Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody

26-28.10.2018
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 17:45:47
2018-10-25 17:29:52
Wiktoria Ryciak GABA ZAGORKA
  • 2x /kuce 60cm/zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 17:45:50
2018-10-25 17:29:19
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 2x /kuce 60cm/zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 08:58:19
2018-10-25 08:54:21
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 6R/kuce 60cm/238.1.1 dokładności
  • 1x 7R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:53:23
2018-10-24 23:51:34
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 22:00:00
2018-10-24 21:36:02
Adrianna Trzcińska GAMON
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 21:13:42
2018-10-24 21:12:55
Paulina Kiempa MADDOX
  • 1x 7R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 21:13:34
2018-10-24 21:11:41
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 09:35:23
2018-10-24 21:11:03
Paulina Kiempa NUGGETS
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 21:13:24
2018-10-24 21:10:19
Wiktoria Bytomska NUGGETS
  • 2x 7R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 17:38:38
2018-10-24 13:32:02
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 21:38:59
2018-10-23 21:37:44
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 21:36:50
2018-10-23 21:36:00
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 21:34:10
2018-10-23 21:33:39
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 21:33:10
2018-10-23 21:31:05
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 21:33:05
2018-10-23 21:29:50
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 08:28:12
2018-10-23 07:52:43
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 08:28:11
2018-10-23 07:48:31
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 13:36:30
2018-10-22 13:22:02
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:48:52
2018-10-21 22:47:30
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:00
2018-10-20 19:46:21
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 2R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 7R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 12R/LL 80cm/zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:08
2018-10-20 19:45:35
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:18
2018-10-20 19:44:39
Agnieszka Wrońska MON CHERIE
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:21
2018-10-20 19:43:44
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:23
2018-10-20 19:42:58
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:25
2018-10-20 19:41:57
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 21:08:28
2018-10-20 19:41:11
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:37:34
2018-10-19 18:23:36
Marek Lewicki CORNELIA MARIE
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:37:57
2018-10-19 18:18:13
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:01
2018-10-19 18:17:48
Marek Lewicki CHINA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:07
2018-10-19 18:17:16
Filip Lewicki ROULETTE CASSIN
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:11
2018-10-19 18:16:43
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:14
2018-10-19 18:16:10
Filip Lewicki DAREDEVIL JD
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:19
2018-10-19 18:14:51
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:38:25
2018-10-19 11:04:31
Marcin Joppek SID
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:16
2018-10-18 20:32:34
Beniamin Tomaszewski GOLDEN GIRL
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:19
2018-10-18 20:32:01
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:22
2018-10-18 20:31:28
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:24
2018-10-18 20:30:44
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:27
2018-10-18 20:30:13
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:35:30
2018-10-18 20:29:46
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:31
2018-10-18 07:52:21
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:36
2018-10-18 07:49:35
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:38
2018-10-18 07:48:04
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:45
2018-10-18 07:47:09
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:48
2018-10-18 07:45:13
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:44:53
2018-10-18 07:43:50
Adam Nicpoń CADILLAC
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 23:18:08
2018-10-17 23:15:33
Jacek Zagor JEZIORNA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 23:18:12
2018-10-17 23:14:50
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 23:18:18
2018-10-17 23:14:07
Jacek Zagor WARS
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 23:18:22
2018-10-17 23:13:18
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 23:18:27
2018-10-17 23:12:37
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:02:14
2018-10-17 19:25:13
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:35:45
2018-10-16 22:34:33
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:35:50
2018-10-16 22:33:44
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:35:54
2018-10-16 21:17:47
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:45:08
2018-10-15 11:37:39
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:45:15
2018-10-15 11:37:00
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:45:22
2018-10-15 11:35:56
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 22:07:55
2018-10-14 19:53:50
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY PRE-APPROVED 2018-10-13 06:33:50
2018-10-12 09:24:18
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 15:06:29
2018-10-08 14:03:36
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 15:06:32
2018-10-08 14:02:52
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 15:06:38
2018-10-08 14:02:04
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
2. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
3. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
4. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
5. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
6. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
7. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
8. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
9. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
10. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
11. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
12. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
13. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
O043404
14. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
15. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
16. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
17. Mański Konrad Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2005 (JM.)
O049272
18. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
19. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
20. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
21. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
22. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
23. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
24. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
25. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
26. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
27. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
28. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (J.)
O031453
29. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
30. Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
2004 (JM.)
O027197
31. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
2.

35

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne / Ramiro's Son
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
3.

17

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
4.

49

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
5.

30

CADILLAC SP POL 2012 Wałach siwa F: corrado boy
M: celyna
O: xxx
B: xxx
K022195
6.

46

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
7.

34

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
8.

40

CHINA OLD GER 2013 Klacz siwa F: Christian / Cartani
M: Ronny / Rock'n Roll
O: Carla Bianchi Michiel
B:
K024700 DE433330982713
9.

18

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
10.

53

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
11.

38

CORNELIA MARIE HANN POL 2011 Klacz gniada F: Chacco-Blue
M: Gute Daisy / Graf Top
O: Marek Lewicki
B: ...
K026570 DE431310383111
12.

67

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
13.

19

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
14.

25

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
15.

66

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
16.

58

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
17.

47

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
18.

29

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
19.

43

DAREDEVIL JD SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada F: Sarantos / Emilion
M: Calionid / Calido
O: Sandra J. Zalewski & Spółka
B:
K023913 25000113417984J
20.

54

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
21.

56

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
22.

10

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Draska /
O: Zuzanna Twardowska
B: Honorata Furkacz
K022064
23.

21

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Erynia
O: Nad Wigami
B: Nad Wigrami
K022588
24.

15

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
25.

64

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
26.

65

GABA ZAGORKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Święcka Monika
B: Mierzejewska Halina
616013660866010
27.

11

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
28.

50

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
29.

31

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 616007520050612
30.

4

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
31.

57

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
32.

9

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
33.

23

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Njirina M / Amaretto I
O: Waldemar Zientek
B:
K020759 528003201106947
34.

52

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
35.

14

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Cantanis
M: Izogona
O: YBM sp z.o.o.
B: Sk racot
K017114
36.

8

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
37.

20

JEZIORNA SO POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Jemioła / Marino
O: PUH Hetman Janusz Branicki
B: Karolina Ferenstein
K013998 616009600370909
38.

32

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
39.

62

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
40.

39

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Józef Walat
B:
K024699 DE418180215613
41.

27

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
42.

13

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa F: Lincoln 122
M: Ludwig von bayern
O: YBM sp z.o.o.
B: Niemcy
K021913
43.

60

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
44.

7

MADDOX DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: maestro
M: vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: silke diers
K026523
45.

16

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
46.

48

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
47.

44

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
48.

24

NIRVARO OLD GER 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Waldemar Zientek
B:
K017222 DE418181371308
49.

51

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
50.

12

PIKOTKA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: Lavendel / Ramiro Z
M: Persona / Elf
O: Alicja Iglikowska
B: Pałyska
K008694 POL009600096701 104FG59
51.

55

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
K024991
52.

41

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
K022840
53.

28

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
54.

45

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
55.

33

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
56.

22

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K021010 616009510343412
57.

59

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
58.

6

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
75
150
450
SUM:
675.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
50
SUM:
50.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
120
30
SUM:
150.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
50
125
100
150
30
60
SUM:
515.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
130
SUM:
130.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
60
250
550
1100
1600
700
300
350
200
290
50
200
550
150
250
100
300
SUM:
7000.00
Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
300
200
200
SUM:
700.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
230
SUM:
230.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
450
700
1000
130
200
180
180
SUM:
2840.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
70
50
100
75
250
SUM:
545.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
60
80
50
1100
900
700
125
50
350
SUM:
3415.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
90
150
200
SUM:
440.00
Reszuta Dominika la scalla
50
250
400
50
80
50
SUM:
880.00
Reszuta Maura kj la scalla
120
SUM:
120.00
Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
110
SUM:
110.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
60
90
100
100
100
150
250
SUM:
850.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
130
30
SUM:
160.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
220
160
550
200
60
150
300
750
900
500
250
2200
SUM:
6320.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (11)
2018-10-26
5
75
2018-10-26
2018-10-27
3
150
2018-10-27
2
450
2018-10-28
11
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
NIKO (44)
2018-10-26
9
2018-10-27
5
50
2018-10-28
4
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-10-27
2018-10-27
6
2018-10-28
1
120
2018-10-27
5
30
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2018-10-26
7
50
2018-10-26
9
2018-10-27
4
125
2018-10-27
6
100
2018-10-28
4
150
2018-10-26
4
30
2018-10-26
7
2018-10-27
3
60
2018-10-27
12
2018-10-28
8
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-10-26
18
2018-10-27
16
2018-10-27
9
2018-10-28
2
130
2018-10-26
10
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-10-27
8
2018-10-27
11
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2018-10-28
4
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (6)
2018-10-26
10
2018-10-27
8
2018-10-27
11
2018-10-28
8
60
2018-10-26
6
2018-10-26
4
250
2018-10-26
2018-10-27
1
550
2018-10-27
1
1100
2018-10-28
2
1600
GRASSI (57)
2018-10-26
2018-10-26
3
700
2018-10-27
14
2018-10-27
5
300
2018-10-28
3
350
CZAKRA (58)
2018-10-26
2
200
2018-10-27
1
290
2018-10-27
6
50
2018-10-26
2
200
2018-10-28
2
550
2018-10-26
3
150
2018-10-27
4
2018-10-27
1
250
2018-10-28
5
100
2018-10-26
1
300
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
PIKOTKA (12)
2018-10-26
3
300
2018-10-26
2018-10-27
9
2018-10-27
6
200
2018-10-28
5
200
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (45)
2018-10-26
19
2018-10-26
2018-10-27
10
2018-10-27
8
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
MADDOX (7)
2018-10-27
3
KARIKA (62)
2018-10-27
1
230
2018-10-27
12
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
CAMELOT (46)
2018-10-26
1
2018-10-26
1
2018-10-28
1
2018-10-26
9
2018-10-27
2018-10-27
1
Klimczyk Lena
Bpk
DACYT (47)
2018-10-26
2018-10-26
11
2018-10-28
6
2018-10-27
11
2018-10-27
19
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (4)
2018-10-26
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-26
12
2018-10-27
9
2018-10-28
5
2018-10-26
13
2018-10-27
13
2018-10-28
9
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-26
2
450
2018-10-27
11
2018-10-27
3
700
2018-10-28
3
1000
LA PEZI (39)
2018-10-26
3
130
2018-10-27
15
2018-10-28
5
CHINA (40)
2018-10-26
16
2018-10-27
18
2018-10-28
3
2018-10-26
1
200
2018-10-27
2
180
2018-10-28
1
180
Mański Konrad
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
MADDOX (7)
2018-10-27
1
2018-10-27
1
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2018-10-26
8
2018-10-26
2018-10-28
2
70
2018-10-27
2018-10-27
7
IZALCO (14)
2018-10-26
11
2018-10-27
10
2018-10-28
12
2018-10-26
8
50
2018-10-26
2018-10-27
7
100
2018-10-27
5
75
2018-10-28
3
250
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-10-26
3
60
2018-10-27
2
80
2018-10-27
2018-10-26
8
50
2018-10-26
1
1100
2018-10-27
2
900
2018-10-28
4
700
2018-10-26
4
125
2018-10-27
7
50
2018-10-28
2
350
2018-10-26
8
2018-10-27
6
2018-10-26
9
2018-10-28
3
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (25)
2018-10-26
4
90
2018-10-27
3
150
2018-10-28
1
200
2018-10-26
5
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (50)
2018-10-26
6
50
2018-10-28
9
2018-10-27
13
2018-10-26
1
250
2018-10-28
1
400
2018-10-27
10
2018-10-26
9
2018-10-27
8
50
2018-10-28
6
80
2018-10-27
8
50
Reszuta Maura
kj la scalla
2018-10-26
1
120
2018-10-26
14
2018-10-27
20
2018-10-28
7
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (64)
2018-10-26
10
2018-10-26
2018-10-27
1
110
2018-10-27
10
2018-10-28
6
2018-10-26
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (18)
2018-10-26
2018-10-27
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-10-26
7
2018-10-26
5
60
2018-10-26
2
90
2018-10-26
10
2018-10-27
14
2018-10-28
2
100
2018-10-26
15
2018-10-27
7
2018-10-28
4
2018-10-26
7
100
2018-10-27
12
2018-10-28
10
2018-10-26
4
2018-10-27
10
2018-10-28
6
2018-10-26
6
100
2018-10-27
5
150
2018-10-28
4
250
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-26
17
2018-10-27
3
130
2018-10-27
5
2018-10-28
2018-10-26
7
2018-10-26
5
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
4
30
2018-10-28
5
DRAPACZ (10)
2018-10-26
2018-10-26
6
2018-10-27
2018-10-27
9
2018-10-28
3
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2018-10-26
12
2018-10-27
6
2018-10-27
9
2018-10-28
2018-10-26
3
100
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-10-26
6
2018-10-27
17
2018-10-27
11
2018-10-28
7
2018-10-26
11
Wrońska Agnieszka
KJ La Scalla
2018-10-26
12
2018-10-26
2018-10-28
7
2018-10-27
12
2018-10-27
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-26
11
2018-10-26
2018-10-27
4
80
2018-10-27
2
220
2018-10-28
8
EPOPEJA (21)
2018-10-26
2
160
2018-10-26
8
2018-10-27
7
2018-10-28
WARS (22)
2018-10-26
1
550
2018-10-27
2
200
2018-10-28
7
60
2018-10-26
5
150
2018-10-27
3
300
2018-10-28
1
750
NIRVARO (24)
2018-10-26
2
900
2018-10-27
4
500
2018-10-27
4
250
2018-10-28
1
2200

Number of Riders: 31

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 25 230.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl