Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody
Otłoczyn k/Torunia, 12.10.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 12:32:55
2019-10-10 22:25:30
Dominika Streich FRANCONIA S
  • 2x 2/LL/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:44:03
2019-10-10 21:02:23
Anna Kalkowska STERRE
  • 2x 1/miniLL/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:59
2019-10-10 20:37:22
Joanna Karmińska HAJDUK J
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/L1/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:54
2019-10-10 20:31:50
Paulina Pawłowska KOSTARYKA
  • 2x 2/LL/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:52
2019-10-10 20:26:43
Nadia Malinowska NIKIFOR
  • 1x 1/miniLL/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:48
2019-10-10 20:15:16
Laura Orłowska HIMERA
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:44
2019-10-10 20:13:00
Natalia Kowalczyk ARABELLA
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:39
2019-10-10 20:07:55
Michalina Kraszewska NESSA
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:38
2019-10-10 20:06:39
Milena Bylicka LEGAT
  • 1x 1/miniLL/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:33
2019-10-10 19:58:59
Patrycja Lissowska WERA LADY
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:29
2019-10-10 19:58:03
Karolina Centkowska MIKLOSZ
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:23
2019-10-10 18:10:15
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 1/miniLL/
  • 1x 2/LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:16
2019-10-10 18:04:06
Weronika Dobuszewska OLIVER LAKE
  • 1x 3/L/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:43:11
2019-10-10 18:03:29
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/L1/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 16:37:51
2019-10-10 16:25:42
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 16:37:45
2019-10-10 16:25:16
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 1/miniLL/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:13:55
2019-10-09 23:36:08
Arkadiusz Spychałowicz MORIS
  • 2x 3/L/
  • 2x 4/L1/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:47:16
2019-10-09 19:47:03
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 1/miniLL/
  • 1x 2/LL/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:46:41
2019-10-09 19:46:10
Zofia Gackowska NIWKA
  • 1x 1/miniLL/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:46:38
2019-10-09 19:45:26
Amelia Winiecka NIWKA
  • 1x 2/LL/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:46:25
2019-10-09 19:44:42
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/L1/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:43:45
2019-10-09 19:43:36
Katarzyna Piątek CZARODZIEJ
  • 1x 1/miniLL/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:42:56
2019-10-09 19:42:50
Filip Józwiak OLIMPIA
  • 1x 1/miniLL/
  • 1x 2/LL/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:42:47
2019-10-09 19:39:20
Julia Nogalska CZARODZIEJ
  • 1x 1/miniLL/
  • 1x 2/LL/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:42:42
2019-10-09 19:38:14
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 2/LL/
  • 1x 3/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:36:26
2019-10-09 19:35:51
Lena Grygiel ERA L.
  • 1x 2/LL/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 19:36:20
2019-10-09 19:33:10
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 1/miniLL/
  • 1x 2/LL/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 10:59:39
2019-10-09 09:19:37
Marta Jakielska FALLANDA
  • 1x 1/miniLL/
  • 2x 2/LL/
  • 1x 3/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:52
2019-10-01 23:35:21
Zofia Świst DAFI
  • 2x 1/miniLL/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bylicka Milena KJ Floret
2006 (JM.)
brak
2. Centkowska Karolina KJ Floret
2003 (J.)
brak
3. Dobuszewska Weronika JKS Rywal
2002 (J.)
O035163
4. Dudek Amelia KJ Floret
5. Gackowska Zofia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2002 (J.)
brak
6. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (JM.)
brak
7. Hermanowska Alicja KJ Floret
8. Jakielska Marta bpk
S
brak
9. Józwiak Filip CKJ Bonanza
2001 (J.)
brak
10. Kalkowska Anna KJ Floret
2005 (JM.)
brak
11. Karmińska Joanna KJ Floret
S
brak
12. Kowalczyk Natalia brak
2004 (JM.)
brak
13. Kraszewska Michalina KJ Floret
2005 (JM.)
brak
14. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
15. Lissowska Patrycja brak
2006 (JM.)
brak
16. Malinowska Nadia bpk
2006 (JM.)
brak
17. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2009 (Mł.)
brak
18. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
19. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (Mł.)
brak
20. Nolka Zosia brak
2003 (J.)
brak
21. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
22. Orłowska Laura KJ Floret
2005 (JM.)
brak
23. Pawłowska Paulina KJ Floret
S
Brak
24. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
25. Spychałowicz Arkadiusz Niezrzeszony
Brak
26. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
27. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (Mł.)
Brak
28. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
29. Tomczyk Zofia bpk
30. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
31. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
2.

12

ATTILA LANDAIS Selle Francais FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
O: Agnieszka Olech
B: G.A.E.C. Roger
K023673 10361370q
3.

6

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
4.

10

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
O: Agnieszka Janus
B: Joanna Kłodzińska
Brak POL013520153506
5.

15

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
O: Adrianna Marceniuk
B: -
brak -
6.

7

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
7.

2

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
O: Natalia Sienkiewicz
B: Iga Affelt
Brak Brak
8.

5

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
O: Adam Mróz
B: Fabińska Ewa
brak -
9.

3

FALLANDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Finlandia
O: OJ Stajnia Patitaj
B: Dominik Radke
Brak 616009610220810
10.

26

FRANCONIA S SP POL 2014 Klacz kara/172 F: Black Jack
M: Fonica S
O: Natalia Chuderewicz
B: St. Szurik
Brak 616009520041914
11.

24

HAJDUK J Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Jędrzejewski
K028064 -
12.

27

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
13.

21

HIMERA NN POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Joanna Karmińska
B: Nieznany
brak
14.

28

Joker F:
M:
O:
B:
15.

4

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
O: Karolina Miecielska
B: Ryszard Szczęsny
K026471 616009520047813
16.

23

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
O: Joanna karmińska
B: Roman Oblizajek
brak
17.

18

LEGAT Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
O: Joanna Karmińska
B: SK Liski
brak
18.

16

MIKLOSZ Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Misja
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Wojsiat
brak
19.

11

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/172 F: Leonardo
M: Martini
O: Spychałowicz Arkadiusz
B: Perek Kazimierz
Brak 616007610104614
20.

19

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
21.

22

NIKIFOR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Nuda
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Wojsiat
brak
22.

9

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
23.

8

OLIMPIA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/- F: Aravel Waro
M: Optima
O: -
B: Gawroński Leon
brak -
24.

14

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
25.

13

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
26.

29

Siwy F:
M:
O:
B:
27.

25

STERRE Irish Cob NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
O: Kinga Kornacka
B: Dhr. G.J.Scholing
brak
28.

17

WERA LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada F: Konkret 2
M: Wineta
O: Michał Sędłak
B: Słowikowski Tomasz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bylicka Milena
KJ Floret
LEGAT (18)
2019-10-12
8
Centkowska Karolina
KJ Floret
MIKLOSZ (16)
2019-10-12
9
2019-10-12
19
2019-10-12
21
Dobuszewska Weronika
JKS Rywal
2019-10-12
3
Dudek Amelia
KJ Floret
Siwy (29)
2019-10-12
13
Gackowska Zofia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (9)
2019-10-12
9
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ERA L. (5)
2019-10-12
11
Hermanowska Alicja
KJ Floret
Siwy (29)
2019-10-12
9
Jakielska Marta
bpk
2019-10-12
13
2019-10-12
15
2019-10-12
2019-10-12
9
Józwiak Filip
CKJ Bonanza
2019-10-12
17
2019-10-12
6
2019-10-12
1
Kalkowska Anna
KJ Floret
STERRE (25)
2019-10-12
2019-10-12
Karmińska Joanna
KJ Floret
2019-10-12
5
2019-10-12
2
Kowalczyk Natalia
brak
2019-10-12
1
2019-10-12
8
2019-10-12
6
Kraszewska Michalina
KJ Floret
NESSA (19)
2019-10-12
1
2019-10-12
18
2019-10-12
4
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (5)
2019-10-12
2
2019-10-12
1
Lissowska Patrycja
brak
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
Malinowska Nadia
bpk
NIKIFOR (22)
2019-10-12
13
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (15)
2019-10-12
19
2019-10-12
9
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (4)
2019-10-12
1
2019-10-12
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
2019-10-12
18
2019-10-12
Nolka Zosia
brak
2019-10-12
3
2019-10-12
17
2019-10-12
4
Olech Daria
KJ Classic
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-12
2019-10-12
1
2019-10-12
14
Orłowska Laura
KJ Floret
HIMERA (21)
2019-10-12
1
2019-10-12
10
2019-10-12
Pawłowska Paulina
KJ Floret
2019-10-12
20
2019-10-12
13
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
2019-10-12
16
Spychałowicz Arkadiusz
Niezrzeszony
MORIS (11)
2019-10-12
10
2019-10-12
2019-10-12
4
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
2019-10-12
16
2019-10-12
2019-10-12
6
Świst Zofia
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (2)
2019-10-12
2019-10-12
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
2019-10-12
2019-10-12
12
2019-10-12
8
Tomczyk Zofia
bpk
Joker (28)
2019-10-12
2
2019-10-12
7
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2019-10-12
1
2019-10-12
3
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (9)
2019-10-12
5
BRUS (10)
2019-10-12
9
2019-10-12

Number of Riders: 31

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052016-1, JKS Rywal Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl