Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:45:19
2019-06-20 06:02:26
Justyna Motyl ORA
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:07:00
2019-06-19 22:10:30
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 2x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 2x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:49:45
2019-06-19 16:06:16
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:49:46
2019-06-19 16:01:38
Franciszek Jankowski BROSIO
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:49:48
2019-06-19 15:47:09
Oliwia Owanek PAKALOLO
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 14:21:51
2019-06-19 11:37:59
Ewelina Sokołowska ORION
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:25
2019-06-19 08:32:04
Nikola Chrzanowska CYRKONIA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:27
2019-06-19 08:31:42
Nikola Chrzanowska QUELA QUINTA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:29
2019-06-19 08:31:13
Agata Domaros CYRKONIA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:31
2019-06-19 08:30:51
Agata Domaros QUELA QUINTA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:34
2019-06-18 23:06:46
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:46:38
2019-06-18 23:06:00
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:31:41
2019-06-18 19:47:31
Dorota Formella WINCI
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:56:14
2019-06-18 14:40:16
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:56:15
2019-06-18 14:26:39
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:56:16
2019-06-18 13:53:20
Iga Kowalska NEW DAY
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:56:18
2019-06-18 13:46:27
Franciszek Jankowski NICOLE
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:15
2019-06-17 22:42:39
Wioletta Śliwińska ABDULLAH L
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:18
2019-06-17 21:00:01
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:22
2019-06-17 17:39:40
Irena Matysiak CHELLA „S”
  • 2x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:26
2019-06-17 16:50:29
Nina Bernat GANGES
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:30
2019-06-17 16:24:46
Nikola Pomirska RONI
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:38
2019-06-17 16:11:20
Weronika Korczyńska LESADEA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:42
2019-06-17 16:11:03
Wiktoria Skorowska CYRKONIA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:46
2019-06-17 16:10:17
Julia Kamińska LESADEA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:49
2019-06-17 16:01:17
Marta Galuhn JORDANKA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:53
2019-06-17 11:32:05
Alicja Mrozek MIGOTKA
  • 2x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 2x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:53:39
2019-06-17 10:32:56
Jagoda Roeske DAKA
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:53:45
2019-06-17 10:31:52
Julia Fikus DAKA
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:53:48
2019-06-17 09:38:53
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:53:51
2019-06-17 08:23:09
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:01
2019-06-16 15:32:21
Wiktoria Sagan CENTURION
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:03
2019-06-16 14:38:49
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 2x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:07
2019-06-16 11:10:55
Emilia Wieczorek EL TORO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:11
2019-06-16 10:51:32
Andrzej Wasilewski RONI
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:22
2019-06-16 10:27:55
Oliwia Włodarska NICOLE
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:26
2019-06-16 09:42:38
Karolina Małgorzewicz ORION
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:30
2019-06-15 22:30:54
Krzysztof Przyjemski QUENTIN
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:34
2019-06-15 20:26:04
Monika Dosz ORION
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:37
2019-06-15 15:27:29
Antonina Krzyżak PAKALOLO
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:28:41
2019-06-15 15:26:44
Alicja Kołodziejska NICOLE
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:34:44
2019-06-15 00:42:41
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:34:48
2019-06-14 20:22:37
Iryna Lishchynska RONI
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:34:56
2019-06-14 20:20:54
Barbara Borys RONI
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:00
2019-06-14 20:19:58
Natalia Świetlikowska RONI
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:03
2019-06-14 20:19:09
Pola Narloch WAJPER
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:07
2019-06-14 20:18:16
Dominika Sikorska PAKALOLO
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:13
2019-06-14 20:17:43
Natalia Sikorska PAKALOLO
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:17
2019-06-14 20:16:36
Honorata Magda NEW DAY
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 08:35:22
2019-06-14 19:59:24
Natalia Kędzierska FOREVER
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:54:12
2019-06-13 23:17:54
Amelia Mrozek DENVER
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:54:13
2019-06-13 21:29:49
Weronika Stadnik ECHMEA
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:46
2019-06-13 14:24:04
Martyna Rzepka DEKS
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:49
2019-06-13 14:18:18
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:51
2019-06-13 13:24:18
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:52
2019-06-13 13:22:03
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 7/C/C dwufazowy o nagrodę Alfredo Espresso
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 14/C/C zwykły z rozgrywką o nagrodę Alfredo Espresso
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:53
2019-06-13 13:20:44
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 7/C/C dwufazowy o nagrodę Alfredo Espresso
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 14/C/C zwykły z rozgrywką o nagrodę Alfredo Espresso
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:55
2019-06-13 13:18:38
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 23:37:25
2019-06-12 16:21:51
Zuzanna Drechnowicz CZEKAN
  • 2x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 23:37:26
2019-06-12 15:34:22
Kamila Włodarczyk KASKADA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:19:55
2019-06-12 12:13:52
Oliwia Dudziak RYBKA
  • 1x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:20:00
2019-06-12 12:08:53
Magdalena Szostak MAJA
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:20:22
2019-06-12 12:07:35
Magdalena Szostak RYBKA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:20:37
2019-06-12 12:00:01
Oliwia Dudziak MAJA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 13:16:08
2019-06-12 09:22:44
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 13:16:09
2019-06-12 08:51:46
Anna Dąbrowska FOREVER
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:38
2019-06-11 21:54:26
Iga Mikicka DEDAL
  • 2x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:40
2019-06-11 12:10:22
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:42
2019-06-11 10:46:47
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 2x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:44
2019-06-10 22:39:56
Amelia Borys LUNARIS
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:45
2019-06-10 22:39:15
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:47
2019-06-10 16:58:35
Paulina Groth BATALION
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:10:48
2019-06-10 13:32:38
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:45
2019-06-10 12:04:49
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:47
2019-06-10 09:40:26
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:48
2019-06-10 08:41:03
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 2x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 2x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:50
2019-06-10 08:40:22
Daria Wasiołek DRAGON
  • 2x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 2x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:52
2019-06-09 21:06:28
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:49:55
2019-06-09 16:27:18
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 10:09:46
2019-06-09 09:39:28
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 10:09:47
2019-06-08 21:28:32
Julia Gruchała IKWA
  • 2x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 19:03:21
2019-06-08 15:14:10
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 19:03:24
2019-06-08 15:13:27
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:13:53
2019-06-07 22:53:13
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 07:14:39
2019-06-06 15:17:17
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 07:14:41
2019-06-06 15:16:33
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:25:56
2019-06-06 07:48:49
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:26:38
2019-06-05 13:06:36
Marysia Puzdrowska HAMRA
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:26:40
2019-06-05 13:04:10
Karolina Piastowska HAMRA
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:26:42
2019-06-05 12:39:24
Rafał Wojdyła GAMBLER
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:28:58
2019-06-04 21:06:55
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:29:03
2019-06-04 21:06:02
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:26:46
2019-06-04 20:27:24
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 13:50:15
2019-06-04 11:09:35
Nina Sikora FOKUS
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:31:47
2019-06-03 22:12:57
Karolina Walkusz ERYK
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 2x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:23:33
2019-06-02 15:10:12
Anna Korbas GRACJA
  • 2x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:23:35
2019-06-02 15:07:59
Julia Kloka GRACJA
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 1x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 07:29:07
2019-06-02 14:58:56
Nadia Kaczmarska HAWAJA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:55:16
2019-06-01 10:40:51
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:55:19
2019-05-31 21:36:59
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 19:39:14
2019-05-31 13:33:48
Karolina Staroniewicz CHALLENGE
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:28
2019-05-28 14:06:57
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 23:32:27
2019-05-27 20:54:51
Julia Sztein FORTUNA
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 2/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
  • 2x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 1x 9/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm dokładności towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:31:45
2019-05-27 20:32:08
Agata Stachowska ARMANI
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:13:27
2019-05-26 23:52:36
Marta Zdziebłowska HURAGAN
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:13:25
2019-05-26 23:52:01
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 2x 1/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
  • 2x 8/mini LL 50 cm/mini LL 50 cm dokładności towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:13:23
2019-05-26 22:23:07
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 7/C/C dwufazowy o nagrodę Alfredo Espresso
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 14/C/C zwykły z rozgrywką o nagrodę Alfredo Espresso
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:17:51
2019-05-20 01:20:15
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:17:53
2019-05-20 01:19:06
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 7/C/C dwufazowy o nagrodę Alfredo Espresso
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 14/C/C zwykły z rozgrywką o nagrodę Alfredo Espresso
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:17:56
2019-05-20 01:17:24
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 7/C/C dwufazowy o nagrodę Alfredo Espresso
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 14/C/C zwykły z rozgrywką o nagrodę Alfredo Espresso
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 07:17:31
2019-05-16 03:31:45
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 5/P/P zwykły o nagrodę Idee Kaffee
  • 1x 6/N/N dwufazowy o nagrodę Eilles Tee
  • 1x 13/N/N zwykły o nagrodę Eilles Tee
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:52:10
2019-05-15 17:11:18
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 2x 10/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:52:12
2019-05-15 17:09:14
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 3/LL/LL z trafieniem w normę czasu towarzyski
  • 1x 4/L/L zwykły o nagrodę Movenpick
  • 1x 11/L/L dwufazowy o nagrodę Movenpick
  • 1x 12/P/P dwufazowy o nagrodę Idee Kaffee
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
2. Bernat Nina brak
2006 (JM.)
brak
3. Borys Amelia OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
4. Borys Barbara brak
2003 (J.)
brak
5. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
6. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
7. Chrzanowska Nikola brak
2004 (JM.)
brak
8. Chrzanowska Nikola Stadnina Kaszubska
2004 (JM.)
brak
9. Dąbrowska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O050651
10. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
11. Domaros Agata brak
2005 (JM.)
brak
12. Dosz Monika Klub Jeździecki J.J.Darboven
2002 (J.)
O032500
13. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (Mł.)
Brak
14. Dudziak Oliwia Stajnia Cantharis
2007 (JM.)
BRAK
15. Fikus Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
16. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
17. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
18. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
19. Galuhn Marta bral
2004 (JM.)
brak
20. Grot Zuzanna Klub Jeździecki J.J Darboven
2001 (J.)
Brak
21. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
22. Gruchała Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
’’brak’’
23. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
24. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
25. Jankowska Dominika Brak
2009 (Mł.)
Brak
26. Jankowski Franciszek brak
2007 (JM.)
brak
27. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
O046938
28. Kaczmarska Nadia Stajnia Ferdynand
2003 (J.)
Brak
29. Kamińska Julia brak
2006 (JM.)
brak
30. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O030885
31. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
O013231
32. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
33. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
34. Kloka Julia Stajnia Ferdynand
2002 (J.)
Brak
35. Kołodziejska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
36. Korbas Anna Stajnia Ferdynand
2003 (J.)
Brak
37. Korczyńska Weronika brak
2004 (JM.)
brak
38. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
39. Kowalska Iga Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
brak
40. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
41. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O048756
42. Krzyżak Antonina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (Mł.)
brak
43. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
44. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O044131
45. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
46. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
47. Lishchynska Iryna brak
S
brak
48. Magda Honorata brak
2006 (JM.)
brak
49. Małgorzewicz Karolina brak
2005 (JM.)
brak
50. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
51. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
52. Mikicka Iga Brak
2006 (JM.)
Brak
53. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
54. Mrozek Alicja Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
Brak
55. Mrozek Amelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (JM.)
Brak
56. Narloch Pola brak
2003 (J.)
brak
57. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
58. Obłoza Zuzanna Stajnia Ferdynand
2007 (JM.)
Brak
59. Owanek Oliwia brak
2006 (JM.)
brak
60. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
61. Patalan Dominika bpk
S
O033904
62. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
63. Piastowska Karolina Stajnia Ferdynand
S
Brak
64. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
65. Pomirska Nikola brak
2006 (JM.)
brak
66. Przyjemski Krzysztof bpk
S
brak
67. Puzdrowska Marysia Stajnia Ferdynand
2003 (J.)
Brak
68. Pyzdrowska Monika KJ Pegaz Reda
69. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
70. Roeske Jagoda Bpk
2004 (JM.)
Brak
71. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
72. Rzepka Martyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (J.)
O038113
73. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
74. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
O026315
75. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
S
O038516
76. Sikorska Dominika brak
2007 (JM.)
brak
77. Sikorska Natalia brak
2009 (Mł.)
brak
78. Skorowska Wiktoria brak
2001 (J.)
brak
79. Śliwińska Wioletta bpk
S
brak
80. Służewska Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
81. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
82. Sokołowska Ewelina brak
S
brak
83. Stachowska Agata Brak
1998 (MJ.)
Brak
84. Stadnik Weronika Stajnia Carlos
S
Brak
85. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
86. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
87. Świetlikowska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (JM.)
brak
88. Szostak Magdalena Stajnia Cantharis
S
brak
89. Sztein Julia Brak
2003 (J.)
Brak
90. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
91. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
brak
92. Walkusz Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
93. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
94. Wasilewski Andrzej brak
S
brak
95. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
96. Wieczorek Emilia brak przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
97. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
98. Włodarska Oliwia brak
2008 (Mł.)
brak
99. Wojdyła Rafał niezrzeszony
2003 (J.)
brak
100. Zdziebłowska Marta Bez przynależności klubowej
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
brak 52800305.12667
2.

61

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
Brak POL 006 52 00772 08
3.

10

ARMANI Małopolska POL 2005 Wałach gniada/- F: Lancetnik
M: Arizona
K013738 -
4.

78

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110 105EZ01
5.

65

BATALION Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach inna/172 F: Etos
M: Batalia
K022040 616009600095512 616 009 60 0955 12
6.

74

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
K017555 POL009670002999
7.

41

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
brak 616009600116412
8.

95

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
Brak
9.

110

BROSIO KUC POL 2007 Wałach tarantowata/kuc:105 F: nn
M: nn
brak brak
10.

17

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
K016149
11.

47

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
12.

113

CARLOS G F:
M:
13.

87

CENTURION SP POL 2004 Wałach gniada F: Maram
M: Centuria
K008622 POL009530071504
14.

39

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759
15.

73

CHELLA „S” SP POL 2008 Klacz siwa/164 F: Day Dream II „S”
M: Chellina Z
Brak POL 009530011508
16.

53

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
K024076 616009530054313
17.

56

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
K020569
18.

34

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
19.

109

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
20.

75

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: BLACK JACK
M: C.RAVENNA Z
K027117 616009520042014
21.

35

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
22.

114

CYRKON 2010 G F:
M:
POL
23.

100

CYRKONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Golden Boy
M: Cegiełka
brak
24.

30

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
25.

69

CZEKAN Folblut POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Alywar
M: Czata
Brak POL030000002229
26.

49

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
27.

93

DAKA SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
Brak Pol 009530078003
28.

60

DEDAL KUC POL 01.01.2005 Wałach siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
29.

72

DEKS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/163 F: ABSURD
M: DEIZI
BRAK
30.

79

DENVER Deutsche Sport Pferde POL 2010 Wałach gniada/162 F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
Brak 0000000
31.

115

DONNA STAR F:
M:
32.

52

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141
33.

57

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
K015439
34.

71

EL TORO Trakeńska POL 2013 Wałach kara/172 F: Esaul
M: Grecja
Brak
35.

103

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
36.

43

ERYK NN POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
- -
37.

59

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
38.

98

FLAMENCO Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
Brak .
39.

44

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
40.

68

FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Flora
K027766 616009530130006
41.

85

FOREVER SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/175 F: Labrador
M: Flora
K027766 616009530130006
42.

38

FORTUNA NN POL - Klacz kara/mk:- F: -
M: -
Brak -
43.

48

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
44.

46

GAMBLER KWPN POL 2010 Wałach gniada/168 F: brak
M: brak
brak brak
45.

86

GANGES Huculska POL 2013 Wałach ciemnogniada/mk:140 F: Lucky
M: Galeria
brak
46.

67

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
47.

116

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
K020933
48.

111

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
K020933 K0200933 528003201109703
49.

81

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
50.

42

GRACJA Wielkopolska POL 2006 Klacz srokata F: Winston
M: Geneza
Brak
51.

108

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
52.

45

HAMRA Wielkopolska POL 2001 Klacz gniada/165 F: Hacel
M: Heroina
Brak 61600753016401
53.

13

HAWAJA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Hamra
Brak
54.

36

HURAGAN SP POL 2011 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
Brak
55.

54

IKWA NN POL 2005 Klacz gniada/165 F: Porfir
M: Italia
brak 999610214105
56.

101

JORDANKA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Dżahil
M: Jorka
brak brak
57.

70

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
brak 616009530001510
58.

94

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
K016008 009680043905
59.

58

KOSOW CANNMOR Holszyński GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
60.

104

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
brak
61.

55

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
62.

99

LESADEA Mecklemburska POL 2003 Klacz gniada F: Laureat
M: Maliske
brak
63.

31

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
64.

63

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
K016285
65.

22

MAJA Typ Pogrubiony POL 2002 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
brak 999530057402
66.

62

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak
67.

102

MIGOTKA KUC POL Brak Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak 000000
68.

107

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
69.

66

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
Brak
70.

40

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
NN NN
71.

1

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
Brak
72.

84

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: New World
M: Wiagra
brak 616 009 53 02820 09
73.

89

NICOLE Huculska NED 2012 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 5280151 20120319
74.

112

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
75.

90

ORION Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata/162 F: nn
M: nn
brak 616 999 53 04976 04
76.

92

ORION Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
brak
77.

83

PAKALOLO Huculska POL 2011 Wałach gniada/kuc:140 F: Prut
M: Pipi z Izb
brak 616 012 53 00515 11
78.

37

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
79.

51

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
K024369
80.

28

QUELA QUINTA Oldenburska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quater Gold
M: Royal Dahony
brak
81.

91

QUENTIN Holszt. POL 2010 Wałach gniada/174 F: Quirado
M: Ravella I
Brak Brak
82.

29

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
83.

88

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421 616 009 53 02847 09
84.

82

RONI SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy
M: Rewia
brak 616 009 61 01763 12
85.

33

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431318758812
86.

21

RYBKA Wielkopolska POL 2012 Klacz kara/167 F: Tabasko
M: Rabka
brak 616007610024412
87.

50

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
88.

18

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
K012144
89.

15

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
90.

64

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
K017111 009600085903
91.

117

WATERLOO 2011 S F:
M:
92.

118

Werdil F:
M:
93.

105

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
brak
94.

77

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
95.

76

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
96.

32

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: zacharov
M: angie
K023451 brak
Rider Club
Competition
Prize
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
150
SUM:
150.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
250
SUM:
250.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
150
200
550
500
400
550
350
600
250
300
SUM:
3850.00
Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
100
SUM:
100.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
50
SUM:
50.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
300
350
SUM:
650.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
250
250
SUM:
500.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
300
250
500
650
600
450
SUM:
2750.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
200
300
400
SUM:
900.00
Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
150
SUM:
200.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
450
650
SUM:
1100.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
200
SUM:
200.00
Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
100
SUM:
100.00
Służewska Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
150
SUM:
150.00
Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-06-22
11
2019-06-22
13
ELITA (103)
2019-06-22
9
Bernat Nina
brak
GANGES (86)
2019-06-22
Borys Amelia
OSK Lipce
LUNARIS (63)
2019-06-22
34
2019-06-22
20
2019-06-23
44
2019-06-23
36
Borys Barbara
brak
RONI (82)
2019-06-22
1
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (61)
2019-06-23
1
2019-06-23
35
2019-06-23
21
Chebotar Valeriia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-22
13
Chrzanowska Nikola
brak
2019-06-22
15
Chrzanowska Nikola
Stadnina Kaszubska
JORDANKA (101)
2019-06-22
Dąbrowska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FOREVER (68)
2019-06-22
7
2019-06-22
15
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (81)
2019-06-22
15
2019-06-22
12
Domaros Agata
brak
2019-06-22
1
2019-06-22
17
Dosz Monika
Klub Jeździecki J.J.Darboven
ORION (92)
2019-06-23
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
CZEKAN (69)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Dudziak Oliwia
Stajnia Cantharis
RYBKA (21)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
MAJA (22)
2019-06-22
10
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-23
5
Fikus Julia
Bpk
DAKA (93)
2019-06-23
12
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (105)
2019-06-22
10
2019-06-22
19
2019-06-23
6
2019-06-23
15
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2019-06-22
5
150
2019-06-22
11
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (109)
2019-06-22
2019-06-22
7
2019-06-22
5
250
Galuhn Marta
bral
JORDANKA (101)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
Grot Zuzanna
Klub Jeździecki J.J Darboven
2019-06-22
10
Groth Paulina
GTH Gdynia
2019-06-22
9
2019-06-22
8
2019-06-23
7
2019-06-23
9
Gruchała Julia
Bez Przynależności Klubowej
IKWA (54)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
CRUZ S (75)
2019-06-22
3
150
2019-06-22
6
2019-06-23
7
2019-06-23
4
200
ZETINA (76)
2019-06-22
7
2019-06-22
2
550
2019-06-23
2
500
2019-06-23
4
2019-06-22
3
400
2019-06-22
4
2019-06-23
2019-06-23
2
550
ARNAT (78)
2019-06-22
1
350
2019-06-22
1
600
2019-06-23
3
250
2019-06-23
4
300
2019-06-22
21
2019-06-22
17
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (18)
2019-06-22
13
2019-06-22
2
200
Jankowska Dominika
Brak
HURAGAN (36)
2019-06-22
1
2019-06-22
18
2019-06-23
2019-06-23
11
Jankowski Franciszek
brak
NICOLE (89)
2019-06-22
1
BROSIO (110)
2019-06-22
1
Jurkowska Zuzanna
OSK Lipce
WAAIKA (64)
2019-06-22
30
2019-06-22
8
2019-06-23
26
2019-06-23
16
Kaczmarska Nadia
Stajnia Ferdynand
HAWAJA (13)
2019-06-22
10
2019-06-22
39
2019-06-22
37
Kamińska Julia
brak
LESADEA (99)
2019-06-22
CYRKONIA (100)
2019-06-22
1
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2019-06-23
6
2019-06-23
13
Kędzierska Natalia
J.J. Darboven
FOREVER (85)
2019-06-23
15
2019-06-23
12
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
CAMELOT (17)
2019-06-23
7
2019-06-23
4
100
2019-06-23
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (49)
2019-06-23
5
50
2019-06-23
11
Kloka Julia
Stajnia Ferdynand
GRACJA (42)
2019-06-23
1
2019-06-23
30
2019-06-23
2
Kołodziejska Alicja
brak
NICOLE (89)
2019-06-23
8
Korbas Anna
Stajnia Ferdynand
GRACJA (42)
2019-06-22
10
2019-06-22
10
2019-06-22
24
Korczyńska Weronika
brak
CYRKON (114)
2019-06-22
2019-06-22
16
Kowalczuk-Fijałkowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-06-22
42
2019-06-22
38
Kowalska Iga
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NEW DAY (84)
2019-06-23
1
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
NABAB (107)
2019-06-23
2
300
2019-06-23
6
GRAFFA (108)
2019-06-23
1
350
2019-06-23
7
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (74)
2019-06-22
1
250
2019-06-22
18
2019-06-23
1
250
2019-06-23
10
Krzyżak Antonina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-06-22
1
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (95)
2019-06-22
22
2019-06-22
5
2019-06-23
39
2019-06-23
32
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NADIA (66)
2019-06-23
1
2019-06-23
10
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (55)
2019-06-22
4
2019-06-22
31
2019-06-22
14
2019-06-23
5
2019-06-23
3
2019-06-23
11
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (47)
2019-06-22
12
2019-06-22
10
2019-06-23
14
2019-06-23
16
Lishchynska Iryna
brak
RONI (82)
2019-06-23
Magda Honorata
brak
NEW DAY (84)
2019-06-22
1
Małgorzewicz Karolina
brak
ORION (90)
2019-06-22
1
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
26
2019-06-23
1
2019-06-23
37
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2019-06-23
8
2019-06-23
2019-06-23
Mikicka Iga
Brak
DEDAL (60)
2019-06-23
2019-06-23
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (112)
2019-06-22
6
2019-06-22
Mrozek Alicja
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
MIGOTKA (102)
2019-06-23
1
2019-06-23
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Mrozek Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DENVER (79)
2019-06-23
24
2019-06-23
40
Narloch Pola
brak
RONI (82)
2019-06-22
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (32)
2019-06-22
2
300
2019-06-22
12
2019-06-23
8
2019-06-23
8
ROSI (33)
2019-06-22
6
2019-06-22
5
2019-06-23
5
250
2019-06-23
5
CYCERA (35)
2019-06-22
2
500
2019-06-22
1
650
2019-06-23
1
600
2019-06-23
3
450
2019-06-22
9
Obłoza Zuzanna
Stajnia Ferdynand
NENA (40)
2019-06-22
1
2019-06-22
33
2019-06-22
36
2019-06-23
28
2019-06-23
41
Owanek Oliwia
brak
2019-06-23
10
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2019-06-22
4
200
2019-06-22
4
300
2019-06-23
3
400
Patalan Dominika
bpk
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-06-22
5
50
2019-06-22
20
2019-06-23
3
150
2019-06-23
9
Piastowska Karolina
Stajnia Ferdynand
HAMRA (45)
2019-06-22
23
2019-06-22
25
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (34)
2019-06-22
10
2019-06-22
3
450
2019-06-23
10
2019-06-23
1
650
Pomirska Nikola
brak
RONI (82)
2019-06-23
1
Przyjemski Krzysztof
bpk
QUENTIN (91)
2019-06-22
3
2019-06-22
26
2019-06-23
27
2019-06-23
31
Puzdrowska Marysia
Stajnia Ferdynand
HAMRA (45)
2019-06-23
29
2019-06-23
17
Pyzdrowska Monika
KJ Pegaz Reda
Werdil (118)
2019-06-23
9
2019-06-23
18
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (62)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
9
2019-06-23
1
2019-06-23
19
Roeske Jagoda
Bpk
DAKA (93)
2019-06-23
25
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (67)
2019-06-22
8
2019-06-22
7
2019-06-23
11
2019-06-23
2
200
Rzepka Martyna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DEKS (72)
2019-06-23
2019-06-23
14
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-06-22
27
2019-06-22
6
2019-06-23
22
2019-06-23
4
Sawicka Natalia
Klub Braci Romanowskich
KOKTAIL (94)
2019-06-22
4
100
2019-06-22
14
2019-06-23
9
2019-06-23
6
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (44)
2019-06-22
18
2019-06-22
2
Sikorska Dominika
brak
2019-06-22
2019-06-23
6
Sikorska Natalia
brak
2019-06-22
1
Skorowska Wiktoria
brak
CYRKONIA (100)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
28
Śliwińska Wioletta
bpk
2019-06-22
2019-06-22
Służewska Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-06-22
13
2019-06-22
15
2019-06-23
5
150
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2019-06-22
17
2019-06-22
14
2019-06-23
17
2019-06-23
11
2019-06-22
11
2019-06-22
16
2019-06-23
2019-06-23
13
Sokołowska Ewelina
brak
ORION (90)
2019-06-22
1
Stachowska Agata
Brak
ARMANI (10)
2019-06-22
14
2019-06-22
19
2019-06-23
16
2019-06-23
38
Stadnik Weronika
Stajnia Carlos
CARLOS (113)
2019-06-22
2019-06-23
WATERLOO (117)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Staroniewicz Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2019-06-22
1
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-22
16
2019-06-22
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-06-23
20
2019-06-23