Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI1*
BALTICA SUMMER TOUR 2018
Ciekocinko, 21.08-26.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
186 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x //entries
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x //entries
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Anna Dziuba QUABREL DE L'ETAPE
  • 1x //entries
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x //entries
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x //entries
181 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x //entries
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Mia Marlene Jensen DENISE
  • 1x //entries
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Lukasz Jonczyk HANTERKA
  • 1x //entries
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Rebekka Lie Hafskjold COMIC
  • 1x //entries
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x //entries
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:55
2018-08-27 11:11:55
Jowita Lubicka DUETTE B
  • 1x //entries
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x //entries
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Lev Gendelev DEAUVILLE LG
  • 1x //entries
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Lev Gendelev FOUR SEASONS PKZ
  • 1x //entries
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Bogna Sasiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x //entries
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x //entries
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Marina Marki Drivenes HELGA
  • 1x //entries
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x //entries
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x //entries
167 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Daria Podsiadlo DELEKTA
  • 1x //entries
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x //entries
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Petra Parenicova CALLEDA
  • 1x //entries
164 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x //entries
163 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x //entries
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Andrius Petrovas CABERNE
  • 1x //entries
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x //entries
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Anna Weilsby CADOS L
  • 1x //entries
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Gustav Christian Jacobsen NINPARO
  • 1x //entries
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Zuzanna Sterczynska ARIANA
  • 1x //entries
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x //entries
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Sara Susperregui Stempkowska ELMO EZ
  • 1x //entries
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Natalia Stefanska FIREBRIDGE TAG
  • 1x //entries
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x //entries
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Kamilla Ladefoged Rasmussen GOLDWIN
  • 1x //entries
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Natalia Maciejewska FABERGE H & S
  • 1x //entries
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Julia Jablonska CAHIR
  • 1x //entries
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Julia Jablonska PEPSI SG
  • 1x //entries
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x //entries
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Antoni Szmytka EROS D'HOYO
  • 1x //entries
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x //entries
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Jaroslaw Skrzyczynski CONPEIA
  • 1x //entries
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Mariana Michlickova CORNET'S BOY
  • 1x //entries
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Mariana Michlickova TRISCHAS GIRL
  • 1x //entries
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Maksymilian Parkitny NOBILIS
  • 1x //entries
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Isabelle Grandke ELUSIVE TOUCH
  • 1x //entries
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-27 11:11:54
Valentyna Polachova JLB TIZZY
  • 1x //entries
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Sewryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x //entries
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x //entries
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Filip Babiak COMPASS
  • 1x //entries
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x //entries
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Hubert Kierznowski COMODEUS P
  • 1x //entries
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Agata Skrzypiec CONSUELLA M
  • 1x //entries
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x //entries
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x //entries
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x //entries
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x //entries
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Ignacy Ordanik KUROSAWA
  • 1x //entries
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Aleksandra Zybala QUAIDO
  • 1x //entries
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Aleksandra Zybala ITON
  • 1x //entries
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Aleksandra Kuczynska GARROU DE MESSITERT
  • 1x //entries
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x //entries
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Tomasz Miskiewicz ANKA LAZAR
  • 1x //entries
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Tomasz Miskiewicz VERSAILLES DU BUST
  • 1x //entries
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Tomasz Miskiewicz BELLA BELLISIMA
  • 1x //entries
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Martin Rozynek CAMILLO SONG
  • 1x //entries
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:53
2018-08-27 11:11:53
Natalie Kovarova CONTENDRA S
  • 1x //entries
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:32:32
2018-08-22 18:32:32
Carsten-Otto Nagel RIO VERDE 4
  • 1x //entries
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:32:32
2018-08-22 18:32:32
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x //entries
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:32:32
2018-08-22 18:32:32
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x //entries
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:32:31
2018-08-22 18:32:31
Paul Wiktor CARIGO
  • 1x //entries
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:08:51
2018-08-22 10:08:51
Inga Wach GIACOMO 16
  • 1x //entries
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:08:51
2018-08-22 10:08:51
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x //entries
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:08:51
2018-08-22 10:08:51
Maksymilian Wechta COUNTDOWN
  • 1x //entries
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:50
2018-08-20 16:57:50
Adam Nicpon SHANGRI LA
  • 1x //entries
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:50
2018-08-20 16:57:50
Olivier Bujard CALISTA VII
  • 1x //entries
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:50
2018-08-20 16:57:50
Olivier Bujard CARLOTTA Z
  • 1x //entries
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:49
2018-08-20 16:57:49
Paul Wiktor CARRICA
  • 1x //entries
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:49
2018-08-20 16:57:49
Sindre Melbø Ratvik SR BAD TOUCH
  • 1x //entries
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:49
2018-08-20 16:57:49
Katarzyna Halon JAMAIS DEUX SANS TROIS. P.
  • 1x //entries
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:57:49
2018-08-20 16:57:49
Emily Mason LUCKY BOY
  • 1x //entries
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:46
2018-08-20 13:46:46
Karolina Klos ASSANI
  • 1x //entries
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:45
2018-08-20 13:46:45
Stanislaw Przedpelski SUN PAULA
  • 1x //entries
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:45
2018-08-20 13:46:45
Klaudia Halon CANSIN
  • 1x //entries
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:45
2018-08-20 13:46:45
Klaudia Halon JAMAIS DEUX SANS TROIS. P.
  • 1x //entries
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:45
2018-08-20 13:46:45
Jan Dominik Chrzanowski ECHO MK
  • 1x //entries
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 13:46:45
2018-08-20 13:46:45
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x //entries
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Zofia Pawelczak VITALIS
  • 1x //entries
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Mikolaj Zygowski QULUMBUS
  • 1x //entries
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Ricardo Valadas Coelho SAVALAN MNM
  • 1x //entries
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Mirella Lesonen-Hakola CLINTISSIMO Z
  • 1x //entries
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Mirella Lesonen-Hakola GAVARNI
  • 1x //entries
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x //entries
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Jaroslaw Skrzyczynski DIAMOND TAQUITTA
  • 1x //entries
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x //entries
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x //entries
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x //entries
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Izabela Vinckier E-ACTION B
  • 1x //entries
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Izabela Vinckier CLIVIA
  • 1x //entries
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Lisa Meier CACHE COEUR 2
  • 1x //entries
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Dar'ya Butkevych CON SANG F.H.
  • 1x //entries
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Dar'ya Butkevych CRYSTAL SKY
  • 1x //entries
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Kajsa Ryder AMAZING PLAYBOY
  • 1x //entries
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Kajsa Ryder TOTO 22
  • 1x //entries
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Rein Pill HAPPYGIRL G
  • 1x //entries
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Rein Pill WHITE DREAM
  • 1x //entries
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Rebekka Lie Hafskjold FLEUR
  • 1x //entries
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Marcin Betkowski QUITO
  • 1x //entries
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:56
2018-08-20 11:45:56
Henne Karlsen HEROINE VAN PERSCHROEVEN
  • 1x //entries
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Paulina Pawelczak CIRA W
  • 1x //entries
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Paulina Pawelczak FOCUS
  • 1x //entries
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x //entries
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x //entries
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Carsten-Otto Nagel CAFISSIMO 4
  • 1x //entries
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Laura Penele MARCO POLO V/D GORDEBEEK
  • 1x //entries
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Tina Hensel CHICABELL PJ
  • 1x //entries
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Tina Hensel PETITE FLEUR PJ
  • 1x //entries
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x //entries
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x //entries
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x //entries
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Szymon Skarzynski CORRIDA
  • 1x //entries
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Svenja Herz WILL TO WIN
  • 1x //entries
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Zuzanna Zygowska LORD
  • 1x //entries
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Zuzanna Zygowska RAVELLA
  • 1x //entries
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x //entries
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x //entries
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Marc Bettinger TRINITY D'I
  • 1x //entries
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Marc Bettinger LA VIN'O
  • 1x //entries
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Maria Badowska DURANO G
  • 1x //entries
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Natalia Stefanska ISGAAR
  • 1x //entries
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Natalia Stefanska EXIT REMO
  • 1x //entries
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Zofia Polczynska DUCIANO
  • 1x //entries
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Zofia Polczynska HARD CASH
  • 1x //entries
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Albert Ornat CARTOGRAN BLUE
  • 1x //entries
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Albert Ornat CHACCO BOY 7
  • 1x //entries
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Karol Chrzanowski NOUGATINO V G Z
  • 1x //entries
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Robert Wilczewski KAPITO
  • 1x //entries
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Roman Karpenko KAPITAN VAN'T HEIKE
  • 1x //entries
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Przemyslaw Wojcik HIMENA
  • 1x //entries
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x //entries
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Agnieszka Olszewska AKTIW
  • 1x //entries
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Ida Moberg COMPACT FLASH
  • 1x //entries
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Philip Koch NASHVILLE
  • 1x //entries
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:55
2018-08-20 11:45:55
Agata Szymoniak VAN HALEN 10
  • 1x //entries
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x //entries
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x //entries
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Julia Blaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x //entries
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Julia Blaszczak LIGHTNING 100
  • 1x //entries
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Julia Blaszczak BERG
  • 1x //entries
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Valentyna Kukova CHICAGO-RA
  • 1x //entries
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Valentyna Kukova VIDARA
  • 1x //entries
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS
  • 1x //entries
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Wilma Henricsson EARLY D
  • 1x //entries
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Kristine Egle CASQUETTA
  • 1x //entries
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Kristine Egle CINCINATTI Z
  • 1x //entries
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x //entries
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Karolina Godos CATOKI SON
  • 1x //entries
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Karolina Godos COSA CHE
  • 1x //entries
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Karolina Godos DR. JONES
  • 1x //entries
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Andrzej Oplatek CONTHINDER
  • 1x //entries
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Arina Gorbacheva ROCKY BALBOA
  • 1x //entries
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 11:11:54
2018-08-20 11:45:54
Stephanie Sperling LARRYBEST
  • 1x //entries
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Gintare Malinauskaite CLAIRE DE LUNE 21
  • 1x //entries
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Uwe Schmitz FAREWELL 26
  • 1x //entries
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:54
2018-08-20 11:45:54
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x //entries
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Pawel Piatkowski EXICON
  • 1x //entries
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Pawel Piatkowski DARK CHERRY
  • 1x //entries
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 1x //entries
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Marta Palucka LORD PHOENIX K
  • 1x //entries
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x //entries
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Vilde Karlsen NEMO
  • 1x //entries
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Paul Wiktor LONDON CUP
  • 1x //entries
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Sophie Gracida DIAMANT WP Z
  • 1x //entries
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Sindre Melbø Ratvik DREAM KANYU
  • 1x //entries
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Sindre Melbø Ratvik LEGALAND HARRY
  • 1x //entries
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x //entries
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Julia Burnos DONAT
  • 1x //entries
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Kerstin Meier ZALINA IV
  • 1x //entries
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x //entries
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Emily Moffitt ZAGAHORN
  • 1x //entries
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Emily Moffitt LUCKY BOY
  • 1x //entries
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Sara Vingralkova KAS - SINI DC
  • 1x //entries
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Andrius Petrovas REMEMBER ME
  • 1x //entries
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Andrius Petrovas HARVEY RG
  • 1x //entries
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Daria Samokhina COLMAR 8
  • 1x //entries
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Daria Samokhina EXELLENT 9
  • 1x //entries
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:45:53
2018-08-20 11:45:53
Daria Samokhina ROCKETMAN 2
  • 1x //entries
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andersen Rebekka Lie NOR
S
10044386
2. Andrzejewska Wiktoria POL
2002 (J.)
10172766
3. Badowska Maria POL
2000 (MJ.)
10146124
4. Beletskiy Vladimir RUS
S
10000471
5. Betkowski Marcin POL
S
10017404
6. Bettinger Marc GER
S
10031659
7. Biernacka Patrycja POL
S
10171697
8. Blaszczak Julia POL
2001 (J.)
10152522
9. Bujard Olivier SUI
S
10066935
10. Burnos Julia POL
2001 (J.)
10164683
11. Butkevych Dar'ya UKR
2000 (MJ.)
10114645
12. Chrzanowski Jan Dominik POL
S
10039035
13. Chrzanowski Karol POL
2003 (J.)
10173786
14. Egle Kristine LAT
S
10030432
15. Gaczkowska Justyna POL
2003 (J.)
10178157
16. Gaczkowska Justyna POL
2003 (J.)
10178157
17. Gniazdowska Maja POL
1999 (MJ.)
10151515
18. Godos Karolina POL
S
10103965
19. Godos Karolina POL
S
10103965
20. Gorbacheva Arina RUS
2003 (J.)
10168233
21. Gracida Sophie USA
S
10097786
22. Halon Katarzyna POL
2002 (J.)
10175777
23. Halon Klaudia POL
S
10179799
24. Henricsson Wilma SWE
S
10177315
25. Hensel Tina GER
1999 (MJ.)
10135237
26. Herz Svenja GER
S
10022271
27. Huber Wiktoria POL
2000 (MJ.)
10141175
28. Jankowska Joanna POL
S
10167951
29. Karlsen Henne NOR
1999 (MJ.)
10139662
30. Karlsen Vilde NOR
1999 (MJ.)
10113596
31. Karpenko Roman RUS
S
10011883
32. Kicinska Karolina POL
S
10179614
33. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10117343
34. Klos Karolina POL
2003 (J.)
10179807
35. Koch Philip GER
S
10076885
36. Koch Philip GER
S
10076885
37. Kukova Valentyna CZE
2004 (JM.)
10150447
38. Lesonen-Hakola Mirella FIN
S
10010939
39. Lesonen-Hakola Mirella FIN
S
10010939
40. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
41. Malinauskaite Gintare LTU
S
10029722
42. Mason Emily GBR
S
10074238
43. Meier Kerstin GER
S
10163734
44. Meier Lisa GER
1999 (MJ.)
10178288
45. Moberg Ida SWE
S
10177599
46. Moffitt Emily GBR
1998 (MJ.)
10103688
47. Nagel Carsten-Otto GER
S
10000540
48. Nicpon Adam POL
S
10033929
49. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
50. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
51. Oplatek Andrzej POL
S
10081898
52. Ornat Albert POL
S
10073992
53. Ostapczuk Martyna POL
2004 (JM.)
10157648
54. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
55. Palucka Marta POL
S
10156223
56. Pawelczak Paulina POL
2001 (J.)
10165541
57. Pawelczak Zofia POL
2005 (JM.)
10178922
58. Penele Laura LAT
S
10080108
59. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
60. Piatkowski Pawel POL
S
10054766
61. Piatkowski Pawel POL
S
10054766
62. Pill Rein EST
S
10002604
63. Polczynska Zofia POL
S
10034079
64. Przedpelski Stanislaw POL
S
10025825
65. Ratvik Sindre Melb? NOR
S
10096671
66. Ryder Kajsa SWE
S
10135835
67. Samokhina Daria RUS
2004 (JM.)
10140175
68. Schmitz Uwe GER
S
10054790
69. Skarzynski Szymon POL
S
10165394
70. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
71. Sperling Stephanie GER
S
10177512
72. Stefanska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
73. Szmytkowski Piotr POL
S
10119995
74. Szymoniak Agata POL
S
10040852
75. Tybulczuk Tamara POL
2004 (JM.)
10152240
76. Valadas Coelho Ricardo POR
S
10109032
77. Vinckier Izabela POL
S
10039743
78. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
79. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
80. Wiktor Paul GER
S
10092907
81. Wilczewski Robert POL
S
10021336
82. Wojcik Przemyslaw POL
S
10115111
83. Zygowska Zuzanna POL
S
10109388
84. Zygowski Mikolaj POL
2002 (J.)
10179771
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

512

ACOBATA T HOLST CZE 2004 Mare Grey F: QUITE CAPITOL
M: ACOBATE - T/ACOBAT II
O: Mazanek Jiri
B:
105AA44
2.

364

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
3.

141

AKTIW PZHK POL 2007 Gelding Bay F: LIDER (HOLST)
M: AUSTRIA (WLKP)/ASTER (WLKP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: KAROL GMYREK, DEBNICA (POL)
104XU38
4.

283

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
5.

215

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

160

AMAZING PLAYBOY NWB NOR 2008 Gelding Chestnut F: AURELIO I
M: CAPRILLIS FIRST LADY/UNKNOWN
O: Padpadak
B: Trine Strömme & Öjvind Enger
104GM76
7.

230

AMBER 115 HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: CARTANI 4
M: CELINE II/CALVADOS II
O: Hartmann, Anna
B: CHRISTIANSEN HANS-CHRIST., GOLDELUND (GER)
104PG21
8.

96

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
9.

336

ANDIGO AL Z ZANG 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Theo Alders
105PH53
10.

150

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
11.

358

ANEMONE VS SWE 2008 Mare Other F:
M: /
O: Jan Erik JENSEN
B:
105XJ83
12.

426

ANKA LAZAR HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten Ingwersen
105LV17
13.

548

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
14.

56

ARAFAT PZHK POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jolanta Szydlowska
B: SK Racot Sp. z o.o.
105RV21
15.

449

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
105QL19
16.

448

ARIANA PZHK 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Monika STERCZYNSKA
B: SK Janów Podlaski
105RK80
17.

515

ARMANI DSP GER 2007 Mare Bay F: ASKARI 173
M: LAVENIS/LANDADEL
O: Rose, Chantal
B: Bianca u. Hans-Werner Feilke
105EJ37
18.

530

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
19.

172

ASSANI PZHK POL 2006 Gelding Grey F:
M: /
O: Joanna ZDANKIEWICZ
B: Aleksander Loj
106ER80
20.

353

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
21.

284

AURO RA ESHB EST 2007 Mare Bay F: AROMATS
M: VUUGA/VUGAT
O: Rein PILL, Rebala Tallid OÜ
B:
106BK47
22.

518

B. RUBERTHA R 52 KWPN NED 2006 Gelding Black F:
M: /
O: Vladimir Zelenka
B:
105NW01
23.

442

BAILANDO PZHK POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
104OZ10
24.

267

BAKKARA MNM GER 2009 Mare Bay F: CASSINI I
M: S-KLEOPATRA/CLAUDIO'S SON
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ13
25.

385

BEBETO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: MERA/FEDOR
O: Piotr Pawlicki
B: A. VAN LAAK, BERKEL ENSCHOT (NED) / B. VAN LAAK, MOERGESTEL (NED)
103OZ42
26.

213

BEL AIR 2 ZANG GER 2008 Mare Chestnut F: BALOUGRAN
M: ALOUETTE/ACALWAHN BY ZYX
O: Schmitz, Manuela
B: Schmitz, Manuela
104FN52
27.

428

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
104YG72
28.

388

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
29.

375

BELLE-E KWPN NED 2006 Mare Bay F: VERMONT
M: STELLA/CALVADOS
O: S. Reijenga
B:
105GX52
30.

538

BELLISIMA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Garapuczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105QZ54
31.

555

BERETTA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ42
32.

93

BERG PZHK 2005 Male Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105VO02
33.

511

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
34.

204

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
35.

400

BLUEGREY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: KYRA XXII/LORD CALANDO
O: Marcin Burakowski
B: ROHDE WOLFGANG, SCHRUM (GER)
104NC85
36.

483

BOLIVIA UKR 2005 Mare Bay F: BONOPART
M: OFELIA/
O: TSAPIN OLEKSANDR
B:
103NU88
37.

320

BOOMERANG KWPN NED 2006 Male Bay F: ORLANDO
M: TOPSI/LUX Z
O: Ben Maher MBE & Emilie Martinsen
B: C. PLUIM, HARSKAMP (NED)
103UJ45
38.

438

BORA PZHK POL 2007 Mare Other F: LIBERATTO P
M: BOSSA/FLOREN
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
104QF57
39.

414

BORN FREE PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Joanna Babiak
B: Mieczyslaw Kazmierczak
105RF20
40.

444

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
41.

157

CACHE COEUR 2 HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CACHAS
M: KEIRA/COROFINO 2
O: Lisa MEIER
B: Franceschini, Nicola
106DZ18
42.

66

CADILLAC JACK OS GER 2013 Male Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Bockmann Pferde GmbH Gilbert Bockmann
106EP90
43.

287

CADIZ DWB DEN 2010 Gelding Chestnut F: CHELLYS Z
M: GODIVA/GODSEND DU REVERDY
O: RC HORSES APS
B:
105KG04
44.

446

CADOS L WESTF GER 2009 Gelding Bay F: CAYETANO L
M: CAT PENNY L/CORNET OBOLENSKY
O: Laier, Arthur
B: Laier, Arthur
105MO56
45.

114

CAFISSIMO 4 HOLST GER 2012 Male Grey F: COLMAN
M: NATALIE IX/CONCERTO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
106EN66
46.

454

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub JABLONSKI
B: Zuchthof Zelichow
105XG53
47.

387

CAIERO HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Dajana Pawlicka
B: Horst Schuster
105QK11
48.

519

CAIRO 34 DSP GER 2007 Mare Chestnut F: COULEUR ROUGE
M: KORNMAID/KOLIBRI
O: Bruhns, Robert & Harald
B: Reit-u.Ausbildungsstall Bruhns
104EA15
49.

167

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
104TD48
50.

173

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
104TD48
51.

312

CALISTA VII OS GER 2011 Mare Bay F: CONCORD Z
M: WIACONDERA/CONTENDRO I
O: Schoch Faye
B: Rudolf Meyer
105AH59
52.

38

CALLE BLOMQUIST 5 HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CASSICOR
M: JAKINA/ALCATRAZ
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN97
53.

441

CALLEDA CZE 2001 Mare Bay F: CANDILLO
M: ARISING SUN/ALCATRAZ
O: Josef Parenica
B:
CZE40231
54.

410

CALVADOS PZHK POL 2009 Gelding Bay F: WIZJONER
M: CORALIE V/MICKO PLATERE
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczek
105IF46
55.

379

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
56.

429

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Gelding Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Joanna Pomiankowska
B: Julia Christoffers
104QO61
57.

482

CAMPARY UKR 2009 Stallion Grey F: CA STAR VAN HET DENNEHOT
M: COLOR TOUCH/
O: Olena DANILOVA
B:
105GA63
58.

307

CANJER HST HOLST NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Kielb
B: Floris G. van Leuken
105RI36
59.

168

CANSIN OLDBG GER 2008 Mare Chestnut F:
M: /
O: Klaudia HALON
B: Saskia Wasserberg
106ER86
60.

386

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Piotr PAWLICKI
B: Peter Vollmers
105XI76
61.

409

CAPTAIN KWPN NED 2007 Gelding Bay F: UNANIEM
M: SYMPHONIE/MERMUS R
O: Zuzanna Gowin
B: H. DE ROOVER, STRIJBEEK (NED)
103NS07
62.

186

CAPTAIN JACK BWP BEL 2009 Stallion Grey F: DER SENAAT 111
M: AKAVA/FRANCO
O: Poden Farms
B: Stal Harrie Theeuwes NV
104QG02
63.

403

CAPUA OS GER 2005 Gelding Grey F: CARINUE
M: DOXANNA/QUICK STAR
O: Pferde a.s.
B: Gestuet Lewitz
103FS08
64.

44

CARA MIA 120 HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Devallonné Maryvonne&Blum Marion
B: Hartmut Schulte-Wiese
105MN88
65.

8

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
66.

419

CARDHU OS GER 2010 Mare Black F: DIARADO (HOLST)
M: CASTINA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Artur BIEGALSKI
B: Gestuet Lewitz
104TK58
67.

306

CARIGO OS GER 2011 Gelding Bay F: CONOGLIO
M: QUEVIDA/QUATTRO 7
O: Thomas HACKEBUSCH
B: Thomas Hackebusch
106BN59
68.

313

CARLOTTA Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: CASALL
M: QUINTERO/QUINTERO
O: Kari Heistad and Rose Skei
B: E.A.C.
104YE36
69.

395

CARLSON 117 HOLST GER 2009 Male Grey F: CACHAS
M: VOGAVE/QUADRIGO 4
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD42
70.

407

CARLSON 93 HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: SIDNEY/STOLZENBERG
O: CARLSON 93 SYNDICATE LLC
B: STAMPEHL, DR. CHRISTIAN (GER)
104PS27
71.

508

CAROLUS-MAGNUS MECKL 2003 Gelding Chestnut F: CONTINUE
M: LADY J/LORD KEMM
O: Lone Rehoff PEDERSEN
B: Reitanlagen Gmbh Fleesensee
GER44348
72.

90

CARPEDIEM POL 2002 Male Bay F: CORIANO
M: DIVOLA/ZAMA
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Franz Erdner
102QQ82
73.

73

CARRICA HOLST GER 2010 Mare Bay F: CARRICO
M: TENNESSE II/CON AIR 7
O: Maria PODLECH
B: Norbert Scheel
106ER19
74.

551

CARTANO K HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CACHAS
M: W-CASSINA-K/CASSIANO
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105FV33
75.

330

CARTHANI HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: KOVODEMONT CZECH a.s.
B:
106EH09
76.

352

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
77.

134

CARTOGRAN BLUE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
106BY76
78.

231

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
79.

521

CASANOVA Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: COLTAIRE Z
M: CARETINA/CARETINO
O: Anne Britt MURI, Hallvard MURI
B: JOAO PEDRO BARRADAS
104RA08
80.

475

CASCAR CZE 2002 Stallion Grey F: CASSINI I
M: DIME/CARETINO
O: Josef Kincl jun.
B:
CZE40270
81.

32

CASH DU PLESSIS SF FRA 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Poden Farms
B: M. Andre Chenu
105SF11
82.

354

CASHMAN GER 2001 Male Bay F: CASHMAN
M: HAUPTSTUTBUCH GERTI/GOETZ
O: OLGA SMOLSKAJA/ ZIGMANTAS SARKA
B: SCHMIDT HORST
103LF33
83.

399

CASILA DWB DEN 2008 Male Bay F: VOLSTRUPS CASILLAS
M: MEGARA/CONCORDE
O: HANNE MORTENSEN
B: HANNE MORTENSEN, LOGSTOR (DEN)
104VC14
84.

547

CASINO ROYAL Z ZANG GER 2010 Gelding Chestnut F: CLINTISSIMO Z
M: GRACE/GOLDSTERN
O: Beat Mändli GmbH
B: Aarnink Johanna
105GS73
85.

420

CASPAR 238 OS GER 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Bartlomiej ORDANIK
B: Danny Arnold
106CQ07
86.

91

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B: Gestuet Lewitz
103DX62
87.

268

CASPIAN MNM FRA 2008 Mare Other F: CALIDO I
M: GERLIS I/AHORN Z
O: TEYMUR NADIROGLU
B:
103VZ16
88.

98

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
89.

19

CASSINIS GOLDEN BOY KWPN NED 2012 Male Bay F: CASSINI GOLD
M: WESLEY O'BRIEN/OVIDIUS
O: Sophie GRACIDA
B:
105OX59
90.

264

CASTELLO 213 HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: CONTAGIO
M: GULIETTA/GRANNUS
O: Stall Moorhof
B: MUELLER.RULFS, LUEDER (GER)
104WO45
91.

329

CATAR HOLST GER 2012 Gelding Other F:
M: /
O: WOOD TRANSPORT ENERGO a.s.
B:
106CH54
92.

12

CATARINA 216 OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Patrycja DZIEWOLSKA
B: Gestuet Lewitz
105VT10
93.

402

CATERO INVEST OLDBG GER 2008 Male Bay F:
M: /
O: Ulrych RUDOLF
B:
106AL79
94.

198

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
95.

101

CATOKI SON HANN GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Boguslaw CZARKOWSKI
B: Klaus Below
106CQ59
96.

257

CATOKIA HOLST GER 2004 Mare Bay F: CATOKI
M: MA PILOTTA/LENNON
O: Morgenroth, Lea
B: MUNK HARALD, EILSDORF (GER)
104CQ56
97.

473

CAXAIS DO SUL OLDBG GER 2011 Stallion Grey F: CARTOGRAN
M: CONTILONE/BALOUBET DU ROUET
O: RC SPORT HORSES bvba
B: Gestuet Lewitz
105QG04
98.

251

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
99.

261

CEES 5 HOLST GER 2006 Male Grey F: CESANO II
M: PIA ESTELLE/CORRADO I
O: Witt Pferdezucht GbR
B: WITT PFERDEZUCHT GBR, WELLINGHUSEN (GER)
103VR56
100.

303

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
101.

60

CELINA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: CENTADEL
M: AGRONDA/BALOU DU ROUET
O: Jane FORBES CLARK
B: GESTUET LEWITZ
105PW23
102.

542

CENTADA OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof DYREK
B: Gestuet Lewitz
106EU47
103.

524

CENTELLO 2 OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: CENTADEL
M: ELLA/QUATTRO 7
O: Heike FISCHER
B: Heike Fischer
105ZX75
104.

507

CENTISIMO OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: CENTADEL
M: CALVATTA/STAKKATO
O: Zach Lukas
B: Gestüt Lewitz, DEU
103ZX27
105.

509

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
106.

384

CERENSKY HOLST 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Michalina SZMYTKA
B: Buchwaldt Achaz Von in de Bargen
105XL85
107.

237

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
108.

493

CHACCO - TO OLDBG GER 2010 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: QUICK TARA/CENTO
O: Kovarova Martina
B: Gestuet Lewitz
105EX88
109.

368

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
110.

290

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
111.

135

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Male Bay F: CHACCO-BLUE
M: KAREDIAMA/ANDIAMO Z
O: Pawel PIATKOWSKI
B: Gestuet Lewitz
105GS32
112.

506

CHACCO GOLD OS GER 2007 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: LANDANA 17/LANDGOLD 3
O: Xaverov a.s.
B: Gestüt Lewitz
104HM21
113.

549

CHACCO ONE OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: WARONDA (OLD)/CENTAUER Z (HOLST)
O: Monika Maslowska-Szudrowicz
B: Gestuet Lewitz
105CG97
114.

205

CHACCO'S GIRL 4 OS GER 2008 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: SANTA FEE/SAN JUAN
O: Stadler, Wilhelm
B: Andre Plath
104VX66
115.

533

CHALAN HANN GER 2004 Gelding Bay F: JOLIOT
M: CONFETTI/CONTINUE
O: Anne-Karin Evensen
B: Heinz-Otto Müller
103LV12
116.

206

CHALEEN 3 MECKL GER 2008 Mare Other F: CELLESTIAL
M: LÜTT PÜPPI/LA MATIN
O: Schmidt, Helga
B: Guse, Lothar
104OF33
117.

55

CHAMPAGNE DE TALMA FRA 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
B: V. Michel Guiot
105QV20
118.

209

CHAP II OS GER 2010 Stallion Grey F: CELLESTIAL
M: CORA/CONTENDER
O: Schmidt/ Schmidt GbR
B: Schmidt Gbr
104WX33
119.

516

CHAREWA OS GER 2006 Mare Bay F: CHAMPION F.P.
M: DARK CARE/CAREFUL
O: Rose, Chantal
B: Gestüt Lewitz
104JN81
120.

316

CHARLENE HOLST GER 2008 Mare Grey F: CLARIMO
M: RAJA II/LANCER II
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: WESTPHALEN-FEHRS WENCKE, VAALE (GER)
104HN44
121.

355

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
122.

37

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
123.

391

CHECKERS W Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Hieronim LANGOWSKI
B: A. Waldman
106EG59
124.

174

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
125.

180

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
126.

120

CHEPETTANO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Christiane Tropschug
105QT15
127.

245

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
128.

440

CHIANTOS PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Diter Staniek
106EB65
129.

116

CHICABELL PJ HANN GER 2007 Mare Bay F: CASSINI II
M: LAURENZIA/LOREDO
O: Tina HENSEL
B: Pferdezucht Jacobs GbR
104ZY66
130.

94

CHICAGO-RA HANN GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Viesnerova Lada
B:
105ON12
131.

63

CHINA OLDBG GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Carla BIANCHI MICHIEL
B: Sapril Eko.s.r.o.
106BG96
132.

296

CHINOOK W KWPN NED 2007 Stallion Black F: DOUGLAS
M: ROMY W/VOLTAIRE
O: Cruchet Mathilde
B:
105BZ65
133.

528

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
134.

469

CHONZ'O ROSE HANN 2008 Male Grey F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Heinrich Keller
105YE77
135.

344

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
136.

295

CICERO KWPN NED 2007 Gelding Other F: TYGO
M: RUBY-ELSE/HEMMINGWAY
O: Cruchet Mathilde
B: H.J. KLOOSTERBOER, HEETEN (NED)
104BJ84
137.

207

CILLI LOU MECKL GER 2008 Mare Grey F: CERO
M: /
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: Hillenhagen, Angela
105MF10
138.

99

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
139.

208

CINDERELLA DSP GER 2010 Mare Chestnut F: CELLESTIAL
M: QUINI B/QUEBEC 19
O: Schmidt, Heinz
B: Beldner, Mirco
105LP07
140.

211

CINNAMON 14 HOLST GER 2003 Male Other F: CON AIR 7
M: IVORY II/CARTHAGO
O: Schmitz, Manuela
B: MIETZ ANDREA, SUKOW (GER)
102TE01
141.

110

CIRA W DSP GER 2005 Mare Bay F:
M: /
O: Sylwia PAWELCZAK
B: Herbert Weissing
106EK95
142.

242

CIRUS DU RUISSEAU Z ZANG BEL 2010 Male Bay F: CHELLANO Z
M: CADENCE DU RUISSEAU Z/CARTHAGO Z
O: Poden Farms
B: A. Vandepapeliere-Deflinne
105MA19
143.

314

CITTY CAT PJ HANN GER 2013 Mare Bay F: CADOR 5
M: CAT CANADIAN PJ/CLINTON I
O: Caroline EGGERT
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
106EK71
144.

107

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
145.

514

CLARENCE S HOLST GER 2006 Gelding Chestnut F: CANTO 16
M: STARLIGHT I/LEVISTO
O: Bedynski, Dariusz
B: Strehle, Carsten
105PI92
146.

169

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
147.

175

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
148.

119

CLEAR CARETINA HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: EGBERT HOLLM,NIEMCY
105QT17
149.

408

CLEONIA OLDBG GER 2011 Mare Other F: CONTHARGOS
M: SEVANA/SILVIO I
O: Karin UHLIG
B: Monika Helmis
105KG84
150.

173

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
151.

179

CLIFF 67 ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: CAPITOLA Z/CALVARO Z
O: PODEN FARM
B: M. van der Bruggen
104FF92
152.

175

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
153.

181

CLINT HOLST GER 2007 Male Bay F: CASSINI II
M: NIBELLE/
O: Karoline JOHANSSON
B: Janne Bugtrup
106DO39
154.

478

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
105JP69
155.

148

CLINTISSIMO Z ZANG BEL 2005 Stallion Grey F: CLINTON I
M: IDYLLE/CARTHAGO Z
O: Veikko Lesonen
B: stoeterij zangersheide
103AW13
156.

156

CLIVIA HOLST POL 2010 Mare Grey F: CLINTON I
M: RAVENNA II/LANGENHAGEN
O: Jan Vinckier
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104WX77
157.

50

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
106EG67
158.

536

CODIAC HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: SILVANA I/LANDJUNGE
O: Maj-Britt WISHOLM, Ronny WISHOLM
B: Koehne, Helmut
103SM08
159.

86

COLMAR 8 OLDBG GER 2010 Gelding Grey F: CAMPUS 25
M: FINESSE/CLAPTON 6
O: Roman SAMOKHIN
B: Grashorn, Gerald
105MD64
160.

199

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
161.

275

COMIC OS LUX 2004 Gelding Chestnut F: CONCETTO
M: CESSY/CALYPSO I
O: Stall Hafskjold
B: Alexander Borst
103EZ70
162.

216

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
163.

502

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
GER43536
164.

142

COMPACT FLASH SWB SWE 2008 Male Bay F: CAMARO M
M: E-MAIL/
O: Ida MOBERG
B: Victoria Borrud
106DR44
165.

413

COMPASS WESTF POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Szymon John
B: Montis Sp. z o.o.
105RF24
166.

158

CON SANG F.H. KWPN NED 2007 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL SF
M: /
O: Ganna RYBALKA
B:
105WL18
167.

342

CONCABA OS GER 2011 Male Other F:
M: /
O: Brozova Katerina
B:
105PF27
168.

172

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
169.

178

CONCONA OLDBG GER 2010 Mare Chestnut F: CONTHARGOS
M: /
O: PODEN FARMS
B:
105KM93
170.

152

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
171.

556

CONLOUD PS OS GER 2011 Stallion Other F: CONTHARGOS
M: CATHIRANA BLUE/CHACCO-BLUE
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
105YZ26
172.

221

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
173.

480

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
106BX31
174.

459

CONPEIA WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o.o.
105QP39
175.

365

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
176.

416

CONSUELLA M SVK 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Iwona SKRZYPIEC
B: Jazdecky Klub Mackovjak
106BS98
177.

288

CONTATOUR JP ESHB EST 2010 Male Bay F: CLINTON
M: O. LADY EDMINION DEGLI ASSERI/CONCORDE
O: Antje u. Patricio Muente GbR & RC Horses APS
B:
105BJ30
178.

224

CONTENANCE 15 WESTF GER 2006 Mare Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: AMITIE/DARCO
O: SIBONEY RANCH
B: PATRICK MÜLLER, PFORZHEIM (GER)
103LE59
179.

430

CONTENDRA S HANN GER 2009 Mare Grey F: CONTENDRO I
M: CELEBRATION/CALIDO I
O: EQUISERVIS, spol.s.r.o.
B: SCHROER, DR. CHRISTIAN, SIEDENBURG (GER)
104TG49
180.

308

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
181.

57

CONTHARGOS OS GBR 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Nicola Owen
105QV65
182.

104

CONTHINDER OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN13
183.

327

CONTOKI STAR HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Krohn Hans Otto
105YX89
184.

217

COOKIE B OLDBG GER 2005 Mare Chestnut F: BÖCKMANN’S CORDALME Z
M: LANDLADY/ZEUS
O: Brian Walker
B: Böckmann, Aloys
104XT97
185.

39

COOL CAT 13 HOLST GER 2011 Mare Bay F: CONNOR 48
M: LORDICA 3/LITTLE LORD 35
O: Lüneburg, Rasmus
B: ZG Lüneburg, Jan & Karin
105NN92
186.

28

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON 21
O: Orschel, Cassandra
B: Gestüt Lewitz
105SL37
187.

36

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
188.

214

CORENTO HOLST GER 2009 Male Grey F: COLBERT GTI
M: GWENDOLINA B/LORD
O: Schmitz, Manuela
B: WOECKENER AXEL, OER-ERKENSCHWICK (GER)
104VX18
189.

77

CORJANA P PZHK 2008 Male Grey F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Witold Polowczyk
105XI68
190.

554

CORLEONE HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ13
191.

3

CORNADINA MECKL GER 2012 Mare Bay F: CORNADO II
M: CAITLIN/CHAMPION DE CORD
O: Britta PAPENDORF
B: Papendorf, Diethard
106EP62
192.

460

CORNET'S BOY KWPN NED 2007 Gelding Other F: CORNET OBOLENSKY
M: JESPRIT/BURGGRAAF
O: SRPEK, s.r.o.
B: Visschedijk, J.
105CI05
193.

65

CORNET'S SUNSHINE WESTF GER 2013 Gelding Grey F:
M: /
O: Monika CHRZANOWSKA
B: Fabian Scholz
106BH12
194.

404

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
195.

218

CORNETTO VH OS GER 2010 Gelding Bay F: CORNET'S STERN
M: LOVELY PEZI/LORD PEZI
O: Brian WALKER
B: Grom, Richard
105UW57
196.

300

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
197.

121

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
198.

51

CORSIMO SWE 2012 Male Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B: Pasik Monika
106EG66
199.

102

COSA CHE POL 2006 Mare Bay F: CARETELLO B
M: GARIBA/GARIBALDI
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
105GZ33
200.

69

COSIMA DSP GER 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Ryszard GACZKOWSKI
B: RUDIGER WASSIBAUER,AUSTRIA
106DX52
201.

278

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
202.

324

COUNTDOWN HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Hell Dirk, Niemcy
105QT22
203.

360

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Przemyslaw ROZENEK
B: Hans Peter Jensen
106DB43
204.

49

CRISTAL HANN GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrzej FELSKI
B: Elisabeth Kapp
106EG65
205.

159

CRYSTAL SKY WESTF GER 2011 Male Grey F:
M: /
O: Ganna Rybalka
B: Franz Tomdiek
105QZ88
206.

359

CUPIDO Z ZANG BEL 2009 Gelding Other F: CICERO Z
M: IRRESISTEBLE/JASPER
O: Sophia Edbäck and Gisle Rugland
B: Timmermans J
105DS57
207.

343

CZART PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX29
208.

48

DAAB STEP POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B:
106EG62
209.

196

DACARA E HOLST GER 2011 Mare Chestnut F: CANCARA
M: VIRGINIA E/CARETINO
O: Orschel, Cassandra
B: Gerd Eggers
105FI19
210.

274

DADORIJKE KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CALVARO Z
M: PINOSTARDORIJKE/QUICK STAR
O: T. Utsunomiya
B: H.W.A.M. TIEMESSEN, STERKSEL (NED)
104QV09
211.

29

DAITANA ROOS VD PLUIMERT Z ZANG BEL 2013 Mare Chestnut F: DUBLIN VAN OVERIS Z
M: VAITANA ROOS/GOODTIMES
O: Sarah Omari
B: Stevens Johnny
106CN77
212.

380

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan WAGA
B: Elevage
105XP71
213.

309

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Thierry Hendrikx
105XQ15
214.

234

DARING QUEEN HOLST POL 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Roma Kosicka
B: Ryszard Kosicki
105QO58
215.

68

DARK CHERRY PZHK POL 2009 Stallion Bay F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z/DUTCH CAPITOL
O: Pawel Piatkowski
B: G. R. Dabki Roman Barlik
105GS23
216.

389

DARK PEARL RHEIN GER 2004 Mare Bay F: DUTCH CAPITOL
M: RIVERDANCE/RUPIE STAR XX
O: Paula MYSZKA
B: HÜPEN, JOSEF, STRAELEN (GER)
102YT21
217.

294

DEAUVILLE KWPN NED 2008 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: HARLA/ANIMO
O: Cruchet Mathilde
B: STOETERIJ VOSBERGEN, HEERDE (NED)
104HC23
218.

432

DEAUVILLE LG HOLST GER 2011 Stallion Bay F: CASTELAN 3
M: N-CABRIOLET K/CORRADO I
O: Gendelev, Lev
B: Gendelev, Lev
105FW52
219.

439

DELEKTA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F:
M: /
O: Acces Consulting Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jablonska
106EQ88
220.

471

DENISE KWPN NED 2008 Mare Bay F: SARANTOS
M: SERISE/GENTLEMAN
O: Jan Erik Jensen and Rygge Varebilinnredning AS
B:
105GR04
221.

255

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
222.

47

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sebastian GARDAS
B: A.J. Bosman
106EL87
223.

222

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
224.

301

DIABLO VII KWPN NED 2008 Gelding Grey F: DOUGLAS
M: LUNDY/CAVALIER
O: Ben Maher & Vivien Thompson
B: J. BERVOETS, ZONNEMAIRE (NED)
104FH40
225.

74

DIAMANT WP Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: N-CARVELITA/CARETINO
O: WESTWIND EQUESTRIAN
B: PUTSEYS WIM
105FW72
226.

525

DIAMANTE DWB DEN 2009 Mare Bay F: DIAMANT DE REVEL
M: /
O: HANNE MORTENSEN
B:
105KE58
227.

151

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Erja Aholainen
106BT24
228.

346

DIARADO BOY II OLDBG POL 2013 Gelding Black F:
M: /
O: Marcin WOLSKI
B: Janusz Majkowski
106EB74
229.

80

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
230.

374

DIGISPORT COLOMBIANA OS POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Adam Lyczakowski
B: Jaroslaw Sekula
105MX54
231.

254

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
232.

197

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
233.

468

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
234.

1

DON CLAVIUS PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka OLSZEWSKA, Mieczyslaw OLSZEWSKI
B: Lukasz Wylega
106BG79
235.

184

DON VITO KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: QUAPRICE Z
M: NELLANDRA/JUS DE POMME
O: Poden Farms
B: E. VAN ITTERSUM, GIETHOORN (NED)
104KG50
236.

78

DONAT PZHK POL 2007 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia BURNOS
B: Leszek Pilarski
106DV45
237.

470

DOOLEYS B DSP GER 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Peggy BEYER
B: Peggy Beyer
106EP50
238.

332

DOROTHY DH Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Oldstaj s.r.o.
B:
105WC40
239.

103

DR. JONES KWPN NED 2008 Gelding Grey F: VINGINO
M: ZOLAVSCA FORTUNA/CASCO
O: Dominika Stefanska
B: P.& A.M. RINKES-TJEENK WILLINK, PESSE (NED)
104PU77
240.

75

DREAM KANYU ISH IRL 2011 Gelding Other F: KANNAN
M: THE DREAMSEEKER/RAMIRO B
O: SR Avl og Sport AS
B:
106EM58
241.

40

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
242.

132

DUCIANO OLDBG GER 2011 Male Black F:
M: /
O: Zofia Polczynska
B:
105SY89
243.

474

DUETTE B KWPN NED 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Aliaksandr SARACHAU
B: M J. Nieberg
106EK28
244.

282

DUNDAS V.D.M. KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CARDENTO
M: JERSINA/NIMMERDOR
O: Laura Penele, Mairis Penelis
B: T HEECHHIEM, BURGUM (NED)
104LN27
245.

129

DURANO G KWPN NED 2008 Stallion Grey F: CANTURANO
M: ZIENNA G/INDORADO
O: BUENA Piotr Badowski
B: STOETERIJ GAESBEEK, SOEST (NED)
103XW95
246.

246

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
247.

155

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer & Jan Vinckier
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
248.

97

EARLY D KWPN NED 2009 Gelding Bay F: HARLEY VDL
M: E.DEVISE/RAMINO
O: Wilma HENRICSSON
B: L.Dijk & G.Dijk-Veenstra
106DO52
249.

194

EAZY BOY KWPN NED 2009 Stallion Grey F: ZÜRICH
M: VERONIEK/FALDO
O: Luczyk Petr
B: D. VELDHOEN-PLAS, VINKENBUURT (NED)
104HY95
250.

479

EBEL BWP BEL 2004 Mare Other F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: O DE POMME/JUS DE POMME
O: Suchova, Sabina
B: Savat, Luc
105IZ86
251.

170

ECHO MK PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marek KUCHARSKI
B: Marek Kucharski
106CF01
252.

195

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
O: Dyzewska Ewa
B: A. DE GORTER, ZUIDWOLDE DR (NED)
104HZ05
253.

505

EFRON PZHK POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
254.

100

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
105ZE00
255.

219

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
256.

431

EL NINO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: MANTANA/GLENNRIDGE
O: Dhr. J. Woudstra
B: H. STEGEMAN, DAARLE (NED)
104GY84
257.

392

EL ROCCO KWPN NED 2009 Male Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: OLVERA SK/IRCOLANDO
O: Sportpferde Felix Schneider GmbH
B: Soethout-Koopman, C.EN.H
104RU49
258.

183

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
259.

345

ELLA JUNE Z ZANG BEL 2013 Mare Bay F: ELVIS TER PUTTE
M: /
O: Vladislava FENCLOVA
B:
106EN96
260.

531

ELMEGAARDENS ARTOS DWB DEN 2005 Gelding Bay F: B?GEGAARDENS APOLLO
M: ELMEGAARDENS WITA/RESIDENT
O: Marina Marki Drivenes
B: MARIA OG CLAUS SCHNOOR, BOLDERSLEV (DEN)
103VC45
261.

450

ELMO EZ KWPN NED 2009 Gelding Bay F: TOULON
M: AMY/TAMPA
O: Witold STEMPKOWSKI
B: J.A. Eggink
105HR01
262.

269

ELTON KWPN NED 2009 Male Bay F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: A J. Lubbers
106EK88
263.

463

ELUSIVE TOUCH HOLST GER 2007 Gelding Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: TAPACHULA/NEWTON
O: Uhlig, Karin
B: ZG TISCHER, LAUDA (GER)
104QO02
264.

406

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
265.

176

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
266.

182

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
267.

348

ENJOY 117 HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klaus ROHWEDER
B: Klaus Rohweder
106EM29
268.

203

ENZO VAN DE HERKKANT BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: DARCO
M: NATIFKA VAN DE HERKKANT/FURIOSO
O: cimolai carla
B: PAULISSEN JOHAN EN RONNY , SINT-TRUIDEN (BEL)
103VO86
269.

240

ERACANTOS KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CANTOS
M: WESTLI/KROONGRAAF
O: Ben MAHER
B:
105UO78
270.

457

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
106CI57
271.

535

ERRANDO BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: ARGENTINUS
M: PRESTORIKA 'T SCHAAPHOF/LYS DE DARMEN
O: SOEREN RASMUSSEN
B: CALLENS GEERT, DENTERGEM (BEL)
102YK94
272.

170

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
273.

176

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
274.

491

ESCALONA HANN GER 2001 Mare Bay F: ESCUDO I
M: CHERRYBOMB HANN/CALYPSO II
O: Dariusz Michalak
B: Gabriele Schliffke
POL40408
275.

46

ESSEX PZHK POL 2012 Male Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
105NA03
276.

451

EVITA KWPN NED 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Agnieszka ANTCZAK
B: T. Derksen
106EM52
277.

87

EXELLENT 9 HANN GER 2006 Gelding Other F: EL BONITO
M: LAGOSTELLA/LANDS RIVER
O: SAMOKHIN, Roman
B: Tietjen, Fritz Dieter
103KY73
278.

67

EXICON KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel PIATKOWSKI
B: W.H.Wolswinkel
105ZI33
279.

131

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
280.

453

FABERGE H & S KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
105CX44
281.

504

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
282.

210

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
283.

154

FAMA PZHK 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Boleslaw Danilewicz
105PI02
284.

553

FANCY KWPN NED 2010 Male Bay F:
M: /
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B:
106EE85
285.

108

FAREWELL 26 HANN GER 2002 Gelding Other F: FOR KEEPS
M: GOLDIKA/GODEHARD
O: Schmitz, Manuela
B: Gestüt Wäldershausen
102QW77
286.

291

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO OLD
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
287.

499

FAYOT KWPN NED 2010 Gelding Bay F: LUPICOR
M: LIBRE/EDISON
O: HANS CHRISTIAN JACOBSEN
B: G.H. LIMBURG, GIETHOORN (NED)
104UB44
288.

319

FECYBELLE KWPN NED 2010 Mare Bay F: CARAMBOLE
M: BECYBELLE/SJAPOO
O: Maria GRETZER
B: J.W Greve
106CT79
289.

112

FELINE WM HANN 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Piotr SZMYTKOWSKI
B: Bernd Werner-Mohr
105YW88
290.

227

FERNANDO KWPN NED 2010 Gelding Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: BONIKI/TENERIFE VDL
O: Christophe BARBEAU
B: Harke, J.
105HQ41
291.

537

FILANDI DWB DEN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: ASTRID, RONNY OG MAJ-BRITT WISHOLM
B:
105PY35
292.

201

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
293.

286

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: E.b.a VAN GORP, Waldman Horses
B: E en I van Gorp
105LJ86
294.

43

FIRST PLEASURE 5 HANN GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Claudia SCHRECKER
B: Claudia Schrecker
106EN19
295.

339

FLANDRIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
296.

164

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: RATINA/KROONGRAAF
O: HP Stables/Stall Hafskjold
B: TH.H.W. TEN BRINKE, VARSSEVELD (NED) / G.W. GESINK, VARSSEVELD (NED)
104RD67
297.

437

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
298.

6

FLORINA BELLE HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses SA
B: Detlef Hennings
106ER20
299.

111

FOCUS PZHK POL 2006 Gelding Bay F: CANTANIS (HOLST)
M: FUZJA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Tadeusz Piksa
B: KAZIMIERZ PYTEL, BARLINEK (POL)
104XZ63
300.

54

FOCUS OS 2012 Male Black F:
M: /
O: Angelika OJCZENASZ
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
105YL09
301.

433

FOUR SEASONS PKZ HOLST GER 2006 Stallion Grey F: FOR PLEASURE
M: SILVANA II/LANCER II
O: Gendelev, Lev
B: Ramm, Christoph
103LA06
302.

25

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
303.

20

GAKHIR NED 2011 Male Chestnut F: SPARTACUS
M: ZAKHIRA/INDORADO
O: Ben MAHER
B:
106DX80
304.

350

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Michal KUBIAK
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
305.

424

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek WARGALLA
B: Eddy Campo
105XV82
306.

149

GAVARNI NRPS NED 2011 Mare Chestnut F: MYLORD CARTHAGO
M: COVERGIRL/
O: Mag. Wolfgang Himsl
B: Bakke
105HF82
307.

15

GIBANTA KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: BVH Sp. z o.o.
B: E. Kuijer
105KT50
308.

21

GIGA DANCE KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: SPARTACUS
M: TUESDAY/CAVALIER
O: Vivien Thompson & Ben Maher
B:
105RO83
309.

171

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
310.

177

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B:
104HS32
311.

35

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
312.

520

GINI VAN HET BROEKDAL BWP BEL 2006 Mare Bay F: WINNINGMOOD
M: VIENNA VH BROEKDAL/SHEYENNE DE BAUGY
O: Muri Family
B: BRUYLAND RIK EN DAVID, GALMAARDEN (BEL)
104KH17
313.

252

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
314.

311

GIRROCO KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: BALINA/KOJAK
O: Matthias Kogelnig
B: De Radstake B.V.
105PJ99
315.

541

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Mare Grey F: NABAB DE REVE
M: VIEFKE/NONSTOP
O: Martina Romagnoli
B: DE WINNE KRISTOF & MICHAEL, OUDEGEM (BEL)
104DH08
316.

434

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: TH. Griffioen
105PV66
317.

347

GOLDEN II PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Kazimierz MORDAKA
B: Kazimierz Mordaka
106EB71
318.

452

GOLDWIN KWPN NED 2011 Mare Grey F: CANTURANO
M: SANCALVADO/CAVALIER (MISTER)
O: Laurens Grootelaar
B: Damhuis
105NU08
319.

2

GRANDIOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Herbert WASSIBAUER
B: Rudiger Wassibauer
106DC88
320.

239

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
321.

412

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Zloty Rubin Sp. z o.o.
B: J. Vrenken
105PS28
322.

61

H.ELDORADO B. KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: SPRING HANDELSSTAL GEERINK BV
B:
105NP55
323.

405

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
324.

472

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
O: Beata Szlachta
B: M&T Siergiej
104QV13
325.

162

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
326.

133

HARD CASH KWPN 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Zofia POLCZYNSKA
B: W. Pool
105XD49
327.

85

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
328.

340

HAWR PZHK 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: Jan Zybala
105XI52
329.

436

HELGA KWPN NED 2012 Mare Other F:
M: /
O: Marina Marki DRIVENES
B:
105ZS51
330.

166

HEROINE VAN PERSCHROEVEN BWP BEL 2007 Gelding Bay F: ACTION-BREAKER
M: FAYOUM CHARTRAINE/LIVAROT
O: Karlsen Family
B: BAECKE JOHAN EN LATTREZ ASSY, LOKEREN (BEL)
104DO99
331.

337

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN 2012 Male Grey F:
M: /
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
105PH47
332.

139

HIMENA PZHK POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Soymax Sp. z o.o.
B: Jozef Parzonka
105XP80
333.

390

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
334.

41

HOLLIDAY KWPN NED 2012 Male Bay F: CHELLO III VDL
M: ZELENE/ELMSHORN 887
O: Miss Emily Elliott
B:
105MK97
335.

382

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
336.

443

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
337.

17

ICOON JN KWPN 2013 Male Chestnut F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: J. Nieboer
105XI53
338.

487

IDEE VAN DE ACHTERHOEK BWP BEL 2008 Mare Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: ZIDANE C/QUERLYBET HERO
O: SRPEK, s.r.o.
B: DIRK DE PAUW, WACHTEBEKE (BEL)
104WL58
339.

30

INGRID KWPN NED 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Hana POLEDNIKOVA
B:
105ZW04
340.

34

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
341.

13

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: E.H. Schroembges
106CF28
342.

191

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
343.

130

ISGAAR GER 2005 Mare Other F: TILO
M: IMMACULADA/CAPITOL I
O: Dominika Stefanska
B: Kudlinski, Klaus
103MX80
344.

52

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
345.

545

ISTI HSH HUN 2003 Gelding Grey F: 4055 ISTAFAN
M: 2120 LORD MAJOR SISSI/2504 LORD MAJOR
O: Toll 96 Kft, Tóth László
B: Takács Péter
102SL23
346.

189

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
347.

423

ITON PZHK POL 2009 Gelding Bay F: TAUNUS (SP)
M: IKEA (SP)/TURBUD QUIRINUS (BWP)
O: Jan Zybala
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104LN51
348.

64

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
349.

550

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 BWP BEL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Natalia PALMOWSKA
B: Mertens Christian
106EY98
350.

169

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P. BWP BEL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Danuta HALON
B: Hofmans Francois
106DF38
351.

363

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
352.

517

JERSY FLOWER BWP BEL 2009 Mare Other F: QUORUM DE LAUBRY
M: GRACE VAN´T GROENHOF/TAKASHI VAN BERKENBROECK
O: Bruneel Kris
B: BRUNEEL KRIS, BRUGGE (BEL)
104SG68
353.

464

JLB TIZZY CZEWB CZE 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: VAPOLHORSES z.s.
B:
106DZ54
354.

367

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
355.

187

KALINKA DE KALVARIE BWP BEL 2010 Mare Grey F: MR BLUE
M: JUMINKA/ACORD I
O: Stal Jan Verellen BV
B: Stal de Kalvarie
105MN72
356.

488

KAMBRINUS VH REIGERSHOF PKZ BWP BEL 2010 Gelding Bay F: CONTACT VH HEFFINEK
M: FARNIENTE/
O: Larysa Kupriyanova
B:
105FK22
357.

138

KAPITAN VAN'T HEIKE BEL 2010 Stallion Black F: COULEUR RUBIN
M: VENI VIDI VICI VAN DE ZELM/NABAB DE REVE
O: KUZNETSOV, Aleksandr
B:
105QQ14
358.

137

KAPITO PZHK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Janusz BLASZCZAK
B: RYSZARD MORDZELEWSKI
106BE67
359.

83

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
360.

14

KENDIJA LHBAT LAT 2013 Mare Other F:
M: /
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
361.

510

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
362.

256

KOUCHETTE TER GOES Z ZANG BEL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o.
B: Stal Ter Goes Fam. Carron-Coudron
105JE99
363.

421

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
106CP58
364.

317

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
365.

262

LA CONGA MECKL GER 2005 Mare Bay F: LANDJONKER (FRUHLING)
M: PARJELLA/PATRICK XX
O: Jürgens, Martin
B: Jürgens, Martin
103QI30
366.

393

LA FREI CZE 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Miroslava Stovickova
B:
105NG05
367.

128

LA VIN'O DWB DEN 2012 Male Bay F:
M: /
O: SANDRA LOEVAAS
B:
105MK24
368.

513

LACOSTE 142 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: GUARDUS LIMBUS
M: ZANTANA I/CARETINO 2
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/ Vogler & Vogler, Ramona
B: Vatanperver Serdar-Henky
105NA57
369.

543

LADY TDE PZHK POL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Janusz EJMA
B: Jerzy Ejma
106ER29
370.

109

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Cavallini Stal
B:
105EB90
371.

298

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
372.

118

LARCASS CR HOLST GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: CLAUSEN GEORG
106EI88
373.

106

LARRYBEST HOLST GER 2010 Gelding Bay F: LARIMAR 7
M: SORAYA X/ESTEBAN XX
O: BG Sperling u. Hamkens
B: Utesch, Andreas
106DP57
374.

484

LAS VEGAS HOLST POL 2002 Gelding Bay F: LIMBUS
M: F-CHARLINE/CALANDO I
O: Normuratov Ruslan
B: BUETTNER HEIKO, SCHAFSTEDT (GER)
104SC94
375.

341

LATOKI 2 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Baard Ottar WENDELBORG
B: Peter Boege
105TJ06
376.

226

LAUR PZHK POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
377.

23

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
378.

200

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
379.

381

LE BEAU NED 2006 Mare Grey F:
M: /
O: GORNALL EQUESTRIAN LLP
B:
103MW71
380.

351

LEEVE JUNG 2 MECKL GER 2009 Gelding Other F: LAZARO 10
M: COSIMA/CONVERTER 2
O: SRPEK, s.r.o.
B: Guse, Lothar
104VL99
381.

76

LEGALAND HARRY ISH IRL 2008 Gelding Chestnut F: HARLEQUIN DU CAREL
M: CHEEKY ROSA/
O: SR Avl og Sport AS
B: Joe Reilly
104VB93
382.

476

LEGENDE 122 DSP GER 2001 Mare Grey F: LEVISTO
M: TIFFANY/TRAMP
O: Fischer, Heike
B: Klaus-Günter Galle
104KF97
383.

58

LIBERTY'S GIRL 2 HOLST GER 2012 Mare Grey F: LORD Z
M: G-CARTOUCHE/CANTUS
O: Björn NAGEL
B: Gestüt Rittsteig
105WO32
384.

532

LIEBESKIND N RHEIN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Wendelborg Family
B: Uwe Neuland
105NO49
385.

33

LIGHT BLUE 3 OS GER 2012 Gelding Bay F: LIGHT ON
M: CAYENNE/CAYETANO L
O: Poden Farms
B: Petra & Jürgen Laux
105ZN07
386.

92

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
387.

244

LILLY FEE 2 OLDBG GER 2004 Mare Other F: LOVE AND JUMP
M: LADY LOU/LAST LIBERTY
O: Stolmeijer, Rudi
B: SCHWEGMANN, UTE (GER)
102UT63
388.

435

LIMBO OS GER 2009 Gelding Grey F: LIVELLO (HOLST)
M: ARRADORA (OS)/CORRADO I (HOLST)
O: Malgorzata Rogalska
B: Gestuet Lewitz
105FQ39
389.

315

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andis VARNA
B:
106ET48
390.

113

LOLITA BH PZHK POL 2006 Mare Bay F: EMETYT
M: LA ROCHELLE BH/ARIANIN
O: Prodatecc Huber Anton
B: Bogna Hupa
105FX96
391.

73

LONDON CUP PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CLIRO
M: LARA CROFT/LERANO 2
O: Paul WIKTOR
B:
106BN57
392.

123

LORD PZHK POL 2008 Gelding Bay F: LANDINO (HOLST)
M: LORA/LOUIS (HOLST)
O: Arpav Sp. z o.o.
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104WS90
393.

70

LORD PHOENIX K OS 2011 Male Bay F:
M: /
O: Andrzej Boczek
B: Friedrich Kuhlmann, Niemcy
105TL44
394.

3

LOTTA 236 HANN GER 2012 Mare Grey F: LEVISONN
M: GINA/GRAF GRANNUS
O: Anke FRANK
B: Auge, Josef
106BQ69
395.

235

LUCHADOR 5 HANN GER 2007 Gelding Bay F: LANDOR S
M: RAPUNZEL/RAMIRO'S SON II
O: Veikko Lesonen
B: Lemmermann, Uwe
103LR68
396.

82

LUCKY BOY GER 2012 Male Bay F: BALOU DU ROUET
M: CHARISMA/HAUPTSTUTBUCH
O: Poden Farms
B:
106DD16
397.

378

LUNA P DSP GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
O: Adam Olszewski
B: Pfitzmann GbR
104WZ40
398.

185

MADAME X OLDBG NED 2007 Mare Bay F: CONTINIO
M: WALONA/CORLAND
O: Poden Farms
B: Boomkamp
103VG44
399.

115

MARCO POLO V/D GORDEBEEK BWP BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jekaterina MELNIKA, Laura PENELE
B:
106BJ27
400.

270

MAROS 6 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: MONTE BELLINI
M: DALESKA/DAMOUR
O: ZG Wieland, Karl u. Beate GbR
B: Landwirtschaftsbetrieb/Dr.John u.Söhne
105LO92
401.

53

MISS BALOUBET MNM HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ90
402.

24

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
403.

5

MOONLIGHT BWP BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Elle Hest & Rideutstyr AS
B: Paul Serneels
105XZ33
404.

396

MOVE IT HOLST GER 2009 Male Chestnut F: CRAWFORD 5
M: H-AUDREY/ACORD II
O: Stall Moorhof
B: Stall Moorhof
105BD41
405.

289

MY WAY HANN DEN 2010 Stallion Other F: MONTE BELLINI
M: FREE ENGERGY/FORRESTER
O: RC Horses Asp
B: Kvist, J.
104XW03
406.

328

NADAL VAN HET NETEHOF BWP BEL 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Vaclav STOVICEK
B:
105YD29
407.

143

NASHVILLE HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: UNICAT/CASCO 4
O: Nagel, Björn & Dr. Bauer, Petra
B: Hollm, Klaus Hermann
105PT55
408.

59

NECOFINO HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: SIENNA/ACORADO
O: NVB Sportpferde Handels GmbH
B: Joern Boie
105PR76
409.

540

NELA PZHK POL 2007 Mare Grey F: CASTILLO (HOLST)
M: NUTKA (SP)/BUMERANG (SP)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: RYSZARD FABIJANOWICZ, KOBYLOCHA (POL)
103ZL60
410.

72

NEMO ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PIA LOUISA/PILOT
O: Asbjoern og Lillian Karlsen
B:
104GD18
411.

4

NEUCHATEL Z ZANG BEL 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Faye Sporthorses, RC Horses Asp
B: Noordhof-Nieborg A.
106CK00
412.

456

NEVIO 17 RHEIN GER 2006 Gelding Bay F: NIBELUNGENHELD
M: MHADINA/MENTOS
O: Deloy, Jana
B: Buil, Hedwig
103MO30
413.

333

NIGHT VAN DE KWAKKELHOEK BWP BEL 2013 Male Bay F:
M: /
O: Stoeterij VAN DE HELLE
B:
105ZK02
414.

31

NIKO DSP POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew SZUMLAKOWSKI
B: Zbigniew Szumlakowski
106CL87
415.

447

NINPARO OS GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER
M: CARUSCHKA 2/CASPAR
O: Richard Bourns
B: Gestüt Lewitz
104NI15
416.

552

NIRMETTE PZHK POL 2008 Mare Bay F: HETMAN (SP)
M: NAGARI (XX)/WINDS OF LIGHT (XX)
O: Wojciech Rynkiewicz
B: MONIK JACKIEWICZ, POLCHOWO (POL)
104MB64
417.

223

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Waldemar ZIENTEK
B: Gestuet Lewitz
105XW77
418.

27

NO LIMIT 69 HOLST GER 2012 Stallion Bay F: NERRADO
M: S-TEXAS G/QUANTUM
O: Jolanta ORSCHEL
B: Gericke, Hans-Herrmann
105OO96
419.

462

NOBILIS RHEIN BEL 2004 Mare Chestnut F: CUM LAUDE Z
M: PAOLA/PAVAROTTI V.D. HELLE
O: Rafal PARKITNY
B: REINARTZ, FRANZ, EUPEN (BEL)
104BD39
420.

171

NOTA PZHK POL 2006 Mare Bay F: CONTENDER SON
M: NITOLOMA/CONCORDE
O: Wiktor Larkowski
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104TY80