Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:25:41
2019-07-12 21:23:03
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 2x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL art. S1/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:28
2019-07-12 19:41:23
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 5/N/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:35
2019-07-12 19:07:19
Aleksandra Dudek CHIMERA
  • 2x 2/LL art. S1/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:30
2019-07-12 19:06:26
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:37
2019-07-12 18:13:18
Aleksandra Kruczek SOPRAN
  • 2x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL art. S1/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:38
2019-07-12 18:08:33
Antonina Dyrda PROXIMUS
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 20:44:40
2019-07-12 17:53:39
Paulina Gigiel LAND STAR
  • 2x 2/LL art. S1/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:33:43
2019-07-12 17:26:19
Nikola Stelmaszew DŻINO
  • 2x 3/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 17:33:40
2019-07-12 17:24:52
Jakub Zalewski DŻINO
  • 1x 2/LL art. S1/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:24:49
2019-07-12 15:06:55
Denisa Brandt OPIUM
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:24:57
2019-07-12 15:06:26
Robert Brandt PINE
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:24:50
2019-07-12 15:05:31
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:47:07
2019-07-12 11:15:45
Barbara Pietruszewska DOBRAWA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 07:23:00
2019-07-11 22:17:35
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 2x 3/L/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:26:48
2019-07-11 20:58:29
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 2x 2/LL art. S1/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:26:51
2019-07-11 20:57:49
Zofia Chromik SURPRISE
  • 2x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL art. S1/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:26:54
2019-07-11 20:42:24
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 20:22:23
2019-07-11 19:32:08
Weronika Wolak TUKAN
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 20:22:19
2019-07-11 19:31:36
Kaja Pietrzak ACAI
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 20:22:16
2019-07-11 19:30:54
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 17:54:58
2019-07-11 17:35:55
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x 1/MINI LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 17:11:02
2019-07-11 16:20:33
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 17:11:07
2019-07-11 16:19:12
Marta Krajnik JAŹWIEC P
  • 2x 2/LL art. S1/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:53:22
2019-07-11 11:04:44
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:53:30
2019-07-11 10:08:56
Weronika Narwojsz SARTIANA
  • 2x 2/LL art. S1/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:53:24
2019-07-11 09:20:25
Nina Tulisow RALFIE
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 13:53:17
2019-07-11 09:12:57
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:30:24
2019-07-11 08:30:24
Natalia Nojak TRACY
  • 1x 3/L/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:16:24
2019-07-11 08:16:24
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 2/LL art. S1/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 07:17:08
2019-07-10 23:28:24
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 15:43:50
2019-07-10 14:31:19
Kinga Orzeszak IMPERIUS
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 15:43:49
2019-07-10 14:30:49
Kinga Orzeszak APRIL
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 14:13:06
2019-07-10 14:09:07
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 3/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 14:13:09
2019-07-10 14:08:43
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 2/LL art. S1/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 15:44:19
2019-07-10 08:20:55
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:45:12
2019-07-09 12:04:26
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:45:14
2019-07-09 11:54:32
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:45:16
2019-07-09 11:53:46
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:18:55
2019-07-09 08:18:55
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 08:18:10
2019-07-09 08:18:10
Katarzyna Maksymiuk MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 07:17:20
2019-07-08 20:31:56
Julia Brdak PASJONATA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 21:28:29
2019-07-08 20:27:16
Maja Sitkowska WOGRA
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 13:38:42
2019-07-08 13:38:42
Arkadiusz Jóźwiak WENTA
  • 1x 1/MINI LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 13:34:18
2019-07-08 13:34:18
Arkadiusz Jóźwiak NORITO
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 13:33:05
2019-07-08 13:33:05
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 13:28:44
2019-07-08 10:37:37
Bronisław Zajdel ESUS
  • 2x 3/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:25
2019-07-08 08:17:30
Marcin Olszewski SEKWOJA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:27
2019-07-08 08:17:11
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 3/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:29
2019-07-08 08:16:52
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 2/LL art. S1/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:30
2019-07-08 08:16:27
Marcin Olszewski ERAGON
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:33
2019-07-07 21:08:03
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 08:23:34
2019-07-07 21:07:10
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 09:33:17
2019-07-03 09:33:17
Gabrysia Ławrowska SUŁTAN
  • 1x 2/LL art. S1/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:55:50
2019-07-03 08:55:50
Katarzyna Maksymiuk JOCKER
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/LL art. S1/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:54:41
2019-07-03 08:54:41
Majka Sudejko PAWIK
  • 1x 1/MINI LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:52:12
2019-07-03 08:52:12
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/L/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:50:50
2019-07-03 08:50:50
Nicola Glińska PALOMA
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:47:56
2019-07-03 08:47:56
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:46:32
2019-07-03 08:46:32
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 4/P/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:45:48
2019-07-03 08:45:48
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 5/N/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 13:13:24
2019-06-30 21:29:06
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 13:13:11
2019-06-29 09:42:48
Sonia Kwiatkowska JOY
  • 1x 2/LL art. S1/
  • 2x 3/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 13:28:40
2019-06-24 08:21:50
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 2x 2/LL art. S1/
  • 1x 3/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:09:50
2019-06-21 08:09:50
Karina Filip SUŁTAN
  • 1x 2/LL art. S1/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:08:25
2019-06-21 08:08:25
Aleksandra Karczewska MADISON
  • 2x 2/LL art. S1/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:07:21
2019-06-21 08:07:21
Hanna Załęska PAWIK
  • 2x 1/MINI LL/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:06:35
2019-06-21 08:06:35
Justyna Wrótna MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:04:56
2019-06-21 08:04:56
Anita Wrótna WENTA
  • 2x 1/MINI LL/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
2. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
3. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Brandt Robert Braci Romanowskich
S
O000831
6. Brdak Julia Ośrodek Jeździecki Amador
1998 (MJ.)
Brak
7. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
8. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
9. Chrzanowski Julian Majątek Tulisówka
2008 (Mł.)
Brak
10. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
brak
11. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
12. Dyrda Antonina Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (J.)
brak
13. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
14. Gigiel Paulina BKJ BOSTON
S
9787/2011
15. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
16. Jóźwiak Arkadiusz BPK
S
O021021
17. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
18. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
19. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
20. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
21. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
22. Krajnik Marta Leśne Zacisze Tynwałd
2005 (JM.)
Brak
23. Kruczek Aleksandra KJ Kamiński
2005 (JM.)
brak
24. Kwiatkowska Sonia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
25. Ławrowska Gabrysia MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
brak
26. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
O044913
27. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
28. Narwojsz Weronika Brak
2000 (MJ.)
Brak
29. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zz
30. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
31. Orzeszak Kinga Niezrzeszona
2004 (JM.)
Brak
32. Pietruszewska Barbara Milejewko
S
O050012
33. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
34. Pietrzak Kaja MKJ NENIA PASŁĘK
2005 (JM.)
O034646
35. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
36. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
047387
37. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
S
O038516
38. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
O043438
39. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
40. Stelmaszew Nikola Brak
2004 (JM.)
O043345
41. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
xxxx
42. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
O035091
43. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
44. Wilczewska Weronika
45. Wolak Weronika KJ KAJA CZOSNOWO
2006 (JM.)
O055526
46. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
47. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
48. Zajdel Bronisław UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
S
O009444
49. Zalewski Jakub Brak
2002 (J.)
Brak
50. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada/175 F: BISKWIT
M: ARIADNA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś DARIUSZ
K024784 616007610083813
2.

62

ADONIS KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Ryszard Chrzanowski
B: Ryszard Chrzanowski
Brak
3.

35

APRIL SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Amazonka
O: Klaudia Szałek
B: Paulina Szałek
Brak
4.

4

ARGENTO Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar
M: Amanita
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 xx
5.

1

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
K026419 POL 007600433508
6.

14

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
7.

56

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
8.

57

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
9.

58

CHIMERA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
10.

33

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
O: Anna Kopcych
B: Kostrzewa
K011800 DE418180020305
11.

65

Constantine M F:
M:
O:
B:
12.

21

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
13.

52

DOBRAWA SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: WINSTON
M: DEMIRA
O: Barbara Pietruszewska
B: Rosławska Joanna
K027599
14.

6

DŻINO Małopolska POL 2003 Wałach kara/166 F: Grey
M: Doria
O: Marcin Stelmaszew
B: Graper Anna
K028148 POL006611165303
15.

25

ESUS Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Eloqent
M: Etola
O: Stadnina koni Liski
B: Stadnina koni Liski
brak 616007600199315
16.

51

FLIPJE KWPN POL 2010 Wałach gniada/175 F: Carolus II
M: Bavanta V/D Renvillehoeve
O: Joanna Stankiewicz
B: Holandia
K025560 528003201004967
17.

31

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
O: Nina Sikora
B: Nina Sikora
K023853
18.

38

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K024294
19.

63

Glory Schantel F:
M:
O:
B:
20.

45

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/170 F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 12776
21.

42

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
22.

64

Handsome F:
M:
O:
B:
23.

48

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
24.

36

IMPERIUS SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Widam
M: Iluzja
O: Klaudia Szałek
B: Paulina Szałek
Brak
25.

43

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
26.

18

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
27.

12

JOY SP POL 2012 Wałach gniada F: LORD STAR
M: GESMINA
O: Karolina Gohra
B: Piotr Okoń
brak
28.

37

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
29.

26

KASANDRA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant
M: Kessa
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
brak brak
30.

39

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
31.

24

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
32.

61

LAND STAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Graffiti
M: Xx
O: Gigiel Paulina
B: Niemcy
Brak 000000
33.

23

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
34.

32

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
35.

15

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
36.

10

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
37.

8

MOLIER XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
38.

27

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
39.

53

OPIUM Szlachetna Półkrew POL 0000 Wałach ciemnogniada F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0
40.

16

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
41.

2

PASJONATA Trakeńska POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Impuls
M: Pistacja
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
Brak
42.

9

PAWIK KARY POL 2005 Wałach kara/kuc:xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
43.

17

PAWIK XX POL xx Wałach kasztanowata/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
44.

55

PINE SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
45.

60

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
46.

40

RALFIE Westwalska POL 2015 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Rafia
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak DE 441411222815
47.

41

SARTIANA Typ Szlachetny POL 04.06.2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Brak
M: Brak
O: Weronika Narwojsz
B: Irena Narwojsz
Brak
48.

20

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
49.

59

SOPRAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Revel
M: Sara
O: Palmowski Alfred
B: Wiśniewski Kazimierz
007600166004 brak
50.

44

SORENTO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Sunshine
O: Monika Dudkowska
B: Marek Romanowski
K028061 61600960018
51.

19

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
52.

11

SUŁTAN KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:138 F: nn
M: nn
O: Przedpełski
B: przedpełski
brak
53.

49

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
54.

54

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
K016708
55.

30

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
56.

47

TUKAN Kuc Feliński POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Skupień Jacek
K021096 12645
57.

28

WENTA XX POL xx Klacz gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
58.

7

WENTA XX POL 2012 Klacz dereszowata/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
59.

50

WERBUNEK Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Katarzyna Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
60.

29

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-13
43
2019-07-13
5
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (39)
2019-07-13
4
2019-07-13
6
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-07-13
5
2019-07-13
1
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2019-07-13
16
2019-07-13
9
Brandt Robert
Braci Romanowskich
OPIUM (53)
2019-07-13
10
2019-07-13
14
PINE (55)
2019-07-13
3
2019-07-13
5
Brdak Julia
Ośrodek Jeździecki Amador
2019-07-13
19
2019-07-13
2019-07-13
38
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (30)
2019-07-13
49
2019-07-13
17
Chromik Zofia
BPK
2019-07-13
9
2019-07-13
5
2019-07-13
4
Chrzanowski Julian
Majątek Tulisówka
ADONIS (62)
2019-07-13
15
2019-07-13
6
2019-07-13
1
2019-07-13
37
2019-07-13
34
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CESIMA (57)
2019-07-13
27
2019-07-13
CHIMERA (58)
2019-07-13
7
2019-07-13
36
Dudkowska Monika
KJ Stania Szyldak
SORENTO (44)
2019-07-13
12
2019-07-13
28
2019-07-13
20
Dyrda Antonina
Klub Jeździecki Kamińskich
2019-07-13
14
2019-07-13
9
2019-07-13
14
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (11)
2019-07-13
50
2019-07-13
47
Gigiel Paulina
BKJ BOSTON
2019-07-13
12
2019-07-13
17
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (16)
2019-07-13
26
Jóźwiak Arkadiusz
BPK
NORITO (27)
2019-07-13
15
2019-07-13
8
2019-07-13
22
WENTA (28)
2019-07-13
14
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2019-07-13
1
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (10)
2019-07-13
35
2019-07-13
30
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2019-07-13
3
2019-07-13
7
2019-07-13
8
2019-07-13
2
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2019-07-13
19
2019-07-13
8
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2019-07-13
6
2019-07-13
9
2019-07-13
4
2019-07-13
13
Krajnik Marta
Leśne Zacisze Tynwałd
2019-07-13
44
2019-07-13
18
Kruczek Aleksandra
KJ Kamiński
SOPRAN (59)
2019-07-13
8
2019-07-13
7
2019-07-13
39
Kwiatkowska Sonia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JOY (12)
2019-07-13
29
2019-07-13
2019-07-13
20
Ławrowska Gabrysia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (19)
2019-07-13
52
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
2019-07-13
7
2019-07-13
11
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
MOLIER (8)
2019-07-13
2
JOCKER (18)
2019-07-13
4
2019-07-13
32
2019-07-13
19
Narwojsz Weronika
Brak
2019-07-13
55
2019-07-13
25
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (30)
2019-07-13
23
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (20)
2019-07-13
19
2019-07-13
6
2019-07-13
21
Orzeszak Kinga
Niezrzeszona
APRIL (35)
2019-07-13
54
2019-07-13
21
2019-07-13
40
2019-07-13
41
Pietruszewska Barbara
Milejewko
DOBRAWA (52)
2019-07-13
3
2019-07-13
33
2019-07-13
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-07-13
18
2019-07-13
3
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA PASŁĘK
GOPLANA (45)
2019-07-13
1
2019-07-13
17
ACAI (46)
2019-07-13
3
2019-07-13
46
2019-07-13
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-07-13
8
2019-07-13
1
2019-07-13
16
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (48)
2019-07-13
24
2019-07-13
10
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (31)
2019-07-13
31
2019-07-13
23
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
WOGRA (29)
2019-07-13
53
2019-07-13
6
2019-07-13
12
Stankiewicz Joanna
Bez Przynależności Klubowej
FLIPJE (51)
2019-07-13
13
2019-07-13
22
2019-07-13
Stelmaszew Nikola
Brak
DŻINO (6)
2019-07-13
15
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (10)
2019-07-13
45
PAWIK (17)
2019-07-13
17
Tulisow Nina
Bertyn
GIGI (38)
2019-07-13
18
2019-07-13
7
RALFIE (40)
2019-07-13
42
2019-07-13
16
2019-07-13
11
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2019-07-13
11
2019-07-13
48
2019-07-13
9
Wilczewska Weronika
2019-07-13
2
2019-07-13
5
2019-07-13
15
2019-07-13
Wolak Weronika
KJ KAJA CZOSNOWO
TUKAN (47)
2019-07-13
11
2019-07-13
2
2019-07-13
51
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
WENTA (7)
2019-07-13
13
2019-07-13
16
PALOMA (16)
2019-07-13
13
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
MOLIER (8)
2019-07-13
10
BLASZKA (14)
2019-07-13
4
Zajdel Bronisław
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
ESUS (25)
2019-07-13
2019-07-13
Zalewski Jakub
Brak
DŻINO (6)
2019-07-13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
PAWIK (9)
2019-07-13
2019-07-13
18
BLASZKA (14)
2019-07-13
10
2019-07-13
2
2019-07-13
12

Number of Riders: 50

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl