BALTICA Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

16-18.11.2018
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:44:59
2018-11-15 19:37:07
Jacek Zagor LION
  • 1x 16/C 130cm/Zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:45:09
2018-11-15 19:30:40
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:45:21
2018-11-15 19:25:26
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:45:35
2018-11-15 19:23:57
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:45:47
2018-11-15 19:22:40
Jacek Zagor JEZIORNA
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:45:57
2018-11-15 19:22:18
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:46:08
2018-11-15 19:21:06
Borys Kramer ROMEO DES VAUX
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:54:26
2018-11-15 11:31:07
Aleksandra Gorlikowska TEQUILA
  • 2x 3/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 2x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:54:31
2018-11-15 11:01:31
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
  • 1x 25/C 130 cm/Dwufazowy 274.5.5
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:54:33
2018-11-15 11:00:52
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
  • 1x 25/C 130 cm/Dwufazowy 274.5.5
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:54:37
2018-11-15 10:18:13
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:54:42
2018-11-15 10:15:58
Marek Lewicki CHINA
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:34:47
2018-11-14 23:33:59
Natalia Sochaj BARIA
  • 2x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:34:45
2018-11-14 23:33:27
Przemysław Olech GWIAZDOR
  • 2x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 17:22:29
2018-11-14 15:56:50
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 17:22:35
2018-11-14 13:54:41
Karolina Staroniewicz KASZMIR
  • 2x 21/L 100cm/Art.6 reg. B LICENCYJNY
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 17:22:40
2018-11-14 13:54:04
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 20/LL 90cm/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:32:49
2018-11-13 21:32:36
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:15:54
2018-11-13 21:14:59
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:58:07
2018-11-13 20:57:20
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 10/mini LL 70 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 2x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 12:41:48
2018-11-13 20:32:27
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:34:22
2018-11-13 20:21:36
Julia Olejniczak BASTION
  • 2x 20/LL 90cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:48:57
2018-11-13 07:55:19
Karina Falkowska CHELSEA BLUE
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:47:00
2018-11-12 22:17:05
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:47:43
2018-11-12 18:48:44
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 2x 20/LL 90cm/Zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:15:58
2018-11-12 10:34:10
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:47:09
2018-11-12 09:43:05
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:48:22
2018-11-11 21:59:51
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/C 130cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
  • 1x 25/C 130 cm/Dwufazowy 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:45:37
2018-11-11 21:25:50
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:48:44
2018-11-11 01:05:04
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:46:48
2018-11-11 00:07:10
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:47:33
2018-11-10 19:55:47
Marcin Joppek SID
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 18:29:33
2018-11-10 18:04:04
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 18/kuce 60cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 19/miniLL 80cm/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 18:29:36
2018-11-10 18:03:10
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 9/kuce 50 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 1x 10/mini LL 70 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 18:29:39
2018-11-10 18:02:21
Zofia Pakur GABA ZAGORKA
  • 2x 9/kuce 50 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 2x 18/kuce 60cm/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:49:17
2018-11-10 17:50:45
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:49:27
2018-11-09 20:32:23
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:49:30
2018-11-09 20:31:00
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 23:22:05
2018-11-09 20:18:08
Julia Chanaj CASTOR
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 23:22:53
2018-11-09 20:16:13
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 23:23:06
2018-11-09 20:14:43
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:45:54
2018-11-09 17:56:16
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:49:44
2018-11-09 17:55:29
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:46:03
2018-11-09 17:54:10
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:48:45
2018-11-09 06:37:53
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 09:40:16
2018-11-09 06:36:52
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:16:49
2018-11-08 22:39:56
Adam Nicpoń CLEVER BOY
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:23:38
2018-11-08 22:35:01
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:23:55
2018-11-08 22:34:13
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 16/C 130cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 26/CC 140 cm/Dwufazowy 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:20:09
2018-11-08 22:33:02
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:17:06
2018-11-08 22:31:47
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 7/C 130 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 16/C 130cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 25/C 130 cm/Dwufazowy 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:18:44
2018-11-08 22:31:07
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 23:16:52
2018-11-08 22:30:04
Adam Nicpoń CADILLAC
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 16:44:58
2018-11-07 16:34:12
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:10:02
2018-11-07 13:08:25
Martyna Rzepka DEKS
  • 1x 10/mini LL 70 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 1x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:10:05
2018-11-07 10:11:07
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:50:37
2018-11-05 18:34:45
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 1x 10/mini LL 70 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 2x 11/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 13:50:51
2018-11-04 23:10:29
Anna Kołakowska TULUZA
  • 1x 3/LL 85 cm/Dokładności - towarzyski art.238.1.1
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L 100cm/Art.6 reg. B LICENCYJNY
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 13:48:43
2018-11-04 23:09:13
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:16:04
2018-11-04 20:13:01
Sandra Kawała CHILLANDO BLUE
  • 2x 20/LL 90cm/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 11:16:13
2018-11-04 20:04:27
Dorota Lost EGON
  • 2x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:05:22
2018-11-04 12:59:12
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:07:39
2018-11-04 12:58:45
Marek Lewicki CORNELIA MARIE
  • 1x 7/C 130 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 8/CC 140 cm/Szybkości art.239, tab. C
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:05:30
2018-11-04 12:58:17
Filip Lewicki ROULETTE CASSIN
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:07:42
2018-11-04 12:57:50
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 8/CC 140 cm/Szybkości art.239, tab. C
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 22:46:26
2018-11-04 12:57:23
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 8/CC 140 cm/Szybkości art.239, tab. C
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:05:40
2018-11-04 12:56:47
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:05:41
2018-11-04 12:56:22
Małgorzata Ciszek-Lewicka ISLANDER
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 23:01:46
2018-10-28 19:18:49
Katarzyna Frydel RUSŁAN
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 23:01:57
2018-10-28 19:18:18
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 7/C 130 cm/Szybkości art.239, tab. C
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 23:02:01
2018-10-27 18:29:52
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/Szybkości art.239, tab. C
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
9 ENTRY PRE-APPROVED 2018-10-28 23:02:04
2018-10-27 18:29:04
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 23:02:09
2018-10-27 18:26:50
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/L-1 105 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 09:37:12
2018-10-23 09:28:39
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/C 130cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 25/C 130 cm/Dwufazowy 274.5.5
  • 1x 26/CC 140 cm/Dwufazowy 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:05:33
2018-10-22 11:23:31
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 13/L 100 cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 21/L 100cm/Art.6 reg. B LICENCYJNY
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 19:33:47
2018-10-16 21:14:49
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 4/L 100 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P 110cm/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N 120cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 23/P-1 115 cm/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 24/N-1 125 cm/Dwufazowy 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
3. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
4. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
5. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
6. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
7. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
8. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
9. Gorlikowska Aleksandra Brak
S
Brak
10. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
11. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
12. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
13. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
14. Kołakowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O038941
15. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
16. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
17. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
18. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
19. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
20. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
21. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
22. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
23. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
24. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
25. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
26. Olech Przemysław Jeździecki klub sportowy EWRO
1997 (MJ.)
O028624
27. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
28. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
29. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
30. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
31. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
32. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
33. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
34. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
35. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
36. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
37. Sochaj Natalia Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O026143
38. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jezdziecki
S
O035529
39. Szopa Zofia Sopocki KJ
2003 (JM.)
40. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
41. Ustjak Nicoll brak
S
brak
42. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (J.)
O031453
43. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
44. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
45. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
2.

60

ALL NIGHT SP POL . Wałach gniada/164 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
3.

59

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
O: Agnieszka Lamek
B: brak
K024622
4.

17

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
5.

68

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
K024379
6.

73

BARIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata F: VITTORIO
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: CZESŁAW KABAJA
K019573
7.

65

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
8.

23

BOURBON Estońska Szlachetna Półkrew BEL 2007 Wałach gniada/- F: Big Boy
M: Statuetka
O: Biznes Park Starogard Gdański
B: -----
K017203 23300107184111
9.

22

CADILLAC SP POL 2012 Wałach siwa F: corrado boy
M: celyna
O: xxx
B: xxx
K022195
10.

14

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
11.

24

CASSIUS 76 Cangershaide GER 2007 Wałach gniada/- F: Concorde
M: Ginella
O: Katharina von der veiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
12.

52

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
13.

51

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
14.

50

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Cordial
M: Chocolett
O: -
B: -
K014197 POL009530008909
15.

78

CHINA OLD GER 2013 Klacz siwa F: Christian / Cartani
M: Ronny / Rock'n Roll
O: Carla Bianchi Michiel
B:
K024700 DE433330982713
16.

47

CLEVER BOY SP POL 2009 Wałach gniada F: x
M: x
O: xxx
B: xxx
K016637
17.

82

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
18.

7

CORNELIA MARIE HANN POL 2011 Klacz gniada F: Chacco-Blue
M: Gute Daisy / Graf Top
O: Marek Lewicki
B: ...
K026570 DE431310383111
19.

77

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
20.

41

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
21.

69

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
22.

18

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
23.

53

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
24.

56

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
25.

20

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
26.

44

DEKS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: ABSURD
M: DEIZI
O: MIRON RZEPKA
B: MIECZYSŁAW ZAJENKOWSKI
BRAK
27.

37

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
28.

71

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
29.

67

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
30.

57

GABA ZAGORKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Święcka Monika
B: Mierzejewska Halina
616013660866010
31.

27

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
32.

66

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
33.

72

GWIAZDOR Małopolska POL 15.05.2009 Wałach siwa/168 F: Minneapolis
M: Gracja
O: Agnieszka sochaj
B: Mazurek julian
K024314 006580198209
34.

76

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
35.

35

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
36.

2

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
37.

43

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Di-Rosa / Harley VDL
O: Marek Lewicki
B:
K022841 528003201302710
38.

83

JEZIORNA SO POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Jemioła / Marino
O: PUH Hetman Janusz Branicki
B: Karolina Ferenstein
K013998 616009600370909
39.

55

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
40.

26

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
41.

84

LA COSTA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Larimar / Lavall II
M: Larimar / Lavall II
O: Borys Kramer
B:
K026599 DE421000131810
42.

39

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Józef Walat
B:
K024699 DE418180215613
43.

21

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
44.

49

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
45.

80

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Empire
M: Linda
O: Mirosław Bach
B: Hodowca
K012386 11767
46.

81

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
47.

46

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
48.

8

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
O: Lewicki
B: ...
K024266 DE456370146210 105LO92
49.

11

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
50.

42

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
51.

32

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
52.

61

ORLANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxxx
O: Xxx
B: Xxx
K022681
53.

75

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
54.

28

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
55.

48

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
56.

29

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
57.

85

ROMEO DES VAUX SF FRA 2013 Ogier kasztanowata F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
O: Katarzyna Szun i Borys Kramer
B:
K010593 SF05007649C
58.

40

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
K022840
59.

34

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
60.

36

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421 104QD58
61.

38

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
62.

19

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
63.

58

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
64.

74

TEQUILA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Milet
M: Tatarka
O: Rajmund Rychert
B: Rajmund Rychert
brak
65.

54

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
66.

79

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
67.

10

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
68.

63

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz kj Arpav
40
SUM:
40.00
Chebotar Valeriia KJ AS Dream
120
200
120
200
100
30
SUM:
770.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
70
100
SUM:
170.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
30
60
300
SUM:
390.00
Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
30
SUM:
30.00
Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
100
150
150
200
SUM:
600.00
Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
70
50
60
SUM:
180.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
250
300
SUM:
550.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
220
250
SUM:
470.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
350
250
60
80
160
120
100
SUM:
1120.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
100
100
60
SUM:
260.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
30
30
30
SUM:
90.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
150
SUM:
150.00
Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
40
SUM:
40.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
30
SUM:
30.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
30
200
50
SUM:
280.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
200
90
200
150
SUM:
940.00
Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
30
150
170
60
100
90
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-11-16
3
40
2018-11-16
7
2018-11-17
6
2018-11-17
14
2018-11-18
7
2018-11-18
12
2018-11-16
4
2018-11-16
9
2018-11-17
5
2018-11-17
9
2018-11-18
8
2018-11-18
15
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (52)
2018-11-16
15
2018-11-17
21
2018-11-18
8
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (36)
2018-11-16
2
120
2018-11-16
1
200
2018-11-17
3
120
2018-11-17
2
200
2018-11-18
4
100
DRAGON (37)
2018-11-16
9
2018-11-16
21
2018-11-17
8
2018-11-17
17
2018-11-18
7
2018-11-18
3
30
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (27)
2018-11-17
16
2018-11-17
3
150
2018-11-18
16
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
NIKO (42)
2018-11-16
3
70
2018-11-17
15
2018-11-18
12
2018-11-16
3
100
2018-11-17
12
2018-11-18
7
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (34)
2018-11-16
6
30
2018-11-16
8
2018-11-17
20
2018-11-18
4
HURYSSA (35)
2018-11-16
7
2018-11-16
2
2018-11-17
5
60
2018-11-17
1
300
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
BOURBON (23)
2018-11-16
12
2018-11-17
8
2018-11-18
10
2018-11-16
8
2018-11-17
15
2018-11-18
18
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (29)
2018-11-17
25
2018-11-17
2018-11-18
Gorlikowska Aleksandra
Brak
TEQUILA (74)
2018-11-16
3
2018-11-16
5
2018-11-17
10
2018-11-17
8
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (10)
2018-11-16
5
2018-11-18
2018-11-17
1
200
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (17)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-11-16
13
2018-11-16
10
2018-11-17
26
2018-11-17
26
KASINIA (26)
2018-11-16
17
2018-11-16
11
2018-11-17
24
2018-11-17
19
2018-11-18
8
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (58)
2018-11-16
8
2018-11-16
19
2018-11-17
9
2018-11-17
12
Kołakowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TULUZA (10)
2018-11-16
1
2018-11-16
7
2018-11-17
2
2018-11-18
1
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-11-16
3
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
3
2018-11-16
6
2018-11-18
5
2018-11-17
7
2018-11-17
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (63)
2018-11-17
7
30
2018-11-17
13
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2018-11-17
16
2018-11-17
3
100
2018-11-18
3
150
2018-11-18
3
150
2018-11-17
17
2018-11-17
2
200
2018-11-18
5
2018-11-18
4
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (14)
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-18
22
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
2018-11-16
2
70
2018-11-16
4
50
2018-11-17
3
60
2018-11-17
19
2018-11-18
6
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (68)
2018-11-17
10
2018-11-17
11
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2018-11-16
4
2018-11-16
2018-11-17
8
2018-11-18
2018-11-16
18
2018-11-17
21
2018-11-18
9
2018-11-16
1
250
2018-11-16
2018-11-17
2
2018-11-18
1
300
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2018-11-16
1
220
2018-11-16
2
2018-11-17
3
2018-11-18
LA PEZI (39)
2018-11-16
11
2018-11-17
1
250
2018-11-18
2018-11-16
16
2018-11-16
5
2018-11-17
14
2018-11-18
CHINA (78)
2018-11-16
20
2018-11-17
27
2018-11-18
14
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2018-11-18
10
2018-11-18
17
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (2)
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-11-18
2018-11-17
1
350
2018-11-17
9
2018-11-18
1
250
2018-11-18
13
2018-11-17
2018-11-18
9
2018-11-17
11
2018-11-18
2018-11-17
22
2018-11-17
22
2018-11-18
4
60
2018-11-17
2
80
2018-11-17
2
160
2018-11-18
2
120
2018-11-18
1
100
2018-11-17
2018-11-17
10
2018-11-18
11
Olech Przemysław
Jeździecki klub sportowy EWRO
2018-11-17
2018-11-17
12
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (65)
2018-11-18
2018-11-18
2
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-11-17
3
2018-11-17
1
2018-11-18
2018-11-18
2
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (38)
2018-11-16
1
100
2018-11-16
22
2018-11-17
1
100
2018-11-17
25
2018-11-18
2
60
2018-11-18
21
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (18)
2018-11-17
6
30
2018-11-17
6
30
2018-11-18
6
30
2018-11-18
13
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2018-11-18
3
150
2018-11-18
6
2018-11-18
10
2018-11-18
4
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (66)
2018-11-17
4
2018-11-17
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (55)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
CYRANO (56)
2018-11-17
1
2018-11-17
3
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
LARIDOR (49)
2018-11-16
10
2018-11-17
10
2018-11-18
11
2018-11-16
14
2018-11-17
23
2018-11-18
19
2018-11-16
9
2018-11-17
2018-11-17
6
2018-11-18
6
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (67)
2018-11-17
4
40
2018-11-17
18
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-11-18
11
2018-11-18
Sochaj Natalia
Jeździecki klub sportowy EWRO
BARIA (73)
2018-11-17
13
2018-11-17
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jezdziecki
2018-11-18
2018-11-18
4
Szopa Zofia
Sopocki KJ
DEKS (44)
2018-11-17
1
2018-11-17
9
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
TOMIRA (79)
2018-11-17
13
2018-11-17
23
2018-11-18
9
2018-11-18
15
Ustjak Nicoll
brak
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-17
7
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2018-11-17
24
2018-11-18
5
30
2018-11-18
14
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (32)
2018-11-17
7
30
2018-11-17
5
2018-11-18
2
200
2018-11-18
5
50
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LION (80)
2018-11-17
4
2018-11-18
1
300
2018-11-18
2
200
LORANO (81)
2018-11-17
11
2018-11-18
16
2018-11-18
2018-11-17
4
90
2018-11-17
18
2018-11-18
2
200
2018-11-18
1
150
2018-11-17
28
2018-11-17
20
2018-11-18
20
Zielonka Piotr
JKS Ewro Małoszyce
GODECJA (27)
2018-11-16
5
30
2018-11-16
2
150
ORLANA (61)
2018-11-16
1
170
2018-11-16
6
2018-11-17
5
60
2018-11-17
4
100
2018-11-18
3
90

Number of Riders: 45

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 7 060.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl