Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody Konne w skokach
Rzeczna, 29 - 30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 20:38:50
2019-06-28 18:32:18
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1 Puchar Burmistrza Pasłęka Pana Wiesława Śniecikowskiego
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:06:13
2019-06-28 14:06:33
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 15:06:18
2019-06-28 14:03:33
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 08:20:39
2019-06-28 08:15:23
Paulina Witkowska LUNA LOU
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 08:20:47
2019-06-28 08:13:44
Kamil Stefański LOBELIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 22:04:05
2019-06-27 21:49:07
Zuzanna Weres PRALINKA
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:05:54
2019-06-27 19:32:12
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:37
2019-06-27 17:17:51
Aleksandra Dudek CHIMERA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:40
2019-06-27 17:16:33
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:45
2019-06-27 16:51:13
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:51
2019-06-27 16:31:37
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:54
2019-06-27 16:30:06
Natalia Kozik NELSON
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 18:30:58
2019-06-27 15:10:41
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:55:57
2019-06-27 14:40:36
Justyna Wrótna NORITO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:01
2019-06-27 14:39:48
Anita Wrótna ARGENTO
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:06
2019-06-27 14:37:58
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:10
2019-06-27 14:36:08
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1 Puchar Burmistrza Pasłęka Pana Wiesława Śniecikowskiego
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:15
2019-06-27 14:33:59
Karina Filip MADISON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:20
2019-06-27 14:33:03
Aleksandra Karczewska MADISON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:25
2019-06-27 14:32:03
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:30
2019-06-27 14:31:10
Nicola Glińska PALOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:37
2019-06-27 14:29:41
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:43
2019-06-27 14:28:54
Katarzyna Maksymiuk TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:56:53
2019-06-27 14:27:59
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 5/N/Szybkości art.239 Nagroda Starosty Elbląskiego
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR Pana Grzegorza Pięty
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:57:04
2019-06-27 14:26:31
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 5/N/Szybkości art.239 Nagroda Starosty Elbląskiego
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR Pana Grzegorza Pięty
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:05:57
2019-06-27 11:45:42
Marek Wirth TAITI
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:02
2019-06-27 11:42:08
Julia Szewczak CZEMPION
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 14:57:11
2019-06-27 11:41:37
Aleksandra Podgórna CZEMPION
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:10
2019-06-27 11:41:04
Pola Wadlewska WOLICA
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:16
2019-06-27 11:40:39
Julia Szewczak WOLICA
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:20
2019-06-27 11:40:08
Aleksandra Podgórna WACŁAWA
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:23
2019-06-27 11:39:37
Aleksandra Szewczak NIRWANA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:27
2019-06-27 11:39:06
Oliwia Bajer LEGUMINA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:31
2019-06-27 11:38:39
Kamil Stefański LORENA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:35
2019-06-27 11:38:10
Oliwia Bajer TEMKE
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:39
2019-06-27 11:37:35
Kamil Stefański TERCYNA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:42
2019-06-27 11:37:02
Izabela Macko ORGANIKA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:47
2019-06-27 11:36:33
Aleksandra Szewczak TOBARRA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:51
2019-06-27 11:36:03
Izabela Macko CELESTA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:55
2019-06-27 11:35:29
Patrycja Rudnicka BAZIA
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:06:59
2019-06-27 11:34:46
Kamil Stefański TALIZMAN
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 12:07:02
2019-06-27 11:33:55
Marek Wirth OMEN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:08
2019-06-27 08:56:38
Denisa Brandt PINE
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:12
2019-06-27 08:54:48
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 22:04:10
2019-06-27 08:53:12
Katarzyna Nazarewicz LUCKY LORD LOXGRAF II
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:20
2019-06-27 08:51:56
Maja Brzostowska PRALINKA
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:27
2019-06-27 08:51:15
Maja Brzostowska CISA
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 22:04:17
2019-06-27 08:46:10
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:38
2019-06-27 08:45:52
Anastazja Stando CISA
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:51
2019-06-27 08:19:44
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
  • 2x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:55
2019-06-27 08:08:15
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
  • 2x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:06:59
2019-06-26 23:44:32
Zuzanna Brocka BALBINKA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:07:04
2019-06-26 23:42:51
Julia Kijowska BAHIYA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:07:10
2019-06-26 23:40:24
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 5/N/Szybkości art.239 Nagroda Starosty Elbląskiego
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1 Puchar Burmistrza Pasłęka Pana Wiesława Śniecikowskiego
  • 1x 12/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR Pana Grzegorza Pięty
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:21:54
2019-06-26 23:07:30
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 18:28:08
2019-06-26 17:47:59
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 5/N/Szybkości art.239 Nagroda Starosty Elbląskiego
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:33:34
2019-06-26 13:26:47
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:52:57
2019-06-26 10:22:27
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:53:00
2019-06-26 10:20:02
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1 Puchar Burmistrza Pasłęka Pana Wiesława Śniecikowskiego
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:53:03
2019-06-26 10:19:19
Tomasz Burzyński CINZANO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:53:07
2019-06-26 10:18:48
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:53:14
2019-06-26 10:16:37
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 5/N/Szybkości art.239 Nagroda Starosty Elbląskiego
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:58:48
2019-06-26 00:43:30
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:58:51
2019-06-26 00:41:34
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 20:55:20
2019-06-25 20:41:15
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:54:13
2019-06-25 16:02:42
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:10:40
2019-06-25 08:48:39
Joanna Banas FANFRELUCHE DE RIALFO Z
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:36:04
2019-06-24 18:45:39
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:14:57
2019-06-24 14:11:04
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 11/P/Zwykły art.238.2.1 Puchar Burmistrza Pasłęka Pana Wiesława Śniecikowskiego
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:15:00
2019-06-24 14:10:18
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 9/L/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda Firmy CHEMIROL
  • 1x 10/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY Puchar Prezesa SO Starogard Gdański Pana Kazimierza Zimaka
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:15:03
2019-06-24 14:09:14
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:15:06
2019-06-24 14:07:53
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.1.5.3 Nagroda V-CE Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:15:08
2019-06-24 13:43:27
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:15:11
2019-06-24 13:08:01
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1 NAGRODA ICC SERY PASŁĘK
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:07:19
2019-06-24 08:18:46
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:03:48
2019-06-23 15:55:53
Aleksandra Sobiecka HERMIKA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:03:52
2019-06-23 15:54:42
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 7/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:42:09
2019-06-18 07:36:58
Bronisław Zajdel ESUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy Transportowej Stanisław Adamczyk
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 22:12:57
2019-06-17 20:52:04
Marianna Pupiałło TIRAMISU
  • 2x 6/DEBIUTY/Dokładności art. 238.1.1 Nagroda Stajni ROMA Pani Monika Romanowska
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:44:55
2019-06-09 08:36:31
Weronika Miszkowicz WADIM
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:44:26
2019-06-09 08:35:38
Emilia Piątek ESTETE
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/Nagroda Prezesa BASKIL Rzeczna
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/ Nagroda Firmy HEOPS
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043963
2. Banas Joanna BPK
S
O010216
3. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
4. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
5. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
6. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
7. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
8. Brzostowska Maja KJ Stajnia Szyldak
2009 (Mł.)
brak
9. Burzyński Tomasz SKJ Zastawno
S
O000999
10. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
11. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
brak
12. Dworczyk Julia Niezrzeszona
2003 (J.)
O044932
13. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
14. Filipek Paulina Brak
S
O035929
15. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
16. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
17. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
18. Kamińska Aleksandra LKJ Gałkowo
S
O048490
19. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
20. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
21. Kasza Natalia KJ NENIA Pasłek
22. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (J.)
O043251
23. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
24. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
25. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
26. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
27. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
28. Macko Izabela Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2001 (J.)
O038524
29. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
30. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (JM.)
brak
31. Miszkowicz Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
2006 (JM.)
Brak
32. Nazarewicz Katarzyna Klub Jeździecki Bertyn
S
Brak
33. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
28894/17
34. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
35. Piątek Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
2005 (JM.)
Brak
36. Pierzchanowska Oliwia IPJ Dorota Sobiecka
2009 (Mł.)
Brak
37. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2000 (MJ.)
O034646
38. Podgórna Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (JM.)
brak
39. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
40. Rudnicka Patrycja Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (JM.)
brak
41. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
O047398
42. Sobiecka Aleksandra IPJ Dorota Sobiecka
2000 (MJ.)
Brak
43. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
44. Stańczak Artur BPK
S
O020234
45. Stando Anastazja KJ Stajnia Szyldak
2008 (Mł.)
brak
46. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
47. Stefański Kamil Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
1998 (MJ.)
brak
48. Stefański Kamil Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
Brak
49. Szewczak Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (JM.)
brak
50. Szewczak Julia Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2008 (Mł.)
brak
51. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
52. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
brak
53. Wadlewska Pola baskil
2006 (JM.)
brak
54. Weres Zuzanna Stajnia Szyldak
2009 (Mł.)
brak
55. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O020794
56. Witkowska Paulina Baskil Rzeczna
S
00000
57. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
58. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
59. Zajdel Bronisław UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
S
O009444
60. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
61. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
2.

63

ARGENTO Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar
M: Amanita
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
xx xx
3.

82

ARIETA F:
M:
O:
B:
4.

45

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
5.

44

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
6.

59

BAZIA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada/161 F: Life and Liberty xx
M: Bazylissa xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
7.

6

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
brak POL 007600433508
8.

68

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
9.

79

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
10.

58

CELESTA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Paquito Go
M: Cybata
O: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
B: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
brak
11.

71

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
12.

36

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
13.

70

CHIMERA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
14.

34

CINZANO Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Cicha Woda
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
15.

41

CISA Hucuł POL 2006 Klacz gniada/kuc:130 F: Banysz
M: Panda
O: Alicja Jankowska
B: Ruta Danuta
brak
16.

20

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
17.

12

CZEMPION Kuc Grupa A POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:105 F: NN
M: NN
O: Dorota Witkowska
B: Nieznany
Brak
18.

37

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
19.

72

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
20.

47

ESTETE Traken LTU 2013 Klacz siwa F: PYRAMYS
M: ESTRELA
O: RENATA OSIECKA
B: LITWA
BRAK LTU 002520233410
21.

17

ESUS Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Eloqent
M: Etola
O: Stadnina koni Liski
B: Stadnina koni Liski
brak 616007600199315
22.

43

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
23.

27

FRANFRELUCHE DE RIALFO Z Zangersheide POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Farfelu de Muze
M: Jitsufras de Rialfo
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
24.

83

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
25.

81

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
26.

26

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
O: Daniela Dworczyk
B: Marek Romanowski
K026856 616009600128915
27.

13

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
K013065 POL006550013408
28.

31

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
29.

18

HERMIKA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: Cumbrales
M: Heretta
O: Dorota Sobiecka
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
Brak POL050000003660
30.

80

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
31.

30

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
32.

35

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
33.

75

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z / Heartbreaker
M: Ewhirtini II Van Het Kaizerhof / Abiran / Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621 056002W00295694
34.

64

KASANDRA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant
M: Kessa
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
brak brak
35.

32

KRILAN Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: Widłak xx
M: Kra
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K017419
36.

46

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
37.

21

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
38.

22

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
39.

52

LEGUMINA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/166 F: Golden Boy
M: Lemoniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
40.

78

LOBELIA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Corleolord
M: Legumina
O: Xxxxxxx
B: Sk rzeczna
Brak Xxxxxxxxxx
41.

53

LORENA WLKP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Brzask xx
M: Luneta
O: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
B: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
brak
42.

23

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046
43.

7

LUCKY LORD LOXGRAF II Hanower POL 1999 Ogier skarogniada/170 F: Landclasisc
M: Bonita
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Schmidt Gbr
POL 40287 08955
44.

69

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
45.

77

LUNA LOU Oldenburska POL 2004 Klacz gniada F: Con Capitol
M: Lllllll
O: Paulina Witkowska
B: Xxxxxx
000005
46.

65

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
47.

73

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
48.

19

NASTKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon
M: Nandina
O: Dorota Sobiecka
B: SK Dobrzyniewo
Brak POL013610230708
49.

74

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
50.

42

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
O: Joanna Fras
B: Romanowski Marek
brak
51.

28

NIKIFOR J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Karbon
M: Nagroda
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186
52.

51

NIRWANA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Revel KWPN
M: Nikandra xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
K017397
53.

62

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
54.

61

OMEN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Golden Boy sp
M: Oksana sp
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak POL 009 60 00551 06
55.

56

ORGANIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/166 F: Golden Boy
M: Oksana
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spolka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak
56.

66

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
57.

25

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
58.

39

PINE SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
59.

10

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
60.

11

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Wojciechowski Remigiusz
K025827 616009600235011
61.

40

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
K016708
62.

48

TAITI SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Markies V KWPN
M: Temke KWPN
O: D.Bajer
B: SK Rzeczna
brak
63.

60

TALIZMAN SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Toga
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
64.

54

TEMKE KWPN POL 2000 Klacz gniada/162 F: Elmshorn
M: Femke
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Jan van Kooten
brak
65.

55

TERCYNA SP POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup old.
M: Toga
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
K017395
66.

57

TOBARRA XX POL 2012 Klacz siwa/160 F: Special Power xx
M: Taganana xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: SK Rzeczna
brak
67.

67

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
68.

50

WACŁAWA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/160 F: Chef Supreme xx
M: Wanga xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
69.

15

WADIM SP POL 2000 Wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
O: Anetta Magdziak-Gęsicka
B: NN
Brak 999600050999
70.

76

WENEZJA Trakeński POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K019903 POL732010069210
71.

38

WERBUNEK Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Katarzyna Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
72.

49

WOLICA XX POL 1999 Klacz gniada/161 F: Life and Liberty xx
M: Wiorsta xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
200
300
800
SUM:
1300.00
Brandt Denisa Braci Romanowskich
300
100
SUM:
400.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
300
300
SUM:
600.00
Kasza Natalia KJ NENIA Pasłek
100
SUM:
100.00
Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
300
SUM:
300.00
Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
50
SUM:
50.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
50
50
SUM:
100.00
Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
200
200
SUM:
400.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
600
SUM:
600.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
100
200
SUM:
300.00
Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
50
SUM:
50.00
Stefański Kamil Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
50
SUM:
50.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
400
400
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2019-06-29
1
2019-06-29
33
2019-06-30
1
2019-06-30
22
TEMKE (54)
2019-06-29
1
2019-06-29
32
2019-06-30
8
2019-06-30
21
Banas Joanna
BPK
2019-06-29
21
2019-06-29
21
2019-06-30
14
2019-06-30
12
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (46)
2019-06-29
2
200
2019-06-29
2019-06-30
1
300
2019-06-30
1
800
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (72)
2019-06-29
13
2019-06-29
23
2019-06-29
30
2019-06-29
34
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
PINE (39)
2019-06-29
21
2019-06-29
2019-06-29
1
300
2019-06-29
3
100
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
2019-06-29
13
2019-06-29
1
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (67)
2019-06-29
2
2019-06-29
23
Brzostowska Maja
KJ Stajnia Szyldak
2019-06-30
17
CISA (41)
2019-06-30
1
Burzyński Tomasz
SKJ Zastawno
CINZANO (34)
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-30
20
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2019-06-29
9
2019-06-29
CHEOPS (36)
2019-06-29
1
300
2019-06-29
2
300
2019-06-30
3
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CHIMERA (70)
2019-06-29
17
2019-06-29
3
CESIMA (71)
2019-06-29
26
2019-06-29
35
Dworczyk Julia
Niezrzeszona
GOTHIKA (26)
2019-06-29
1
2019-06-29
8
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (65)
2019-06-29
40
Filipek Paulina
Brak
2019-06-29
25
2019-06-29
24
2019-06-29
22
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (42)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
4
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (66)
2019-06-29
25
2019-06-29
19
Kajrewicz Aleksandra
BPK
2019-06-29
20
2019-06-29
18
2019-06-30
14
2019-06-30
10
Kamińska Aleksandra
LKJ Gałkowo
PEPE (25)
2019-06-29
17
2019-06-29
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (65)
2019-06-29
5
2019-06-29
41
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (79)
2019-06-29
39
2019-06-29
28
2019-06-29
19
Kasza Natalia
KJ NENIA Pasłek
ARIETA (82)
2019-06-30
2
2019-06-30
3
100
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
PUENTA (11)
2019-06-29
19
2019-06-29
13
2019-06-30
15
2019-06-30
8
2019-06-30
19
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (45)
2019-06-29
1
2019-06-29
27
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2019-06-29
10
2019-06-29
2019-06-30
2
2019-06-30
4
300
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (74)
2019-06-29
4
50
2019-06-29
7
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (20)
2019-06-30
10
2019-06-30
11
2019-06-29
12
2019-06-29
4
50
LUBICZ (23)
2019-06-29
6
2019-06-29
5
50
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (73)
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-29
44
Macko Izabela
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2019-06-29
28
2019-06-29
19
2019-06-30
16
2019-06-30
17
CELESTA (58)
2019-06-29
13
2019-06-29
38
2019-06-30
2019-06-30
2019-06-30
1
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (67)
2019-06-29
37
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (37)
2019-06-29
18
2019-06-29
19
2019-06-29
11
2019-06-30
7
2019-06-30
15
Miszkowicz Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
WADIM (15)
2019-06-29
13
2019-06-29
1
2019-06-29
9
Nazarewicz Katarzyna
Klub Jeździecki Bertyn
2019-06-29
42
2019-06-29
10
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (43)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
7
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (30)
2019-06-29
2
200
2019-06-29
8
2019-06-30
1
2019-06-30
5
200
2019-06-29
13
2019-06-29
9
Piątek Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik
ESTETE (47)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
11
Pierzchanowska Oliwia
IPJ Dorota Sobiecka
NASTKA (19)
2019-06-30
19
2019-06-30
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2019-06-29
2019-06-30
2
600
GOPLANA (81)
2019-06-30
1
Podgórna Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
11
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (63)
2019-06-29
16
2019-06-29
4
2019-06-30
8
2019-06-30
2
Rudnicka Patrycja
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
BAZIA (59)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
8
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
KRILAN (32)
2019-06-29
23
2019-06-29
10
Sobiecka Aleksandra
IPJ Dorota Sobiecka
HERMIKA (18)
2019-06-30
25
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (80)
2019-06-29
3
100
2019-06-30
9
2019-06-30
2
200
2019-06-29
Stańczak Artur
BPK
2019-06-30
18
2019-06-30
5
Stando Anastazja
KJ Stajnia Szyldak
CISA (41)
2019-06-30
1
2019-06-30
8
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
WENEZJA (76)
2019-06-29
7
2019-06-29
6
2019-06-30
5
2019-06-30
4
50
Stefański Kamil
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
LORENA (53)
2019-06-29
22
2019-06-30
1
2019-06-30
17
TERCYNA (55)
2019-06-29
15
2019-06-29
5
50
2019-06-30
3
2019-06-30
8
2019-06-29
1
2019-06-29
43
2019-06-30
12
2019-06-30
16
Stefański Kamil
Baskil Rzeczna
LOBELIA (78)
2019-06-29
2019-06-29
Szewczak Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NIRWANA (51)
2019-06-29
1
2019-06-29
36
2019-06-30
1
2019-06-30
11
TOBARRA (57)
2019-06-29
26
2019-06-29
24
2019-06-30
13
2019-06-30
13
Szewczak Julia
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2019-06-30
11
WOLICA (49)
2019-06-30
11
Tulisow Nina
Bertyn
GIGI (83)
2019-06-30
4
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2019-06-29
1
2019-06-29
6
2019-06-29
7
Wadlewska Pola
baskil
WOLICA (49)
2019-06-30
1
2019-06-30
14
Weres Zuzanna
Stajnia Szyldak
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
TAITI (48)
2019-06-29
13
2019-06-29
29
2019-06-30
24
2019-06-30
23
OMEN (61)
2019-06-29
8
2019-06-29
16
2019-06-30
2019-06-30
Witkowska Paulina
Baskil Rzeczna
2019-06-29
31
2019-06-29
13
2019-06-30
9
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (63)
2019-06-29
14
2019-06-30
13
PALOMA (66)
2019-06-29
20
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (62)
2019-06-29
2019-06-29
BLASZKA (68)
2019-06-29
1
400
2019-06-30
3
400
Zajdel Bronisław
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
ESUS (17)
2019-06-29
14
2019-06-29
27
2019-06-30
12
2019-06-30
13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-06-29
12
2019-06-29
15
2019-06-29
2019-06-30
3
2019-06-30
1
2019-06-30
6
Zienowicz Ewelina
Bpk
HALEMBA (13)
2019-06-30
2019-06-30
6

Number of Riders: 61

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl