Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody Konne w skokach
Damaszka, 04-05.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:01:16
2019-05-02 16:40:55
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 16:34:41
2019-05-02 15:46:27
Małgorzata Gorczyca LINDSAY
  • 1x 8/Kuce 65-70/zwykły z rozgrywką art 238.2.2./towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:28:53
2019-05-02 10:49:54
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:28:57
2019-05-02 06:29:40
Karina Gdanietz LA SCALA L
  • 1x 9/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:54:32
2019-05-01 18:39:11
Wiktoria Mielnik ILLANE ROSE
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:54:36
2019-05-01 18:38:10
Roksana Smolarska GALLANT
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:31:01
2019-05-01 18:31:01
Filip Falkiewicz CASPELLO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:29:35
2019-05-01 18:29:35
Filip Falkiewicz F-CLARISSA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:27:10
2019-05-01 18:27:10
Filip Falkiewicz ARGENTINA Z
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:25:09
2019-05-01 18:25:09
Filip Falkiewicz CACHADILLO
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:06:12
2019-05-01 17:30:29
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:46:05
2019-05-01 13:42:36
Anna Pazurek TABASCO
  • 2x 9/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 13:04:50
2019-05-01 13:03:34
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 12:40:35
2019-05-01 11:37:17
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 12:41:27
2019-05-01 11:20:16
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 2x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 12:40:39
2019-05-01 11:19:20
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 2x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:21:43
2019-04-30 16:07:43
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 19:20:14
2019-04-30 07:21:46
Wiktoria Tocha COLUMBUS Z
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:55:02
2019-04-29 15:44:48
Milena Lewandowska GIZMO
  • 2x 3/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 13:03:37
2019-04-29 11:15:57
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 7/P/Z ustalonym czasem art 267
  • 1x 8/N/Dwufazowy art,274.5.3
  • 1x 27/N/GRAND PRIX O Puchar Prezesa Klubu LEŚNA PODKOWA Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 13:03:45
2019-04-28 22:33:22
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 7/P/Z ustalonym czasem art 267
  • 1x 8/N/Dwufazowy art,274.5.3
  • 1x 16/P/Dwyfazowy art 274.5.6
  • 1x 17/N/Szybkości art 239
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
  • 1x 27/N/GRAND PRIX O Puchar Prezesa Klubu LEŚNA PODKOWA Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:06:16
2019-04-28 10:53:17
Julia Olejniczak BASTION
  • 2x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 13:03:49
2019-04-26 21:49:28
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:19:33
2019-04-26 14:07:48
Martyna Kampowska LE MATINE
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 07:43:30
2019-04-25 22:14:07
Adrianna Trzcińska SAYONARA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:58:48
2019-04-25 21:36:07
Agata Peterson ZORRO
  • 2x 1/Kuce 45-50/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 2x 1/Kuce 45-50/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 2x 7/Kuce 45-50/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:58:53
2019-04-25 21:32:21
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 8/N/Dwufazowy art,274.5.3
  • 1x 17/N/Szybkości art 239
  • 1x 27/N/GRAND PRIX O Puchar Prezesa Klubu LEŚNA PODKOWA Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:58:59
2019-04-25 21:31:08
Agata Peterson LOUISO
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:59:02
2019-04-25 16:17:36
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 7/P/Z ustalonym czasem art 267
  • 1x 8/N/Dwufazowy art,274.5.3
  • 1x 16/P/Dwyfazowy art 274.5.6
  • 1x 17/N/Szybkości art 239
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
  • 1x 27/N/GRAND PRIX O Puchar Prezesa Klubu LEŚNA PODKOWA Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:24:13
2019-04-24 17:15:10
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 6/L/Dwufazowy art 274.5.6
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:24:25
2019-04-24 17:12:31
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 2/Kuce 65-70/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 2/Kuce 65-70/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 2x 8/Kuce 65-70/zwykły z rozgrywką art 238.2.2./towarzyski/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:19:39
2019-04-23 22:05:02
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:19:44
2019-04-23 22:03:48
Oliwia Ratyńska BRONISZ
  • 1x 3/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 09:14:11
2019-04-23 11:00:25
Alicja Bogdanowicz NOBIS COLORADO
  • 2x 3/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 2x 9/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 09:14:18
2019-04-23 10:59:31
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:21:53
2019-04-22 10:45:02
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/Dwufazowy art 274.5.6
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:21:56
2019-04-21 10:55:27
Zofia Tocha EGIDA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:29:00
2019-04-16 20:27:17
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 3/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:29:11
2019-04-16 20:26:14
Hanna Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 2x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:29:16
2019-04-16 20:25:17
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:29:22
2019-04-16 20:24:01
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 -towarzyski/
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 1x 11/L/Dwufazowy art 274.5.3 /towarzyski/
  • 2x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:43:36
2019-04-15 20:58:01
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/Dokładnosci bez rozgrywki art 238.1.1/towarzyski/
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:30:10
2019-04-12 21:22:04
Anna Ejsmont E-RAMZEL
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:43:32
2019-04-07 10:47:04
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 6/L-1/Dwufazowy art.274.5.3 /towarzyski/
  • 2x 12/L-1/Zwykły art.238.2.1 /towarzyski/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:27:02
2019-04-07 10:44:54
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu art S1/towarzyski/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
O028615
2. Bogdanowicz Alicja BPK
2007 (JM.)
brak
3. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
4. Ejsmont Anna KJ nad stropna
S
O007118
5. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
6. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
7. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
8. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
9. Flaga Paula Brak
1999 (MJ.)
Brak
10. Gdanietz Karina bpk
2004 (JM.)
brak
11. Gorczyca Małgorzata Brak
2008 (Mł.)
Brak
12. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
13. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
14. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
15. Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O019341
16. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
17. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
18. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
19. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
20. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
21. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
22. Pazurek Anna Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
brak
23. Pettersson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
24. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
25. Ratyńska Oliwia KJ Leśna Podkowa
2005 (JM.)
O054561
26. Ratyński Bartłomiej KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O043450
27. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
28. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
29. Tocha Wiktoria BRAK
2002 (J.)
BRAK
30. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
31. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
32. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
2.

32

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
3.

28

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
4.

15

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
5.

56

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
6.

59

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
7.

16

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
8.

45

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
9.

31

COLUMBUS 64 Zangersheide BEL 2001 Wałach siwa F: CARTHAGO Z
M: ISTOUAR D`AMOUR
O: KARINA PIENIASZEK
B: REINHOLD MUES
BRAK
10.

5

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
11.

36

E-RAMZEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/16761 F: Rammstein
M: Etna
O: Paweł Demski
B: Kozak Paweł
brak 616009580200012
12.

39

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
O: Joanna Augustyniak
B: Saganowska Ewa
brak 616013661752810
13.

58

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
14.

24

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa/174 F: Dżahil
M: Gracja
O: Arkadiusz Wojtal
B: Piecuch Zbigniew
K019402
15.

6

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
O: Kaudia Kaczorowska
B: Sk Dobrzyniewo
Brak 616009610088413
16.

25

ILLANE ROSE Connemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:148 F: Cusack
M: Rose of Renare
O: Jolanta Mielnik
B: Thomas Vaughan
brak 499393393920000
17.

19

KARTAGO KM Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
O: Daniel Pietera
B: Myszka Krzysztof
K023851
18.

48

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Denetor
M: Kenija
O: Wojciech Kukowski
B: Marek Romanowski
K019633
19.

60

LA SCALA L Oldenburska POL 1995 Klacz gniada F: Landprinz
M: Anke II
O: Paulina Miszker
B: Niemcy
brak
20.

35

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 000 000 000
21.

9

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
K027650 616009530207815
22.

27

LE MATINE SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: Larron
M: Cardina
O: Martyna Kampowska
B: Bolesław Danilewicz
brak 616009640036214
23.

61

LINDSAY NN POL 2004 Wałach izabelowata/kuc:150 F: NN
M: NN
O: Paulina Miszker-Makowska
B: Francja
Brak Brak
24.

44

LOUISO OLD GER 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
O: Marcin Wnuczko
B: Georg Dierker
brak
25.

41

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
26.

2

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
27.

38

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
28.

17

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
29.

52

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
30.

54

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
31.

46

SAYONARA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Jegier
M: Sara
O: Aleksandra Furgo
B: Jerzy Brzeziński
Brak POL 007 53 01875 06
32.

53

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
33.

55

TABASCO Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/170 F: Czarownik
M: Tatra
O: Anna Pazurek
B: Sergiel Marek
brak 616999590517413
34.

40

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
35.

26

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
36.

10

UPPSALA DU THEIL SF POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: JAGUAR MAIL
M: OROSTAR DU THEIL
O: Barbara Padalak
B: Francja
K025992 08057110W
37.

11

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
38.

42

ZORRO KUC POL 2014 Wałach kara/kuc:125 F: Xxx
M: Xxx
O: Aleksandra Furgo
B: Xxx
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (38)
2019-05-05
8
2019-05-05
Bogdanowicz Alicja
BPK
2019-05-04
1
2019-05-04
1
2019-05-05
22
2019-05-05
11
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-05-04
6
2019-05-05
5
50
Ejsmont Anna
KJ nad stropna
2019-05-05
1
2019-05-05
17
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-05-04
1
2019-05-04
6
2019-05-05
2019-05-05
12
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2019-05-04
5
50
2019-05-04
5
50
2019-05-05
15
2019-05-05
4
70
2019-05-04
2
150
2019-05-04
2
300
2019-05-05
1
250
2019-05-05
1
400
2019-05-04
8
2019-05-04
7
2019-05-05
6
2019-05-05
8
2019-05-04
17
2019-05-04
11
2019-05-05
7
2019-05-05
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
PŁENTA (52)
2019-05-04
10
2019-05-04
3
150
2019-05-05
10
2019-05-05
2
150
SCHOCO (53)
2019-05-04
4
70
2019-05-04
10
2019-05-04
2019-05-04
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (41)
2019-05-04
2
2019-05-04
1
2019-05-05
2019-05-05
1
2019-05-04
1
2019-05-05
1
Flaga Paula
Brak
CHOGORI (16)
2019-05-04
11
2019-05-04
15
Gdanietz Karina
bpk
2019-05-05
1
2019-05-05
16
Gorczyca Małgorzata
Brak
LINDSAY (61)
2019-05-05
2
2019-05-05
4
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (5)
2019-05-04
19
2019-05-04
Kaczorowska Klaudia
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (6)
2019-05-04
7
2019-05-04
3
2019-05-05
4
2019-05-05
5
2019-05-04
2
Kampowska Martyna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-05-04
12
2019-05-04
13
2019-05-05
11
2019-05-05
Mielnik Wiktoria
bbk
2019-05-04
10
2019-05-04
5
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (2)
2019-05-04
11
2019-05-04
2019-05-05
9
2019-05-05
8
LAKMUS (35)
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
20
2019-05-05
19
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (28)
2019-05-05
5
50
2019-05-05
2019-05-05
3
150
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-05-04
1
250
2019-05-04
8
2019-05-05
14
2019-05-05
2
300
2019-05-04
7
2019-05-04
4
70
2019-05-04
2019-05-05
3
100
2019-05-05
7
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
SCHOCO (53)
2019-05-05
23
2019-05-05
7
2019-05-05
16
Pazurek Anna
Klub Jeździecki Turze
TABASCO (55)
2019-05-05
2019-05-05
3
Pettersson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ZORRO (42)
2019-05-04
2
2019-05-04
1
2019-05-05
2019-05-05
LOUISO (44)
2019-05-04
9
2019-05-04
8
2019-05-05
15
2019-05-05
2
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jeździecka
2019-05-04
9
2019-05-04
9
2019-05-05
12
2019-05-05
Ratyńska Oliwia
KJ Leśna Podkowa
BRONISZ (15)
2019-05-04
1
2019-05-05
24
Ratyński Bartłomiej
KJ Leśna Podkowa Damaszka
BRONISZ (15)
2019-05-04
6
2019-05-05
13
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
GALLANT (24)
2019-05-04
12
2019-05-04
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (54)
2019-05-05
14
2019-05-05
9
2019-05-05
10
Tocha Wiktoria
BRAK
2019-05-04
2019-05-04
4
Tocha Zofia
J.J.Darboven
2019-05-04
18
2019-05-04
14
2019-05-05
6
2019-05-05
18
EGIDA (39)
2019-05-04
16
2019-05-04
1
2019-05-05
21
2019-05-05
13
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
2019-05-04
6
2019-05-04
7
2019-05-05
3
2019-05-05
10
2019-05-05
9
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-05-04
3
100
2019-05-04
1
400
2019-05-05
4
70
2019-05-05
6

Number of Riders: 32

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 3 180.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl