BALTICA ZO1*/ ZO DiM/ ZR/ ELIMINACJE MPMK

10-12.05.2019
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
291 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:28:04
2019-05-09 08:28:04
Filip Falkiewicz ARGENTINA Z
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 17:41:51
2019-05-08 16:44:19
Julia Szamp GALILEO
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
289 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:20:42
2019-05-07 15:12:37
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
288 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:42:50
2019-05-07 09:59:44
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 7/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:42:53
2019-05-07 09:57:47
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/DR 140cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/GP 140cm/GRAND PRIX ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
286 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:42:11
2019-05-07 08:28:57
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 22:02:28
2019-05-06 21:58:52
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
284 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 21:38:21
2019-05-06 21:34:09
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
283 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 21:38:11
2019-05-06 21:32:27
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 21:38:46
2019-05-06 20:10:13
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
276 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:49:15
2019-05-06 12:12:24
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
275 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:38:01
2019-05-06 11:17:07
Berenika Biela PYSIA
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
274 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:37:57
2019-05-06 11:15:03
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
272 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:22:26
2019-05-05 21:23:35
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/DR 140cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/GP 140cm/GRAND PRIX ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
271 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:22:51
2019-05-05 19:10:10
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:32:29
2019-05-05 19:09:27
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
269 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:25:03
2019-05-05 15:55:57
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
268 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:25:07
2019-05-05 15:51:18
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:24:53
2019-05-05 13:39:34
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:33:33
2019-05-05 12:42:40
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
261 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:27:02
2019-05-04 16:46:42
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
260 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:26:55
2019-05-04 16:45:44
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 12:04:48
2019-05-03 23:10:10
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 2x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
  • 2x R21/L 100cm/Klasyfikacja końcowa Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
251 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 20:11:55
2019-05-03 19:56:16
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
250 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:24:15
2019-05-03 16:30:27
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:24:21
2019-05-03 16:29:08
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:24:17
2019-05-03 16:26:22
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
247 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 15:28:08
2019-05-03 14:00:15
Jacek Zagor DORDRECHT H VDL Z
  • 1x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
246 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 15:28:20
2019-05-03 13:59:45
Jacek Zagor KEY TO FORTUNA
  • 1x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
244 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:36:01
2019-05-02 18:49:18
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
243 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:36:04
2019-05-02 18:48:47
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM7/110cm/na styl jeźdźca
240 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:54:57
2019-05-02 17:27:25
Jacek Zagor WARS
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:55:01
2019-05-02 17:25:28
Jacek Zagor OLIVAR
  • 1x 1/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
238 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:55:08
2019-05-02 17:24:41
Jacek Zagor COLDWATER
  • 1x 1/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
237 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:55:20
2019-05-02 17:22:38
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
236 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 17:42:36
2019-05-02 14:46:53
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
234 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:50:24
2019-05-01 22:32:41
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:44:09
2019-05-01 20:19:57
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x DM7/110cm/na styl jeźdźca
232 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:45:44
2019-05-01 20:19:40
Natalia Potrykus ZORDON N
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
231 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:48:16
2019-05-01 19:01:42
Sylwia Łuszcz DONATAN
  • 2x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
  • 2x R21/L 100cm/Klasyfikacja końcowa Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
228 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:47:06
2019-05-01 11:25:49
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 22:46:25
2019-05-01 11:24:14
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
226 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:53:03
2019-04-30 21:51:38
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 2x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:52:26
2019-04-30 21:50:21
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 2x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 12:04:13
2019-04-30 21:02:50
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
220 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:22:22
2019-04-30 13:50:13
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 2x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:04:49
2019-04-30 10:30:08
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:04:51
2019-04-30 10:29:14
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:04:55
2019-04-30 10:28:34
Edyta Bednarz ARIZONA
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:04:59
2019-04-30 10:26:04
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:05:01
2019-04-30 10:24:12
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 1/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
212 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:05:05
2019-04-30 10:22:48
Weronika Jęchorek WANGA
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:41:40
2019-04-30 10:21:36
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:11:37
2019-04-30 10:18:33
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 09:45:42
2019-04-30 09:43:06
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:27:21
2019-04-29 23:27:12
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:26:37
2019-04-29 23:26:27
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:29:49
2019-04-29 23:24:33
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:30:24
2019-04-29 23:22:34
Marek Wacławik CABO
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:09:30
2019-04-29 23:09:00
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:08:51
2019-04-29 23:05:58
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:42:15
2019-04-29 23:02:50
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
200 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:32:36
2019-04-29 21:21:51
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:32:35
2019-04-29 21:20:59
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:16:27
2019-04-29 20:01:58
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM18/50cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 2x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:28
2019-04-29 19:43:35
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 2x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:21:49
2019-04-29 18:57:42
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:14:09
2019-04-29 17:53:28
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:59:35
2019-04-29 16:41:04
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
192 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:59:43
2019-04-29 16:35:40
Filip Falkiewicz CASPELLO
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:59:46
2019-04-29 16:34:23
Filip Falkiewicz CACHADILLO
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:44:05
2019-04-29 09:43:57
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:42:06
2019-04-29 09:41:55
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:41:09
2019-04-29 09:40:13
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:38:35
2019-04-29 09:36:43
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 7/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 12/RMK 6-l 130cm/eliminacyjny do MPMK 2019 DWUFAZOWY 274.1.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:38:34
2019-04-29 09:34:18
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 7/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 12/RMK 6-l 130cm/eliminacyjny do MPMK 2019 DWUFAZOWY 274.1.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:34:15
2019-04-29 09:32:01
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:34:13
2019-04-29 09:31:19
Marek Lewicki KIRYMANJARO FORTUNA
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:30:24
2019-04-29 09:29:12
Filip Lewicki STAKKATONI
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R20/L 100cm/Eliminacyjny do MPMK dla koni 4-letnich - na styl konia
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:21
2019-04-29 09:28:15
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:14
2019-04-29 09:27:28
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:30
2019-04-29 09:26:43
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:34
2019-04-29 09:25:58
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:35
2019-04-29 09:24:23
Marek Lewicki VERDINALE
  • 1x 1/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 6/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 11/RMK 5-l 120cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:04:55
2019-04-28 21:25:40
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:26:49
2019-04-28 21:21:40
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:05:14
2019-04-28 21:20:35
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM13/DK C/dokładności (Art 238.1.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:39:47
2019-04-28 20:11:10
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:22:11
2019-04-28 19:40:14
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:22:17
2019-04-28 19:38:33
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM13/DK C/dokładności (Art 238.1.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:22:26
2019-04-28 19:36:19
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:22:57
2019-04-28 19:35:02
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:55:33
2019-04-28 16:35:35
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:55:41
2019-04-28 16:34:48
Paulina Pellowska NADIA
  • 2x DM2/60cm/na styl jeźdźca
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:55:49
2019-04-28 16:33:42
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:55:57
2019-04-28 16:33:09
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:56:04
2019-04-28 16:31:59
Antonina Pakur POLAR
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:56:14
2019-04-28 16:29:21
Zofia Pakur CYRANO
  • 2x DM2/60cm/na styl jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:56:20
2019-04-28 16:25:55
Zofia Pakur CENNA
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM18/50cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:33:12
2019-04-28 13:29:10
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 12:33:44
2019-04-28 11:50:13
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:17:08
2019-04-28 02:31:59
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 2x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:17:23
2019-04-28 02:29:20
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:50:46
2019-04-27 21:49:45
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:33:58
2019-04-27 21:20:16
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT AA
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:05:13
2019-04-27 21:19:06
Natalia Ignaczak MOLIN
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:39
2019-04-27 21:12:32
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:44
2019-04-27 21:10:25
Karolina Bar PIPIN
  • 2x DM6/100cm/na styl jeźdźca
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:47
2019-04-27 21:08:14
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x DM5/90cm/na styl jeźdźca
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:34:57
2019-04-27 21:03:54
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:35:01
2019-04-27 21:02:41
Kornelia Koźlik SANTIAGO
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:35:08
2019-04-27 21:01:29
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 00:03:33
2019-04-27 00:01:21
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM23/100cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM30/105 cm/FINAŁ gr. D BIS zwykły (Art 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:38:16
2019-04-26 21:05:32
Agata Piastowska NEVIL
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 2x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:26:03
2019-04-26 17:54:01
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:26:58
2019-04-26 17:52:30
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:36:11
2019-04-26 16:45:10
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/DR 140cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 17:02:42
2019-04-26 16:19:15
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 16:14:51
2019-04-26 16:12:50
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 16:15:08
2019-04-26 16:11:27
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 14:52:59
2019-04-26 14:50:11
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/DR 140cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/GP 140cm/GRAND PRIX ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 14:53:53
2019-04-26 14:47:02
Natalia Stefańska CHEVENEZ
  • 1x DM26/130cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 14:54:19
2019-04-26 14:41:40
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 14:54:26
2019-04-26 14:40:05
Natalia Stefańska DYLLANO
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/DR 140cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 09:14:51
2019-04-26 08:44:14
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM16/DKN/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 09:15:37
2019-04-26 08:31:21
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:25
2019-04-25 23:21:35
Maciej Gużkowski KARRAMBA Z
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:01:13
2019-04-25 21:39:26
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:01:23
2019-04-25 21:38:29
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:23:53
2019-04-25 21:01:43
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM35/ 50/60/70/80 cm/Pocieszenia zwykły (Art 238.2.1) TYLKO DLA KUCÓW
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:12:21
2019-04-25 19:09:04
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM13/DK C/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x DM34/130/135cm/FINAŁ RUNDY JUNIORÓW I MŁODYCH JEŹDŹCÓW, zwykły (Art 238.2.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 15:13:32
2019-04-25 15:07:59
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:31
2019-04-25 14:58:10
Maciej Gużkowski PRAGMATYK II G.
  • 1x 1/RMK 5-l 115cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:59:21
2019-04-25 14:54:32
Aleksandra Lusina-Gołaś NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 15:05:08
2019-04-25 14:52:44
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 15:04:57
2019-04-25 14:51:12
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 14:12:52
2019-04-25 14:10:41
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM35/ 50/60/70/80 cm/Pocieszenia zwykły (Art 238.2.1) TYLKO DLA KUCÓW
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 18:55:06
2019-04-25 13:02:12
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:28:05
2019-04-25 11:53:12
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:17:34
2019-04-25 10:59:41
Izabela Alot NAGANO
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:08:47
2019-04-25 10:58:06
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM16/DKN/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:09:09
2019-04-25 10:49:12
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 2x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:09:23
2019-04-25 10:35:03
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 2x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:28:36
2019-04-24 15:59:45
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
105 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-24 16:28:44
2019-04-24 15:57:20
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:17:54
2019-04-24 13:04:19
Krzysztof Rachwalski CASTOR
  • 2x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 2x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:17:29
2019-04-24 12:58:00
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:17:12
2019-04-24 12:56:26
Julia Chanaj FUKS
  • 2x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 2x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:18:12
2019-04-24 12:40:54
Amelia Otlewska ENJOY
  • 2x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:22:37
2019-04-24 12:39:41
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:18:39
2019-04-23 21:40:17
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:04:38
2019-04-23 14:35:33
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 15:03:43
2019-04-23 14:14:29
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:33:30
2019-04-22 09:33:23
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:32:51
2019-04-22 09:32:42
Łukasz Piksa BACO
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:32:42
2019-04-22 09:31:54
Łukasz Piksa ALOUBETTE
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:31:09
2019-04-22 09:30:06
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:31:14
2019-04-22 09:29:14
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 09:31:28
2019-04-22 09:28:27
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 19:06:42
2019-04-20 18:31:15
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 19:06:56
2019-04-20 18:29:51
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 15:31:20
2019-04-18 15:15:36
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM35/ 50/60/70/80 cm/Pocieszenia zwykły (Art 238.2.1) TYLKO DLA KUCÓW
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 15:31:24
2019-04-18 15:14:25
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 15:31:33
2019-04-18 15:12:01
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:43:56
2019-04-17 09:25:42
Hanna Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:43:45
2019-04-17 09:21:33
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:44:51
2019-04-16 19:46:54
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:11:02
2019-04-16 11:50:26
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:11:05
2019-04-16 11:48:47
Alan Miechowicz TARA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM31/110/115 cm/FINAŁ DZIECI II / JUNIORÓW MŁ, zwykły z rozgrywka (Art 238.2.2)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:11:16
2019-04-16 11:44:27
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM35/ 50/60/70/80 cm/Pocieszenia zwykły (Art 238.2.1) TYLKO DLA KUCÓW
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:11:19
2019-04-16 11:42:41
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:10:21
2019-04-16 07:52:09
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 7/RMK 6-l 125cm/eliminacyjny do MPMK 2019 z oceną stylu konia Art 11 Reg. B
  • 1x 12/RMK 6-l 130cm/eliminacyjny do MPMK 2019 DWUFAZOWY 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:10:02
2019-04-16 07:50:19
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/FŚR 135cm/DWUFAZOWY 274.1.5.3
65 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-16 08:09:54
2019-04-15 22:49:41
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM29/95 cm/FINAŁ gr. C zwykły (Art 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:20:31
2019-04-15 21:58:48
Agata Maćkowska GABON
  • 2x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 19:07:09
2019-04-15 21:57:05
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 2x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:22:40
2019-04-15 17:16:09
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 17:01:59
2019-04-15 12:13:34
Grzegorz Psiuk SILVAN
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:04:32
2019-04-15 10:00:16
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 2x R5/LL 90cm/dokładności 238.1.1
  • 1x R9/LL 90cm/dokładności 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:00:43
2019-04-15 09:58:57
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x DM6/100cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM23/100cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM29/95 cm/FINAŁ gr. C zwykły (Art 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:00:29
2019-04-15 09:57:54
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:00:15
2019-04-15 09:56:51
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 21:59:54
2019-04-15 09:55:37
Nel Skotarczak LUNA
  • 2x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:46:09
2019-04-15 08:25:16
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:33:43
2019-04-14 19:52:48
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 14:59:30
2019-04-14 18:59:47
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 13:18:42
2019-04-13 13:18:37
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 13:18:34
2019-04-13 13:17:40
Weronika Wilska-Czarnecka LADY VON BAYERN
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 13:17:24
2019-04-13 13:16:53
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 10:48:32
2019-04-13 13:15:41
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 12:11:54
2019-04-13 12:10:24
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 12:11:58
2019-04-13 12:09:44
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:04:40
2019-04-11 19:34:09
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P 110cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x R12/N 120cm/dwufazowy 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:10:23
2019-04-11 07:53:42
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:10:27
2019-04-11 07:51:39
Natalia Sydow ISTI
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:10:34
2019-04-11 07:47:55
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:10:41
2019-04-11 07:46:38
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 5/DR 140cm/dwufazowy 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:22:14
2019-04-11 07:45:13
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:10:41
2019-04-10 17:19:45
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:10:46
2019-04-10 17:18:10
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 2x R1/LL 90cm/Dokładności 238.1.1
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
34 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-10 20:10:49
2019-04-10 17:16:21
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:35:34
2019-04-10 17:14:50
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x R2/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P 110cm/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:11:04
2019-04-10 17:12:57
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x DM14/DK L/na styl jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:11:08
2019-04-10 17:10:39
Natalia Stevnert IRRESISTIBLE B
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:37:31
2019-04-10 17:07:36
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N 120cm/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:11:18
2019-04-10 17:04:59
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM7/110cm/na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:10:05
2019-04-10 11:23:37
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x DM33/125cm/GRAND PRIX DZIECI I,zwykły z rozgrywką (Art 238.2.2)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:44:32
2019-04-10 11:22:25
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x DM33/125cm/GRAND PRIX DZIECI I,zwykły z rozgrywką (Art 238.2.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:33:34
2019-04-10 10:27:19
Julia Pięta OSCAR
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:33:37
2019-04-10 10:26:09
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:33:41
2019-04-10 10:24:12
Julia Pięta MARCOS
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM6/100cm/na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:35:04
2019-04-10 08:33:49
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/ŚR 130cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:49:54
2019-04-09 11:16:05
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:52:44
2019-04-07 21:25:23
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x DM5/90cm/na styl jeźdźca
  • 2x DM6/100cm/na styl jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:52:48
2019-04-07 21:24:18
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 2x DM6/100cm/na styl jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:52:53
2019-04-07 21:22:53
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 2x DM5/90cm/na styl jeźdźca
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:52:57
2019-04-07 21:21:27
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM5/90cm/na styl jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:56:48
2019-04-07 13:35:22
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 2x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 13:45:04
2019-04-06 23:01:27
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 3/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/MR 120cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/FMR 125cm/dwufazowy 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:53:13
2019-04-06 22:58:22
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 2x DM22/90cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 00:53:17
2019-04-06 17:10:27
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/P 110cm/dwufazowy 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:33:52
2019-04-01 11:52:08
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:34:00
2019-03-28 15:36:16
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x DM11/DK P/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM12/DK N/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM15/DKP/na styl jeźdźca
  • 1x DM16/DKN/na styl jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:10:01
2019-03-27 22:03:49
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 2x DM10/DK L/dokładności (Art 238.1.1)
  • 2x DM14/DK L/na styl jeźdźca
  • 1x R10/L 100cm/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:49:06
2019-03-27 14:21:00
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x DM1/50cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM2/60cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM18/50cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM19/60cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM27/65 cm/FINAŁ gr. A-1 zwykły (Art 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:49:23
2019-03-27 14:19:51
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x DM3/70cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM4/80cm/na styl jeźdźca
  • 1x DM20/70cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM21/80cm/dokładności (Art 238.1.1)
  • 1x DM28/85 cm/FINAŁ gr. A-2 zwykły (Art 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
3. Alot Izabela JKS Amico Mołdawin
S
O014149
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Bednarz Edyta Kj Michałówka
S
O032287
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
9. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
10. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
11. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
12. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
14. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
15. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
17. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
18. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
19. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
20. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
21. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
22. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
23. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
24. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
25. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
26. Frey Lea BPK
2002 (J.)
O038627
27. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
28. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
29. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
30. Głuszek Martyna KJ POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
31. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
32. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
33. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
34. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
35. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
36. Gużkowski Maciej Klub Sportowy Verso La Natura
S
O004178
37. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
O043526
38. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (MJ.)
O028063
39. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
40. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
41. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
42. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
43. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
44. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
45. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
46. Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035507
47. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
1998 (MJ.)
O022248
48. Klawitter Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O050660
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
51. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
52. Kosmala Karolina JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039434
53. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
54. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
55. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
O048644
56. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
57. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
58. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
59. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
60. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
61. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
62. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
63. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
64. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
65. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
10005794
66. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
67. Łatosz Marek BPK- Zachodniopomorskie
S
O046979
68. Łuszcz Sylwia Bez przynależności klubowej
S
O018818
69. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
70. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
71. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
72. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
73. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
74. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
75. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
76. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
77. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
78. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
79. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
80. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
81. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
82. Otlewska Amelia KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
83. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
84. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
85. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
86. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
87. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
88. Pawłowska Kornelia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O048610
89. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
90. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
91. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
92. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
93. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
94. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
95. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
96. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
10129296
97. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
98. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
99. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
100. Potrykus Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
brak
101. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
102. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
103. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
10001507
104. Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
2005 (JM.)
O037854
105. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
106. Rachwalski Krzysztof JKS Elcon Szczecin
S
O052927
107. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
108. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
109. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp z o.o.
2001 (J.)
O028040
110. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
111. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
112. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
113. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
114. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
115. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
O026315
116. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
117. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
119. Służewska Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
120. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
121. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
122. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
123. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
124. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
125. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
126. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
127. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
128. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
129. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
130. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
131. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
132. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
133. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
134. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
135. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
136. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
137. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
138. Tykarska Wiktoria bpk
2008 (Mł.)
O054104
139. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o.
S
O012763
140. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
141. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
142. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
143. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
144. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
145. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2018 (Mł.)
O043883
146. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
147. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
148. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
149. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
150. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
151. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
152. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
153. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
154. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
155. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
156. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

160

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
O: Marcin Wypchło
B: Michael Heinze
K026230 DE421000078001
2.

114

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
K018810 616 007 53 02486 10
3.

166

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
4.

153

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
5.

161

ALOUBETTE OS POL 2006 Klacz kasztanowata/166 F: Armitage / Argentinus
M: Leonie / Baloubet Du Rouet
O: Marcin Wypchło
B: Gestuet Lewitz
K021087 DE418180147706
6.

145

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
7.

157

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
8.

293

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
9.

182

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
10.

249

ARIZONA BWP BEL 2002 Klacz gniada F: Kannan
M: c
O: E.Bednarz
B: Zange
K027427
11.

9

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
12.

242

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
13.

162

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O: Marcin Wypchło
B:
K026277 5280030607377
14.

189

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
15.

122

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
16.

147

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019729 616009640097309
17.

283

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
18.

261

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
O: Andriej
B:
K025682 703955
19.

193

BIRKUT Malopolska POL 2015 Wałach siwa/169 F: Xxxx
M: Xxxx
O: Nowak Mirosław
B: Xxx
K022721 616006590024415
20.

246

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
21.

139

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Hercog i Tomasz Szeszuła
B: .
K020456 DE422220042208
22.

217

C-DINETTE SP POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska - Skrodzka
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
23.

72

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
24.

234

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
25.

218

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
26.

176

CAMBEL I G SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911
27.

2

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/179 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
28.

288

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
29.

14

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910
30.

275

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
31.

128

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
32.

133

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
O:
B:
K022024 DE421000319309
33.

271

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
K027539 056015Z55641315
34.

200

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
35.

233

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
36.

167

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
37.

173

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
38.

212

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
39.

188

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
40.

55

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
O: Barbara Kosmala
B: nn
K014638
41.

236

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637
42.

125

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
43.

132

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
44.

274

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Rasch ex Rekrut
M: Carmen
O: Izabela Kawała
B: Jacek Pruszkowski
K026258
45.

22

CIARA Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
O: Krzysztof Wilski
B:
K025053 DE456370059709
46.

7

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren
K022364 DE421000215612
47.

181

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
48.

191

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407
49.

214

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
50.

260

COLDWATER SP POL 2014 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026103 616009510134814
51.

129

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
52.

172

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
53.

177

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 POL616009640028911
54.

289

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
O: Tomasz Jasiński
B:
K023077 DE421000596110
55.

222

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
56.

226

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
57.

296

CORTHAZAR F:
M:
O:
B:
58.

231

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
59.

227

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
60.

111

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
61.

211

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
62.

156

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
63.

219

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: GLASGOW-W VAN T MERELSNEST
M: Dominga
O: Marek Lewicki
B: G.W Winkel,
K027244 826002140873209
64.

243

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
65.

81

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
66.

106

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
67.

23

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258 DE433330638110
68.

180

DIACONTINA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
69.

174

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
K024779
70.

257

DONATAN SP POL 2015 Ogier gniada/175 F: Rocus
M: Dona
O: Łuszcz Cezary
B: Łuszcz Jan
K027296 616009510044015
71.

15

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Artur Biegalski
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108
72.

264

DORDRECHT H VDL Z Zangersheide POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Douglas
M: Guusje H Z
O: Roman Ferenc
B: VDL Stud & AHA Hassing
brak brak
73.

179

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
74.

97

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/169 F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
K014310
75.

232

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
O: T.Olbryś
B: GER
K027673 DE 434340703812
76.

43

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
77.

187

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/168 F: Whitaker
M: Syllana
O: DIM SA
B: KWPN
K018485 123456789
78.

80

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
79.

273

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
80.

203

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
81.

267

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
82.

204

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
83.

45

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano
M: Joyce H
O: Magdalena Otlewska
B: nn
K027706 brak
84.

18

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
85.

295

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Erynia
O: Nad Wigami
B: Nad Wigrami
K022588
86.

152

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
87.

287

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Palegro
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K024612 616009510342312
88.

149

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
89.

30

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
90.

115

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
91.

131

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
92.

140

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
93.

46

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama
M: Fulda
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
94.

144

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
95.

292

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
O: AGNIESZKA sZAMP
B: XXXXG
K023100 POL009530232208
96.

112

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
O: Marta von Mauberg
B: M. Maat, A.Swanborn
K027225 528003201109120
97.

281

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI CHŁAPOWSKI
K002593 04712
98.

159

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
99.

71

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
100.

76

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
101.

237

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
102.

268

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
103.

263

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
104.

138

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
105.

143

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
106.

124

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
107.

107

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
108.

127

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
109.

221

ITOULON B KWPN POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL / Toulon
M: Omanta / Indoctro
O: Józef Walat
B: A. TH. De Boer
K022735 528003201308082 106AE69
110.

110

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
111.

235

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
O: Julia Regucka
B: Karolina Ferenstein
K023997 616009600152013
112.

272

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
O: Marek Głuszek
B: Karol Zychowicz
K024386 616 066 55 00334 08
113.

209

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
114.

109

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
K027071 528008070049307
115.

56

KARRAMBA Z Zangersheide POL 2014 Ogier kasztanowata/174 F: Kannan
M: Goldika II/Lambado
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K026754 brak
116.

186

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
K026530
117.

245

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
118.

265

KEY TO FORTUNA HOLST POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL
M: Carisma Fortuna
O: Roman Ferenc
B: Willink Rinkes-Tjeenk
528003201508310 brak
119.

175

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
120.

225

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: EJIRY FORTUNA
O: Carla Bianchi Michiel
B: 285831 P.&A.M. Rinkers- Tjeenk Willink
K027245 528003201508281
121.

206

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
122.

150

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
123.

113

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
124.

286

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
O: Eliza Rewers- Knitter
B: Sylwester Kosiński
K016008 009680043905
125.

164

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
K013124 616999611597804
126.

44

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
127.

135

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
128.

63

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00589 15
129.

24

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
O: Joanna Liszkowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K018544 616009510353511
130.

117

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
O: Aleksandra Pietrzak
B: Kotouc Miroslav
K023103 203011993083511
131.

163

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708
132.

280

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882 POL009510458207
133.

137

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
O: Kai Gerken
B: Dominium
K016463 DE421000414710
134.

202

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
135.

158

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK nad Wigrami
K022578 616009510252313
136.

291

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941 .
137.

290

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
138.

142

LUNA NN POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Magdalena Skotarczak
B: NED
K026657 528009101178093
139.

244

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
140.

284

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
141.

238

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: GREY
M: MARINA
O: Joanna Tykarska
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
142.

118

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
143.

254

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
144.

197

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
145.

87

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
146.

262

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Stanisław Poleszak
B: Maciej Krawczyk
K024870 6660070708
147.

168

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
148.

194

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
149.

64

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
150.

207

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
151.

170

NAGANO SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Cisoń
M: Nestatyna
O: Izabela Alot
B: -
K023025 -
152.

294

NATUZZI VAN HET SCHAECK BEL POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Cardento/Capitol I
M: Gin Fizz De Muze/Andiamo
O: Artur Gołaś
B: Belgia
K027281 056002W00305789
153.

278

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707
154.

66

NEVIL Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/167 F: Numero Uno / Libero H
M: Georgina Plus S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Gorny
K023439 De 455 8790033 13
155.

220

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
156.

279

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508
157.

269

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
158.

251

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Chellano II
M: Pascella van de helle
O: Eddy Verdbeck
B: bel
K027077 .
159.

259

OLIVAR SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025945 616009510238814
160.

27

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
161.

121

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
162.

241

ORLANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxxx
O: Xxx
B: Xxx
K022681
163.

248

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: Michał Przybecki i Sandra Hochschulz
B: S. Czech
K011693 POL009580324505 104EZ03
164.

116

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
165.

184

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
166.

198

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
K026980
167.

195

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
K027378 DE 410100502915
168.

136

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K026970 616009530210814
169.

196

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
170.

83

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
171.

210

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
172.

53

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024974 616009640031314
173.

155

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K024902
174.

126

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
175.

282

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
176.

123

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
177.

270

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf