Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w Skokach
DZIAŁDOWO-MALINOWO, 15.08.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 07:15:14
2019-08-13 23:14:20
Katarzyna Komala PROZAC
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 21:09:10
2019-08-13 21:01:39
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 21:09:14
2019-08-13 20:58:59
Renata Prusaczyk WERNYHORA DI
  • 2x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:41:45
2019-08-13 15:28:16
Julia Olkowska KIVIS
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:41:50
2019-08-13 15:25:56
Wiktoria Krużmanowska POLIA
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:41:54
2019-08-13 15:16:28
Lidia Smolińska LUKRECJA
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:30
2019-08-13 12:40:34
Sara Antczak KIVIS
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:34
2019-08-13 12:31:33
Anna Styczyszyn KIVIS
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:39
2019-08-13 12:24:34
Luba Szatkowska KIRHAN ROLA
  • 2x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:43
2019-08-13 12:05:43
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:47
2019-08-13 12:04:09
Zuzanna Weres PRALINKA
  • 2x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:50
2019-08-13 09:55:11
Roksana Krzemińska K2 SOFII LAZAR
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 2x 3/L/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:54
2019-08-13 09:29:35
Wiktor Pawlczyk SZADA
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:30:57
2019-08-13 09:22:31
Dobrosława Tadrzak HENCHMAN'S LADY IRIS
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:01
2019-08-13 09:14:05
Dobrosława Tadrzak KAROLCIA
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:05
2019-08-13 09:07:51
Zuzanna Żokowska ROKI
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:09
2019-08-13 08:55:34
Maria Tadrzak SAGA
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:14
2019-08-12 21:42:38
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 3/L/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:17
2019-08-12 17:35:07
Magdalena Nowakowska EL EROS
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:20
2019-08-12 16:12:09
Maja Miecznikowska POLIA
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:24
2019-08-12 13:17:19
Klaudia Wolska JARISA
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 11:22:19
2019-08-12 11:05:13
Katarzyna Ćwik JAGA
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 11:22:15
2019-08-12 11:02:29
Katarzyna Ćwik SZALEM
  • 2x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:31:28
2019-08-11 18:55:11
Karolina Gesek EL EROS
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 15:07:46
2019-08-09 22:05:29
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/zwykły art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 15:07:52
2019-08-09 22:04:56
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 3/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/zwykły art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:12:11
2019-08-05 09:26:09
Maria Sternicka FUNIA
  • 2x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 21:09:19
2019-08-04 13:52:02
Zuzanna Smolińska KATINKA
  • 2x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 08:57:04
2019-08-02 20:34:30
Zuzanna Olszewska SWEET ABOUT ME
  • 1x 1/DEBIUTY/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/MINI/trafieniem w normę czasu art.238.1.1.
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Sara Stajnia Malinowo
2006 (JM.)
Brak
2. Ćwik Katarzyna Stajnia Sarage
S
brak
3. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
4. Gesek Karolina Stajnia Malinowo
2006 (JM.)
Brak
5. Komala Katarzyna Niezszeszony
1998 (MJ.)
Brak
6. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O033470
7. Krużmanowska Wiktoria Stajnia Malinowo
2002 (J.)
Brak
8. Krzemińska Roksana Agro-Ranczo Kapuśnik
2006 (JM.)
brak
9. Miecznikowska Maja Stajnia Malinowo
2005 (JM.)
Brak
10. Nowakowska Magdalena Stajnia Malinowo
S
Brak
11. Olkowska Julia Stajnia Malinowo
2004 (JM.)
brak
12. Olszewska Zuzanna Stajnia Otis
2004 (JM.)
Brak
13. Pawelczyk Wiktor Agro-Ranczo Kapuśnik
2004 (JM.)
brak
14. Prusaczyk Renata BPK
S
brak
15. Smolińska Lidia Stajnia Malinowo
2005 (JM.)
brak
16. Smolińska Zuzanna Stajnia Otis
2007 (JM.)
Brak
17. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (Mł.)
brak
18. Styczyszyn Anna Stajnia Malinowo
2003 (J.)
Brak
19. Szatkowska Luba KJ STAJNIA SZYLDAK
2006 (JM.)
brak
20. Tadrzak Dobrosława Agro-Ranczo Kapuśnik
2010 (Mł.)
brak
21. Tadrzak Maria Agro-Ranczo Kapuśnik
2006 (JM.)
22056/15
22. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
23. Weres Zuzanna Stajnia Szyldak
2009 (Mł.)
brak
24. Wolska Klaudia Stajnia Słonka
1999 (MJ.)
27261/16
25. Żokowska Zuzanna Agro - Ranczo Kapuśnik
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

CAOMA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
O: Renata Prusaczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
2.

22

EL EROS Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach siwa/160 F: PESAL
M: EL ALIA
O: Jerzy Grzela
B: Wojciech Stróżyna
Brak POL040000001457
3.

25

EL EROS Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach siwa/160 F: Pesal
M: El Alia
O: Jerzy Grzela
B: Wojciech Stróżyna
Brak Pol040000001457
4.

5

FUNIA Koń Typ Prymitywny POL 2000 Klacz siwa/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Maria Sternicka
B: Nn
brak POL999530043500
5.

17

HENCHMAN'S LADY IRIS Hackney POL 2006 Klacz inna/kuc:133 F: Suprise's Lucky Mathie
M: Lieke
O: Ewelina Tadrzak
B: Ewelina Tadrzak
brak 528016000000159
6.

9

JAGA Kuc Feliński POL 2012 Klacz bułana/kuc:147 F: Krokiet
M: Jaśmina
O: Andrzej Malarski
B: Wacław Czechowicz
brak 616013510230012
7.

24

JARISA WLKP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Junus
M: Janda
O: Klaudia Wolska
B: Gołodyn Aleksander
brak 616 007 61 00392 10
8.

7

JOIN BREAKER SW Z Zangersheide POL 2014 Klacz kasztanowata/172 F: Action Breaker
M: Acorda Z
O: Zbigniew Kowalkowski
B: Brelikink E.W.
brak z
9.

15

K2 SOFII LAZAR Trakeńska POL 2008 Wałach gniada/160 F: K2
M: Kosma TS
O: Mariusz Krzemiński
B: Edmund Łazarewicz
brak 732 01 00367 08
10.

18

KAROLCIA Typ Kuc POL 2014 Klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Ewelina Tadrzak
B: Nieznany
brak 616 999 60 00788 14
11.

2

KATINKA Welsh Pony POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:125 F: Mister Rodin
M: Margareth
O: Natalia Witkowska
B: Hodowla kucy walijskich APASJONATA
BRAK
12.

12

KIRHAN ROLA KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/149 F: Talon
M: Klara GB
O: Alicja Jankowska
B: Kłoskowski Rafał
brak 013580585507
13.

10

KIVIS NN POL 2009 Wałach skarogniada/156 F: Klevas
M: Brita
O: Jerzy Grzela
B: Mindaugas vievesis
Brak Ltu008001960409
14.

11

KIVIS NN POL 2009 Wałach skarogniada/156 F: Klevas
M: Brita
O: Jerzy Grzela
B: mindaugas vievesis
Brak Ltu008001960409
15.

26

KIVIS NN POL 2009 Wałach skarogniada/156 F: Klevas
M: Brita
O: Jerzy Grzela
B: Mindaugas vievesis
Brak Ltu008001960409
16.

28

LUKRECJA NN POL nn Klacz skarogniada/156 F: nn
M: nn
O: Jerzy Grzela
B: nn
brak pol999600005001
17.

6

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909
18.

13

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
O: Joanna Fras
B: Romanowski Marek
brak
19.

23

POLIA Hucuł POL 2014 Klacz inna/mk:136 F: Miluś
M: Proza
O: Jerzy Grzela
B: Brzozowy Jerzy
Brak 616012660169014
20.

27

POLIA Hucuł POL 2014 Klacz inna/mk:136 F: Miluś
M: Proza
O: Jerzy Grzela
B: Brzozowy Jerzy
Brak 616012660169014
21.

14

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
22.

31

PROZAC SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Veloce de favi
M: Panama
O: Katarzyna Komala
B: Nazarewicz Maciej
Brak 616009660411810
23.

19

ROKI Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa/162 F: Lombard
M: Roksa
O: Joanna Welenc
B: Paweł Kaczmarek
brak 616 007 61 01389 14
24.

20

SAGA Hucuł POL 2009 Klacz bułana/mk:150 F: NN
M: NN
O: Ewelina Tadrzak
B: Sztanderskin Zdzisław
brak 616 999 52 01793 09
25.

4

SWEET ABOUT ME Welsh Pony POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Ginger Spice
M: Golden Atraction
O: Natalia Witkowska
B: Stadnina kuców walijskich APASJONATA
Brak
26.

16

SZADA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kara/mk:158 F: NN
M: Poezja
O: Katarzyna Pawelczyk
B: Sławomir Nowak
brak 999 61 02765 06
27.

8

SZALEM Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/160 F: Lord Pit
M: Segowia
O: Agnieszka Malarska
B: Marcin Gerke
brak POL007520003304
28.

30

WERNYHORA DI Wielkopolska POL 2004 Wałach kara/164 F: Dinar
M: Weda
O: Renata Prusaczyk
B: Stadnina Koni Kowalewko
brak POL 007 66 05872 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Sara
Stajnia Malinowo
KIVIS (10)
2019-08-15
16
Ćwik Katarzyna
Stajnia Sarage
SZALEM (8)
2019-08-15
2019-08-15
6
JAGA (9)
2019-08-15
11
2019-08-15
4
2019-08-15
2
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (13)
2019-08-15
1
2019-08-15
3
2019-08-15
7
Gesek Karolina
Stajnia Malinowo
EL EROS (25)
2019-08-15
2
Komala Katarzyna
Niezszeszony
PROZAC (31)
2019-08-15
8
2019-08-15
4
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździecki Jaroszówka
MIRAH (6)
2019-08-15
3
2019-08-15
1
2019-08-15
2
2019-08-15
3
Krużmanowska Wiktoria
Stajnia Malinowo
POLIA (27)
2019-08-15
1
Krzemińska Roksana
Agro-Ranczo Kapuśnik
2019-08-15
10
2019-08-15
6
2019-08-15
Miecznikowska Maja
Stajnia Malinowo
POLIA (23)
2019-08-15
1
2019-08-15
9
Nowakowska Magdalena
Stajnia Malinowo
EL EROS (22)
2019-08-15
1
2019-08-15
14
Olkowska Julia
Stajnia Malinowo
KIVIS (26)
2019-08-15
15
Olszewska Zuzanna
Stajnia Otis
2019-08-15
2019-08-15
Pawelczyk Wiktor
Agro-Ranczo Kapuśnik
SZADA (16)
2019-08-15
1
2019-08-15
5
2019-08-15
1
Prusaczyk Renata
BPK
2019-08-15
1
Smolińska Lidia
Stajnia Malinowo
2019-08-15
13
Smolińska Zuzanna
Stajnia Otis
2019-08-15
1
Sternicka Maria
Stajnia Grążawy
FUNIA (5)
2019-08-15
1
Styczyszyn Anna
Stajnia Malinowo
KIVIS (11)
2019-08-15
5
Szatkowska Luba
KJ STAJNIA SZYLDAK
2019-08-15
1
2019-08-15
15
Tadrzak Dobrosława
Agro-Ranczo Kapuśnik
2019-08-15
1
2019-08-15
2019-08-15
2019-08-15
Tadrzak Maria
Agro-Ranczo Kapuśnik
SAGA (20)
2019-08-15
1
2019-08-15
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (29)
2019-08-15
8
2019-08-15
12
Weres Zuzanna
Stajnia Szyldak
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-15
4
Wolska Klaudia
Stajnia Słonka
JARISA (24)
2019-08-15
1
2019-08-15
17
2019-08-15
7
Żokowska Zuzanna
Agro - Ranczo Kapuśnik
ROKI (19)
2019-08-15
1
2019-08-15
18
2019-08-15

Number of Riders: 25

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl