Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 06:13:08
2019-07-05 22:43:29
Olga Gryciuk FATIMA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 06:13:01
2019-07-05 22:29:27
Malwina Bzdręga BAROK ALEKSANDER
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:41:18
2019-07-05 21:13:54
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:41:16
2019-07-05 21:05:07
Agata Rokicka VIVARO
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:41:09
2019-07-05 20:22:49
Hubert Laszecki SERDUSZKO
  • 1x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:41:05
2019-07-05 19:51:57
Sana Popovic SZAKIR
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:40:54
2019-07-05 19:15:23
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 21:40:18
2019-07-05 19:13:45
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:37:14
2019-07-05 18:59:06
Paulina Gigiel LAND STAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 21:37:09
2019-07-05 16:43:40
Antonina Dyrda ROKI
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 21:30:34
2019-07-05 16:42:19
Antonina Dyrda PROXIMUS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:59
2019-07-05 16:15:24
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:57
2019-07-05 16:13:16
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:54
2019-07-05 16:11:45
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 1x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:52
2019-07-05 16:10:19
Małgorzata Tyllo NOKAUT
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:49
2019-07-05 13:55:28
Natalia Ramsz PIANKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:47
2019-07-05 13:53:24
Amelia Zalewska RIPOSTA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:43
2019-07-05 13:05:59
Nikola Stelmaszew DŻINO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 06:12:49
2019-07-05 12:56:26
Patrycja Witkowska MEXICANA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:34:22
2019-07-05 12:29:59
Jakub Zalewski DŻINO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:34:29
2019-07-05 12:28:46
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 7/N/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 12:34:33
2019-07-05 12:08:44
Emilia Lewandowska MATADOR
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:20:16
2019-07-05 10:19:38
Martyna Grabowska GUCIO
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:20:17
2019-07-05 10:18:22
Kornelia Bieniek GALAHAD
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 10:20:19
2019-07-05 10:16:33
Zuzanna Brocka SZAKIR
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 09:54:15
2019-07-05 09:30:08
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:53:13
2019-07-05 09:26:38
Weronika Wolak MEWA
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:53:08
2019-07-05 09:26:11
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:52:57
2019-07-05 09:25:40
Kaja Pietrzak MEWA
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:52:54
2019-07-05 09:24:53
Weronika Wolak TUKAN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:52:45
2019-07-05 09:22:34
Kaja Pietrzak ACAI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:52:37
2019-07-05 08:18:00
Katarzyna Maksymiuk TRACY
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 09:52:13
2019-07-05 08:17:30
Natalia Nojak TRACY
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:51:47
2019-07-05 08:16:48
Katarzyna Maksymiuk JOCKER
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-05 12:37:33
2019-07-05 08:15:45
Hanna Załęska KASANDRA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:51:02
2019-07-05 08:15:05
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:33
2019-07-04 23:39:04
Alicja Maszkowska ROCKY
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:28
2019-07-04 23:32:43
Martyna Surdykowska GRYFIA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:24
2019-07-04 23:32:08
Alicja Waldzińska BALBINKA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:22
2019-07-04 23:31:27
Magdalena Szczechura BAHIYA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:15
2019-07-04 23:30:44
Agata Mielechowicz BALBINKA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:13
2019-07-04 23:30:01
Julia Jabłońska BAHIYA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:10
2019-07-04 23:29:24
Jagoda Jabłońska GRYFIA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:07
2019-07-04 23:28:47
Kacper Gałka BALBINKA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:06:03
2019-07-04 23:27:25
Wiktoria Byszewska BAHIYA
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:05:47
2019-07-04 22:45:36
Kaja Siwy NAJDI
  • 1x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:05:43
2019-07-04 22:40:08
Julia Kozik NAJDI
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:05:39
2019-07-04 22:36:10
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:05:33
2019-07-04 22:34:58
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 00:05:23
2019-07-04 22:33:21
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:30
2019-07-04 14:39:40
Sandra Sobucka PLUTO SZEPSEG
  • 2x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:09:00
2019-07-04 14:34:32
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:08:51
2019-07-04 13:49:24
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 7/N/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:28:26
2019-07-03 12:57:43
Magdalena Pieszak FALCO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:10:58
2019-07-03 12:56:25
Magdalena Pieszak HERMOSA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 08:48:18
2019-07-03 12:55:40
Zofia Chromik SURPRISE
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:37:02
2019-07-02 10:19:14
Barbara Pietruszewska DOBRAWA
  • 2x 3/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:29:56
2019-07-01 21:51:27
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-01 09:31:16
2019-06-30 21:27:52
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 09:29:30
2019-06-27 14:52:14
Julia Babiej D'OCYNK
  • 1x 1/40cm/Konkurs Towarzyski - Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Konkurs Towarzyski Dokładności art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 08:05:09
2019-06-25 15:03:11
Julia Babiej DIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:31:47
2019-06-24 08:20:48
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5/L/Dwufazowy zwykły / zwykły art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bkp
2005 (JM.)
O038981
2. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
3. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (J.)
brak
4. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
5. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
6. Bzdręga Malwina Czterolistna KONI czyna
7. Bzdręga Malwina Milejewko
S
brak
8. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
9. Dyrda Antonina Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (J.)
brak
10. Gałka Kacper Stajnia Wilkowo
2008 (Mł.)
brak
11. Gigiel Paulina BKJ BOSTON
S
9787/2011
12. Gospodarczyk Adam Niezrzeszony
S
brak
13. Grabowska Martyna Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
14. Gryciuk Olga Rancho Łęcze
2004 (JM.)
Brak
15. Jabłońska Jagoda Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
16. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
17. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
18. Kozik Blanka Czterolistna KONI czyna
19. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
20. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
21. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
brak
22. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (J.)
O038425
23. Laszecki Hubert Pałac Pacółtowo
2013 (Mł.)
Brak
24. Lewandowska Emilia Polish Pony Club
2011 (Mł.)
brak
25. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
26. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
27. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (JM.)
O049106
28. Maszkowska Alicja Bertyn Piastowo
2008 (Mł.)
brak
29. Mielechowicz Agata Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
30. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
31. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zz
32. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
33. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
34. Pieszak Magdalena KJ Bertyn Piastowo
S
O012403
35. Pietruszewska Barbara Milejewko
S
O050012
36. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
37. Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
2013 (Mł.)
brak
38. Popovic Sana Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
39. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
40. Ramsz Natalia Rancho Łęcze
2004 (JM.)
Brak
41. Rokicka Agata Niezrzeszony
S
brak
42. Siwy Kaja Końskie Zdrowie
2014 (Mł.)
brak
43. Sobucka Sandra Bertyn
2004 (JM.)
Brak
44. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
45. Stelmaszew Nikola Brak
2004 (JM.)
Brak
46. Surdykowska Martyna Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
47. Szczechura Magdalena Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
48. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
49. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
50. Tyllo Małgorzata Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O055484
51. Waldzińska Alicja Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
52. Witkowska Patrycja BPK
2002 (J.)
brak
53. Wolak Weronika KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
54. Zalewska Amelia Rancho Łęcze
2018 (Mł.)
-
55. Zalewski Jakub Brak
2002 (J.)
Brak
56. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

39

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
3.

11

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
brak brak
4.

23

ARGENTO Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar
M: Amanita
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 xx
5.

19

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
6.

21

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
7.

51

BAROK ALEKSANDER Typ Koń Mały POL 2004 Wałach inna/kuc: F: NN
M: Blanka
O: Malwina Bzdręga
B: nieznany
brak
8.

50

BAROK ALEKSANDER F:
M:
O:
B:
9.

1

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
K026419 POL 007600433508
10.

5

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
Brak
11.

30

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
12.

4

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
13.

8

DOBRAWA SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: WINSTON
M: DEMIRA
O: Barbara Pietruszewska
B: Rosławska Joanna
K027599
14.

31

DŻINO Małopolska POL 2003 Wałach kara/166 F: Grey
M: Doria
O: Marcin Stelmaszew
B: Graper Anna
Brak 1165303
15.

13

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
16.

3

FALCO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Filia
O: Karolina Barańska
B: SK Rzeczna
brak POL 009 60 00727 09
17.

52

FATIMA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Castilio
M: Fantazja
O: Olga Gryciuk
B: Małgorzata Siergiej
Brak POL 009 64 00646 05
18.

48

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
19.

7

FLIPJE KWPN POL 2010 Wałach gniada/175 F: Carolus II
M: Bavanta V/D Renvillehoeve
O: Joanna Stankiewicz
B: Holandia
K025560 528003201004967
20.

17

GALAHAD Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara F: Elektor
M: Gryfia
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Dorota Leszczyńska
brak
21.

20

GRYFIA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2007 Klacz siwa/mk:150 F: Bumerang
M: Galaktyka
O: Dorota Leszczyńska
B: Krzysztof Wojtas
brak brak
22.

18

GUCIO Huculska POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
23.

32

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
K023826 616007610196312
24.

44

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
25.

9

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
26.

45

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
27.

25

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
28.

24

KASANDRA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant
M: Kessa
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
brak brak
29.

43

LAND STAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Graffiti
M: Xx
O: Gigiel Paulina
B: Niemcy
Brak 000000
30.

38

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B: Nn
K026510 POL013540037105
31.

49

MARIETTA F:
M:
O:
B:
32.

33

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
O: Polish Pony Club
B: Zbigniew Gandecki
K027548 brak
33.

29

MEWA Kuc Feliń POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: GRAHAM
M: MEGALIA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: UP LUBLIN
brak 616013580173012
34.

34

MEXICANA SP POL 2007 Klacz kara/166 F: xx
M: Mżawka
O: Witkowska
B: xx
brak brak
35.

15

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
36.

14

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
37.

37

NOKAUT Typ Prymitywny POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Anna Tyllo
B: nn
K028035 616999600259613
38.

36

PIANKA Huculska POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Paw
M: Paloma
O: Marcin Marek
B: Piotr Iskrzycki
Brak 012540151704
39.

12

PLUTO SZEPSEG Lipicaner POL 2015 Klacz siwa/164 F: Pluto XIX
M: Bianka HUN
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Nagy Istvan Zsolt
brak brak
40.

41

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
41.

35

RIPOSTA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/166 F: Nepal
M: Rivolta
O: Jacek Trojanowicz
B: Ziemkiewicz Piotr
Brak 616007661957409
42.

22

ROCKY Kuc Szetlandzki POL 2014 Wałach siwa/kuc:85 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nazarewicz
B: NN
brak brak
43.

42

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
44.

46

SERDUSZKO KUC POL 2008 Klacz siwa F: Love
M: Secret Love
O: Hubert Laszecki
B: Andrzej Hermann
Brak
45.

2

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
46.

16

SZAKIR Typ Szlachetny POL 1997 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
47.

26

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
48.

28

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
49.

47

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
50.

10

WERBUNEK Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Katarzyna Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bkp
DIA (4)
2019-07-06
7
2019-07-06
4
2019-07-06
6
2019-07-06
7
2019-07-06
1
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (13)
2019-07-06
17
2019-07-06
11
2019-07-06
23
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
GALAHAD (17)
2019-07-06
21
2019-07-06
18
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (16)
2019-07-06
3
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (19)
2019-07-06
Bzdręga Malwina
Czterolistna KONI czyna
2019-07-06
2019-07-06
Bzdręga Malwina
Milejewko
2019-07-06
15
2019-07-06
6
Chromik Zofia
BPK
2019-07-06
Dyrda Antonina
Klub Jeździecki Kamińskich
2019-07-06
7
2019-07-06
8
2019-07-06
ROKI (42)
2019-07-06
10
Gałka Kacper
Stajnia Wilkowo
2019-07-06
9
Gigiel Paulina
BKJ BOSTON
2019-07-06
2
2019-07-06
5
Gospodarczyk Adam
Niezrzeszony
VIVARO (47)
2019-07-06
20
Grabowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GUCIO (18)
2019-07-06
1
Gryciuk Olga
Rancho Łęcze
FATIMA (52)
2019-07-06
16
2019-07-06
12
Jabłońska Jagoda
Stajnia Wilkowo
GRYFIA (20)
2019-07-06
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (19)
2019-07-06
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2019-07-06
1
Kozik Blanka
Czterolistna KONI czyna
EMETYTA (13)
2019-07-06
10
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (15)
2019-07-06
8
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (14)
2019-07-06
5
2019-07-06
3
Kurowska Anna
Klub Jeździecki Bertyn
ARAMIDA (11)
2019-07-06
18
2019-07-06
21
Laszecki Hubert
Pałac Pacółtowo
2019-07-06
14
Lewandowska Emilia
Polish Pony Club
MATADOR (33)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (15)
2019-07-06
2019-07-06
16
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
JOCKER (25)
2019-07-06
22
2019-07-06
14
TRACY (26)
2019-07-06
12
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (30)
2019-07-06
13
2019-07-06
Maszkowska Alicja
Bertyn Piastowo
ROCKY (22)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Mielechowicz Agata
Stajnia Wilkowo
2019-07-06
1
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (39)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
10
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (26)
2019-07-06
24
2019-07-06
9
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (48)
2019-07-06
4
2019-07-06
14
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2019-07-06
1
150
2019-07-06
5
JANKES (45)
2019-07-06
2
100
2019-07-06
2
Pieszak Magdalena
KJ Bertyn Piastowo
FALCO (3)
2019-07-06
8
2019-07-06
3
50
2019-07-06
10
Pietruszewska Barbara
Milejewko
2019-07-06
8
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
ACAI (27)
2019-07-06
6
2019-07-06
11
TUKAN (28)
2019-07-06
9
MEWA (29)
2019-07-06
9
Pietrzak Pola
KJ Kaja Czosnowo
2019-07-06
10
Popovic Sana
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (16)
2019-07-06
8
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (23)
2019-07-06
15
2019-07-06
Ramsz Natalia
Rancho Łęcze
PIANKA (36)
2019-07-06
2019-07-06
20
Rokicka Agata
Niezrzeszony
VIVARO (47)
2019-07-06
2
Siwy Kaja
Końskie Zdrowie
NAJDI (15)
2019-07-06
12
Sobucka Sandra
Bertyn
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Stankiewicz Joanna
Bez Przynależności Klubowej
FLIPJE (7)
2019-07-06
14
2019-07-06
Stelmaszew Nikola
Brak
DŻINO (31)
2019-07-06
5
Surdykowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GRYFIA (20)
2019-07-06
13
Szczechura Magdalena
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (19)
2019-07-06
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2019-07-06
23
2019-07-06
13
2019-07-06
Tyllo Małgorzata
Polish Pony Club
NOKAUT (37)
2019-07-06
2019-07-06
7
Waldzińska Alicja
Stajnia Wilkowo
2019-07-06
1
Witkowska Patrycja
BPK
2019-07-06
11
2019-07-06
22
2019-07-06
13
Wolak Weronika
KJ KAJA Czosnowo
TUKAN (28)
2019-07-06
19
2019-07-06
17
MEWA (29)
2019-07-06
19
Zalewska Amelia
Rancho Łęcze
RIPOSTA (35)
2019-07-06
4
2019-07-06
4
Zalewski Jakub
Brak
DŻINO (31)
2019-07-06
12
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-07-06
3
2019-07-06
6

Number of Riders: 56

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 300.00

Competition results developed by: J. Michalski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, J.Michalski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl