Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 14:49:27
2018-12-07 14:44:34
Michalina Szpalerska WOKSANA
  • 1x 9/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 14:43:18
2018-12-07 14:42:05
Wojciech Pniewski BONA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 2x 9/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 14:43:21
2018-12-07 14:38:07
Jan Terelak WOKSANA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 14:43:25
2018-12-07 14:36:50
Paulina Dalidonis OJ'RA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 12:42:26
2018-12-07 12:38:09
Adrianna Łukasiak GRABOWIEC
  • 2x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 12:42:24
2018-12-07 12:33:39
Kamila Wejner CYKLADA J
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 12:02:43
2018-12-07 11:42:56
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:42
2018-12-06 20:07:33
Joanna Paszyńska LACOSTA
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:46
2018-12-06 19:41:42
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:49
2018-12-06 19:39:36
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:52
2018-12-06 18:39:20
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:55
2018-12-06 16:49:53
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:00:58
2018-12-06 16:34:40
Karolina Korzuchowska ROSA
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:01:03
2018-12-06 16:02:15
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 5/L/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:01:06
2018-12-06 15:27:39
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 23:01:11
2018-12-06 15:18:05
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:09
2018-12-06 13:33:08
Aleksandra Krzemińska POGODYNKA - TABUN
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:12
2018-12-06 13:28:40
Aleksandra Krzemińska PANNA HEROINA
  • 1x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:16
2018-12-06 13:21:01
Maja Gontarek RÓŻA
  • 1x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:19
2018-12-06 13:16:42
Julia Dylewska MORGAN
  • 1x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:22
2018-12-06 13:15:13
Maja Jóźwiak POGODYNKA - TABUN
  • 2x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:26
2018-12-06 12:50:09
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:59:36
2018-12-06 09:33:14
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 13/L/zwykły
  • 2x 14/L/Egzamin Licencyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:00:03
2018-12-06 09:09:29
Adam Stasiak BARYTON
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:42:45
2018-12-05 22:40:37
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE 2
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:59:51
2018-12-05 22:39:53
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:59:55
2018-12-05 22:39:24
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:29:20
2018-12-05 20:49:29
Magdalena Szablewska COLORADO
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:29:24
2018-12-05 20:37:52
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:29:30
2018-12-05 20:27:02
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:07:38
2018-12-05 14:17:36
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:07:43
2018-12-05 14:17:02
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:07:46
2018-12-05 11:28:46
Kamil Kaliski ARKADA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 21:10:28
2018-12-02 21:05:49
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 21:10:31
2018-12-02 21:05:18
Justyna Żółtowska DUBAJLLA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:11:28
2018-12-02 00:47:07
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 9/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 2x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:11:30
2018-12-02 00:41:37
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/90 cm/towarzyski - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:48:16
2018-11-29 13:17:00
Filip Józwiak RADŻELLA
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:11:33
2018-11-29 08:33:21
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 2x 14/L/Egzamin Licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:48:20
2018-11-28 22:32:22
Wiktoria Zakroczymska LILA
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 10/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 19:11:13
2018-11-28 17:38:19
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
2. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
O047989
3. Dalidonis Paulina bpk
S
brak
4. Dylewska Julia Ojo Negro
2007 (Mł.)
Brak
5. Gontarek Maja Ojo Negro
2006 (JM.)
Brak
6. Grad Alicja bpk
2007 (Mł.)
brak
7. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
8. Józwiak Filip JKSR Michelin
2001 (J.)
O042932
9. Korzuchowska Karolina Ojo Negro
2001 (J.)
Brak
10. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
brak
11. Krzemińska Aleksandra Ojo Negro
2005 (JM.)
Brak
12. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
13. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (JM.)
O037236
14. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
15. Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
2000 (J.)
O034673
16. Łukasiak Adrianna BPK
2007 (Mł.)
BRAK
17. Malinowski Jakub Różaland
2007 (Mł.)
Brak
18. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
19. Paszyńska Joanna BPK
S
Brak
20. Pniewski Wojciech Brak
2004 (JM.)
Brak
21. Prusinowski Marcel bpk
2003 (JM.)
Brak
22. Stasiak Adam KJ SO Łąck
2003 (JM.)
brak
23. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
24. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
25. Szpalerska Michalina Brak
2007 (Mł.)
Brak
26. Terelak Jan bpk
2004 (JM.)
brak
27. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
28. Wejner Kamila BPK
2007 (Mł.)
brak
29. Zakroczymska Wiktoria bez przynależności
2006 (JM.)
brak
30. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
31. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

AFRODYTA AZ PKSP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S
M: Artemida
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
12797
2.

34

APOLLO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: ANNA DOROTA WIECKOWSKA
B: Grabowska Magdalena
brak
3.

24

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
4.

6

BARYTON MŁP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Janów Podlaski
brak
5.

41

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: Otill / Luron
M: Brawura / Jantar
O: Jakub Śluborski
B: Sławomir Gancarz
brak
6.

14

CANSTINA HAN GER 2010 Mare bay/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017813 DE431317000810
7.

20

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
8.

39

CYKLADA J SP POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Karbon
M: Cygrafia
O: Izabela Romanik
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
BRAK 616009600258909
9.

15

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
O: Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017814 DE433330288710
10.

37

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
11.

9

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
12.

3

FANTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/173 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Pawłowski Tomasz
K026316
13.

36

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
14.

40

GRABOWIEC KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Grzegorz Borkowski
B: nieznany
brak
15.

7

GREAT PLEASURE 2 SP POL 2012 Klacz gniada/Xxx F: Ever for pleasure
M: Grace
O: Remigiusz makowski
B: Xxxxxx
11725
16.

21

GREGORY PKSP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram
M: Galilea
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
17.

30

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: NABUCHO DU SEREIN
M: HAUWA
O: Kotfasiński Jarosław
B: SK Walewice
brak POL 006590156008
18.

17

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
19.

31

LACOSTA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Lordek
M: Lila
O: Joanna Paszyńska
B: Rafał Paszyński
Brak
20.

11

LILA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:138 cm F: NN
M: NN
O: Piotr Zakroczymski
B: NN
brak
21.

32

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
22.

35

LOTAR Haflinger POL 11.06.2012 Wałach kasztanowata/151 F: Sternfürst
M: Luise
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Jörg Pentzien
Brak
23.

23

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
24.

13

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
25.

29

MORGAN Tinker POL 2008 Wałach srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Nowaczuk Małgorzata
B: D. Van Der Stouwe
Brak
26.

43

OJ'RA SP POL 2009 Klacz gniada F: Rumianek /
M: Osorya /
O: Paulina Dalidonis
B:
brak
27.

27

PANNA HEROINA Huculska POL 05.01.2005 Klacz srokata/kuc: F: Paw
M: Hewia
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Banasik Ewa
Brak
28.

12

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz ciemnogniada F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
Brak
29.

26

POGODYNKA - TABUN Huculska POL 26.04.2007 Klacz srokata/kuc: F: Jasmon
M: Pogoda
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Myślinśki Stanisław
Brak
30.

25

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
31.

10

RADŻELLA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dżahil
M: Ramella
O: Rasiewicz Tomasz
B: JACEK FLORYŃSKI
K015601
32.

8

ROSA Huculska POL 22.12.2011 Klacz gniada/kuc:137 F: Nugat
M: Róża
O: Arkadiusz Gąsiorowski
B: Krakowski Czesław
Brak
33.

28

RÓŻA Huculska POL 11.04.2003 Klacz srokata/kuc: F: Wawel
M: Różana Pani
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Krakowski Czesław
Brak
34.

16

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall
M: Tola Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
35.

18

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
36.

33

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston
M: Widżawa
O: Aneta Kubisiak
B: Głowala Marek
Brak
37.

42

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
38.

38

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Cieplińska Nadia bpk
50
SUM:
50.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
150
300
300
100
400
87,50
200
SUM:
1537.50
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
150
75
25
SUM:
250.00
Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
150
SUM:
150.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
50
200
SUM:
250.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
200
100
87,50
200
50
SUM:
637.50
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
100
150
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-12-08
2018-12-08
8
Cieplińska Nadia
bpk
2018-12-08
3
50
2018-12-09
1
Dalidonis Paulina
bpk
OJ'RA (43)
2018-12-08
7
2018-12-08
9
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Dylewska Julia
Ojo Negro
MORGAN (29)
2018-12-09
16
2018-12-09
18
2018-12-09
8
Gontarek Maja
Ojo Negro
RÓŻA (28)
2018-12-09
14
2018-12-09
2018-12-09
8
Grad Alicja
bpk
GREGORY (21)
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Jończyk Amelia
bpk
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Józwiak Filip
JKSR Michelin
2018-12-08
1
2018-12-08
6
Korzuchowska Karolina
Ojo Negro
ROSA (8)
2018-12-09
8
2018-12-09
8
LOTAR (35)
2018-12-09
8
2018-12-09
6
2018-12-09
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (30)
2018-12-08
2018-12-08
8
2018-12-09
1
2018-12-09
14
Krzemińska Aleksandra
Ojo Negro
2018-12-09
8
2018-12-09
1
2018-12-09
8
2018-12-09
1
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-12-08
2
150
2018-12-09
1
300
2018-12-09
2
300
BACO (24)
2018-12-08
3
100
2018-12-09
1
400
2018-12-08
2
87,50
2018-12-09
2
200
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
2018-12-08
1
2018-12-08
7
2018-12-09
8
2018-12-09
4
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-12-08
1
150
2018-12-08
5
WERMUT (18)
2018-12-08
2
75
2018-12-08
4
25
Leśkiewicz Sandra
BPK (MAZ)
FANTA (3)
2018-12-08
1
2018-12-08
4
25
2018-12-09
2018-12-09
Łukasiak Adrianna
BPK
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Malinowski Jakub
Różaland
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-08
1
2018-12-08
10
2018-12-08
1
2018-12-09
8
2018-12-09
3
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (23)
2018-12-09
2
150
2018-12-09
2
2018-12-09
Paszyńska Joanna
BPK
LACOSTA (31)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Pniewski Wojciech
Brak
BONA (41)
2018-12-09
1
Prusinowski Marcel
bpk
APOLLO (34)
2018-12-09
1
2018-12-09
5
Stasiak Adam
KJ SO Łąck
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
2
2018-12-09
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-12-08
4
50
2018-12-09
3
200
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2018-12-08
1
2018-12-08
5
Terelak Jan
bpk
WOKSANA (42)
2018-12-08
1
2018-12-08
7
2018-12-08
7
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (38)
2018-12-08
5
2018-12-08
6
Wejner Kamila
BPK
2018-12-09
8
2018-12-09
1
Zakroczymska Wiktoria
bez przynależności
LILA (11)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (36)
2018-12-08
1
200
ENRICO (37)
2018-12-08
1
100
2018-12-08
2
87,50
2018-12-09
1
200
2018-12-09
4
50
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-12-08
7
2018-12-09
4
100
2018-12-08
6
2018-12-09
3
150

Number of Riders: 31

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl