Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 07:00:58
2020-08-06 21:44:03
Weronika Nidecka GOTJER
  • 1x A 2a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 2b/P2/ujeżdżenie klasa P2
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:48:49
2020-08-05 19:15:28
Patrycja Buczyńska BESKID
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 16:16:41
2020-08-05 12:11:12
Karolina Mastej PIONIER
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:59:57
2020-08-04 10:23:58
Zofia Ombach MUSTANG SAN PEPPY
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:59:52
2020-08-04 10:22:36
Michał Ombach DALIDO PRO
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x A 1b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:59:48
2020-08-04 10:17:43
Zofia Ombach KOHANA
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:59:43
2020-08-04 10:11:56
Zofia Ombach BESTIA
  • 2x A 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:59:14
2020-08-04 10:11:06
Joanna Łeptuch BESTIA
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:46
2020-08-03 18:56:25
Monika Dworak WALENCJA
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elim. w kat. 60cm)
  • 2x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:42
2020-08-03 18:49:29
Monika Dworak PLATON Z IZB
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:38
2020-08-03 12:40:18
Justyna Maciejko DALIA
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:33
2020-08-01 12:54:54
Monika Katnik WIEDZMINKA
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:29
2020-08-01 11:45:36
Karolina Żyglowicz OBCA-W
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( III elim. w kat. 60cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( IV elimn. w kat. 80cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 11:58:25
2020-07-31 09:53:19
Gabriela Kozak LAMBADAR
  • 1x A 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 1b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
2. Blok Dominika
3. Brzostowska Barbara Ranczo Hucułek
S
O020668 B3
4. Buczyńska Patrycja Stajnia Beskid Dębowiec
2003 (J.)
brak
5. Byrczek Marta LKJ Zabajka
2001 (MJ.)
6. Chmiel Julia Stajnia Montana
7. Dworak Monika bpk
2002 (J.)
045461
8. Giermanowszka Maria Stajnia Batos
2005 (JM.)
9. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (Mł.)
10. Klisko Katarzyna LKJ Zabajka
11. Kotula Patrycja LKJ Zabajka
2002 (J.)
12. Kozak Gabriela LKJ Zabajka
2002 (J.)
Brak
13. Kuntz Justyna LKJ Zabajka
2005 (JM.)
14. Kwasniewicz Natalia Stajnia Bartos
2006 (JM.)
15. Lipska Lena LKJ Zabajka
16. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
brak
17. Mastej Karolina Stajnia Beskid Dębowiec
2000 (MJ.)
O058120
18. Nidecka Weronika Stajnia Wydrza
S
Brak
19. Ombach Michał LKJ 'Zabajka'
2002 (J.)
O046067
20. Ombach Zofia LKJ 'Zabajka'
2000 (MJ.)
O046068
21. Panz Marlena Ranczo Hucułek
2004 (J.)
22. Počatko Štefan STP Michalowce
S
SVK03563
23. Siwiak Martyna Stajnia Batos
2004 (J.)
24. Tworek Milena Stajnia Montana
25. Urban Katarzyna UKJ Boska Dolina
26. Witkowska Kamila LKJ Zabajka
27. Wójtowicz Karolina BPK
2005 (JM.)
28. Zitrická Monika STP Michalovce
S
SFJ 2020/08333
29. Żyglowicz Karolina Stajnia Galicja
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

F:
M:
2.

27

Apokalipsa 2003 F:
M:
POL007680052003
3.

31

Bella 2011 F:
M:
6160125500736
4.

13

BESKID MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach bułana/167 F: Bahrain
M: Laila
brak 616 006 63 01334 12
5.

26

Bestia F:
M:
6.

8

BESTIA HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/kuc:144 F: Luzifer Prislop IX
M: Bajka
brak 616012550073611
7.

5

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
brak 616-999-63-02600-06
8.

10

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
9.

30

Eden F:
M:
10.

22

Frank 2007 w. kaszt F: nn
M: Furia
POL999630293907
11.

40

GOTJER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/167 F: Bartnik
M: Gracja
Brak 0
12.

33

Hella Drossana SK 2012 klacz F:
M:
703001752114412
13.

37

Juras F:
M:
14.

29

Jurasek SVK 2007 walach szpak F:
M:
7030020061918
15.

16

Karat MŁP POL 2009 wałach kaszgt F:
M:
POL006630053209
16.

19

Karina F:
M:
17.

14

Karino TYP SZLACHETNY POL og siwa F:
M:
616999590238512
18.

15

Karino F:
M:
19.

9

KOHANA TINKER POL 2015 klacz inna/kuc:145 F: NN
M: NN
brak 826073001746666
20.

2

LAMBADAR SP POL 2009 wałach gniada/163 F: Lascado
M: Langrafia
Brak 616009630175209
21.

20

Leksus z Bacówki HUCUŁ POL 2009 wałach gniada F:
M:
POL012570024009
22.

39

Lilly Marlene WIELKOPOLSKA 2016 klacz siwa F:
M:
616007520076716
23.

21

Magia F:
M:
24.

24

Magnat Kuc Felicjański POL 2008 ogier c.gniada F:
M:
013610119708
25.

25

Malezja KUC 2012 kl. c.gn-tarant. F:
M:
616013630171812
26.

32

Mefisto F:
M:
27.

34

Mefisto KUC POL 2010 wałach sk.gniada F:
M:
616999580686110
28.

23

Mercedes KUC FELIŃSKI 2010 klacz F:
M:
6160136100780
29.

18

Montana 2010 kl. izabel-srokat F:
M:
616999630222310
30.

11

MUSTANG SAN PEPPY QUARTER HORSE POL 2013 Wałach jelena/mk:156 F: Machomet
M: Rybka
brak 616 013 63 01485 13
31.

3

OBCA-W HUCULSKA POL 2010 klacz myszata/mk:142 F: Nefryt
M: Ola
Brak 616012630068210
32.

12

PIONIER MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kara/161 F: Awans
M: Persja
brak 616 006 63 01394 14
33.

6

PLATON Z IZB HUCUŁ POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: Zawilec
M: Planeta
brak 616012570137713
34.

17

Precyzja HUCULSKA POL 2016 klacz jasnogniada F:
M:
616012630087216 6160126300872
35.

28

Qalbert SVK 2016 valach Hniady F:
M:
SVK 11092
36.

38

Satin Lady OLDENBURSKA 2012 klacz sk.gniada F:
M:
37.

7

WALENCJA HUCUŁ POL 2015 klacz gniada/kuc:140 F: Playboy
M: Wika
brak 616012580337715
38.

4

WIEDZMINKA HUCULSKA POL 2015 klacz kara/kuc:141 F: Gejzer
M: Wiedzma
Brak 616012580352815
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
Karino (14)
2020-08-08
Blok Dominika
Karino (14)
2020-08-08
Brzostowska Barbara
Ranczo Hucułek
Karat (16)
2020-08-08
3
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
2020-08-09
1
2020-08-09
1
Buczyńska Patrycja
Stajnia Beskid Dębowiec
BESKID (13)
2020-08-09
2020-08-09
Byrczek Marta
LKJ Zabajka
2020-08-08
1
2020-08-08
5
2020-08-09
1
2020-08-09
11
Chmiel Julia
Stajnia Montana
Montana (18)
2020-08-08
1
Dworak Monika
bpk
2020-08-08
8
2020-08-09
5
2020-08-09
8
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
Giermanowszka Maria
Stajnia Batos
Karino (14)
2020-08-08
2020-08-09
2020-08-09
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2020-08-08
15
2020-08-08
1
2020-08-09
10
2020-08-09
1
Magnat (24)
2020-08-09
1
Klisko Katarzyna
LKJ Zabajka
2020-08-09
7
2020-08-08
6
2020-08-08
9
Kotula Patrycja
LKJ Zabajka
Frank (22)
2020-08-08
1
2020-08-08
3
2020-08-09
1
2020-08-09
8
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
2020-08-09
1
Kuntz Justyna
LKJ Zabajka
2020-08-09
1
2020-08-09
9
2020-08-08
1
2020-08-08
Kwasniewicz Natalia
Stajnia Bartos
Magnat (24)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
2020-08-09
1
Lipska Lena
LKJ Zabajka
Malezja (25)
2020-08-08
13
2020-08-08
13
2020-08-09
1
2020-08-09
1
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (5)
2020-08-08
5
2020-08-09
3
2020-08-08
2020-08-09
Mastej Karolina
Stajnia Beskid Dębowiec
PIONIER (12)
2020-08-09
4
2020-08-09
12
Nidecka Weronika
Stajnia Wydrza
GOTJER (40)
2020-08-09
2
2020-08-09
2
Ombach Michał
LKJ 'Zabajka'
2020-08-08
1
2020-08-08
2020-08-09
2
2020-08-09
10
2020-08-09
4
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
BESTIA (8)
2020-08-08
2
2020-08-09
KOHANA (9)
2020-08-08
16
2020-08-08
18
2020-08-09
1
2020-08-09
12
2020-08-08
6
2020-08-08
1
2020-08-09
11
2020-08-09
2
Panz Marlena
Ranczo Hucułek
2020-08-08
1
2020-08-08
7
2020-08-09
1
Počatko Štefan
STP Michalowce
Qalbert (28)
2020-08-08
2
2020-08-08
4
2020-08-09
3
2020-08-09
7
Siwiak Martyna
Stajnia Batos
Jurasek (29)
2020-08-09
2020-08-09
2020-08-08
17
Tworek Milena
Stajnia Montana
Montana (18)
2020-08-08
1
Urban Katarzyna
UKJ Boska Dolina
Eden (30)
2020-08-08
2020-08-08
9
2020-08-09
2
2020-08-09
9
Witkowska Kamila
LKJ Zabajka
Bella (31)
2020-08-08
4
2020-08-09
1
2020-08-08
2
2020-08-09
6
Wójtowicz Karolina
BPK
Mefisto (34)
2020-08-08
1
2020-08-08
8
2020-08-09
1
2020-08-09
6
Zitrická Monika
STP Michalovce
2020-08-08
3
2020-08-08
2
2020-08-09
5
2020-08-09
3
Żyglowicz Karolina
Stajnia Galicja
OBCA-W (3)
2020-08-08
1
2020-08-08
7
2020-08-09
2
2020-08-09

Number of Riders: 29

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-1, Ludowy Klub Jeździecki ZABAJKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl