z ZANG BEL 2010 Male Bay F: CHELLANO Z
M: CADENCE DU RUISSEAU Z/CARTHAGO Z
O: Poden Farms
B: A. Vandepapeliere-Deflinne
105MA19
139.

314

CITTY CAT PJ HANN GER 2013 Mare Bay F: CADOR 5
M: CAT CANADIAN PJ/CLINTON I
O: Caroline EGGERT
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
106EK71
140.

107

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
141.

514

CLARENCE S HOLST GER 2006 Gelding Chestnut F: CANTO 16
M: STARLIGHT I/LEVISTO
O: Bedynski, Dariusz
B: Strehle, Carsten
105PI92
142.

169

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
143.

408

CLEONIA OLDBG GER 2011 Mare Other F: CONTHARGOS
M: SEVANA/SILVIO I
O: Karin UHLIG
B: Monika Helmis
105KG84
144.

173

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
145.

179

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
146.

175

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
147.

181

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
148.

478

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
105JP69
149.

148

CLINTISSIMO Z ZANG BEL 2005 Stallion Grey F: CLINTON I
M: IDYLLE/CARTHAGO Z
O: Veikko Lesonen
B: stoeterij zangersheide
103AW13
150.

156

CLIVIA HOLST POL 2010 Mare Grey F: CLINTON I
M: RAVENNA II/LANGENHAGEN
O: Jan Vinckier
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104WX77
151.

50

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
106EG67
152.

536

CODIAC HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: SILVANA I/LANDJUNGE
O: Maj-Britt WISHOLM, Ronny WISHOLM
B: Koehne, Helmut
103SM08
153.

86

COLMAR 8 OLDBG GER 2010 Gelding Grey F: CAMPUS 25
M: FINESSE/CLAPTON 6
O: Roman SAMOKHIN
B: Grashorn, Gerald
105MD64
154.

199

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
155.

275

COMIC OS LUX 2004 Gelding Chestnut F: CONCETTO
M: CESSY/CALYPSO I
O: Stall Hafskjold
B: Alexander Borst
103EZ70
156.

216

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
157.

502

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
GER43536
158.

142

COMPACT FLASH SWB SWE 2008 Male Bay F: CAMARO M
M: E-MAIL/
O: Ida MOBERG
B: Victoria Borrud
106DR44
159.

413

COMPASS WESTF POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Szymon John
B: Montis Sp. z o.o.
105RF24
160.

158

CON SANG F.H. KWPN NED 2007 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL SF
M: /
O: Ganna RYBALKA
B:
105WL18
161.

342

CONCABA OS GER 2011 Male Other F:
M: /
O: Brozova Katerina
B:
105PF27
162.

172

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
163.

178

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
164.

152

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
165.

556

CONLOUD PS OS GER 2011 Stallion Other F: CONTHARGOS
M: CATHIRANA BLUE/CHACCO-BLUE
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
105YZ26
166.

221

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
167.

480

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
106BX31
168.

459

CONPEIA WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o.o.
105QP39
169.

365

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
170.

416

CONSUELLA M SVK 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Iwona SKRZYPIEC
B: Jazdecky Klub Mackovjak
106BS98
171.

288

CONTATOUR JP ESHB EST 2010 Male Bay F: CLINTON
M: O. LADY EDMINION DEGLI ASSERI/CONCORDE
O: Antje u. Patricio Muente GbR & RC Horses APS
B:
105BJ30
172.

224

CONTENANCE 15 WESTF GER 2006 Mare Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: AMITIE/DARCO
O: SIBONEY RANCH
B: PATRICK MÜLLER, PFORZHEIM (GER)
103LE59
173.

430

CONTENDRA S HANN GER 2009 Mare Grey F: CONTENDRO I
M: CELEBRATION/CALIDO I
O: EQUISERVIS, spol.s.r.o.
B: SCHROER, DR. CHRISTIAN, SIEDENBURG (GER)
104TG49
174.

308

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
175.

57

CONTHARGOS OS GBR 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Nicola Owen
105QV65
176.

104

CONTHINDER OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN13
177.

327

CONTOKI STAR HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Krohn Hans Otto
105YX89
178.

217

COOKIE B OLDBG GER 2005 Mare Chestnut F: BÖCKMANN’S CORDALME Z
M: LANDLADY/ZEUS
O: Brian Walker
B: Böckmann, Aloys
104XT97
179.

39

COOL CAT 13 HOLST GER 2011 Mare Bay F: CONNOR 48
M: LORDICA 3/LITTLE LORD 35
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN92
180.

28

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON 21
O: Orschel, Cassandra
B: Gestüt Lewitz
105SL37
181.

36

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
182.

214

CORENTO HOLST GER 2009 Male Grey F: COLBERT GTI
M: GWENDOLINA B/LORD
O: Schmitz, Manuela
B: WOECKENER AXEL, OER-ERKENSCHWICK (GER)
104VX18
183.

77

CORJANA P PZHK 2008 Male Grey F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Witold Polowczyk
105XI68
184.

554

CORLEONE HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ13
185.

460

CORNET'S BOY KWPN NED 2007 Gelding Other F: CORNET OBOLENSKY
M: JESPRIT/BURGGRAAF
O: SRPEK, s.r.o.
B: Visschedijk, J.
105CI05
186.

65

CORNET'S SUNSHINE WESTF GER 2013 Gelding Grey F:
M: /
O: Monika CHRZANOWSKA
B: Fabian Scholz
106BH12
187.

404

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
188.

218

CORNETTO VH OS GER 2010 Gelding Bay F: CORNET'S STERN
M: LOVELY PEZI/LORD PEZI
O: Brian WALKER
B: Grom, Richard
105UW57
189.

300

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
190.

121

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
191.

51

CORSIMO SWE 2012 Male Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B: Pasik Monika
106EG66
192.

102

COSA CHE POL 2006 Mare Bay F: CARETELLO B
M: GARIBA/GARIBALDI
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
105GZ33
193.

69

COSIMA DSP GER 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Ryszard GACZKOWSKI
B: RUDIGER WASSIBAUER,AUSTRIA
106DX52
194.

278

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
195.

324

COUNTDOWN HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Hell Dirk, Niemcy
105QT22
196.

360

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Przemyslaw ROZENEK
B: Hans Peter Jensen
106DB43
197.

49

CRISTAL HANN GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrzej FELSKI
B: Elisabeth Kapp
106EG65
198.

159

CRYSTAL SKY WESTF GER 2011 Male Grey F:
M: /
O: Ganna Rybalka
B: Franz Tomdiek
105QZ88
199.

359

CUPIDO Z ZANG BEL 2009 Gelding Other F: CICERO Z
M: IRRESISTEBLE/JASPER
O: Sophia Edbäck and Gisle Rugland
B: Timmermans J
105DS57
200.

343

CZART PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX29
201.

48

DAAB STEP POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B:
106EG62
202.

196

DACARA E HOLST GER 2011 Mare Chestnut F: CANCARA
M: VIRGINIA E/CARETINO
O: Orschel, Cassandra
B: Gerd Eggers
105FI19
203.

274

DADORIJKE KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CALVARO Z
M: PINOSTARDORIJKE/QUICK STAR
O: T. Utsunomiya
B: H.W.A.M. TIEMESSEN, STERKSEL (NED)
104QV09
204.

29

DAITANA ROOS VD PLUIMERT Z ZANG BEL 2013 Mare Chestnut F: DUBLIN VAN OVERIS Z
M: VAITANA ROOS/GOODTIMES
O: Sarah Omari
B: Stevens Johnny
106CN77
205.

380

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan WAGA
B: Elevage
105XP71
206.

309

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Thierry Hendrikx
105XQ15
207.

234

DARING QUEEN HOLST POL 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Roma Kosicka
B: Ryszard Kosicki
105QO58
208.

68

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
O: Pawel Piatkowski
B: G. R. Dabki Roman Barlik
105GS23
209.

389

DARK PEARL RHEIN GER 2004 Mare Bay F: DUTCH CAPITOL
M: RIVERDANCE/RUPIE STAR XX
O: Paula MYSZKA
B: HÜPEN, JOSEF, STRAELEN (GER)
102YT21
210.

294

DEAUVILLE KWPN NED 2008 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: HARLA/ANIMO
O: Cruchet Mathilde
B: STOETERIJ VOSBERGEN, HEERDE (NED)
104HC23
211.

432

DEAUVILLE LG HOLST GER 2011 Stallion Bay F: CASTELAN 3
M: N-CABRIOLET K/CORRADO I
O: Gendelev, Lev
B: Gendelev, Lev
105FW52
212.

439

DELEKTA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F:
M: /
O: Acces Consulting Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jablonska
106EQ88
213.

471

DENISE KWPN NED 2008 Mare Bay F: SARANTOS
M: SERISE/GENTLEMAN
O: Jan Erik Jensen and Rygge Varebilinnredning AS
B:
105GR04
214.

255

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
215.

47

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sebastian GARDAS
B: A.J. Bosman
106EL87
216.

222

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
217.

301

DIABLO VII KWPN NED 2008 Gelding Grey F: DOUGLAS
M: LUNDY/CAVALIER
O: Ben Maher & Vivien Thompson
B: J. BERVOETS, ZONNEMAIRE (NED)
104FH40
218.

74

DIAMANT WP Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: N-CARVELITA/CARETINO
O: WESTWIND EQUESTRIAN
B: PUTSEYS WIM
105FW72
219.

525

DIAMANTE DWB DEN 2009 Mare Bay F: DIAMANT DE REVEL
M: /
O: HANNE MORTENSEN
B:
105KE58
220.

151

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Erja Aholainen
106BT24
221.

346

DIARADO BOY II OLDBG POL 2013 Gelding Black F:
M: /
O: Marcin WOLSKI
B: Janusz Majkowski
106EB74
222.

80

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
223.

374

DIGISPORT COLOMBIANA OS POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Adam Lyczakowski
B: Jaroslaw Sekula
105MX54
224.

254

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
225.

197

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
226.

468

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
227.

1

DON CLAVIUS PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka OLSZEWSKA, Mieczyslaw OLSZEWSKI
B: Lukasz Wylega
106BG79
228.

184

DON VITO KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: QUAPRICE Z
M: NELLANDRA/JUS DE POMME
O: Poden Farms
B: E. VAN ITTERSUM, GIETHOORN (NED)
104KG50
229.

78

DONAT PZHK POL 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Leszek Pilarski
106DV45
230.

470

DOOLEYS B DSP GER 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Peggy BEYER
B: Peggy Beyer
106EP50
231.

332

DOROTHY DH Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105WC40
232.

103

DR. JONES KWPN NED 2008 Gelding Grey F: VINGINO
M: ZOLAVSCA FORTUNA/CASCO
O: Dominika Stefanska
B: P.& A.M. RINKES-TJEENK WILLINK, PESSE (NED)
104PU77
233.

75

DREAM KANYU ISH IRL 2011 Gelding Other F: KANNAN
M: THE DREAMSEEKER/RAMIRO B
O: SR Avl og Sport AS
B:
106EM58
234.

40

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
235.

132

DUCIANO OLDBG GER 2011 Male Black F:
M: /
O: Zofia Polczynska
B:
105SY89
236.

474

DUETTE B KWPN NED 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Aliaksandr SARACHAU
B: M J. Nieberg
106EK28
237.

282

DUNDAS V.D.M. KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CARDENTO
M: JERSINA/NIMMERDOR
O: Laura Penele, Mairis Penelis
B: T HEECHHIEM, BURGUM (NED)
104LN27
238.

129

DURANO G KWPN NED 2008 Stallion Grey F: CANTURANO
M: ZIENNA G/INDORADO
O: BUENA Piotr Badowski
B: STOETERIJ GAESBEEK, SOEST (NED)
103XW95
239.

246

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
240.

155

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer & Jan Vinckier
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
241.

97

EARLY D KWPN NED 2009 Gelding Bay F: HARLEY VDL
M: E.DEVISE/RAMINO
O: Wilma HENRICSSON
B: L.Dijk & G.Dijk-Veenstra
106DO52
242.

194

EAZY BOY KWPN NED 2009 Stallion Grey F: ZÜRICH
M: VERONIEK/FALDO
O: Luczyk Petr
B: D. VELDHOEN-PLAS, VINKENBUURT (NED)
104HY95
243.

479

EBEL BWP BEL 2004 Mare Other F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: O DE POMME/JUS DE POMME
O: Suchova, Sabina
B: Savat, Luc
105IZ86
244.

195

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
245.

505

EFRON PZHK POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
246.

100

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
105ZE00
247.

219

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
248.

431

EL NINO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: MANTANA/GLENNRIDGE
O: Dhr. J. Woudstra
B: H. STEGEMAN, DAARLE (NED)
104GY84
249.

392

EL ROCCO KWPN NED 2009 Male Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: OLVERA SK/IRCOLANDO
O: Sportpferde Felix Schneider GmbH
B: Soethout-Koopman, C.EN.H
104RU49
250.

183

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
251.

345

ELLA JUNE Z ZANG BEL 2013 Mare Bay F: ELVIS TER PUTTE
M: /
O: Vladislava FENCLOVA
B:
106EN96
252.

531

ELMEGAARDENS ARTOS DWB DEN 2005 Gelding Bay F: B?GEGAARDENS APOLLO
M: ELMEGAARDENS WITA/RESIDENT
O: Marina Marki Drivenes
B: MARIA OG CLAUS SCHNOOR, BOLDERSLEV (DEN)
103VC45
253.

450

ELMO EZ KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TOULON
M: AMY/TAMPA
O: Witold STEMPKOWSKI
B: J.A. Eggink
105HR01
254.

269

ELTON KWPN NED 2009 Male Bay F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: A J. Lubbers
106EK88
255.

463

ELUSIVE TOUCH HOLST GER 2007 Gelding Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: TAPACHULA/NEWTON
O: Uhlig, Karin
B: ZG TISCHER, LAUDA (GER)
104QO02
256.

406

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
257.

182

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
258.

176

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
259.

348

ENJOY 117 HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaus ROHWEDER
B: Klaus Rohweder
106EM29
260.

203

ENZO VAN DE HERKKANT BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: DARCO
M: NATIFKA VAN DE HERKKANT/FURIOSO
O: cimolai carla
B: PAULISSEN JOHAN EN RONNY , SINT-TRUIDEN (BEL)
103VO86
261.

240

ERACANTOS KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CANTOS
M: WESTLI/KROONGRAAF
O: Ben MAHER
B:
105UO78
262.

457

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
106CI57
263.

535

ERRANDO BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: ARGENTINUS
M: PRESTORIKA 'T SCHAAPHOF/LYS DE DARMEN
O: SOEREN RASMUSSEN
B: CALLENS GEERT, DENTERGEM (BEL)
102YK94
264.

170

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
265.

491

ESCALONA HANN GER 2001 Mare Bay F: ESCUDO I
M: CHERRYBOMB HANN/CALYPSO II
O: Dariusz Michalak
B: Gabriele Schliffke
POL40408
266.

46

ESSEX PZHK POL 2012 Male Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
105NA03
267.

451

EVITA KWPN NED 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Agnieszka ANTCZAK
B: T. Derksen
106EM52
268.

87

EXELLENT 9 HANN GER 2006 Gelding Other F: EL BONITO
M: LAGOSTELLA/LANDS RIVER
O: SAMOKHIN, Roman
B: Tietjen, Fritz Dieter
103KY73
269.

67

EXICON KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: W.H.Wolswinkel
105ZI33
270.

131

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
271.

453

FABERGE H & S KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
105CX44
272.

504

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
273.

210

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
274.

154

FAMA PZHK 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Boleslaw Danilewicz
105PI02
275.

553

FANCY KWPN NED 2010 Male Bay F:
M: /
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B:
106EE85
276.

108

FAREWELL 26 HANN GER 2002 Gelding Other F: FOR KEEPS
M: GOLDIKA/GODEHARD
O: Schmitz, Manuela
B: Gestüt Wäldershausen
102QW77
277.

291

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO OLD
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
278.

499

FAYOT KWPN NED 2010 Gelding Bay F: LUPICOR
M: LIBRE/EDISON
O: HANS CHRISTIAN JACOBSEN
B: G.H. LIMBURG, GIETHOORN (NED)
104UB44
279.

319

FECYBELLE KWPN NED 2010 Mare Bay F: CARAMBOLE
M: BECYBELLE/SJAPOO
O: Maria GRETZER
B: J.W Greve
106CT79
280.

112

FELINE WM HANN 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Piotr SZMYTKOWSKI
B: Bernd Werner-Mohr
105YW88
281.

227

FERNANDO KWPN NED 2010 Gelding Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: BONIKI/TENERIFE VDL
O: Christophe BARBEAU
B: Harke, J.
105HQ41
282.

537

FILANDI DWB DEN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: ASTRID, RONNY OG MAJ-BRITT WISHOLM
B:
105PY35
283.

201

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
284.

286

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: E.b.a VAN GORP, Waldman Horses
B: E en I van Gorp
105LJ86
285.

43

FIRST PLEASURE 5 HANN GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Claudia SCHRECKER
B: Claudia Schrecker
106EN19
286.

339

FLANDRIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
287.

437

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
288.

164

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: RATINA/KROONGRAAF
O: HP Stables/Stall Hafskjold
B: TH.H.W. TEN BRINKE, VARSSEVELD (NED) / G.W. GESINK, VARSSEVELD (NED)
104RD67
289.

6

FLORINA BELLE HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses SA
B: Detlef Hennings
106ER20
290.

54

FOCUS OS 2012 Male Black F:
M: /
O: Angelika OJCZENASZ
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
105YL09
291.

111

FOCUS PZHK POL 2006 Gelding Bay F: CANTANIS (HOLST)
M: FUZJA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Tadeusz Piksa
B: KAZIMIERZ PYTEL, BARLINEK (POL)
104XZ63
292.

433

FOUR SEASONS PKZ HOLST GER 2006 Stallion Grey F: FOR PLEASURE
M: SILVANA II/LANCER II
O: Gendelev, Lev
B: Ramm, Christoph
103LA06
293.

25

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
294.

20

GAKHIR NED 2011 Male Chestnut F: SPARTACUS
M: ZAKHIRA/INDORADO
O: Ben MAHER
B:
106DX80
295.

350

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Michal KUBIAK
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
296.

424

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek WARGALLA
B: Eddy Campo
105XV82
297.

149

GAVARNI NRPS NED 2011 Mare Chestnut F: MYLORD CARTHAGO
M: COVERGIRL/
O: Mag. Wolfgang Himsl
B: Bakke
105HF82
298.

15

GIBANTA KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: BVH Sp. z o.o.
B: E. Kuijer
105KT50
299.

21

GIGA DANCE KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: SPARTACUS
M: TUESDAY/CAVALIER
O: Vivien Thompson & Ben Maher
B:
105RO83
300.

171

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
301.

177

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
302.

35

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
303.

520

GINI VAN HET BROEKDAL BWP BEL 2006 Mare Bay F: WINNINGMOOD
M: VIENNA VH BROEKDAL/SHEYENNE DE BAUGY
O: Muri Family
B: BRUYLAND RIK EN DAVID, GALMAARDEN (BEL)
104KH17
304.

252

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
305.

311

GIRROCO KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: BALINA/KOJAK
O: Matthias Kogelnig
B: De Radstake B.V.
105PJ99
306.

541

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Mare Grey F: NABAB DE REVE
M: VIEFKE/NONSTOP
O: Martina Romagnoli
B: DE WINNE KRISTOF & MICHAEL, OUDEGEM (BEL)
104DH08
307.

434

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: TH. Griffioen
105PV66
308.

347

GOLDEN II PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Kazimierz Mordaka
106EB71
309.

452

GOLDWIN KWPN NED 2011 Mare Grey F: CANTURANO
M: SANCALVADO/CAVALIER (MISTER)
O: Laurens Grootelaar
B: Damhuis
105NU08
310.

2

GRANDIOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Herbert WASSIBAUER
B: Rudiger Wassibauer
106DC88
311.

239

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
312.

412

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Zloty Rubin Sp. z o.o.
B: J. Vrenken
105PS28
313.

61

H.ELDORADO B. KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: SPRING HANDELSSTAL GEERINK BV
B:
105NP55
314.

405

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
315.

472

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
O: Beata Szlachta
B: M&T Siergiej
104QV13
316.

162

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
317.

133

HARD CASH KWPN 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Zofia POLCZYNSKA
B: W. Pool
105XD49
318.

85

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
319.

340

HAWR PZHK 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: Jan Zybala
105XI52
320.

436

HELGA KWPN NED 2012 Mare Other F:
M: /
O: Marina Marki DRIVENES
B:
105ZS51
321.

166

HEROINE VAN PERSCHROEVEN BWP BEL 2007 Gelding Bay F: ACTION-BREAKER
M: FAYOUM CHARTRAINE/LIVAROT
O: Karlsen Family
B: BAECKE JOHAN EN LATTREZ ASSY, LOKEREN (BEL)
104DO99
322.

337

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN 2012 Male Grey F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
105PH47
323.

139

HIMENA PZHK POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Soymax Sp. z o.o.
B: Jozef Parzonka
105XP80
324.

390

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
325.

41

HOLLIDAY KWPN NED 2012 Male Bay F: CHELLO III VDL
M: ZELENE/ELMSHORN 887
O: Miss Emily Elliott
B:
105MK97
326.

382

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
327.

443

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
328.

17

ICOON JN KWPN 2013 Male Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: J. Nieboer
105XI53
329.

487

IDEE VAN DE ACHTERHOEK BWP BEL 2008 Mare Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: ZIDANE C/QUERLYBET HERO
O: SRPEK, s.r.o.
B: DIRK DE PAUW, WACHTEBEKE (BEL)
104WL58
330.

30

INGRID KWPN NED 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Hana POLEDNIKOVA
B:
105ZW04
331.

34

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
332.

13

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: E.H. Schroembges
106CF28
333.

191

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
334.

130

ISGAAR GER 2005 Mare Other F: TILO
M: IMMACULADA/CAPITOL I
O: Dominika Stefanska
B: Kudlinski, Klaus
103MX80
335.

52

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
336.

545

ISTI HSH HUN 2003 Gelding Grey F: 4055 ISTAFAN
M: 2120 LORD MAJOR SISSI/2504 LORD MAJOR
O: Toll 96 Kft, Tóth László
B: Takács Péter
102SL23
337.

189

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
338.

423

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: Jan Zybala
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
339.

64

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
340.

550

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 BWP BEL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Natalia PALMOWSKA
B: Mertens Christian
106EY98
341.

363

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
342.

517

JERSY FLOWER BWP BEL 2009 Mare Other F: QUORUM DE LAUBRY
M: GRACE VAN´T GROENHOF/TAKASHI VAN BERKENBROECK
O: Bruneel Kris
B: BRUNEEL KRIS, BRUGGE (BEL)
104SG68
343.

464

JLB TIZZY CZEWB CZE 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: VAPOLHORSES z.s.
B:
106DZ54
344.

367

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
345.

187

KALINKA DE KALVARIE BWP BEL 2010 Mare Grey F: MR BLUE
M: JUMINKA/ACORD I
O: Stal Jan Verellen BV
B: Stal de Kalvarie
105MN72
346.

488

KAMBRINUS VH REIGERSHOF PKZ BWP BEL 2010 Gelding Bay F: CONTACT VH HEFFINEK
M: FARNIENTE/
O: Larysa Kupriyanova
B:
105FK22
347.

138

KAPITAN VAN'T HEIKE BEL 2010 Stallion Black F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM/NABAB DE REVE
O: KUZNETSOV, Aleksandr
B:
105QQ14
348.

137

KAPITO PZHK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Janusz BLASZCZAK
B: RYSZARD MORDZELEWSKI
106BE67
349.

83

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
350.

14

KENDIJA LHBAT LAT 2013 Mare Other F:
M: /
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
351.

510

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
352.

256

KOUCHETTE TER GOES Z ZANG BEL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Stal Ter Goes Fam. Carron-Coudron
105JE99
353.

421

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
106CP58
354.

317

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
355.

262

LA CONGA MECKL GER 2005 Mare Bay F: LANDJONKER (FRUHLING)
M: PARJELLA/PATRICK XX
O: Jürgens, Martin
B: Jürgens, Martin
103QI30
356.

393

LA FREI CZE 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Miroslava Stovickova
B:
105NG05
357.

128

LA VIN'O DWB DEN 2012 Male Bay F:
M: /
O: SANDRA LOEVAAS
B:
105MK24
358.

513

LACOSTE 142 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: GUARDUS LIMBUS
M: ZANTANA I/CARETINO 2
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/ Vogler & Vogler, Ramona
B: Vatanperver Serdar-Henky
105NA57
359.

543

LADY TDE PZHK POL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Janusz EJMA
B: Jerzy Ejma
106ER29
360.

109

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Cavallini Stal
B:
105EB90
361.

298

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
362.

118

LARCASS CR HOLST GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: CLAUSEN GEORG
106EI88
363.

106

LARRYBEST HOLST GER 2010 Gelding Bay F: LARIMAR 7
M: SORAYA X/ESTEBAN XX
O: BG Sperling u. Hamkens
B: Utesch, Andreas
106DP57
364.

484

LAS VEGAS HOLST POL 2002 Gelding Bay F: LIMBUS
M: F-CHARLINE/CALANDO I
O: Normuratov Ruslan
B: BUETTNER HEIKO, SCHAFSTEDT (GER)
104SC94
365.

341

LATOKI 2 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Baard Ottar WENDELBORG
B: Peter Boege
105TJ06
366.

226

LAUR PZHK POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
367.

23

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
368.

200

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
369.

381

LE BEAU NED 2006 Mare Grey F:
M: /
O: GORNALL EQUESTRIAN LLP
B:
103MW71
370.

351

LEEVE JUNG 2 MECKL GER 2009 Gelding Other F: LAZARO 10
M: COSIMA/CONVERTER 2
O: SRPEK, s.r.o.
B: Guse, Lothar
104VL99
371.

76

LEGALAND HARRY ISH IRL 2008 Gelding Chestnut F: HARLEQUIN DU CAREL
M: CHEEKY ROSA/
O: SR Avl og Sport AS
B: Joe Reilly
104VB93
372.

476

LEGENDE 122 DSP GER 2001 Mare Grey F: LEVISTO
M: TIFFANY/TRAMP
O: Fischer, Heike
B: Klaus-Günter Galle
104KF97
373.

58

LIBERTY'S GIRL 2 HOLST GER 2012 Mare Grey F: LORD Z
M: G-CARTOUCHE/CANTUS
O: Björn NAGEL
B: Gestüt Rittsteig
105WO32
374.

532

LIEBESKIND N RHEIN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Wendelborg Family
B: Uwe Neuland
105NO49
375.

33

LIGHT BLUE 3 OS GER 2012 Gelding Bay F: LIGHT ON
M: CAYENNE/CAYETANO L
O: Poden Farms
B: Petra & Jürgen Laux
105ZN07
376.

92

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
377.

244

LILLY FEE 2 OLDBG GER 2004 Mare Other F: LOVE AND JUMP
M: LADY LOU/LAST LIBERTY
O: Stolmeijer, Rudi
B: SCHWEGMANN, UTE (GER)
102UT63
378.

435

LIMBO OS GER 2009 Gelding Grey F: LIVELLO (HOLST)
M: ARRADORA (OS)/CORRADO I (HOLST)
O: Malgorzata Rogalska
B: Gestuet Lewitz
105FQ39
379.

315

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andis VARNA
B:
106ET48
380.

113

LOLITA BH PZHK POL 2006 Mare Bay F: EMETYT
M: LA ROCHELLE BH/ARIANIN
O: Prodatecc Huber Anton
B: Bogna Hupa
105FX96
381.

73

LONDON CUP PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CLIRO
M: LARA CROFT/LERANO 2
O: Paul WIKTOR
B:
106BN57
382.

123

LORD PZHK POL 2008 Gelding Bay F: LANDINO (HOLST)
M: LORA/LOUIS (HOLST)
O: Arpav Sp. z o.o.
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104WS90
383.

70

LORD PHOENIX K OS 2011 Male Bay F:
M: /
O: Andrzej Boczek
B: Friedrich Kuhlmann, Niemcy
105TL44
384.

3

LOTTA 236 HANN GER 2012 Mare Grey F: LEVISONN
M: GINA/GRAF GRANNUS
O: Anke FRANK
B: Auge, Josef
106BQ69
385.

235

LUCHADOR 5 HANN GER 2007 Gelding Bay F: LANDOR S
M: RAPUNZEL/RAMIRO'S SON II
O: Veikko Lesonen
B: Lemmermann, Uwe
103LR68
386.

82

LUCKY BOY GER 2012 Male Bay F: BALOU DU ROUET
M: CHARISMA/HAUPTSTUTBUCH
O: Poden Farms
B:
106DD16
387.

378

LUNA P DSP GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
O: Adam Olszewski
B: Pfitzmann GbR
104WZ40
388.

185

MADAME X OLDBG NED 2007 Mare Bay F: CONTINIO
M: WALONA/CORLAND
O: Poden Farms
B: Boomkamp
103VG44
389.

115

MARCO POLO V/D GORDEBEEK BWP BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jekaterina MELNIKA, Laura PENELE
B:
106BJ27
390.

270

MAROS 6 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: MONTE BELLINI
M: DALESKA/DAMOUR
O: ZG Wieland, Karl u. Beate GbR
B: Landwirtschaftsbetrieb/Dr.John u.Söhne
105LO92
391.

53

MISS BALOUBET MNM HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ90
392.

24

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
393.

5

MOONLIGHT BWP BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Elle Hest & Rideutstyr AS
B: Paul Serneels
105XZ33
394.

396

MOVE IT HOLST GER 2009 Male Chestnut F: CRAWFORD 5
M: H-AUDREY/ACORD II
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD41
395.

289

MY WAY HANN DEN 2010 Stallion Other F: MONTE BELLINI
M: FREE ENGERGY/FORRESTER
O: RC Horses Asp
B: Kvist, J.
104XW03
396.

328

NADAL VAN HET NETEHOF BWP BEL 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Vaclav STOVICEK
B:
105YD29
397.

143

NASHVILLE HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: UNICAT/CASCO 4
O: Nagel, Björn & Dr. Bauer, Petra
B: Hollm, Klaus Hermann
105PT55
398.

59

NECOFINO HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: SIENNA/ACORADO
O: NVB Sportpferde Handels GmbH
B: Joern Boie
105PR76
399.

540

NELA PZHK POL 2007 Mare Grey F: CASTILLO (HOLST)
M: NUTKA (SP)/BUMERANG (SP)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: RYSZARD FABIJANOWICZ, KOBYLOCHA (POL)
103ZL60
400.

72

NEMO ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PIA LOUISA/PILOT
O: Asbjoern og Lillian Karlsen
B:
104GD18
401.

4

NEUCHATEL Z ZANG BEL 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Noordhof-Nieborg A.
106CK00
402.

456

NEVIO 17 RHEIN GER 2006 Gelding Bay F: NIBELUNGENHELD
M: MHADINA/MENTOS
O: Deloy, Jana
B: Buil, Hedwig
103MO30
403.

333

NIGHT VAN DE KWAKKELHOEK BWP BEL 2013 Male Bay F:
M: /
O: Stoeterij VAN DE HELLE
B:
105ZK02
404.

31

NIKO DSP POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew SZUMLAKOWSKI
B: Zbigniew Szumlakowski
106CL87
405.

447

NINPARO OS GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER
M: CARUSCHKA 2/CASPAR
O: Richard Bourns
B: Gestüt Lewitz
104NI15
406.

552

NIRMETTE PZHK POL 2008 Mare Bay F: HETMAN (SP)
M: NAGARI (XX)/WINDS OF LIGHT (XX)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: MONIK JACKIEWICZ, POLCHOWO (POL)
104MB64
407.

223

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Waldemar ZIENTEK
B: Gestuet Lewitz
105XW77
408.

27

NO LIMIT 69 HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: S-TEXAS G/QUANTUM
O: Jolanta ORSCHEL
B: Gericke, Hans-Herrmann
105OO96
409.

462

NOBILIS RHEIN BEL 2004 Mare Chestnut F: CUM LAUDE Z
M: PAOLA/PAVAROTTI V.D. HELLE
O: Rafal PARKITNY
B: REINARTZ, FRANZ, EUPEN (BEL)
104BD39
410.

136

NOUGATINO V G Z ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NELSON Z
M: ULENA V G/HEARTBREAKER
O: Jan Chrzanowski
B: Alois van Gorp
102YX74
411.

249

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
412.

318

ODESSA PROFI PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia BIENIEK
B: Leszek Szczykala
106ES48
413.

292

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
414.

265

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
415.

266

OSADKOWSKI KEY LEENA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LASKO (HOLST)
M: KOLONIA (WLKP)/LE BON (KWPN)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: AGRO-JET SP. Z O.O., UJEZDZIEC WIELKI (POL)
103YP56
416.

140

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
417.

302

OSCAR DES FONTAINES SF FRA 2002 Stallion Bay F: LANDO
M: LARA DES FONTAINES/
O: Jezdecky klub DERBY s.r.o.
B: M. AART ALBERTS, LE BOURG ST LEONARD (FRA)
FRA47258
418.

285

PAPILLON 142 WESTF 2001 Gelding Bay F: PHANTOM
M: INDIAN LADY/PERLENGLANZ
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Ahlmann Georg
GER44276
419.

9

PEBBELS Z BEL 2011 Gelding Grey F: PRESIDENT
M: SAMINA'S IRIS/CALVADOS
O: Geryl Perry
B: Nicole Vieren
105TO25
420.

455

PEPSI SG RHEIN GER 2008 Gelding Chestnut F: PILATUS
M: MEGGIE/MENTOS
O: RJT Sp. z o.o.
B: Schulte-Geldermann
105OC65
421.

117

PETITE FLEUR PJ HANN GER 2008 Mare Bay F: PERIGUEUX
M: SALÜ III/SILVIO I
O: Tina HENSEL
B: Pferdezucht Jacobs GbR
104ZY68
422.

272

PHILADELPHIA OLDBG GER 2006 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: E-LANDRA B/LANDGRAF I
O: Kukacka Michal
B:
104QH55
423.

228

PICADOR AES GBR 2007 Gelding Bay F: LUPICOR
M: KIND OF MAGIC/CONCORDE
O: Niclas HAKING, Moa RAUTENBERG
B: RACHAEL SINDEN
104TL81
424.

376

PICOBELLA OLDBG GER 2009 Mare Chestnut F: PINO
M: ROULETTE/SABLE ROSE (CALVADOS)
O: Fenclova Vladislava
B:
105GX53
425.

401

PINKY PAY OLDBG GER 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Ulrych RUDOLF
B:
106AL80
426.

247

POWER BALL IRL 2006 Male Chestnut F:
M: /
O: Yun Yun Wang
B:
104XD81
427.

445

PRESTIGE PZHK POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
O: Robert Mielenczuk
B: Jan Szpak
105MP24
428.

299

QINGHAI DWB 2005 Male Bay F:
M: /
O: Anastazja BRONIATOWSKA
B: Viegard Stutteri ApS
105XV10
429.

467

QUABREL DE L'ETAPE FRA 2004 Gelding Grey F:
M: /
O: Elzbieta DZIUBA
B: M. Jean-Pierre Seiller
106BH91
430.

119

QUADRIGA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Helmut Hollstein
105RA32
431.

45

QUADROSSINI HOLST GER 2012 Stallion Bay F: QUADROS 3
M: VIRGINIA VIII/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Björn NAGEL
B: Grothmann, Klaus
105UM75
432.

422

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
433.

297

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
434.

11

QUALITY STAR HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: Rolf Bouman
105XP62
435.

546

QUANTICO GER 2008 Gelding Bay F: QUESTION D'HONNEUR
M: PICOLA M/RAUECK II
O: Laszlo Toth
B: Franz Mayer, GER
104LI46
436.

394

QUBO HOLST GER 2007 Gelding Grey F: QUITE CAPITOL
M: SIESTA II/CARETINO
O: Stall Moorhof
B: SIEVERS HARM, TASDORF (GER)
104BK61
437.

18

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
438.

523

QUESTO VINCITORE OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUINTENDER 2
M: ELLA/QUATTRO B
O: Fischer, Heike
B: Heike Fischer
105FG72
439.

411

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
104KN17
440.

212

QUI VIE ZANG BEL 2006 Mare Bay F: QUINTESSENCE Z
M: /
O: Schmitz, Manuela
B:
104NL85
441.

418

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
442.

305

QUIDDITSCH 2 OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: QUINTENDER 2
M: CHAYENNE/CORDALME
O: Rene Vogler/Pferdewelt am Wollberg GbR & Vogler, Ramona
B: Riechert, Carsten
105GH76
443.

492

QUINARA ZFDP CZE 2006 Mare Bay F: QUINAR
M: KASANDRA/CALETTO I
O: Corcos Royal Ltd.
B:
105CC90
444.

229

QUINCY W MECKL GER 2008 Mare Other F: QUINNUS II
M: CONTESSA/CONTINUE
O: Schoch Faye
B: Wroblewski, Else Marie
104AK40
445.

373

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
446.

238

QUINTELLA OS GER 2008 Mare Bay F: SANVARO (OS)
M: COURBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104PD24
447.

126

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104QF63
448.

165

QUITO HANN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna KOKOWSKA
B: HUBERT ULL
106AJ19
449.

232

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
450.

146

QULUMBUS WESTF GER 2003 Gelding Bay F: QUINAR (HOLST)
M: ARKANA (ZW)/AMARETTO D I (ZW)
O: Malgorzata Pawlowska
B: Agro-Lipniki Sp. z o.o.
103HD09
451.

500

QUUKSKE Z ZANG BEL 2009 Mare Other F: QUASIMODO Z
M: LAIHY/LUPICOR
O: Karin UHLIG
B: J. Leemans E. Manders
105KG87
452.

544

RADIHAZA-ECHO HSH HUN 2008 Gelding Bay F: CERO
M: NEVETOS/GRINGO
O: Toll 96 Kft.
B: Kabala-Ménes Kft., Gutorfölde
105GX50
453.

71

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104GL48
454.

124

RAVELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: ARAVEL WARO
M: ROXANA WARO/ROBIN II Z HANN
O: Slawomir Zygowski
B: WALDEMAR ROZPIATKOWSKI, KWIDZYN (POL)
104KT06
455.

84

REMEMBER ME LTU 2011 Stallion Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
105FJ42
456.

326

RIO VERDE 4 HOLST GER 2012 Gelding Bay F: LARIMAR 7
M: N-CASTAQUETTE/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
106EN71
457.

260

RISOHORSE CAREX HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASSITO
M: VANESSA XXV/QUINTERO
O: Björn Nagel Sportpferde GmbH & Co. KG
B: Björn Nagel
105KU22
458.

188

RISOHORSE NICOLINA RHEIN GER 2011 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: PACHYSANDRA/POLYDOR
O: Dammann, Klaus
B: Dammann, Klaus
105FN80
459.

325

ROBINSON KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: RUBERT R.
M: UNIEK/ODERMUS R
O: RC Horses Asp
B: W. WITTEVEEN, HELLENDOORN (NED)
103GC24
460.

88

ROCKETMAN 2 HANN 2001 Gelding Bay F: RAPHAEL
M: CLARA/CALYPSO II
O: New Sport Reitpferde GmbH & Mr. Vladimir Beletskiy
B: Dieckmann Gerhard
GER45024
461.

105

ROCKY BALBOA 2012 Gelding Chestnut F: RESPECT 11
M: BULAVA 12/BULAT
O: Elena GORBACHEVA
B:
106AG55
462.

486

ROSA BELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: ROSA FAMA (SP)/FANIMO (KWPN)
O: Miroslaw Bach
B: STEFAN KIERZNOWSKI, WIKTOROWO (POL)
104JV52
463.

304

ROYAL CASSIN PZHK POL 2010 Gelding Bay F: QUAIDE CASSIN
M: RAFA/IZYR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: JANUSZ SKORUPA, PELCZYCE (POL)
104UA14
464.

366

RUBENS DE LAUME SF FRA 2005 Male Bay F: TAM TAM
M: GERBOISE DE LAUME/REVE D'ELLE
O: Lone Rehoff PEDERSEN
B: G.A.E.C. de l'Aumeraie
103KT25
465.

425

RUSH R PZHK POL 2011 Mare Black F:
M: /
O: Norbert MEYER
B: Romico Romuald Halabuda
106EF75
466.

7

SAHILOU HANN POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: FUTURE STARS SPORTHORSES MANAGEMENT
B: Horizontal Sp. z o o
105MN61
467.

323

SAM HANN GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
B: Susanne & Volker Redderberg
106ER27
468.

277

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
469.

490

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
470.

369

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
471.

397

SARAH SUN CZE 2005 Mare Other F: CORRADO II
M: ARISING SUN/ALCATRAZ
O: Ing.Josef Parenica
B:
104KM58
472.

241

SARENA SF FRA 2006 Mare Bay F: CALVARO F.C.
M: ISOLINE III/DAMOISEAU D’OR
O: JANE FORBES CLARK & BEN MAHER
B: S.C.E.A. HARAS DU FOUGERAY, SARTILLY (FRA)
103LN44
473.

147

SAVALAN MNM GER 2009 Stallion Grey F: CASSINI I
M: SAMMY JOE/CARETINO
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ17
474.

321

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
475.

529

SEANA 2 HANN GER 2007 Mare Bay F: STOLZENBERG
M: /
O: RIKKE SCHOU
B:
105IN52
476.

26

SENIOR PZHK POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106CL92
477.

243

SENTIMIENTO LS LA SILLA MEX 2009 Gelding Bay F: CASALL LA SILLA
M: SANTA CATARINA LS LA SILLA/
O: WESTWIND EQUESTRIAN
B: LA SILLA
105DT61
478.

310

SHANGRI LA OS GER 2009 Mare Grey F: STAKKATOL (OS)
M: BARONARA (OS)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
104YC70
479.

233

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
480.

89

SILVER V PZHK POL 2002 Gelding Grey F:
M: /
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Zbigniew Koperski
105XI17
481.

258

SIR POLDI 3 HANN GER 2003 Male Other F: STAKKATO
M: PARVANEH/POLYDOR
O: Morgenroth, Lea
B: B & S Sportpferde GmbH
102QC39
482.

253

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
483.

279

SONGE DE TOSCANE SF FRA 2006 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: OMBRE DE TOSCANE/QUICK STAR
O: Cisca Norris
B: S.C.E.A. DU VIEUX NOYER, CHALONS EN CHAMPAGNE (FRA)
103VE37
484.

202

SOURIS DE DIME DELLA LOGGIA Mipaaf ITA 2009 Mare Bay F: L'ARC DE TRIOMPHE
M: DIME DE LA COUR/SAPHIR D'ELLE
O: PORPORATO GIUSEPPE
B: ALLEV.TO DELLA LOGGIA S.A.S. DI ARIOLDI R. & C., ZERBOLO'(PV) (ITA)
104WS51
485.

153

SPEED PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
106BW88
486.

271

SPOTLIGHT Z ZANG GER 2009 Mare Other F: SATISFACTION FRH
M: CLEOPATRA 205/CARITANO Z
O: Frehe-Siermann, Marten
B: Frehe-Siermann, Alfons
104YG77
487.

42

STAKATA HANN GER 2013 Mare Black F:
M: /
O: Rafal KRAJEWSKI
B: Hans-Henning von der Decken
106CO79
488.

220

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105BU66
489.

398

STAKKATOL 7 OLDBG GER 2010 Stallion Bay F: STAKKATOL
M: CELTIC/CONTINUE
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
105HY08
490.

334

STAKKO DWB DEN 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Carl Erik JENSEN, Lillian JENSEN
B: Lillian og Carl Erik Jensen
106DY40
491.

276

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: LANDLADY 55/LANDO
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
104MS45
492.

225

STERNENBANNER 3 HANN GER 2006 Mare Chestnut F: STAKKATO
M: WILMAAH/WERTHER
O: Lüneburg, Jule
B: Plass, Sabine
104JB13
493.

501

STUNTMAN 10 HANN GER 2005 Gelding Black F: SILVIO I
M: SILVER DREAM HANN/SINGULAR JOTER
O: Dariusz & Anna Michalak
B: Eliliano Lonzi
103PE06
494.

280

SUPER D YSIEUX FRA 2006 Gelding Bay F: AIR JORDAN Z
M: ORIZABA CHAMPEIX/
O: Cisca Norris
B:
103YO98
495.

485

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Jacek Bogalecki
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
104LP94
496.

125

SZAMBELAN PZHK POL 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir Grzelczyk
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105QH23
497.

338

TAHIRA ANGEL AES GBR 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Nodira Rahimova
105VK83
498.

481

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Mare Chestnut F: TALOUBET K (KWPN)
M: VANILLA SKY (KWPN)/HORS LA LOI II (SF)
O: Natalia JABLONSKA
B: C. T. Klaver
104ZL40
499.

192

TENDER 13 HOLST GER 2004 Mare Bay F: CONTENDER
M: PATINA 57/CARPACCIO
O: Stall Moorhof
B: RUMP MICHAEL, BEIDENFLETH (GER)
103PV90
500.

16

TIGRINA PZHK 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Emilia KASPROWICZ
B: MAREK ROMANOWSKI
105YW84
501.

161

TOTO 22 SWB SWE 2008 Male Bay F: CARDENTO 933
M: YRVÄDRET/SUNSHINE PRINCE
O: HS Sportpferde GmbH
B: DELLING, MAUD & HANS (SWE)
104FA53
502.

259

TOUCHSCREEN OS GER 2011 Gelding Bay F: TOULOUSE
M: PRICELESS M.B./AMARETTO D I
O: Lea MORGENROTH
B: Schockemöhle, Vanessa
106DY47
503.

127

TRINITY D'I CH SUI 2012 Mare Bay F: TOULON
M: TEQUI D'I CH/TANAEL DU SEREIN
O: Schoch Faye
B: Isabel Balitzer-Domon
105LV68
504.

461

TRISCHAS GIRL DSP GEO 2005 Mare Bay F: COR DE BRILLANT
M: TRISCHA/RATIO
O: SRPEK, s.r.o.
B: Hennig, Oskar
103CY50
505.

458

TULLAMORE DEW OS POL 2011 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE (BWP)
M: FORIA (OS)/FAUST Z (HANN)
O: Jakub Podgorny
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105FG21
506.

371

ULA BAJOU K PZHK POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
507.

193

ULIVAN PZHK POL 2009 Gelding Bay F: VANDAMME (KWPN)
M: ULINELA (SP)/SIR NEEL (KWPN)
O: Stall Moorhof
B: Antoni Dahlke
105AA19
508.

522

UNIFLORE DE BEAUFOUR SF FRA 2008 Mare Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: NYASSA/DIAMANT DE SEMILLY
O: Muri Family
B: MME CAROLE MILLE, CAMBREMER (FRA)
104QY64
509.

293

UNIQUE D'ELBE SBS BEL 2004 Gelding Other F: PRESIDENT (NL) KWPN
M: CHATELET GIRL (SF)/QUABRI DE LALEU
O: Cruchet Mathilde
B:
103AG74
510.

466

URMEL 104 HOLST DEN 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Serafino INGARDIA
B: Serafino Ingardia
106DE46
511.

383

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
102YW87
512.

144

VAN HALEN 10 HANN GER 2012 Gelding Chestnut F: VALENTINO 240
M: GESA/GRAND CRU
O: Nicole DERLIN
B: Bredehoeft, Klaus
106CP35
513.

539

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Gelding Bay F: VA-VITE
M: ANNABELLE V.D. RAMPAARDEN/DARCO
O: Ryszard Ossowski
B: De Dwerse Hagen Bvba
105IX72
514.

370

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Gelding Bay F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: Daniel Boudrenghien
103DZ47
515.

427

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
516.

95

VIDARA CZEWB CZE 2008 Mare Black F:
M: /
O: Viesnerova Lada
B:
105ON09
517.

145

VITALIS PZHK POL 2007 Stallion Grey F: IMEQUYL (SP)
M: VICKY (BWP)/BON AMI (BWP)
O: Sylwia PAWELCZAK
B: TOMASZ ZLOTOWSKI, BYDGOSZCZ (POL)
104TU79
518.

527

VONG'S BERNICE DWB DEN 2006 Mare Grey F: BAQUITO
M: GINA 396/GRANNUS
O: Firma Rygge Varebilinnredning
B: Bjarne Petersen
105KF45
519.

477

VULKANA 6 DSP GER 2010 Mare Grey F: VULKANO
M: LEVINIA/LEVISTO
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/Vogler & Vogler, Ramona
B: Huschke, Matthias
105IY31
520.

377

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
521.

163

WHITE DREAM SWB SWE 2009 Gelding Grey F: HIP HOP
M: WHITE CHOCOLATE/SANTA CRUZ VDL
O: Leena SALONEN
B:
106EH67
522.

417

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
105GY45
523.

168

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
524.

503

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
525.

122

WILL TO WIN ZFDP GER 2010 Gelding Grey F: COSIDO
M: WINDY 107/WATZMANN
O: Stall Moorhof
B: Herz, Michael
105MU84
526.

362

WINNDOR BWP BEL 2009 Gelding Other F:
M: /
O: Sandra TOMAIDESOVA
B:
106CY06
527.

236

WINPUT VK Z ZANG NED 2010 Gelding Bay F: WARRANT
M: INPUT/CAVALIER (MISTER)
O: Sonja Widauer
B: Stoeterij Van Kleef
105PC43
528.

81

ZAGAHORN KWPN NED 2004 Gelding Bay F: MATTERHORN
M: LAGANJA/WOLFGANG
O: PODEN FARMS
B: C. VAN DE LAAR, LIEROP (NED)
102XN33
529.

79

ZALINA IV HOLST GER 2007 Mare Bay F: CANTO 16
M: LOUISE/CAMBRIDGE 8
O: Kerstin MEIER
B: ZG Reddersberg
105XG33
530.

495

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
531.

62

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew Drozd
B: Jan van Hamond
105RW84
532.

496

ZUCCA KWPN NED 2004 Stallion Bay F: PADINUS
M: LUCCA/VOLTAIRE
O: Leszek Sasinowski
B: H.K. VRUWINK BERENSCHOT, WINTERSWIJK MISTE (NED)
102VW64
533.

498

ZYPERN 4 HOLST GER 2007 Mare Bay F: LANDOS
M: MARTINIQUE/CARETINO
O: Hans Christian JACOBSEN
B: Schueder, Guenter
104NP33
Rider Country
Competition
Prize
Betkowski Marcin
320
100
960
96
SUM:
1476.00
Bettinger Marc
in kind
600
720
in kind
800
1200
in kind
128
in kind
100
SUM:
3548.00
Bobik Jan
600
in kind
144
SUM:
744.00
Bujard Olivier
120
144
600
SUM:
864.00
Cimolai Carla
264
900
SUM:
1164.00
Ciszek - Lewicka Malgorzata
280
SUM:
280.00
Dabkowska Aleksandra
in kind
80
SUM:
80.00
Drozd Beniamin
408
120
SUM:
528.00
Dyzewska Ewa
in kind
in kind
220
SUM:
220.00
Egle Kristine
100
SUM:
100.00
Gardas Dominika
in kind
80
400
SUM:
480.00
Godos Karolina
408
SUM:
408.00
Grzelczyk Kamil
in kind
280
960
in kind
400
640
120
SUM:
2400.00
Koch Philip
in kind
Krajewski Rafal
in kind
in kind
Lesonen-Hakola Mirella
in kind
Lewicki Marek
in kind
480
160
in kind
800
100
224
1000
SUM:
2764.00
Lüneburg Jule
120
192
240
192
150
SUM:
894.00
Maher Ben
960
120
150
SUM:
1230.00
Mason Emily
in kind
220
192
in klind
336
SUM:
748.00
Mc Alary Maggie
336
1200
720