Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 09:33:32
2019-05-10 21:34:14
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/L/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:39:44
2019-05-10 12:49:33
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/L/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:39:39
2019-05-10 11:17:53
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
  • 2x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:25:06
2019-05-09 18:33:23
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-09 17:00:48
2019-05-09 16:00:26
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-09 12:46:56
2019-05-08 23:09:19
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-09 12:43:04
2019-05-08 17:04:11
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:32:16
2019-05-08 09:03:17
Weronika Bobotek QIDA
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:32:32
2019-05-08 09:00:39
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 11/MINI LL/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:09
2019-05-08 08:57:25
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 11/MINI LL/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:12
2019-05-07 22:16:16
Julia Babiej D'OCYNK
  • 2x 11/MINI LL/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:17
2019-05-07 21:54:38
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:22
2019-05-07 21:51:39
Zuzanna Topa R-FOOD ADONIS AZ
  • 1x 1/40cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 2/60cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregu)
  • 1x 9/40cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:25
2019-05-07 21:47:36
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/40cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 2/60cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregu)
  • 1x 9/40cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:30
2019-05-07 21:44:08
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:32
2019-05-07 21:43:15
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 1x 1/40cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 2/60cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregu)
  • 1x 9/40cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 2x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:05:09
2019-05-07 11:57:11
Anna Kopcych CON AMORE
  • 2x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 12:05:06
2019-05-07 11:50:25
Marcela Kopcych WINNER AZ II
  • 1x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
  • 2x 11/MINI LL/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:29:10
2019-05-06 21:32:21
Lucjan Tarnowski GREY
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
12 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-06 21:34:30
2019-05-06 21:05:10
Julia Babiej DIA
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/L/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 06:15:32
2019-05-05 22:26:38
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 9/40cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (bez okserów i szeregów)
  • 1x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:14:59
2019-05-05 21:56:55
Sandra Podsiad ARONIA
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 20:13:18
2019-05-04 19:23:13
Zuzanna Juchniewicz POLISA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:29:03
2019-05-04 14:16:26
Kornelia Kostrzewa BARTI
  • 2x 2/60cm/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregu)
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności 238.1.- Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
  • 2x 10/60cm/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami, bez szeregów)
  • 1x 11/MINI LL/Dokładności 238.1.1 - Konkurs przyjazny dzieciom (z okserami i szeregami)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 14:17:48
2019-05-03 18:41:37
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:02:38
2019-05-03 11:01:24
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 14/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 15/N/Zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:51:39
2019-05-02 22:04:29
Joanna Kowalewska BEOWULF
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/L/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:30:45
2019-05-02 11:53:07
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
  • 2x 13/L/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:47:06
2019-05-01 20:44:50
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
1 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-05-01 20:57:23
2019-05-01 19:44:53
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczyk Ada
2. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
3. Banaszek Michalina Stajnia Perzanowo
4. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
6. BOJ Marta
7. Danieluk Radosław
8. Deptuła Gabriela
9. Dworczyk Julia Niezrzeszona
2003 (J.)
O044932
10. Dzikowska Daria LKJ GAŁKWO
S
111111111
11. DZIPANOW Maja
12. FERENSTEIN Karolina
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
1998 (MJ.)
1111111
15. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
16. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
17. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (J.)
O029249
18. Kluczek Alicja
19. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
20. Kopcych Marcela Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
Brak
21. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
S
brak
22. Kowalewska Joanna Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
S
O045702
23. Kraśko Aleksander
24. KRAŚKO Konstanty
25. Ludwicka Karina
26. Mikołajczyk Hanna
27. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
28. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
29. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
30. PASIK Monika
31. Pierzchanowska Oliwia KJ
2009 (Mł.)
Brak
32. Podsiad Sandra Klub jeździecki Żarnowo
2002 (J.)
Brak
33. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
O040574
34. RACZKOWSKA Weronika
35. Smoleńska Weronika
36. Sobolewska Wiktoria
37. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
38. Szpilewicz Katarzyna
39. Szulborska Wiktoria
40. Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
S
O006081
41. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
42. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O007552
43. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
44. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
45. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
46. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
2.

1

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
3.

3

ARONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/171 F: Hiacynt
M: Arina
O: Marek Podsiad
B: Mirosław Gordon
Brak 616 007 60 02980 10
4.

29

BARTI Typ Koń Mały POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: NN
M: NN
O: Joanna Kostrzewa
B: brak danych
brak 616999600304513
5.

4

BEOWULF Małopolska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Słowak
M: Bryza
O: Kowalewska Joanna
B: Jarmusik Joanna
K026411 616006600003210
6.

34

BRUNO F:
M:
O:
B:
7.

35

CELESTIA F:
M:
O:
B:
8.

57

CHARISSA F:
M:
O:
B:
9.

20

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
10.

15

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
K011800
11.

54

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
12.

53

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990
13.

25

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/167 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: .......
K024143
14.

37

CZARTER BOY F:
M:
O:
B:
15.

19

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-Kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
16.

51

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
17.

42

DAJM CHOCOLATE F:
M:
O:
B:
18.

52

DENZEL WASHINGTON F:
M:
O:
B:
19.

13

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
20.

58

DIAMOND STAR F:
M:
O:
B:
21.

7

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
22.

6

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
23.

48

FREZJA F:
M:
O:
B:
24.

46

GINES F:
M:
O:
B:
25.

2

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
O: Daniela Dworczyk
B: Marek Romanowski
K026856 616009600128915
26.

12

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
O: Lucjan Tarnowski
B: Lucjan Tarnowski
K014107
27.

44

J'ETAIMG F:
M:
O:
B:
28.

59

KARMELKA F:
M:
O:
B:
29.

41

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
30.

47

LILI MK POL 2013 Klacz inna/mk: F: NN
M: Luanda
O: Karolina Ferenstein- Kraśko
B: Andrzej Felski
1111111
31.

33

LITLLE EAR F:
M:
O:
B:
32.

50

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
33.

45

LUCKY F:
M:
O:
B:
34.

24

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B: Nn
K026510 POL013540037105
35.

27

MALACHIT Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013152
36.

28

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005
37.

23

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
38.

32

MIRABELLA F:
M:
O:
B:
39.

40

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
40.

10

NASTKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon
M: Nandina
O: Dorota Sobiecka
B: SK Dobrzyniewo
Brak
41.

49

OKUDŻAWA SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Osama
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: Karolina Ferenstein-Kraśko
Brak
42.

61

ORZESZEK F:
M:
O:
B:
43.

43

OSI F:
M:
O:
B:
44.

9

POLISA Wielkopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Lissaro
M: Poezja
O: Zuzanna Juchniewicz
B: Zenon Brzozowski
brak 616007520047215
45.

60

PONCESJA F:
M:
O:
B:
46.

26

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B: Pacek Jarosław
Brak POL 007600012106
47.

31

PRINCESSA F:
M:
O:
B:
48.

16

QIDA PKSP POL 2001 Klacz kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615 POL009580308801
49.

39

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
50.

21

R-FOOD ADONIS AZ Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
O: Julia Parda
B: Andrzej Zdziiebło
brak brak
51.

18

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
52.

5

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
K027073 brak
53.

56

STOKROTKA LAZAR F:
M:
O:
B:
54.

36

SZOGUN F:
M:
O:
B:
55.

38

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
56.

14

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczyk Ada
BRUNO (34)
2019-05-11
6
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (13)
2019-05-12
18
2019-05-12
9
2019-05-12
D'OCYNK (19)
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
12
Banaszek Michalina
Stajnia Perzanowo
SZOGUN (36)
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (28)
2019-05-11
1
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
2
Bobotek Weronika
KJ Endurance Team
QIDA (16)
2019-05-11
2
2019-05-11
6
2019-05-12
10
2019-05-12
3
BOJ Marta
2019-05-11
9
2019-05-12
15
2019-05-12
8
Danieluk Radosław
2019-05-11
18
2019-05-12
9
2019-05-12
Deptuła Gabriela
GREY (12)
2019-05-11
8
2019-05-12
2019-05-12
6
Dworczyk Julia
Niezrzeszona
2019-05-11
13
Dzikowska Daria
LKJ GAŁKWO
LILI (47)
2019-05-11
1
DZIPANOW Maja
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
8
FERENSTEIN Karolina
2019-05-11
11
2019-05-12
2019-05-12
Filipek Paulina
Brak
2019-05-11
12
2019-05-11
4
2019-05-11
5
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
2019-05-12
2019-05-12
12
2019-05-11
6
2019-05-12
1
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (38)
2019-05-12
3
2019-05-12
2019-05-11
1
2019-05-12
12
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2019-05-12
2019-05-12
8
2019-05-12
7
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
POLISA (9)
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
13
Kluczek Alicja
2019-05-11
14
2019-05-12
4
2019-05-12
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2019-05-12
3
2019-05-12
4
Kopcych Marcela
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
10
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
BARTI (29)
2019-05-11
7
2019-05-12
11
2019-05-12
2019-05-12
Kowalewska Joanna
Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
2019-05-12
2019-05-12
2
2019-05-12
5
Kraśko Aleksander
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
8
2019-05-11
1
KRAŚKO Konstanty
GINES (46)
2019-05-11
17
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
14
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-12
7
Ludwicka Karina
KORUND (41)
2019-05-11
4
2019-05-11
2
2019-05-12
10
2019-05-12
6
Mikołajczyk Hanna
2019-05-11
1
2019-05-11
2
2019-05-12
16
2019-05-12
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2019-05-11
11
2019-05-11
9
2019-05-12
2019-05-12
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (22)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
6
2019-05-12
2019-05-12
3
Parda Julia
Polish Pony Club
NASTKA (10)
2019-05-12
9
2019-05-11
7
2019-05-11
8
2019-05-12
4
2019-05-12
6
FREZJA (48)
2019-05-11
1
2019-05-12
4
PASIK Monika
LORDI (50)
2019-05-11
8
2019-05-12
5
2019-05-11
5
2019-05-11
1
2019-05-12
2
2019-05-12
2019-05-11
2
2019-05-11
4
2019-05-12
1
2019-05-12
1
CRISTAL (53)
2019-05-11
3
2019-05-12
7
CORSIMO (54)
2019-05-11
2
2019-05-12
1
Pierzchanowska Oliwia
KJ
NASTKA (10)
2019-05-12
1
2019-05-12
6
Podsiad Sandra
Klub jeździecki Żarnowo
ARONIA (3)
2019-05-12
2019-05-12
3
Przybylska Nikola
-
2019-05-11
5
2019-05-11
3
2019-05-11
3
2019-05-12
10
2019-05-12
RACZKOWSKA Weronika
OSI (43)
2019-05-11
3
2019-05-12
17
2019-05-12
4
2019-05-11
16
LUCKY (45)
2019-05-11
15
2019-05-12
2019-05-12
11
Smoleńska Weronika
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
5
2019-05-12
Sobolewska Wiktoria
2019-05-11
1
2019-05-11
19
2019-05-12
5
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
2019-05-12
2
Szpilewicz Katarzyna
2019-05-11
6
2019-05-12
7
2019-05-12
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
2019-05-11
1
2019-05-12
6
Szulborska Wiktoria
2019-05-11
1
Tarnowski Lucjan
JKS U Robsonów
DRAGON (6)
2019-05-11
9
2019-05-11
2
2019-05-12
8
2019-05-12
Topa Zuzanna
Polish Pony Club
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
2019-05-12
1
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (25)
2019-05-11
1
2019-05-11
10
2019-05-12
7
2019-05-12
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (18)
2019-05-11
1
2019-05-11
10
2019-05-12
2019-05-12
1
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (26)
2019-05-11
7
2019-05-11
4
2019-05-12
2
2019-05-12
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (23)
2019-05-11
4
2019-05-11
6
2019-05-12
8
2019-05-12
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-11
3
2019-05-11
7
2019-05-12
11
2019-05-12
5

Number of Riders: 46

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, WMZJ Olsztyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl