Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:32:25
2019-05-09 22:23:33
Natalia Kowalewska LIROY
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:32:29
2019-05-09 22:22:38
Wioleta Adamska CELINIEC
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:04:46
2019-05-09 21:55:08
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:18:43
2019-05-09 19:14:34
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:16:21
2019-05-09 16:49:02
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:48:28
2019-05-09 14:57:15
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 14:00:03
2019-05-09 11:35:05
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:17:25
2019-05-09 09:07:55
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:17:22
2019-05-09 09:07:20
Nicole Sochacka ELVIS
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:11
2019-05-09 09:01:33
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:18
2019-05-09 09:00:36
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:21
2019-05-09 08:58:48
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:23
2019-05-09 08:58:13
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:30
2019-05-09 08:57:13
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/N/dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:32
2019-05-09 08:56:26
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:38
2019-05-09 08:55:28
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:03:41
2019-05-09 08:52:36
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:33:56
2019-05-09 05:59:17
Bogdan Przybyla CYRYL
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:30:43
2019-05-08 23:57:31
Waldemar Rogowski FARON
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:30:35
2019-05-08 23:55:12
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:30:30
2019-05-08 23:54:15
Waldemar Rogowski OMENA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:30:26
2019-05-08 23:53:13
Waldemar Rogowski RUFUS
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:31:34
2019-05-08 22:28:46
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:07
2019-05-08 19:33:27
Olga Kozar HARA
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:50:59
2019-05-08 17:27:49
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 17:10:29
2019-05-08 16:34:49
Renata Wójcik-Matelska NASHVILLE S
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 17:09:41
2019-05-08 16:34:05
Renata Wójcik-Matelska FEDERACJA S
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 16:58:09
2019-05-08 15:18:19
Marta Birk PESTKA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:49:22
2019-05-08 13:38:41
Michał Pacan LILI
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:49:18
2019-05-08 13:30:36
Tomasz Prusinowski CHELSEA BLUE
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:49:13
2019-05-08 13:28:07
Tomasz Prusinowski LORANO
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:56:51
2019-05-08 12:13:44
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:39:10
2019-05-08 09:58:14
Angelika Ojczenasz ESTEBAN
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:32:05
2019-05-08 09:51:24
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:05:14
2019-05-08 08:58:10
Magdalena Ćwik FONDA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:05:10
2019-05-08 08:57:22
Izabela Włodarczak FONDA
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:05:06
2019-05-08 08:56:37
Agnieszka Łukaszewicz L-SIMBA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:05:02
2019-05-08 08:54:50
Wiktoria Pichłacz NETIN
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:04:58
2019-05-08 08:54:11
Zuzanna Krygier MUSSE
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:04:54
2019-05-08 08:52:45
Julita Jaworska GENEVA
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:14:07
2019-05-07 20:02:59
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:17:24
2019-05-07 19:05:58
Iwona Wcislek ALADIN
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:17:29
2019-05-07 19:01:21
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:42
2019-05-07 15:41:40
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:38
2019-05-07 15:40:54
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:34
2019-05-07 15:18:13
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:28
2019-05-07 15:00:21
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:15
2019-05-07 14:56:39
Marcin Matelski FABREGAS S
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:11
2019-05-07 14:55:13
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:24:07
2019-05-07 14:54:12
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:23:39
2019-05-07 14:46:32
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 09:53:51
2019-05-07 09:15:51
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:10:35
2019-05-06 22:41:57
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:04:29
2019-05-06 22:34:00
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 23:04:24
2019-05-06 22:26:29
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 22:04:59
2019-05-06 21:58:47
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:30:03
2019-05-06 18:46:15
Roksana Oczki MOST GUILTY PLEASURE
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:29:56
2019-05-06 17:34:05
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:29:51
2019-05-06 17:32:21
Liliana Tabaka DRUHNA EWITA
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 11:19:52
2019-05-06 11:14:31
Piotr Bąk QUINTERO-J
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:47:50
2019-05-06 10:26:30
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:22:09
2019-05-06 07:30:15
Jagoda Szejner JAVA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:22:05
2019-05-06 07:29:38
Jagoda Szejner HASIRO
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:22:01
2019-05-06 07:29:01
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:21:57
2019-05-06 07:27:02
Dawid Rakoczy FOR CANTO
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/P/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:21:52
2019-05-06 07:23:56
Dawid Rakoczy CONVERTUS
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:50:54
2019-05-05 22:45:19
Marta Birk GANDIS
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:31:02
2019-05-05 21:37:37
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:34:00
2019-05-05 21:33:51
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:33:34
2019-05-05 21:31:00
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:18:40
2019-05-05 21:09:56
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:51:25
2019-05-05 20:40:46
Aleksandra Gebler RIWA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:51:19
2019-05-05 20:39:08
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/N/dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:11:34
2019-05-05 19:36:43
Patrycja Hermann TOFFI
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:11:30
2019-05-05 19:34:27
Martyna Dembska TOFFI
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:11:25
2019-05-05 19:32:26
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:40
2019-05-05 13:58:53
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 7/N/dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:37
2019-05-05 13:58:26
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 6/P/zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:34
2019-05-05 13:50:14
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:31
2019-05-05 12:55:01
Daniel Kurpiński RIS DE TALM
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:28
2019-05-05 12:47:29
Oliwia Szymczyk TARA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:25
2019-05-05 12:46:29
Nikola Majorczyk ASTRID
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:23
2019-05-05 12:45:13
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:04:19
2019-05-05 12:44:27
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:25:28
2019-05-05 11:33:05
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:05:30
2019-05-04 20:44:38
Włodzimierz Rudasz NEKTA
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:05:40
2019-05-04 18:17:53
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:05:49
2019-05-04 17:36:17
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:05:57
2019-05-04 16:52:40
Joanna Jakubowicz NIC BLUE EYE
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:55:54
2019-05-04 15:22:43
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:14
2019-05-04 15:19:17
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 4/L-Lic/Licencyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:20
2019-05-04 13:20:44
Maja Antczak ZWINNA
  • 2x 5/L1/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:23
2019-05-04 13:20:06
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:54:47
2019-05-04 13:19:15
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:27
2019-05-04 13:18:26
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 8/N/dokładności
  • 1x 9/C/dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:36
2019-05-04 13:17:41
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:06:37
2019-05-04 13:16:57
Mirosława Gdaniec SAPHIRE
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 13:13:28
2019-05-04 10:48:12
Maksymilian Mroczkowski LIZA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:14:25
2019-05-03 12:00:56
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
44 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-03 12:58:03
2019-05-02 20:19:27
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:58:37
2019-05-02 20:17:55
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:58:44
2019-05-02 20:17:24
Magdalena Ćwik C. LARYONE
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:58:49
2019-05-02 20:16:36
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 7/N/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:55:00
2019-05-02 20:15:57
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 9/C/dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:47:59
2019-05-02 20:15:24
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 9/C/dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:51:33
2019-05-02 20:14:45
Bartosz Gauza DEEP PURPLE
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:52:06
2019-05-02 20:14:06
Bartosz Gauza ULIWI
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:53:14
2019-05-02 20:13:25
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 7/N/dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:53:57
2019-05-02 20:12:44
Bartosz Gauza ABIGAIL ASANTE
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:54:22
2019-05-02 20:11:52
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 9/C/dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:59:38
2019-05-02 17:38:26
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:59:50
2019-05-02 16:14:50
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:59:55
2019-05-02 16:12:21
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 2x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:00:12
2019-05-02 13:57:11
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:00:37
2019-05-02 13:50:09
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:00:52
2019-05-02 10:31:43
Marta Birk FAVORINOS S
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:06
2019-05-02 10:31:05
Marta Birk LIBERT
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:20
2019-05-02 10:28:47
Weronika Przybylska LIBERT
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:24
2019-05-02 10:27:04
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:29
2019-05-02 09:08:07
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:37
2019-05-02 04:32:03
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:14:35
2019-05-01 20:39:02
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:45:46
2019-05-01 20:25:45
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 8/N/dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:45:48
2019-05-01 20:24:42
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:58:21
2019-05-01 19:59:51
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/N/dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 14:57:51
2019-05-01 19:59:13
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 19:47:53
2019-04-30 21:26:44
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 6/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 20:24:09
2019-04-30 11:53:02
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:01:44
2019-04-30 09:45:51
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 20:23:44
2019-04-30 09:12:37
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:55:06
2019-04-29 10:40:25
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:55:09
2019-04-29 10:39:45
Filip Wysoczański GRAND
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:55:10
2019-04-28 09:19:14
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:55:12
2019-04-27 14:52:15
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:55:13
2019-04-27 14:50:01
Patrycja Brzykcy CANTINA M
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:11:29
2019-04-26 16:13:09
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L1/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:34:42
2019-04-23 23:31:10
Magdalena Karabasz KOLORADO
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:57:17
2019-04-23 22:16:56
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:05:20
2019-04-19 22:50:47
Agata Kołaczyk GORAN
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:12:31
2019-04-07 20:35:57
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5/L1/zwykły
  • 1x 6/P/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamska Wioleta Sekcja Jeździecka Turzyn
2003 (J.)
Brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
3. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
4. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
5. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
6. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
7. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
8. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
0002239
9. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Błaszkiewicz Matylda Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
0054489
12. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
13. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
O047903
14. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
15. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
16. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
17. Dembska Martyna BPK kuj-pom
2000 (MJ.)
047689
18. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
19. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
20. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
21. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
22. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
23. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
24. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
25. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
26. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
27. Hermann Patrycja BPK kuj-pom
2005 (JM.)
Brak
28. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
29. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
30. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
31. Jakubowicz Joanna KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
Brak
32. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
33. Jaworska Julita Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
34. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
35. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
36. Kiernikowska Dominika KJ W DOLINIE NOTECI R.K.
2007 (JM.)
BRAK
37. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
38. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
O037464
39. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
40. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
41. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
42. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
43. Kowalewska Natalia Brak
2003 (J.)
Brak
44. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
45. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
46. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (Mł.)
brak
47. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
48. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
49. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
50. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
51. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
brak
52. Łukaszewicz Agnieszka Palucki klub jeździecki
2010 (Mł.)
Brak
53. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
54. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
55. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
56. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
57. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
58. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
59. Mroczkowski Maksymilian KJ CAVALLINO
2007 (JM.)
brak
60. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
61. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
62. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
63. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
64. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
65. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
66. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
67. Patalan Dominika bpk
S
O033904
68. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
69. Pichłacz Wiktoria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
70. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
71. Prusinowski Tomasz BPK kuj-pom
S
Brak
72. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
73. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
74. Przybylska Weronika BPK kuj-pom
2003 (J.)
Brak
75. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
76. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
77. Rochowicz Wiktoria St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (JM.)
O045050
78. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
79. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
80. Rudasz Włodzimierz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O001688
81. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
82. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
83. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
84. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
85. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
86. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
87. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O045420
88. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
89. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O037940
90. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
91. Szymczyk Oliwia bpk
2007 (JM.)
brak
92. Tabaka Liliana KJ Cavallino
2005 (JM.)
Brak
93. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
94. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
brak
95. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
96. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
O037479
97. Wcislek Iwona Stajnia Owczegłowy
S
-
98. Wikieł Hanna KJ Runowo
2005 (JM.)
brak
99. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
100. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
101. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
102. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
103. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ABIGAIL ASANTE SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Boliwar/Landor
M: Astoria
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
brak brak
2.

112

ALADIN HUN HUN 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Acorn
M: Lacerta
O: Iwona Wcislek
B: Węgry
brak
3.

101

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
4.

24

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
5.

6

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
6.

75

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
7.

110

ATENA G SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064
8.

141

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
K024016 616009520043109
9.

144

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck
M: Amber/Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
10.

105

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
O: Michał Buzała
B: -
K021456 616007610161912
11.

2

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Barbur / Bujak
M: Bataria / Biskwit
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
12.

54

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
13.

149

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
14.

69

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
O: Emilian Perlikowski
B:
K017138 5280030606496
15.

50

C. LARYONE SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Larron
M: Cyklamena/Landos
O: Bartosz Gauza
B: Stanisława Kerner
brak brak
16.

89

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani/Acordo
M: I-Campari/Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
17.

42

CANTINA M WLKP POL 2002 Klacz skarogniada/167 F: Cantanis / Cantus
M: Hola / Juror
O: Marta Romanowska
B:
K011172 POL007600025802
18.

140

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
19.

70

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
K019109
20.

55

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
21.

61

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
22.

148

CELINIEC SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Sf
M: Sp
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
23.

51

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
24.

106

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
O: Marcin Matelski
B: Piotr Siembor
K024813 616009520023813
25.

47

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
26.

93

CHACCORTHAGO OLD POL 2014 Wałach gniada/167 F: Xxx
M: Xxx
O: Kiernikowski
B: Xxx
Xxx Xxx
27.

124

CHELSEA BLUE Bawarska POL 2009 Klacz gniada/168 F: Chacco Blue
M: Poseidon/Pardadox I
O: Xxx
B: Xxx
K027704 Brak
28.

11

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
29.

67

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
K026676 250001 12153371N
30.

27

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
31.

73

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
O:
B:
K026064 DE421000185314
32.

23

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
33.

91

CONVERTUS HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K027150 DE421000042514
34.

44

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
35.

130

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
36.

74

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Obst
B:
brak
37.

49

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
38.

12

DEEP PURPLE NRPS NED 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O:
B:
K022457 K022457
39.

78

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk:156 F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
40.

114

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
41.

127

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
42.

59

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
43.

98

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka Klimkiewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
44.

80

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
45.

138

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
46.

137

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
47.

115

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
O: Małgorzata Lemańska
B: Dionizy Prusiewicz
K027240 616007670019315
48.

139

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
49.

104

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
50.

18

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
51.

26

ESTEBAN SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio
M: Everybody’s Darling
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
Brak
52.

34

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
53.

146

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
54.

52

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
55.

107

FABREGAS S SP POL 2015 Ogier siwa/- F: Nevados S
M: Fabreggia S
O: -
B: Szurik Stanisław/ Szurik Hubert
- -
56.

33

FARON SP POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: SALAMON
M: FARINA
O: Zofia Połczyńska
B: SK Nowielice
xxx xxx
57.

57

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Faworytka
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
Brak
58.

100

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
59.

28

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
60.

129

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
O: Marek Detmer
B: Strąk Krzysztof
brak
61.

46

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
62.

121

FONDA DRP GER 2014 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Włodarczak
B: Niemcy
Brak Brak
63.

92

FOR CANTO SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Xxxc
M: Xxx
O: Kiernikowski
B: Kiernikowski
Xxxxc Xxxx
64.

22

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/175 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
65.

43

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
66.

90

GANDIS WLKP POL 2003 Ogier kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
O: Marta Birk
B: Renata Wójcik
brak brak
67.

117

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
O: Magdalena Ćwik
B:
K015953 W254759BWP
68.

41

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
69.

35

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
O: Wojciech Kołaczyk
B: SK Prudnik
K014381 616009690135309
70.

134

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K027258 616009610086413
71.

39

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
72.

32

GRANTURA Holsztyńska POL 2014 Klacz gniada/165 F: CANTURO
M: NOBLESSE XVII
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
xxx xxx
73.

128

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
K025911 616999520166506
74.

79

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
75.

65

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
76.

94

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casiro /
M: Hiszpanka /
O: Stefan Rakoczy
B:
brak
77.

142

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
78.

86

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Małgorzata Tokarz
B: Roman Dudkowiak
K019548 POL 013 61 01170 05
79.

16

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610
80.

95

JAVA KWPN POL 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu
M: Xxxxxx
O: Dawid Rakoczy
B: Xxxxx
Xxxxxx
81.

143

JUWENALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Exaltation / Rainbow Quest
M: Jutrznia / Demon Club
O: Michał Rochowicz
B: SK Jaroszówka
K016246 616999670155909
82.

38

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
83.

37

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:146 F: Falk
M: Kanesa
O: Dorota Uchman Dąbrowska
B: Kałasa Ryszard
K027050 616013520076915
84.

84

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
O: Marek Gałowski
B: Marek Gałowski
K025499 616999610211309
85.

120

L-SIMBA Kuc Wal POL 2007 Klacz gniada/kuc:130 F: Xxx
M: Xxx
O: Włodarczak Jarosław
B: Xxx
Brak Brak
86.

7

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
87.

87

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
88.

58

LIBERT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Ogier gniada/175 F: Guffi
M: Lisa Sue
O: Piotr Trzciński
B: Piotr Trzciński
brak 616009520036311
89.

125

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
O: Michał Pacan
B: Mieczysław Konarski
brak
90.

102

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
91.

147

LIROY KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/150 F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
92.

62

LIZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/158 F: LOMBARD
M: CARLA
O: Magdalena Borowicz
B: Paprocki Łukasz
brak brak
93.

123

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa/164 F: Bischof L
M: po Last Liberty
O: Xxx
B: Xxx
K026322 Brak
94.

81

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Rancune / Baloubet D. Ro
O: Maciej Wawrzkowicz
B:
K020026 DE421000269809
95.

113

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
O: Michalczak Wojciech
B: Trzciński Piotr
K019511 616009520004710
96.

108

LUGANO Niem.sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z
M: Kosakenbraut
O: Marcin Matelski
B: NIemcy
K025816 DE456370005012
97.

135

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
98.

36

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
99.

53

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Ryszard Bąkowski
B: Sławomir Polikowski
- -
100.

71

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
101.

109

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
102.

131

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
103.

118

MUSSE KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:126 F: NN
M: nn
O: Marcin Ćwik
B: xxxxxxx
brak
104.

29

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Leoville
M: Nevada
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
105.

63

NEKTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/164 F: Farmer
M: Nektaria
O: Marta Józefowicz
B: Stadnina Koni Nowielice
K027375
106.

119

NETIN MŁP POL 2006 Wałach siwa/162 F: Tin Tin /
M: Newa /
O: Joanna Pichłacz
B:
brak
107.

133

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
108.

66

NIC BLUE EYE AQH POL 2009 Ogier kasztanowata/mk:147 F: Major N smart
M: Joyce of cash
O: Piotr Jakubowicz
B: Katarzyna Jakubowicz
Brak 616014610253409
109.

132

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
110.

122

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
111.

31

OMENA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: SALAMON
M: OMONIA
O: Gardyjas Ryszard
B: Gardyjas Ryszard
xxx xxx
112.

3

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
113.

56

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
114.

126

PESTKA NN POL 2013 Klacz tarantowata/mk:155 F: nn
M: nn
O: Patrycja Łusiak
B: nn
brak
115.

103

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
116.

9

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
117.

145

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
K026640 616009520046012
118.

96

QUINTERO-J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Ogier siwa F: CORRADO SON
M: Z-QUANTA
O: RAFAŁ KIERNIKOWSKI
B: JUSZCZAK DARIUSZ
K024891 616009610085414
119.

60

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
120.

77

RIS DE TALM Holsztyńska POL 2015 Wałach gniada/170 F: ADAGIO DE TALM
M: RAISA
O: .
B: .
brak DE421000002515
121.

85

RIWA SP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Royal Lady Of Honor /
O: Andrzej Chęciński
B:
brak
122.

8

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
123.

30

RUFUS SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: SALAMON
M: ROLEMMA
O: xxx
B: xxx
xxx xxx
124.

21

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
O: Rafał Perlikowski
B: SK Dobrzyniewo
Brak Brak
125.

72

SAPHIRE WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Likus / Playboy
M: Szalka / Mandaryn
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
K017429 616007520059510
126.

88

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
127.

83

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
128.

64

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
O: Radosław Sadka
B: Wojciech Nowak
K023762 616009520020010
129.

14

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
130.

111

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
131.

76

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szymczyk
B:
brak 013610208108
132.

48

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
133.

82

TOFFI Typ Uszlachetniony POL NN Wałach gniada/mk:NN F: NN
M: NN
O: Marek Wojciechowski
B: NN
Brak POL 999 52 00332 94
134.

13

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
135.

45

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
136.

40

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
137.

136

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
K026850 616009610198414
138.

99

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
Brak
139.

68

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Monika bpk
150
SUM:
150.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
SUM:
200.00
Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
200
SUM:
450.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
100
100
SUM:
200.00
Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
50
200
SUM:
250.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
150
SUM:
150.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
300
SUM:
300.00
Matelski Marcin KJ Dilmar
50
100
400
SUM:
550.00
Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
50
SUM:
50.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
400
SUM:
400.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
300
SUM:
300.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
350
SUM:
350.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Sekcja Jeździecka Turzyn
CELINIEC (148)
2019-05-11
2019-05-11
16
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (55)
2019-05-11
39
2019-05-11
2
150
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (68)
2019-05-11
2019-05-11
6
2019-05-11
4
2019-05-11
26
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (9)
2019-05-11
2019-05-11
37
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (56)
2019-05-11
2
2019-05-11
24
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2019-05-11
50
2019-05-11
41
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (53)
2019-05-11
30
2019-05-11
23
2019-05-11
24
2019-05-11
31
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
PUŁASKI (145)
2019-05-11
14
2019-05-11
28
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (65)
2019-05-11
2019-05-11
8
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-05-11
14
2019-05-11
27
LIBERT (58)
2019-05-11
15
DRAHMA (59)
2019-05-11
12
2019-05-11
14
GANDIS (90)
2019-05-11
16
2019-05-11
19
PESTKA (126)
2019-05-11
6
2019-05-11
28
2019-05-11
22
Błaszkiewicz Matylda
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
AVONLY (144)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-05-11
22
2019-05-11
25
Brzykcy Patrycja
bpk
2019-05-11
2019-05-11
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
CERTINA (51)
2019-05-11
9
2019-05-11
3
200
FONDA (121)
2019-05-11
22
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (48)
2019-05-11
1
250
2019-05-11
2
200
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (36)
2019-05-11
10
2019-05-11
16
Dembska Martyna
BPK kuj-pom
TOFFI (82)
2019-05-11
17
2019-05-11
33
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
MAYBE ME (109)
2019-05-11
18
2019-05-11
7
2019-05-11
38
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (103)
2019-05-11
2019-05-11
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-05-11
13
2019-05-11
1
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (52)
2019-05-11
19
2019-05-11
17
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-05-11
2019-05-11
4
100
2019-05-11
7
2019-05-11
12
ULIWI (13)
2019-05-11
18
2019-05-11
33
SORAYA (14)
2019-05-11
18
2019-05-11
45
2019-05-11
26
2019-05-11
2019-05-11
5
100
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-05-11
10
2019-05-11
37
SAPHIRE (72)
2019-05-11
13
2019-05-11
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
RIWA (85)
2019-05-11
21
2019-05-11
3
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (40)
2019-05-11
2019-05-11
Grzybowski Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2019-05-11
3
100
2019-05-11
34
Hermann Patrycja
BPK kuj-pom
TOFFI (82)
2019-05-11
34
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MONTANA P (131)
2019-05-11
24
2019-05-11
2019-05-11
5
50
2019-05-11
3
200
2019-05-11
7
2019-05-11
23
GRAFON (134)
2019-05-11
17
2019-05-11
31
2019-05-11
6
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (135)
2019-05-11
19
2019-05-11
1
WELLA (136)
2019-05-11
28
2019-05-11
ECON Z (137)
2019-05-11
7
2019-05-11
27
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (18)
2019-05-11
19
2019-05-11
15
2019-05-11
6
2019-05-11
13
Jakubowicz Joanna
KJ Sokół Damasławek
2019-05-11
2019-05-11
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (138)
2019-05-11
36
2019-05-11
27
Jaworska Julita
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GENEVA (117)
2019-05-11
11
2019-05-11
25
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-05-11
8
2019-05-11
7
2019-05-11
3
150
2019-05-11
16
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
2019-05-11
9
2019-05-11
25
Kiernikowska Dominika
KJ W DOLINIE NOTECI R.K.
2019-05-11
8
2019-05-11
13
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2019-05-11
40
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (35)
2019-05-11
16
2019-05-11
10
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2019-05-11
35
2019-05-11
29
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (22)
2019-05-11
31
2019-05-11
22
Koprowska Paulina
kj Bonin
ATENA G (110)
2019-05-11
2019-05-11
Kostecki Kacper
bpk
2019-05-11
40
Kowalewska Natalia
Brak
LIROY (147)
2019-05-11
2019-05-11
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (128)
2019-05-11
2019-05-11
1
2019-05-11
2019-05-11
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2019-05-11
14
2019-05-11
1
2019-05-11
8
Krygier Zuzanna
Pałucki klub jeździecki
MUSSE (118)
2019-05-11
2019-05-11
14
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2019-05-11
4
100
2019-05-11
1
ROCCO (8)
2019-05-11
9
2019-05-11
7
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (127)
2019-05-11
2019-05-11
10
2019-05-11
2
300
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
2019-05-11
28
2019-05-11
47
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-05-11
2019-05-11
24
2019-05-11
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-05-11
2019-05-11
Łukaszewicz Agnieszka
Palucki klub jeździecki
L-SIMBA (120)
2019-05-11
27
2019-05-11
23
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (74)
2019-05-11
5
2019-05-11
21
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
ASTRID (75)
2019-05-11
19
2019-05-11
11
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
DIACENT (114)
2019-05-11
35
2019-05-11
30
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-05-11
20
2019-05-11
24
Matelski Marcin
KJ Dilmar
BARTONIA (105)
2019-05-11
4
50
2019-05-11
15
CERVANTES (106)
2019-05-11
22
2019-05-11
26
2019-05-11
31
2019-05-11
LUGANO (108)
2019-05-11
5
100
2019-05-11
1
400
Michalczak Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LUCY (113)
2019-05-11
4
50
2019-05-11
36
Mroczkowski Maksymilian
KJ CAVALLINO
LIZA (62)
2019-05-11
1
2019-05-11
4
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (24)
2019-05-11
2019-05-11
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (73)
2019-05-11
17
2019-05-11
15
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
ZARA R (99)
2019-05-11
52
2019-05-11
49
2019-05-11
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ESTEBAN (26)
2019-05-11
28
2019-05-11
26
2019-05-11
44
NOWIKA (122)
2019-05-11
32
2019-05-11
6
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
ARGENTINA (101)
2019-05-11
1
400
2019-05-11
2019-05-11
25
2019-05-11
10
Pacan Michał
KJ Sokół Damasławek
LILI (125)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2
2019-05-11
1
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-05-11
21
2019-05-11
14
Patalan Dominika
bpk
SUNSHINE (111)
2019-05-11
11
2019-05-11
21
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (21)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
Pichłacz Wiktoria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NETIN (119)
2019-05-11
22
2019-05-11
18
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
2019-05-11
11
DUCIANO (80)
2019-05-11
20
Prusinowski Tomasz
BPK kuj-pom
LORANO (123)
2019-05-11
33
2019-05-11
35
2019-05-11
26
2019-05-11
11
Przybyla Bogdan
Stajnia Ostrowo Młyn
CYRYL (130)
2019-05-11
10
2019-05-11
53
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (60)
2019-05-11
12
2019-05-11
41
Przybylska Weronika
BPK kuj-pom
LIBERT (58)
2019-05-11
5
2019-05-11
12
Radowski Jonasz
bpk
2019-05-11
15
2019-05-11
39
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2019-05-11
29
2019-05-11
20
2019-05-11
26
2019-05-11
16
2019-05-11
20
2019-05-11
12
Rochowicz Wiktoria
St. Stadnina Koni Olimpia
JUWENALIA (143)
2019-05-11
42
2019-05-11
37
Rogowski Waldemar
JKS Fer Więckowice
RUFUS (30)
2019-05-11
43
2019-05-11