Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 21:43:07
2019-02-08 16:36:17
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 17/N/dwufazowy
  • 1x 18/C/dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 21:43:03
2019-02-08 16:35:30
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 17/N/dwufazowy
  • 1x 18/C/dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 23:35:02
2019-02-07 22:51:51
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:12:38
2019-02-07 21:20:51
Amelia Skarżyńska TOSKANIA
  • 1x 1/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:12:43
2019-02-07 19:50:21
Maja Jóźwiak POGODYNKA - TABUN
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:15
2019-02-07 19:13:41
Julia Dylewska MORGAN
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:18
2019-02-07 19:13:06
Karolina Korzuchowska WALKIRIA
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:20
2019-02-07 19:12:31
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:23
2019-02-07 17:48:07
Aleksandra Mystkowska CINDERELLA K
  • 1x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:25
2019-02-07 17:43:08
Wiktoria Augustyniak CYRKA
  • 1x 1/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:27
2019-02-07 17:35:54
Kamila Rutkowska CZAPLA
  • 1x 1/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 19:19:30
2019-02-07 17:32:20
Marta Szyba-Giżyńska AZJA
  • 2x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:20:30
2019-02-07 16:46:48
Maria Kaźmierczak DAGA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 13:24:31
2019-02-07 12:50:00
Wojciech Pniewski BONA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 13:24:29
2019-02-07 12:47:54
Jan Terelak WOKSANA
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 07:39:03
2019-02-07 00:28:55
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 1/Pierwszt Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys. 30-40cm
  • 1x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 07:39:04
2019-02-07 00:24:36
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 12:27:22
2019-02-07 00:23:39
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 07:39:08
2019-02-07 00:16:10
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 07:39:09
2019-02-07 00:15:13
Julia Chamska MAGALA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:41
2019-02-06 20:32:02
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:46
2019-02-06 19:51:45
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 7/P/zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:49
2019-02-06 19:50:36
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:52
2019-02-06 18:02:50
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:55
2019-02-06 18:01:41
Gabriela Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:10:59
2019-02-06 17:42:41
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 2x 5/L/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:02
2019-02-06 17:41:30
Mateusz Tyszko SELSSILIO
  • 2x 5/L/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:04
2019-02-06 17:40:42
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:07
2019-02-06 17:39:49
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:10
2019-02-06 17:27:28
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:13
2019-02-06 17:26:50
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:16
2019-02-06 17:26:01
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:19
2019-02-06 17:24:59
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 5/L/zwykły
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:22
2019-02-06 15:36:38
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:27
2019-02-06 15:36:06
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 17/N/dwufazowy
  • 1x 18/C/dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:30
2019-02-06 15:01:54
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 17/N/dwufazowy
  • 1x 18/C/dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:32
2019-02-06 14:59:31
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:36
2019-02-06 11:57:54
Olivia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:38
2019-02-06 11:52:51
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:42
2019-02-06 11:50:53
Olivia Boćkowska FAZA AS
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:44
2019-02-06 10:24:52
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:31:32
2019-02-06 08:28:58
Adam Stasiak BARYTON
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:31:34
2019-02-06 07:59:16
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:31:36
2019-02-06 07:54:31
Artiem Tsapin LAXI
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 21:56:06
2019-02-04 19:39:40
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 16:30:24
2019-02-04 16:23:10
Maja Marchwicka SILVANA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 16:30:25
2019-02-04 16:21:17
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 16:20:52
2019-02-04 16:20:36
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 16:18:47
2019-02-04 13:30:52
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:30:39
2019-02-04 13:30:15
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 7/P/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:30:38
2019-02-04 13:29:40
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:22:27
2019-02-04 11:49:35
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:22
2019-02-03 23:31:52
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 17/N/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:26
2019-02-03 23:31:20
Justyna Żółtowska DUBAJLLA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:28
2019-02-03 18:33:34
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 2x 7/P/zwykły
  • 2x 8/N/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:31
2019-02-03 18:32:36
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:34
2019-02-03 11:36:50
Anna Małkowska-Piotrowska RUBENS
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:37
2019-02-03 08:38:59
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:39
2019-02-03 08:37:09
Pola Lewczyk JARY
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:42
2019-02-03 08:34:03
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 14:09:19
2019-02-02 13:29:33
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:11
2019-02-01 20:39:50
Kamila Kroplewska HICHOTKA
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:18
2019-02-01 13:43:37
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:13
2019-02-01 13:42:47
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:15
2019-02-01 13:41:41
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:17
2019-02-01 13:35:24
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 09:14:21
2019-02-01 13:33:03
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 20:35:35
2019-01-28 20:52:25
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 2x 5/L/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:47
2019-01-22 15:02:32
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/50 cm/towarzyski - dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 23:11:50
2019-01-22 15:01:47
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 1x 2/50 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/70 cm/towarzyski - dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 15:10:23
2019-01-22 15:00:34
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 09:36:46
2019-01-18 13:47:46
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
2. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
3. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
4. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
5. Chamska Julia Różaland
2004 (JM.)
brak
6. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
7. Dylewska Julia Ojo Negro
2007 (JM.)
Brak
8. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
9. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
10. Graczyk Małgorzata Klub sportowy AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
11. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
12. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
13. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
14. Jóźwiak Maja Ojo Negro
2010 (Mł.)
Brak
15. Kaźmierczak Maria brak
2005 (JM.)
brak
16. Korzuchowska Karolina Ojo Negro
2001 (J.)
Brak
17. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
18. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
19. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
20. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
1998 (MJ.)
brak
21. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
22. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
23. Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
2000 (MJ.)
O034673
24. Lewczyk Pola brak
2010 (Mł.)
brak
25. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
26. Malinowski Jakub Różaland
2007 (JM.)
Brak
27. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
28. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
29. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
0033512
30. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
31. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
32. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
33. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
34. Papis Joanna *
S
Brak
35. Pniewski Wojciech Brak
2004 (JM.)
Brak
36. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
37. Rosiak Martyna KJ Różaland
2003 (J.)
O051654
38. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
Brak
39. Skarżyńska Amelia Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
40. Stasiak Adam KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047481
41. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
42. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
43. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
44. Terelak Jan bpk
2004 (JM.)
brak
45. Tsapin Artiem BPK
2005 (JM.)
BRAK
46. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
47. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
48. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
49. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
50. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
51. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
2.

15

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
3.

32

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
4.

23

ARISTA SP POL 2006 Mare bay/163 F: Dalet
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428
5.

16

AURILLAC MŁP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis / Dixieland
M: Arborea / Bonaparte
O: Rajmund Osiński
B: Mirosław Janik
K024778 616006592056413
6.

73

AZJA SP POL 2010 Klacz srokata/165 F: Bartnik
M: Antarktyda
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Stowarzyszenie Salezjańskie
Brak Brak
7.

77

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
8.

37

BARYTON MŁP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Janów Podlaski
brak
9.

65

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: Otill / Luron
M: Brawura / Jantar
O: Jakub Śluborski
B: Sławomir Gancarz
brak
10.

11

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
11.

17

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
12.

27

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
13.

20

CANSTINA HAN GER 2010 Mare bay/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017813 DE431317000810
14.

57

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
15.

10

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
K026550 616007520044704
16.

70

CINDERELLA K Holsztyńska POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Capo
M: N-lefano
O: Mystkowska Aleksandra
B: Niemcy
Brak Brak
17.

38

CORLEONE Oldenburg UKR 2010 Wałach siwa/172 F: cachas
M: Wiona
O: Tsapin Aleksander
B: Niemcy
brak brak
18.

71

CYRKA Hucuł POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Roy
M: Ciżemka
O: Jakub Giżyński
B: Jakub Giżyński
Brak Brak
19.

72

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
20.

66

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
21.

44

DANAWAY EVANDER Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango
M: Danaway Janella
O: r j
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
22.

18

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
23.

12

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
24.

21

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
O: Łukasz Płucienniczak, Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017814 DE433330288710
25.

34

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
26.

14

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
27.

43

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
28.

50

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
29.

2

FANTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/173 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Pawłowski Tomasz
K026316
30.

49

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
31.

42

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
32.

58

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
33.

40

GRAFITI Typ Kuc POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Wołąs
B: Brak
Brak 616999540116713
34.

78

GREAT PLEASURE 2 SP POL 2012 Klacz gniada/Xxx F: Ever for pleasure
M: Grace
O: Remigiusz makowski
B: Xxxxxx
11725
35.

28

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/160 F: NABUCHO DU SEREIN
M: HAUWA
O: Kotfasiński Jarosław
B: SK Walewice
brak POL 006590156008
36.

59

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
37.

13

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
O: Anna Kroplewska
B: Wilczewski Robert
brak
38.

26

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
39.

60

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
Brak 616009530126015
40.

52

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
41.

39

LAXI Westfalska UKR 2011 Klacz gniada/167 F: Lancer III
M: CAPUCCINA
O: Tsapin Aleksander
B: Gesthut Zhashkov
brak
42.

19

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
43.

63

MAGALA AA ESP 2004 Klacz siwa F: Borneo /
M: Trinidad /
O: Marta Kwiatkowska
B: -
brak 190201004501111
44.

62

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
45.

67

MORGAN Tinker POL 2008 Wałach srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Nowaczuk Małgorzata
B: D. Van Der Stouwe
Brak
46.

30

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
47.

3

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: CALDERON
M: OBLIGACJA
O: Maciej Graczyk
B: MALINOWSKI HENRYK
K013242 POL 009 61 01442 07
48.

61

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz ciemnogniada F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
Brak
49.

75

POGODYNKA - TABUN Huculska POL 26.04.2007 Klacz srokata/kuc: F: Jasmon
M: Pogoda
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Myślinśki Stanisław
Brak
50.

79

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
51.

56

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
52.

35

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
53.

69

R-FOOD JUNONA A-Z Koń Mały POL 2015 Klacz inna/mk:150cm F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: J-CONTENDRA AZ
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Zdziebło Andrzej Marek
Brak
54.

55

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
55.

24

RUBENS SP POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckmann`s Looping
M: Rodezja
O: Edyta Trocikowska
B: Beata Jowik-Korzeja
Brak 616009540102113
56.

29

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
57.

33

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
58.

22

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
59.

4

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
60.

25

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
61.

74

TOSKANIA Mały Koń POL 2005 Klacz gniada/kuc:146 F: Tokaj
M: NN
O: Kamil Skarżyński
B: Soleta Piotr
Brak Brak
62.

31

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
63.

68

WALKIRIA Hucuł POL 2015 Klacz ciemnogniada/kuc:141cm F: Włochaty
M: Waszka
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Dubel Jakub
Brak
64.

76

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston
M: Widżawa
O: Aneta Kubisiak
B: Głowala Marek
Brak
65.

64

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
66.

41

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Canturano
M: Pescara
O: Lidia Wodzyńska
B: NN
K022070 K022070
Rider Club
Competition
Prize
Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
300
50
SUM:
350.00
Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
150
SUM:
150.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
400
200
50
150
SUM:
800.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
100
100
SUM:
200.00
Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
75
200
25
75
200
SUM:
575.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
25
150
SUM:
175.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CYRKA (71)
2019-02-09
2
2019-02-09
2019-02-09
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (27)
2019-02-09
4
2019-02-09
2019-02-10
2019-02-10
1
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
ROSOMAK (55)
2019-02-10
4
2019-02-10
2
300
2019-02-10
2
2019-02-10
4
50
Boćkowska Olivia
BPK
GRAFITI (40)
2019-02-09
14
2019-02-09
1
2019-02-10
1
FAZA AS (58)
2019-02-09
1
2019-02-09
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
8
2019-02-10
2019-02-10
1
Chamska Julia
Różaland
MAGALA (63)
2019-02-10
10
2019-02-10
2019-02-10
1
2019-02-09
1
2019-02-09
18
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2019-02-09
9
2019-02-10
2019-02-09
Dylewska Julia
Ojo Negro
MORGAN (67)
2019-02-10
1
2019-02-10
24
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (52)
2019-02-09
12
2019-02-09
3
2019-02-09
2019-02-10
2
2019-02-10
3
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (11)
2019-02-09
13
2019-02-09
6
2019-02-10
6
Graczyk Małgorzata
Klub sportowy AZS AWF Warszawa
OMENA (3)
2019-02-09
1
2019-02-09
14
2019-02-10
2019-02-10
1
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-02-09
1
2019-02-09
18
2019-02-09
13
2019-02-10
13
2019-02-10
14
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
9
2019-02-10
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
2019-02-09
1
2019-02-09
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Jóźwiak Maja
Ojo Negro
2019-02-10
2019-02-10
23
Kaźmierczak Maria
brak
DAGA (66)
2019-02-09
1
2019-02-09
14
2019-02-09
18
2019-02-10
18
2019-02-10
1
Korzuchowska Karolina
Ojo Negro
2019-02-10
18
2019-02-10
24
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (28)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (29)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
2019-02-10
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
OLIVIA (30)
2019-02-09
5
2019-02-09
2019-02-10
10
2019-02-10
7
2019-02-09
10
2019-02-09
11
2019-02-10
3
2019-02-10
2
150
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2019-02-10
3
2019-02-10
1
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
BACO (77)
2019-02-10
1
400
2019-02-09
1
200
2019-02-09
3
50
2019-02-09
1
150
2019-02-10
1
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
4
2019-02-10
1
Leśkiewicz Sandra
BPK (MAZ)
FANTA (2)
2019-02-09
13
2019-02-09
2019-02-10
15
2019-02-10
Lewczyk Pola
brak
JARY (26)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
13
2019-02-10
1
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
FARAMIR (49)
2019-02-09
18
2019-02-09
13
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
11
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-09
13
2019-02-10
7
2019-02-10
Malinowski Jakub
Różaland
2019-02-09
14
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
2019-02-09
13
2019-02-09
1
2019-02-10
5
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
DIACENT (18)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
RUBENS (24)
2019-02-09
1
2019-02-09
19
Marchwicka Maja
Kj Agro-Handel Śrem
SILVANA (33)
2019-02-09
2
2019-02-09
2019-02-10
7
2019-02-10
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-02-09
3
2019-02-09
2019-02-10
8
2019-02-10
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
2019-02-10
14
2019-02-10
18
2019-02-10
18
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2019-02-09
8
2019-02-09
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-02-09
1
100
2019-02-09
2
100
2019-02-09
1
2019-02-09
13
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2019-02-09
2
75
2019-02-09
7
2019-02-10
1
200
2019-02-10
5
ARISTA (23)
2019-02-09
4
25
2019-02-09
3
75
2019-02-10
2
2019-02-10
3
200
Papis Joanna
*
2019-02-09
1
2019-02-09
18
2019-02-10
1
2019-02-10
12
2019-02-09
1
Pniewski Wojciech
Brak
BONA (65)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (32)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Rosiak Martyna
KJ Różaland
CEDRA (10)
2019-02-09
1
2019-02-09
7
2019-02-09
2019-02-10
13
2019-02-10
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (72)
2019-02-09
2019-02-09
18
2019-02-09
1
Skarżyńska Amelia
Stajnia Szybki Konik
2019-02-09
1
2019-02-09
19
2019-02-09
Stasiak Adam
KJ SO Łąck
BARYTON (37)
2019-02-09
1
2019-02-09
8
2019-02-10
2
2019-02-10
9
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2019-02-09
4
25
2019-02-09
2
150
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
AZJA (73)
2019-02-10
1
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (14)
2019-02-09
7
2019-02-09
10
CALYPSO (17)
2019-02-09
8
2019-02-09
11
Terelak Jan
bpk
WOKSANA (64)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-09
2019-02-10
1
2019-02-10
1
Tsapin Artiem
BPK
2019-02-09
9
2019-02-09
5
2019-02-10
5
2019-02-10
3
LAXI (39)
2019-02-09
11
2019-02-09
1
2019-02-10
12
2019-02-10
4
Wąsiewicz Julia
BPK
TALL (25)
2019-02-09
1
2019-02-09
1
2019-02-10
18
2019-02-10
11
2019-02-09
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-02-09
5
2019-02-09
2
PRYMUS (79)
2019-02-10
6
2019-02-10
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-02-09
1
2019-02-09
10
2019-02-10
5
2019-02-10
8
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (42)
2019-02-10
4
100
ENRICO (43)
2019-02-09
4
2019-02-09
6
2019-02-10
4
2019-02-10
6
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-02-09
6
2019-02-09
5
2019-02-09
9
2019-02-10
3
100
2019-02-10
6
Żuchewicz Oliwia
Różaland
KIRMANA (60)
2019-02-09
2019-02-09
3
2019-02-10
1
2019-02-10
1

Number of Riders: 51

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 2 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl