Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VIII Pasłęckie Derby
Pasłęk, 14.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:52:51
2019-09-13 18:47:44
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:52:55
2019-09-13 18:47:10
Julian Chrzanowski GLORY-SCHANTEL
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 17:59:22
2019-09-13 16:42:46
Karolina Moździara ADALTA CLEAR
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 17:59:21
2019-09-13 16:41:30
Karolina Moździara CONSTANTINE M
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/N/ o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 16:23:52
2019-09-13 15:43:42
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 16:23:36
2019-09-13 15:43:17
Nina Tulisow LAZARKA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 16:23:44
2019-09-13 15:39:29
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 16:23:41
2019-09-13 15:38:28
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:34:05
2019-09-13 10:18:14
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/N/ o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 10:14:35
2019-09-13 08:54:08
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:33:39
2019-09-13 08:15:36
Karolina Pacholec BUBA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:33:52
2019-09-13 08:15:16
Nikola Rucka BUBA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:59:37
2019-09-13 07:42:17
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:59:45
2019-09-13 07:41:39
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:55:40
2019-09-12 21:20:40
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:52:57
2019-09-12 21:18:59
Kornelia Piątek DAYSY
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:35
2019-09-12 19:41:09
Rozalia Lipka CENTER
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:37:35
2019-09-12 19:37:35
Karina Filip MADISON
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:36:43
2019-09-12 19:36:43
Nicola Możdżonek TRACY
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:35:43
2019-09-12 19:35:43
Laura Brulińska TRACY
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:34:22
2019-09-12 18:34:06
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:34:22
2019-09-12 17:16:03
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 2x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:33:51
2019-09-12 17:15:37
Emilia Szmydt DARLING
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:18:26
2019-09-12 15:44:30
Kornelia Jezierska WESPA
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 2x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:18:24
2019-09-12 15:28:58
Krzysztofa Wieczerzak RAKOCZY
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:18:22
2019-09-12 14:52:11
Joanna Wedeł EVEREST
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 14:26:01
2019-09-12 09:46:38
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 08:30:24
2019-09-12 08:28:44
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:56:48
2019-09-11 21:16:33
Jesika Neukirch FULEDA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:55:25
2019-09-11 13:22:50
Natalia Kasza ARIETA
  • 2x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:51:57
2019-09-11 10:20:22
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:51:53
2019-09-11 10:18:58
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:51:43
2019-09-11 10:15:07
Lena Banasiuk MALIBU STAR
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:51:37
2019-09-11 10:12:15
Marcelina Daniszewska RAFA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:33:58
2019-09-11 08:32:42
Barbara Pietruszewska DOBRAWA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:27:12
2019-09-11 08:27:12
Kornelia Knap MADISON
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:22:53
2019-09-11 08:22:53
Majka Sudejko PAWIK
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:21:22
2019-09-10 20:18:22
Kaja Pietrzak ACAI
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:21:23
2019-09-10 20:17:26
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:01:55
2019-09-10 16:53:50
Karolina Szostawicka FAMA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 19:55:15
2019-09-10 08:18:38
Hanna Załęska AISHA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:47
2019-09-09 20:11:05
Alicja Matusewicz LIMBA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:51
2019-09-09 20:06:17
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:48
2019-09-09 18:33:03
Julia Parda JANKES
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:53
2019-09-09 18:32:18
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/N/ o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:22:58
2019-09-09 10:23:56
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:22:55
2019-09-09 08:51:24
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 08:19:38
2019-09-08 18:28:23
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 08:19:34
2019-09-08 11:35:25
Marcin Olszewski ARAK
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:56:43
2019-09-08 11:29:17
Marcin Olszewski DOLOMIT
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:56:37
2019-09-08 11:24:14
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 08:19:23
2019-09-08 11:21:55
Marcin Olszewski HAPPY BOY
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/ P/ o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:14:40
2019-09-07 15:14:40
Hanna Załęska KASANDRA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:13:09
2019-09-07 15:13:09
Katarzyna Maksymiuk MOLIER
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:12:15
2019-09-07 15:12:15
Justyna Wrótna MOLIER
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:07:58
2019-09-07 15:07:58
Anita Wrótna WENTA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:06:52
2019-09-07 15:06:52
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:10:08
2019-09-07 11:58:37
Zuzanna Machnik PROTON SKW
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 13:12:57
2019-09-07 11:57:03
Zuzanna Machnik ALTRUISTA SKW
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 2x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 13:13:00
2019-09-06 11:38:32
Aleksandra Szewczak IRYS
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:14:49
2019-09-02 09:14:49
Katarzyna Maksymiuk JOCKER
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rozgrywki o Puchar i Nagrogy MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:10:22
2019-08-31 09:54:41
Przemysław Janewicz HELLO KITTY
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:10:21
2019-08-29 11:27:04
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:37:53
2019-08-29 08:37:53
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:17:32
2019-08-29 08:17:32
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 08:52:03
2019-08-26 15:08:27
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 6/N/ o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 08:29:37
2019-08-19 17:00:53
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 08:29:47
2019-08-19 17:00:20
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 16:22:41
2019-07-23 19:59:46
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 2/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu o Puchar i Nagrody MOSi R Pasłęk
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 16:22:37
2019-07-23 19:57:55
Marcin Olszewski SEKWOJA
  • 1x 3/L/dwufazowy o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/ P DERBY/ o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
2. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
3. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
4. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
5. Chrzanowski Julian Majątek Tulisówka
2008 (Mł.)
brak
6. Daniszewska Marcelina Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054367
7. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
8. Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
S
Brak
9. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O045901
10. Joźwiak Arkadiusz bpk
1998 (MJ.)
O021021
11. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039500
12. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
13. Kasza Natalia Mkj Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
Brak
14. Knap Kornelia MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
brak
15. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
16. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
17. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
O027685
18. Lipka Rozalia bpk
2003 (J.)
brak
19. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
20. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
21. Machnik Zuzanna KJ Wyjątkowi Siemiany
2007 (JM.)
O052140
22. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
23. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
24. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
25. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (JM.)
O049106
26. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
27. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
28. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
zzzz
29. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
30. Neukirch Jesika Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054518
31. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
32. Pacholec Karolina Stajnia Januszewo
S
brak
33. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
34. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
35. Pietruszewska Barbara Milejewko
S
O050012
36. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
37. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
38. Rucka Nikola Stajnia Januszewo
2005 (JM.)
brak
39. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
40. Soroka Alicja SKJ Baskil Rzeczna
S
O019714
41. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
42. Stankiewicz Martyna Biała leśniczówka
2007 (JM.)
O049941
43. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
xxxx
44. Szewczak Aleksandra SKJ Baskil Rzeczna
2005 (JM.)
O048189
45. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
46. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
47. Tomaszewska Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
48. Tulisow Nina KJ Bertyn Piaseczno
2004 (JM.)
O035091
49. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
50. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
O036489
51. Wieczerzak Krzysztofa bpk
S
brak
52. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
53. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
54. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

70

ADALTA CLEAR SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Clear To Jump ST Gywan Z
M: Arkona
O: Ewa Hauer
B: Ewa Hauer
K027826 616009600370109
3.

72

ADONIS KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Chrzanowski
B: Ryszard Chrzanowski
brak -
4.

7

AISHA XX POL xx Klacz gniada/xx F: xx
M: xx
O: Hanna Załęska
B: xx
xx xx
5.

25

ALTRUISTA SKW Małopolska POL 2007 Wałach gniada/- F: Planet / Zoon
M: Aisza / Łyk Szampana
O: Aleksandra Nickel
B: Jarosław Pawlik
K016533 POL006550018307
6.

48

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821 616013600054113
7.

18

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616007600163511 brak
8.

32

ARAK SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
Brak Nn
9.

51

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
K028104 616076002512
10.

21

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 616009570315008
11.

49

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
12.

14

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
O: Kornelia Piątek
B: NN
Brak Brak
13.

63

BUBA SP POL 2005 Klacz kara/166 F: Barasz /
M: Bellona /
O: Bogusław Ćwirko Godycki
B: SK Rzeczna
brak POL09600049405
14.

60

CENTER Czysta Krew Arabska POL 2003 Wałach kasztanowata/164 F: Werbum /
M: Centera /
O: Karolina Łubian
B: Krzysztof Tuliński
brak POL030000000394
15.

39

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
16.

5

CON CONTADOR SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
17.

71

CONSTANTINE M HAN. POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Contendro
M: Wendura
O: Piotr Wilczewski
B: Piotr Wilczewski
K025714 DE 431310046212
18.

16

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
19.

64

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
20.

17

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
21.

56

DARLING Trakeńska POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K028106 POL 732 01 00796 14
22.

13

DAYSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
O: Kornelia Piątek
B: NN
Brak Brak
23.

58

DIARAVELL Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
O: Elwira Ruszkowska
B: Elżbieta Mallert
K028475
24.

44

DOBRAWA SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: WINSTON
M: DEMIRA
O: Barbara Pietruszewska
B: Rosławska Joanna
K027599
25.

6

DOLOMIT SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Bajou Du Rouet
M: Deizi
O: Aldona Łącka
B: Zbigniew Kowalewski
Brak Nn
26.

74

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
27.

53

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
K026484
28.

40

FAMA - POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Friday
M: Vijoklis
O: Polish Pony Club
B: NN
PZJ:K026719 P:616006661108010
29.

52

FLIPJE KWPN POL 2010 Wałach gniada/175 F: Carolus II
M: Bavanta V/D Renvillehoeve
O: Joanna Stankiewicz
B: Holandia
K025560 528003201004967
30.

50

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Izabela Szymczak
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
31.

69

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Iluzjon / Luron
M: Gawona / Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K024294 616009600095912
32.

73

GLORY-SCHANTEL Oldemburska POL 2011 Klacz gniada/172 F: Reiter-Traum
M: Gitana
O: Jolanta Tulisow
B: Jolanta Tulisow
brak DE 427270256811
33.

41

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
O: Rafał Pietrzak
B: Rafał Pietrzak
K022919 616999600367009
34.

31

HAPPY BOY SP POL 13 Wałach kara/165 F: Golden Boy /
M: Hekabe /
O: -
B: -
brak POL009600241206
35.

34

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
O: Milena Gałązka
B: STADNINA SKARBU PAŃSTWA KADYNY
BRAK 009600220305
36.

23

HELLO KITTY SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Grand Master
M: Hera
O: Anna Surowiec
B: Neuman Mariusz
Brak 616007610185213
37.

22

IRYS WLKP POL 2005 Wałach gniada/- F: Trawers/Grand As
M: Imulacja/Islam
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059 007520109705
38.

37

JANKES Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: nn
K028242 616999530107514
39.

24

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
40.

30

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K028042 POL006580201408
41.

65

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
42.

62

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
43.

66

LAZARKA SP POL 2015 Klacz kara/171 F: Concord
M: La-cruz-j
O: Jolanta Tulisow
B: Derlecki Andrzej
brak 616009530007915
44.

61

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
45.

67

LIBERKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J /
O: Jolanta Tulisow
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530008015
46.

36

LIMBA Małopolska POL 2015 Klacz siwa/162 F: Sex
M: Lawenda
O: Waldemar Gajewski
B: Z.Szczepanek
brak 616006550048415
47.

43

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
48.

46

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
49.

29

MOLIER XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
50.

75

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
51.

19

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley / Lesotho
M: Niwka / In Camera
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
52.

57

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186 616009600255314
53.

20

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
O: Jerzy Przedpełski
B: -
K020653 616009600112812
54.

33

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
55.

26

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
56.

42

PAWIK KARY POL 2005 Wałach kara/kuc:xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
57.

35

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971 616999520132411
58.

28

PROTON SKW Anglik POL 2015 Wałach siwa/162 F: ecosse
M: palixodia
O: Aleksandra Nickel
B: Andrzej Zieliński
brak 616ol15008685t
59.

45

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
60.

54

RAKOCZY Trakeńska POL 2004 Wałach kara/168 F: SIXTUS
M: RAWKA
O: Krzysztofa Wieczerzak
B: Andzrej Grad
brak 0000
61.

68

RALFIE WESTF POL 2015 Wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia /
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak DE441411222815
62.

15

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
63.

59

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
64.

27

WENTA XX POL xx Klacz gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
65.

55

WESPA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Etos
M: Wiwian
O: Łukasz Jezierski
B: Andrzej Mierzejewski
K028474
66.

38

WIMBLEDON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
O: Barbara Matusewicz
B: Marek Romanowski
K028468 616007600048415
67.

47

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
400
50
SUM:
450.00
Joźwiak Arkadiusz bpk
350
SUM:
350.00
Kasza Natalia Mkj Nenia Pasłęk
50
SUM:
50.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
200
200
SUM:
400.00
Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
150
SUM:
150.00
Mackiewicz Dominika Bertyn
50
100
SUM:
150.00
Maliszewska Katarzyna Bertyn
50
50
SUM:
100.00
Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
100
SUM:
100.00
Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
100
50
100
SUM:
250.00
Pacholec Karolina Stajnia Januszewo
50
SUM:
50.00
Parda Julia Polish Pony Club
50
200
SUM:
250.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
200
SUM:
200.00
Soroka Alicja SKJ Baskil Rzeczna
1000
SUM:
1000.00
Tomaszewska Jagoda JKS Rywal Grudziądz
700
100
SUM:
800.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
150
300
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-09-14
35
2019-09-14
15
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2019-09-14
2019-09-14
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (65)
2019-09-14
1
400
2019-09-14
4
50
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (59)
2019-09-14
12
2019-09-14
20
Chrzanowski Julian
Majątek Tulisówka
ADONIS (72)
2019-09-14
7
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
17
2019-09-14
38
2019-09-14
48
Daniszewska Marcelina
Polish Pony Club
RAFA (45)
2019-09-14
15
2019-09-14
36
2019-09-14
34
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (43)
2019-09-14
31
Janewicz Przemysław
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2019-09-14
15
2019-09-14
41
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
WESPA (55)
2019-09-14
52
2019-09-14
11
2019-09-14
Joźwiak Arkadiusz
bpk
NORITO (20)
2019-09-14
3
350
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2019-09-14
54
2019-09-14
24
Kamińska Aleksandra
LKJ w Gałkowie
PEPE (35)
2019-09-14
19
2019-09-14
Kasza Natalia
Mkj Nenia Pasłęk
ARIETA (49)
2019-09-14
5
50
2019-09-14
Knap Kornelia
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (43)
2019-09-14
47
2019-09-14
33
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (75)
2019-09-14
17
2019-09-14
6
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
2019-09-14
2019-09-14
1
200
2019-09-14
4
200
Kurowska Anna
Klub Jeździecki Bertyn
ARAMIDA (51)
2019-09-14
6
2019-09-14
29
2019-09-14
1
150
Lipka Rozalia
bpk
CENTER (60)
2019-09-14
2019-09-14
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (74)
2019-09-14
16
2019-09-14
60
2019-09-14
51
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (33)
2019-09-14
Machnik Zuzanna
KJ Wyjątkowi Siemiany
2019-09-14
25
2019-09-14
20
2019-09-14
2019-09-14
13
2019-09-14
26
2019-09-14
39
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (18)
2019-09-14
8
2019-09-14
4
50
2019-09-14
3
100
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
JOCKER (24)
2019-09-14
2
2019-09-14
57
2019-09-14
59
MOLIER (29)
2019-09-14
8
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (17)
2019-09-14
14
2019-09-14
3
50
2019-09-14
4
50
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (64)
2019-09-14
2019-09-14
43
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
LIMBA (36)
2019-09-14
14
2019-09-14
4
2019-09-14
10
2019-09-14
42
2019-09-14
2
100
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
2019-09-14
5
100
2019-09-14
4
50
2019-09-14
3
100
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (59)
2019-09-14
44
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (48)
2019-09-14
3
2019-09-14
2019-09-14
18
2019-09-14
23
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
FULEDA (50)
2019-09-14
28
2019-09-14
50
2019-09-14
10
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-09-14
13
2019-09-14
7
2019-09-14
2019-09-14
SEKWOJA (15)
2019-09-14
22
2019-09-14
6
2019-09-14
14
2019-09-14
ARAK (32)
2019-09-14
Pacholec Karolina
Stajnia Januszewo
BUBA (63)
2019-09-14
5
50
2019-09-14
49
Parda Julia
Polish Pony Club
JANKES (37)
2019-09-14
22
2019-09-14
16
2019-09-14
5
50
2019-09-14
2
200
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DAYSY (13)
2019-09-14
1
2019-09-14
5
2019-09-14
ARIZONA (14)
2019-09-14
9
2019-09-14
12
2019-09-14
Pietruszewska Barbara
Milejewko
DOBRAWA (44)
2019-09-14
2019-09-14
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia Pasłęk
ACAI (10)
2019-09-14
24
2019-09-14
37
GOPLANA (41)
2019-09-14
9
2019-09-14
2
200
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (21)
2019-09-14
7
2019-09-14
13
2019-09-14
8
Rucka Nikola
Stajnia Januszewo
BUBA (63)
2019-09-14
11
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2019-09-14
30
2019-09-14
6
2019-09-14
Soroka Alicja
SKJ Baskil Rzeczna
IRYS (22)
2019-09-14
1
1000
Stankiewicz Joanna
Bez Przynależności Klubowej
FLIPJE (52)
2019-09-14
Stankiewicz Martyna
Biała leśniczówka
HAWRINA (34)
2019-09-14
17
2019-09-14
9
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
PAWIK (42)
2019-09-14
2019-09-14
Szewczak Aleksandra
SKJ Baskil Rzeczna
IRYS (22)
2019-09-14
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (56)
2019-09-14
2019-09-14
32
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
FAMA (40)
2019-09-14
18
2019-09-14
61
2019-09-14
21
Tomaszewska Jagoda
JKS Rywal Grudziądz
NEVADA (19)
2019-09-14
2
700
2019-09-14
3
100
Tulisow Nina
KJ Bertyn Piaseczno
LAZARKA (66)
2019-09-14
2019-09-14
LIBERKA (67)
2019-09-14
16
2019-09-14
7
RALFIE (68)
2019-09-14
GIGI (69)
2019-09-14
18
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (47)
2019-09-14
2
150
2019-09-14
1
300
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
EVEREST (53)
2019-09-14
11
2019-09-14
Wieczerzak Krzysztofa
bpk
RAKOCZY (54)
2019-09-14
9
2019-09-14
12
2019-09-14
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (26)
2019-09-14
46
2019-09-14
21
2019-09-14
19
WENTA (27)
2019-09-14
19
2019-09-14
58
2019-09-14
53
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
MOLIER (29)
2019-09-14
56
2019-09-14
45
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
AISHA (7)
2019-09-14
40
2019-09-14
27
2019-09-14
55
2019-09-14
6
2019-09-14
23

Number of Riders: 54

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 4 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl