Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:00:25
2020-09-04 10:00:25
Gabriela Kozak PEGAZ
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 09:59:34
2020-09-04 09:59:34
Gabriela Kozak LAMBADAR
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:37:50
2020-09-03 17:02:46
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:48:01
2020-09-03 12:18:52
Monika Zitrická HELLA DROSSANA
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:27:51
2020-09-03 08:39:36
Sebastian Wiech ONTARIO
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:29:08
2020-09-03 08:39:04
Alicja Kusa KARMELITA
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:28:36
2020-09-03 08:38:07
Martyna Chrzan BASKAR
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 10:26:41
2020-09-03 08:37:17
Wojciech Szpunar JOWISZ
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:30:13
2020-09-03 06:30:13
Teresa Idzik HICKSTED DARK
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:27:10
2020-09-03 06:27:10
Iwona Wanat MONTANA
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:25:59
2020-09-03 06:25:59
Kinga Przybek MONTANA
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:24:53
2020-09-03 06:24:53
Edyta Bochnak HAKER
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:23:36
2020-09-03 06:23:36
Gabriela Zatoraka ARIZONA
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:22:09
2020-09-03 06:22:09
Julia Kwolek GRENADA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:21:03
2020-09-03 06:21:03
Zofia Finek JUSTYN
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:19:29
2020-09-03 06:19:29
Marlena Panz JUSTYN
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:18:15
2020-09-03 06:18:15
Barbara Brzostowska GROM
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:17:18
2020-09-03 06:17:18
Barbara Brzostowska NADIA
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 06:05:48
2020-09-02 23:10:12
Agata Ziaja LILLY MARLENE
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:46:01
2020-09-02 21:45:38
Martyna Siwiak JURASEK
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:45:37
2020-09-02 21:45:37
Michał Ombach DALIDO PRO
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:44:45
2020-09-02 21:44:45
Zofia Ombach MUSTANG SAN PEPPY
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:43:38
2020-09-02 21:43:38
Zofia Ombach ZEN
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:41:22
2020-09-02 21:41:22
Zofia Ombach BESTIA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:05:56
2020-09-02 20:48:19
Monika Zitrická QAIBERT
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 20:37:36
2020-09-02 19:34:44
Klaudia Rak ALWIN
  • 2x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:31:59
2020-09-02 10:31:59
Marta Byrczek PRECYZJA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:56:19
2020-09-02 08:35:41
Amelia Tokarz MASTER
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:56:58
2020-09-01 22:24:51
Monika Dworak WALENCJA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 23:01:02
2020-09-01 22:23:59
Monika Dworak PLATON Z IZB
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:14:30
2020-09-01 21:49:33
Olga Soboń DONNA
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:14:27
2020-09-01 21:47:31
Kaja Soboń DONNA
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:39:06
2020-09-01 21:26:32
Gabriela Moraniec RUGOL
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:52:47
2020-08-31 23:09:22
Natalia Leczek CSILLAG
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:52:39
2020-08-31 22:57:14
Emilia Kielar PAS
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:52:22
2020-08-31 19:27:49
Magdalena Bardo ATOS
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:51:54
2020-08-31 19:03:04
Zuzanna Halastra LEKSUS Z BACÓWKI
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:56:04
2020-08-31 13:31:05
Martyna Kot ARBUZJA
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:55:40
2020-08-31 13:19:36
Maja Bodden CONNY H
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 16:50:13
2020-08-31 13:05:34
Gabriela Kopeć COLLINA
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 16:49:38
2020-08-31 12:58:07
Klaudia Pawlak NICEA
  • 2x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:41:57
2020-08-30 21:44:19
Kaja Klejnowska ZIREAEL
  • 2x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:41:56
2020-08-30 21:42:30
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 2x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:41:23
2020-08-30 21:42:05
Dagmara Olszewska ELIRENA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:40:56
2020-08-30 21:41:41
Aleksandra Szpunar MÓJ BASK
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:40:11
2020-08-30 21:41:10
Julia Nabożny ENTERPRISE
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 07:39:24
2020-08-30 21:40:41
Anna Westrych BRYZA
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:39:36
2020-08-28 16:40:10
Antonina Hałabiś MAGIA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 16:37:48
2020-08-28 09:57:30
Kinga Nasiadka PAN KONKRET
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:26:21
2020-08-27 18:40:19
Nikola Furgał AURORA
  • 2x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 23:04:31
2020-08-27 16:20:34
Paweł Urbanek APORT
  • 2x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 2x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 06:51:24
2020-08-27 16:18:47
Paweł Urbanek ADRIAN II
  • 2x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 2x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:27:55
2020-08-26 22:45:09
Lena Lipska MALEZJA
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 17:58:14
2020-08-26 18:05:08
Patrycja Kotula FRANK
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 17:58:30
2020-08-26 17:24:18
Kamila Witkowska BELLA
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3/ LL (80cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6/LL (60cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7/LL (80cm)/reg.B aneks 5 - z trafieniem w normę czasu ( VI elimn. w kat. 80cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 06:27:38
2020-08-26 12:36:43
Aleksandra Pączkowska MALEZJA
  • 1x 1/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/ LL (60cm)/reg.B aneks 5 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( V elim. w kat. 60cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 11:53:46
2020-08-23 15:09:59
Maja Przybyłowska PALMA
  • 2x 4/ L (100cm)/ konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 2x 8/L (100cm)/ konkurs zwykły art. 238.2.1.
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
2. Bochnak Edyta stajnia Montana Iwierzyce
2010 (Mł.)
3. Bodden Maja bpk
2006 (JM.)
brak
4. Brzostowska Barbara bpk
S
O020668
5. Byrczek Marta LKJ Zabajka
2001 (MJ.)
6. Byrczek Marta Precyzja
2001 (MJ.)
brak
7. Chrzan Martyna
2008 (JM.)
8. Dworak Monika bpk
2002 (J.)
045461
9. Finek Zofia Ranczo Hucułek
2006 (JM.)
10. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
Brak
11. Gaweł Magdalena
2000 (MJ.)
12. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
13. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (Mł.)
brak
14. Hałabiś Antonina LKJ Zabajka
2008 (JM.)
Brak
15. Idzik Teresa JKS Kresowiak Kalników
S
O039156
16. Kielar Emilia bpk
2003 (J.)
brak
17. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
18. Kopeć Gabriela bpk
S
brak
19. Kot Martyna bpk
2002 (J.)
brak
20. Kotula Patrycja LKJ Zabajka
2002 (J.)
Brak
21. Kozak Gabriela LKJ Zabajka
2002 (J.)
Brak
22. Kozak Gabriela LKJ Zabajka
2002 (J.)
23. Kusy Alicja
2004 (J.)
24. Kwolek Julia Ranczo Hucułek
2009 (Mł.)
25. Leczek Natalia bpk
2004 (J.)
brak
26. Lipska Lena LKJ Zabajka
2009 (Mł.)
brak
27. Moraniec Gabriela BPK
2001 (MJ.)
brak
28. Nabożny Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2005 (JM.)
brak
29. Nasiadka Kinga Stajnia Wola
2001 (MJ.)
Brak
30. Olszewska Dagmara Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
1999 (MJ.)
brak
31. Ombach Michał LKJ 'Zabajka'
2002 (J.)
O046067
32. Ombach Zofia LKJ 'Zabajka'
2000 (MJ.)
O046068
33. Pączkowska Aleksandra LKJ Zabajka
2005 (JM.)
Brak
34. Panz Marlena Ranczo Hucułek
2004 (J.)
35. Pawlak Klaudia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O056323
36. Przybek Kinga Stajnia Montana
S
37. Przybyłowska Maja bpk
2003 (J.)
O050032
38. Rak Klaudia brak
2005 (JM.)
brak
39. Siwiak Martyna Stajnia Batos
2004 (J.)
Brak
40. Soboń Kaja bpk
2003 (J.)
brak
41. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
O039262
42. Szpunar Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
1999 (MJ.)
brak
43. Szpunar Wojciech Bez Przynależności Klubowej
S
brak
44. Tokarz Amelia stajnia Montana
2005 (JM.)
45. Urbanek Paweł Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
S
O032616
46. Wanat Iwona
S
47. Westrych Anna Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
S
brak
48. Wiech Sebastian
49. Witkowska Kamila LKJ Zabajka
1999 (MJ.)
brak
50. Zatorska Gabriela Stajnia Montana
2000 (MJ.)
51. Ziaja Agata BPK (PKA)
1999 (MJ.)
O040121
52. Zitrická Monika STP Michalovce
S
08333
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

F:
M:
2.

26

F:
M:
3.

36

F:
M:
4.

37

F:
M:
5.

5

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
K027110 616009570115114
6.

40

ALWIN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165cm F: Heban
M: Ajsza
brak 616098200148601
7.

4

APORT MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier siwa/165 F: Frazes
M: Awelana
brak 616006550053711
8.

19

ARBUZJA SP POL - klacz inna/170 F: -
M: -
- -
9.

54

ARIZONA POL klacz F:
M:
10.

21

ATOS HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/156 F: NN
M: Angela
Brak 703002536111915
11.

10

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
Brak 616006630021714
12.

60

BASKAR POL wałach F:
M:
13.

9

BELLA SP POL 2011 klacz kara/mk:160 F: nn
M: nn
brak 6160125500736
14.

43

BESTIA HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/kuc:144 F: Luzifer Prislop IX
M: Bajka
brak 616012550073611
15.

11

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
16.

65

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
17.

68

COLA F:
M:
18.

18

COLLINA OLD POL 2001 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I
M: Hellen BB
brak -
19.

31

CONNY H OLDENBURSKA POL 2003 klacz gniada/167 F: Cordalme Z
M: Acrobat
Brak
20.

23

CSILLAG NN POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: nn
M: nn
brak QC00010BN15
21.

46

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
22.

15

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
23.

30

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
K028396 POL 009 57 00637 07
24.

39

EDEN SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Casino L
M: Etna
K029637 616009630019815
25.

14

ELIRENA OO POL 2013 klacz siwa/kuc:146 F: Maran
M: Etura
brak 616POL13009434A
26.

12

ENTERPRISE OO POL 2007 wałach kasztanowata/158 F: Gaspar
M: Embola
brak POL070000005209
27.

8

FRANK NN POL 2007 wałach kasztanowata/160 F: Nn
M: Furia
Brak POL999630293907
28.

35

Grenada F:
M:
29.

53

GRENADA POL klacz F:
M:
POL 006 57 00084 00
30.

34

Grom F:
M:
31.

50

GROM SP POL 2010 wałach F:
M:
32.

55

HAKER POL wałach F:
M:
33.

64

HELLA DROSSANA Slovakian Warmblood SVK 2012 Mare chestnut/162 F: Drosselklang II
M: Huberta
703002752114412 10065,
34.

58

HICKSTED DARK OLDEBUSKA POL 2016 wałach gniady F:
M:
DE 418180337616
35.

59

JOWISZ POL wałach F:
M:
36.

47

JURASEK NN POL 2007 Wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 703002006191807
37.

51

JUSTYN POL wałach F:
M:
616006570121113
38.

52

JUSTYN POL wałach F:
M:
39.

61

KARMELITA POL klacz F:
M:
40.

67

LAMBADAR SP POL 2009 wałach gniada/163 F: Lascado
M: Langrafia
Brak 616009630175209
41.

20

LEKSUS Z BACÓWKI HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/mk:136 F: Puszkar
M: Lira
brak 616012570024009
42.

48

LILLY MARLENE WLKP POL 2016 klacz ciemnosiwa/164 F: Farezzo B
M: Lakonia
brak 616007520076716
43.

7

MAGIA KUC FELIŃSKI POL 2008 klacz tarantowata/kuc:Ok. 13 F: Nn
M: Nn
Brak .
44.

2

MALEZJA KUC FELIŃSKI POL 2012 klacz tarantowata/kuc:Ok. F: Nn
M: Magia
Brak 616013630171812
45.

3

MALEZJA KUC POL 2012 klacz tarantowata/kuc:. F: nn
M: Magia
brak 616013630171812
46.

32

MASTER SP POL 2014 wałach siwa/165 F: Justus
M: Malta
Brak 61600963064214
47.

13

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
48.

56

MONTANA POL klacz F:
M:
49.

57

MONTANA POL klacz F:
M:
50.

45

MUSTANG SAN PEPPY QUARTER HORSE POL 2013 Wałach jelena/mk:156 F: Machomet
M: Rybka
brak 616 013 63 01485 13
51.

33

Nadia F:
M:
52.

49

NADIA SP POL 2010 klacz F:
M:
Brak
53.

17

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
54.

62

ONTARIO POL wałach F:
M:
55.

1

PALMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Barnaba
M: Przemsza
K025834 616006630223809
56.

6

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Konkret 2
M: Pumara
Brak 616009520020316
57.

22

PAS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Heban
M: Pompea
brak 616006580076117
58.

66

Pegaz F:
M:
59.

70

PEGAZ SP POL F:
M:
60.

27

PLATON Z IZB HUCUŁ POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: Zawilec
M: Planeta
brak 616012570137713
61.

38

PRECYZJA HUCUŁ POL 2016 klacz gniada/kuc:120 F:
M:
62.

41

QAIBERT Slovakian Warmblood SVK 2016 gelding bay/165 F: Quaid
M: Huberta
11092 703002000510
63.

42

QUEEN NADINE Slovakian Warmblood SVK 2013 mare bay/175 F: Quei-Li
M: Naomi
11089 14106
64.

28

RUGOL Czeska Gorącokrwista POL 2016 ogier siwa/- F: Russel II
M: Golaxa
brak 000086959
65.

29

WALENCJA HUCUŁ POL 2015 klacz gniada/kuc:140 F: Playboy
M: Wika
brak 616012580337715
66.

24

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
67.

44

ZEN QUARTER POL 2015 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
Brak -
68.

16

ZIREAEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Nokaut
M: Patagonia
brak 616009570221914
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
ATOS (21)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
18
2020-09-06
Bochnak Edyta
stajnia Montana Iwierzyce
HAKER (55)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
2020-09-05
15
2020-09-05
13
Bodden Maja
bpk
CONNY H (31)
2020-09-05
2020-09-05
Brzostowska Barbara
bpk
NADIA (49)
2020-09-05
2020-09-05
18
2020-09-06
15
2020-09-06
GROM (50)
2020-09-05
2
2020-09-05
2020-09-06
9
2020-09-06
Byrczek Marta
LKJ Zabajka
2020-09-06
20
Byrczek Marta
Precyzja
2020-09-05
1
2020-09-05
12
2020-09-06
1
2020-09-06
Chrzan Martyna
BASKAR (60)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Dworak Monika
bpk
2020-09-05
14
2020-09-05
14
2020-09-06
2020-09-06
17
2020-09-05
1
2020-09-05
10
2020-09-06
2020-09-06
7
Finek Zofia
Ranczo Hucułek
JUSTYN (51)
2020-09-05
23
2020-09-06
Furgał Nikola
JKS Pogórze
AURORA (10)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
2
2020-09-06
Gaweł Magdalena
COLA (68)
2020-09-05
2020-09-05
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
CARRERA (65)
2020-09-05
11
2020-09-05
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2020-09-05
12
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
6
2020-09-06
Hałabiś Antonina
LKJ Zabajka
MAGIA (7)
2020-09-05
5
2020-09-05
22
2020-09-06
1
2020-09-06
Idzik Teresa
JKS Kresowiak Kalników
2020-09-05
14
2020-09-05
20
2020-09-06
2020-09-06
26
2020-09-06
Kielar Emilia
bpk
PAS (22)
2020-09-06
11
2020-09-06
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
2020-09-06
1
DOMINO (15)
2020-09-05
8
2020-09-05
ZIREAEL (16)
2020-09-05
7
2020-09-05
Kopeć Gabriela
bpk
COLLINA (18)
2020-09-05
3
2020-09-05
2020-09-06
Kot Martyna
bpk
ARBUZJA (19)
2020-09-05
2020-09-05
19
Kotula Patrycja
LKJ Zabajka
FRANK (8)
2020-09-05
7
2020-09-05
6
2020-09-06
11
2020-09-06
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
2020-09-05
2020-09-05
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
2020-09-05
11
2020-09-05
3
2020-09-06
1
2020-09-06
14
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
PEGAZ (70)
2020-09-05
2020-09-05
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
PEGAZ (70)
2020-09-05
7
2020-09-05
24
2020-09-06
15
2020-09-06
11
Kusy Alicja
2020-09-05
2020-09-05
1
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
14
Kwolek Julia
Ranczo Hucułek
GRENADA (53)
2020-09-05
5
2020-09-05
9
2020-09-06
1
2020-09-06
Leczek Natalia
bpk
CSILLAG (23)
2020-09-06
2020-09-06
13
Lipska Lena
LKJ Zabajka
2020-09-06
17
2020-09-06
Moraniec Gabriela
BPK
RUGOL (28)
2020-09-05
11
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
22
2020-09-06
Nabożny Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Nasiadka Kinga
Stajnia Wola
2020-09-05
21
2020-09-06
11
2020-09-05
2020-09-06
19
Olszewska Dagmara
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
ELIRENA (14)
2020-09-05
17
2020-09-05
5
2020-09-06
1
2020-09-06
11
Ombach Michał
LKJ 'Zabajka'
2020-09-05
7
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
2020-09-06
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
BESTIA (43)
2020-09-05
1
2020-09-05
2
2020-09-06
2020-09-06
ZEN (44)
2020-09-06
14
2020-09-06
17
2020-09-05
5
2020-09-05
1
2020-09-06
10
2020-09-06
2020-09-06
Pączkowska Aleksandra
LKJ Zabajka
2020-09-05
7
2020-09-05
16
Panz Marlena
Ranczo Hucułek
JUSTYN (51)
2020-09-05
16
2020-09-06
5
Pawlak Klaudia
BPK kuj-pom
NICEA (17)
2020-09-05
6
2020-09-05
2
Przybek Kinga
Stajnia Montana
MONTANA (56)
2020-09-05
19
2020-09-05
6
2020-09-06
Przybyłowska Maja
bpk
PALMA (1)
2020-09-06
2020-09-06
Rak Klaudia
brak
ALWIN (40)
2020-09-05
7
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
Siwiak Martyna
Stajnia Batos
JURASEK (47)
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-05
2020-09-05
16
Soboń Kaja
bpk
DONNA (30)
2020-09-05
18
2020-09-05
15
Soboń Olga
UKS Ostoja Klikowa
DONNA (30)
2020-09-06
Szpunar Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
ZIREAEL (16)
2020-09-05
2020-09-06
15
2020-09-06
27
Szpunar Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
JOWISZ (59)
2020-09-05
12
2020-09-05
2020-09-06
16
2020-09-06
Tokarz Amelia
stajnia Montana
MASTER (32)
2020-09-05
4
2020-09-05
7
2020-09-06
6
2020-09-06
Urbanek Paweł
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
APORT (4)
2020-09-05
2020-09-05
3
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-05
4
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Wanat Iwona
MONTANA (57)
2020-09-06
1
2020-09-06
Westrych Anna
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
BRYZA (11)
2020-09-05
17
2020-09-05
8
2020-09-06
17
2020-09-06
3
2020-09-06
25
Wiech Sebastian
ONTARIO (62)
2020-09-05
9
2020-09-05
Witkowska Kamila
LKJ Zabajka
BELLA (9)
2020-09-05
15
2020-09-05
17
2020-09-06
2020-09-06
8
Zatorska Gabriela
Stajnia Montana
ARIZONA (54)
2020-09-05
8
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Ziaja Agata
BPK (PKA)
2020-09-05
13
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Zitrická Monika
STP Michalovce
QAIBERT (41)
2020-09-05
4
2020-09-05
13
2020-09-06
2020-09-06
12
2020-09-06
2020-09-05
10
2020-09-05
5
2020-09-06
1
2020-09-06

Number of Riders: 52

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-1, Ludowy Klub Jeździecki ZABAJKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl