Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
392 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Tobias Joergensen PRIOR'S CABBO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
391 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sandra Gustafsson KOORDINAT
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
390 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sandra Gustafsson KVADRAT
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
389 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Niklas Lindbäck FOCUS FILIOCUS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
388 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Andrea Cincinnati NZB CASCADE
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
387 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sara Algotsson Ostholt ARPERTINA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
386 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Felix Vogg ARCHIE ROCKS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
385 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Hans Bauer PRAESTEGAARDENS LEOPOLD
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
384 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Mattia Luciani FURNEAUX
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
383 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Katrin Khoddam - Hazrati COSMA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
382 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Vivan Mary Ryslinge DIVA DE VISION
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
381 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Esteban Benitez Valle MILANA 23
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
380 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kevin Mcnab WILLUNGA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
379 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kevin Mcnab SCUDERIA 1918 DON QUIDAM
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
378 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Tim Lips BAYRO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
377 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Rebecca Gerold SHANNON QUEEN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
376 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Malin Hansen - Hotopp MONSIEUR SCHNABEL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
375 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Rebecca-Juana Gerken SCIPIO S
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
374 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Nadine Marzahl VALENTINE 18
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
373 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Ben Leuwer CLEVER LOUIS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
372 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Josephine Schnaufer PASADENA 217
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
371 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Jade Schlichting TIRS LUCKYSON
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
370 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Eirin Losvik DAFFODIL'S FLAMENCO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
369 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Nicolai Aldinger NEWELL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
368 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Hanna Knüppel CARISMO 22
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
367 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kris Vervaecke GUANTANAMO VAN ALSINGEN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
366 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kris Vervaecke HOPPER TEN HUNSEL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
365 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Elmo Jankari SORAYA 243
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
364 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Martina Valilà BARNADOWN WHOS WHO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
363 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Marco Biasia JUNCO CP
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
362 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Daniel Dunst LORIOT F
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
361 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Daniel Dunst QUEEN SALLY
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
360 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Pietro Roman CASTLEWOODS JAKE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
359 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lorenza Trombini VENUS DE BORDENAVE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
358 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Francesca Afruni CATHERYN
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
357 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Giulio Guglielmi CARAMIO 4
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
356 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Giulio Guglielmi UHLAN DE L'EPINE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
355 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mattia Gatti FERNHILL TELL TALE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
354 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Filippo Gregoroni LOUGHEHOE LEGEND
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
353 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mattia Luciani GOOD LUCK
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
352 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Ginevra Maffezzoli DUNRATH CAPITAL
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
351 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Luciani SAM B
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
350 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Luciani BEAUCATCHER
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
349 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aistis Vitkauskas COMMANDER VG
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
348 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Saga Suovanen NUELLER ALDRIE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
347 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Christoffer Forsberg BARONESS 374
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
346 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Amanda Berglund WICKY 214
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
345 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Felix Vogg CAYENNE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
344 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Emilie Lindgren Laumann HEINSGAARDENS CHILLO
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
343 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg TARGA D
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
342 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg BRYJAMOLGA VH MARIENSHOF Z
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
341 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg COOLEY COSMOPOLITAN DIAMOND
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
340 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
339 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Huadong Sun LADY CHIN V'T MOERVEN Z
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
338 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Yingfeng Bao TESEO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
337 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Pawel Spisak PACO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
336 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Victoria Haugen BALLADEER DISCORD
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
335 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Tobias Joergensen BON CHEVAL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
334 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Erica Domeij KISS QBS
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
333 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Hanna Gryme TENCY
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
332 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sandra Gustafsson CALIBER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
331 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Amanda Sternberg EL SAMUEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
330 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Christoffer Forsberg WATERMILL HEEJAN
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
329 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Carolina Silvestri DUTCHDALEO Z
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
328 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aistis Vitkauskas CAFFE E LATTE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
327 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Andrea Cincinnati PRIMERA 48
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
326 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Andrea Cincinnati LAPIROXX HB
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
325 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sara Bech Strøm DICTE ALDRUP
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
324 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Kaire Kalm CAVALIER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
323 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Katrin Khoddam - Hazrati PIPPA 2
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
322 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Katrin Khoddam - Hazrati ABRAMOWITSCH
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
321 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Kevin Mcnab SCUDERIA 1918 A BEST FRIEND
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
320 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aleksandra Chmielinska HUZAR
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
319 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Eliška Orctová BONUS 1
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
318 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Philipp Riedesel CHACON 3
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
317 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Nadine Marzahl VALLY K
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
316 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Nadine Marzahl VICTORIA 108
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
315 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Marco Krüger ESTELLE 60
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
314 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lisa Hopster CAPTAINS CLOVER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
313 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Caroline Walan Brekke ODT GHAREEB
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
312 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Andersen LAVENDEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
311 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Jon Andersen FREDDIE MERCURY
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
310 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lina Forsberg CALOJ
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
309 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Paavo Huttunen EBONY ANGEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
308 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Paavo Huttunen MAYDAY II
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
307 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas SILVER MINNIE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
306 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas WATERLILY XI
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
305 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas CANDY GIRL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
304 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Tuija Rosenqvist FF PACEMAKER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
303 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Steve Van Winkel GLENKEERAN CASANOVA
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
302 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sami Siltakorpi LUCKY ACCORD
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
301 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
300 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Senne Vervaecke JENO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
299 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Anna Hassö POYNSTOWN CLOVER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
298 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Anna Hassö FLIP ONE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
297 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Marco Biasia TRESOR DE LA LOGE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
296 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Jasmine Nielsen HOLY GRAIL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
295 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Cecilie Eriksen CALVIN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
294 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Kevin Mcnab GLOBAL VICTORY
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
293 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Eliska Opravilova DUNKAS A
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
292 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Robert Pokorny FLOOR
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
291 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veera Manninen COLIBRI
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
290 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Malin Hansen - Hotopp CALLFIELD
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
289 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Rebecca-Juana Gerken SEXTA Z
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
288 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Philipp Riedesel CHARISMO 13
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
287 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Ben Leuwer AVATAR 28
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
286 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Josephine Schnaufer SINGAPURE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
285 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Josephine Schnaufer RONALDO
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
284 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Martina Reemtsma BETTER LUCK
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
283 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Carlo Lucheschi SPORTSFIELD SEABEAR
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
282 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aistis Vitkauskas FIREFLY
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
281 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Eline Kjos Nilsen TROLDHOEJS BLINKI
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
280 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Vilde Aamodt BJORNLUNDS LUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
279 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aleksandra Chmielinska JAROSZOWKA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
278 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Christoffer Forsberg CUSTOM PB
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
277 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Enar Tollig LORANGA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
276 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Therese Lindqvist LUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
275 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Stefanie Huber ANDORA 49
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
274 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Rebecca Gerold PEPERONI RED
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
273 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Lærke Jonsson HOT SHOT
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
272 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Louise Dyhr Andreasen ORKIDE
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
271 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Anni Liis Hoop ZINGA ZANGA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
270 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Kati Sõer A MARINA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
269 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veiko Uuk BEITON
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
268 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Erkki Hoim ASPIRIN
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
267 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Luise Vevers RUUDI
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
266 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veera Manninen SIR GREG
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
265 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Emmi Tapio ONE WIND
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
264 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Hedwig Wikström CHIARA'S CHARM
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
263 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Andreas Brandt ESRA BS
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
262 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Andreas Brandt GEMMY K
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
261 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Mattia Luciani BINGO
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
260 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aistis Vitkauskas WINDSER SKOVBO
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
259 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Mathilde Sanders CARFINA 3
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
258 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Marthe Hagen Haugen CARAMELLE
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
257 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Marthe Hagen Haugen BALLYMURPHY JILL
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
256 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Heidi Bratlie Larsen SR LONESTAR MY HUNTER
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
255 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Amanda Andersson JERSEY
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
254 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Amanda Andersson KOKOS
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
253 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Judit Engelsson KAMINSKIJ
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
252 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Judit Engelsson BOB
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
251 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elvira Rosenberg AVALON
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
250 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elvira Rosenberg GUY
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
249 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Sandra Uhrberg CRAVALL
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
248 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Alice Andersen EUPHORIA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
247 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elsa Carlsson LAICA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
246 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elin Bjurfors SAMMY DELUXE 6
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
245 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Almut Wawrik GWENDOLYN
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
244 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Steve Van Winkel VAINQUER Z
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
243 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Helena Graungaard COCAINE DE LA BAILLE ROUGE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
242 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Helena Graungaard FLORIN EMPIRE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
241 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Hanne Wind Ramsgaard AMEQU TORINO (RAWA'S TORINO)
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
240 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Mette Rise Christiansen CHARISMA DE VISION
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
239 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Dagmar Ainsoo FORTUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
238 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
237 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Kristiina Honko GILBERT
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
236 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Nina Steiner WALLENBERG LEMONADE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
235 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Monica Van Assendelft CHUPITO M
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
234 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Sami Siltakorpi BOFEY BRIDGE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
233 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Susanne Orelma-Törmänen GUARDIANI
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
232 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Susanne Orelma-Törmänen DORIA II
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
231 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Marco Krüger LITTLE LAURIES
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
230 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Hanna Knüppel CALESCO 3
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
229 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Martina Reemtsma ARCARDIA 4
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
228 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Martina Reemtsma SEVEN UP 47
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
227 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Beatrice Maggi SVICOLONE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
226 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Ludovica Bolaffio ASTON 17
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
225 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Ludovica Bolaffio MASTER CAVALIER
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
224 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Filippo Gregoroni UNNAMED
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
223 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:19:18
2019-04-29 16:19:18
Jasmine Nielsen PORTOS
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
222 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:18:35
2019-04-29 16:18:35
Jasmine Nielsen HOLLY GRAIL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:15:02
2019-04-29 16:15:02
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:14:18
2019-04-29 16:14:18
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
219 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:13:16
2019-04-29 16:13:16
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:21:57
2019-04-24 13:03:35
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:21:59
2019-04-24 12:47:58
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:22:03
2019-04-23 22:49:24
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
215 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:22:05
2019-04-23 20:22:02
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:20:23
2019-04-23 15:38:54
Marcel Ważyński MIRADOR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:20:25
2019-04-23 15:36:47
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:10:27
2019-04-22 16:53:54
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:10:25
2019-04-20 17:47:56
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:10:25
2019-04-18 12:02:57
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:14:07
2019-04-17 17:39:10
Ben Leuwer CASSOVIA DESPAGNE
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:14:04
2019-04-17 17:37:37
Ben Leuwer A CUT ABOVE
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
202 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 08:51:21
2019-04-17 13:38:36
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
201 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 14:26:16
2019-04-17 11:06:28
Róża Wiraszka KORUPCJA
200 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 14:33:54
2019-04-17 08:44:00
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
199 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:40:16
2019-04-16 11:34:30
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
198 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:19
2019-04-16 08:18:31
Jan Kamiński WELUR
197 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:18
2019-04-16 07:55:48
Aleksa Karlińska REMIKS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
196 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:17
2019-04-16 07:54:47
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
195 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:15
2019-04-16 06:29:10
Robert Pokorný CONNOR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
194 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:13
2019-04-15 22:03:11
Zuzanna Zwolak CABALLO H
193 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:11
2019-04-15 21:43:45
Monika Binerowska CHIRON
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:06
2019-04-15 21:05:58
Elmo Jankari BLACK FRIDAY 3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:05
2019-04-15 21:00:55
Elmo Jankari HARLE STAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 20:41:53
2019-04-15 17:01:41
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 14:32:46
2019-04-15 14:11:52
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 13:26:57
2019-04-15 12:56:44
Natalia Klebba CASSI
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:01:13
2019-04-15 10:55:01
Maria Gil WERNISAŻ M
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
184 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 20:31:49
2019-04-14 23:24:06
Katarzyna Kostarczyk FIONA
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:31
2019-04-14 22:44:44
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:26
2019-04-14 22:44:15
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:22
2019-04-14 22:43:46
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:20
2019-04-14 22:10:28
Karolina Miś SOKRATES
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:15
2019-04-14 22:06:17
Pauline Wieczorek CAMPINO
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:13
2019-04-14 19:35:03
Line Bergmann MARCO
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:09
2019-04-14 18:56:28
Konstancja Wasilewska KAMERUN
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:04
2019-04-14 16:03:17
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:23
2019-04-13 20:38:32
Monica Van Assendelft MINI MAGIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:22
2019-04-13 20:29:50
Monica Van Assendelft CHUPITO M
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:19
2019-04-13 19:02:39
Eliška Opravilová CORRATINO
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:17
2019-04-13 18:35:58
Mikołaj Charpin DANCE BOY
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:52
2019-04-13 09:45:58
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:50
2019-04-13 09:29:39
Philippa Magnusson AMAZING STEEL
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:48
2019-04-12 21:54:49
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 13:22:18
2019-04-12 12:13:56
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 08:03:37
2019-04-12 12:08:19
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 11:30:57
2019-04-12 11:25:49
Iga Szostak PIANOLA
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:28:24
2019-04-12 09:06:31
Paavo Huttunen AAVICII
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:28:50
2019-04-12 09:00:23
Kirsi Oksanen FREDERICIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:29:17
2019-04-12 08:57:36
Kirsi Oksanen CAMPARI SB Z
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:29:55
2019-04-12 08:51:31
Kirsi Oksanen THUNDER OF LOVE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 09:14:14
2019-04-11 22:50:52
Mateusz Kiempa PITAGORAS
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:14:51
2019-04-11 20:35:13
Kamil Rajnert AKROPOL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:15:15
2019-04-11 20:32:28
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 20:54:58
2019-04-11 17:15:09
Karolina Ślązak GANGES
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:15
2019-04-11 13:35:05
Julia Składanowska DOLAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:50:14
2019-04-11 12:36:48
Maris Kangur AL PACINO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:50:10
2019-04-11 12:29:06
Christoffer Forsberg CON CLASSIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:24
2019-04-11 08:44:35
Mateusz Kiempa DIARAL PKZ
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:21
2019-04-11 07:59:24
Paulina Kiempa TEDDINGTON
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:17
2019-04-10 23:11:46
Miloslav Příhoda WAKAT
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:33:47
2019-04-10 21:20:48
Mateusz Kiempa ABIGAIL
147 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:33:41
2019-04-10 19:19:02
Michał Zakrzewski RODEZJA
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:56
2019-04-10 10:41:08
Hanna Kristin Ojaveer FELLIER
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:10:19
2019-04-10 08:59:24
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
144 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:52
2019-04-10 08:38:05
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:51
2019-04-10 08:37:27
Julia Kałużyńska KALMA
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:25
2019-04-09 21:34:33
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:27
2019-04-09 21:33:03
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:29
2019-04-09 21:32:03
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:30
2019-04-09 21:30:52
Artur Społowicz DOLCE BIE
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:00
2019-04-09 21:04:43
Kaja Pruszkowska J'01 JAREMA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:19:09
2019-04-09 14:32:06
Oliwia Rapa Jm'03 EX LADY
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:24
2019-04-09 11:54:07
Michał Zakrzewski RABATA
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:22
2019-04-09 10:04:42
Michał Zakrzewski ZELT
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:56:59
2019-04-09 09:45:58
Weronika Rozbiewska SZENILA
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:19
2019-04-09 09:05:02
Hanna Turunen LEXICA
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:29:53
2019-04-09 08:49:00
Elina Jääskeläinen LANCETA
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:00
2019-04-08 21:15:36
Małgorzata Kuś ORANIA
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:23
2019-04-08 21:07:15
Małgorzata Kuś TAMARYSZEK
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:14
2019-04-08 17:15:23
Wiktoria Spisak STRONA II
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:16
2019-04-08 17:13:45
Michał Zakrzewski WERNISAŻ "M"
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:19
2019-04-08 17:02:15
Paweł Spisak I-MARK W
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:05
2019-04-08 08:58:24
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:07
2019-04-08 08:31:19
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:09
2019-04-08 08:30:25
Sigrid Lain INSAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:56:39
2019-04-07 22:26:52
Katarzyna Stąpor ROSVEEL
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:21:49
2019-04-07 22:25:07
Agata Piskadło GOYA EWITA
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 07:54:08
2019-04-07 22:18:40
Dominika Mączyńska AVENIDO
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:56:23
2019-04-07 22:16:35
Jakub Wiraszka DAVINCI
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:36
2019-04-07 19:40:10
Marek Wajda LARKIN
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:33
2019-04-07 19:39:47
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:24
2019-04-07 17:33:43
Maria Adamek FIGA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:21
2019-04-07 17:29:55
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:18
2019-04-06 19:50:39
Anna Hassö POYNSTOWN PORSCH
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:14
2019-04-06 18:42:44
Ellen Skogström CAR DIOR
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:00
2019-04-06 17:50:21
Wojciech Kowalik Jm'04 PAKIET
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:51:27
2019-04-06 13:57:05
Natasza Wostal SZABLON
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:51:25
2019-04-06 13:55:13
Natasza Wostal MOEL
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:03:06
2019-04-06 10:06:32
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:53:47
2019-04-06 10:06:27
Veera Pitkänen LINAS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:34
2019-04-06 08:32:33
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:32
2019-04-06 08:28:51
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:31
2019-04-05 10:58:41
Britt Getter Astover HULTAJKA
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:24
2019-04-05 10:48:08
Veiko Uuk BEITON
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:21
2019-04-05 10:46:42
Sofya Tsyrulnikova ALI BEY
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:18
2019-04-05 10:45:48
Erkki Hõim ROLEKS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:16
2019-04-05 10:44:39
Anni Liis Hoop ZINGA ZANGA
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:13
2019-04-05 10:31:27
Dagmar Ainsoo FORTUNA
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:18:36
2019-04-05 08:59:46
Aleksander Kadłubowski SAGENHAFT 5
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:46:18
2019-04-04 13:07:59
Jagoda Tomaszewska NEVADA
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:38:02
2019-04-03 22:25:11
Mariusz Kleniuk BRODWAY
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:58
2019-04-03 21:05:25
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 07:18:55
2019-04-03 20:48:24
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 13:36:54
2019-04-03 10:26:01
Dorota Formella WINCI
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:25
2019-04-02 13:52:07
Almut Wawrik LITTLE LOLITA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:27
2019-04-01 22:04:20
Hanna Szeliga DONNA EWITA
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:29
2019-04-01 22:01:42
Wirginia Dąbrowska MG POLACO
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:31
2019-04-01 21:59:18
Wirginia Dąbrowska IZONIA M
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:59:12
2019-04-01 18:37:20
Wojciech Piasecki ACAPULCO
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:56:44
2019-04-01 18:35:47
Marta Zawada CANTO AMICOR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:58:51
2019-04-01 18:31:43
Zofia Złotnicka MALIVIA
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:43:58
2019-04-01 18:30:59
Zofia Złotnicka NORMA
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:57
2019-04-01 18:30:22
Zofia Palczewska GOBLIN
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:41
2019-04-01 18:29:06
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:23
2019-04-01 18:26:58
Klara Krasnodębska CONTINA
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:46
2019-04-01 17:21:25
Camilla Eriksen UNION JACK Z
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:48
2019-04-01 16:10:06
Jan Kamiński NANCY
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:49
2019-04-01 16:09:04
Jan Kamiński ESCULAP
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:51
2019-04-01 16:08:06
Jan Kamiński PRIMAVERA
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:53
2019-04-01 15:11:32
Hedwig Wikström CVR SHAKIRO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:55
2019-04-01 15:10:23
Hedwig Wikström PIN ROCK'S FADE TO BLACK
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:58
2019-04-01 15:07:48
Hedwig Wikström LAWESTA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:00
2019-04-01 11:36:48
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:02
2019-04-01 11:25:32
Sebastian Stasiak TURAN
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:24
2019-03-31 14:30:31
Aurelia Drywa IWAN
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:47
2019-03-31 11:08:33
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 20:54:51
2019-03-31 08:54:30
Zofia Polanek NESTOR S
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:18:06
2019-03-30 20:24:12
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:17:35
2019-03-30 20:23:22
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:17:05
2019-03-30 20:21:55
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:09
2019-03-30 20:20:41
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:11
2019-03-30 20:19:35
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:04
2019-03-29 18:47:49
Anselmi Laiho EWAN STONE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:58
2019-03-29 18:47:15
Anselmi Laiho CANDYMAN JOE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:13
2019-03-29 16:29:58
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:14
2019-03-29 14:19:20
Alina Mikołajczyk ALARM
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:27:24
2019-03-29 09:28:03
Heli Ihamäki ESCUDO ROJO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:16
2019-03-29 07:57:43
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:18
2019-03-29 07:56:50
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:20
2019-03-29 07:55:27
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:24
2019-03-29 07:09:22
Łukasz Sikorski BACARDI MK
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:26
2019-03-29 07:08:43
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:28
2019-03-28 21:51:31
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:30
2019-03-28 21:50:01
Natalia Kotyra J'03 MADRYT
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:31
2019-03-28 19:31:41
Julia Nikkanen WILBERT LL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:27
2019-03-28 19:02:17
Aki Karhapää DUCHESS DIAMOND
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:32
2019-03-28 09:20:41
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:34
2019-03-28 09:19:46
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:36
2019-03-28 09:18:48
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 13:22:15
2019-03-28 09:18:02
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:44
2019-03-28 09:14:12
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:46
2019-03-27 21:34:43
Maura Reszuta BRANDO GRAND
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:49
2019-03-26 20:47:47
Weronika Król Jm'04 LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:50
2019-03-26 20:46:42
Weronika Król Jm'04 KEMARA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 15:33:42
2019-03-26 16:19:31
Katharina Frahm LIBERTY AND INDEPENDENCE
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:52
2019-03-26 15:42:51
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:54
2019-03-26 15:41:33
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:56
2019-03-26 15:40:53
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:58
2019-03-26 15:40:18
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:34:01
2019-03-26 15:39:31
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:03:55
2019-03-26 09:35:34
Patricia Schultze-Petzold MERLIN
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:15:45
2019-03-25 15:55:46
Susanne Orelma-Törmänen ERB-QUIDAM
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:15:59
2019-03-25 15:53:03
Susanne Orelma-Törmänen DORIA II
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 07:30:00
2019-03-25 14:42:40
Elmo Laiho KROGÅRDENS TENOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 07:30:06
2019-03-25 12:38:09
Lisa Hopster ROUSSEAUS MADMOISELLE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:50
2019-03-25 10:56:11
Jagoda Turczyńska KONTINA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:49
2019-03-25 10:54:30
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:47
2019-03-25 10:44:45
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:00:45
2019-03-25 10:16:28
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 07:19:08
2019-03-24 22:42:02
Engla Westerberg GORTGLAS ECLIPSE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:13
2019-03-24 20:32:44
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:15
2019-03-24 20:31:37
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:17
2019-03-24 20:30:42
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:18
2019-03-24 16:50:41
Dominika Dymińska GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:20
2019-03-24 11:44:01
Alicja Tropiło EREZ M
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:21
2019-03-23 17:06:01
Krzysztof Zareba CZINGIS
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 07:41:41
2019-03-23 16:05:40
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:25
2019-03-23 07:06:19
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 13:09:13
2019-03-23 07:05:45
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aamodt Vilde NOR
2002 (J.)
10159589
2. Adamek Maria POL
2003 (J.)
3. Afruni Francesca ITA
1998 (MJ.)
10166855
4. Ainsoo Dagmar EST
S
10089304
5. Aldinger Nicolai GER
S
10012367
6. Algotsson Ostholt Sara SWE
S
10000201
7. Andersen Alice SWE
2001 (J.)
10125918
8. Andersen Jon SWE
S
10017464
9. Andersson Amanda SWE
2002 (J.)
10174367
10. Andreasen Louise Dyhr DEN
2001 (J.)
10143926
11. Anopczenko Natalia POL
1999 (MJ.)
12. Bao Yingfeng CHN
S
10081490
13. Bauer Hans NOR
S
10045656
14. Bech Strom Sara DEN
2000 (MJ.)
10141918
15. Benitez Valle Esteban ESP
S
10032860
16. Berglund Amanda SWE
2000 (MJ.)
10119014
17. Biasia Marco ITA
S
10000259
18. Bjurfors Elin SWE
2001 (J.)
10192523
19. Bolaffio Ludovica ITA
S
10077909
20. Brandt Andreas GER
S
10020629
21. Brekke Caroline Walan NOR
1999 (MJ.)
10101236
22. Burzyńska Agnieszka POL
S
23. Carlsson Elsa SWE
1998 (MJ.)
10181138
24. Chmielinska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10118836
25. Christiansen Mette Rise DEN
S
10088780
26. Cincinnati Andrea ITA
S
10020631
27. Czuchaj Nikolina POL
2003 (J.)
10192998
28. Domeij Erica SWE
S
10163606
29. Dunst Daniel AUT
S
10003950
30. Dymińska Dominika POL
S
31. Dzięgielewska Karina POL
2004 (JM.)
32. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
33. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
10174621
34. Engelsson Judit SWE
2001 (J.)
10163874
35. Eriksen Camilla DEN
S
36. Eriksen Cecilie DEN
S
10098773
37. Falkowska Ewelina POL
2005 (JM.)
38. Formella Dorota POL
S
39. Forsberg Christoffer SWE
S
10016082
40. Forsberg Christoffer SWE
S
10016082
41. Forsberg Lina SWE
1999 (MJ.)
10119545
42. Gąsiorek Julia POL
2004 (JM.)
43. Gatti Mattia ITA
1998 (MJ.)
10119715
44. Gerken Rebecca-Juana GER
S
10075951
45. Gerlaczyński Lesław POL
S
nie pamiętam
46. Gerold Rebecca AUT
S
10071119
47. Gierz Aleksandra POL
2002 (J.)
48. Gil Maria POL
2002 (J.)
49. Glomb Victoria POL
2001 (J.)
50. Graungaard Helena DEN
S
10096170
51. Gregoroni Filippo ITA
1998 (MJ.)
10077713
52. Gryme Hanna SWE
S
10096570
53. Guglielmi Giulio ITA
S
10067717
54. Gustafsson Sandra SWE
S
10019091
55. Hansen - Hotopp Malin GER
S
10004873
56. Hassö Anna SWE
2018 (Mł.)
57. Hassö Anna SWE
S
10000267
58. Haugen Marthe Hagen NOR
1999 (MJ.)
10117100
59. Haugen Victoria NOR
S
10106310
60. Hoim Erkki EST
S
10004103
61. Hoim Erkki EST
S
10004103
62. Honko Kristiina FIN
S
10069593
63. Hoop Anni Liis EST
2001 (J.)
10176949
64. Hopster Lisa GER
10078763
65. Hopster Lisa GER
S
10078763
66. Huber Stefanie AUT
S
10158818
67. Huttunen Paavo FIN
S
10005156
68. Huttunen Paavo FIN
S
10005156
69. Ihamäki Heli FIN
S
70. Jankari Elmo FIN
S
10056166
71. Jankari Elmo FIN
S
10056166
72. Joergensen Tobias DEN
S
10088841
73. Jonsson Laerke DEN
1999 (MJ.)
10174203
74. Kallas Jaagup EST
S
10142669
75. Kalm Kaire EST
S
10171785
76. Kamiński Jan POL
S
77. Kaminski Jan POL
S
10046688
78. Kangur Maris EST
2000 (MJ.)
79. Karhapää Aki FIN
S
10045961
80. Karlińska Aleksa POL
S
10085658
81. Khoddam - Hazrati Katrin AUT
S
10011591
82. Kiempa Paulina POL
2006 (JM.)
83. Klebba Natalia POL
1999 (MJ.)
84. Knüppel Hanna GER
S
10093242
85. Kopka Sikorska Agnieszka POL
S
86. Kotyra Natalia POL
2003 (J.)
87. Kowalik Wojciech POL
2004 (JM.)
88. Kowalska Magdalena POL
S
89. Kozon Kamila POL
1999 (MJ.)
90. Krajewska Izabela POL
S
91. Król Weronika POL
2004 (JM.)
92. Królikowska Anna POL
S
93. Krüger Marco GER
S
10012131
94. Kupczyk Amelia POL
2004 (JM.)
95. Laiho Anselmi FIN
2005 (JM.)
96. Laiho Elmo FIN
S
97. Lain Sigrid EST
2001 (J.)
98. Larsen Heidi Bratlie NOR
S
10109261
99. Laumann Emilie Lindgren NOR
2000 (MJ.)
10130483
100. Leuwer Ben GER
S
101. Leuwer Ben GER
S
10023977
102. Lewandowska Ewa POL
S
103. Lindbäck Niklas SWE
S
10005121
104. Lindqvist Therese SWE
S
10193551
105. Lips Tim NED
S
10002940
106. Losvik Eirin FIN
1998 (MJ.)
10097984
107. Lucheschi Carlo ITA
1998 (MJ.)
10095722
108. Luciani Alice ITA
1998 (MJ.)
10096849
109. Luciani Mattia ITA
S
10024773
110. Łazorczyk Marta POL
S
111. Łękowska Zofia POL
2004 (JM.)
112. Maffezzoli Ginevra ITA
1999 (MJ.)
10116815
113. Maggi Beatrice ITA
S
10117212
114. Manninen Veera FIN
2000 (MJ.)
10128294
115. Marzahl Nadine GER
S
10005064
116. Mcnab Kevin AUS
S
10004707
117. Michalec Joanna POL
2018 (Mł.)
118. Nielsen Jasmine SWE
1998 (MJ.)
10101232
119. Nielsen Jasmine SWE
1998 (MJ.)
10101232
120. Nikkanen Julia FIN
2005 (JM.)
121. Nilsen Eline Kjos NOR
1998 (MJ.)
10175715
122. Oksanen Kirsi FIN
S
10070559
123. Okupny Wiktoria POL
2004 (JM.)
124. Olszewski Tomasz POL
S
125. Opravilová Eliška CZE
S
126. Orctová Eliška CZE
S
10075300
127. Orelma-Törmänen Susanne FIN
S
10134027
128. Orelma-Törmänen Susanne FIN
S
10134027
129. Orłowska Marta POL
S
130. Orłowski Marcin POL
S
131. Peltokangas Veera FIN
S
10070560
132. Pertkiewicz Laura POL
2004 (JM.)
133. Piasecki Piotr POL
S
134. Pitkänen Veera FIN
1999 (MJ.)
10190581
135. Pokorný Robert CZE
S
136. Pokorny Robert CZE
S
10060211
137. Polonis Paulina POL
S
138. Pruszkowska Kaja POL
2001 (J.)
139. Rajnert Kamil POL
S
140. Ramsgaard Hanne Wind DEN
S
10066977
141. Rapacka-Zimny Natalia POL
2002 (J.)
142. Reemtsma Martina GER
S
10016676
143. Riedesel Carlotta GER
2004 (JM.)
144. Riedesel Philipp GER
S
10110094
145. Rodź Natalia POL
2005 (JM.)
146. Roman Pietro ITA
S
10013117
147. Rosenberg Elvira SWE
2001 (J.)
10150839
148. Rosenqvist Tuija FIN
S
10058405
149. Rychlik Grzegorz POL
S
150. Rychlik Sylwia POL
2000 (MJ.)
151. Ryslinge Vivan Mary DEN
S
10127395
152. Sanders Mathilde NOR
2001 (J.)
10144366
153. Schlichting Jade DEN
1999 (MJ.)
10100928
154. Schnaufer Josephine GER
S
10046128
155. Sikorski Łukasz POL
S
10107608
156. Siltakorpi Sami FIN
2001 (J.)
10151440
157. Silvestri Carolina ITA
2000 (MJ.)
10098801
158. Sjoborg Sofia SWE
1998 (MJ.)
10105783
159. Składanowska Julia POL
2001 (J.)
160. Soer Kati EST
2001 (J.)
10171141
161. Sosnowski Jakub POL
2002 (J.)
162. Spisak Pawel POL
S
10005195
163. Spolowicz Artur POL
S
10003676
164. Steiner Nina FIN
S
10156506
165. Sternberg Amanda SWE
2001 (J.)
10119067
166. Sun Huadong CHN
S
10107525
167. Suovanen Saga SWE
1999 (MJ.)
10112557
168. Tapio Emmi FIN
2001 (J.)
10178160
169. Tollig Enar SWE
S
10007594
170. Trombini Lorenza ITA
1999 (MJ.)
10096845
171. Tsyrulnikova Sofya EST
S
172. Uhrberg Sandra SWE
2001 (J.)
10167631
173. Uuk Veiko EST
S
10171139
174. Valila Martina ITA
S
10067952
175. Van Assendelft Monica FIN
2000 (MJ.)
176. Van Assendelft Monica FIN
2000 (MJ.)
10177715
177. Van Winkel Steve BEL
S
10005522
178. Vervaecke Kris BEL
S
10004731
179. Vervaecke Senne BEL
S
10097040
180. Vevers Luise EST
2001 (J.)
10176864
181. Vitkauskas Aistis LTU
S
10007111
182. Vogg Felix SUI
S
10010431
183. Wajda Marek POL
S
184. Wajda Marek POL
S
10004905
185. Waśniewska Pola POL
2005 (JM.)
186. Wawrik Almut AUT
S
187. Wawrik Almut AUT
S
10080818
188. Ważyński Marcel POL
S
189. Westerberg Engla SWE
2002 (J.)
10153061
190. Wikström Hedwig FIN
2002 (J.)
191. Wikström Hedwig FIN
2002 (J.)
10155416
192. Wojtal Julianna POL
2004 (JM.)
10185778
193. Wyżykowski Maurycy POL
2003 (J.)
194. Zambrzycka Julia POL
2004 (JM.)
195. Żuchowicka Katarzyna POL
2007 (JM.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

148

A CUT ABOVE XX GER Xxxx Wałach gniada/Xxx F: Xxxxx
M: Xxxxx
O: Xxxxx
B: Xxxxxxx
2.

256

A MARINA ESHB 2012 Mare Grey F: AGROVORM'S AMERIGO
M: LA SCALA/LARKIN
O: Mepfire OÜ, Kati S?ER
B:
106AO54
3.

137

AAVICII SWB FIN 2013 Mare bay/165 F: Chin Top
M: Aathena
O: Henrik Wickström
B: AB Svetfux
4.

318

ABRAMOWITSCH HOLST GER 2006 Gelding Bay F: ACOLINO 4
M: SUEDWIND/QUEBEC
O: Nina Aichbichler
B: HELL LUDWIG, SEESTERMUEHE (GER)
104UE45
5.

44

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodz
B: Janów Podlaski
104BS29
6.

126

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
7.

34

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: kulester
M: xx
O: malgorzata garus
B: ostrowska
8.

133

AL PACINO Estonian Sport Horse EST 2012 Gleiding chestnut/175 F: Automatic Pilot
M: Onitsha
O: Tondi RSK
B: OÜ Rannaküla Tall
9.

124

ALI BEY Estonian Sport Horse EST 2011 Gleiding bay/175,5 F: Agrovorm's Amerigo
M: Ubach Alanna
O: OÜ Rannaküla Tall
B: Rannaküla Tall OÜ
10.

51

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
11.

205

AMEQU TORINO (RAWA'S TORINO) DWB DEN 2012 Male Bay F: TOULOUSE
M: STAUGAARD'S FLYING COLOURS/COSMEO
O: Hanne Wind RAMSGAARD
B: Hanne Wind Ramsgaard
106DJ55
12.

251

ANDORA 49 KWPN NED 2005 Mare Bay F: MONTREUX
M: TATJANA/LAURISTON
O: Stefanie Huber
B: O.Boonstra
103UZ93
13.

4

ANTONINA OLD POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: M. i T.Siergiej
14.

217

ARCARDIA 4 HOLST GER 2011 Mare Other F: ARAGORN W
M: P-COMTESSE/CONTENDER
O: Martina REEMTSMA
B: Gutsverwaltung Breitenburg
106IO52
15.

408

ARCHIE ROCKS USA 2008 Gelding Bay F: LE MONDE
M: UNBRIDLED DIVA/UNBRIDLED JET
O: Felix VOGG, Jürgen VOGG
B: SHARON SMITH
105HG24
16.

41

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
17.

407

ARPERTINA WESTF GER 2009 Mare Bay F: ARPEGGIO
M: PERTINA/POTSDAM NRW
O: Göhner, Dr. Reinhard
B: Göhner, Karl
105PK96
18.

258

ASPIRIN ESHB EST 2011 Gelding Grey F: AGROVORM'S AMERIGO
M: CHA-CHA/CAVALIER (MISTER)
O: OÜ Rannaküla Tall, Heli VARIK
B: Rannaküla Stable Ltd
105TH49
19.

220

ASTON 17 GER 2012 Gelding Bay F: ARMAND
M: ZARIN VIII/
O: BOLAFFIO LUDOVICA
B:
106GD87
20.

275

AVALON SWB SWE 2004 Stallion Other F: AKRIBORI
M: SHERRY/SHAFTESBURY
O: Anna ROSENBERG
B: Family Hans Wallemyr
106CM82
21.

372

AVATAR 28 TRAK POL 2010 Stallion Other F: AJBEK
M: ALANA/AGAR
O: Zieglwalner, Sybil
B: Monika Machlowicz
105FC69
22.

116

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
O: W Cuglach s.c.
B: MK Stadnina Koni Filice
23.

304

BALLADEER DISCORD ISH IRL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Haugen Family v/ Jorunn and Victoria Haugen
B:
104XI71
24.

269

BALLYMURPHY JILL IRL 2011 Mare Other F: NIGRASINE
M: BALLYMURPHY JUNE/MARKET SQUARE
O: Liv Jorunn HAUGEN, Marthe Hagen HAUGEN
B:
106DC01
25.

13

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Banita
M: Bretania N
O: Piotr Piasecki
B: Zygmunt Jendrzejczyk
26.

503

BANKIER PZHK POL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Trening Koni Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
106BM03
27.

430

BARNADOWN WHOS WHO ISH IRL 2008 Gelding Bay F: RICARDO Z
M: SAILAYA/CATALDI
O: VALILA' MARTINA
B:
104RC14
28.

366

BARONESS 374 OLDBG GER 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Mike Kleene
B: M. & B. Brandt
105OW74
29.

416

BAYRO KWPN NED 2006 Gelding Grey F: CASANTOS
M: VANYA/CORLAND
O: Lips Stables,H.Meulendijks,C.v. Ham,N. v. Splunder,W.Holvoet
B: H.W.J. VAN DEN BOSCH, BEST (NED)
103SN51
30.

117

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: P. Strzechowski
31.

353

BEAUCATCHER 2006 Male Bay F: PROSPECTOR JOHN
M: BEAUCATCHER (IRE)/LAST TYCOON
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B: Laurie Fogarty
104CW02
32.

257

BEITON ESHB 2011 Gelding Grey F: BISON
M: PRINCESE/PAEZANO
O: U&V Company OÜ
B:
106AC61
33.

153

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
34.

375

BETTER LUCK PZHK POL 2008 Gelding Bay F: TOP GUN
M: BAJDA/DZIELZAN
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
104IA33
35.

265

BINGO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: FLORUBIN
M: BRITNEY/BORMIO
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B:
105DS50
36.

225

BJORNLUNDS LUNA DWB DEN 2007 Mare Black F: BLUE HORS ROMANCIER
M: WINNIE HOJRIMMEN/MIDT-WEST IBI-LIGHT
O: Lars AAMODT, Vilde AAMODT
B: LINE BJORNLUND, AALBORG (DEN)
104GW05
37.

436

BLACK FRIDAY 3 Irish Sport Horse IRL 2013 Gleiding black/160 F: Simba
M: Right Place Right Time
O: Sanna Siltakorpi
B: Sharon Halvey
38.

274

BOB OLDBG GER 2011 Male Bay F: BAILAMOS BIOLLEY
M: NOBLESS XI/CHAGALLO
O: Stefan ENGELSSON
B: Werner Stahr
106GW21
39.

212

BOFEY BRIDGE SWB SWE 2005 Gelding Bay F: BIGGLES
M: BALLYBOFEY XX/DISTINCTLY NORTH XX
O: Teija Siltakorpi
B: ELISABETH PERSSON, KLIPPAN (SWE)
103MJ35
40.

305

BON CHEVAL DWB DEN 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
O: TOBIAS JOERGENSEN
B:
105SE51
41.

321

BONUS 1 CZEWB CZE 2005 Gelding Grey F: JASMIN
M: BETA/BELENDEK (HUN)
O: Eliska Orctova
B:
103IS52
42.

351

BRYJAMOLGA VH MARIENSHOF Z ZANG BEL 2011 Mare Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: /
O: Juliet Sjöborg & Sofia Sjöborg
B: Marienshof Stal
105OR33
43.

312

CAFFE E LATTE DWB DEN 2008 Mare Bay F: BUTLER
M: HOEJAGERGAARDS CANDIS/CASCADEUR
O: Aistis Vitkauskas
B: AISTIS VITKAUSKAS, GLAMSBJERG (DEN)
104GM72
44.

216

CALESCO 3 HANN GER 2009 Gelding Other F: CANSTAKKO
M: ANTARES/AMOROSO
O: Knüppel, Hanna
B: HAACK, NILS (GER)
104YQ97
45.

308

CALIBER CZE 2011 Male Chestnut F: CALIDO I
M: MONROE D'HERBOURG/EYKEN DES FONTENIS
O: Sandra GUSTAFSSON
B: Klimova Katerina
106FM32
46.

359

CALLFIELD HANN GER 2011 Gelding Bay F: CANSTAKKO
M: BUTTS ALGARVE/HERALDIK XX
O: Hansen-Hotopp,