BALTICA Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Skokach przez Przeszkody HZO1*/CSN

09-11.11.2018
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 16:49:37
2018-11-08 16:01:48
Klaudia Chojnacka HELENITA B
  • 1x 2R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 22:31:49
2018-11-07 22:31:15
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:32:02
2018-11-07 21:30:48
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:02:59
2018-11-07 21:01:50
Adrianna Trzcińska GAMON
  • 2x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:37:17
2018-11-07 13:32:18
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:37:25
2018-11-07 13:30:57
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 05:23:08
2018-11-06 23:54:56
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 22:49:55
2018-11-06 22:44:12
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 22:43:46
2018-11-06 22:42:59
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:10
2018-11-06 21:37:55
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:13
2018-11-06 21:34:27
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:16
2018-11-06 21:33:46
Beniamin Tomaszewski GOLDEN GIRL
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:20
2018-11-06 21:33:15
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:23
2018-11-06 21:32:31
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:26
2018-11-06 21:32:00
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 21:41:28
2018-11-06 21:30:53
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:37:43
2018-11-06 18:48:55
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE EX DINETTE
  • 2x 2R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 15:28:05
2018-11-06 14:39:37
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 20:12:46
2018-11-06 12:59:14
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 7R/LL 80cm/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12R/LL 80cm/zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 11:07:34
2018-11-06 09:09:48
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIQUIRRA
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:51:23
2018-11-05 22:19:30
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 19:58:20
2018-11-05 18:39:30
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:46:02
2018-11-05 14:43:02
Jacek Zagor FOR VITO
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 22:31:53
2018-11-05 14:41:46
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:46:16
2018-11-05 14:40:46
Jacek Zagor WARS
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:17:10
2018-11-05 14:40:02
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:17:15
2018-11-05 14:39:24
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:46:26
2018-11-05 14:38:32
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 19:26:18
2018-11-04 19:03:29
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 10:04:04
2018-11-04 17:44:25
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:54:00
2018-11-04 17:38:54
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:54:02
2018-11-04 17:04:35
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 20:23:04
2018-11-03 19:38:35
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 18:01:13
2018-11-03 17:39:53
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 18:01:16
2018-11-03 17:38:43
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 18:01:18
2018-11-03 17:37:29
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 18:01:21
2018-11-03 17:36:22
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 18:01:26
2018-11-03 17:34:43
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:43:20
2018-11-01 20:06:50
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:28:02
2018-11-01 20:05:31
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:28:06
2018-11-01 16:52:59
Michalina Krzyżyńska SPARTAKUS
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 09:53:28
2018-11-01 09:02:38
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 18:56:25
2018-10-29 18:30:35
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 18:56:17
2018-10-29 18:28:56
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 22:04:26
2018-10-27 21:13:53
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 22:04:30
2018-10-27 21:13:18
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 22:04:37
2018-10-27 20:44:01
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 22:04:40
2018-10-27 20:42:34
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 22:04:48
2018-10-27 20:40:57
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 2x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 22:50:01
2018-10-27 20:40:02
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 22:50:08
2018-10-27 20:36:54
Adam Nicpoń CADILLAC
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15R/N 120cm/dwufazowy, art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 21:18:18
2018-10-26 19:02:32
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 21:18:20
2018-10-26 13:11:54
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 13:00:58
2018-10-22 12:59:55
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 13:00:57
2018-10-22 12:58:36
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 21:50:05
2018-10-21 17:12:37
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 3R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8R/L 100cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13R/L 100cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 14R/P 110cm/dwufazowy, art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:14:56
2018-10-10 19:50:53
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/GRAND PRIX 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:47:35
2018-10-08 20:51:42
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 4R/P 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5R/N 120cm/zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:47:31
2018-10-08 20:51:16
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:47:27
2018-10-08 20:50:47
Weronika Wilska H. ELDORADO B.
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:47:23
2018-10-08 20:50:15
Weronika Wilska FANCY
  • 1x 2/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
2. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
3. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
4. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
5. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
6. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
7. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
8. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
9. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
10. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
11. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
12. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
13. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
14. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
15. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
16. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
17. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
18. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
19. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
20. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
21. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
22. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
23. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
24. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
25. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
26. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
27. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
28. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (J.)
O031453
29. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
30. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
31. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
32. Zielonka Poiotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
2.

6

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
3.

11

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
4.

23

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
5.

44

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
O: Andriej
B:
K025682 703955
6.

37

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
7.

58

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
K009022
8.

12

C-DINETTE EX DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
9.

41

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
10.

2

CADILLAC SP POL 2012 Wałach siwa F: corrado boy
M: celyna
O: xxx
B: xxx
K022195
11.

19

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
12.

54

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
13.

60

CELLESTINA Holsteiner GER 2012 Klacz kasztanowata F: CELLESTIAL
M: ANNABEL III
O: POLSKA
B: NIEMCY
K026648
14.

59

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
15.

4

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ Hol
M: E-Sophie Hol
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren (Niemcy)
K022364
16.

56

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
17.

53

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
18.

48

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
19.

46

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action-Breaker
M: C Dalandro-Retto
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587
20.

9

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
21.

17

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
22.

22

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
23.

25

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
24.

62

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
25.

20

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
26.

34

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
27.

1

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
28.

45

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
29.

36

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
30.

63

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Erynia
O: Nad Wigami
B: Nad Wigrami
K022588
31.

13

FANCY KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Vigaro
M: T/ Numero Uno
O: Weronika Wilska
B: H
K026515
32.

29

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
33.

42

FOR VITO HAN POL 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
34.

49

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Campbell VDL
M: Mirda
O:
B: Holandia
K024563
35.

21

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
36.

61

GAMON Westfalska POL 2012 Wałach gniada F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
Brak DE 441411456712
37.

38

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
38.

51

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 616007520050612
39.

35

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
40.

8

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Njirina M / Amaretto I
O: Waldemar Zientek
B:
K020759 528003201106947
41.

14

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
42.

64

HELENITA B SP POL 2008 Klacz gniada F: Quamiro
M: Hative du libaire
O: Magdalena Chojnacka
B: Brzóska Łukasz
Brak
43.

52

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
44.

40

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
45.

15

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
46.

27

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
47.

7

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
48.

30

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
49.

24

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
50.

57

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
51.

26

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
52.

39

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
53.

28

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
54.

31

SPARTAKUS HAN GER 2007 Wałach kara F: Stakkato/Spartan
M: Cher/Contendro I
O: Agrofood S.A. Grabowiec
B: Niemcy
K013485
55.

16

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
K021851
56.

50

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
57.

43

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: W Darla / Warrant
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K021010 616009510343412
58.

47

WIQUIRRA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Wiquerra
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Prudnik
K024857 616006690058513
59.

33

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
60.

32

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Badaszko Justyna SKJ Sopot
500
900
700
SUM:
2100.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
50
SUM:
50.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
40
SUM:
40.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
150
100
SUM:
250.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
60
SUM:
60.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
50
50
60
240
100
250
75
350
150
100
200
900
150
1100
2200
SUM:
5975.00
Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
200
250
150
400
SUM:
1000.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
100
300
1000
40
SUM:
1440.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
75
50
200
200
SUM:
525.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
250
250
400
50
100
700
700
1600
60
60
150
180
SUM:
4500.00
Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
100
125
SUM:
225.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
100
SUM:
100.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
50
80
SUM:
130.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
550
SUM:
550.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
90
80
SUM:
170.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
120
130
100
160
70
50
250
450
150
SUM:
1480.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
450
300
500
300
125
350
200
200
SUM:
2425.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
60
SUM:
60.00
Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
120
SUM:
120.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
50
550
550
120
1100
500
300
300
750
150
150
150
50
50
200
250
SUM:
5420.00
Zielonka Poiotr JKS Ewro Małoszyce
150
200
250
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-11-09
2018-11-09
4
500
2018-11-10
2
900
2018-11-11
4
700
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (38)
2018-11-09
14
2018-11-09
9
2018-11-10
2018-11-11
1
150
2018-11-10
8
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-11-09
11
2018-11-10
2018-11-11
13
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-11-10
8
2018-11-11
1
50
2018-11-10
10
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2018-11-09
17
2018-11-09
9
2018-11-10
15
2018-11-10
8
50
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-11-09
9
2018-11-09
6
2018-11-10
4
40
2018-11-10
10
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-11-09
5
2018-11-10
3
150
2018-11-11
2
100
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (62)
2018-11-09
5
2018-11-09
7
2018-11-10
9
2018-11-10
12
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-11-10
11
2018-11-10
4
60
Grzybowska-Skrodzka Anna
JKS Senny Nowęcin
2018-11-09
2
2018-11-09
1
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (32)
2018-11-09
7
2018-11-09
6
50
2018-11-10
11
2018-11-10
8
50
2018-11-11
7
60
2018-11-09
1
240
2018-11-09
10
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
7
100
CZAKRA (34)
2018-11-09
2018-11-09
4
250
2018-11-10
5
75
2018-11-10
2018-11-11
3
350
GRASSI (35)
2018-11-09
13
2018-11-09
7
150
2018-11-10
10
2018-11-10
8
100
2018-11-11
8
200
2018-11-09
10
2018-11-09
2
900
2018-11-10
5
150
2018-11-10
1
1100
2018-11-11
1
2200
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
BORA (58)
2018-11-09
2
200
2018-11-09
12
2018-11-10
4
250
2018-11-10
7
150
2018-11-11
6
400
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-11-09
13
2018-11-10
2018-11-11
9
2018-11-09
15
2018-11-09
21
2018-11-10
13
2018-11-10
14
2018-11-11
14
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2018-11-10
7
100
2018-11-10
5
300
2018-11-11
3
1000
2018-11-10
12
2018-11-10
5
2018-11-11
3
40
Milewska Julia
Sopocki KJ
2018-11-09
8
2018-11-09
16
2018-11-10
9
2018-11-10
9
2018-11-11
6
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2018-11-09
5
75
2018-11-09
8
50
2018-11-10
14
2018-11-11
5
200
2018-11-10
6
200
2018-11-09
11
2018-11-09
2018-11-11
2
2018-11-10
2018-11-10
13
2018-11-10
2018-11-10
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-11-09
1
250
2018-11-10
1
250
2018-11-11
1
400
2018-11-09
4
50
2018-11-09
11
2018-11-10
4
2018-11-11
9
2018-11-09
7
100
2018-11-09
3
700
2018-11-10
3
700
2018-11-11
2
1600
2018-11-09
2018-11-09
3
60
2018-11-10
3
60
2018-11-09
2
150
2018-11-09
2
180
2018-11-10
10
2018-11-11
5
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-11-09
9
2018-11-09
15
2018-11-10
6
100
2018-11-10
4
125
2018-11-11
11
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-11-09
18
2018-11-09
2018-11-10
13
2018-11-10
12
2018-11-11
5
100
2018-11-09
6
2018-11-09
10
2018-11-10
11
2018-11-11
6
2018-11-10
8
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (25)
2018-11-09
7
50
2018-11-10
10
2018-11-11
6
80
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-11-09
10
2018-11-09
2018-11-10
6
2018-11-10
15
2018-11-11
1
100
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-11-09
1
550
2018-11-10
11
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-11-09
20
2018-11-09
6
100
2018-11-10
2018-11-11
10
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (11)
2018-11-10
2
2018-11-11
1
2018-11-10
1
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (21)
2018-11-09
2
90
2018-11-09
12
2018-11-10
2
80
2018-11-10
9
2018-11-11
5
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
FRANKE (49)
2018-11-09
8
2018-11-09
2018-11-10
7
2018-11-10
6
2018-11-11
7
2018-11-09
11
2018-11-10
5
2018-11-11
8
2018-11-09
7
2018-11-10
3
120
2018-11-09
1
130
2018-11-09
3
100
2018-11-10
2
160
2018-11-11
2
70
2018-11-09
15
2018-11-10
7
50
2018-11-11
2018-11-09
12
2018-11-10
11
2018-11-11
3
250
2018-11-09
11
2018-11-10
2
450
2018-11-11
6
150
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
GAMON (61)
2018-11-10
2018-11-10
Wilska Weronika
Sopocki KJ
FANCY (13)
2018-11-09
2
450
2018-11-09
5
300
2018-11-10
4
500
2018-11-11
7
300
2018-11-09
4
125
2018-11-09
14
2018-11-10
9
2018-11-11
2
350
2018-11-09
6
200
2018-11-10
2018-11-09
13
2018-11-09
2018-11-10
1
200
2018-11-10
5
2018-11-11
4
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2018-11-09
10
2018-11-09
19
2018-11-10
7
2018-11-10
12
2018-11-11
8
60
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-11-09
4
2018-11-10
6
2018-11-11
4
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (19)
2018-11-09
4
2018-11-09
8
2018-11-10
1
120
2018-11-10
14
2018-11-11
8
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LORANO (7)
2018-11-09
9
2018-11-10
2
200
2018-11-11
3
50
2018-11-10
1
550
2018-11-11
2
550
2018-11-09
5
2018-11-09
3
120
2018-11-11
7
2018-11-09
1
1100
2018-11-11
5
500
WARS (43)
2018-11-09
3
300
2018-11-10
3
300
2018-11-11
1
750
2018-11-09
3
150
2018-11-10
3
150
2018-11-11
4
150
2018-11-09
8
50
2018-11-09
16
2018-11-10
6
50
2018-11-11
12
EPOPEJA (63)
2018-11-09
1
200
2018-11-09
6
2018-11-10
7
2018-11-10
1
250
Zielonka Poiotr
JKS Ewro Małoszyce
AVANKA (6)
2018-11-09
14
2018-11-09
5
150
2018-11-10
2
200
2018-11-10
13
2018-11-11
4
250

Number of Riders: 32

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 27 620.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl