Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 07:35:18
2019-08-10 22:52:02
Patrycja Obst RIS DE TALM
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 07:35:22
2019-08-10 22:51:30
Daniel Kurpiński ELEKTRA O
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 13:44:17
2019-08-10 10:39:19
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:27
2019-08-09 17:25:34
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:30
2019-08-09 17:25:16
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:31
2019-08-09 17:24:44
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:33
2019-08-09 17:23:42
Beata Strzałkowska CORMITELLO
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:34
2019-08-09 17:23:03
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:36
2019-08-09 17:22:39
Joanna Chruściewicz NEW STAR
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 22:27:37
2019-08-09 17:02:25
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:10
2019-08-08 23:11:46
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:11
2019-08-08 23:11:30
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:13
2019-08-08 23:11:00
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:14
2019-08-08 23:10:32
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:15
2019-08-08 23:10:10
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:17
2019-08-08 23:09:44
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:18
2019-08-08 23:09:15
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:19
2019-08-08 22:41:32
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:21
2019-08-08 21:58:43
Marta Paluszkiewicz RAMZEL
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:22
2019-08-08 21:11:35
Rozalia Ciołek HERKULES
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:23
2019-08-08 21:07:37
Michalina Traczyk DŻENTELMEN
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:25
2019-08-08 21:06:30
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:26
2019-08-08 21:05:57
Anna Piwońska FAVORITA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:27
2019-08-08 21:05:14
Róża Dominik OXFORD OPTIMUS
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:29
2019-08-08 21:04:46
Róża Dominik JOB
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 08:36:30
2019-08-08 21:03:45
Róża Dominik LONGLIFE
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:16
2019-08-08 20:28:48
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:17
2019-08-08 11:43:10
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:18
2019-08-08 11:42:45
Dawid Rakoczy CONVERTUS
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:20
2019-08-08 10:20:11
Michał Pol NO LIMED
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:21
2019-08-08 09:58:12
Róża Dominik DŻENTELMEN
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:37:23
2019-08-08 09:13:37
Zuzanna Szklarz CONSOTHO II
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:31:47
2019-08-07 21:31:53
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:31:50
2019-08-07 21:31:38
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:31:55
2019-08-07 18:09:46
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:32:01
2019-08-07 16:05:32
Alicja Maślana REBUS
  • 2x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:32:06
2019-08-07 16:05:12
Alicja Maślana PREDATOR
  • 2x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 2x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:35
2019-08-07 11:16:19
Róża Lenarczyk SAMIRA
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:38
2019-08-07 11:15:56
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 2x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:40
2019-08-07 10:06:34
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:42
2019-08-07 10:05:11
Sławomir Andruchów CON CHIBO
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:43
2019-08-07 09:23:27
Sławomir Andruchów KADORA-W
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:44
2019-08-07 09:20:51
Sławomir Andruchów ORLANDO L
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:45
2019-08-07 08:28:36
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:47
2019-08-07 08:17:34
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:18:48
2019-08-07 08:16:54
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:33:56
2019-08-06 21:33:18
Maciej Drygas CHAMUEL
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:00
2019-08-06 15:41:48
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:04
2019-08-06 15:41:31
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:08
2019-08-06 15:41:15
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:13
2019-08-06 15:40:59
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:18
2019-08-06 15:40:32
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:22
2019-08-06 15:40:11
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:26
2019-08-06 14:45:27
Sebastian Kryniewiecki QUIRANTO
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:31
2019-08-06 14:44:39
Agnieszka Walentyn FADO
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:37
2019-08-06 12:57:16
Klaudia Rogozińska GODER
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:41
2019-08-06 09:41:40
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:46
2019-08-06 09:40:47
Marta Birk FAVORINOS S
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:50:55
2019-08-06 07:28:31
Sebastian Kryniewiecki KALEV RED WINE
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:50:56
2019-08-05 22:59:12
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:01
2019-08-05 15:59:36
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:02
2019-08-05 15:59:00
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:04
2019-08-05 15:58:21
Angelika Pawlak CALASIA
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:05
2019-08-05 15:57:49
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:08
2019-08-05 15:57:09
Klementyna Cajske HASIRO
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:10
2019-08-05 15:56:23
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:51:15
2019-08-05 15:55:52
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:53:31
2019-08-05 15:55:27
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:53:35
2019-08-05 14:24:30
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:53:38
2019-08-05 14:24:11
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 08:53:40
2019-08-04 17:26:28
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 22:17:05
2019-08-03 20:24:22
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 22:17:08
2019-08-03 00:09:31
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:13:36
2019-08-01 09:11:42
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:13:38
2019-08-01 09:10:19
Piotr Bąk CARTANA D'HOTOT
  • 1x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:13:40
2019-08-01 09:08:14
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:13:41
2019-08-01 09:05:30
Piotr Bąk CARTER
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 22:46:45
2019-07-31 12:23:58
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:47:48
2019-07-28 12:27:10
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:34:50
2019-07-27 15:36:05
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 07:15:49
2019-07-26 12:36:31
Anna Górecka EMOTKA
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 07:15:58
2019-07-26 12:32:05
Maja Szkudlarek GANJA
  • 2x 1/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
8. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
9. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
10. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
11. Ciebiada Jagoda St. KJ Korona Wałcz
2000 (MJ.)
O050897
12. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2001 (J.)
O042737
13. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Dominik Róża WLKS Krakus
S
O021392
16. Dominik Róża WLKS Krakus Swoszowice
S
O021392
17. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
18. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
19. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
20. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
21. Górecka Anna K&M stajnia sportowa
Brak
22. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
23. Górnicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
24. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
25. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
26. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
27. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
28. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
29. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
30. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
31. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
32. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
33. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
34. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
35. Lenarczyk Róża BPK
2004 (JM.)
brak
36. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
37. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
38. Paluszkiewicz Marta Stajnia buntowo
S
Brak
39. Pawlak Angelika Budzyński KS Kłos
1998 (MJ.)
O038502
40. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
41. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
O025816
42. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
43. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
44. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
45. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
46. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
47. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
48. Szklarz Zuzanna bpk
2002 (J.)
O037861
49. Szkudlarek Maja K&M stajnia sportowa
2004 (JM.)
Brak
50. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
51. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
52. Traczyk Michalina Klub Jeździecki Profil
2003 (J.)
brak
53. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
54. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ELEKTRA O 2015 F: Numerus / Numero Uno,
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
2.

23

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
3.

62

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
4.

25

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
K015901 POL009610141608
5.

59

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
6.

48

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
7.

18

CALASIA KM POL 2015 Klacz siwa/mk:- F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
8.

22

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
9.

9

CARTANA D'HOTOT KWPN GER 2007 Klacz siwa/168 F: Cartano / Carthago
M: Hautesse D`Hotot / Narcos II
K012164 528003000709281
10.

11

CARTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Castino / Cassini II
M: Cartana D'Hotot / Cartano
K024917 616009610128714
11.

66

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo
M: Choya
brak
12.

54

CHACCORTHAGO OLD POL 2014 Wałach gniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
13.

27

CHAMUEL SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Viscount
M: Landos
Brak 616009640001115
14.

50

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
15.

42

CON CHIBO OLD GER 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
K024658 DE418181100313
16.

58

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada/165 F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
17.

8

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
18.

55

CONVERTUS HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
K027150 DE421000042514
19.

77

CORMITELLO HOL GER 2013 Wałach kara/164 F: Cormint
M: Niemcy
Brak Brak
20.

17

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K026372 616999610314508
21.

6

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
22.

37

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
23.

57

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
brak
24.

65

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
25.

1

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
K027240 616007670019315
26.

84

ELEKTRA O SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
27.

89

Eligiusz Komarowski F:
M:
28.

4

EMOTKA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Otil
M: Ema
Brak
29.

10

ERYK WLKP POL 2014 Ogier gniada F: Caretino K / Caretino
M: Epopeja / Badziar
K024918 616007610144814
30.

33

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
31.

7

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
32.

13

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
33.

41

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
34.

35

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
35.

38

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Faworytka S / Johnny Boy II
K026803 616009520036715
36.

70

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
K027172 826002140873718
37.

19

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
38.

81

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
39.

29

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
40.

5

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
K123456 POL 009 52 00770 06
41.

36

GODER Wielkopolska POL 1998 Ogier kara/162 F: Oder
M: Gietka
06188 06188
42.

53

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa / Model
K026370 009640045706
43.

91

Grzegorz Piechowiak F:
M:
44.

20

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
45.

47

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
46.

87

Henryk Stokłaosa F:
M:
47.

68

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa/168 F: Eufrat / Lubań
M: Harta / Veritas 6 ( Quidam D Or)
K012047 POL006580094708
48.

32

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
49.

12

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
50.

69

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
51.

88

Jan Robakowski F:
M:
52.

90

Janusz Gromek F:
M:
53.

72

JOB KWPN POL 2014 Wałach gniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Cointreau / Veron
K026011 528210004024531
54.

92

Jolanta Turczynowicz-Kieryło F:
M:
55.

43

KADORA W KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Waldora W / Indorado
K027166 528003201503067
56.

15

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak -
57.

21

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
K021093 616009610108312
58.

63

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
59.

74

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
K010587 POL007610135505
60.

46

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
K023757 616009610024713
61.

75

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
62.

94

Lesław Wiatrowski F:
M:
63.

45

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
64.

73

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
65.

64

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
66.

24

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
- -
67.

60

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
68.

79

NEW STAR HOL GER 2015 Ogier ciemnogniada/167 F: New Quidam
M: po Arystokrat
Brak Brak
69.

56

NO LIMED WLKP POL 2011 Wałach siwa/162 F: Falbrus
M: Lambado
brak
70.

61

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
71.

80

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
brak
72.

49

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S
K024886 6160096700297
73.

44

ORLANDO L HAN GER 2013 Wałach gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Crazy Girl / Corlensky G
K023758 DE431314311813
74.

71

OXFORD OPTIMUS BWP BEL 2014 Wałach gniada/174 F: Ut Majer De Brecey / Diamant De Semilly
M: Letoile Du Chateau / Calvados
056002W00308569 056002W00308569
75.

52

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
76.

28

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
77.

67

RAMZEL SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Eta
Brak 616009580200012
78.

51

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
K016308 616007610271809
79.

26

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
K026626 616007610204814
80.

82

RIS DE TALM HOL POL 2015 Wałach skarogniada/170 F: Adagio De Talm / Lamm De Fetan
M: Raisa / Carvallo
K027899 DE421000002515
81.

39

SAMIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: BANITA
M: SKARBNICA
brak 616009640088509
82.

85

Sebastian Jach F:
M:
83.

86

Stefan Kowal F:
M:
84.

76

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
K010635 POL009610101206
85.

31

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
86.

30

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
87.

16

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
88.

93

Wojciech Cieślikowski F:
M:
89.

40

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
400
1000
SUM:
1400.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
2500
1500
SUM:
4000.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
600
SUM:
600.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
800
800
SUM:
1600.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
200
150
400
SUM:
750.00
Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
50
SUM:
50.00
Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
100
SUM:
100.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
400
SUM:
400.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
600
100
200
SUM:
900.00
Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
1000
600
SUM:
1600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
2019-08-11
6
2019-08-11
9
2019-08-11
31
2019-08-11
8
2019-08-11
10
HATOKI (47)
2019-08-11
4
400
2019-08-11
3
1000
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2019-08-11
2
ERYK (10)
2019-08-11
26
2019-08-11
27
CARTER (11)
2019-08-11
14
2019-08-11
8
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2019-08-11
2019-08-11
7
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (24)
2019-08-11
12
2019-08-11
15
2019-08-11
28
2019-08-11
13
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (37)
2019-08-11
1
300
2019-08-11
17
2019-08-11
2019-08-11
9
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-08-11
2019-08-11
21
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (22)
2019-08-11
17
2019-08-11
26
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (23)
2019-08-11
2019-08-11
11
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
HASIRO (20)
2019-08-11
22
2019-08-11
2019-08-11
KLARA-W (21)
2019-08-11
2019-08-11
3
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-08-11
10
2019-08-11
6
TELCO (76)
2019-08-11
23
2019-08-11
18
2019-08-11
22
2019-08-11
29
Ciebiada Jagoda
St. KJ Korona Wałcz
2019-08-11
13
2019-08-11
6
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-08-11
19
2019-08-11
2019-08-11
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2019-08-11
1
2500
UTASZA (31)
2019-08-11
2019-08-11
20
IELVE (32)
2019-08-11
2019-08-11
EULVE (33)
2019-08-11
2
1500
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-08-11
4
600
Dominik Róża
WLKS Krakus
2019-08-11
19
Dominik Róża
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-11
2019-08-11
6
JOB (72)
2019-08-11
13
2019-08-11
22
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-11
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHAMUEL (27)
2019-08-11
25
2019-08-11
20
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-08-11
12
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (41)
2019-08-11
7
2019-08-11
24
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (48)
2019-08-11
18
2019-08-11
14
ORENA (49)
2019-08-11
24
2019-08-11
22
Górecka Anna
K&M stajnia sportowa
EMOTKA (4)
2019-08-11
16
2019-08-11
16
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
6
2019-08-11
21
Górnicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
10
2019-08-11
3
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2019-08-11
5
300
2019-08-11
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-08-11
2
800
2019-08-11
7
2019-08-11
19
2019-08-11
11
2019-08-11
14
2019-08-11
16
ALISTER (62)
2019-08-11
15
2019-08-11
20
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (63)
2019-08-11
1
2019-08-11
15
MALAWAL (64)
2019-08-11
2
200
2019-08-11
26
ECON Z (65)
2019-08-11
20
2019-08-11
3
150
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (40)
2019-08-11
1
2019-08-11
11
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-08-11
10
2019-08-11
25
Kiernikowska Dominika
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-08-11
8
2019-08-11
25
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
CAYENNE (66)
2019-08-11
18
2019-08-11
16
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
2019-08-11
26
2019-08-11
15
2019-08-11
23
2019-08-11
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (19)
2019-08-11
5
50
2019-08-11
9
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
13
2019-08-11
Lenarczyk Róża
BPK
SAMIRA (39)
2019-08-11
14
2019-08-11
23
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
REBUS (51)
2019-08-11
5
400
2019-08-11
7
2019-08-11
12
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
27
2019-08-11
2
2019-08-11
2019-08-11
Paluszkiewicz Marta
Stajnia buntowo
RAMZEL (67)
2019-08-11
2019-08-11
30
Pawlak Angelika
Budzyński KS Kłos
CALASIA (18)
2019-08-11
4
2019-08-11
11
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (69)
2019-08-11
3
600
2019-08-11
8
2019-08-11
10
2019-08-11
4
100
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2019-08-11
5
2019-08-11
18
Radowski Jonasz
bpk
2019-08-11
28
2019-08-11
29
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
27
2019-08-11
21
2019-08-11
17
2019-08-11
23
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (26)
2019-08-11
5
2019-08-11
25
GODER (36)
2019-08-11
19
2019-08-11
9
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (74)
2019-08-11
1
1000
2019-08-11
9
2019-08-11
12
2019-08-11
12
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2019-08-11
2019-08-11
Szejner Aleksandra
bpk
2019-08-11
21
2019-08-11
Szklarz Zuzanna
bpk
2019-08-11
8
Szkudlarek Maja
K&M stajnia sportowa
GANJA (5)
2019-08-11
2019-08-11
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (12)
2019-08-11
24
2019-08-11
27
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (80)
2019-08-11
7
2019-08-11
24
Traczyk Michalina
Klub Jeździecki Profil
2019-08-11
4
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2019-08-11
16
2019-08-11
11
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (35)
2019-08-11
2019-08-11

Number of Riders: 54

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 12 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl