Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:26:16
2018-08-23 12:55:31
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 09:04:09
2018-08-23 09:02:38
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:49:42
2018-08-22 22:51:11
Maja Boryna BARYTON
  • 2x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 2x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 2x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:49:02
2018-08-22 22:02:53
Marcelina Detmer KALILA J
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:48:51
2018-08-22 22:01:46
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 17:03:36
2018-08-22 13:38:15
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 19/Junior/Finał - dwunawrotowy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:27:37
2018-08-22 07:35:50
Michał Tomczuk ASTERIX
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:07:35
2018-08-21 14:34:25
Agata Zawiślak KRAWIEC
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:35:50
2018-08-21 09:29:29
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:35:15
2018-08-21 08:25:33
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:34:44
2018-08-21 08:25:05
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:34:17
2018-08-21 08:24:28
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:33:34
2018-08-21 08:23:46
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:32:53
2018-08-21 08:23:18
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:36:23
2018-08-21 07:08:51
Iga Drzycimska AMBER
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - zwykły
  • 1x 6/Kuce/II półfinał - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:36:13
2018-08-20 22:52:49
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:36:02
2018-08-20 22:51:57
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 20:20:41
2018-08-20 19:16:52
Karolina Rasiewicz RADŻA
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 20:20:12
2018-08-20 15:09:43
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 09:13:57
2018-08-20 13:00:14
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:39:32
2018-08-20 09:23:34
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:39:21
2018-08-20 09:23:14
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 11:39:03
2018-08-20 09:22:53
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:24:13
2018-08-19 22:42:57
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:25
2018-08-19 20:47:24
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:32:14
2018-08-19 20:46:54
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 20:02:07
2018-08-19 11:24:29
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 10:07:10
2018-08-18 22:22:57
Maria Buzała IROS
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:28:00
2018-08-18 13:21:46
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:27:05
2018-08-18 13:16:27
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - zwykły
  • 1x 6/Kuce/II półfinał - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:06:59
2018-08-18 09:47:56
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:04:11
2018-08-18 08:07:00
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:03:19
2018-08-17 21:58:50
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:02:39
2018-08-17 21:55:56
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x /Kuce/Finał - dwunawrotowy
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 09:01:43
2018-08-17 21:55:06
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-08-18 09:00:49
2018-08-17 21:30:44
Zofia Paczkowska SZAFIR
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x /Kuce/Finał - dwunawrotowy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:55:44
2018-08-17 21:18:22
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:29:18
2018-08-17 21:00:07
Zofia Ćwik A' LEYLA LOU
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:28:21
2018-08-17 20:59:45
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:27:44
2018-08-17 20:59:22
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 20:33:58
2018-08-17 17:31:10
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 20:33:14
2018-08-17 17:22:20
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 12:19:37
2018-08-17 15:33:41
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:25:19
2018-08-16 21:40:18
Emilia Cieszyńska NEGRANIS
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:24:58
2018-08-16 15:24:42
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:32:11
2018-08-16 15:15:16
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:31:12
2018-08-16 07:27:03
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:30:41
2018-08-16 07:26:38
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:30:03
2018-08-15 22:58:06
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:11:18
2018-08-15 11:03:45
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:10:29
2018-08-15 11:02:46
Izabela Ćwik GENEVA
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:09:01
2018-08-15 10:50:27
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x 15/Kuce/Finał - dwunawrotowy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 14:11:26
2018-08-14 12:51:25
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 14:10:57
2018-08-14 10:55:17
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 14:10:23
2018-08-14 07:14:27
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 14:09:41
2018-08-13 21:27:47
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:36:59
2018-08-13 17:52:01
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:36:37
2018-08-13 17:50:27
Zofia Teper EMIR
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:35:49
2018-08-13 17:43:32
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 09:14:30
2018-08-12 22:01:15
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:48:16
2018-08-12 21:46:31
Marcin Joppek SID
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:46:45
2018-08-12 21:45:13
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:45:31
2018-08-12 14:22:21
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x /Kuce/Finał - dwunawrotowy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:42:14
2018-08-12 14:19:10
Maja Drobny GANGES
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - zwykły
  • 1x 6/Kuce/II półfinał - zwykły
  • 1x 15/Kuce/Finał - dwunawrotowy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:40:20
2018-08-11 12:10:36
Kinga Łucka ANAKONDA
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:21:00
2018-08-09 09:19:34
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:20:50
2018-08-09 09:19:17
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 11/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 12/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:20:38
2018-08-09 09:18:58
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:20:28
2018-08-09 09:18:25
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 5/Senior/I półfinał - szybkości
  • 1x 10/Senior/II półfinał - dokładności
  • 1x 19/Senior/Finał - dwunawrotowy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:05:42
2018-08-08 20:54:33
Zuzanna Sobek MEDRESA
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:04:54
2018-08-08 17:01:30
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 09:04:05
2018-08-08 17:00:27
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x /Kuce/Finał - dwunawrotowy
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 08:47:28
2018-08-07 16:11:30
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 19/Junior/Finał - dwunawrotowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 08:25:17
2018-08-07 16:11:05
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 13/P/Konkurs dodatkowy - zwykły
  • 1x 14/N/Konkurs dodatkowy - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 14:08:08
2018-08-02 13:01:57
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x /Kuce(12-16lat)/I półfinał - zwykły
  • 1x /Kuce/II półfinał - zwykły (kopia)
  • 1x /Kuce/Finał - dwunawrotowy
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 11:41:49
2018-08-01 09:51:38
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:00:35
2018-07-30 19:00:07
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:05:56
2018-07-26 17:06:14
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/Junior Młodszy/I półfinał - zwykły
  • 1x 8/Junior Młodszy/II półfinał - zwykły
  • 1x 17/Junior Młodszy/Finał - dwunawrotowy
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:12:23
2018-07-25 21:48:06
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 19/Junior/Finał - dwunawrotowy
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:14:56
2018-07-24 18:37:14
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 19/Junior/Finał - dwunawrotowy
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:13:41
2018-07-24 11:10:04
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 2/Amator/I półfinał - zwykły
  • 1x 7/Amator/II półfinał - zwykły
  • 1x 16/Amator/Finał - dwunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:12:59
2018-07-24 10:50:13
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - zwykły
  • 1x 6/Kuce/II półfinał - zwykły
  • 1x 15/Kuce/Finał - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:11:45
2018-07-24 10:05:47
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 4/Junior/I półfinał - zwykły
  • 1x 9/Junior/II półfinał - zwykły
  • 1x 19/Junior/Finał - dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
2. Boryna Maja STADNINA KONI OLIMPIA
2004 (JM.)
brak
3. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
4. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
5. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
6. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
O011247
7. Cieszyńska Emilia KJ Floret
S
O008399
8. Ćwik Izabela Pałucki klub jeździecki
S
Brak
9. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
10. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
11. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
12. Detmer Marcelina Toruński LKJ
2000 (J.)
O039669
13. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
14. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
15. Drzycimska Iga Klub Jeździecki Młyńska Struga
2009 (Mł.)
PL
16. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
17. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
18. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
19. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
20. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
21. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
22. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
23. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
24. Kopera Katarzyna KJ Oxer Inowrocław
S
O023477
25. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
26. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
27. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (JM.)
O043739
28. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
29. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
30. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
31. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
32. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (J.)
O031886
33. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
34. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
35. Łopato Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
36. Łucka Kinga ,,Rywal Grudziądz
2002 (J.)
brak
37. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
38. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
39. Nalazek Tomasz brak
S
brak
40. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
41. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
42. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
43. Paczkowska Zofia Kuj-Pom KJ
2004 (JM.)
brak
44. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
O039660
45. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
46. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
47. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
48. Rasiewicz Karolina KJ CAVALIER
S
O021541
49. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
50. Sobek Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ
S
O025116
51. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
52. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
53. Streich Dominika Oxer Inowrocław
1997 (MJ.)
O021884
54. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
55. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
56. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
57. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
58. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
59. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
2003 (JM.)
O037479
60. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O031143
61. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
62. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
63. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
64. Zawiślak Agata Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O010173
65. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

A' LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Bartosz Gauza
B:
K025628 427270047913
2.

77

AMBER SIWY POL 2009 Klacz biała F: Xxx
M: Xxx
O: Daria Jeziórska
B: Kuc
Xxx
3.

32

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
brak
4.

13

ARCONTENDRA WLKP POL 2005 Klacz inna F: Contender Son / Contender
M: Arabeska / Arcus
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974 POL007600292405
5.

39

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
6.

43

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
7.

64

AVATAR S SP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Aner Prince / Pilot
M: Anistina / Damister
O: Mirosława Laskowska
B: Mirosław Stanisz SK Durok
K023723 009670014901
8.

90

BARYTON SP POL 2006 Wałach gniada/162 F: FOR LEO
M: BRETONKA
O: ELWIRA BORYNA
B: ELWIRA BORYNA
BRAK POL 009 52 00187 06
9.

8

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
10.

54

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
11.

57

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
O: Ewa Dworska
B: Żubka Magdalena
brak
12.

23

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
13.

35

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
14.

19

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
15.

38

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
16.

75

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
17.

78

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
O: Agnieszka Kowalik
B:
K020313 616009540145210
18.

73

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
19.

55

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
20.

27

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
21.

66

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz / Azarro
M: Cytryna / Gordon I
O: Maciej Iżycki
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL009520093501
22.

48

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
23.

59

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140 POL010000001153 POL40349
24.

18

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
25.

28

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
26.

61

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
27.

92

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
28.

87

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B:
K008077 POL009530041603
29.

41

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
30.

62

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
31.

22

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka Klimkiewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
32.

25

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
33.

37

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
34.

79

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino /
M: Larduc /
O: Artur Wiśniewski
B:
brak
35.

47

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
36.

68

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
37.

21

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
38.

60

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353 616013520045812
39.

33

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
40.

17

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
41.

45

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
O: Magdalena Ćwik
B:
K015953 W254759BWP
42.

72

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
43.

88

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
44.

42

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
O: Dominika Streich
B: Paweł Koczan
K022262
45.

70

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
46.

29

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
47.

81

HARRIET KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus / Faran
O: Emilian Perlikowski
B:
K022110 528003201210503
48.

82

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Quasimodo VD Molendref / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
O:
B:
K025813 528003201210618
49.

91

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
50.

65

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
51.

53

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
52.

9

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
53.

89

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672 616009520054311
54.

15

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
55.

11

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir /
M: Karencja / Galeon
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
K021798 616009510222412
56.

16

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
57.

84

KRAWIEC Wielkopolska POL 2001 Wałach gniada F: Wiec
M: Korga
O: Zawiślak Cezary
B: Ziółkowski Konrad
K010477 POL007520074501
58.

83

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
59.

1

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
60.

5

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
61.

44

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
62.

49

LET'S MAKE MONEY OLD GER 2007 Klacz gniada F: dwig As / Ludwig von Bayern
M: Annabella / Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727 DE433330516407
63.

50

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Rancune / Baloubet D. Ro
O: Maciej Wawrzkowicz
B:
K020026 DE421000269809
64.

76

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
65.

63

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
66.

80

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
67.

26

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Maja Przepierska
B: Stadnina Koni Pępowo Sp. Z O. O. Z/S w Gogolewie
K021620 616007610103910
68.

51

NEGRANIS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/166 F: Helanis Sp po Cantanis
M: Negra Wlkp po Ignam
O: Emilia Cieszyńska
B: Henryk Waśniewski
K013232 POL007600206106
69.

20

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
70.

30

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
71.

34

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
72.

67

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
73.

71

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
74.

74

RADŻA Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: IMEQUYL
M: RAMELLA
O: KAROLINA RASIEWICZ
B: JACEK FLORYŃSKI
k024265 61600752022210
75.

40

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
76.

36

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
77.

52

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
78.

58

SZAFIR Mieszana POL 2005 Wałach siwa/mk: F: nn
M: nn
O: Alexandra Medvedeva
B: .
brak
79.

46

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
80.

24

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
81.

69

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Ewa Wiciak-Madeła
B: Bajerski Szczepan
brak
82.

3

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
500
SUM:
500.00
Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
200
SUM:
200.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2500
SUM:
2500.00
Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
200
SUM:
200.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
75
SUM:
75.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
400
SUM:
400.00
Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
400
SUM:
400.00
Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
800
SUM:
800.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
200
SUM:
200.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
700
SUM:
700.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
1000
SUM:
1000.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000
SUM:
2000.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
300
SUM:
300.00
Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
75
SUM:
75.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
600
SUM:
600.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
900
SUM:
900.00
Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
300
SUM:
300.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
600
SUM:
600.00
Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
500
SUM:
500.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
350
SUM:
350.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
1500
SUM:
1500.00
Zawiślak Agata Jeździecki Klub Sportowy Rywal
1000
SUM:
1000.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (91)
2018-08-25
12
2018-08-25
10
2018-08-26
7
200
Boryna Maja
STADNINA KONI OLIMPIA
BARYTON (90)
2018-08-25
4
2018-08-25
8
2018-08-26
6
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-25
4
2018-08-25
4
2018-08-26
1
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (65)
2018-08-25
8
2018-08-25
9
2018-08-26
3
500
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (59)
2018-08-25
8
2018-08-25
6
2018-08-26
2
200
2018-08-25
9
2018-08-25
7
2018-08-26
4
Ciecholewska Zuzanna
KJ Classic Solec Kujawski
2018-08-25
9
2018-08-25
4
2018-08-26
7
2018-08-26
5
Cieszyńska Emilia
KJ Floret
2018-08-25
8
2018-08-25
18
2018-08-26
14
Ćwik Izabela
Pałucki klub jeździecki
GENEVA (45)
2018-08-25
14
2018-08-25
1
2018-08-26
12
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-08-25
1
2018-08-25
2018-08-26
1
2500
CERTINA (55)
2018-08-25
10
2018-08-25
1
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (46)
2018-08-25
5
2018-08-25
3
2018-08-26
7
2018-08-25
2
2018-08-25
2
2018-08-26
4
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (63)
2018-08-25
1
2018-08-25
3
2018-08-26
7
Detmer Marcelina
Toruński LKJ
2018-08-25
9
2018-08-25
2018-08-26
20
2018-08-25
18
2018-08-25
14
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CEZAR (66)
2018-08-25
7
2018-08-25
7
2018-08-26
3
100
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (33)
2018-08-25
5
2018-08-25
1
2018-08-26
2
Drzycimska Iga
Klub Jeździecki Młyńska Struga
AMBER (77)
2018-08-25
10
2018-08-25
2018-08-26
8
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (53)
2018-08-25
19
2018-08-25
10
2018-08-26
7
200
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-25
13
2018-08-25
16
2018-08-26
8
75
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-08-25
10
2018-08-26
12
2018-08-25
8
2018-08-26
3
HEIDI (82)
2018-08-25
3
2018-08-26
11
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-08-25
6
2018-08-25
8
2018-08-26
6
400
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (69)
2018-08-25
7
2018-08-25
20
2018-08-26
19
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-08-25
2
2018-08-25
17
2018-08-26
13
SID (36)
2018-08-25
8
2018-08-25
5
2018-08-26
5
2018-08-26
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-08-25
9
2018-08-25
12
2018-08-26
2018-08-26
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-08-25
3
2018-08-25
6
2018-08-26
4
Kopera Katarzyna
KJ Oxer Inowrocław
KARLOS (11)
2018-08-25
11
2018-08-25
2018-08-26
23
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (24)
2018-08-25
8
2018-08-25
8
2018-08-26
3
LEON (44)
2018-08-25
7
2018-08-25
5
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-08-25
22
2018-08-25
15
2018-08-26
21
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (78)
2018-08-25
17
2018-08-25
2
2018-08-26
5
400
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-08-25
4
2018-08-25
4
2018-08-26
2
800
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-25
10
2018-08-25
7
2018-08-26
6
200
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-08-25
6
2018-08-25
5
2018-08-26
4
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (87)
2018-08-25
6
2018-08-25
5
2018-08-26
2
700
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
2018-08-25
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (17)
2018-08-25
24
2018-08-25
5
2018-08-26
10
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (70)
2018-08-25
2018-08-25
4
2018-08-25
8
2018-08-25
4
2018-08-26
4
1000
Łopato Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-25
7
2018-08-25
10
2018-08-26
8
Łucka Kinga
,,Rywal Grudziądz
2018-08-25
9
2018-08-25
7
2018-08-26
17
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-08-25
7
2018-08-26
10
2018-08-25
7
2018-08-26
10
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (47)
2018-08-25
2018-08-25
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (57)
2018-08-25
2018-08-25
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-08-25
2
2018-08-25
1
2018-08-26
2
2000
LUNA P (76)
2018-08-25
5
2018-08-25
4
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-08-25
2
2018-08-25
2
2018-08-26
1
300
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (15)
2018-08-25
9
2018-08-25
2
2018-08-26
8
50
Paczkowska Zofia
Kuj-Pom KJ
SZAFIR (58)
2018-08-25
22
2018-08-25
16
2018-08-26
22
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-08-25
23
2018-08-25
21
2018-08-26
16
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HARRIET (81)
2018-08-25
5
2018-08-26
8
2018-08-26
6
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-25
4
2018-08-25
3
2018-08-26
6
2018-08-26
4
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (40)
2018-08-25
12
2018-08-25
13
2018-08-26
8
75
Rasiewicz Karolina
KJ CAVALIER
RADŻA (74)
2018-08-25
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-08-25
21
2018-08-25
19
2018-08-26
15
Sobek Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (26)
2018-08-25
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (34)
2018-08-25
6
2018-08-25
9
2018-08-26
9
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (8)
2018-08-25
11
2018-08-25
1
2018-08-26
5
600
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (42)
2018-08-25
20
2018-08-25
9
2018-08-26
10
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-08-25
2
2018-08-25
1
2018-08-26
7
100
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-08-25
11
2018-08-25
2018-08-26
13
2018-08-26
11
2018-08-26
3
2018-08-26
1
2018-08-25
6
2018-08-25
2
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (9)
2018-08-25
1
2018-08-25
8
2018-08-26
18
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (37)
2018-08-25
3
2018-08-25
1
2018-08-26
4
CALYPSO (38)
2018-08-25
1
2018-08-25
4
2018-08-26
9
2018-08-26
7
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (3)
2018-08-25
4
2018-08-25
10
2018-08-26
4
2018-08-26
9
2018-08-25
7
2018-08-25
6
2018-08-26
1
900
Wawrzkowicz Julia
KJ Cavallino Brzoza
2018-08-25
6
2018-08-25
12
2018-08-26
6
300
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-25
5
2018-08-25
6
2018-08-26
3
600
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-08-25
15
2018-08-25
11
2018-08-26
4
500
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-08-25
5
2018-08-25
8
2018-08-26
4
350
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-08-25
4
2018-08-25
8
2018-08-25
3
2018-08-25
4
2018-08-26
3
1500
2018-08-25
2
2018-08-25
6
2018-08-26
2
2018-08-26
8
2018-08-25
1
2018-08-25
1
2018-08-26
1
2018-08-26
2
Zawiślak Agata
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
KRAWIEC (84)
2018-08-25
3
2018-08-25
3
2018-08-26
1
1000
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (67)
2018-08-25
1
2018-08-25
4
2018-08-25
3
2018-08-25
3
2018-08-26
4
350

Number of Riders: 65

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 15 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl