Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:46:14
2019-05-10 19:33:39
Blanka Parzyszek MONTI W
  • 1x 1/Pony Games /Kuce//o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:46:05
2019-05-10 19:32:21
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:46:01
2019-05-10 19:32:06
Katarzyna Kukowska HAWANA
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 07:21:33
2019-05-10 18:48:18
Piotr Gębicki NORTH CUP
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:52:21
2019-05-10 18:47:57
Robert Brandt OPIUM
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:52:25
2019-05-10 18:47:50
Piotr Gębicki GIULIETTA-LA
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:45:54
2019-05-10 18:45:49
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 11:39:14
2019-05-10 10:00:09
Edyta Łątkowska HARICO
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 11:39:07
2019-05-10 08:57:05
Marcel Telej ZORINA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 11:38:59
2019-05-10 08:56:47
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:57
2019-05-09 21:53:28
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:53
2019-05-09 21:52:53
Amelia Zalewska RIPOSTA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:49
2019-05-09 21:51:42
Natalia Ramsz PIANKA
  • 1x 1/Pony Games /Kuce//o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:44
2019-05-09 21:42:17
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:39
2019-05-09 21:01:20
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:32
2019-05-09 21:00:45
Julia Babiej D'OCYNK
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:29
2019-05-09 21:00:23
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:25
2019-05-09 20:55:25
Julia Babiej DIA
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:39:17
2019-05-09 20:52:50
Oliwia Nowacka KROS-GB
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:15:42
2019-05-09 18:18:15
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 13:52:28
2019-05-09 13:43:48
Zuzanna Machnik PROTON
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:28:42
2019-05-09 11:15:19
Izabela Macko NIRWANA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:29:07
2019-05-09 11:14:35
Oliwia Bajer LEGUMINA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:06:54
2019-05-09 10:30:47
Antonina Dyrda PROXIMUS
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:06:49
2019-05-09 10:29:31
Julian Chrzanowski STORM
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:06:52
2019-05-09 10:29:31
Antonina Dyrda ROKI
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:38:17
2019-05-09 08:38:17
Pola Pietrzak SUŁTAN
  • 1x 1/Pony Games /Kuce//o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:37:11
2019-05-09 08:37:11
Nikola Glińska PALOMA
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:34:31
2019-05-09 08:34:31
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:33:14
2019-05-09 08:33:14
Katarzyna Maksymiuk JOKER
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:29:32
2019-05-09 08:29:32
Gabriela Ławrowska SUŁTAN
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:26:12
2019-05-09 08:26:12
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:25:21
2019-05-09 08:25:21
Natalia Nojak SAKO
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:23:38
2019-05-09 08:23:38
Paulina Dąbrowska SAKO
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:06:21
2019-05-09 07:29:27
Robert Brandt PINE
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:06:24
2019-05-09 07:28:33
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:51:00
2019-05-08 20:38:33
Natalia Kasza MEWA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:56
2019-05-08 20:38:11
Weronika Wolak TUKAN
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:54
2019-05-08 20:37:45
Weronika Wolak MEWA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:49
2019-05-08 20:37:19
Katarzyna Kartanowicz ŁATA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:47
2019-05-08 20:36:58
Katarzyna Kartanowicz MEWA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:43
2019-05-08 20:36:26
Emilia Kartanowicz ŁATA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:24:36
2019-05-08 18:15:11
Zuzanna Daniłowicz MOONCANTA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:24:30
2019-05-08 18:12:11
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:24:21
2019-05-08 18:11:39
Oskar Lodowski KOSTNER
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:54:12
2019-05-08 10:51:47
Martyna Suwał LACHATI
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 20:06:54
2019-05-08 10:30:07
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 06:50:38
2019-05-08 10:08:11
Maria Dąbrowska CLAUDE DELATOUR AS
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:26:47
2019-05-07 20:15:32
Alicja Maszkowska ROCKY
  • 2x 1/Pony Games /Kuce//o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:28:38
2019-05-07 16:26:25
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:28:45
2019-05-07 16:17:50
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:38:41
2019-05-07 09:30:53
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:44:28
2019-05-07 09:30:18
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:38:49
2019-05-07 09:29:27
Witold Burzyński KALAHARI
  • 2x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:44:34
2019-05-07 07:46:40
Mateusz Kawka TUNDRA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:41
2019-05-06 20:35:54
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:39
2019-05-06 20:35:05
Natalia Kasza ACAI
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:36
2019-05-06 20:32:18
Pola Pietrzak SUŁTAN
  • 1x 1/Pony Games /Kuce//o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:32
2019-05-06 20:23:40
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:28
2019-05-06 20:18:36
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:23
2019-05-06 20:17:25
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:20
2019-05-06 20:16:14
Kaja Pietrzak ARIETA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:12:18
2019-05-06 20:15:05
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 11:38:51
2019-05-06 14:02:19
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:58:39
2019-05-05 23:08:12
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:58:35
2019-05-05 23:06:24
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:58:30
2019-05-05 20:59:08
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:13:53
2019-05-05 08:23:17
Natalia Babiarz CREOVILLA S
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:57:30
2019-05-05 07:30:46
Zuzanna Machnik DEBIUT
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:08:13
2019-05-03 17:08:13
Justyna Wrótna WENTA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:30:56
2019-05-01 11:30:56
Anita Wrótna WENTA
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:27:01
2019-05-01 11:27:01
Anita Wrótna ARGENTO
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:17:22
2019-05-01 11:26:14
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:23:09
2019-04-30 22:00:50
Weronika Miszkowicz WADIM
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:27:19
2019-04-30 21:57:25
Emilia Piątek PROKAZ
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:23:30
2019-04-30 21:54:58
Martyna Stankiewicz EUFORIA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 20:44:13
2019-04-30 21:53:29
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:23:40
2019-04-29 20:56:18
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:00:26
2019-04-29 20:55:39
Zofia Chromik SURPRISE
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:34:15
2019-04-29 09:34:15
Hanna Załęska PAWIK
  • 2x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:13:44
2019-04-29 09:31:06
Katarzyna Maksymiuk JOCKER
  • 1x 2/Mini LL/o Nagrody Młodzieżowego Klubu Jeździeckiego Nenia
  • 2x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:30:08
2019-04-29 09:30:08
Nicola Możdżonek TRACY
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:29:23
2019-04-29 09:29:23
Paulina Dąbrowska TRACY
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:28:18
2019-04-29 09:28:18
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:19:45
2019-04-29 09:25:00
Justyna Wrótna NORITO
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:22:06
2019-04-26 11:38:58
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 11:37:58
2019-04-26 11:37:58
Aleksandra Karczewska MADISON
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 11:35:47
2019-04-26 11:35:47
Karina Filip SUŁTAN
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 09:18:50
2019-04-25 10:33:55
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:38:56
2019-04-25 09:17:50
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
  • 1x 6/N/IX Memoriał H.Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:13:40
2019-03-31 08:02:18
Marcin Olszewski SEKWOJA
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Firmy LEKSO Martyna Bała
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:13:28
2019-03-31 08:00:38
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 3/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
2. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O052362
3. Babiej Julia bkp - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
0038981
4. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043963
5. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
6. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
2001 (J.)
34817/18
7. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
8. Brandt Robert Braci Romanowskich
S
O000831
9. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zzz
10. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
11. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
12. Chrzanowski Julian KJ Lipnik
2008 (Mł.)
Brak
13. Dąbrowska Maria Brak
S
brak
14. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zz
15. Daniłowicz Zuzanna KJ Lipnik
2005 (JM.)
brak
16. Dyrda Antonina Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (J.)
brak
17. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
18. Gębicka Dorota KJ G-Ride Team
S
O011479
19. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
20. Glińska Nikola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
xxx
21. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2004 (JM.)
brak
22. Kamińska Aleksandra LKJ Gałkowo
S
O048490
23. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
24. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
25. Kartanowicz Emilia KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
26. Kartanowicz Katarzyna KJ KAJA Czosnowo
2004 (JM.)
brak
27. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
28. Kawka Mateusz Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2003 (J.)
brak
29. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
30. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
31. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
32. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
33. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (JM.)
O050349
34. Łątkowska Edyta Stajnia Tarant Miłomłyn
S
O043430
35. Ławrowska Gabriela MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
xxx
36. Machnik Zuzanna Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2007 (JM.)
O052140
37. Macko Izabela Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2001 (J.)
O038524
38. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
39. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (JM.)
brak
40. Maszkowska Alicja Bertyn Piastowo
2008 (Mł.)
brak
41. Miszkowicz Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
2006 (JM.)
Brak
42. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
zzzz
43. Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025764
44. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zz
45. Nowacka Oliwia Klub Jeździecki Kamińskich
2004 (JM.)
brak
46. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
47. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
48. Parzyszek Blanka LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2009 (Mł.)
brak
49. Piątek Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
2005 (JM.)
Brak
50. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
51. Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
2013 (Mł.)
brak
52. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
53. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
047387
54. Ramsz Natalia Bpk
2004 (JM.)
Brak
55. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
56. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
brak
57. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
58. Stankiewicz Martyna KJ LIPNIK
2007 (JM.)
O049941
59. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
xxxx
60. Suwał Martyna Klub Jeździecki Bertyn Piastowo
2003 (J.)
O046978
61. Szmydy Emilia KJ Sokolnik
62. Telej Marcel KJ G-Ride Team
2003 (J.)
O044719
63. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
64. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
brak
65. Wolak Weronika KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
66. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
67. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
68. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
69. Zalewska Amelia BPK
2018 (Mł.)
-
70. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

19

ADONIS Mały Koń POL 2007 Wałach siwa/mk:140 F: Uczony
M: Angelika
O: Barbara Chrzanowska
B: Łukaszonek Dariusz
Brak Pół 013530019907
3.

7

ARGENTO XX POL 2008 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
4.

33

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
5.

4

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
6.

31

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
brak POL 007600433508
7.

3

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
8.

63

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
9.

68

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
10.

9

CLAUDE DELATOUR AS Hanowerska POL 2009 Wałach skarogniada/175 F: C-Indoctro
M: Gina
O: Maria Dąbrowska
B: Aloys Schmidt
Brak De 431310545509
11.

25

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
12.

29

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
13.

67

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
Brak
14.

40

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
15.

83

Darling trak F:
M:
O:
B:
16.

24

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: esauł
M: drawa
O: Aleksandra Nickel
B: Gotowski Wojciech
brak
17.

65

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
18.

47

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
19.

72

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
20.

18

EUFORIA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: CUGNOT
M: ELBRA
O: RENATA OSIECKA
B: LEWANDOWSKI TOMASZ
BRAK 616007600276811
21.

42

GIGI Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Gawona
O: Jolanta Tulisow
B: Romanowski Marek
K024294
22.

79

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Con Sherry
M: Gawęda
O: Malwina Kozań
B: Andrzej Lachera
brak brak
23.

34

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
24.

75

HARICO Hanower GER 2014 Wałach gniada F: Carrico
M: Romina Rose
O: Edyta Łątkowska
B: Rafael Antkowski
Brak
25.

80

HAWANA WLKP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
O: Wojciech Kukowski
B: Kukowski Wojciech
Brak
26.

20

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
27.

28

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
28.

5

JOCKER ZZ POL 2000 Klacz ciemnogniada F: cc
M: cc
O: cc
B: cc
cc
29.

55

JOKER XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
30.

39

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
31.

73

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M
M: Katoda
O: Kozań Beata
B: -
K009026 POL009540043504
32.

2

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff Guenter
K012155 DE433330699802
33.

81

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Denetor
M: Kenija
O: Wojciech Kukowski
B: Marek Romanowski
K019633
34.

46

KOSTNER SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Sword
M: Kostaryka
O: Lodowska
B: Nn
K024040
35.

38

KRILAN Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: Widłak xx
M: Kra
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
36.

64

KROS-GB KUC POL 1999 Wałach srokata/kuc:139 F: Gracjan
M: Kalinka
O: Jacek Dyrda
B: Wojciech Jachymek
brak 616013580106599
37.

45

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER
M: CHANTAL
O: BEJDA JERZY
B: BEJDA JERZY
K021715
38.

30

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
39.

61

LEGUMINA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Lemoniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
40.

41

LIBERKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz gniada/167 F: Concord
M: Loresca-J
O: Jolanta Tulisow
B: Derlecki Andrzej
Brak 616 009 53 00080 15
41.

36

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
42.

49

ŁATA KUC POL 2003 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Płoska Joanna
brak
43.

11

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
44.

50

MEWA Kuc Feliń POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: GRAHAM
M: MEGALIA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: UP LUBLIN
brak 616013580173012
45.

82

MONTI W KUC POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Rondo's Matador
M: Marrietje
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Wilczyńska Klaudia
brak
46.

48

MOONCANTA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
O: Teresa Naradowska
B: Robert Stasiuk
brak
47.

76

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
48.

69

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
49.

60

NIRWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Revel KWPN
M: Nikandra xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
K017397
50.

13

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
51.

78

OPIUM Szlachetna Półkrew POL 0000 Wałach ciemnogniada F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0
52.

56

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
53.

12

PAOLA OLD GER 2002 Klacz gniada F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O:
B: Hans Abel
K019516 DE433330122302
54.

15

PAWIK KARY POL 2005 Wałach kara/kuc:xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
55.

44

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
56.

70

PIANKA Huculska POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Paw
M: Paloma
O: Marcin Marek
B: Piotr Iskrzycki
Brak 012540151704
57.

51

PINE SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
58.

17

PROKAZ SP POL 2009 Wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
O: RENATA OSIECKA
B: JAROSZEWSKI ARKADIUSZ
BRAK 616009530267209
59.

62

PROTON Anglik POL 2015 Wałach siwa/162 F: ecosse
M: palixodia
O: Aleksandra Nickel
B: Andrzej Zieliński
brak 616ol15008685t
60.

59

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
61.

71

RIPOSTA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/166 F: Nepal
M: Rivolta
O: Jacek Trojanowicz
B: Ziemkiewicz Piotr
Brak 616007661957409
62.

43

ROCKY Kuc Szetlandzki POL 2014 Wałach siwa/kuc:85 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nazarewicz
B: NN
brak brak
63.

58

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
64.

53

SAKO XX POL 2011 Wałach bułana/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
65.

54

SAKO XX POL xx Wałach bułana/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
66.

1

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
67.

57

STORM Typ Pogrubiony POL 2002 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: RENATA OSIECKA
B: NN
BRAK 616999600163002
68.

37

SUŁTAN KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:138 F: nn
M: nn
O: Przedpełski
B: przedpełski
brak
69.

10

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
70.

6

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
71.

52

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
72.

14

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
73.

35

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
74.

8

TUNDRA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Pokrant
M: Tiramisu
O: Aleksandra Nickel
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 009600192706
75.

16

WADIM SP POL 2000 Wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
O: Anetta Magdziak-Gęsicka
B: NN
Brak 999600050999
76.

22

WENTA XX POL 2012 Klacz dereszowata/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
77.

23

WENTA XX POL xx Klacz gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
78.

66

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I (ex. Wezyr)
M: Walgrind
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
79.

26

ZAVIRA A Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata/166 F: A
M: A
O: Paula Myszka
B: A
Brak A
80.

74

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris
M: Zorza
O: -
B: -
K022160 -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (2)
2019-05-11
25
2019-05-11
21
2019-05-11
24
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-11
Babiej Julia
bkp - Stajnia u Doktorka
DIA (65)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
D'OCYNK (67)
2019-05-11
2019-05-11
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2019-05-11
21
2019-05-11
16
2019-05-11
17
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (72)
2019-05-11
6
2019-05-11
24
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
CEMILLA (68)
2019-05-11
41
2019-05-11
13
2019-05-11
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2019-05-11
6
2019-05-11
6
Brandt Robert
Braci Romanowskich
PINE (51)
2019-05-11
34
2019-05-11
2
OPIUM (78)
2019-05-11
7
2019-05-11
9
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (14)
2019-05-11
36
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2019-05-11
22
2019-05-11
Chromik Zofia
BPK
2019-05-11
3
2019-05-11
4
2019-05-11
Chrzanowski Julian
KJ Lipnik
ADONIS (19)
2019-05-11
2
2019-05-11
12
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
STORM (57)
2019-05-11
1
2019-05-11
33
2019-05-11
65
Dąbrowska Maria
Brak
2019-05-11
19
2019-05-11
26
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (14)
2019-05-11
9
SAKO (53)
2019-05-11
Daniłowicz Zuzanna
KJ Lipnik
2019-05-11
14
2019-05-11
31
2019-05-11
63
Dyrda Antonina
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (58)
2019-05-11
30
2019-05-11
49
2019-05-11
9
2019-05-11
37
2019-05-11
62
2019-05-11
8
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (10)
2019-05-11
53
Gębicka Dorota
KJ G-Ride Team
2019-05-11
2
2019-05-11
2
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
2019-05-11
5
2019-05-11
12
2019-05-11
Glińska Nikola
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (56)
2019-05-11
50
2019-05-11
54
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2019-05-11
30
2019-05-11
11
2019-05-11
7
Kamińska Aleksandra
LKJ Gałkowo
PEPE (44)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
38
2019-05-11
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (11)
2019-05-11
2019-05-11
60
2019-05-11
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (63)
2019-05-11
15
2019-05-11
23
2019-05-11
64
Kartanowicz Emilia
KJ KAJA Czosnowo
ŁATA (49)
2019-05-11
20
2019-05-11
8
Kartanowicz Katarzyna
KJ KAJA Czosnowo
ŁATA (49)
2019-05-11
13
MEWA (50)
2019-05-11
22
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ACAI (32)
2019-05-11
43
ARIETA (33)
2019-05-11
39
2019-05-11
20
MEWA (50)
2019-05-11
25
Kawka Mateusz
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
TUNDRA (8)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
47
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
KAMELOT (73)
2019-05-11
1
2019-05-11
3
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (69)
2019-05-11
26
2019-05-11
14
2019-05-11
13
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (29)
2019-05-11
19
2019-05-11
13
2019-05-11
4
2019-05-11
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
HAWANA (80)
2019-05-11
2019-05-11
15
2019-05-11
15
2019-05-11
5
2019-05-11
1
Lodowski Oskar
Nie zrzeszony
KOSTNER (46)
2019-05-11
24
2019-05-11
Łątkowska Edyta
Stajnia Tarant Miłomłyn
HARICO (75)
2019-05-11
4
2019-05-11
25
Ławrowska Gabriela
MKJ Nenia Pasłęk
SUŁTAN (10)
2019-05-11
Machnik Zuzanna
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
DEBIUT (24)
2019-05-11
17
2019-05-11
51
2019-05-11
PROTON (62)
2019-05-11
43
2019-05-11
44
2019-05-11
58
2019-05-11
32
Macko Izabela
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
NIRWANA (60)
2019-05-11
27
2019-05-11
4
2019-05-11
3
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
JOCKER (5)
2019-05-11
9
2019-05-11
JOKER (55)
2019-05-11
2019-05-11
46
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (40)
2019-05-11
2019-05-11
Maszkowska Alicja
Bertyn Piastowo
ROCKY (43)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Miszkowicz Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
WADIM (16)
2019-05-11
7
2019-05-11
23
2019-05-11
57
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (14)
2019-05-11
40
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-11
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (54)
2019-05-11
55
2019-05-11
Nowacka Oliwia
Klub Jeździecki Kamińskich
KROS-GB (64)
2019-05-11
8
2019-05-11
27
2019-05-11
2019-05-11
5
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (12)
2019-05-11
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-11
3
2019-05-11
34
2019-05-11
20
2019-05-11
4
Parzyszek Blanka
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
MONTI W (82)
2019-05-11
1
2019-05-11
40
2019-05-11
35
Piątek Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
PROKAZ (17)
2019-05-11
28
2019-05-11
17
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
ACAI (32)
2019-05-11
10
2019-05-11
26
ARIETA (33)
2019-05-11
11
GOPLANA (34)
2019-05-11
1
2019-05-11
7
TUKAN (35)
2019-05-11
10
2019-05-11
4
2019-05-11
1
Pietrzak Pola
KJ Kaja Czosnowo
SUŁTAN (37)
2019-05-11
1
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-05-11
61
2019-05-11
19
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (20)
2019-05-11
39
2019-05-11
48
2019-05-11
42
Ramsz Natalia
Bpk
PIANKA (70)
2019-05-11
1
2019-05-11
37
2019-05-11
44
Sistermann Julia
G-ride
2019-05-11
59
2019-05-11
33
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
KRILAN (38)
2019-05-11
12
2019-05-11
28
2019-05-11
23
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (28)
2019-05-11
2
2019-05-11
2
Stankiewicz Martyna
KJ LIPNIK
EUFORIA (18)
2019-05-11
18
2019-05-11
21
2019-05-11
32
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (11)
2019-05-11
56
Suwał Martyna
Klub Jeździecki Bertyn Piastowo
LACHATI (45)
2019-05-11
22
2019-05-11
29
2019-05-11
17
Szmydy Emilia
KJ Sokolnik
Darling (83)
2019-05-11
36
2019-05-11
31
Telej Marcel
KJ G-Ride Team
ZORINA (74)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
LIBERKA (41)
2019-05-11
38
2019-05-11
45
2019-05-11
2019-05-11
29
GIGI (42)
2019-05-11
18
2019-05-11
11
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (31)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
Wolak Weronika
KJ KAJA Czosnowo
TUKAN (35)
2019-05-11
34
2019-05-11
1
MEWA (50)
2019-05-11
11
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-11
16
2019-05-11
12
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-05-11
10
WENTA (22)
2019-05-11
2019-05-11
PALOMA (56)
2019-05-11
52
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (13)
2019-05-11
WENTA (23)
2019-05-11
Zalewska Amelia
BPK
RIPOSTA (71)
2019-05-11
16
2019-05-11
14
2019-05-11
6
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-05-11
27
2019-05-11
10
PAWIK (15)
2019-05-11
41
2019-05-11
42

Number of Riders: 70

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl